XXXXII Saksa Bokserite erinäitus / XXXXII Speciality show for boxers “Baltic Boxer 2020”

Fotod: Riina Kranich Photography
Aigi Laidvere

Kohtunik/Judge – Juta Haranen Eesti/Estonia

ISASED KUTSIKAKLASS / MALES PUPPY CLASS
– HAMMER DENBURG (RIO DEL CABEZO DE LA JARA x OLIMPIA DENBURG)
1 EAH TPK / 1 PP, BOB PUPPY

Foto: Erakogu

ISASED JUUNIORIKLASS / MALES JUNIOR CLASS
– GOLDEN AMULETTE KAPRAL (MODERN SANVITA x GOLDEN AMULETTE MARTA)
SP1 SK TPJ / EXC1, CQ, BOBJ, “Baltic Boxer Junior Winner 2020”

– VALDOVO DA TOLERIA (COOPER VON CAPE TOWN x GALIZA DE IBILTARIA)
SP2 SK / EXC2, CQ

ISASED NOORTEKLASS / MALES INTERMEDIATE CLASS
– KARRO ISTRIKIGO (NAPMARY’S IKIGAI x ISTRIJA GESKAROS)
SP1 SK / EXC1 CQ

Foto: Erakogu

ISASED AVAKLASS / MALES OPEN CLASS
– FOLIO VERSO MIRABO (CARNERA PRIMO DI CASA VERNICE x FOLIO VERSO A PRIMA VISTA)
SP4 / EXC4

– GOLDEN AMULETTE MAGNUM (ITALIANO VERO DI CASA VERNICE x BOROK’KO FLEUR D’ORANGE PRINCESS)
SP1 SK PI1 VSP SERT / EXC1 CQ BM1 BOS CAC, “Baltic Boxer Winner 2020”

– IMPERATOR V ZENITE UDACHI (ALMERA’S GROTESK x ESTER DI CASA VERNICE)
SP3 SK PI3 / EXC3 CQ BM3

– NAPMARY’S JIMI HENDRIX BELLOLIV (NAPMARY’S IKIGAI x NAPMARY’S HISPANIA)
EVH / Cannot be judged

– TRUE INSTINCT NO AKACĪŠA (BONO INDIGO OPTIMA GRATA x JUST FOR ME NO
AKACĪŠA)
SP2 SK PI2 / EXC2 CQ BM2

ISASED TŠEMPIONIKLASS / MALES CHAMPION CLASS
– MODERN SANVITA (CARNERA PRIMO DI CASA VERNICE x USTINA DI CASA VERNICE)
SP1 SK PI4 / EXC1 CQ BM4

Foto: Erakogu

ISASED VETERANIKLASS / MALES VETERAN CLASS
– ABILITY GERRET GILBERT (JAZZMAN VOM VENUSBERG x NAPMARY’S BRIANNAH ABILITY)
SP1 SK VSPV / EXC1 CQ BOBV “Baltic Boxer Veteran Winner 2020”

EMASED JUUNIORIKLASS / FEMALES JUNIOR CLASS
– ABILITY ROYAL ROSE (ITALIANO VERO DI CASA VERNICE x ABILITY NOREENA NOEP)
SP1 / EXC1

EMASED AVAKLASS / FEMALES OPEN CLASS
– ABILITY QUI-QUI QIWI (LINCOLN DELL’ESPINOSOLO DELL’ESPINOSOLO x ABILITY NOREENA NOEP)
SP / EXC

– FREDAMORWEN (NAPMARY’S GO FOR A DREAM x ISOPHINE GESKARO’S)
SP2 SK PE3 / EXC2 CQ BF3

– GOLDEN AMULETTE LUCKY CHESLY (GOLDEN AMULETTE CONCERTO BRILLANTE x ETNA OT GOLDIBOKS)
SP / EXC

– GOLDEN AMULETTE MARBELIA (ITALIANO VERO DI CASA VERNICE x BOROK’KO FLEUR D’ORANGE PRINCESS)
SP1 SK PE2 SERT / EXC1 CQ BF2 CAC

– GOLDEN AMULETTE PRINCESS STESHA (THE SHOW MUST GO ON DI CASA VERNICE x ETNA OT GOLDIBOKS)
SP3 SK / EXC3 CQ

– TRUE LIFE NO AKACĪŠA (BONO INDIGO OPTIMA GRATA x JUST FOR ME NO AKACĪŠA)
SP4 SK / EXC4 CQ

EMASED TŠEMPIONIKLASS / FEMALES CHAMPION CLASS
– ABILITY PHOENIX PIPERELLE (NAPMARY’S IKIGAI e ABILITY HARMONY HERMIONE)
SP2 SK / EXC2 CQ

– GOLDEN AMULETTE MARTA (BOROK’KO FALKONET BIEN FASET x ETNA OT GOLDIBOKS)
SP3 SK / EXC3 CQ


– VANILLA MONA OT GOLDIBOKS (SOLOMON OT GOLDIBOKS x JANTARY OT GOLDIBOKS)
SP1 SK PE1 TP / EXC1 CQ BF1 BOB “Baltic Boxer Winner 2020”

Foto: Erakogu

EMASED VETERANIKLASS / FEMALES VETERAN CLASS
– ETNA OT GOLDIBOKS (OPTIMUS PRIME THE FIFTH ELEMENT x ESPERANCA OT GOLDIBOKS)
SP1 SK PE4 TPV Vet SERT / EXC1 CQ BF4 BOBV VET CAC “Baltic Boxer Veteran Winner 2020”

KASVATAJAKLASS / BREEDER CLASS
-ABILITY
Elen Kivi-Paju & Merike Kivi, Eesti
2 EAH / 2 PP

– GOLDEN AMULETTE
Margit Siigur
1 EAH / 1 PP

PAARIDE VÕISTLUS / BRACE COMPETITION
ABILITY GERRET GILBERT / ABILITY QUI-QUI QIWI
1 EAH / 1 PP

Näituse peasponsor:

Toetajad: