Uudised
   Ühing
   Bokser
   Aretus
   Kennelid
   Pesakonnad
   Koolitus
   Näitused
      Tulemused
      ATIBOX
      Mis toimub näitusel?
   Erinäituste võitjad
   Tšempionid
   Aasta Bokser
   Hädasolijate abistamiseks
   Igavestel Jahimaadel
   Viidad
   Pood
   Kontakt

 - Avaleht
 - Sisukord
 - Fotoalbumid
 
 
 
  * Näitusetulemused 2018 (Jan - Juuni)
 

Näitusetulemused (Juuni - ) / Show results (June - )
Loe edasi / Read more - >

Luige rahvuslik näitus / Luige national show, Luige
17.06.2018

Kohtunik / Judge - Denis Dudko, Valgevene / Belarus

Isased kutsikaklass / Males puppy class

I EAH, TPK, BIS III / I PP, BOB Puppy, BIS3 Puppy
Golden Amulette Magnum (Italiano Vero di Casa Vernice X Borok'ko Fleur D'Orange Princess)

Emased kutsikaklass / Females puppy class

Golden Amulette Marbelia (Italiano Vero di Casa Vernice X Borok'ko Fleur D'Orange Princess) - ei osalenud / not showing

Isased juuniorklass / Males junior class

I SP, SK, Jun SERT, TPJ, PI/2 / Exc/1, CQ, Jun CAC, BOBJ, 2nd best male
Lakifan Vanderlyde Dylan O'Leo (As'Gunapal Alain Black Diamond X Lakifan Maggy Mai)

Isased tsempionklass / Males champion class

I SP, SK, PI/1, VSP / Exc/1, CQ, 1st best male, BOS
Golden Amulette Concerto Brillante (Della Monte Klio Bal'tsano X Golden Amulette Chicka Chiara)

Emased juuniorklass / Females junior class

I SP / Exc/1
Golden Amulette Lucky Monza (Golden Amulette Concerto Brillante X Etna ot Goldiboks)

II SP / Exc/2
Lakifan Verona Notte O'Leo (As'Gunapal Alain Black Diamond X Lakifan Maggy Mai)

Emased avaklass / Females open class

I SP, SK, PE/1, TP / Exc/1, CQ, 1st best female, BOB
Noisette Nostrum (Gioconda Nostrum X Easy Rider Nostrum)

I SP, SK, PE/2 / Exc/1, CQ, 2nd best female
Etna ot Goldiboks (Optimus Prime the Fifth Element X Esperanca ot Goldiboks)

III SP / Exc/3
Golden Amulette Princess Stesha (The Show Must Go On di Casa Vernice X Etna ot Goldiboks)

Luige rahvuslik näitus / Luige national show, Luige
16.06.2018

Kohtunik / Judge - Sviatlana Radziuk, Valgevene / Belarus

Isased kutsikaklass / Males puppy class

I EAH, TPK / I PP, BOB Puppy
Golden Amulette Magnum (Italiano Vero di Casa Vernice X Borok'ko Fleur D'Orange Princess)

Emased kutsikaklass / Females puppy class

Golden Amulette Marbelia (Italiano Vero di Casa Vernice X Borok'ko Fleur D'Orange Princess) - ei osalenud / not showing

Isased juuniorklass / Males junior class

I SP, SK, Jun SERT, VSPJ, PI/2 / Exc/1, CQ, Jun CAC, BOSJ, 2nd best male
Lakifan Vanderlyde Dylan O'Leo (As'Gunapal Alain Black Diamond X Lakifan Maggy Mai)

Isased tsempionklass / Males champion class

I SP, SK, PI/1, TP / Exc/1, CQ, 1st best male, BOB
Golden Amulette Concerto Brillante (Della Monte Klio Bal'tsano X Golden Amulette Chicka Chiara)

Emased juuniorklass / Females junior class

I SP, SK, Jun SERT, TPJ, PE/4 / Exc/1, CQ, Jun CAC, BOBJ, 4th best female
Golden Amulette Lucky Monza (Golden Amulette Concerto Brillante X Etna ot Goldiboks)

II SP / Exc/2
Lakifan Verona Notte O'Leo (As'Gunapal Alain Black Diamond X Lakifan Maggy Mai)

Emased noorteklass / Females intermediate class

Stengard's Fly Me To The Moon (Amady Sanvita X Stengard's Barbarella) - ei osalenud / not showing

Emased avaklass / Females open class

I SP, SK, PE/1, VSP / Exc/1, CQ, 1st best female, BOS
Etna ot Goldiboks (Optimus Prime the Fifth Element X Esperanca ot Goldiboks)

II SP, SK, PE/2, SERT / Exc/2, CQ, 2nd best female, CAC
Noisette Nostrum (Gioconda Nostrum X Easy Rider Nostrum)

III SP, SK, PE/3 / Exc/3, CQ, 3rd best female
Golden Amulette Princess Stesha (The Show Must Go On di Casa Vernice X Etna ot Goldiboks)

Rahvusvaheline näitus "Eesti Võitja 2018" / International show "Estonian Winner 2018", Tallinn
02.06.2018

Kohtunik / Judge - Olga Polunina, Moldova

Isased kutsikaklass / Males puppy class

I EAH, VSPK / I PP, BOS Puppy
Golden Amulette Magnum (Italiano Vero di Casa Vernice X Borok'ko Fleur D'Orange Princess)

Emased kutsikaklass / Females puppy class

I EAH, TPK / I PP, BOB Puppy
Golden Amulette Marbelia (Italiano Vero di Casa Vernice X Borok'ko Fleur D'Orange Princess)

Isased juuniorklass / Males juunior class

I SP, SK, Jun SERT, VSPJ, PI/4, EST JW'18 / Exc/1, CQ, Jun CAC, BOSJ, 4th best male, EST JW'18
Ability Paco Patrick (Napmary's Ikigai X Ability Harmony Hermione)

II SP / Exc/2
Zhen'Lee Lansie (Mayday di Casa Vernice X Zhen'lee Idalia)

III SP / Exc/3
Berrypets Remington Derringer (Ozren von der Burg Sigidunum X Reason to Believe Got Real)

Isased avaklass / Males open class

I SP, SK / Exc/1, CQ
Borealii Excuse Me (Napmary's Born To Be With You X Baccara)

II SP, SK, PI/2, Res-CACIB / Exc/2,CQ, 2nd best male, Res-CACIB
As'Gunapal Dobromir (Lakifan Gerald O'Guido X Touch of Diamond di Casa Vernice)

III SP / Exc/3
Ability Morpheus Mosso (Navarro Benygmo X Ability Endora Ebony)

Isased tsempionklass / Males champion class

I SP, SK, PI/1, CACIB, VSP, EST W'18 / Exc/1, CQ, 1st best male, CACIB, BOS,
EST W'18
Golden Amulette Manfred (Borok'ko Falkonet Bien Faset X Etna ot Goldiboks)

II SP, SK, PI/3 / Exc/2, CQ, 3rd best male
Quno von Preussen's Eden (Nimbus vom Hanseatenhof X Carrie von Preussen's Eden)

Isased veteraniklass / Males veteran class

I SP, SK, Vet SERT, TP Vet, EST VET W'18 / Exc/1, CQ, Vet CAC, BOB Vet,
EST VET W'18
Lakifan Gordon O'Guido (Guido di Casa Vernice X As'Gunapal Dior's Hanna to Lakifan)

Lakifan Gerald O'Guido (Guido di Casa Vernice X As'Gunapal Dior's Hanna to Lakifan) -
ei osalenud / not showing

Emased juuniorklass / Females juunior class

I SP, SK, Jun SERT, TPJ, PE/2, EST JW'18 / Exc/1, CQ, Jun CAC, BOBJ, 2nd best female, EST JW'18
Ability Phoenix Piperelle (Napmary's Ikigai X Ability Harmony Hermione)

II SP, SK / Exc/2, CQ
Berrypets Beretta Laramie (Ozren von der Burg Sigidunum X Reason to Believe Got Real)

Emased noorteklass / Females intermediate class

I SP, SK / Exc/1, CQ
Stylesign Alice (Napmary's Go for a Dream X Kreisid Admirable Eviita)

Emased avaklass / Females open class

I SP, SK, PE/4, SERT / Exc/1, CQ, 4th best female, CAC
Borealii Evangeline (Napmary's Born To Be With You X Baccara)

II SP, SK / Exc/2, CQ
Ability Noreena Noep (Gesper Brisart Nordom X Ability Harmony Hermione)

III SP / Exc/3
Kreisid Admirable Harriet (Gesper Brisart Nordom X Kreisid Admirable Brillante Diamante)

Emased tsempionklass / Females champion class

I SP, SK, PE/1, CACIB, TP, EST W'18 / Exc/1, CQ, 1st best female, CACIB, BOB,
EST W'18
Sat'Elit Box Whiskey (Via Aveling Iz My Time X Sat'Elit Glorii Game)

II SP, SK, PE/3 / Exc/2, CQ, 3rd best female
Vanilla Mona ot Goldiboks (Solomon ot Goldiboks X Jantary ot Goldiboks)

III SP / Exc/3
Hiddenhill's Brilliant Bliss (Primo del Colle dell'Infinito X Playbox's Zahara)

IV SP / Exc/4
As'Gunapal Calypso (Braveheart di Casa Vernice X Lakifan Honey Bouquet O'Guido)

Kasvatajaklass / Breeders' class

I EAH, TP / I PP, BOB
Ability

I, II & IX rühma näitus / Groupshow for FCI groups I, II & IX, Saue
01.05.2018

Kohtunik / Judge - Bas Bosch, Belgia / Belgium

I EAH, TPK, BIS1 / I PP, BOB Puppy, BIS1 Puppy
Golden Amulette Magnum (Italiano Vero di Casa Vernice X Borok'ko Fleur D'Orange Princess)

Isased juuniorklass / Males junior class

I SP, SK, Jun SERT, TPJ, PI/2 / Exc/1, CQ, Jun CAC, BOBJ, 2nd best male
Zhen'Lee Lansie (Mayday di Casa Vernice X Zhen'lee Idalia)

Isased avaklass / Males open class

I SP, SK, PI/1, SERT, TP / Exc/1, CQ, 1st best male, BOB
Ability Morpheus Mosso (Navarro Benygmo X Ability Endora Ebony)

Emased avaklass / Females open class

I SP / Exc/1
Kreisid Admirable Harriet (Gesper Brisart Nordom X Kreisid Admirable Brillante Diamante)

Võrumaa rahvuslik näitus / Võru county national show, Sulbi
27.05.2018

Kohtunik / Judge - Audrone Babianskiene, Leedu / Lithuania

Isased beebiklass / Males baby class

I EAH, TPB / I PP, BOB Baby
Golden Amulette Magnum (Italiano Vero di Casa Vernice X Borok'ko Fleur D'Orange Princess)

Emased kutsikaklass / Females puppy class

I EAH, TPK / I PP, BOB Puppy
Ability Penelope Pepija (Napmary's Ikigai X Ability Harmony Hermione)

II EAH / II PP
Solevita's Divergent to Comaster (Rendez-Vous Avec le Passe Got Real X Solevita's Bejewled)

Isased juuniorklass / Males junior class

Berrypets Colt Mustang (Ozren von der Burg Sigidunum X Reason to Believe Got Real) - ei osalenud / not showing

Isased avaklass / Males open class

I SP, SK, PI/1, SERT, TP / Exc/1, CQ, 1st best male, CAC, BOB
Bon Dzhorno Forex (Hendrix des Jardins de Passiflore X Bon Dzhorno Polemika)

Emased juuniorklass / Females junior class

I SP / Exc/1
Golden Amulette Lucky Monza (Golden Amulette Concerto Brillante X Etna ot Goldiboks)

Emased avaklass / Females open class

I SP, SK, PE/1, SERT, VSP / Exc/1, CQ, 1st best female, BOS
Raftsman Black Princess (Quno von Preussen's Eden X Raftsman Amalie Josephine)

Võrumaa rahvuslik näitus / Võru county national show, Sulbi
26.05.2018

Kohtunik / Judge - Natalia Sedkyh, Venemaa / Russia

Isased beebiklass / Males baby class

I EAH, TPB / I PP, BOB Baby
Golden Amulette Magnum (Italiano Vero di Casa Vernice X Borok'ko Fleur D'Orange Princess)

Emased kutsikaklass / Females puppy class

I EAH, TPK / I PP, BOB Puppy
Ability Penelope Pepija (Napmary's Ikigai X Ability Harmony Hermione)

II EAH / II PP
Solevita's Divergent to Comaster (Rendez-Vous Avec le Passe Got Real X Solevita's Bejewled)

Isased juuniorklass / Males junior class

I SP / Exc/1
Berrypets Colt Mustang (Ozren von der Burg Sigidunum X Reason to Believe Got Real)

Isased avaklass / Males open class

VH / VG
Bon Dzhorno Forex (Hendrix des Jardins de Passiflore X Bon Dzhorno Polemika)

Isased tsempionklass / Males champion class

I SP, SK, PI/1, TP / Exc/1, CQ, 1st best male, BOB
Golden Amulette Concerto Brillante (Della Monte Klio Bal'tsano X Golden Amulette Chicka Chiara)

Emased juuniorklass / Females junior class

I SP, SK, Jun SERT, TPJ, PE/1, VSP / Exc/1, CQ, Jun CAC, BOBJ, 1st best female, BOS
Golden Amulette Lucky Monza (Golden Amulette Concerto Brillante X Etna ot Goldiboks)

Emased avaklass / Females open class

I SP / Exc/1
Raftsman Black Princess (Quno von Preussen's Eden X Raftsman Amalie Josephine)

Rakvere rahvuslik näitus / Rakvere national show, Rakvere
29.04.2018

Kohtunik / Judge - Eva Eriksson, Rootsi / Sweden

Isased avaklass / Males open class

I SP / Exc/1
Ability Morpheus Mosso (Navarro Benygmo X Ability Endora Ebony)

Emased tsempionklass / Females champion class

I SP, SK, PE/1, TP, RÜP2 / Exc/1, CQ, 1st best female, BOB, Group 2nd
Hiddenhill's Brilliant Bliss (Primo del Colle dell'Infinito X Playbox's Zahara)

Rakvere rahvuslik näitus / Rakvere national show, Rakvere
28.04.2018

Kohtunik / Judge - Viachaslav Viarbitski, Valgevene / Belarus

Emased beebiklass / Females baby class

I EAH, TPB / I PP, BOB Baby
Kreisid Admirable Iti Isadora (Quno von Preussen's Eden X Anastasia Black Dynasty)

Isased juuniorklass / Males junior class

I SP, SK, Jun SERT, TPJ, PI/1, TP / Exc/1, CQ, Jun CAC, BOBJ, 1st best male, BOB
Zhen'Lee Lansie (Mayday di Casa Vernice X Zhen'lee Idalia)

Isased avaklass / Males open class

VH / VG
Ability Morpheus Mosso (Navarro Benygmo X Ability Endora Ebony)

Emased tsempionklass / Females champion class

I SP, SK, PE/1, SERT, VSP / Exc/1, CQ, 1st best female, CAC, BOS
Hiddenhill's Brilliant Bliss (Primo del Colle dell'Infinito X Playbox's Zahara)

Emased veteraniklass / Females veteran class

I SP, SK, Vet SERT, TPV, PE/2 / Exc/1, CQ, Vet CAC, BOB Veteran, 2nd best female
Kreisid Admirable Brillante Diamante (Gladiator di Casa Vernice X Xipituca von Bispus)

Rahvusvaheline näitus "Tallinna Võitja 2018" / International show "Tallinn Winner 2018", Tallinn
14.02.2018

Kohtunik / Judge - Jurate Butkiene, Leedu / Lithuania

Isased juuniorklass / Males junior class

I SP, SK, Jun SERT, TPJ, PI/2, TLN JW'18 / Exc/1, CQ, Jun CAC, BOBJ, 2nd best male, TLN JW'18
Zhen'Lee Lansie (Mayday di Casa Vernice X Zhen'lee Idalia)

II SP / Exc/2
Berrypets Remington Derringer (Ozren von der Burg Sigidunum X Reason to Believe Got Real)

Emased juuniorklass / Females junior class

I SP, SK, Jun SERT, TPJ, PI/2, TLN JW'18 / Exc/1, CQ, Jun CAC, BOBJ, 2nd best male, TLN JW'18
Zhen'Lee Lansie (Mayday di Casa Vernice X Zhen'lee Idalia)

Isased avaklass / Males open class

I SP, SK, PI/1, SERT, CACIB, TP, TLN W'18 / Exc/1, CQ, 1st best male, CAC, CACIB, BOB, TLN W'18
As'Gunapal Dobromir (Lakifan Gerald O'Guido X Touch of Diamond di Casa Vernice)

Isased tsempionklass / Males champion class

I SP, SK, PI/3, Res-CACIB / Exc/1, CQ, 3rd best male, Res-CACIB
Golden Amulette Manfred (Borok'ko Falkonet Bien Faset X Etna ot Goldiboks)

Emased juuniorklass / Females junior class

I SP, SK, Jun SERT, VSPJ, PE/2, TLN JW'18 / Exc/1, CQ, Jun CAC, BOSJ, 2nd best female, TLN JW'18
Sat'Elit Godzhi (Sat'Elit di Casa Vernice X Ksena Zarevo Stepi)

Emased noorteklass / Females intermediate class

SP/1 / Exc/1
Liberum Avis Nenaglyadnaja (Vilos V.Alkaios X Liberum Avis Fuga Velicia)

Emased avaklass / Females open class

I SP, SK, PE/3, SERT / Exc/1, CQ, 3rd best female, CAC
Kreisid Admirable Harriet (Gesper Brisart Nordom X Kreisid Admirable Brillante Diamante)

Emased tsempionklass / Females champion class

SP/1, SK, PE/1, CACIB, VSP, TLN W'18 / Exc/1, CQ, 1st best female, CACIB, BOS,
TLN W'18
As'Gunapal Calypso (Braveheart di Casa Vernice X Lakifan Honey Bouquet O'Guido)

Tallinna Rahvuslik näitus / Tallinn National show, Tallinn
25.03.2018

Kohtunik / Judge - Zaur Agabeyli, Aserbaidzaan / Aserbaijan

Emased beebiklass / Females baby class

I EAH, TPB / I PP, BOB Baby
Solevita's Divergent to Comaster's (Rendez-Vous Avec le Passe Got Real X Solevita's Bejewled)

Isased juuniorklass / Males junior class

Berrypets Remington Derringer (Ozren von der Burg Sigidunum X Reason to Believe Got Real) - ei osalenud / not showing

Isased avaklass / Males open class

I SP, SK, PI/1, SERT, VSP / Exc/1, CQ, 1st best male, CAC, BOS
Sat'Elit Box Zakhar (Ikaro del Rolanus X Alisha Naghtstar)

II SP / Exc/2
Bon Dzhorno Forex (Hendrix des Jardins de Passiflore X Bon Dzhorno Polemika)

Emased juuniorklass / Females junior class

VH / VG
Sat'Elit Godzhi (Sat'Elit di Casa Vernice X Ksena Zarevo Stepi)

VH / VG
Atrotos Caipirinha (Atrotos Gagarin X Atrotos No You No Love)

Emased noorteklass / Females intermediate class

I SP, SK, PE/1, SERT, TP / Exc/1, CQ, 1st best female, CAC, BOB
Svego Box Akapella (Black-Joy Boxe Idol X Svego Box Zemhuzhina)

Tallinna Rahvuslik näitus / Tallinn National show, Tallinn
24.03.2018

Kohtunik / Judge - Helen Tonkson-Koit, Eesti / Estonia

Emased beebiklass / Females baby class

I EAH, TPB, BIS IV / I PP, BOB Baby, BIS Baby 4th
Solevita's Divergent to Comaster's (Rendez-Vous Avec le Passe Got Real X Solevita's Bejewled)

Isased juuniorklass / Males junior class

I SP, SK, Jun SERT, TPJ, PI/1, TP / Exc/1, CQ, Jun CAC, BOBJ, 1st best male, BOB
Berrypets Remington Derringer (Ozren von der Burg Sigidunum X Reason to Believe Got Real)

Isased avaklass / Males open class

I SP, SK, PI/2, SERT / Exc/1, CQ, 2nd best male, CAC
Bon Dzhorno Forex (Hendrix des Jardins de Passiflore X Bon Dzhorno Polemika)

Emased juuniorklass / Females junior class

I SP, SK, VSPJ, Jun SERT, PE/1, VSP / Exc/1, CQ, BOSJ, Jun CAC, 1st best female, BOS
Sat'Elit Godzhi (Sat'Elit di Casa Vernice X Ksena Zarevo Stepi)

Emased noorteklass / Females intermediate class

I SP, SK, PE/2, SERT / Exc/1, CQ, 2nd best female, CAC
Svego Box Akapella (Black-Joy Boxe Idol X Svego Box Zemhuzhina)

Emased avaklass / Females open class

I SP, SK, PE/3 / Exc/1, CQ, 3rd best female
Kreisid Admirable Harriet (Gesper Brisart Nordom X Kreisid Admirable Brillante Diamante)

Narva Rahvusvaheline näitus / Narva International show, Narva
17.03.2018

Kohtunik / Judge - Otakar Vondrous, Tsehhi / Czech Republic

Isased tsempionklass / Males champion class

I SP, SK, PI/1, CACIB, TP / Exc/1, CQ, 1st best male, CACIB, BOB
Modern Sanvita (Carnera Primo di Casa Vernice X Ustina di Casa Vernice)

Emased juuniorklass / Females junior class

I SP, SK, TPJ, Jun SERT, PE/3 / Exc/1, CQ, BOBJ, Jun CAC, 3rd best female
Sat'Elit Godzhi (Sat'Elit di Casa Vernice X Ksena Zarevo Stepi)

Emased noorteklass / Females intermediate class

SP/1, SK, PE/2, Res-CACIB / Exc/1, CQ, 2nd best female, Res-CACIB
Liberum Avis Nenaglyadnaja (Vilos V.Alkaios X Liberum Avis Fuga Velicia)

Emased tsempionklass / Females champion class

SP/1, SK, PE/1, SERT, CACIB, VSP / Exc/1, CQ, 1st best female, CAC, CACIB, BOS
As'Gunapal Calypso (Braveheart di Casa Vernice X Lakifan Honey Bouquet O'Guido)

As'Gunapal Darina Semislava (Lakifan Gerald O'Guido X Touch of Diamond di Casa Vernice) - ei osalenud / not showing

Rahvusvaheline näitus "Tallinn Winter Cup 2018" / Tallinn International show "Tallinn Winter Cup 2018", Tallinn
10.02.2018

Kohtunik / Judge - Paola Micara Watten, Itaalia / Italy

Isased juuniorklass / Males junior class

I SP, SK, Jun SERT, VSPJ, PI/3, TLN JWCUP'18 / Exc/1, CQ, Jun CAC, BOSJ, 3rd best male, TLN JWCUP'18
Berrypets Remington Derringer (Ozren von der Burg Sigidunum X Reason to Believe Got Real)

II SP, SK / Exc/2, CQ
Zhen'Lee Lansie (Mayday di Casa Vernice X Zhen'lee Idalia)

Isased noorteklass / Males intermediate class

I SP, SK, PI/1, CACIB, TP, TLN WCUP'18 / Exc/1, CQ, 1st best male, CACIB, BOB, TLN WCUP'18
Italiano Vero di Casa Vernice (Becks del Cabezo de la Jara X Twinkly Flash di Casa Vernice)

II SP, SK / Exc/2, CQ
Playbox's Redrama (Lincoln dell'Espinosolo X Playbox's Black Fantasy)

Isased tsempionklass / Males champion class

I SP, SK, PI/2, SERT, Res-CACIB / Exc/1, CQ, 2nd best male, CAC, CACIB
Lincoln dell'Espinosolo (Ippolito del Colle dell'Infinito X Cristina dell'Espinosolo)

II SP, SK / Exc/2, CQ
Golden Amulette Manfred (Borok'ko Falkonet Bien Faset X Etna ot Goldiboks)

Isased veteranklass / Males veteran class

I SP, SK, Vet SERT, TPV, PI/4, TLN VET WCUP'18 / Exc/1, CQ, VET CAC, BOB Vet, 4th best male, TLN VET WCUP'18
Bon Dzhorno Sole Mio to Frontera's (Oliver-Jones von Bispus X Bon Dzhorno Betelgeize)

Emased juuniorklass / Females junior class

I SP, SK, Jun SERT, TPJ, PE/2, TLN JWCUP'18 / Exc/1, CQ, Jun CAC, BOBJ, 2nd best female, TLN JWCUP'18
Berrypets Beretta Laramie (Ozren von der Burg Sigidunum X Reason to Believe Got Real)

Emased noorteklass / Females intermediate class

I SP, SK, PE/4 / Exc/1, CQ, 4th best female
Folio Verso Gaetana (The Show Must Go On di Casa Vernice X Nikink-Var-Hard Ameli)

SP/2 / Exc/2
Liberum Avis Nenaglyadnaja (Vilos V.Alkaios X Liberum Avis Fuga Velicia)

Emased tsempionklass / Females champion class

I SP, SK, PE/1, SERT, CACIB, VSP, TLN WCUP'18 / Exc/1, CQ, 1st best female, CACIB, BOS, TLN WCUP'18
Sat'Elit Box Whiskey (Via Aveling Iz My Time X Sat'Elit Glorii Game)

SP/2, SK, PE/3, Res-CACIB / Exc/2, CQ, 3rd best female, Res-CACIB
As'Gunapal Darina Semislava (Lakifan Gerald O'Guido X Touch of Diamond di Casa Vernice)

Valga rahvuslik näitus / Valga national show, Valga
04.02.2018

Kohtunik / Judge - Roger Vanhoenacker, Belgia / Belgium

Emased beebiklass / Females baby class

I EAH, TPB / I PP, BOB Baby
Ability Phoenix Piperelle (Napmary's Ikigai X Ability Harmony Hermione)

Isased kutsikaklass / Males puppy class

I
Marchill's Armanagac (Lincoln dell'Espinosolo X Playbox's Eternity)

Isased juuniorklass / Males junior class

VH / VG
Berrypets Colt Mustang (Ozren von der Burg Sigidunum X Reason to Believe Got Real)

Emased juuniorklass / Females junior class

I SP, SK, Jun SERT, TPJ, PE/1, TP / Exc/1, CQ, Jun CAC, BOBJ, 1st best female, BOB
Rendez-Vous Ferrari Box (Giro Benignus X Jedna na Milion Mercedes)

VH / VG
Fredamorwen (Napmary's Go for a Dream X Isophine Geskaro's)

Emased avaklass / Females open class

I SP, SK, PE/3, SERT / Exc/1, CQ, 3rd best female, CAC
Playbox's Eternity (Napmary's Born to Be With You X Playbox's Terracotta)

0
Noisette Nostrum (Easy Rider Nostrum X Gioconda Nostrum)

Emased veteraniklass / Females veteran class

I SP, SK, Vet SERT, TPV, PE/2 / Exc/1, CQ, Vet CAC, BOB Vet, 2nd best female
Karmella Dolce Belloliv (Oliver-Jones von Bispus X Tany's Belezza)

VH / VG
Golden Amulette Nena Elegance (Golden Amulette Big Mum's Hope X Yuppie Beit Hollandia me Hagalil)

Valga rahvuslik näitus / Valga national show, Valga
03.02.2018

Kohtunik / Judge - Shiyam Mehta, India

Isased kutsikaklass / Males puppy class

I
Marchill's Armanagac (Lincoln dell'Espinosolo X Playbox's Eternity)

Isased juuniorklass / Males junior class

EVH / Cbj
Berrypets Colt Mustang (Ozren von der Burg Sigidunum X Reason to Believe Got Real)

Emased juuniorklass / Females junior class

I SP, SK, Jun SERT, TPJ, PE/1, TP / Exc/1, CQ, Jun CAC, BOBJ, 1st best female, BOB
Rendez-Vous Ferrari Box (Giro Benignus X Jedna na Milion Mercedes)

VH / VG
Fredamorwen (Napmary's Go for a Dream X Isophine Geskaro's)

Emased avaklass / Females open class

I SP, SK, PE/3 / Exc/1, CQ, 3rd best female
Playbox's Eternity (Napmary's Born to Be With You X Playbox's Terracotta)

0
Noisette Nostrum (Easy Rider Nostrum X Gioconda Nostrum)

Emased tsempionklass / Females champion class

I SP, SK, PE/2, SERT / Exc/1, CQ, 2nd best female, CAC
Istrija Geskaro's (Gesper Brisart Nordom X Karmella Dolce Belloliv)

Emased veteraniklass / Females veteran class

I SP, SK, Vet SERT, TPV, PE/4 / Exc/1, CQ, Vet CAC, BOB Vet, 4th best female
Karmella Dolce Belloliv (Oliver-Jones von Bispus X Tany's Belezza)

VH / VG
Golden Amulette Nena Elegance (Golden Amulette Big Mum's Hope X Yuppie Beit Hollandia me Hagalil)

Narva rahvuslik näitus / Narva national show, Narva
28.01.2018

Kohtunik / Judge - Helen Tonkson-Koit, Eesti / Estonia

Emased juuniorklass / Females junior class

I SP, SK, Jun SERT, TPJ, PE/2 / Exc/1, CQ, Jun CAC, BOBJ, 2nd best female
Rendez-Vous Ferrari Box (Giro Benignus X Jedna na Milion Mercedes)

Emased noorteklass / Females intermediate class

I SP, SK, PE/1, TP / Exc/1, CQ, 1st best female, BOB
Stylesign Alice (Napmary's Go for a Dream X Kreisid Admirable Eviita)

Narva rahvuslik näitus / Narva national show, Narva
27.01.2018

Kohtunik / Judge - Goran Gladic, Serbia

Emased juuniorklass / Females junior class

I SP, SK, Jun SERT, TPJ, PE/2 / Exc/1, CQ, Jun CAC, BOBJ, 2nd best female
Rendez-Vous Ferrari Box (Giro Benignus X Jedna na Milion Mercedes)

Emased noorteklass / Females intermediate class

I SP, SK, PE/1, TP / Exc/1, CQ, 1st best female, BOB
Stylesign Alice (Napmary's Go for a Dream X Kreisid Admirable Eviita)

Tartu rahvuslik näitus / Tartu national show, Tartu
06.01.2018

Kohtunik / Judge - Carmen Navarro Guisado, Hispaania / Spain

Emased beebiklass / Females baby class

I EAH, TPB, BIS1 / I PP, BOB Baby, BIS I Baby puppy
Ability Phoenix Piperelle (Napmary's Ikigai X Ability Harmony Hermione)

Isased kutsikaklass / Males puppy class

I EAH, TPK / I PP, BOB Puppy
Lakifan Vanderlyde Dylan O'Leo (As'Gunapal Alain Black Diamond X Lakifan Maggy Mai)

Isased juuniorklass / Males junior class

I SP, SK, Jun SERT, VSPJ, PI/1, VSP / Exc/1, CQ, Jun CAC, BOSJ, 1st best male, BOS
Berrypets Colt Mustang (Ozren von der burg Sigidunum X Reason to Believe Got Real)

Emased juuniorklass / Females junior class

I SP, SK, Jun SERT, TPJ, PE/1, TP / Exc/1, CQ, Jun CAC, BOBJ, 1st best female, BOB
Berrypets Beretta Laramie (Ozren von der burg Sigidunum X Reason to Believe Got Real)

Tartu rahvuslik näitus / Tartu national show, Tartu
06.01.2018

Kohtunik / Judge - Donne Lucas, Lõuna-Aafrika / South Africa

Isased beebiklass / Males baby class

I
Ability Poseidon Peanut (Napmary's Ikigai X Ability Harmony Hermione)

Emased beebiklass / Females baby class

I EAH, TPB, BIS2 / I PP, BOB Baby, BIS II Baby puppy
Ability Phoenix Piperelle (Napmary's Ikigai X Ability Harmony Hermione)

Isased kutsikaklass / Males puppy class

I EAH, TPK / I PP, BOB Puppy
Lakifan Vanderlyde Dylan O'Leo (As'Gunapal Alain Black Diamond X Lakifan Maggy Mai)

Isased juuniorklass / Males junior class

I SP, SK, Jun SERT, VSPJ, PI/1, VSP / Exc/1, CQ, Jun CAC, BOSJ, 1st best male, BOS
Berrypets Colt Mustang (Ozren von der burg Sigidunum X Reason to Believe Got Real)

Emased juuniorklass / Females junior class

I SP, SK, Jun SERT, TPJ, PE/1, TP / Exc/1, CQ, Jun CAC, BOBJ, 1st best female, BOB
Berrypets Beretta Laramie (Ozren von der burg Sigidunum X Reason to Believe Got Real)

Näitusetulemused (Juuni - ) / Show results (June - )
Loe edasi / Read more - >

EST | ENG | RUS


 
 
 


* Kasutatavad lühendid
* EBÜ Erinäitus 19.05.2002
* EBÜ Erinäitus, 09.02.2003
* EBÜ erinäitus, 15.05.2004, Tallinn
* 2. rühma näitus, 31.07.2004, Tallinn
* EBÜ erinäitus, 13.02.2005, Tallinn
* EBÜ erinäitus, 15.05.2005, Tallinn
* 2. rühma näitus, 21.08.2005, Tallinn
* 2. rühma näitus - BIS
* EBÜ erinäitus, 12.02.2006, Tallinn
* Baltic Boxer 2006, Tallinn
* EBÜ erinäitus, 27.08.2006, Liuranna
* EBÜ erinäitus, 11.02.2007, Tallinn
* EBÜ erinäitus, 01.07.2007, Tallinn
* EBÜ erinäitus, 09.02.2008, Tallinn
* EBÜ erinäitus, 01.06.2008, Tallinn
* EBÜ erinäitus, 14.02.2009, Tallinn
* Baltic Boxer 2009, Tallinn
* EBÜ erinäitus, 13.02.2010, Tallinn
* Jahressieger Estonia 19.06.2010
* 2. ja 9. rühma näituse tulemused 2010
* Baltic Boxer 2011
* Jahressieger Estonia 10.09.2011, TLN
* Jahressieger Estonia 14.07.2012, Tartu
* EBÜ Erinäitus 09.09.2012, Tallinn
* Baltic Boxer 16.06.2013, Tartu
* Jahressieger Estonia 08.09.2013, TLN
* Jahressieger Estonia 28.06.2014, Tartu
* EBÜ Erinäitus 29.06.2014, Tartu
* EBÜ Erinäitus 07.09.2014, Tallinn
* II & IX rühma erinäitus 07.09.2014
* Baltic Boxer 11.07.2015, Tartu
* Jahressieger Estonia 12.07.2015, Tartu
* II & IX rühma erinäitus 06.09.2015
* Jahressieger Estonia 02.07.2016, Tartu
* EBÜ II & IX rühma näitus 04.09.2016
* Baltic Boxer 2017 15.07.2017, Tartu
* Jahressieger Estonia 2017, 16.07.2017,
* EBÜ II & IX rühma näitus 03.09.2017
* Ungari 2013 - Atibox, WDS
* Poola 2013 - CEBS & Jahressieger
* Eesti Võitja 2013
* Läti 2013 - Balti Võitja
* Leedu Võitja 2014
* Läti Võitja 2014
* Narva RV 2014- BEST IN SHOW
* Jahressieger Latvia 2014
* Atibox 2014 - Poola
* Slovakkia 2014 - CEBS & Jahressieger
* Maailma Võitja 2014 - Soome
* Baltic Boxer 2014 - Läti
* Euroopa Võitja 2014 - Tšehhi
* Soome Võitja 2014
* Champion of Champions 2014
* Leedu Võitja 2015
* Läti erinäitus 2015
* Atibox 2015 - Saksamaa
* Soome erinäitus 2015
* Maailma Võitja 2015 - Itaalia
* Läti Võitja 2015
* Jahressieger Latvia 2015
* CEBS 2015 - Tšehhi
* Jahressieger Belarus 2015
* Riia Võitja 2015
* Soome Võitja 2015
* Champion of Champions 2015
* Leedu Võitja 2016
* Jahressieger Latvia 2016
* Atibox 2016 - Sloveenia
* Läti Võitja 2016
* Maailma Võitja 2016 - Venemaa
Baltic Boxer 2016 - Läti
* Jahressieger Poland 2016
* Jahressieger Ukraine 2016
* Balti Võitja 2016 - Läti
* Leedu Võitja 2017
* Jahressieger Latvia 2017
* Balti Võitja 2017 - Leedu
* Atibox 2017 - Slovakkia
* Erinäitused Tsehhis
* Läti Võitja 2017
* Erinäitus Soomes
* Venemaa erinäitus 2017
* Läti erinäitus 2017
* Slovakkia 2017 - CEBS & Jahressieger
* Atibox 2018 - Rootsi
* Jahressieger Latvia 2018
* Soome ESR klubinäitus 2018
* Baltic Boxer 2018, Läti
* Näitusetulemused 2013 (jaanuar-juuli)
* Näitusetulemused 2013 (august - dets)
* Näitusetulemused 2014 (jaanuar-mai)
* Näitusetulemused 2014 (juuni-juuli)
* Näitusetulemused 2014 (august - dets)
* Näitusetulemused 2015 (jaanuar-mai)
* Näitusetulemused 2015 (juuni-august)
* Näitusetulemused 2015 (august-oktoober
* Näitusetulemused 2015 (nov - dets)
* Näitusetulemused 2016 (Jaanuar-Mai)
* Näitusetulemused 2016 (Juuni-Juuli)
* Näitusetulemused 2016 (August - Dets)
* Näitusetulemused 2017 (Jaanuar - Juuni
* Näitusetulemused 2017 (Juuni-Sept)
* Näitusetulemused 2017 (Sept-Detsember)
* Näitusetulemused 2018 (Jan - Juuni)
* Näitusetulemused 2018 (Juuni - )
 

 
  taibu.com 2004