TULEMUSED

2019

Rahvuslik koertenäitus/National dogshow, Harjumaa 28.07.2019
Kohtunik/Judge – Anna Kochan, Poola/Poland

Isased veteraniklass/Males veteran class
* Lakifan Gordon O’Guido (Guido di Casa Vernice X As’Gunapal Dior’s Hanna to Lakifan)
SP 1 SK PI1 TPV TP

Rahvuslik koertenäitus/National dogshow, Harjumaa 27.07.2019
Kohtunik/Judge – Kirill Barbosov, Venemaa/Russia

Isased juunioriklass/Males junior class
* Berrypets Cranberry Grande (Lakifan Gerald O’Guido X Aquarelle iz Rossii s Lyubovyu)
TPJ Jun SERT TP

Isased veteraniklass/Males veteran class
* Lakifan Gordon O’Guido (Guido di Casa Vernice X As’Gunapal Dior’s Hanna to Lakifan)
TPV

Rahvuslik koertenäitus/National dogshow, Tartumaa 21.07.2019
Kohtunik/Judge – Ming Kok Chua, Singapur/Singapore

Isased juunioriklass/Males junior class
* Ability Quicky Quanton (Lincoln dell’Espinosolo X Ability Noreena Noep)
SP 2 SK PI2
* Napmary’s Jimi Hendrix Belloliv (Napmary’s Ikigai X Napmary’s Hispania)
SP3

Rahvuslik koertenäitus/National dogshow, Tartumaa 20.07.2019
Kohtunik/Judge – Inese Pablaka, Läti/Latvia

Isased juunioriklass/Males junior class
* Ability Quicky Quanton (Lincoln dell’Espinosolo X Ability Noreena Noep)
SP1 SK PI1 TPJ Jun SERT VSP
* Napmary’s Jimi Hendrix Belloliv (Napmary’s Ikigai X Napmary’s Hispania)
SP2 SK PI2

Emased noorteklass/Females intermediate class
*Ability Penelope Pepija (Napmary’s Ikigai X Ability Harmony Hermione)
SP1 SK PE2

Emased tšempioniklass/Females champion class
*Stylesign Alice (Napmary’s Go for a Dream X Kreisid Admirable Eviita)
SP1 SK PE1 TP , Rühma I

Rahvusvaheline koertenäitus/International dogshow, Pärnu, Pärnumaa 07.07.2019
Kohtunik/Judge – Rade Dakič, Serbia

Ability Phoenix Piperelle

Isased juunioriklass/Males junior class
* Ability Quicky Quanton (Lincoln dell’Espinosolo X Ability Noreena Noep)
SP2 SK
* Napmary’s Jimi Hendrix Belloliv (Napmary’s Ikigai X Napmary’s Hispania)
VH

Isased noorteklass/Males intermediate class
*Ability Paco Patrick (Napmary’s Ikigai X Ability Harmony Hermione)
SP1 SK

Isased avaklass/Males open class
* Zhen’lee Lansie (Mayday di Casa Vernice X Zhen’lee Idalia)
SP 1 SK PI4 Res-CACIB

Isased tšempioniklass/ Males champion class
* Golden Amulette Manfred (Borok’ko Falkonet Bien Faset X Etna ot Goldiboks)
SP2 SK

Emased juunioriklass/Females junior class
* Berrypets Sparkleberry Cinnabar (Lakifan Gerald O’Guido X Aquarelle iz Rossii s Lyubovyu)
SP1 SK VSPJ

Emased noorteklass/Females intermediate class
* Ability Phoenix Piperelle (Napmary’s Ikigai X Ability Harmony Hermione)
SP1 SK PE1 TP CACIB

Kasvatajaklass/Breeder class
*Ability
1 EAH

Rahvusvaheline koertenäitus/International dogshow, Pärnu, Pärnumaa 06.07.2019
Kohtunik/Judge – Zorica Blomqvist, Rootsi/Sweden

Isased juunioriklass/Males junior class
* Ability Quicky Quanton (Lincoln dell’Espinosolo X Ability Noreena Noep)
SP3
* Napmary’s Jimi Hendrix Belloliv (Napmary’s Ikigai X Napmary’s Hispania)
SP4

Isased noorteklass/Males intermediate class
*Ability Paco Patrick (Napmary’s Ikigai X Ability Harmony Hermione)
SP 1 SK PI4

Isased tšempioniklass/ Males champion class
* Golden Amulette Manfred (Borok’ko Falkonet Bien Faset X Etna ot Goldiboks)
SP1 SK PI2 Res-CACIB

Emased noorteklass/Females intermediate class
* Ability Phoenix Piperelle (Napmary’s Ikigai X Ability Harmony Hermione)
SP1 SK

Kasvatajaklass/Breeder class
*Ability
1 EAH

Rahvuslik koertenäitus/National dogshow, Imavere, Järvamaa, 30.06.2019
Kohtunik/Judge – Per Nymark, Norra/Norway

Emased juunioriklass/Females junior class
* Ability Qui-Qui Qiwi (Lincoln dell’Espinosolo X Ability Noreena Noep)
SP 2 SK PE2

Emased noorteklass/Females intermediate class
* Liberum Avis Red Machine (Liberum Avis Glavniy Geroy X Liberum Avis Fuga Felicia)
SP 1 SK PE4

Rahvuslik koertenäitus/National dogshow, Imavere, Järvamaa, 29.06.2019
Kohtunik/Judge – Iraida Pirogova, Venemaa/Russia

Isased juunioriklass/Males junior class
*Berrypets Cranberry Grande (Lakifan Gerald O’Guido X Aquarelle iz Rossii s Lyubovyu)
SP 1 SK PI2 TPJ Jun SERT

Isased veteraniklass/Males veteran class
* Lakifan Gordon O’Guido (Guido di Casa Vernice X As’Gunapal Dior’s Hanna to Lakifan)
SP 1 SK PI3 TPV

Emased juunioriklass/Females junior class
* Ability Qui-Qui Qiwi (Lincoln dell’Espinosolo X Ability Noreena Noep)
SP 1 SK PE1 VSPJ Jun SERT VSP

Emased noorteklass/Females intermediate class
* Liberum Avis Red Machine (Liberum Avis Glavniy Geroy X Liberum Avis Fuga Felicia)
VH

Rahvuslik koertenäitus/ National dogshow Lucky Summer Cup 2019, Narva, 22.06.2019
Kohtunik/Judge – Avi Marshak, Iisrael/Israel

Isased veteraniklass/Males veteran class
* Lakifan Gordon O’Guido (Guido di Casa Vernice X As’Gunapal Dior’s Hanna to Lakifan)
SP 1 SK PI1 TPV Vet SERT TP

Rahvuslik näitus/National show, Harjumaa, 16.06.2019
Kohtunik/Judge – Livija Zizevske, Leedu/Lithuania

Emased noorteklass/Females intermediate class
*Golden Amulette Marbelia (Italiano Vero di Casa Vernice X Borok’ko Fleur D’Orange Princess)
VSP

Rahvuslik näitus/National show, Harjumaa, 15.06.2019
Kohtunik/Judge – Kohtunik: Natalia Sedykh, Venemaa/Russia

Emased noorteklass/Females intermediate class
*Golden Amulette Marbelia (Italiano Vero di Casa Vernice X Borok’ko Fleur D’Orange Princess)
VSP SERT

Rahvusvaheline näitus “Eesti Võitja 2019″/International show “Estonian Winner 2019”, Luige 01.06.2019
Kohtunik/Judge – Alvar Ristikivi, Eesti/Estonia

Isased avaklass/Males open class
*Berrypets Remington Derringer (Ozren von der Burg Sigidunum X Reason to Believe Got Real)
SP/1

Isased tšempioniklass/Males champion class
*Golden Amulette Manfred (Borok’ko Falkonet Bien Faset X Etna ot Goldiboks)
SP/3
* Quno von Preussens Eden (Nimbus vom Hanseatenhof X Carrie von Preussens Eden)
SP/4

Isased veteraniklass/Males veteran class
* Lakifan Gordon O’Guido (Guido di Casa Vernice X As’Gunapal Dior’s Hanna to Lakifan)
SP 1 SK PI3 TPV, EST VetW 19

Emased juunioriklass/Females junior class
* Berrypets Sparkleberry Cinnabar (Lakifan Gerald O’Guido X Aquarelle iz Rossii s Lyubovyu)
SP 1 SK PE3 TPJ, EST JW 19

Emased noorteklass/Females Intermediate class
*Golden Amulette Marbelia (Italiano Vero di Casa Vernice X Borok’ko Fleur D’Orange Princess)
SP 1 SK PE4 SERT

Emased tšempioniklass/Females champion class
*Kreisid Admirable Harriet (Gesper Brisart Nordom X Kreisid Admirable Brillante Diamante)
SP/3
* Vanilla Mona ot Goldiboks (Solomon ot Goldiboks X Jantary ot Goldiboks)
SP 1 SK PE1 TP CACIB ESTW19, GRUPP II koht

Emased veteraniklass/Females veteran class
*Lakifan Honey Bouquet O’Guido (Guido di Casa Vernice X As’Gunapal Dior’s Hanna to Lakifan)
*SP 1 SK VSPV Vet SERT, EST VetW 19

Rahvuslik näitus/National show, Võrumaa, Roosu talu, 25.05.2019
Kohtunik/Judge – Dainora Sudeikiene, Leedu/Lithuania

Isased juunioriklass/Males junior class
*Golden Amulette Magnum( Italiano Vero Di Casa Vernice x Borok’ko Fleur D’Orange Princess)
SP/1 SK PI1 TPJ Jun SERT TP

Emased avaklass/Females open class
*Kivinbox Moya Otrada Simona(Gesper Brisart Nordom x Kivinbox Moya Otrada Singareliya)
SP/2
*Raftsman Black Princess( Quno Von Preußen’s Eden x Raftsman Amalie Josephine)
SP/1

Rahvuslik näitus/National show, Võrumaa, Roosu talu, 26.05.2019
Kohtunik/Judge – George Schogol, Gruusia/Georgia

Isased juunioriklass/Males junior class
*Golden Amulette Magnum( Italiano Vero Di Casa Vernice x Borok’ko Fleur D’Orange Princess)
VH

Emased avaklass/Females open class
*Kivinbox Moya Otrada Simona(Gesper Brisart Nordom x Kivinbox Moya Otrada Singareliya)
VH
*Raftsman Black Princess( Quno Von Preußen’s Eden x Raftsman Amalie Josephine)
VH

Rakvere rahvuslik näitus / Rakvere national show, Rakvere 05.05.2019
Kohtunik / Judge – Volodymyr Shiyan, Ukraina / Ukraine

Emased juuniorklass / Females junior class
*Berrypets Sparkleberry Cinnabar (Lakifan Gerald O’Guido X Aquarelle iz Rossii s Lyubovyu)
I SP, SK, Jun SERT, TPJ, PE/1, TP, RÜP3 / Exc/1, CQ, Jun CAC, BOB Jun, 1st best female, BOB, Group 3rd

Rakvere rahvuslik näitus / Rakvere national show, Rakvere 04.05.2019
Kohtunik / Judge – Tino Pehar, Horvaatia / Croatia

Isased juuniorklass / Males junior class
*Napmary’s Jimi Hendrix Belloliv (Napmary’s Ikigai X Napmary’s Hispania)
VH / VG

Emased juuniorklass / Females junior class
*Berrypets Sparkleberry Cinnabar (Lakifan Gerald O’Guido X Aquarelle iz Rossii s Lyubovyu)
I SP, SK, Jun SERT, TPJ, PE/1, TP, RÜP4, JUN BIS 4 / Exc/1, CQ, Jun CAC, BOB Jun, 1st best female, BOB, Group 4th, BEST IN SHOW Junior 4th

Narva rahvuslik näitus / Narva national show, Narva 28.04.2019
Kohtunik / Judge – Barbara Macchia, Itaalia / Italy

Isased juuniorklass / Males junior class
*Estetic Artiste Drive (Ergo Box Torrero X Estetic Artiste Altezza)
I SP, SK, Jun SERT, TPJ, PI/1, VSP / Exc/1, CQ, Jun CAC, BOB Jun, 1st best male, BOS

Emased tsempionklass / Females champion class
*Duetto Tanto Imperia (Easy Rider Nostrum X Duetto Tanto Aksioma)
I SP, SK, PE/1, SERT, TP / Exc/1, CQ, 1st best female, CAC, BOB

Narva rahvusvaheline näitus / Narva international show, Narva 27.04.2019
Kohtunik / Judge – Tetyana Shiyan, Ukraina / Ukraine

Isased juuniorklass / Males junior class
*Golden Amulette Magnum (Italiano Vero di Casa Vernice X Borok’ko Fleur D’Orange Princess)
I SP / Exc/1
*Estetic Artiste Drive (Ergo Box Torrero X Estetic Artiste Altezza)
II SP / Exc/2

Isased tsmpionklass / Males champion class
*Italiano Vero di Casa Vernice (Becks del Cabezo de la Jara X Twinkly Flash di Casa Vernice)
I SP, SK, PI/1, SERT, CACIB, VSP / Exc/1, CQ, 1st best male, CAC, CACIB, BOS
*Ability Gerret Gilbert (Jazzman vom Venusberg X Napmary’s Briannah Ability)
II SP, SK, PI/2, Res-CACIB / Exc/2, CQ, 2nd best male, Res-CACIB

Emased juuniorklass / Females junior class
*Berrypets Sparkleberry Cinnabar (Lakifan Gerald O’Guido X Aquarelle iz Rossii s Lyubovyu)
I SP, SK, Jun SERT, TPJ / Exc/1, CQ, Jun CAC, BOB Jun

*Golden Amulette Marbelia (Italiano Vero di Casa Vernice X Borok’ko Fleur D’Orange Princess)
II SP, SK / Exc/2, CQ
*Ability Qui-Qui Qiwi (Lincoln dell’Espinosolo X Ability Noreena Noep)
VH / VG

Emased avaklass / Females open class
*Nikink-Var-Hard Odetta (Nikink-Var-Hard Tor X Nikink-Var-Hard Kabira)
I SP, SK, PE/2, SERT, Res-CACIB / Exc/1, CQ, 2nd best female, CAC, Res-CACIB

Emased tsempionklass / Females champion class
*Vanilla Mona ot Goldiboks (Solomon ot Goldiboks X Jantary ot Goldiboks)
I SP, SK, PE/1, CACIB, TP, RÜP3 / Exc/1, CQ, 1st best female, CACIB, BOB, Group 3rd

*Liberum Avis Lvinaya Dolya (Vilos v. Alkaios X Liberum Avis Estetika)
II SP, SK, PE/3 / Exc/2, CQ, 3rd best female
*Duetto Tanto Imperia (Easy Rider Nostrum X Duetto Tanto Aksioma)
III SP, SK, PE/4 / Exc/3, CQ, 4th best female

Paaride võistlus / Brace competition
*Ability Gerret Gilbert (Jazzman vom Venusberg X Napmary’s Briannah Ability) &
Ability Qui-Qui Qiwi (Lincoln dell’Espinosolo X Ability Noreena Noep)
I EAH, TP / I PP, BOB Brace

Rahvusvaheline näitus “Tallinna Võitja 2019”, Tallinn / International show “Tallinn Winner 2019”, Tallinn 13.04.2019
Kohtunik / Judge – Marion Campbell, Iirimaa / Ireland

Isased juuniorklass / Males junior class
*Marabou Dodge Ram Monster (Calvin Klein Della Cappastorta X Marabou Carribean Daiquiri)
I SP, SK, Jun SERT, TPJ, PI/2, TLN JW’19 / Exc/1, CQ, Jun CAC, 2nd best male, TLN JW’19
*Road to the Dream no Akacisa (Napmary’s Go for a Dream X Night Fury no Akacisa)
EVH / Cbj

Isased avaklass / Males open class
*Zhen’lee Lansie (Mayday di Casa Vernice X Zhen’lee Idalia)
I SP, SK, PI3/, SERT/ Exc/1, CQ, 3rd best male, CAC
*Berrypets Remington Derringer (Ozren von der Burg Sigidunum X Reason to Believe Got Real)
II SP / Exc/2

Isased tsmpionklass / Males champion class
*Modern Sanvita (Carnero Primo di Casa Vernice X Ustina di Casa Vernice)
I SP, SK, PI/1, CACIB, VSP, TLN W’19/ Exc/1, CQ, 1st best male, CACIB, BOS, TLN W’19
*Ability Gerret Gilbert (Jazzman vom Venusberg X Napmary’s Briannah Ability)
II SP / Exc/2
*Golden Amulette Manfred (Borok’ko Falkonet Bien Faset X Etna ot Goldiboks)
III SP / Exc/3

Emased juuniorklass / Females junior class
*Berrypets Sparkleberry Cinnabar (Lakifan Gerald O’Guido X Aquarelle iz Rossii s Lyubovyu)
I SP, SK, Jun SERT, VSPJ, PE/2, TLN JW’19 / Exc/1, CQ, Jun CAC, 2nd best female, TLN JW’19
*Ability Qui-Qui Qiwi (Lincoln dell’Espinosolo X Ability Noreena Noep)
II SP / Exc/2

Emased tsempionklass / Females champion class
*As’Gunapal Darina Semislava (Lakifan Gerald O’Guido X Touch of Diamond di Casa Vernice)
I SP, SK, PE/1, SERT, CACIB, TP, TLN W’19 / Exc/1, CQ, 1st best female, CAC, CACIB, BOB, TLN W’19
*Vanilla Mona ot Goldiboks (Solomon ot Goldiboks X Jantary ot Goldiboks) II SP / Exc/2

Emased veteraniklass / Females veteran class
*Lakifan Honey Bouquet O’Guido (Guido di Casa Vernice X As’Gunapal Dior’s Hanna to Lakifan)
I SP / Exc/1

Paaride võistlus / Brace competition
*Ability Gerret Gilbert (Jazzman vom Venusberg X Napmary’s Briannah Ability) &
Ability Qui-Qui Qiwi (Lincoln dell’Espinosolo X Ability Noreena Noep)
I EAH, TP / I PP, BOB Brace

Tallinna Rahvuslik näitus / Tallinn National show, Tallinn 24.03.2019
Kohtunik / Judge – Stefan Šinko, Sloveenia / Slovenia

Isased juuniorklass / Males junior class
*Golden Amulette Magnum (Italiano Vero di Casa Vernice X Borok’ko Fleur D’Orange Princess)
I SP / Exc/1

Isased noorteklass / Males intermediate class
*Marchill’s Armanagac (Lincoln dell’Espinosolo X Playbox’s Eternity) – ei osalenud / not showing

Isased avaklass / Males open class
*Berrypets Remington Derringer (Ozren von der Burg Sigidunum X Reason to Believe Got Real)
I SP, SK, PI/1, SERT, TP / Exc/1, CQ, 1st best male, CAC, BOB

Emased juuniorklass / Females junior class
*Ability Qui-Qui Qiwi (Lincoln dell’Espinosolo X Ability Noreena Noep)
SP/1, SK, Jun SERT, TPJ, PE/2 / Exc/1, CQ, Jun CAC, BOB Jun, 2nd best female
*Golden Amulette Marbelia (Italiano Vero di Casa Vernice X Borok’ko Fleur D’Orange Princess) – ei osalenud / not showing

Emased avaklass / Females open class
*Caprina Darling Daphne (Playbox’s Golden Giant X Caprina Astella Adriana)
I SP, SK, PE/1, SERT, VSP / Exc/1, CQ, 1st best female, CAC, BOS

Emased tsempionklass / Females champion class
*Vanilla Mona ot Goldiboks (Solomon ot Goldiboks X Jantary ot Goldiboks) – ei osalenud / not showing

Tallinna Rahvuslik näitus / Tallinn National show, Tallinn 23.03.2019
Kohtunik / Judge – Gunnar Nymann, Taani / Denmark

Isased juuniorklass / Males junior class
*Golden Amulette Magnum (Italiano Vero di Casa Vernice X Borok’ko Fleur D’Orange Princess)
VH / VG

Isased noorteklass / Males intermediate class
*Marchill’s Armanagac (Lincoln dell’Espinosolo X Playbox’s Eternity) – ei osalenud / not showing

Emased juuniorklass / Females junior class
*Ability Qui-Qui Qiwi (Lincoln dell’Espinosolo X Ability Noreena Noep)
SP/1, SK, Jun SERT, TPJ, PE/2 / Exc/1, CQ, Jun CAC, BOB Jun, 2nd best female *Berrypets Sparkleberry Cinnabar (Lakifan Gerald O’Guido X Aquarelle iz Rossii s Lyubovyu)
SP/2 / Ex/2
*Golden Amulette Marbelia (Italiano Vero di Casa Vernice X Borok’ko Fleur D’Orange Princess) – ei osalenud / not showing

Emased avaklass / Females open class
*Caprina Darling Daphne (Playbox’s Golden Giant X Caprina Astella Adriana)
I SP, SK, PE/3, SERT / Exc/1, CQ, 3rd best female, CAC

Emased tsempionklass / Females champion class
*Vanilla Mona ot Goldiboks (Solomon ot Goldiboks X Jantary ot Goldiboks)
I SP, SK, PE/1, TP / Exc/1, CQ, 1st best female, BOB

Rahvusvaheline näitus “Tallinn Winter Cup 2019”, Tallinn / International show “Tallinn Winter Cup 2019”, Tallinn 09.02.2019
Kohtunik / Judge – Astrid Lundava, Eesti / Estonia

Isased juuniorklass / Males junior class
*Golden Amulette Magnum (Italiano Vero di Casa Vernice X Borok’ko Fleur D’Orange Princess)
I SP, SK, Jun SERT, TPJ, PI/2, TLN JWCUP’19 / Exc/1, CQ, Jun CAC, 2nd best male, TLN JWCUP’19

Isased avaklass / Males open class
*Berrypets Remington Derringer (Ozren von der Burg Sigidunum X Reason to Believe Got Real)
I SP, SK, PI/3, Res-CACIB / Exc/1, CQ, 3rd best male, Res-CACIB

Isased kasutusklass / Males working class
*Trevor Sanvita (Carnero Primo di Casa Vernice X Diadema Sanvita)
I SP, SK, PI/1, SERT, CACIB, TP, TLN WCUP’19, RÜP IV / Exc/1, CQ, 1st best male, CAC, CACIB, BOB, TLN WCUP’19, Best in Group IV

Isased tsmpionklass / Males champion class
*Modern Sanvita (Carnero Primo di Casa Vernice X Ustina di Casa Vernice)
I SP, SK, PI/4 / Exc/1, CQ, 4th best male

Emased juuniorklass / Females junior class
*Golden Amulette Marbelia (Italiano Vero di Casa Vernice X Borok’ko Fleur D’Orange Princess)
I SP, SK, Jun SERT, VSPJ, PE/1, VSP, TLN JWCUP’19, TLN WCUP’19 / Exc/1, CQ, Jun CAC, 1st best female, BOS, TLN JWCUP’19, TLN WCUP’19

Emased avaklass / Females open class
*Liberum Avis Nenaglyadnaja (Vilos v. Alkaios X Liberum Avis Fuga Felicia) – ei osalenud / not showing

Emased kasutusklass / Females working class
*Present for Me Sanvita (Becks del Cabezo de la Jara X Ustina di Casa Vernice)
I SP, SK, PE/2, CACIB / Exc/1, CQ, 2nd best female, CACIB

Emased tsempionklass / Females champion class
*As’Gunapal Darina Semislava (Lakifan Gerald O’Guido X Touch of Diamond di Casa Vernice)
I SP, SK, PE/3, Res-CACIB / Exc/1, CQ, 3rd best female, Res-CACIB

Valga rahvuslik näitus / Valga national show, Valga 03.02.2019
Kohtunik / Judge – Franklin van der Spuy, Lõuna-Aafrika / South-Africa

Isased avaklass / Males open class
*Berrypets Colt Mustang (Ozren von der Burg Sigidunum X Reason to Believe Got Real)
I SP, SK, PI/1, SERT, TP / Exc/1, CQ, 1st best male, CAC, BOB

Isased tsempionklass / Males champion class
*Bestseller Silver Spirit (Ikaro del Rolanus X Angel a Silver Spirit)
I SP, SK, PI/2 / Exc/1, CQ, 2nd best male


Valga rahvuslik näitus / Valga national show, Valga 02.02.2019
Kohtunik / Judge – Zoia Oleinikova, Ukraina / Ukraine

Isased avaklass / Males open class
*Berrypets Colt Mustang (Ozren von der Burg Sigidunum X Reason to Believe Got Real)
VH / VG

Isased tsempionklass / Males champion class
*Bestseller Silver Spirit (Ikaro del Rolanus X Angel a Silver Spirit)
I SP, SK, PI/1, SERT, VSP / Exc/1, CQ, 1st best male, CAC, BOS

Emased tsempionklass / Females champion class
*Napmary’s Isadora (Marco de Kopader X Napmary’s Enigma)
I SP, SK, PE/1, TP / Exc/1, CQ, 1st best female, BOB

Narva rahvuslik näitus / Narva national show, Narva 27.01.2019
Kohtunik / Judge – Torsten Lemmer, Bulgaaria / Bulgaria

Isased kutsikaklass / Males puppy class
*Sat’Elit Box Yakov (Sat’Elit Box Craft X Sat’Elit Box Xena)
I EAH, VSPK / I PP, BOS Puppy

Emased kutsikaklass / Females puppy class
*Berrypets Sparkleberry Cinnabar (Lakifan Gerald O’Guido X Aquarelle iz Rossii s Lyubovyu)
I EAH, TPK / I PP, BOB Puppy

Isased juuniorklass / Males junior class
*Harley Davidson Singo (Helios Della Cappastorta X Sat’Elit Box Coca-Cola)
I SP, SK, Jun SERT, TPJ, PI/1, VSP / Exc/1, CQ, Jun CAC, BOBJ, 1st best male, BOS

Emased tsempionklass / Females champion class
*Stylesign Alice (Napmary’s Go for a Dream X Kreisid Admirable Eviita)
I SP, SK, PE/1, TP / Exc/1, CQ, 1st best female, BOB
*Folio Verso Gaetana (The Show Must Go On di Casa Vernice X Nikink-Var-Hard Ameli) – ei osalenud / not showing

Narva rahvuslik näitus / Narva national show, Narva 26.01.2019
Kohtunik / Judge – Massimiliano Manucci, Itaalia / Italy

Isased kutsikaklass / Males puppy class
*Sat’Elit Box Yakov (Sat’Elit Box Craft X Sat’Elit Box Xena)
I EAH, TPK / I PP, BOB Puppy

Emased kutsikaklass / Females puppy class
*Berrypets Sparkleberry Cinnabar (Lakifan Gerald O’Guido X Aquarelle iz Rossii s Lyubovyu)
I EAH, VSPK / I PP, BOS Puppy

Isased juuniorklass / Males junior class
*Harley Davidson Singo (Helios Della Cappastorta X Sat’Elit Box Coca-Cola)
I SP, SK, Jun SERT, TPJ, PI/2, JUN BIS IV / Exc/1, CQ, Jun CAC, BOBJ, 2nd best male, Best in Show Junior IV

Isased tsempionklass / Males champion class
*Playbox’s Redrama (Lincoln dell’Espinosolo X Playbox’s Black Fantasy)
I SP, SK, PI/1, SERT, TP / Exc/1, CQ, 1st best male, CAC, BOB

Emased tsempionklass / Females champion class
*Folio Verso Gaetana (The Show Must Go On di Casa Vernice X Nikink-Var-Hard Ameli)
I SP, SK, PE/1, SERT, VSP / Exc/1, CQ, 1st best female, CAC, BOS

Tartu rahvuslik näitus / Tartu national show, Tartu 13.01.2019
Kohtunik / Judge – Hans-Erhard Grüttner, Saksamaa / Germany

Isased kutsikaklass / Males puppy class
*Napmary’s Jimi Hendrix Belloliv (Napmary’s Ikigai X Napmary’s Hispania)
I EAH, TPK / I PP, BOB Puppy

Isased juuniorklass / Males junior class
*Marchill’s Armanagac (Lincoln dell’Espinosolo X Playbox’s Eternity)
VH / VG
*Golden Amulette Magnum (Italiano Vero di Casa Vernice X Borok’ko Fleur D’Orange Princess)
H / G

Isased tsempionklass / Males champion class
*Iggy Pop von Aisneren (Homerun con Tilia X Betty Poop von Aisneren) – ei osalenud / not showing

Emased juuniorklass / Females junior class
*Liberum Avis Red Machine (Liberum Avis Glavniy Geroi X Liberum Avis Fuga Felicia)
I SP, SK, Jun SERT, PE/2 / Exc/1, CQ, Jun CAC, 2nd best female

Emased tsempionklass / Females champion class
*Napmary’s Isadora (Marco de Kopader X Napmary’s Enigma)
I SP, SK, PE/1, SERT, TP / Exc/1, CQ, 1st best female, CAC, BOB

Tartu rahvuslik näitus / Tartu national show, Tartu 12.01.2019
Kohtunik / Judge – Guenther Erenreich, Austria

*Isased kutsikaklass / Males puppy class
*Napmary’s Jimi Hendrix Belloliv (Napmary’s Ikigai X Napmary’s Hispania)
I EAH, TPK / I PP, BOB Puppy

Isased juuniorklass / Males junior class
*Marchill’s Armanagac (Lincoln dell’Espinosolo X Playbox’s Eternity)
VH / VG
*Golden Amulette Magnum (Italiano Vero di Casa Vernice X Borok’ko Fleur D’Orange Princess)
H / G

Isased tsempionklass / Males champion class
*Iggy Pop von Aisneren (Homerun con Tilia X Betty Poop von Aisneren)
I SP, SK, PI/1, SERT, TP / Exc/1, CQ, 1st best male, CAC, BOB

Emased juuniorklass / Females junior class
*Harmony Porta Trsatica (Undo Ljub Box X Amadea Porta Trsatica)
I SP, SK, Jun SERT, TPJ, PE/1, VSP / Exc/1, CQ, Jun CAC, BOBJ, 1st best female, BOS
*Liberum Avis Red Machine (Liberum Avis Glavniy Geroi X Liberum Avis Fuga Felicia)
VH / VG