Uudised
   Ühing
   Bokser
   Aretus
   Kennelid
   Pesakonnad
   Koolitus
   Näitused
      Tulemused
      ATIBOX
      Mis toimub näitusel?
   Erinäituste võitjad
   Tšempionid
   Aasta Bokser
   Hädasolijate abistamiseks
   Igavestel Jahimaadel
   Viidad
   Pood
   Kontakt

 - Avaleht
 - Sisukord
 - Fotoalbumid
 
 
 
  * EBÜ II & IX rühma näitus 01.07.2018,
 

EBÜ II & IX Rühma erinäitus /
Estonian Boxer Club's groupshow for FCI groups II & IX,
01.07.2018, Tartumaa

Kohtunik / Judge – Karl-Erik Johansson, Rootsi / Sweden

Pildid / Pictures: Kertu Oder

Isased beebiklass / Males baby class

I EAH, TP Beebi, BIS II Beebi / I PP, BOB Baby, BIS II Baby Puppy
Ability Quicky Quanton (Lincoln dell'Espinosolo X Ability Noreena Noep)

Emased beebiklass / Females baby class

I EAH, VSP Beebi / I PP, BOS Baby
Ability Qui-Qui Quiwi (Lincoln dell'Espinosolo X Ability Noreena Noep)

II EAH / II PP
Zhen'lee Urmita (Zhen'lee Vincero X Zhen'lee Bayonna)

Kutsikaklass / Puppy class

Torrinbox Boomer (Irbis Menulio Gatve X Lavinia Manulio Gatve) - ei osalenud / not showing

Isased juuniorklass / Males junior class

VH / VG
Berrypets Colt Mustang (Ozren von der Burg Sigidunum X Reason to Believe Got Real)

VH / VG
One Love Story no Akacisa (Duke Denburg X Night Fury no Akacisa)

VH / VG
Berrypets Remington Derringer (Ozren von der Burg Sigidunum X Reason to Believe Got Real)

Avaklass / Open class 

I SP, SK, PI/2, SERT / Exc/1, CQ, 2nd best male, CAC
Ability Nortal Nelvin (Gesper Brisart Nordom X Ability Harmony Hermione)

II SP, SK, PI/4 / Exc/2, CQ, 4th best male
Hummer de Delanini (Solomon ot Goldiboks X Sissi Princess Cara Negra)

III SP / Exc/3
Jewel no Akacisa (Llanto de Guezman X Danse Avec Moi no Akacisa)

VH / VG
Bestseller Silver Spirit (Ikaro del Rolanus X Angel A Silver Spirit)

Ability Groove von Glehn (Jazzman vom Venusberg X Napmary's Briannah Ability) - ei osalenud / not showing

Kasutusklass / Working class

VH / VG
Golden Amulette Manfred (Borok'ko Falkonet Bien Faset X Etna ot Goldiboks)

Tsempioniklass / Champion class

I SP, SK, PI/1, VSP / Exc/1, CQ, 1st best male, BOS
Modern Sanvita (Carnera Primo di Casa Vernice X Ustina di Casa Vernice)

II SP, SK, PI/3 / Exc/2, CQ, 3rd best male
Ability Gerret Gilbert (Jazzman vom Venusberg X Napmary's Briannah Ability)

III SP / Exc/3
Lar'Arete Eremey (Playbox's Warlock X Lar'Arete Sade)

IV SP / Exc/4
Amady Sanvita (Deep Impakt di Casa Vernice X Dancing Queen Sanvita)

SP / Exc
Houdini od Djevija (Gelso del Colle dell'Infinito X Waikiki od Djevija)

Kollased emased / Fawn females

Juunioriklass / Junior class

I SP, SK, Jun SERT, TPJ, PE/2, JUN BIS II / Exc/1, CQ, Jun CAC, BOBJ, 2nd best female, JUN BIS II
Kaiffarin Fiorentina (Calvin Clein della Cappastorta X Kaiffarin Derby)

II SP / Exc/2
Berrypets Beretta Laramie (Ozren von der Burg Sigidunum X Reason to Believe Got Real)

III SP / Exc/3
Duetto Tanto Imperia (Easy Rider Nostrum X Duetto Tanto Aksioma)

IV SP / Exc/4
Peerless Peppermint no Akacisa (Turukano Doblestny no Akacisa X Just for Me no Akacisa)

SP / Exc
Fredamorwen (Napmary's Go for a Dream X Isophine Geskaro's)

SP / Exc
Ability Penelope Pepija (Napmary's Ikigai X Ability Harmony Hermione)

SP / Exc
Ability Phoenix Piperelle (Napmary's Ikigai X Ability Harmony Hermione)

SP / Exc
WW Yangoviper's Ever Say Never (Calvin Klein Della Kappastorta X Key of Love no Akacisa)

DSQ
Vallaris Box Legenda (Vilos v. Alkaios X Vallaris Box Novacia)

Noorteklass / Intermediate class 

I SP / Exc/1
Stengard's Fly Me to the Moon (Amady Sanvita X Stengard's Barbarella)

Avaklass / Open class

I SP, SK, PE/4 / Exc/1, CQ, 4th best female
Vallaris Box Margeri (Nageris Bastian X Vallaris Box Felichita)

II SP / Exc/2
Folio Verso Gaetana (The Show Must Go On di Casa Vernice X Nikink-Var-Hard Amelie)

III SP / Exc/3
Ability Narnia Netty (Gesper Brisart Nordom X Ability Harmony Hermione)

VH / VG
Noisette Nostrum (Easy Rider Nostrum X Gioconda Nostrum)

VH / VG
Ability Noreena Noep (Gesper Brisart Nordom X Ability Harmony Hermione)

VH / VG
Napmary's Isadora (Marco de Kopader X Napmary's Enigma)

VH / VG
Raftsman Black Princess (Quno von Preussen's Eden X Raftsman Amelie Josephine)

Ability Kissable Kayla (Sat'Elit Gladiator X Ability Gracelyn Gretchen) - ei osalenud / not showing

Tsempionklass / Champion class

I SP, SK, PE/3 / Exc/1, CQ, 3rd best female
Ability Harmony Hermione (Ferrari vom German Dream X Ability Endora Ebony)

I SP, SK / Exc/1, CQ
Stylesign Alice (Napmary's Go for a Dream X Kreisid Admirable Eviita)

Veteraniklass / Veteran class

I SP, SK, TP Vet, PE/1, TP, BIS I VET, RÜP I, BIS I / Exc/1, CQ, BOB Vet, 1st best female, BOB, BIS I Veteran, Group 1st, BEST IN SHOW
Karmella Dolce Belloliv (Oliver-Jones von Bispus X Tany's Bellezza)

Golden Amulette Nena Elegance (Yuppie Beit Hollandia me Hagalil X Golden Amulette Big Mum's Hope) - ei osalenud / not showing

Kasvatajaklass / Breeders' class

I EAH, TP Kasv, BIS I / I PP, BOB Breeder, Best in Show Breeder
Ability

 

EST | ENG | RUS


 
 
 


* Kasutatavad lühendid
* EBÜ Erinäitus 19.05.2002
* EBÜ Erinäitus, 09.02.2003
* EBÜ erinäitus, 15.05.2004, Tallinn
* 2. rühma näitus, 31.07.2004, Tallinn
* EBÜ erinäitus, 13.02.2005, Tallinn
* EBÜ erinäitus, 15.05.2005, Tallinn
* 2. rühma näitus, 21.08.2005, Tallinn
* 2. rühma näitus - BIS
* EBÜ erinäitus, 12.02.2006, Tallinn
* Baltic Boxer 2006, Tallinn
* EBÜ erinäitus, 27.08.2006, Liuranna
* EBÜ erinäitus, 11.02.2007, Tallinn
* EBÜ erinäitus, 01.07.2007, Tallinn
* EBÜ erinäitus, 09.02.2008, Tallinn
* EBÜ erinäitus, 01.06.2008, Tallinn
* EBÜ erinäitus, 14.02.2009, Tallinn
* Baltic Boxer 2009, Tallinn
* EBÜ erinäitus, 13.02.2010, Tallinn
* Jahressieger Estonia 19.06.2010
* 2. ja 9. rühma näituse tulemused 2010
* Baltic Boxer 2011
* Jahressieger Estonia 10.09.2011, TLN
* Jahressieger Estonia 14.07.2012, Tartu
* EBÜ Erinäitus 09.09.2012, Tallinn
* Baltic Boxer 16.06.2013, Tartu
* Jahressieger Estonia 08.09.2013, TLN
* Jahressieger Estonia 28.06.2014, Tartu
* EBÜ Erinäitus 29.06.2014, Tartu
* EBÜ Erinäitus 07.09.2014, Tallinn
* II & IX rühma erinäitus 07.09.2014
* Baltic Boxer 11.07.2015, Tartu
* Jahressieger Estonia 12.07.2015, Tartu
* II & IX rühma erinäitus 06.09.2015
* Jahressieger Estonia 02.07.2016, Tartu
* EBÜ II & IX rühma näitus 04.09.2016
* Baltic Boxer 2017 15.07.2017, Tartu
* Jahressieger Estonia 2017, 16.07.2017,
* EBÜ II & IX rühma näitus 03.09.2017
* Jahressieger Estonia 2018, 30.07.2018
* EBÜ II & IX rühma näitus 01.07.2018,
* Ungari 2013 - Atibox, WDS
* Poola 2013 - CEBS & Jahressieger
* Eesti Võitja 2013
* Läti 2013 - Balti Võitja
* Leedu Võitja 2014
* Läti Võitja 2014
* Narva RV 2014- BEST IN SHOW
* Jahressieger Latvia 2014
* Atibox 2014 - Poola
* Slovakkia 2014 - CEBS & Jahressieger
* Maailma Võitja 2014 - Soome
* Baltic Boxer 2014 - Läti
* Euroopa Võitja 2014 - Tšehhi
* Soome Võitja 2014
* Champion of Champions 2014
* Leedu Võitja 2015
* Läti erinäitus 2015
* Atibox 2015 - Saksamaa
* Soome erinäitus 2015
* Maailma Võitja 2015 - Itaalia
* Läti Võitja 2015
* Jahressieger Latvia 2015
* CEBS 2015 - Tšehhi
* Jahressieger Belarus 2015
* Riia Võitja 2015
* Soome Võitja 2015
* Champion of Champions 2015
* Leedu Võitja 2016
* Jahressieger Latvia 2016
* Atibox 2016 - Sloveenia
* Läti Võitja 2016
* Maailma Võitja 2016 - Venemaa
* Baltic Boxer 2016 - Läti
* Jahressieger Poland 2016
* Jahressieger Ukraine 2016
* Balti Võitja 2016 - Läti
* Leedu Võitja 2017
* Jahressieger Latvia 2017
* Balti Võitja 2017 - Leedu
* Atibox 2017 - Slovakkia
* Erinäitused Tsehhis
* Läti Võitja 2017
* Erinäitus Soomes
* Venemaa erinäitus 2017
* Läti erinäitus 2017
* Poola 2017 - CEBS & Jahressieger
* Atibox 2018 - Rootsi
* Jahressieger Latvia 2018
* Soome ESR klubinäitus 2018
* Baltic Boxer 2018, Läti
* CEBS & Tsehhi Jahressieger 2018
* Jahressieger Belarus 2018
* Euroopa Võitja 2018, Poola
* Näitusetulemused 2013 (jaanuar-juuli)
* Näitusetulemused 2013 (august - dets)
* Näitusetulemused 2014 (jaanuar-mai)
* Näitusetulemused 2014 (juuni-juuli)
* Näitusetulemused 2014 (august - dets)
* Näitusetulemused 2015 (jaanuar-mai)
* Näitusetulemused 2015 (juuni-august)
* Näitusetulemused 2015 (august-oktoober
* Näitusetulemused 2015 (nov - dets)
* Näitusetulemused 2016 (Jaanuar-Mai)
* Näitusetulemused 2016 (Juuni-Juuli)
* Näitusetulemused 2016 (August - Dets)
* Näitusetulemused 2017 (Jaanuar - Juuni
* Näitusetulemused 2017 (Juuni-Sept)
* Näitusetulemused 2017 (Sept-Detsember)
* Näitusetulemused 2018 (Jan - Juuni)
* Näitusetulemused 2018 (Juuli - )
 

 
  taibu.com 2004