Uudised
   Ühing
   Bokser
   Aretus
   Kennelid
   Pesakonnad
   Koolitus
   Näitused
      Tulemused
      Mis toimub näitusel?
   Erinäituste võitjad
   Tšempionid
   Aasta Bokser
   Hädasolijate abistamiseks
   Igavestel Jahimaadel
   Viidad
   Pood
   Kontakt

 - Avaleht
 - Sisukord
 - Fotoalbumid
 
 
 
  * Näitusetulemused 2017 (Juuni-Sept)
 

Näitusetulemused (Jaanuar-Juuni) / Show results (January-June)
Loe edasi / Read more - >

Näitusetulemused (September - ) / Show results (September - )
Loe edasi / Read more - >

Tallinna rahvusvaheline näitus / Tallinn international show, Tallinn
20.08.2017

Kohtunik / Judge - Angel Pons Arino, Hispaania / Spain

Isased kutsikaklass / Males puppy class

I EAH, TPK / I PP, BOB Puppy
Zhen'Lee Lansie (Mayday di Casa Vernice X Zhen'lee Idalia)

II EAH / II PP
Berrypets Remington Derringer (Ozren von der Burg Sigidunum X Reason to Believe Got Real)

Isased juuniorklass / Males junior class

I SP, SK, Jun SERT, TPJ, PI/2 / Exc/1, CQ, Jun CAC, BOBJ, 2nd best male
Lar'Arete Eremey (Playbox's Warlock X Lar'Arete Sade)

Isased noorteklass / Males intermediate class

I SP, SK, PI/1, CACIB, TP / Exc/1, CQ, 1st best male, CACIB, BOB
As'Gunapal Danilo Master (Lakifan Gerald O'Guido X Touch of Diamond di Casa Vernice)

II SP, SK, PI/4, SERT / Exc/2, CQ, 4th best male, CAC
IP Man vom Kimlai Boxer (Cujo vom Kimlai Boxer X Burin vom Kimlai Boxer)

Isased kasutusklass / Males working class

I SP, SK, PI/3, Res-CACIB / Exc/1, CQ, 3rd best male, Res-CACIB
Lakifan Gerald O'Guido (Guido di Casa Vernice X As'Gunapal Dior's Hanna to Lakifan)

Isased tsempionklass / Males champion class

I SP, SK / Exc/1, CQ
Lakifan Gordon O'Guido (Guido di Casa Vernice X As'Gunapal Dior's Hanna to Lakifan)

II SP / Exc/2
Navarro Benygmo (G'M de Bellemanie X Yoko Benignus)

III SP / Exc/3
Quno von Preussen's Eden (Nimbus vom Hanseatenhof X Carrie von Preussen's Eden)

Emased juuniorklass / Females junior class

Zheleznaya Lady v Zenite Udachi (Argentum z Rossii s Lyubovyu X Neverything Story di Casa Vernice) - ei osalenud / not showing

Emased noorteklass / Females intermediate class

I SP, SK, PE/1, CACIB, VSP / Exc/1, CQ, 1st best female, CACIB, BOS
As'Gunapal Darina Semislava (Lakifan Gerald O'Guido X Touch of Diamond di Casa Vernice)

Emased avaklass / Females open class

I SP, SK, PE/3 / Exc/1, CQ, 3rd best female
Lakifan Radost O'Macho (Braveheart di Casa Vernice X As'Gunapal Dior's Hanna to Lakifan)

Emased tsempionklass / Females champion class

I SP, SK, PE/2, Res-CACIB / Exc/2, CQ, 2nd best female, Res-CACIB
As'Gunapal Calypso (Braveheart di Casa Vernice X Lakifan Honey Bouquet O'Guido)

Kasvatajaklass / Breeders' class

I EAH, TP / I PP, BOB
As'Gunapal

II EAH / II PP
Lakifan

Tallinna rahvusvaheline näitus / Tallinn international show, Tallinn
19.08.2017

Kohtunik / Judge - Maire Tõnurist, Eesti / Estonia

Pildid: Livia Kask

Isased juuniorklass / Males junior class

I SP, SK, Jun SERT, TPJ, PI/2 / Exc/1, CQ, Jun CAC, BOBJ, 2nd best male
Lar'Arete Eremey (Playbox's Warlock X Lar'Arete Sade)

Isased noorteklass / Males intermediate class

I SP, SK, PI/1, SERT, CACIB, VSP / Exc/1, CQ, 1st best male, CAC, CACIB, BOS
IP Man vom Kimlai Boxer (Cujo vom Kimlai Boxer X Burin vom Kimlai Boxer)

VH / VG
As'Gunapal Danilo Master (Lakifan Gerald O'Guido X Touch of Diamond di Casa Vernice)

Isased avaklass / Males open class

VH / VG
Lakifan Gordon O'Guido (Guido di Casa Vernice X As'Gunapal Dior's Hanna to Lakifan)

Isased kasutusklass / Males working class

I SP, SK, PI/3, Res-CACIB / Exc/1, CQ, 3rd best male, Res-CACIB
Lakifan Gerald O'Guido (Guido di Casa Vernice X As'Gunapal Dior's Hanna to Lakifan)

Isased tsempionklass / Males champion class

I SP, SK, PI/4 / Exc/1, CQ, 4th best male
Quno von Preussen's Eden (Nimbus vom Hanseatenhof X Carrie von Preussen's Eden)

II SP, SK / Exc/2, CQ
Navarro Benygmo (G'M de Bellemanie X Yoko Benignus)

Emased juuniorklass / Females junior class

I SP, SK, Jun SERT, VSPJ, PE/2 / Exc/1, CQ, Jun CAC, BOSJ, 2nd best female
Kreisid Admirable Harriet (Gesper Brisart Nordom X Kreisid Admirable Brillante Diamante)

Zheleznaya Lady v Zenite Udachi (Argentum z Rossii s Lyubovyu X Neverything Story di Casa Vernice) - ei osalenud / not showing

Emased noorteklass / Females intermediate class

I SP, SK, PE/1, CACIB, TP / Exc/1, CQ, 1st best female, CACIB, BOB
As'Gunapal Darina Semislava (Lakifan Gerald O'Guido X Touch of Diamond di Casa Vernice)

Emased avaklass / Females open class

I SP / Exc/1
Lakifan Radost O'Macho (Braveheart di Casa Vernice X As'Gunapal Dior's Hanna to Lakifan)

Emased tsempionklass / Females champion class

As'Gunapal Calypso (Braveheart di Casa Vernice X Lakifan Honey Bouquet O'Guido) - ei osalenud / not showing

Kasvatajaklass / Breeders' class

I
Lakifan

As'Gunapal - ei osalenud / not showing

Võrumaa rahvuslik näitus / Võrumaa national show, Sulbi
13.08.2017

Kohtunik / Judge - Dusan Paunovic, Serbia

Emased juuniorklass / Females junior class

I SP, SK, Jun SERT, TPJ, PE/2 / Exc/1, CQ, Jun CAC, BOBJ, 2nd best female
Golden Amulette Princess Stesha (The Show Must Go on di Casa Vernice X Etna ot Goldiboks)

II SP, SK, PE/3 / Exc/2, CQ, 3rd best female
Raftsman Black Princess (Quno von Preussen's Eden X Raftsman Amelie Josephine)

Emased avaklass / Females open class

I SP, SK, PE/1, SERT, TP, RÜP1, BIS IV / Exc/1, CQ, 1st best female, CAC, BOB, Group 1st, Best in Show 4th
Vanilla Mona ot Goldiboks (Solomon ot Goldiboks X Jantary ot Goldiboks)

Võrumaa rahvuslik näitus / Võrumaa national show, Sulbi
12.08.2017

Kohtunik / Judge - Vija Klucniece, Läti / Latvia / Läti

Emased juuniorklass / Females junior class

I SP, SK, Jun SERT, TPJ, PE/1, VSP / Exc/1, CQ, Jun CAC, BOBJ, 1st best female, BOS
Raftsman Black Princess (Quno von Preussen's Eden X Raftsman Amelie Josephine)

Isased avaklass / Males open class

I SP, SK, PI/1, TP / Exc/1, CQ, 1st best male, BOB
Golden Amulette Cerubini Bravo (Della Monte Klio Bal'tsano X Golden Amulette Chica Chiara)

Narva rahvuslik näitus / Narva national show, Narva
06.08.2017

Kohtunik / Judge - Olga Dolesjova, Tsehhi / Czech Republic

Emased juuniorklass / Females junior class

I SP, SK, TPJ, PE/1, TP, RÜP II, JUN BIS I / Exc/1, CQ, BOBJ, 1st best female, BOB, Group 2nd, JUN BIS I
Stylesign Alice (Napmary's Go for a Dream X Kreisid Admirable Eviita)

Narva rahvuslik näitus / Narva national show, Narva
05.08.2017

Kohtunik / Judge - Anne Sume, Eesti / Estonia

Pilt: Pille-Riin Sepp

Emased juuniorklass / Females junior class

I SP, SK, TPJ, PE/1, TP, JUN BIS III / Exc/1, CQ, BOBJ, 1st best female, BOB, JUN BIS III
Stylesign Alice (Napmary's Go for a Dream X Kreisid Admirable Eviita)

Tartumaa rahvuslik näitus / Tartumaa national show, Elva
23.07.2017

Kohtunik / Judge - Jie Wang, Hiina / China

Isased juuniorklass / Males junior class

I SP, SK, Jun SERT, VSPJ, PI/1, VSP / Exc/1, CQ, Jun CAC, BOSJ, 1st best male, BOS
Nortas Katharis (Easy Rider Nostrum X Mirabella Katharis)

Emased juuniorklass / Females junior class

I SP, SK, TPJ, PE/1, TP / Exc/1, CQ, BOBJ, 1st best female, BOB
Stylesign Alice (Napmary's Go for a Dream X Kreisid Admirable Eviita)

II SP, SK, Jun SERT, PE/2 / Exc/2, CQ, Jun CAC, 2nd best female
Sat'Elit Box Dominica (Sat'Elit Gladiator X Sat'Elit Roshel)

Tartumaa rahvuslik näitus / Tartumaa national show, Elva
22.07.2017

Kohtunik / Judge - Kimmo Mustonen, Soome / Finland

Isased juuniorklass / Males junior class

I SP, SK, Jun SERT, VSPJ, PI/1, VSP / Exc/1, CQ, Jun CAC, BOSJ, 1st best male, BOS
Nortas Katharis (Easy Rider Nostrum X Mirabella Katharis)

Emased juuniorklass / Females junior class

I SP, SK, TPJ, PE/1, TP / Exc/1, CQ, BOBJ, 1st best female, BOB
Stylesign Alice (Napmary's Go for a Dream X Kreisid Admirable Eviita)

II SP, SK, Jun SERT, PE/2 / Exc/2, CQ, Jun CAC, 2nd best female
Sat'Elit Box Dominica (Sat'Elit Gladiator X Sat'Elit Roshel)

III SP / Exc/3
Napmary's Isadora (Marco de Kopader X Napmary's Enigma)

Bokserite erinäitus "Jahressieger Estonia 2017" / Specialty show "Jahressieger Estonia 2017", Tartu
16.07.2017

Kohtunikud / Judges – Ulrike Kainz-Götz, Austria (isased / males)
Arne Johan Haugen, Norra / Norway (emased / females)

Tulemused / Results - >

Bokserite erinäitus "Baltic Boxer 2017" / Specialty show "Baltic Boxer 2017", Tartu
15.07.2017

Kohtunikud / Judges – Arne Johan Haugen,
Norra / Norway (isased / males)
Ulrike Kainz-Götz, Austria (emased / females)

Tulemused / Results - >

Pärnu rahvusvaheline näitus / Pärnu International show, Pärnu
09.07.2017

Kohtunik / Judge - Viive Maranik, Eesti / Estonia

Emased juuniorklass / Females junior class

I SP, SK, Jun SERT, TPJ, PE/4 / Exc/1, CQ, Jun CAC, BOBJ, 4th best female
Stylesign Alice (Napmary's Go for a Dream X Kreisid Admirable Eviita)

II SP, SK / Exc/2, CQ
As'Gunapal Darina Semislava (Lakifan Gerald O'Guido X Touch of Diamond di Casa Vernice)

Emased noorteklass / Females intermediate class

I SP, SK, PE/1, CACIB, TP / Exc/1, CQ, 1st best female, CACIB, TP
Noisette Nostrum (Giaconda Nostrum X Easy Rider Nostrum)

Emased avaklass / Females open class

Idelia Denburg (Duke Denburg X Beata Denburg) - ei osalenud / not showing

Emased tsempionklass / Females champion class

I SP, SK, PE/2, Res-CACIB / Exc/1, CQ, 2nd best female, Res-CACIB
Karmella Dolce Belloliv (Oliver-Jones von Bispus X Tany's Bellezza)

II SP, SK, PE/3 / Exc/2, SK, PE/3
Sky Bridge Written in the Stars (Zicco Torques X Sky Bridge Proud Mary)

Pärnu rahvusvaheline näitus / Pärnu International show, Pärnu
08.07.2017

Kohtunik / Judge - Calin Margineanu, Rumeenia / Romania

Isased avaklass / Males open class

I SP, SK, PI/1, CACIB, VSP / Exc/1, CQ, 1st best male, CACIB, BOS
Lakifan Gordon O'Guido (Guido di Casa Vernice X As'Gunapal Dior's Hanna to Lakifan)

Isased tsempionklass / Males champion class

I SP, SK, PI/2, Res-CACIB / Exc/1, CQ, 2nd best male, Res-CACIB
Quno von Preussen's Eden (Nimbus vom Hanseatenhof X Carrie von Preussen's Eden)

Emased juuniorklass / Females junior class

I SP, SK, TPJ, PE/1, TP, JUN BIS II / Exc/1, CQ, BOB Jun, 1st best female, BOB, Best in Show Junior 2nd
As'Gunapal Darina Semislava (Lakifan Gerald O'Guido X Touch of Diamond di Casa Vernice)

II SP / Exc/2
As'Gunapal Calypso (Braveheart di Casa Vernice X Lakifan Honey Bouquet O'Guido)

III SP / Exc/3
Stylesign Alice (Napmary's Go for a Dream X Kreisid Admirable Eviita)

Emased noorteklass / Females intermediate class

I SP, SK, PE/3, Res-CACIB / Exc/1, CQ, 3rd best female, Res-CACIB
Noisette Nostrum (Giaconda Nostrum X Easy Rider Nostrum)

Emased avaklass / Females open class

I SP, SK, PE/4 / Exc/1, CQ, 4th best female
Idelia Denburg (Duke Denburg X Beata Denburg)

Emased tsempionklass / Females champion class

I SP, SK, PE/2, CACIB / Exc/1, CQ, 2nd best female, CACIB
Karmella Dolce Belloliv (Oliver-Jones von Bispus X Tany's Bellezza)

II SP / Exc/2
Sky Bridge Written in the Stars (Zicco Torques X Sky Bridge Proud Mary)

Ülenurme rahvuslik näitus / Ülenurme national show, Ülenurme
02.07.2017

Kohtunik / Judge - Krystyna Opara, Poola / Poland

Emased juuniorklass / Females junior class

I SP, SK, Jun SERT, TPJ, PE/1, TP / Exc/1, CQ, Jun CAC, BOBJ, 1st best female, BOB
As'Gunapal Calypso (Braveheart di Casa Vernice X Lakifan Honey Bouquet O'Guido)

Zheleznaya Lady v Zenite Udachi (Argentum z Rossii s Lyubovyu X Neverything Story di Casa Vernice) - ei osalenud / not showing

Ülenurme rahvuslik näitus / Ülenurme national show, Ülenurme
01.07.2017

Kohtunik / Judge - Janusz Opara, Poola / Poland

Emased juuniorklass / Females junior class

I SP, SK, Jun SERT, TPJ, PE/1, TP / Exc/1, CQ, Jun CAC, BOBJ, 1st best female, BOB
As'Gunapal Calypso (Braveheart di Casa Vernice X Lakifan Honey Bouquet O'Guido)

Zheleznaya Lady v Zenite Udachi (Argentum z Rossii s Lyubovyu X Neverything Story di Casa Vernice) - ei osalenud / not showing

Luige rahvuslik näitus / Luige national show, Luige
18.06.2017

Kohtunik / Judge - Viktor Shiyan, Ukraina / Ukraine

Isased avaklass / Males open class

Della Elcasa Imperial (Alibi Boks Guy Rufus X Genuia de Versale Grandiose) - ei osalenud / not showing

Emased juuniorklass / Females junior class

I SP, SK, TPJ, PE/1, TP, RÜP4 / Exc/1, CQ, BOBJ, 1st best female, BOB, Group 4th
Zheleznaya Lady v Zenite Udachi (Argentum z Rossii s Lyubovyu X Neverything Story di Casa Vernice)

II SP, SK, Jun SERT, PE/3 / Exc/1, CQ, Jun CAC, 3rd best female
Golden Amulette Princess Stesha (The Show Must Go On di Casa Vernice X Etna ot Goldiboks)

III SP, SK, PE/4 / Exc/3, CQ, 4th best female
Unistus Beauty (Napmary's Go for a Dream X Napmary' Firebird)

IV SP, SK / Exc/4, CQ
Raftsman Black Princess (Quno von Preussen's Eden X Raftsman Amalie Josephine)

SP / Exc
Golden Amulette Princess Franceska (The Show Must Go On di Casa Vernice X Etna ot Goldiboks)

Emased avaklass / Females open class

I SP, SK, SERT / Exc/1, CQ, CAC
Aquarelle iz Rossii s Lyubovyu (Almadinaks Kod Dostupa X Soland Boks Lukretsia)

Emased veteraniklass / Females veteran class

I SP, SK, Vet SERT, TPV, PE/2 / Exc/1, CQ, Vet CAC, BOB Vet, 2nd best female
Mersu Oder Kia Picanto (Golden Amulette George X Mersu Gingery Meeri)

Luige rahvuslik näitus / Luige national show, Luige
17.06.2017

Kohtunik / Judge - Larisa Kizina, Venemaa / Russia

Isased noorteklass / Males intermediate class

I SP, SK, PI/2, SERT / Exc/1, CQ, 2nd best male, CAC
Ability Morpheus Mosso (Navarro Benygmo X Ability Endora Ebony)

Isased avaklass / Males open class

Della Elcasa Imperial (Alibi Boks Guy Rufus X Genuia de Versale Grandiose) - ei osalenud / not showing

Isased tsempionklass / Males champion class

I SP, SK, PI/1, TP, RÜP4 / Exc/1, CQ, 1st best male, BOB, Group 4th
Lakifan Gerald O'Guido (Guido di Casa Vernice X As'Gunapal Dior's Hanna to Lakifan)

Emased juuniorklass / Females junior class

I SP, SK, Jun SERT, TPJ, PE/2 / Exc/1, CQ, Jun CAC, BOBJ, 2nd best female
Zheleznaya Lady v Zenite Udachi (Argentum z Rossii s Lyubovyu X Neverything Story di Casa Vernice)

II SP, SK, PE/4 / Exc/2, CQ, 4th best female
Raftsman Black Princess (Quno von Preussen's Eden X Raftsman Amalie Josephine)

III SP / Exc/3
Golden Amulette Princess Stesha (The Show Must Go On di Casa Vernice X Etna ot Goldiboks)

Emased avaklass / Females open class

I SP, SK, PE/1, SERT, VSP / Exc/1, CQ, 1st best female, CAC, BOS
Aquarelle iz Rossii s Lyubovyu (Almadinaks Kod Dostupa X Soland Boks Lukretsia)

Emased veteraniklass / Females veteran class

I SP, SK, Vet SERT, TPV, PE/3, BIS II / Exc/1, CQ, Vet CAC, BOB Vet, 3rd best female, BIS II Veteran
Mersu Oder Kia Picanto (Golden Amulette George X Mersu Gingery Meeri)

I, II & IX rühma näitus / Groupshow for FCI groups I, II & IX, Vanamõisa
11.06.2017

Kohtunik / Judge - Regina Vaitkunskiene, Leedu / Lithuania

Isased juuniorklass / Males junior class

I SP, SK, Jun SERT, TPJ, PI/2 / Exc/1, CQ, JCAC, BOBJ, 2nd best male
As'Gunapal Danilo Master (Lakifan Gerald O'Guido X Touch of Diamond di Casa Vernice)

Iggy Pop von Aisneren (Homerun con Tilia X Betty Poop von Aisneren) - ei osalenud / not showing

Isased avaklass / Males open class

I SP, SK, PI/1, SERT, TP, RÜP I, BIS III / Exc/1, CQ, 1st best male, CAC, BOB, Group 1st, BEST IN SHOW 3rd
Napmary's Heartbreaker (Karlo Keep the Secret Belloliv X Napmary's Barcelona)

Emased juuniorklass / Females junior class

I SP, SK, Jun SERT, VSPJ, PE/1, VSP / Exc/1, CQ, Jun CAC, BOSJ, 1st best female, BOS
As'Gunapal Calypso (Braveheart di Casa Vernice X Lakifan Honey Bouquet O'Guido)

II SP, SK, PE/2 / Exc/2, CQ, 2nd best female
Unistus Black Panther (Napmary's Go for a Dream X Napmary' Firebird)

III SP, SK, PE/3 / Exc/3, CQ, 3rd best female
Kreisid Admirable Harriet (Gesper Brisart Nordom X Kreisid Admirable Brillante Diamante)

Zhen'Lee Diezma (Zhen'Lee Cayenne X Ardantes Simona-Samo Sovershenstvo) - ei osalenud / not showing

Emased avaklass / Females open class

I SP, SK, PE/4, SERT / Exc/1, CQ, 4th best female, CAC
Lustica Grancasa Fifa (Lakifan Gerald O'Guido X Lustica Okakor Casablanca)

Harjumaa rahvuslik näitus / Harjumaa national show, Vanamõisa
10.06.2017

Kohtunik / Judge - Inese Pablaka, Läti / Latvia

Isased juuniorklass / Males junior class

I SP, SK, Jun SERT, VSPJ, PI/2 / Exc/1, CQ, Jun CAC, BOSJ, 2nd best male
Iggy Pop von Aisneren (Homerun con Tilia X Betty Poop von Aisneren)

Isased avaklass / Males open class

I SP, SK, PI/1, SERT, TP, RÜP II / Exc/1, CQ, 1st best male, CAC, BOB, Group 2nd
Napmary's Heartbreaker (Karlo Keep the Secret Belloliv X Napmary's Barcelona)

Emased juuniorklass / Females junior class

I SP, SK, Jun SERT, TPJ, PE/1, VSP / Exc/1, CQ, Jun CAC, BOBJ, 1st best female, BOS
Kreisid Admirable Harriet (Gesper Brisart Nordom X Kreisid Admirable Brillante Diamante)

II SP, SK, PE/2 / Exc/2, CQ, 2nd best female
Unistus Black Panther (Napmary's Go for a Dream X Napmary' Firebird)

Zhen'Lee Diezma (Zhen'Lee Cayenne X Ardantes Simona-Samo Sovershenstvo) - ei osalenud / not showing

Rahvusvaheline näitus "Eesti Võitja 2017" / International show "Estonian Winner 2017", Tallinn
03.06.2017

Kohtunik / Judge - Sasa Mihajlovic, Serbia

Isased beebiklass / Males baby class

I EAH, TPB / I PP, BOB Baby
Berrypets Remington Derringer (Ozren von der Burg Sigidunum X Reason to Believe Got Real)

Isased juuniorklass / Males junior class

I SP, SK, TPJ, EST JW'17, PI/2 / Exc/1, CQ, BOBJ, EST JW'17, 2nd best male
As'Gunapal Dobromir (Lakifan Gerald O'Guido X Touch of Diamond di Casa Vernice)

Isased avaklass / Males open class

I SP, SK, PI/3, Res-CACIB / Exc/1, CQ, 3rd best male, Res-CACIB
Lakifan Rafael O'Macho (Braveheart di Casa Vernice X As'Gunapal Maggy Mai)

II SP / Exc/2
Ability Gerret Gilbert (Jazzman vom Venusberg X Napmary's Briannah Ability)

III SP / Exc/3
Quno von Preussen's Eden (Nimbus vom Hanseatenhof X Carrie von Preussen's Eden)

VH / VG
Yuraiz iz Rossii s Lyubovyu (The Show Must Go On di Casa Vernice X Soland Boks Lukretsia)

Isased tsempionklass / Males champion class

I SP, SK, PI/1, CACIB, TP, EST W'17 / Exc/1, CQ, 1st best male, CACIB, BOB, EST W'17
Lakifan Gerald O'Guido (Guido di Casa Vernice X As'Gunapal Dior's Hanna to Lakifan)

II SP / Exc/2
Golden Amulette Manfred (Borok'ko Falkonet Bien Faset X Etna ot Goldiboks)

III SP / Exc/3
Navarro Benygmo (G'M de Bellemanie X Yoko Benignus)

EVH / Cbj
Lakifan Gordon O'Guido (Guido di Casa Vernice X As'Gunapal Dior's Hanna to Lakifan)

Emased juuniorklass / Females junior class

I SP, SK, Jun SERT, VSPJ, PE/2, EST JW'17 / Exc/1, CQ, Jun CAC, BOSJ, 2nd best female, EST JW'17
Zheleznaya Lady v Zenite Udachi (Argentum z Rossii s Lyubovyu X Neverything Story di Casa Vernice)

II SP / Exc/2
As'Gunapal Calypso (Braveheart di Casa Vernice X Lakifan Honey Bouquet O'Guido)

III SP / Exc/3
As'Gunapal Darina Semislava (Lakifan Gerald O'Guido X Touch of Diamond di Casa Vernice)

IV SP / Exc/4
Unistus Black Panther (Napmary's Go for a Dream X Napmary' Firebird)

Stylesign Alice (Napmary's Go for a Dream X Kreisid Admirable Eviita) - ei osalenud / not showing

Emased noorteklass / Females intermediate class

I SP, SK, PE/1, CACIB, VSP, EST W'17 / Exc/1, CQ, 1st best female, CACIB, BOS, EST W'17
Ability Noreena Noep (Gesper Brisart Nordom X Ability Harmony Hermione)

II SP / Exc/2
Lakifan Radost O'Macho (Braveheart di Casa Vernice X As'Gunapal Dior's Hanna to Lakifan)

Emased avaklass / Females open class

EVH / Cbj
Aquarelle iz Rossii s Lyubovyu (Almadinaks Kod Dostupa X Soland Boks Lukretsia)

Kasvatajaklass / Breeders' class

I EAH, TP / I PP, BOB
As'Gunapal

II
Lakifan

II & III rühma näitus / Groupshow for FCI groups II & III, Luige
02.06.2017

Kohtunik / Judge - Linda Jürgens, Eesti / Estonia

Isased noorteklass / Males intermediate class

I SP, SK, PI/1, TP / Exc/1, CQ, 1st best male, BOB
Lakifan Rafael O'Macho (Braveheart di Casa Vernice X As'Gunapal Maggy Mai)

Isased avaklass / Males open class

II SP, SK, PI/2 / Exc/2, CQ, 2nd best male
Ability Gerret Gilbert (Jazzman vom Venusberg X Napmary's Briannah Ability)

Emased juuniorklass / Females junior class

I SP, SK, Jun SERT, TPJ, PE/1, VSP / Exc/1, CQ, Jun CAC, BOBJ, 1st best female, BOS
Zheleznaya Lady v Zenite Udachi (Argentum z Rossii s Lyubovyu X Neverything Story di Casa Vernice)

Emased avaklass / Females open class

I SP, SK, PE/2, SERT / Exc/1, CQ, 2nd best female, CAC
Lustica Grancasa Fifa (Lakifan Gerald O'Guido X Lustica Okakor Casablanca)

Näitusetulemused (Jaanuar-Juuni) / Show results (January-June)
Loe edasi / Read more - >

Näitusetulemused (September - ) / Show results (September - )
Loe edasi / Read more - >

EST | ENG | RUS


 
 
 


* Kasutatavad lühendid
* EBÜ Erinäitus 19.05.2002
* EBÜ Erinäitus, 09.02.2003
* EBÜ erinäitus, 15.05.2004, Tallinn
* 2. rühma näitus, 31.07.2004, Tallinn
* EBÜ erinäitus, 13.02.2005, Tallinn
* EBÜ erinäitus, 15.05.2005, Tallinn
* 2. rühma näitus, 21.08.2005, Tallinn
* 2. rühma näitus - BIS
* EBÜ erinäitus, 12.02.2006, Tallinn
* Baltic Boxer 2006, Tallinn
* EBÜ erinäitus, 27.08.2006, Liuranna
* EBÜ erinäitus, 11.02.2007, Tallinn
* EBÜ erinäitus, 01.07.2007, Tallinn
* EBÜ erinäitus, 09.02.2008, Tallinn
* EBÜ erinäitus, 01.06.2008, Tallinn
* EBÜ erinäitus, 14.02.2009, Tallinn
* Baltic Boxer 2009, Tallinn
* EBÜ erinäitus, 13.02.2010, Tallinn
* Jahressieger Estonia 19.06.2010
* 2. ja 9. rühma näituse tulemused 2010
* Baltic Boxer 2011
* Jahressieger Estonia 10.09.2011, TLN
* Jahressieger Estonia 14.07.2012, Tartu
* EBÜ Erinäitus 09.09.2012, Tallinn
* Baltic Boxer 16.06.2013, Tartu
* Jahressieger Estonia 08.09.2013, TLN
* Jahressieger Estonia 28.06.2014, Tartu
* EBÜ Erinäitus 29.06.2014, Tartu
* EBÜ Erinäitus 07.09.2014, Tallinn
* II & IX rühma erinäitus 07.09.2014
* Baltic Boxer 11.07.2015, Tartu
* Jahressieger Estonia 12.07.2015, Tartu
* II & IX rühma erinäitus 06.09.2015
* Jahressieger Estonia 02.07.2016, Tartu
* EBÜ II & IX rühma näitus 04.09.2016
* Baltic Boxer 2017 15.07.2017, Tartu
* Jahressieger Estonia 2017, 16.07.2017,
* EBÜ II & IX rühma näitus 03.09.2017
* Ungari 2013 - Atibox, WDS
* Poola 2013 - CEBS & Jahressieger
* Eesti Võitja 2013
* Läti 2013 - Balti Võitja
* Leedu Võitja 2014
* Läti Võitja 2014
* Narva RV 2014- BEST IN SHOW
* Jahressieger Latvia 2014
* Atibox 2014 - Poola
* Slovakkia 2014 - CEBS & Jahressieger
* Maailma Võitja 2014 - Soome
* Baltic Boxer 2014 - Läti
* Euroopa Võitja 2014 - Tšehhi
* Soome Võitja 2014
* Champion of Champions 2014
* Leedu Võitja 2015
* Läti erinäitus 2015
* Atibox 2015 - Saksamaa
* Soome erinäitus 2015
* Maailma Võitja 2015 - Itaalia
* Läti Võitja 2015
* Jahressieger Latvia 2015
* CEBS 2015 - Tšehhi
* Jahressieger Belarus 2015
* Riia Võitja 2015
* Soome Võitja 2015
* Champion of Champions 2015
* Leedu Võitja 2016
* Jahressieger Latvia 2016
* Atibox 2016 - Sloveenia
* Läti Võitja 2016
* Maailma Võitja 2016 - Venemaa
Baltic Boxer 2016 - Läti
* Jahressieger Poland 2016
* Jahressieger Ukraine 2016
* Balti Võitja 2016 - Läti
* Leedu Võitja 2017
* Jahressieger Latvia 2017
* Balti Võitja 2017 - Leedu
* Atibox 2017 - Slovakkia
* Erinäitused Tsehhis
* Läti Võitja 2017
* Erinäitus Soomes
* Venemaa erinäitus 2017
* Läti erinäitus 2017
* Slovakkia 2017 - CEBS & Jahressieger
* Näitusetulemused 2013 (jaanuar-juuli)
* Näitusetulemused 2013 (august - dets)
* Näitusetulemused 2014 (jaanuar-mai)
* Näitusetulemused 2014 (juuni-juuli)
* Näitusetulemused 2014 (august - dets)
* Näitusetulemused 2015 (jaanuar-mai)
* Näitusetulemused 2015 (juuni-august)
* Näitusetulemused 2015 (august-oktoober
* Näitusetulemused 2015 (nov - dets)
* Näitusetulemused 2016 (Jaanuar-Mai)
* Näitusetulemused 2016 (Juuni-Juuli)
* Näitusetulemused 2016 (August - Dets)
* Näitusetulemused 2017 (Jaanuar - Juuni
* Näitusetulemused 2017 (Juuni-Sept)
* Näitusetulemused 2017 (Sept-?)
 

 
  taibu.com 2004