Uudised
   Ühing
   Bokser
   Aretus
   Kennelid
   Pesakonnad
   Koolitus
   Näitused
      Tulemused
      Mis toimub näitusel?
   Erinäituste võitjad
   Tšempionid
   Aasta Bokser
   Hädasolijate abistamiseks
   Igavestel Jahimaadel
   Viidad
   Pood
   Kontakt

 - Avaleht
 - Sisukord
 - Fotoalbumid
 
 
 
  * II & IX rühma erinäitus 06.09.2015
 

EBÜ II & IX Rühma erinäitus /
Estonian Boxer Club's groupshow for FCI groups II & IX,
06.09.2015, Tallinn

Kohtunik / Judge – Anna Bogucka, Poola / Poland

Pildid / Pictures: Evald Veldemann

Isased beebiklass / Males baby class

I EAH, TP Beebi, BIS II Beebi / I PP, BOB Baby, Baby BIS II
Ability Lord Lionel (Ability Edward Echo X Napmary's Briannah Ability)

Isased kutsikaklass / Males puppy class

Modern Sanvita (Carnero Primo di Casa Vernice X Ustina di Casa Vernice) - ei osalenud / not showing

Emased kutsikaklass / Females puppy class

I EAH, TPK, BIS II Kutsikas / I PP, BOB Puppy, Puppy BIS II
Isophine Geskaro's (Gesper Brisart Nordom X Karmella Dolce Belloliv)

II EAH / II PP
As'Gunapal Arria Aya (Braveheart di Casa Vernice X Touch of Diamond di Casa Vernice)

Isased juunioriklass / Males junior class

I SP, SK, TPJ, PI/3 / Exc/1, CQ, BOBJ, 3rd best male
Golden Amulette Manfred (Borok'ko Falkonet Bien Faset X Etna ot Goldiboks)

II SP, SK, Jun SERT / Exc/2, CQ, Jun CAC
Golden Amulette Milo (Borok'ko Falkonet Bien Faset X Etna ot Goldiboks)

III SP / Exc/3
Della Elcasa Imperial (Alibi Boks Guy Rufus X Genuia de Versale Grandiose)

Isased noorteklass / Males intermediate class

I SP, SK / Exc/1, CQ
Stengard's Cassius Clay (Boxmann Yellowstone X View Virginia Ewabo)

Isased avaklass / Males open class

I SP, SK, PI/1, VSP / Exc/1, CQ, 1st best male, BOS
Borok'ko Falkonet Bien Faset (The Show Must Go On di Casa Vernice X Borok'ko Falkone)

SP/2, SK, PI/4, SERT / Exc/2, CQ, 4th best male, CAC
Ability Gerret Gilbert (Jazzman vom Venusberg X Napmary's Briannah Ability)

III SP, SK / Exc/3, CQ
Navarro Benygmo (G'M de Bellemanie X Yoko Benignus)

IV SP, SK / Exc/4, CQ
Lakifan Gordon O'Guido (Guido di Casa Vernice X As'Gunapal Dior's Hanna to Lakifan)

SP / Exc
Ability Groove von Glehn (Jazzman vom Venusberg X Napmary's Briannah Ability)

SP / Exc
As'Gunapal Quelle Magnifique (Boris du Val d'Europe X As'Gunapal Katya Great)

VH / VG
Golden Amulette Celentano Bruno (Della Monte Klio Bal'tsano X Golden Amulette Chicka Chiara)

VH / VG
Quno von Preussen's Eden (Nimbus von Hanseatenhof X Carrie von Preussen's Eden)
 

Isased kasutusklass / Males wForking class

I SP, SK, PI/2 / Exc/1, CQ, 2nd best male
Napmary's Denirs (Pavarotti Nostrum X Daiquiry val Napmary's)

Emased juunioriklass / Females junior class

I SP, SK, Jun SERT, VSPJ / Exc/1, CQ, Jun CAC, BOS Jun
Ability Kissable Kayla (Sat'Elit Gladiator X Ability Gracelyn Gretchen)  

VH / VG
Ability Kharisma Kaara (Sat'Elit Gladiator X Ability Gracelyn Gretchen)

Emased noorteklass / Females intermediate class

I SP, SK, PE/3 / Exc/1, CQ, 3rd best female
Reason to Believe Got Real (Goal del Cielo di Marte X Keep it Real Belloliv)

Emased avaklass / Females open class

I SP, SK, PE/1, TP, RÜP II / Exc/1, CQ, 1st best female, BOB, Group 2nd
Etna ot Goldiboks (Optimus Prime the Fifth Element X Esperanca ot Goldiboks)

II SP, SK / Exc/2, CQ
Teserabox Yaota (Fire Energy Iksel X Fire Energy Reitera)

III SP, SK / Exc/3, CQ
Ability Filandra Farah (Koto de Guezman X Ability Charlotte Chantella)

IV SP, SK / Exc/4, CQ
Lustica Grancasa Fifa (Lakifan Gerald O'Guido X Lustica Okakor Casablanca)

Stengard's Barbarella (Boxmann Yellowstone X Hausse Wera) - ei osalenud / not showing

Emased tsempionklass / Females champion class

I SP, SK, PE/2, SERT / Exc/1, CQ, 2nd best female, CAC
Leeway's Ideal or Cocoon's (Rus la Fler Kalashnikov X Daytona Nostrum)

II SP, SK / Exc/2, CQ
Lakifan Honey Bouquet O'Guido (Guido di Casa Vernice X As'Gunapal Dior's Hanna to Lakifan)

Emased veteraniklass / Females veteran class

I SP, SK, TP Vet, PE/4, BIS II Veteran / Exc/1, CQ, BOB Vet, 4th best female, BIS II Veteran
Golden Amulette Nena Elegance (Yuppie Beit Hollandia me Hagalil X Golden Amulette Big Mum's Hope)

Kasvatajaklass / Breeders' class

I EAH, TP Kasvatajaklass, BIS I Kasvatajaklass / I PP, BOB Breeder, BIS I Breeder
Ability

EST | ENG | RUS


 
 
 


* Kasutatavad lühendid
* EBÜ Erinäitus 19.05.2002
* EBÜ Erinäitus, 09.02.2003
* EBÜ erinäitus, 15.05.2004, Tallinn
* 2. rühma näitus, 31.07.2004, Tallinn
* EBÜ erinäitus, 13.02.2005, Tallinn
* EBÜ erinäitus, 15.05.2005, Tallinn
* 2. rühma näitus, 21.08.2005, Tallinn
* 2. rühma näitus - BIS
* EBÜ erinäitus, 12.02.2006, Tallinn
* Baltic Boxer 2006, Tallinn
* EBÜ erinäitus, 27.08.2006, Liuranna
* EBÜ erinäitus, 11.02.2007, Tallinn
* EBÜ erinäitus, 01.07.2007, Tallinn
* EBÜ erinäitus, 09.02.2008, Tallinn
* EBÜ erinäitus, 01.06.2008, Tallinn
* EBÜ erinäitus, 14.02.2009, Tallinn
* Baltic Boxer 2009, Tallinn
* EBÜ erinäitus, 13.02.2010, Tallinn
* Jahressieger Estonia 19.06.2010
* 2. ja 9. rühma näituse tulemused 2010
* Baltic Boxer 2011
* Jahressieger Estonia 10.09.2011, TLN
* Jahressieger Estonia 14.07.2012, Tartu
* EBÜ Erinäitus 09.09.2012, Tallinn
* Baltic Boxer 16.06.2013, Tartu
* Jahressieger Estonia 08.09.2013, TLN
* Jahressieger Estonia 28.06.2014, Tartu
* EBÜ Erinäitus 29.06.2014, Tartu
* EBÜ Erinäitus 07.09.2014, Tallinn
* II & IX rühma erinäitus 07.09.2014
* Baltic Boxer 11.07.2015, Tartu
* Jahressieger Estonia 12.07.2015, Tartu
* II & IX rühma erinäitus 06.09.2015
* Jahressieger Estonia 02.07.2016, Tartu
* EBÜ II & IX rühma näitus 04.09.2016
* Baltic Boxer 2017 15.07.2017, Tartu
* Jahressieger Estonia 2017, 16.07.2017,
* EBÜ II & IX rühma näitus 03.09.2017
* Ungari 2013 - Atibox, WDS
* Poola 2013 - CEBS & Jahressieger
* Eesti Võitja 2013
* Läti 2013 - Balti Võitja
* Leedu Võitja 2014
* Läti Võitja 2014
* Narva RV 2014- BEST IN SHOW
* Jahressieger Latvia 2014
* Atibox 2014 - Poola
* Slovakkia 2014 - CEBS & Jahressieger
* Maailma Võitja 2014 - Soome
* Baltic Boxer 2014 - Läti
* Euroopa Võitja 2014 - Tšehhi
* Soome Võitja 2014
* Champion of Champions 2014
* Leedu Võitja 2015
* Läti erinäitus 2015
* Atibox 2015 - Saksamaa
* Soome erinäitus 2015
* Maailma Võitja 2015 - Itaalia
* Läti Võitja 2015
* Jahressieger Latvia 2015
* CEBS 2015 - Tšehhi
* Jahressieger Belarus 2015
* Riia Võitja 2015
* Soome Võitja 2015
* Champion of Champions 2015
* Leedu Võitja 2016
* Jahressieger Latvia 2016
* Atibox 2016 - Sloveenia
* Läti Võitja 2016
* Maailma Võitja 2016 - Venemaa
Baltic Boxer 2016 - Läti
* Jahressieger Poland 2016
* Jahressieger Ukraine 2016
* Balti Võitja 2016 - Läti
* Leedu Võitja 2017
* Jahressieger Latvia 2017
* Balti Võitja 2017 - Leedu
* Atibox 2017 - Slovakkia
* Erinäitused Tsehhis
* Läti Võitja 2017
* Erinäitus Soomes
* Venemaa erinäitus 2017
* Läti erinäitus 2017
* Slovakkia 2017 - CEBS & Jahressieger
* Näitusetulemused 2013 (jaanuar-juuli)
* Näitusetulemused 2013 (august - dets)
* Näitusetulemused 2014 (jaanuar-mai)
* Näitusetulemused 2014 (juuni-juuli)
* Näitusetulemused 2014 (august - dets)
* Näitusetulemused 2015 (jaanuar-mai)
* Näitusetulemused 2015 (juuni-august)
* Näitusetulemused 2015 (august-oktoober
* Näitusetulemused 2015 (nov - dets)
* Näitusetulemused 2016 (Jaanuar-Mai)
* Näitusetulemused 2016 (Juuni-Juuli)
* Näitusetulemused 2016 (August - Dets)
* Näitusetulemused 2017 (Jaanuar - Juuni
* Näitusetulemused 2017 (Juuni-Sept)
* Näitusetulemused 2017 (Sept-?)
 

 
  taibu.com 2004