Uudised
   Ühing
   Bokser
   Aretus
   Kennelid
   Pesakonnad
   Koolitus
   Näitused
      Tulemused
      Mis toimub näitusel?
   Erinäituste võitjad
   Tšempionid
   Aasta Bokser
   Hädasolijate abistamiseks
   Igavestel Jahimaadel
   Viidad
   Pood
   Kontakt

 - Avaleht
 - Sisukord
 - Fotoalbumid
 
 
 
  * EBÜ erinäitus, 15.05.2005, Tallinn
 

XVI Saksa Bokserite Erinäitus / XVI Speciality Show for Boxers, 15.05.2005, Tallinn

Kohtunik / Judge – Pedro Bispo – Portugal


BEEBIKLASS / BABY CLASS

Kollased emased / Fawn bitches

I Fire Energy Britaniya

II As'Gunapal Fiery Alice O'Alice

KUTSIKAKLASS / PUPPY CLASS

Kollased isased / Fawn dogs

I EAH / PP
As'Gunapal Erta Burd

Tiigrikarva isased / Brindle dogs

I EAH, TP K / PP, BOB puppy
Bon Dzhorno Zordeo Zett

Kollased emased / Fawn bitches

I EAH / PP
Applause Please Sunshine Girl

II As'Gunapal Erta Shana

Tiigrikarva emased / Brindle bitches

I EAH, VSP K / PP, BOS puppy
Tany's Belezza

JUUNIORIKLASS / JUNIOR CLASS

Kollased isased / Fawn dogs

I SP, PKI3, JUN SERT / Exc, 3rd Best Fawn Male, Jun CAC
As'Gunapal Christian Dior

II SP / Exc
Afro-Team Artus

III SP / Exc
Golden Amulette Motive Power

IV SP / Exc
Golden Amulette Glorius Maximus

Tiigrikarva isased / Brindle dogs

I SP, PTI4, JUN SERT, TP J / Exc, 4th Best Brindle Male, Jun CAC, BOB Jun
Ting Rendao no Akaciša

II SP / Exc
Telling The Truth no Akaciša

III SP / Exc
Felicitas Ceres Oscar De La Renta

IV VH / Vg
Afro-Team Arti

Kollased emased / Fawn bitches

I SP, PKE4, JUN SERT, VSP J / Exc, 4th Best Fawn Female, Jun CAC, BOS Jun
Golden Amulette Big Mum's Hope

II VH / Vg
Vice Versa des Jardins de Passiflore

III VH / Vg
Rewalia Pia Princessa

IV VH / Vg
As'Gunapal Cassandra Sergio Noblige

Tiigrikarva emased / Brindle bitches

I SP, PTE1, JUN SERT / Exc, Best Brindle Female, Jun CAC
Kivinbox Moya Otrada Sinchena

II SP / Exc
Touch Of My Heart no Akaciša

III SP / Exc
Tiki Riki Tavi no Akaciša

IV SP / Exc
Vraiment des Jardins de Passiflore

Felicitas Ceres Carolina Herrera - ei tulnud / not showing

VETERANIKLASS / VETERAN CLASS

Kollased emased / Fawn bitches

I SP, TP V / Exc, BOB Vet
Cocoon's Rococo

II SP / Exc
As'Gunapal Unicum Gold Butterfly

Tiigrikarva emased / Brindle bitches

I SP / Exc
Fariela

II SP / Exc
Orion Klaidi

Kollased isased / Fawn dogs

NOORTEKLASS / INTERMEDIATE CLASS

I SP / Exc
Golden Amulette Richard Lionheart

II VH / Vg
Bobbyroy

AVAKLASS / OPEN CLASS

I SP, SERT / Exc, CAC
Grand Prix no Madaram

II SP / Exc
Cocoon's Drop of Magic

III VH / Vg
As' Gunapal Arap O'Alice

KASUTUSKLASS / WORKING CLASS

I SP, PKI4 / Exc, 4th Best Fawn Male
Mersu Morrison

II SP / Exc
As'Gunapal Young Fighter

TŠEMPIONIKLASS / CHAMPION CLASS

I SP, PKI1 / Exc, Best Fawn Male
Boks-Best Saiz Robert Redford

II SP, PKI2 / Exc, 2nd Best Fawn Male
Zirco del Trinitad

Tiigrikarva isased / Brindle dogs

NOORTEKLASS / INTERMEDIATE CLASS

I SP, PTI1, SERT, VSP / Exc, Best Brindle Male, CAC, BOS
Saules Stars no Akaciša

II SP / Exc
Ma Baker's Xcalibur

III SP / Exc
Vonadel Davidoff

AVAKLASS / OPEN CLASS

I SP, PTI3 / Exc, 3rd Best Brindle Male
Umbro del Puig Major

II SP / Exc
Caress no Madaram

III VH / Vg
Krasavets Kazanova

Mersu Intro Poseidon - ei tulnud / not showing

KASUTUSKLASS / WORKING CLASS

I SP, PTI2 / Exc, 2nd Best Brindle Male
Felicitas Ceres Solidor

II SP / Exc
Zeffiro no Akaciša

III VH / Vg
Wiseboxer Zest Barhan Aramis

TŠEMPIONIKLASS / CHAMPION CLASS

I SP / Exc
Scheil'Klaid Beluche Brio

Kollased emased / Fawn bitches

NOORTEKLASS / INTERMEDIATE CLASS

I SP, PKE1, SERT, TP / Exc, Best Fawn Female, CAC, BOB
Cocoon's Gimme Gimme Gimme

II SP / Exc
As'Gunapal Caramel Iris Kiss-Kiss

AVAKLASS / OPEN CLASS

I SP, PKE2 / Exc, 2nd Best Fawn Female
Macondon Warna

II SP / Exc
Mersu Intro Kaliopeia

III SP / Exc
Aireston Amulette Muchacha Zea'Puca

IV SP / Exc
Golden Amulette Only Treasure

SP / Exc
Mersu Gingery Meeri

VH / Vg
Aireston Amulette Muchacha Zea'Yurak

VH / Vg
Golden Amulette D'Deianeira

VH / Vg
Hazelpikbox Ladylove Tandra

Felicitas Ceres Scarlet Bee - ei tulnud / not showing

KASUTUSKLASS / WORKING CLASS

I SP / Exc
Ma Baker's Private Dancer

II SP / Exc
Lama Sonda

III VH / Vg
Golden Amulette D'Degiona-Demini

TŠEMPIONIKLASS / CHAMPION CLASS

I SP, PKE3 / Exc, 3rd Best Fawn Female
Nape no Madaram

II SP / Exc
Golden Amulette Priceless Pearl

III SP / Exc
As'Gunapal Airichi O'Alice

Tiigrikarva emased / Brindle bitches

NOORTEKLASS / INTERMEDIATE CLASS

I VH / Vg
Scheil'Klaid Chiquitta

AVAKLASS / OPEN CLASS

I SP, PTE3 / Exc, 3rd Best Brindle Female
Moonraker Yes My Yrsa

II SP / Exc
Brait's Yatana

III SP / Exc
Moonraker Aamukaste

IV SP / Exc
A'Vigdors Afrodita

KASUTUSKLASS / WORKING CLASS

I SP, PTE4 / Exc, 4th Best Brindle Female
Felicitas Ceres Pandora

TŠEMPIONIKLASS / CHAMPION CLASS

I SP, SERT / Exc, CAC
Boxmann Starwars

II SP / Exc
Fifiga Varde no Akaciša

KASVATAJAKLASS / BREEDERS CLASS

I SP / Exc
No Akaciša

II SP / Exc
Golden Amulette

III SP / Exc
As'Gunapal

Felicitas Ceres - ei tulnud / not showing

JÄRGLASTEKLASS / PROGENY CLASS

I SP / Exc
Fariela

PAARIDE VÕISTLUS / COUPLE COMPETITION

I Felicitas Ceres Oscar De La Renta / Felicitas Ceres Pandora

EST | ENG | RUS


 
 
 


* Kasutatavad lühendid
* EBÜ Erinäitus 19.05.2002
* EBÜ Erinäitus, 09.02.2003
* EBÜ erinäitus, 15.05.2004, Tallinn
* 2. rühma näitus, 31.07.2004, Tallinn
* EBÜ erinäitus, 13.02.2005, Tallinn
* EBÜ erinäitus, 15.05.2005, Tallinn
* 2. rühma näitus, 21.08.2005, Tallinn
* 2. rühma näitus - BIS
* EBÜ erinäitus, 12.02.2006, Tallinn
* Baltic Boxer 2006, Tallinn
* EBÜ erinäitus, 27.08.2006, Liuranna
* EBÜ erinäitus, 11.02.2007, Tallinn
* EBÜ erinäitus, 01.07.2007, Tallinn
* EBÜ erinäitus, 09.02.2008, Tallinn
* EBÜ erinäitus, 01.06.2008, Tallinn
* EBÜ erinäitus, 14.02.2009, Tallinn
* Baltic Boxer 2009, Tallinn
* EBÜ erinäitus, 13.02.2010, Tallinn
* Jahressieger Estonia 19.06.2010
* 2. ja 9. rühma näituse tulemused 2010
* Baltic Boxer 2011
* Jahressieger Estonia 10.09.2011, TLN
* Jahressieger Estonia 14.07.2012, Tartu
* EBÜ Erinäitus 09.09.2012, Tallinn
* Baltic Boxer 16.06.2013, Tartu
* Jahressieger Estonia 08.09.2013, TLN
* Jahressieger Estonia 28.06.2014, Tartu
* EBÜ Erinäitus 29.06.2014, Tartu
* EBÜ Erinäitus 07.09.2014, Tallinn
* II & IX rühma erinäitus 07.09.2014
* Baltic Boxer 11.07.2015, Tartu
* Jahressieger Estonia 12.07.2015, Tartu
* II & IX rühma erinäitus 06.09.2015
* Jahressieger Estonia 02.07.2016, Tartu
* EBÜ II & IX rühma näitus 04.09.2016
* Baltic Boxer 2017 15.07.2017, Tartu
* Jahressieger Estonia 2017, 16.07.2017,
* EBÜ II & IX rühma näitus 03.09.2017
* Ungari 2013 - Atibox, WDS
* Poola 2013 - CEBS & Jahressieger
* Eesti Võitja 2013
* Läti 2013 - Balti Võitja
* Leedu Võitja 2014
* Läti Võitja 2014
* Narva RV 2014- BEST IN SHOW
* Jahressieger Latvia 2014
* Atibox 2014 - Poola
* Slovakkia 2014 - CEBS & Jahressieger
* Maailma Võitja 2014 - Soome
* Baltic Boxer 2014 - Läti
* Euroopa Võitja 2014 - Tšehhi
* Soome Võitja 2014
* Champion of Champions 2014
* Leedu Võitja 2015
* Läti erinäitus 2015
* Atibox 2015 - Saksamaa
* Soome erinäitus 2015
* Maailma Võitja 2015 - Itaalia
* Läti Võitja 2015
* Jahressieger Latvia 2015
* CEBS 2015 - Tšehhi
* Jahressieger Belarus 2015
* Riia Võitja 2015
* Soome Võitja 2015
* Champion of Champions 2015
* Leedu Võitja 2016
* Jahressieger Latvia 2016
* Atibox 2016 - Sloveenia
* Läti Võitja 2016
* Maailma Võitja 2016 - Venemaa
Baltic Boxer 2016 - Läti
* Jahressieger Poland 2016
* Jahressieger Ukraine 2016
* Balti Võitja 2016 - Läti
* Leedu Võitja 2017
* Jahressieger Latvia 2017
* Balti Võitja 2017 - Leedu
* Atibox 2017 - Slovakkia
* Erinäitused Tsehhis
* Läti Võitja 2017
* Erinäitus Soomes
* Venemaa erinäitus 2017
* Läti erinäitus 2017
* Slovakkia 2017 - CEBS & Jahressieger
* Näitusetulemused 2013 (jaanuar-juuli)
* Näitusetulemused 2013 (august - dets)
* Näitusetulemused 2014 (jaanuar-mai)
* Näitusetulemused 2014 (juuni-juuli)
* Näitusetulemused 2014 (august - dets)
* Näitusetulemused 2015 (jaanuar-mai)
* Näitusetulemused 2015 (juuni-august)
* Näitusetulemused 2015 (august-oktoober
* Näitusetulemused 2015 (nov - dets)
* Näitusetulemused 2016 (Jaanuar-Mai)
* Näitusetulemused 2016 (Juuni-Juuli)
* Näitusetulemused 2016 (August - Dets)
* Näitusetulemused 2017 (Jaanuar - Juuni
* Näitusetulemused 2017 (Juuni-Sept)
* Näitusetulemused 2017 (Sept-?)
 

 
  taibu.com 2004