Uudised
   Ühing
   Bokser
   Aretus
   Kennelid
   Pesakonnad
   Koolitus
   Näitused
      Tulemused
      Mis toimub näitusel?
   Erinäituste võitjad
   Tšempionid
   Aasta Bokser
   Hädasolijate abistamiseks
   Igavestel Jahimaadel
   Viidad
   Pood
   Kontakt

 - Avaleht
 - Sisukord
 - Fotoalbumid
 
 
 
  * EBÜ II & IX rühma näitus 04.09.2016
 

EBÜ II & IX Rühma erinäitus /
Estonian Boxer Club's groupshow for FCI groups II & IX,
04.09.2016, Tallinn

Kohtunik / Judge – Torsten Lemmer, Bulgaaria / Bulgaria

Pildid / Pictures: Krissi Kõrv, Raul Ilja & Angela Noor

Emased beebiklass / Females baby class

I EAH, TP Beebi / I PP, BOB Baby
Raftsman Black Princess (Quno von Preussen's Eden X Raftsman Amalie Josephine)

Isased kutsikaklass / Males puppy class

I EAH, VSPK / I PP, BOS Puppy
As'Gunapal Dobromir (Lakifan Gerald O'Guido X Touch of Diamond di Casa Vernice)

II EAH / II PP
As'Gunapal Cyprus (Braveheart di Casa Vernice X Lakifan Honey Bouquet O'Guido)

Emased kutsikaklass / Females puppy class

I EAH, TPK, BIS IV Kutsikas / I PP, BOB Puppy, Puppy BIS IV
As'Gunapal Darina Semislava (Lakifan Gerald O'Guido X Touch of Diamond di Casa Vernice)

Isased juunioriklass / Males junior class

I SP, SK, Jun SERT, VSPJ, PI/1, VSP / Exc/1, CQ, Jun CAC, BOSJ, 1st best male, BOS
Lakifan Rafael O'Macho (Braveheart di Casa Vernice X Lakifan Maggy Mai)

II SP, SK, PI/4 / Exc/2, CQ, 4th best male
Lakifan Ramses O'Macho (Braveheart di Casa Vernice X Lakifan Maggy Mai)

Isased noorteklass / Males intermediate class

I SP, SK, PI/2 / Exc/1, CQ, 2nd best male
Modern Sanvita (Carnero Primo di Casa Vernice X Ustina di Casa Vernice)

Isased avaklass / Males open class

I SP, SK / Exc/1, CQ
Golden Amulette Manfred (Borok'ko Falkonet Bien Faset X Etna ot Goldiboks)

II SP, SK, SERT / Exc/2, CQ, CAC
Ability Groove von Glehn (Jazzman vom Venusberg X Napmary's Briannah Ability)

III SP, SK / Exc/3, CQ
Quno von Preussen's Eden (Nimbus von Hanseatenhof X Carrie von Preussen's Eden)
 

IV SP / Exc/4
Ability Galvin Galileo (Jazzman vom Venusberg X Napmary's Briannah Ability)

SP / Exc
Lakifan Gordon O'Guido (Guido di Casa Vernice X As'Gunapal Dior's Hanna to Lakifan)

SP / Exc
Della Elcasa Imperial (Alibi Boks Guy Rufus X Genuia de Versale Grandiose)

Isased tsempionklass / Males Champion class

I SP, SK, PI/3 / Exc/1, CQ, 3rd best male
Navarro Benygmo (G'M de Bellemanie X Yoko Benignus)

Emased juunioriklass / Females junior class

I SP, SK, TPJ, PE/1, TP, JUN BIS III, RÜP IV / Exc/1, CQ, BOB Jun, 1st best female, BOB, JUN BIS III, Group 4th
Noisette Nostrum (Easy Rider Nostrum X Giaconda Nostrum)

II SP, SK, Jun SERT, PE/2 / Exc/2, CQ, JunCAC, 2nd best female
Ability Noreena Noep (Gesper Brisart Nordom X Ability Harmony Hermione)

III SP / Exc/3
Lakifan Radost O'Macho (Braveheart di Casa Vernice X As'Gunapal Maggy Mai)

IV SP / Exc/4
Nutella Nostrum (Easy Rider Nostrum X Giaconda Nostrum)

Emased noorteklass / Females intermediate class

I SP, SK, SERT / Exc/1, CQ, CAC
Non-Stop Energy no Akaciša (Karlo Keep the Secret Belloliv X Just for Me no Akaciša)

Emased avaklass / Females open class

I SP, SK / Exc/1, CQ
Ability Filandra Farah (Koto de Guezman X Ability Charlotte Chantella)

II SP, SK / Exc/2, CQ
Ability Kissable Kayla (Sat'Elit Gladiator X Ability Gracelyn Gretchen)  

III SP / Exc/3
Laifan Maggy Mai (Guido di Casa Vernice / As'Gunapal Dior's Hanna to Lakifan)

Emased tsempionklass / Females champion class

I SP, SK, PE/3 / Exc/1, CQ, 3rd best female
Ability Harmony Hermione (Ferrari vom German Dream X Ability Endora Ebony)

II SP, SK, PE/4 / Exc/2, CQ, 4th best female
Reason to Believe Got Real (Goal del Cielo di Marte X Keep it Real Belloliv)

Kasvatajaklass / Breeders' class

I EAH, TP Kasvatajaklass, BIS I Kasvatajaklass / I PP, BOB Breeder, BIS I Breeder
Ability

II EAH / II PP
Lakifan

EST | ENG | RUS


 
 
 


* Kasutatavad lühendid
* EBÜ Erinäitus 19.05.2002
* EBÜ Erinäitus, 09.02.2003
* EBÜ erinäitus, 15.05.2004, Tallinn
* 2. rühma näitus, 31.07.2004, Tallinn
* EBÜ erinäitus, 13.02.2005, Tallinn
* EBÜ erinäitus, 15.05.2005, Tallinn
* 2. rühma näitus, 21.08.2005, Tallinn
* 2. rühma näitus - BIS
* EBÜ erinäitus, 12.02.2006, Tallinn
* Baltic Boxer 2006, Tallinn
* EBÜ erinäitus, 27.08.2006, Liuranna
* EBÜ erinäitus, 11.02.2007, Tallinn
* EBÜ erinäitus, 01.07.2007, Tallinn
* EBÜ erinäitus, 09.02.2008, Tallinn
* EBÜ erinäitus, 01.06.2008, Tallinn
* EBÜ erinäitus, 14.02.2009, Tallinn
* Baltic Boxer 2009, Tallinn
* EBÜ erinäitus, 13.02.2010, Tallinn
* Jahressieger Estonia 19.06.2010
* 2. ja 9. rühma näituse tulemused 2010
* Baltic Boxer 2011
* Jahressieger Estonia 10.09.2011, TLN
* Jahressieger Estonia 14.07.2012, Tartu
* EBÜ Erinäitus 09.09.2012, Tallinn
* Baltic Boxer 16.06.2013, Tartu
* Jahressieger Estonia 08.09.2013, TLN
* Jahressieger Estonia 28.06.2014, Tartu
* EBÜ Erinäitus 29.06.2014, Tartu
* EBÜ Erinäitus 07.09.2014, Tallinn
* II & IX rühma erinäitus 07.09.2014
* Baltic Boxer 11.07.2015, Tartu
* Jahressieger Estonia 12.07.2015, Tartu
* II & IX rühma erinäitus 06.09.2015
* Jahressieger Estonia 02.07.2016, Tartu
* EBÜ II & IX rühma näitus 04.09.2016
* Baltic Boxer 2017 15.07.2017, Tartu
* Jahressieger Estonia 2017, 16.07.2017,
* EBÜ II & IX rühma näitus 03.09.2017
* Ungari 2013 - Atibox, WDS
* Poola 2013 - CEBS & Jahressieger
* Eesti Võitja 2013
* Läti 2013 - Balti Võitja
* Leedu Võitja 2014
* Läti Võitja 2014
* Narva RV 2014- BEST IN SHOW
* Jahressieger Latvia 2014
* Atibox 2014 - Poola
* Slovakkia 2014 - CEBS & Jahressieger
* Maailma Võitja 2014 - Soome
* Baltic Boxer 2014 - Läti
* Euroopa Võitja 2014 - Tšehhi
* Soome Võitja 2014
* Champion of Champions 2014
* Leedu Võitja 2015
* Läti erinäitus 2015
* Atibox 2015 - Saksamaa
* Soome erinäitus 2015
* Maailma Võitja 2015 - Itaalia
* Läti Võitja 2015
* Jahressieger Latvia 2015
* CEBS 2015 - Tšehhi
* Jahressieger Belarus 2015
* Riia Võitja 2015
* Soome Võitja 2015
* Champion of Champions 2015
* Leedu Võitja 2016
* Jahressieger Latvia 2016
* Atibox 2016 - Sloveenia
* Läti Võitja 2016
* Maailma Võitja 2016 - Venemaa
Baltic Boxer 2016 - Läti
* Jahressieger Poland 2016
* Jahressieger Ukraine 2016
* Balti Võitja 2016 - Läti
* Leedu Võitja 2017
* Jahressieger Latvia 2017
* Balti Võitja 2017 - Leedu
* Atibox 2017 - Slovakkia
* Erinäitused Tsehhis
* Läti Võitja 2017
* Erinäitus Soomes
* Venemaa erinäitus 2017
* Läti erinäitus 2017
* Slovakkia 2017 - CEBS & Jahressieger
* Näitusetulemused 2013 (jaanuar-juuli)
* Näitusetulemused 2013 (august - dets)
* Näitusetulemused 2014 (jaanuar-mai)
* Näitusetulemused 2014 (juuni-juuli)
* Näitusetulemused 2014 (august - dets)
* Näitusetulemused 2015 (jaanuar-mai)
* Näitusetulemused 2015 (juuni-august)
* Näitusetulemused 2015 (august-oktoober
* Näitusetulemused 2015 (nov - dets)
* Näitusetulemused 2016 (Jaanuar-Mai)
* Näitusetulemused 2016 (Juuni-Juuli)
* Näitusetulemused 2016 (August - Dets)
* Näitusetulemused 2017 (Jaanuar - Juuni
* Näitusetulemused 2017 (Juuni-Sept)
* Näitusetulemused 2017 (Sept-?)
 

 
  taibu.com 2004