Uudised
   Ühing
   Bokser
   Aretus
   Kennelid
   Pesakonnad
   Koolitus
   Näitused
      Tulemused
      Mis toimub näitusel?
   Erinäituste võitjad
   Tšempionid
   Aasta Bokser
   Hädasolijate abistamiseks
   Igavestel Jahimaadel
   Viidad
   Pood
   Kontakt

 - Avaleht
 - Sisukord
 - Fotoalbumid
 
 
 
  * Näitusetulemused 2016 (Jaanuar-Mai)
 

Näitusetulemused (Juuni - Juuli) / Show results (June - July)
Loe edasi / Read more - >

Näitusetulemused (August - Detsember) / Show results (August - December)
Loe edasi / Read more - >

Rakvere rahvuslik näitus / Rakvere national show, Rakvere
08.05.2016

Kohtunik / Judge - Anca Giura, Rumeenia / Romania

Isased avaklass / Males open class

I SP, SK, PI/2, SERT / Exc/1, CQ, 2nd best male, CAC
Golden Amulette Celentano Bruno (Della Monte Klio Bal'tsano X Golden Amulette Chicka Chiara)

Isased tsempionklass / Males champion class

I SP, SK, PI/1, TP, RÜP III / Exc/1, CQ, 1st best male, BOB, Group 3rd
Stengard's Cassius Clay (Boxmann Yellowstone X View Virginia Ewabo)

Emased juuniorklass / Females junior class

Unistus Aisidora Azarel (Lakifan Gerald O'Guido X Montana Silver Spirit) - ei osalenud / not showing

Emased noorteklass / Females intermediate class

Aquarelle iz Rossii s Lyubovyu (Almadinaks Kod Dostupa X Soland Boks Lukretsia - ei osalenud / not showing

Rakvere rahvuslik näitus / Rakvere national show, Rakvere
07.05.2016

Kohtunik / Judge - Maria Viarbitskaya, Valgevene / Belarus

Isased tsempionklass / Males champion class

I SP, SK, PI/1, TP / Exc/1, CQ, 1st best male, BOB
Stengard's Cassius Clay (Boxmann Yellowstone X View Virginia Ewabo)

Emased juuniorklass / Females junior class

VH / VG
Unistus Aisidora Azarel (Lakifan Gerald O'Guido X Montana Silver Spirit)

Emased noorteklass / Females intermediate class

Aquarelle iz Rossii s Lyubovyu (Almadinaks Kod Dostupa X Soland Boks Lukretsia - ei osalenud / not showing

Narva rahvuslik näitus / Narva national show, Narva
24.04.2016

Kohtunik / Judge - Viktoras Avtuško, Leedu/ Lithuania

Isased tsempionklass / Males champion class

I SP, SK, PI/1, SERT, VSP / Exc/1, CQ, 1st best male, CAC, BOS
Gratia Tuareg (Zoff Porta Trsatica X Gratia Grace Kelly)

Emased juuniorklass / Females junior class

I SP, SK, Jun SERT, TPJ, PE/1, TP / Exc/1, CQ, Jun CAC, BOB Jun, 1st best female, BOB
Meravigliosa Sanvita (Carnera Primo di Casa Vernice X Ustina di Casa Vernice)

Narva rahvuslik näitus / Narva national show, Narva
23.04.2016

Kohtunik / Judge - Elzbieta Chwalibog, Poola / Poland

Isased tsempionklass / Males champion class

I SP, SK, PI/1, SERT, VSP / Exc/1, CQ, 1st best male, CAC, BOS
Gratia Tuareg (Zoff Porta Trsatica X Gratia Grace Kelly)

Emased juuniorklass / Females junior class

I SP, SK, Jun SERT, TPJ, PE/1, TP / Exc/1, CQ, Jun CAC, BOB Jun, 1st best female, BOB
Meravigliosa Sanvita (Carnera Primo di Casa Vernice X Ustina di Casa Vernice)

Rahvusvaheline näitus "Tallinna Võitja 2016" / International show "Tallinn Winner 2016", Tallinn
17.04.2016

Kohtunik / Judge - Aarne Foss, Norra

Emased kutsikaklass / Females puppy class

I EAH, TPK, / I PP, BOB Puppy
Ability Noreena Noep (Gesper Brisart Nordom X Ability Harmony Hermione

Isased juuniorklass / Males junior class

I SP, SK, TPJ, PI/2, TLN JW'16 / Exc/1, CQ, BOB Jun, 2nd best male, TLN JW'16
Modern Sanvita (Carnera Primo di Casa Vernice X Ustina di Casa Vernice)

II SP / Exc/2
Calvin Clein Della Cappastorta (Sat'Elit Van Helsing X Amy Della Cappastorta)

Dancer Disko Eleve (Ego D'Anteikan X Karmin Strong Beauty) - ei osalenud / not showing

Isased noorteklass / Males intermediate class

VH / VG
Golden Amulette Manfred (Borok'ko Falkonet Bien Faset X Etna ot Goldiboks)

Isased avaklass / Males open class

I SP, SK, PI/3, Res-CACIB / Exc/1, CQ, 3rd best male, res-CACIB
Navarro Benygmo (G'M de Bellemanie X Yoko Benignus)

Isased tšempionklass / Males champion class

I SP, SK, PI/1, CACIB, TP, TLN W'16 / Exc/1, CQ, 1st best male, BOB, TLN W'16
Lakifan Gerald O'Guido (Guido di Casa Vernice X As'Gunapal Dior's Hanna to Lakifan)

Emased juuniorklass / Females junior class

I SP, SK, VSPJ, PE/3, TLN JW'16 / Exc/1, CQ, BOS Jun, 3rd best female, TLN JW'16
Idelia Denburg (Duke Denburg X Beata Denburg)

VH / VG
Torrinbox Aalyah (Irbis Menulio Gatve X Jedna na Milion Zelda)

Emased noorteklass / Females intermediate class

I SP, SK, PE/1, CACIB, VSP, TLN JW'16 / Exc/1, CQ, 1st best female, CACIB, BOS, TLN JW'16
Ability Kissable Kayla (Sat'Elit Gladiator X Ability Gracelyn Gretchen)

II SP / Exc/2
Aquarelle iz Rossii s Lyubovyu (Almadinaks Kod Dostupa X Soland Boks Lukretsia)

Emased avaklass / Females open class

I SP / Exc/1
Ability Harmony Hermione (Ferrari vom German Dream X Ability Endora Ebony)

VH / VG
Reason to Believe Got Real (Goal del Cielo di Marte X Keep it Real Belloliv)

Emased tsempionklass / Females champion class

I SP, SK, PE/2, SERT, Res-CACIB / Exc/1, CQ, 2nd best female, CAC, Res-CACIB
Sat'Elit Angels Eyes (Via Aveling Iz My Time X Alibi Boks Lilu)

Tallinna rahvuslik näitus / Tallinn national show, Tallinn
06.03.2016

Kohtunik / Judge - Bojan Matakovic, Serbia

Isased beebiklass / Males baby class

I EAH, TPB / I PP, BOB Baby
Lakifan Rafael O'Macho (Braveheart di Casa Vernice X Lakifan Maggy Mai)

Emased beebiklass / Females baby class

Lakifan Radost O'Macho (Braveheart di Casa Vernice X Lakifan Maggy Mai) - ei osalenud / not showing

Isased tsempionklass / Males champion class

I SP, SK, PI/1, SERT, TP / Exc/1, CQ, 1st best male, CAC, BOB
Eldorado ot Goldiboks (Indigo-II ot Goldiboks X Venedika ot Goldiboks)

Emased juuniorklass / Females junior class

VH / VG
As'Gunapal Arria Aya (Braveheart di Casa Vernice X Touch of Diamond di Casa Vernice)

VH / VG
Kamillah Menulio Gatve (Bis Mark iz Doma Svaroga X Fortuna Menulio Gatve)

Tallinna rahvuslik näitus / Tallinn national show, Tallinn
05.03.2016

Kohtunik / Judge - Kateryna Pereguda, Ukraina / Ukraine

Isased beebiklass / Males baby class

I EAH, TPB / I PP, BOB Baby
Lakifan Rafael O'Macho (Braveheart di Casa Vernice X Lakifan Maggy Mai)

Emased beebiklass / Females baby class

Lakifan Radost O'Macho (Braveheart di Casa Vernice X Lakifan Maggy Mai) - ei osalenud / not showing

Isased tsempionklass / Males champion class

I SP, SK, PI/1, SERT, VSP / Exc/1, CQ, 1st best male, CAC, BOS
Eldorado ot Goldiboks (Indigo-II ot Goldiboks X Venedika ot Goldiboks)

Emased juuniorklass / Females junior class

I SP, SK, Jun SERT, TPJ, PE/1, TP / Exc/1, CQ, Jun CAC, BOB Jun, 1st best female, BOB
As'Gunapal Arria Aya (Braveheart di Casa Vernice X Touch of Diamond di Casa Vernice)

VH / VG
Kamillah Menulio Gatve (Bis Mark iz Doma Svaroga X Fortuna Menulio Gatve)

Rahvusvaheline näitus "Tallinn Winter Cup 2016" / International show "Tallinn Winter Cup 2016"
06.02.2016

Kohtunik / Judge - Luis Gorjao - Henriques, Portugal

Emased beebiklass / Females baby class

Ability Nala Neliah (Gesper Brisart Nordom X Ability Harmony Hermione) - ei osalenud / not showing

Emased kutsikaklass / Females puppy class

I EAH, TPK / I PP, BOB Puppy
Vanilla Mona ot Goldiboks (Solomon ot Goldiboks X Jantary ot Goldiboks)

II
Nina Boxrelay (Uram Sigidunum Laudis X Henea Boxrelay)

Isased juuniorklass / Males junior class

I SP, SK, Jun SERT, TPJ, PI/4, TLN JWCUP'16 / Exc/1, CQ, Jun CAC, BOB Jun, 4th best male, TLN JWCUP'16
Modern Sanvita (Carnera Primo di Casa Vernice X Ustina di Casa Vernice)

II SP, SK / Exc/2, CQ
Bon Dzhorno Flibustier (Hendrix des Jardins de Passiflore X Bon Dzhorno Polemika)

Isased noorteklass / Males intermediate class

VH / VG
Della Elcasa Imperial (Alibi Boks Guy Rufus X Genuia de Versale Grandiose)

H / G
Golden Amulette Dark Knight (Borok'ko Falkonet Bien Faset X Etna ot Goldiboks)

Golden Amulette Manfred (Borok'ko Falkonet Bien Faset X Etna ot Goldiboks) - ei osalenud / not showing

Isased avaklass / Males open class

I SP, SK, PI/1, SERT, CACIB, TP, RÜP II, TLN WCUP'16 / Exc/1, CQ, 1st best male, CAC, CACIB, BOB, TLN WCUP'16, Group 2nd
Gesper Brisart Nordom (Ybsen von Bispus X Germiona Nordom)

II SP, SK / Exc/2, CQ
Golden Amulette Censi (Sherar Valensio Adjantis X Golden Amulette Herzie Rose)

Isased tsempionklass / Males champion class

I SP, SK, PI/2, Res-CACIB / Exc/1, CQ, 2nd best male, Res-CACIB
Lakifan Gerald O'Guido (Guido di Casa Vernice X As'Gunapal Dior's Hanna to Lakifan)

II SP, SK, PI/3 / Exc/2, CQ, 3rd best male
Bon Dzhorno Sole Mio to Frontera's (Oliver-Jones von Bispus X Bon Dzhorno Betelgeize)

III SP / Exc/3
Jedna na Milion Igor (Jedna na Milion Heineken X Alibi Boks Moulin Rouge)

IV SP / Exc/4
Golden Amulette Concerto Brillante (Della Monte Klio Bal'tsano X Golden Amulette Chicka Chiara)

Emased juuniorklass / Females junior class

H / G
Idelia Denburg (Duke Denburg X Beata Denburg)

Emased noorteklass / Females intermediate class

I SP, SK / Exc/1, CQ
Aquarelle iz Rossii s Lyubovyu (Almadinaks Kod Dostupa X Soland Boks Lukretsia)

VH / VG
Ability Kissable Kayla (Sat'Elit Gladiator X Ability Gracelyn Gretchen)

VH / VG
Golden Amulette Marta (Borok'ko Falkonet Bien Faset X Etna ot Goldiboks)

Emased avaklass / Females open class

I SP, SK, PE/1, CACIB, VSP, TLN WCUP'16 / Exc/1, CQ, 1st best female, CACIB, BOS, TLN WCUP'16
Etna ot Goldiboks (Optimus Prime the Fifth Element X Esperanca ot Goldiboks)

II SP, SK, PE/3, SERT, Res-CACIB / Exc/2, CQ, 3rd best female, CAC, Res-CACIB
Reason to Believe Got Real (Goal del Cielo di Marte X Keep it Real Belloliv)

III SP, SK, PE/4 / Exc/3, CQ, 4th best female
Teserabox Yaota (Fire Energy Iksel X Fire Energy Reiteira)

Emased veteraniklass / Females veteran class

I SP, SK, TPV, PE/2, TLN VET WCUP'16 / Exc/1, CQ, BOB Vet, 2nd best female, TLN VET WCUP'16
Golden Amulette Nena Elegance (Yuppie Beit Hollandia me Hagalil X Golden Amulette Big Mum's Hope)

Narva rahvuslik näitus / Narva national show, Narva
31.01.2016

Kohtunik / Judge - Pierluigi Buratti, Itaalia / Italy

Isased juuniorklass / Males junior class

I SP / Exc/1
Istvan Denburg (Duke Denburg X Beata Denburg)

Isased avaklass / Males open class

I SP, SK, PI/1, SERT, TP / Exc/1, CQ, 1st best male, CAC, BOB
Sky Bridge Sandstorm (Sky Bridge Gwintilus X Janka Kierskie Ustronie)

Emased juuniorklass / Females junior class

VH / VG
Emma-Liina del Colle dell'Infinito (Ippolito del Colle dell'Infinito X Costanza Dell'Espinozolo)

Emased avaklass / Females open class

I SP, SK, PE/1, SERT, VSP / Exc/1, CQ, 1st best female, CAC, BOS
Sky Bridge Written in the Stars (Zicco Torques X Sky Bridge Proud Mary)

Emased veteraniklass / Females veteran class

I SP, SK, Vet SERT, TP Vet, PE/2 / Exc/1, CQ, Vet CAC, BOB Vet, 2nd best female
Sky Bridge Killer Queen (Yuppie Beit Hollandia me Hagalil X Janka Kierskie Ustronie)

Kasvatajaklass / Breeders class

I EAH, TP / I PP, BOB
Sky Bridge

Narva rahvuslik näitus / Narva national show, Narva
30.01.2016

Kohtunik / Judge - Milivoje Urosevic, Serbia

Isased juuniorklass / Males junior class

I SP, SK, Jun SERT, TPJ, PI/2 / Exc/1, CQ, Jun CAC, BOB Jun, 2nd best male
Istvan Denburg (Duke Denburg X Beata Denburg)

Isased avaklass / Males open class

I SP, SK, PI/1, SERT, VSP / Exc/1, CQ, 1st best male, CAC, BOS
Sky Bridge Sandstorm (Sky Bridge Gwintilus X Janka Kierskie Ustronie)

Emased juuniorklass / Females junior class

VH / VG
Emma-Liina del Colle dell'Infinito (Ippolito del Colle dell'Infinito X Costanza Dell'Espinozolo)

Emased avaklass / Females open class

I SP, SK, PE/1, SERT, TP / Exc/1, CQ, 1st best female, CAC, BOB
Sky Bridge Written in the Stars (Zicco Torques X Sky Bridge Proud Mary)

Emased veteraniklass / Females veteran class

I SP, SK, Vet SERT, TP Vet, PE/2 / Exc/1, CQ, Vet CAC, BOB Vet, 2nd best female
Sky Bridge Killer Queen (Yuppie Beit Hollandia me Hagalil X Janka Kierskie Ustronie)

Kasvatajaklass / Breeders class

Sky Bridge - ei osalenud / not showing

Tartu rahvuslik näitus / Tartu national show, Tartu
10.01.2016

Kohtunik / Judge - Volodymyr Shiyan, Ukraine / Ukraine

Emased beebiklass / Females baby class

I EAH, TP Beebi, BIS IV Beebi / I PP, BOB baby, BIS Baby 4th
Ability Nala Neliah (Gesper Brisart Nordom X Ability Harmony Hermione)

Isased avaklass / Males open class

VH / VG
Golden Amulette Celentano Bruno (Della Monte Klio Bal'tsano X Golden Amulette Chicka Chiara)

Emased juuniorklass / Females junior class

I SP, SK, TPJ, PE/1, TP / Exc/1, CQ, BOB Jun, 1st best female, BOB
Isophine Geskaro's (Gesper Brisart Nordom X Karmella Dolce Belloliv)

Tartu rahvuslik näitus / Tartu national show, Tartu
09.01.2016

Kohtunik / Judge - Vincent O'Brien, Iirimaa / Ireland

Emased beebiklass / Females baby class

I EAH, TP Beebi, BIS III Beebi / I PP, BOB baby, BIS Baby 3rd
Ability Nefertiti Nina (Gesper Brisart Nordom X Ability Harmony Hermione)

II EAH / II PP
Ability Noreena Noep (Gesper Brisart Nordom X Ability Harmony Hermione)

Isased avaklass / Males open class

I SP, SK, PI/1, SERT, VSP / Exc/1, CQ, 1st best male, BOS
Golden Amulette Celentano Bruno (Della Monte Klio Bal'tsano X Golden Amulette Chicka Chiara)

Emased juuniorklass / Females junior class

I SP, SK, Jun SERT, TPJ, PE/1, TP / Exc/1, CQ, Jun CAC, BOB Jun, 1st best female, BOB
Isophine Geskaro's (Gesper Brisart Nordom X Karmella Dolce Belloliv)

Näitusetulemused (Juuni-?) / Show results (June-?)
Loe edasi / Read more - >

Näitusetulemused (August - Detsember) / Show results (August - December)
Loe edasi / Read more - >

EST | ENG | RUS


 
 
 


* Kasutatavad lühendid
* EBÜ Erinäitus 19.05.2002
* EBÜ Erinäitus, 09.02.2003
* EBÜ erinäitus, 15.05.2004, Tallinn
* 2. rühma näitus, 31.07.2004, Tallinn
* EBÜ erinäitus, 13.02.2005, Tallinn
* EBÜ erinäitus, 15.05.2005, Tallinn
* 2. rühma näitus, 21.08.2005, Tallinn
* 2. rühma näitus - BIS
* EBÜ erinäitus, 12.02.2006, Tallinn
* Baltic Boxer 2006, Tallinn
* EBÜ erinäitus, 27.08.2006, Liuranna
* EBÜ erinäitus, 11.02.2007, Tallinn
* EBÜ erinäitus, 01.07.2007, Tallinn
* EBÜ erinäitus, 09.02.2008, Tallinn
* EBÜ erinäitus, 01.06.2008, Tallinn
* EBÜ erinäitus, 14.02.2009, Tallinn
* Baltic Boxer 2009, Tallinn
* EBÜ erinäitus, 13.02.2010, Tallinn
* Jahressieger Estonia 19.06.2010
* 2. ja 9. rühma näituse tulemused 2010
* Baltic Boxer 2011
* Jahressieger Estonia 10.09.2011, TLN
* Jahressieger Estonia 14.07.2012, Tartu
* EBÜ Erinäitus 09.09.2012, Tallinn
* Baltic Boxer 16.06.2013, Tartu
* Jahressieger Estonia 08.09.2013, TLN
* Jahressieger Estonia 28.06.2014, Tartu
* EBÜ Erinäitus 29.06.2014, Tartu
* EBÜ Erinäitus 07.09.2014, Tallinn
* II & IX rühma erinäitus 07.09.2014
* Baltic Boxer 11.07.2015, Tartu
* Jahressieger Estonia 12.07.2015, Tartu
* II & IX rühma erinäitus 06.09.2015
* Jahressieger Estonia 02.07.2016, Tartu
* EBÜ II & IX rühma näitus 04.09.2016
* Baltic Boxer 2017 15.07.2017, Tartu
* Jahressieger Estonia 2017, 16.07.2017,
* EBÜ II & IX rühma näitus 03.09.2017
* Ungari 2013 - Atibox, WDS
* Poola 2013 - CEBS & Jahressieger
* Eesti Võitja 2013
* Läti 2013 - Balti Võitja
* Leedu Võitja 2014
* Läti Võitja 2014
* Narva RV 2014- BEST IN SHOW
* Jahressieger Latvia 2014
* Atibox 2014 - Poola
* Slovakkia 2014 - CEBS & Jahressieger
* Maailma Võitja 2014 - Soome
* Baltic Boxer 2014 - Läti
* Euroopa Võitja 2014 - Tšehhi
* Soome Võitja 2014
* Champion of Champions 2014
* Leedu Võitja 2015
* Läti erinäitus 2015
* Atibox 2015 - Saksamaa
* Soome erinäitus 2015
* Maailma Võitja 2015 - Itaalia
* Läti Võitja 2015
* Jahressieger Latvia 2015
* CEBS 2015 - Tšehhi
* Jahressieger Belarus 2015
* Riia Võitja 2015
* Soome Võitja 2015
* Champion of Champions 2015
* Leedu Võitja 2016
* Jahressieger Latvia 2016
* Atibox 2016 - Sloveenia
* Läti Võitja 2016
* Maailma Võitja 2016 - Venemaa
Baltic Boxer 2016 - Läti
* Jahressieger Poland 2016
* Jahressieger Ukraine 2016
* Balti Võitja 2016 - Läti
* Leedu Võitja 2017
* Jahressieger Latvia 2017
* Balti Võitja 2017 - Leedu
* Atibox 2017 - Slovakkia
* Erinäitused Tsehhis
* Läti Võitja 2017
* Erinäitus Soomes
* Venemaa erinäitus 2017
* Läti erinäitus 2017
* Slovakkia 2017 - CEBS & Jahressieger
* Näitusetulemused 2013 (jaanuar-juuli)
* Näitusetulemused 2013 (august - dets)
* Näitusetulemused 2014 (jaanuar-mai)
* Näitusetulemused 2014 (juuni-juuli)
* Näitusetulemused 2014 (august - dets)
* Näitusetulemused 2015 (jaanuar-mai)
* Näitusetulemused 2015 (juuni-august)
* Näitusetulemused 2015 (august-oktoober
* Näitusetulemused 2015 (nov - dets)
* Näitusetulemused 2016 (Jaanuar-Mai)
* Näitusetulemused 2016 (Juuni-Juuli)
* Näitusetulemused 2016 (August - Dets)
* Näitusetulemused 2017 (Jaanuar - Juuni
* Näitusetulemused 2017 (Juuni-Sept)
* Näitusetulemused 2017 (Sept-?)
 

 
  taibu.com 2004