OTSITAKSE UUT KODU

Kodu otsib 4 aastane emane steriliseeritud bokser!

Väljavõte Koduotsija kuulutusest Facebook’s:
Seoses elukorralduse muutusega olen sunnitud otsima oma koerale uue kodu. Olen selle üle pikalt mõelnud ja kuigi ma üldse ei tahaks oma koerast loobuda, tundub, et praegu lihtsalt ei ole muud võimalust. Kolisime oma majast ühetoalisse korterisse, kus elan oma 2 aastase lapsega. Töö ja lapse kõrvalt on väga raske leida aega ja raha koeraga tegelemiseks. Jalutamas oleme õnneks saanud küll käidud vähemalt kolm korda päevas aga kahjuks ainult sellest jääb väheks.
Koer on nelja aastane emane steriliseeritud bokser. Koer on vaktsineeritud ja saab 2x aastas ussirohtu. Ta on energiline ja tahab jalutada ning ajutööd, samuti meeldib talle metsas vabana joosta. Ta oli harjunud elama oma majas, kus ta sai vabalt väljas joosta. Hetkel olude sunnil elab ta väikeses korteris, kus ta algselt oli väga stressis aga nüüd juba veidi harjunud. Tahaksin väga koerale leida hea sobiva uue kodu, kus omanikul on võimalusi, aega ja tahe tema eest hoolitseda. Ideaalne oleks kui ta saaks kuhugi oma majja, kus tal oleks võimalik vabalt joosta. Muidugi saaks temaga hakkama ka korteris, kui vaid on aega temaga tegeleda. Õuekoeraks ta ei sobi. Koer kardab väga pauke, et kuskil lärmakas linnas oleks temaga väga raske, satub paanikasse kui mingit pauku kuuleb. On väga suur inimeste sõber, kui uusi inimesi kohtab on väga energiline. Lastega saab hästi läbi, muidugi päris seljas turnida ei lase, siis võib näksata. Väiksemate laste puhul tuleb vaid olla ettevaatlik, et ta rõõmustades last pikali ei lükka ega sabaga ei löö. Teiste koertega väga hästi toime ei tule.

Lisainfo: 53539171


Siin avaldatakse kuulutusi, milles otsitakse bokserile uut kodu. Kutsikate müügikuulutusi siin ei avaldata. Bokser peab olema kantud EKL või mõne teise riigi tõuraamatusse, s. t. ta peab olema “paberitega” bokser.

Juhul kui Teil on bokser ja Te peate temast mingil põhjusel loobuma, siis palume võtta ühendust adboxer1(ät)gmail.com Samale aadressile võib saata ka teate, kui soovite mõnele bokserile kodu pakkuda.