Uudised
   Ühing
   Bokser
   Aretus
   Kennelid
   Pesakonnad
   Koolitus
   Näitused
      Tulemused
      Mis toimub näitusel?
   Erinäituste võitjad
   Tšempionid
   Aasta Bokser
   Hädasolijate abistamiseks
   Igavestel Jahimaadel
   Viidad
   Pood
   Kontakt

 - Avaleht
 - Sisukord
 - Fotoalbumid
 
 
 
   * 2. rühma näitus, 31.07.2004, Tallinn
 

FCI 2. rühma näitus / Group Show for FCI Group 2, 31.07.2004, Tallinn

Kohtunikud / Judges – Silvi Kupinskaja, Helin Kasuk, Katrin Lahi – Eesti / Estonia

BOKSERID / BOXERS


KUTSIKAKLASS / PUPPY CLASS

Isased / Dogs

As'Gunapal Christian Dior 1/1, TPK / BOB-puppy

Emased / Bitches

As'Gunapal Caramel Iris Kiss-Kiss - ei tulnud / not showing

As'Gunapal Cassandra Sergio Noblige 1/1, VSPK / BOS-puppy

VETERANIKLASS / VETERAN CLASS

Isased / Dogs

As'Gunapal Stif 2/1

Erast Boks-Best Saiz 1/1, VSPV / BOS Vet

Emased / Bitches

Fariela 1/1, TPV / BOB Vet

JUUNIORIKLASS / JUNIOR CLASS

Isased / Dogs

Golden Amulette Richard Lionheart 1/1, VSPJ / BOS-Jun

Mersu Intro Peliose 2/2

Mersu Intro Poseidon - ei tulnud / not showing

Emased / Bitches

Aireston Amulette Muchacha Zea'Puca 1/3

Hazelpikbox Romantic Targy 1/2

Macondon Warna 1/1, JSERT, TPJ / Jun CAC, BOB-Jun

Isased / Dogs

AVAKLASS / OPEN CLASS

As'Gunapal Young Fighter 1/2

Golden Amulette Llayser 1/1, PI3 / 3rd Male

KASUTUSKLASS / WORKING CLASS

Kissmouth Dioso Dilettoso 1/1, PI2, SERT / 2nd Male, CAC

TŠEMPIONIKLASS / CHAMPION CLASS

Boks-Best Saiz Robert Redford 1/1 PI1, VSP / Best Male, BOS

Emased / Bitches

AVAKLASS / OPEN CLASS

Aireston Kuld'Siil Xanthe 1/3

As'Gunapal Airichi O'Alice 1/2

As'Gunapal Angel O'Alice 2

Boks Best Saiz Britney 2

Liter Bomond Shagrenevaya Polnoch 1/1, PE1, SERT, TP / Best Female, CAC, BOB

Mersu Extra Solveig 2/4

KASUTUSKLASS / WORKING CLASS

Golden Amulette Priceless Pearl 1/1, PE2 / 2nd Female

TŠEMPIONIKLASS / CHAMPION CLASS

Golden Amulette D'Degiona-Demini 1/2, PE3 / 3rd Female

KASVATAJAKLASS / BREEDERS CLASS

As'Gunapal 1/2

Golden Amulette 1/1

EST | ENG | RUS


 
 
 


* Kasutatavad lühendid
* EBÜ Erinäitus 19.05.2002
* EBÜ Erinäitus, 09.02.2003
* EBÜ erinäitus, 15.05.2004, Tallinn
* 2. rühma näitus, 31.07.2004, Tallinn
* EBÜ erinäitus, 13.02.2005, Tallinn
* EBÜ erinäitus, 15.05.2005, Tallinn
* 2. rühma näitus, 21.08.2005, Tallinn
* 2. rühma näitus - BIS
* EBÜ erinäitus, 12.02.2006, Tallinn
* Baltic Boxer 2006, Tallinn
* EBÜ erinäitus, 27.08.2006, Liuranna
* EBÜ erinäitus, 11.02.2007, Tallinn
* EBÜ erinäitus, 01.07.2007, Tallinn
* EBÜ erinäitus, 09.02.2008, Tallinn
* EBÜ erinäitus, 01.06.2008, Tallinn
* EBÜ erinäitus, 14.02.2009, Tallinn
* Baltic Boxer 2009, Tallinn
* EBÜ erinäitus, 13.02.2010, Tallinn
* Jahressieger Estonia 19.06.2010
* 2. ja 9. rühma näituse tulemused 2010
* Baltic Boxer 2011
* Jahressieger Estonia 10.09.2011, TLN
* Jahressieger Estonia 14.07.2012, Tartu
* EBÜ Erinäitus 09.09.2012, Tallinn
* Baltic Boxer 16.06.2013, Tartu
* Jahressieger Estonia 08.09.2013, TLN
* Jahressieger Estonia 28.06.2014, Tartu
* EBÜ Erinäitus 29.06.2014, Tartu
* EBÜ Erinäitus 07.09.2014, Tallinn
* II & IX rühma erinäitus 07.09.2014
* Baltic Boxer 11.07.2015, Tartu
* Jahressieger Estonia 12.07.2015, Tartu
* II & IX rühma erinäitus 06.09.2015
* Jahressieger Estonia 02.07.2016, Tartu
* EBÜ II & IX rühma näitus 04.09.2016
* Baltic Boxer 2017 15.07.2017, Tartu
* Jahressieger Estonia 2017, 16.07.2017,
* EBÜ II & IX rühma näitus 03.09.2017
* Ungari 2013 - Atibox, WDS
* Poola 2013 - CEBS & Jahressieger
* Eesti Võitja 2013
* Läti 2013 - Balti Võitja
* Leedu Võitja 2014
* Läti Võitja 2014
* Narva RV 2014- BEST IN SHOW
* Jahressieger Latvia 2014
* Atibox 2014 - Poola
* Slovakkia 2014 - CEBS & Jahressieger
* Maailma Võitja 2014 - Soome
* Baltic Boxer 2014 - Läti
* Euroopa Võitja 2014 - Tšehhi
* Soome Võitja 2014
* Champion of Champions 2014
* Leedu Võitja 2015
* Läti erinäitus 2015
* Atibox 2015 - Saksamaa
* Soome erinäitus 2015
* Maailma Võitja 2015 - Itaalia
* Läti Võitja 2015
* Jahressieger Latvia 2015
* CEBS 2015 - Tšehhi
* Jahressieger Belarus 2015
* Riia Võitja 2015
* Soome Võitja 2015
* Champion of Champions 2015
* Leedu Võitja 2016
* Jahressieger Latvia 2016
* Atibox 2016 - Sloveenia
* Läti Võitja 2016
* Maailma Võitja 2016 - Venemaa
Baltic Boxer 2016 - Läti
* Jahressieger Poland 2016
* Jahressieger Ukraine 2016
* Balti Võitja 2016 - Läti
* Leedu Võitja 2017
* Jahressieger Latvia 2017
* Balti Võitja 2017 - Leedu
* Atibox 2017 - Slovakkia
* Erinäitused Tsehhis
* Läti Võitja 2017
* Erinäitus Soomes
* Venemaa erinäitus 2017
* Läti erinäitus 2017
* Slovakkia 2017 - CEBS & Jahressieger
* Näitusetulemused 2013 (jaanuar-juuli)
* Näitusetulemused 2013 (august - dets)
* Näitusetulemused 2014 (jaanuar-mai)
* Näitusetulemused 2014 (juuni-juuli)
* Näitusetulemused 2014 (august - dets)
* Näitusetulemused 2015 (jaanuar-mai)
* Näitusetulemused 2015 (juuni-august)
* Näitusetulemused 2015 (august-oktoober
* Näitusetulemused 2015 (nov - dets)
* Näitusetulemused 2016 (Jaanuar-Mai)
* Näitusetulemused 2016 (Juuni-Juuli)
* Näitusetulemused 2016 (August - Dets)
* Näitusetulemused 2017 (Jaanuar - Juuni
* Näitusetulemused 2017 (Juuni-Sept)
* Näitusetulemused 2017 (Sept-?)
 

 
  taibu.com 2004