Uudised
   Ühing
   Bokser
   Aretus
   Kennelid
   Pesakonnad
   Koolitus
   Näitused
      Tulemused
      Mis toimub näitusel?
   Erinäituste võitjad
   Tšempionid
   Aasta Bokser
   Hädasolijate abistamiseks
   Igavestel Jahimaadel
   Viidad
   Pood
   Kontakt

 - Avaleht
 - Sisukord
 - Fotoalbumid
 
 
 
  * Näitusetulemused 2017 (Jaanuar - Juuni
 

Näitusetulemused (Juuni - August) / Show results (June - August)
Loe edasi / Read more - >

Näitusetulemused (September - ) / Show results (September - )
Loe edasi / Read more - >

Rakvere rahvuslik näitus / Rakvere national show, Rakvere
30.04.2017

Kohtunik / Judge - Kevin Young, Suurbritannia / Great Britain

Emased kutsikaklass / Females puppy class

I EAH, TPK / I PP, BOB Puppy
Stengard's Fly Me To The Moon (Amady Sanvita X Stengard's Barbarella)

Emased juuniorklass / Females junior class

I SP, SK, TPJ, PE/1, TP / Exc/1, CQ, 1st best female, BOB
Olivia Denburg (Kaytano del Valle de Aras X Chanel du Val D'Europe)

II SP / Exc/2
Unistus Black Panther (Napmary's Go for a Dream X Napmary' Firebird)

VH / VG
Unistus Beauty (Napmary's Go for a Dream X Napmary' Firebird)

Rakvere rahvuslik näitus / Rakvere national show, Rakvere
29.04.2017

Kohtunik / Judge - Elena Kuleshova, Venemaa / Russia

Emased kutsikaklass / Females puppy class

I EAH, TPK / I PP, BOB Puppy
Stengard's Fly Me To The Moon (Amady Sanvita X Stengard's Barbarella)

Emased juuniorklass / Females junior class

I SP, SK, Jun SERT, TPJ, PE/1, TP / Exc/1, CQ, Jun CAC, 1st best female, BOB
Olivia Denburg (Kaytano del Valle de Aras X Chanel du Val D'Europe)

II SP, SK, PE/2 / Exc/2, CQ, 2nd best female
Unistus Black Panther (Napmary's Go for a Dream X Napmary' Firebird)

Tallinna rahvusvaheline näitus "Tallinna Võitja 2017" / Tallinn international show "Tallinn Winner 2017", Tallinn
08.04.2017

Kohtunik / Judge - Bo Lasthein Andersen, Taani / Denmark

Isased juuniorklass / Males junior class

I SP, SK, Jun SERT, BOBJ, PI/3, TLN JW'17 / Exc/1, CQ, Jun CAC, BOBJ, 3rd best male, TLN JW'17
Playbox's Redrama (Lincoln del Colle dell'Espinosolo X Playbox's Black Fantasy)

II SP, SK, PI/2 / Exc/1, CQ, 2nd best male
As'Gunapal Dobromir (Lakifan Gerald O'Guido X Touch of Diamond di Casa Vernice)

Isased noorteklass / Males intermediate class

I SP, SK / Exc/1, CQ
Lakifan Rafael O'Macho (Braveheart di Casa Vernice X As'Gunapal Maggy Mai)

II SP / Exc/2
Napmary's Heartbreaker (Karlo Keep the Secret Belloliv X Napmary's Barcelona)

Isased tsempionklass / Males champion class

I SP, SK, PI/1, CACIB, TP, TLN W'17 / Exc/1, CQ, 1st best male, CACIB, BOB,
TLN W'17
Lakifan Gerald O'Guido (Guido di Casa Vernice X As'Gunapal Dior's Hanna to Lakifan)

II SP, SK, PI/4, Res-CACIB / Exc/2, CQ, 4th best male, Res-CACIB
Navarro Benygmo (G'M de Bellemanie X Yoko Benignus)

III SP, SK, SERT / Exc/3, CQ, CAC
Modern Sanvita (Carnera Primo di Casa Vernice X Ustina di Casa Vernice)

IV SP / Exc/4
Cocoon's Royal Choice (Jedna na Milion Heineken X Cocoon's Nylon Beat)

SP / Exc
Golden Amulette Manfred (Borok'ko Falkonet Bien Faset X Etna ot Goldiboks)

VH / VG
Harley Davidson no Akaciša (Just as You Wish Oliverotti X Ecoute Seulement Moi no Akaciša)

Isased veteraniklass / Males veteran class

I SP, SK, TP Vet, TLN VET W'17 / Exc/1, CQ, BOB Veteran, TLN VET W'17
Liberum Avis Aut Caesar (Liberum Avis Zenit X Liberum Avis Una Sorpresa)

Emased juuniorklass / Females juunior class

I SP, SK, Jun SERT, VSPJ, PE/2, TLN JW'17 / Exc/1, CQ, Jun CAC, BOSJ, 2nd best female, TLN JW'17
As'Gunapal Darina Semislava (Lakifan Gerald O'Guido X Touch of Diamond di Casa Vernice)

II SP, SK, PE/4 / Exc/2, CQ, 4th best female
Playbox's Queen of Hearts (Playbox's Golden Giant X Playbox's Rigveda)

VH / VG
As'Gunapal Calypso (Braveheart di Casa Vernice X Lakifan Honey Bouquet O'Guido)

VH / VG
Zhen'Lee Diezma (Zhen'Lee Cayenne X Ardantes Simona-Samo Sovershenstvo)

Emased noorteklass / Females intermediate class

I SP, SK, PE/3, Res-CACIB / Exc/1, CQ, 3rd best female, Res-CACIB
Ability Noreena Noep (Gesper Brisart Nordom X Ability Harmony Hermione)

Emased avaklass / Females open class

I SP / Exc/1
Ability Kissable Kayla (Sat'Elit Gladiator X Ability Gracelyn Gretchen)

Aquarelle iz Rossii s Lyubovyu (Almadinaks Kod Dostupa X Soland Boks Lukretsia) - ei osalenud / not showing

Idelia Denburg (Duke Denburg X Beata Denburg)- ei osalenud / not showing

Emased tsempionklass / Females champion class

I SP, SK, PE/1, CACIB, VSP, TLN W'17 / Exc/1, CQ, 1st best female, CACIB, BOS,
TLN W'17
Playbox's Golden Hope (Hashish von Jess Box X Playbox's Syrah)

Emased veteraniklass / Females veteran class

I SP / Exc/1
Cocoon's Just for You (Cocoon's Ideal Choice X Cocoon's Fun Fun Fun)

Kasvatajaklass / Breeders class

I EAH, TP / I PP, BOB Breeder
Playbox's

II EAH / II PP
As'Gunapal

Narva Rahvusvaheline näitus / Narva International show, Narva
26.03.2017

Kohtunik / Judge - Joao Vasco Pocas, Portugal

Isased juuniorklass / Males junior class

I SP, SK, Jun SERT, VSPJ, PI/2 / Exc/1, CQ, Jun CAC, BOSJ, 2nd best male
Persey iz Mira Ansheliki (Cherny Prints iz Mira Ansheliki X Galadriel iz Mira Ansheliki)

II SP / Exc/2
Sat'Elit Box Bravos (Ikaro del Rolanus X Sat'Elit Moscow)

As'Gunapal Danila Master (Lakifan Gerald O'Guido X Touch of Diamond di Casa Vernice) - ei osalenud / not showing

Isased avaklass / Males open class

I SP, SK, PI/1, SERT, CACIB, VSP / Exc/1, CQ, 1st best male, CAC, CACIB, BOS
Sat'Elit Box Zorro (Ikaro del Rolanus X Alisha Naghtstar)

Isased tsempionklass / Males champion class

I SP, SK, PI/3, Res-CACIB / Exc/1, CQ, 3rd best male, Res-CACIB
Lakifan Gerald O'Guido (Guido di Casa Vernice X As'Gunapal Dior's Hanna to Lakifan)

II SP, SK, PI/4 / Exc/2, CQ, 4th best male
Bon Dzhorno Umbriel (Bon Dzhorno du Toit X Bon Dzhorno Betelgeize)

Stengard's Cassius Clay (Boxmann Yellowstone X View Virginia Ewabo) - ei osalenud / not showing

Emased juuniorklass / Females juunior class

I SP, SK, Jun SERT, TPJ, PE/1, TP / Exc/1, CQ, Jun CAC, BOBJ, 1st best female, BOB
Sat'Elit Box Bomba (Ikaro del Rolanus X Sat'Elit Moscow)

II SP, SK, PE/4 / Exc/2, CQ, 4th best female
As'Gunapal Darina Semislava (Lakifan Gerald O'Guido X Touch of Diamond di Casa Vernice)

III SP / Exc/3
Golden Amulette Princess Stesha (The Show Must Go On di Casa Vernice X Etna ot Goldiboks)

VH / VG
As'Gunapal Calypso (Braveheart di Casa Vernice X Lakifan Honey Bouquet O'Guido)

Olivia Denburg (Kaytano del Valle de Aras X Chanel du Val d'Europe) - ei osalenud / not showing

Emased noorteklass / Females intermediate class

I SP, SK, PE/2, CACIB / Exc/1, CQ, 2nd best female, CACIB
Vanilla Mona ot Goldiboks (Solomon ot Goldiboks X Jantary ot Goldiboks)

Emased avaklass / Females open class

VH / VG
Aquarelle iz Rossii s Lyubovyu (Almadinaks Kod Dostupa X Soland Boks Lukretsia)

Emased tsempionklass / Females champion class

I SP, SK, PE/3, SERT, Res-CACIB / Exc/1, CQ, 3rd best female, Res-CACIB
Sat'Elit Box Xena (Nero Wolfe Della Tapla X Sat'Elit Moscow)

Aivengo Pavla (Primo del Colle dell'Infinito X Aivengo Uitni) - ei osalenud / not showing

Kasvatajaklass / Breeders class

As'Gunapal - ei osalenud / not showing

Sat'Elit - ei osalenud / not showing

Tallinna rahvuslik näitus / Tallinn national show, Tallinn
12.03.2017

Kohtunik / Judge - Tanya Ahlman-Stockmari, Soome / Finland

Isased juuniorklass / Males junior class

I SP / Exc/1
Bullrunners Icon (Calvin Clein Della Cappastorta X Bullrunners Zerafina)

Emased juuniorklass / Females junior class

VH / VG
As'Gunapal Darina Semislava (Lakifan Gerald O'Guido X Touch of Diamond di Casa Vernice)

VH / VG
As'Gunapal Calypso (Braveheart di Casa Vernice X Lakifan Honey Bouquet O'Guido)

Emased avaklass / Females open class

H / G
Idelia Denburg (Duke Denburg X Beata Denburg)

Tallinna rahvuslik näitus / Tallinn national show, Tallinn
11.03.2017

Kohtunik / Judge - Tatjana Romanovskaya, Valgevene / Belarus

Emased kutsikaklass / Females puppy class

TPK, EAH / BOB Puppy, PP
Unistus Billie Jean (Napmary's Go for a Dream X Napmary' Firebird)

II EAH / II PP
Unistus Black Panther (Napmary's Go for a Dream X Napmary' Firebird)

Isased juuniorklass / Males junior class

I SP, SK, Jun SERT, VSPJ, PI/1, VSP / Exc/1, CQ, Jun CAC, BOSJ, 1st best male, BOS
Bullrunners Icon (Calvin Clein Della Cappastorta X Bullrunners Zerafina)

Emased juuniorklass / Females junior class

I SP, SK, Jun SERT, TPJ, PE/1, TP / Exc/1, CQ, Jun CAC, BOBJ, 1st best female, BOB
As'Gunapal Darina Semislava (Lakifan Gerald O'Guido X Touch of Diamond di Casa Vernice)

H / G
As'Gunapal Calypso (Braveheart di Casa Vernice X Lakifan Honey Bouquet O'Guido)

Emased avaklass / Females open class

I SP, SK, PE/2, SERT / Exc/1, CQ, 2nd best female, CAC
Idelia Denburg (Duke Denburg X Beata Denburg)

Rahvusvaheline näitus "Tallinn Winter Cup 2017" / International show "Tallinn Winter Cup 2017", Tallinn
11.02.2017

Kohtunik / Judge - Anne Sume, Eesti / Estonia

Emased kutsikaklass / Females puppy class

TPK, EAH / BOB Puppy, PP
Golden Amulette Princess Stesha (The Show Must Go On di Casa Vernice X Etna ot Goldiboks)

Isased juuniorklass / Males junior class

I SP, SK, Jun SERT, VSPJ, PI/2, TLN JWCUP'17 / Exc/1, CQ, Jun CAC, BOSJ, 2nd best male, TLN JWCUP'17
As'Gunapal Dobromir (Lakifan Gerald O'Guido X Touch of Diamond di Casa Vernice)

Isased tsempionklass / Males champion class

I SP, SK, PI/1, CACIB, VSP, TLN WCUP'17 / Exc/1, CQ, 1st best male, CACIB, BOS, TLN WCUP'17
Golden Amulette Manfred (Borok'ko Falkonet Bien Faset X Etna ot Goldiboks)

Emased juuniorklass / Females junior class

I SP, SK, Jun SERT, TPJ, PE/3, TLN JWCUP'17 / Exc/1, CQ, Jun CAC, BOB Jun, 3rd best female, TLN JWCUP'17
Kivinbox Moya Otrada Simona (Gesper Brisart Nordom X Kivinbox Moya Otrada Singareliya)

As'Gunapal Dalida (Lakifan Gerald O'Guido X Touch of Diamond di Casa Vernice) - ei osalenud / not showing

Emased noorteklass / Females intermediate class

I SP, SK, PE/1, CACIB, TP, TLN WCUP'17 / Exc/1, CQ, 1st best female, CACIB, BOB, TLN WCUP'17
Vanilla Mona ot Goldiboks (Solomon ot Goldiboks X Jantary ot Goldiboks)

Emased avaklass / Females open class

I SP, SK, PE/2, Res-CACIB/ Exc/1, CQ, 2nd best female, Res-CACIB
Golden Amulette Marta (Borok'ko Falkonet Bien Faset X Etna ot Goldiboks)

Valga rahvuslik näitus / Valga national show, Narva
05.02.2017

Kohtunik / Judge - Fiona Hurley, Iirimaa / Ireland

Emased kutsikaklass / Females puppy class

TPK, EAH / BOB Puppy, PP
Stylesign Alice (Napmary's Go for a Dream X Kreisid Admirable Eviita)

Isased juuniorklass / Males junior class

VH / VG
As'Gunapal Django Unchained (Lakifan Gerald O'Guido X Touch of Diamond di Casa Vernice)

Emased juuniorklass / Females junior class

VH / VG
Hiddenhill's Clarabelle (Pesco del Colle dell'Infinito X Playbox's Zahara)

Emased avaklass / Females open class

VH / VG
Golden Amulette Marta (Borok'ko Falkonet Bien Faset X Etna ot Goldiboks)

Valga rahvuslik näitus / Valga national show, Narva
04.02.2017

Kohtunik / Judge - Elizabeth Wogan, Iirimaa / Ireland

Emased kutsikaklass / Females puppy class

TPK, EAH / BOB Puppy, PP
Stylesign Alice (Napmary's Go for a Dream X Kreisid Admirable Eviita)

Isased juuniorklass / Males junior class

VH / VG
As'Gunapal Django Unchained (Lakifan Gerald O'Guido X Touch of Diamond di Casa Vernice)

Emased juuniorklass / Females junior class

I SP, SK, Jun SERT, TPJ, PE/1, TP / Exc/1, CQ, Jun CAC, BOBJ, 1st best female, BOB
Hiddenhill's Clarabelle (Pesco del Colle dell'Infinito X Playbox's Zahara)

Emased avaklass / Females open class

I SP / Exc/1
Golden Amulette Marta (Borok'ko Falkonet Bien Faset X Etna ot Goldiboks)

Narva rahvuslik näitus / Narva national show, Narva
22.01.2017

Kohtunik / Judge - Angela Ban, Horvaatia / Croatia

Emased kutsikaklass / Females puppy class

TPK, EAH / BOB Puppy, PP
Stylesign Alice (Napmary's Go for a Dream X Kreisid Admirable Eviita)

Isased juuniorklass / Males junior class

I SP, SK, Jun SERT, TPJ, PI/2, JUN BIS III / Exc/1, CQ, Jun CAC, BOBJ, 2nd best male, Best in Show Junior 3rd
As'Gunapal Dobromir (Lakifan Gerald O'Guido X Touch of Diamond di Casa Vernice)

Isased avaklass / Males open class

I SP, SK, PI/1, SERT, TP / Exc/1, CQ, 1st best male, CAC, BOB
Bon Dzhorno Frederico (Hendrix des Jardins de Passiflore X Bon Dzhorno Polemika)

Emased tsempionklass / Females champion class

I SP, SK, PE/1, SERT, VSP / Exc/1, CQ, 1st best female, CAC, BOS
Vallaris Box Novacia (Liberum Avis Spartak X Vallaris Box Britania)

Narva rahvuslik näitus / Narva national show, Narva
21.01.2017

Kohtunik / Judge - Erwin Deutscher, Austria

Emased kutsikaklass / Females puppy class

TPK, EAH / BOB Puppy, PP
Stylesign Alice (Napmary's Go for a Dream X Kreisid Admirable Eviita)

Isased juuniorklass / Males junior class

I SP, SK, Jun SERT, TPJ, PI/2 / Exc/1, CQ, Jun CAC, BOBJ, 2nd best male
As'Gunapal Dobromir (Lakifan Gerald O'Guido X Touch of Diamond di Casa Vernice)

Isased avaklass / Males open class

I SP, SK, PI/1, SERT, TP / Exc/1, CQ, 1st best male, CAC, BOB
Bon Dzhorno Frederico (Hendrix des Jardins de Passiflore X Bon Dzhorno Polemika)

Näitusetulemused (Juuni - August) / Show results (June - August)
Loe edasi / Read more - >

Näitusetulemused (September - ) / Show results (September - )
Loe edasi / Read more - >

EST | ENG | RUS


 
 
 


* Kasutatavad lühendid
* EBÜ Erinäitus 19.05.2002
* EBÜ Erinäitus, 09.02.2003
* EBÜ erinäitus, 15.05.2004, Tallinn
* 2. rühma näitus, 31.07.2004, Tallinn
* EBÜ erinäitus, 13.02.2005, Tallinn
* EBÜ erinäitus, 15.05.2005, Tallinn
* 2. rühma näitus, 21.08.2005, Tallinn
* 2. rühma näitus - BIS
* EBÜ erinäitus, 12.02.2006, Tallinn
* Baltic Boxer 2006, Tallinn
* EBÜ erinäitus, 27.08.2006, Liuranna
* EBÜ erinäitus, 11.02.2007, Tallinn
* EBÜ erinäitus, 01.07.2007, Tallinn
* EBÜ erinäitus, 09.02.2008, Tallinn
* EBÜ erinäitus, 01.06.2008, Tallinn
* EBÜ erinäitus, 14.02.2009, Tallinn
* Baltic Boxer 2009, Tallinn
* EBÜ erinäitus, 13.02.2010, Tallinn
* Jahressieger Estonia 19.06.2010
* 2. ja 9. rühma näituse tulemused 2010
* Baltic Boxer 2011
* Jahressieger Estonia 10.09.2011, TLN
* Jahressieger Estonia 14.07.2012, Tartu
* EBÜ Erinäitus 09.09.2012, Tallinn
* Baltic Boxer 16.06.2013, Tartu
* Jahressieger Estonia 08.09.2013, TLN
* Jahressieger Estonia 28.06.2014, Tartu
* EBÜ Erinäitus 29.06.2014, Tartu
* EBÜ Erinäitus 07.09.2014, Tallinn
* II & IX rühma erinäitus 07.09.2014
* Baltic Boxer 11.07.2015, Tartu
* Jahressieger Estonia 12.07.2015, Tartu
* II & IX rühma erinäitus 06.09.2015
* Jahressieger Estonia 02.07.2016, Tartu
* EBÜ II & IX rühma näitus 04.09.2016
* Baltic Boxer 2017 15.07.2017, Tartu
* Jahressieger Estonia 2017, 16.07.2017,
* EBÜ II & IX rühma näitus 03.09.2017
* Ungari 2013 - Atibox, WDS
* Poola 2013 - CEBS & Jahressieger
* Eesti Võitja 2013
* Läti 2013 - Balti Võitja
* Leedu Võitja 2014
* Läti Võitja 2014
* Narva RV 2014- BEST IN SHOW
* Jahressieger Latvia 2014
* Atibox 2014 - Poola
* Slovakkia 2014 - CEBS & Jahressieger
* Maailma Võitja 2014 - Soome
* Baltic Boxer 2014 - Läti
* Euroopa Võitja 2014 - Tšehhi
* Soome Võitja 2014
* Champion of Champions 2014
* Leedu Võitja 2015
* Läti erinäitus 2015
* Atibox 2015 - Saksamaa
* Soome erinäitus 2015
* Maailma Võitja 2015 - Itaalia
* Läti Võitja 2015
* Jahressieger Latvia 2015
* CEBS 2015 - Tšehhi
* Jahressieger Belarus 2015
* Riia Võitja 2015
* Soome Võitja 2015
* Champion of Champions 2015
* Leedu Võitja 2016
* Jahressieger Latvia 2016
* Atibox 2016 - Sloveenia
* Läti Võitja 2016
* Maailma Võitja 2016 - Venemaa
Baltic Boxer 2016 - Läti
* Jahressieger Poland 2016
* Jahressieger Ukraine 2016
* Balti Võitja 2016 - Läti
* Leedu Võitja 2017
* Jahressieger Latvia 2017
* Balti Võitja 2017 - Leedu
* Atibox 2017 - Slovakkia
* Erinäitused Tsehhis
* Läti Võitja 2017
* Erinäitus Soomes
* Venemaa erinäitus 2017
* Läti erinäitus 2017
* Slovakkia 2017 - CEBS & Jahressieger
* Näitusetulemused 2013 (jaanuar-juuli)
* Näitusetulemused 2013 (august - dets)
* Näitusetulemused 2014 (jaanuar-mai)
* Näitusetulemused 2014 (juuni-juuli)
* Näitusetulemused 2014 (august - dets)
* Näitusetulemused 2015 (jaanuar-mai)
* Näitusetulemused 2015 (juuni-august)
* Näitusetulemused 2015 (august-oktoober
* Näitusetulemused 2015 (nov - dets)
* Näitusetulemused 2016 (Jaanuar-Mai)
* Näitusetulemused 2016 (Juuni-Juuli)
* Näitusetulemused 2016 (August - Dets)
* Näitusetulemused 2017 (Jaanuar - Juuni
* Näitusetulemused 2017 (Juuni-Sept)
* Näitusetulemused 2017 (Sept-?)
 

 
  taibu.com 2004