TULEMUSED

Rahvuslik koertenäitus/National dogshow, Valga 01.02.2020
Kohtunik/Judge – Marit Sunde, Norra/Norway

Emased avaklass/Females open class
*Ability Penelope Pepija (Napmary’s Ikigai X Ability Harmony Hermione)
SP1 SK PE2

Rahvuslik koertenäitus/National dogshow, Narva 26.01.2020
Kohtunik/Judge – Valentin Fedorov, Valgevene/Belarus

Emased kutsikaklass / Females puppy class
*Ability Royal Rose(Italiano Vero Di Casa Vernice X Ability Noreena Noep)
1 EAH TPK

Rahvuslik koertenäitus/National dogshow, Narva 25.01.2020
Kohtunik/Judge – Petru Muntean, Rumeenia/Romania

Emased kutsikaklass / Females puppy class
*Ability Royal Rose(Italiano Vero Di Casa Vernice X Ability Noreena Noep)
1 EAH

Emased tšempioniklass/Females champion class
*Stylesign Alice (Napmary’s Go for a Dream X Kreisid Admirable Eviita)
SP1 SK PE1 TP, RÜP 4

Rahvuslik koertenäitus/National dogshow, Tartumaa 12.01.2020
Kohtunik/Judge – Dina Korna, Eesti/Estonia

Isased kutsikaklass / Males puppy class
* Raftsman Claudius Konrad (Golden Amulette Magnum X Raftsman Babygirl)
1 EAH TPK, NÄITUSE PARIM KUTSIKAS 3

* Raftsman Cornelius The Peacemaker (Golden Amulette Magnum X Raftsman Babygirl)
2 EAH

Isased noorteklass/Males intermediate class
* Napmary’s Jimi Hendrix Belloliv (Napmary’s Ikigai X Napmary’s Hispania)
SP 1 SK PI2 SERT

Rahvuslik koertenäitus/National dogshow, Tartumaa 11.01.2020
Kohtunik/Judge – Marinos Kyriacou, Küpros/Cyprus

Isased kutsikaklass / Males puppy class
* Raftsman Claudius Konrad (Golden Amulette Magnum X Raftsman Babygirl)
1 EAH TPK
* Raftsman Cornelius The Peacemaker (Golden Amulette Magnum X Raftsman Babygirl)
2

Isased noorteklass/Males intermediate class
* Napmary’s Jimi Hendrix Belloliv (Napmary’s Ikigai X Napmary’s Hispania)
SP/2
* True Instinct No Akaciša (Bono Indigo Optima Grata X Just For Me No Akaciša)
SP 1 SK PI1 VSP SERT

Emased avaklass/Females open class
*Ability Penelope Pepija (Napmary’s Ikigai X Ability Harmony Hermione)
SP/2


EESTI NÄITUSTE TULEMUSED 2019