Uudised
   Ühing
   Bokser
   Aretus
   Kennelid
   Pesakonnad
   Koolitus
   Näitused
      Tulemused
      Mis toimub näitusel?
   Erinäituste võitjad
   Tšempionid
   Aasta Bokser
   Hädasolijate abistamiseks
   Igavestel Jahimaadel
   Viidad
   Pood
   Kontakt

 - Avaleht
 - Sisukord
 - Fotoalbumid
 
 
 
  * Näitusetulemused 2016 (August - Dets)
 

Näitusetulemused (Jaanuar-Mai) / Show results (January-May)
Loe edasi / Read more - >

Näitusetulemused (Juuni - Juuli) / Show results (June - July)
Loe edasi / Read more - >

Kutsikate ja Veteranide Jõulushow / Christmas show for puppies and veterans, Tallinn
17.12.2016

Kohtunik / Judge - Alvar Ristikivi, Eesti / Estonia

Emased beebiklass / Females baby class

VL/1, TPB / VP/1, BOB Baby
Unistus Black Panther (Napmary's Go For A Dream X Napmary's Firebird)

Emased kutsikaklass / Females puppy class

VL/1, TPK / VP/1, BOB Puppy
Kreisid Admirable Harriet (Gesper Brisart Nordom X Kreisid Admirable Brillante Diamante)

Isased juuniorklass / Males junior class

VL/1, TPJ / VP/1, BOB Junior
As'Gunapal Dobromir (Lakifan Gerald O'Guido X Touch of Diamond di Casa Vernice)

Emased juuniorklass / Females junior class

VL/1, VSPJ / VP/1, BOSJ
As'Gunapal Darina Semislava (Lakifan Gerald O'Guido X Touch of Diamond di Casa Vernice)

VL/2 / VP/2
Napmary's Intrique (Marco de Kopader X Napmary's Enigma)

Narva rahvuslik näitus / Narva national show, Narva
27.11.2016

Kohtunik / Judge - Ekaterina Senashenko, Venemaa / Russia

Emased beebiklass / Females baby class

I EAH, TPB, BIS I / I PP, BOB Baby, Best in Show Baby 1st
Stylesign Alice (Napmary's Go For A Dream X Kreisid Admirable Eviita)

Isased juuniorklass / Males junior class

I SP, SK, Jun SERT, VSPJ, PI/1, VSP / Exc/1, CQ, Jun CAC, BOSJ, 1st best male, BOS
As'Gunapal Danila Master (Lakifan Gerald O'Guido X Touch of Diamond di Casa Vernice)

Isased avaklass / Males open class

VH / VG
Della Elcasa Imperial (Alibi Boks Guy Rufus X Genuia de Versale Grandiose)

Emased juuniorklass / Females junior class

I SP, SK, Jun SERT, TPJ, PE/1, TP / Exc/1, CQ, Jun CAC, BOBJ, 1st best female, BOB
As'Gunapal Darina Semislava (Lakifan Gerald O'Guido X Touch of Diamond di Casa Vernice)

Emased avaklass / Females open class

I SP / Exc/1
Lustica Grancasa Fifa (Guido di Casa Vernice X Lustica Okakor Casablanca)

Narva rahvuslik näitus / Narva national show, Narva
26.11.2016

Kohtunik / Judge - Lessi Tchistiakova, Venemaa / Russia

Emased beebiklass / Females baby class

I EAH, TPB / I PP, BOB Baby
Stylesign Alice (Napmary's Go For A Dream X Kreisid Admirable Eviita)

Emased kutsikaklass / Females puppy class

I EAH, TPK / I PP, BOB Puppy
Napmary's Intrique (Marco de Kopader X Napmary's Enigma)

Isased juuniorklass / Males junior class

I SP, SK, Jun SERT, VSPJ, PI/2 / Exc/1, CQ, Jun CAC, BOSJ, 2nd best male
As'Gunapal Danila Master (Lakifan Gerald O'Guido X Touch of Diamond di Casa Vernice)

Isased tsempionklass / Males champion class

I SP, SK, PI/1, SERT, TP / Exc/1, CQ, 1st best male, CAC, BOB
Bon Dzhorno Umbriel (Bon Dzhorno du Toit X Bon Dzhorno Betelgeize)

Emased juuniorklass / Females junior class

I SP, SK, Jun SERT, TPJ, PE/1, VSP / Exc/1, CQ, Jun CAC, BOBJ, 1st best female, BOS
As'Gunapal Calypso (Braveheart di Casa Vernice X Lakifan Honey Bouquet O'Guido)

Tartu rahvusvaheline näitus / Tartu international show, Tartu
06.11.2016

Kohtunik / Judge - Ricardo Torres-Simoes, Brasiilia / Brazil

Isased juuniorklass / Males junior class

Lakifan Rafael O'Macho (Braveheart di Casa Vernice X As'Gunapal Maggy Mai) - ei osalenud / not showing

Isased kasutusklass / Males working class

I SP, SK, PI/2, Res-CACIB / Exc/1, CQ, 2nd best male, Res-CACIB
Dedalo Dell'Espinosolo (Basco de Altaha X Aria dell'Estpinosolo)

Isased tsempionklass / Males champion class

I SP, SK, PI/1, CACIB, TP / Exc/1, CQ, 1st best male, CACIB, BOB
Amady Sanvita (Deep Impakt di Casa Vernice X Dancing Queen Sanvita)

Stengard's Cassius Clay (Boxmann Yellowstone X View Virginia Ewabo) - ei osalenud / not showing

Isased veteraniklass / Males veteran class

Playbox's Panthera (Oliver-Jones von Bispus X Playbox's Mystery) - ei osalenud / not showing

Emased juuniorklass / Females junior class

I SP, SK, Jun SERT, TPJ, PE/2 / Exc/1, CQ, Jun CAC, BOB Jun, 2nd best female
Ability Noreena Noep (Gesper Brisart Nordom X Ability Harmony Hermione)

VH / VG
Olivia Denburg (Kaytano del Valle de Aras X Chanel du val d'Europe)

Emased tsempionklass / Females champion class

I SP, SK, PE/1, CACIB, VSP / Exc/1, CQ, Jun CAC, 1st best female, CACIB, BOS
Ability Harmony Hermione (Ferrari vom German Dream X Ability Endora Ebony)

Tartu rahvusvaheline näitus / Tartu international show, Tartu
05.11.2016

Kohtunik / Judge - Sergei Volinets, Moldova

Emased kutsikaklass / Females puppy class

TPK, EAH / I PP, BOB Puppy
As'Gunapal Dalida (Lakifan Gerald O'Guido X Touch of Diamond di Casa Vernice)

Isased juuniorklass / Males junior class

Lakifan Rafael O'Macho (Braveheart di Casa Vernice X As'Gunapal Maggy Mai) - ei osalenud / not showing

Isased kasutusklass / Males working class

I SP, SK, PI/2, Res-CACIB / Exc/1, CQ, 2nd best male, Res-CACIB
Dedalo Dell'Espinosolo (Basco de Altaha X Aria dell'Estpinosolo)

Isased tsempionklass / Males champion class

I SP, SK, PI/1, CACIB, TP / Exc/1, CQ, 1st best male, CACIB, BOB
Amady Sanvita (Deep Impakt di Casa Vernice X Dancing Queen Sanvita)

Stengard's Cassius Clay (Boxmann Yellowstone X View Virginia Ewabo) - ei osalenud / not showing

Isased veteraniklass / Males veteran class

Playbox's Panthera (Oliver-Jones von Bispus X Playbox's Mystery) - ei osalenud / not showing

Emased juuniorklass / Females junior class

I SP / Exc/1
Olivia Denburg (Kaytano del Valle de Aras X Chanel du val d'Europe)

Rakvere rahvuslik näitus / Rakvere national show, Rakvere
16.10.2016

Kohtunik / Judge - Saija Juutilainen, Soome / Finland

Isased juuniorklass / Males junior class

I SP, SK, Jun SERT, TPJ, PI/1, TP / Exc/1, CQ, Jun CAC, BOB Jun, 1st best male, BOB
Ability Nortal Nelvin (Gesper Brisart Nordom X Ability Harmony Hermione)

Diskv / DSQ
Lakifan Ramses O'Macho (Braveheart di Casa Vernice X As'Gunapal Maggy Mai)

Emased juuniorklass / Females junior class

I SP, SK, VSPJ, PE/1, VSP / Exc/1, CQ, Jun CAC, BOS Jun, 1st best female, BOS
Hidehill's Brilliant Bliss (Primo del Colle dell'Infinito X Playbox Zahara)

II SP, SK, Jun SERT, PE/2 / Exc/2, CQ, Jun CAC, 2nd best female
Esseya Polaris Uralskoy Pleyadny Zvyozd (Sheer Pleasure X Dike Astreya iz Uralskoy Pleyadny Zvyozd)

III SP, SK, PE/2 / Exc/3, CQ, 3rd best female
Olivia Denburg (Kaytano del Valle de Aras X Chanel du val d'Europe)

IV SP, SK, PE/4 / Exc/4, CQ, 4th best female
Haylen Brisart Nordom (Sheval'e X Madonna Nordom)

Rakvere rahvuslik näitus / Rakvere national show, Rakvere
15.10.2016

Kohtunik / Judge - Livija Zizevzke, Leedu / Lithuania

Isased juuniorklass / Males junior class

I SP, SK, Jun SERT, VSPJ, PI/1, VSP / Exc/1, CQ, Jun CAC, BOS Jun, 1st best male, BOS
Ability Nortal Nelvin (Gesper Brisart Nordom X Ability Harmony Hermione)

II SP, SK, PI/2 / Exc/2, CQ, 2nd best male
Sat'Elit Box Zorro (Ikaro de Rolanus X Alisha Naghstar)

Emased juuniorklass / Females junior class

I SP, SK, Jun SERT, TPJ, PE/1, TP / Exc/1, CQ, Jun CAC, BOB Jun, 1st best female, BOB
Hidehill's Brilliant Bliss (Primo del Colle dell'Infinito X Playbox Zahara)

II SP, SK, PE/2 / Exc/2, CQ, 2nd best female
Olivia Denburg (Kaytano del Valle de Aras X Chanel du val d'Europe)

III SP, SK, PE/3 / Exc/3, CQ, 3rd best female
Haylen Brisart Nordom (Sheval'e X Madonna Nordom)

Tallinna rahvuslik näitus / Tallinn national show, Tallinn
25.09.2016

Kohtunik / Judge - Fernando Quilis Bonet, Hispaania / Spain

Isased kutsikaklass / Males puppy class

I EAH, VSPK / I PP, BOS Puppy
As'Gunapal Dobromir (Lakifan Gerald O'Guido X Touch of Diamond di Casa Vernice)

Emased kutsikaklass / Females puppy class

I EAH, VSPK / I PP, BOS Puppy
As'Gunapal Dalida (Lakifan Gerald O'Guido X Touch of Diamond di Casa Vernice)

Isased avaklass / Males open class Isased avaklass / Males open class

I SP, SK, PI/1, SERT, VSP / Exc/1, CQ, 1st best male, CAC, BOS
Cujo vom Kimlai Boxer (A'C Drop D'Ara X Minna od Svetog Georgija)

II SP, SK, PI/2 / Exc/2, CQ, 2nd best male
Lakifan Gordon O'Guido (Guido di Casa Vernice X As'Gunapal Dior's Hanna to Lakifan)

Isased tsempionklass / Males champion class

Borok'ko Falkonet Bien Faset (The Show Must Go On di Casa Vernice X Borok'ko Falkone) - ei osalenud / not showing

Emased juuniorklass / Females junior class

Vanilla Mona ot Goldiboks (Solomont ot Goldiboks X Jantary ot Goldiboks) - ei osalenud / not showing

Emased avaklass / Females open class

I SP, SK, PE/1, SERT, TP / Exc/1, CQ, 1st best female, BOB
Playbox's Eternity (Napmary's Born to Be with You X Playbox's Terracotta)

Tallinna rahvuslik näitus / Tallinn national show, Tallinn
23.09.2016

Kohtunik / Judge - Boris Baic, Sloveenia / Slovenia

Isased kutsikaklass / Males puppy class

I EAH, TPK / I PP, BOB Puppy
As'Gunapal Charming Boy (Braveheart di Casa Vernice X Lakifan Honey Bouquet O'Guido)

II EAH / II PP
As'Gunapal Dobromir (Lakifan Gerald O'Guido X Touch of Diamond di Casa Vernice)

Isased avaklass / Males open class

I SP, SK, PI/2 / Exc/1, CQ, 2nd best male
Lakifan Gordon O'Guido (Guido di Casa Vernice X As'Gunapal Dior's Hanna to Lakifan)

II SP, SK, PI/3, SERT / Exc/2, CQ, 3rd best male, CAC
Cujo vom Kimlai Boxer (A'C Drop D'Ara X Minna od Svetog Georgija)

Isased tsempionklass / Males champion class

I SP, SK, PI/1, TP / Exc/1 CQ, 1st best male, BOB
Borok'ko Falkonet Bien Faset (The Show Must Go On di Casa Vernice X Borok'ko Falkone)

Emased juuniorklass / Females junior class

I SP, SK, TPJ, PE/1, VSP / Exc/1, CQ, BOB Jun, 1st best female, BOS
Vanilla Mona ot Goldiboks (Solomont ot Goldiboks X Jantary ot Goldiboks)

Emased avaklass / Females open class

I SP, SK, PE/2, SERT / Exc/1, CQ, 2nd best female
Playbox's Eternity (Napmary's Born to Be with You X Playbox's Terracotta)

EBÜ II & IX rühma näitus / EBC's groupshow for FCI groups II & IX, Tallinn
04.09.2016

Kohtunik / Judge – Torsten Lemmer, Bulgaaria / Bulgaria

Tulemused / Results - >

Luige rahvuslik näitus / Luige national show, Luige
03.09.2016

Kohtunik / Judge - Fabrizio Censi, Itaalia / Italy

Emased beebiklass / Females baby class

I EAH, TPB, BIS III / I PP, BOB Baby, BIS Baby 3rd
Raftsman Black Princess (Quno von Preussen's Eden X Raftsman Amalie Josephine)

Isased juuniorklass / Males junior class

I SP, SK, Jun SERT, VSPJ, PI/2 / Exc/1, CQ, Jun CAC, BOS Jun, 2nd Best Male

Lakifan Rafael O'Macho (Braveheart di Casa Vernice X Lakifan Maggy Mai)

Isased avaklass / Males open class

I SP, SK, PI/3 / Exc/1, CQ, 3rd best male
Golden Amulette Concerto Brillante (Della Monte Klio Bal'tsano X Golden Amulette Chicka Chiara)

II SP, SK, PI/4 / Exc/2, CQ, 4th best male
Golden Amulette Cerubini Bravo (Della Monte Klio Bal'tsano X Golden Amulette Chicka Chiara)

Isased tsempionklass / Males champion class

I SP, SK, PI/1, TP, RÜP I, BIS I / Exc/1 CQ, 1st best male, BOB, Group 1st, Best in Show I
Borok'ko Falkonet Bien Faset (The Show Must Go On di Casa Vernice X Borok'ko Falkone)

Emased juuniorklass / Females junior class

I SP, SK, TPJ, PE/1, VSP / Exc/1, CQ, BOB Jun, 1st best female, BOS
Vanilla Mona ot Goldiboks (Solomont ot Goldiboks X Jantary ot Goldiboks)

II SP, SK, Jun SERT, PE/2 / Exc/2, CQ, Jun CAC, 2nd best female
Noisette Nostrum (Easy Rider Nostrum X Giaconda Nostrum)

Emased noorteklass / Females intermediate class

I SP, SK, PE/3, SERT / Exc/1, CQ, 3rd best female
Borok'ko Yantari Show Star's (Borok'ko King of Dreams X Borok'ko Fleur D'Orange Princess)

avaklass / Females open class

I SP / Exc/1
Golden Amulette Marta (Borok'ko Falkonet Bien Faset X Etna ot Goldiboks)

Haapsalu rahvuslik näitus / Haapsalu national show, Haapsalu
28.08.2016

Kohtunik / Judge - Attila Czegledi, Ungari / Hungary

Emased beebiklass / Females baby class

I
Kreisid Admirable Harriet (Gesper Brisart Nordom X Kreisid Admirable Brillante Diamante)

Emased juuniorklass / Females junior class

I SP, SK, Jun SERT, TPJ, PE/1, TP / Exc/1, CQ, Jun CAC, BOB Jun, 1st best female, BOB
Noisette Nostrum (Easy Rider Nostrum X Giaconda Nostrum)

Emased avaklass / Females open class

I SP, SK, PE/2 / Exc/1, CQ, 2nd best female
Idelia Denburg (Duke Denburg X Beata Denburg)

Haapsalu rahvuslik näitus / Haapsalu national show, Haapsalu
27.08.2016

Kohtunik / Judge - Slobodan Miloshevski, Makedoonia / Macedonia

Emased beebiklass / Females baby class

I EAH, TPB / I PP, BOB Baby
Kreisid Admirable Harriet (Gesper Brisart Nordom X Kreisid Admirable Brillante Diamante)

Isased noorteklass / Males intermediate class

I SP, SK, PI/2 / Exc/1, CQ, 2nd best male
Modern Sanvita (Carnera Primo di Casa Vernice X Ustina di Casa Vernice)

Isased avaklass / Males open class

I SP, SK, PI/1, SERT, TP / Exc/1, CQ, 1st best male, CAC, BOB
Ability Galvin Galileo (Jazzman vom Venusberg X Napmary's Briannah Ability)

Emased juuniorklass / Females junior class

I SP, SK, Jun SERT, TPJ, PE/1, TP / Exc/1, CQ, Jun CAC, BOB Jun, 1st best female, BOB
Noisette Nostrum (Easy Rider Nostrum X Giaconda Nostrum)

Emased avaklass / Females open class

I SP, SK, PE/2 / Exc/1, CQ, 2nd best female
Idelia Denburg (Duke Denburg X Beata Denburg)

Tallinna rahvusvaheline näitus / Tallinn international show, Tallinn
20.08.2016

Kohtunik / Judge - Dainora Sudeikiene, Leedu / Lithuania

Isased kutsikaklass / Males puppy class

I EAH, VSPK / I PP, BOS Puppy
As'Gunapal Cyprus (Braveheart di Casa Vernice X Lakifan Honey Bouquet O'Guido)

Emased kutsikaklass / Females puppy class

I EAH, TPK / I PP, BOB Puppy
As'Gunapal Darja Evlampija (Lakifan Gerald O'Guido X Touch of Diamond di Casa Vernice)

II
As'Gunapal Calypso (Braveheart di Casa Vernice X Lakifan Honey Bouquet O'Guido)

Isased tsempionklass / Males champion class

I SP, SK, PI/1, CACIB, TP, RÜP IV / Exc/1, CQ, 1st best male, CACIB, BOB, Group 4th
Lakifan Gerald O'Guido (Guido di Casa Vernice X As'Gunapal Dior's Hanna to Lakifan)

Emased juuniorklass / Females junior class

I SP, SK, Jun SERT, TPJ, PE/1, VSP / Exc/1, CQ, Jun CAC, BOBJ, 1st best female, BOS
Lakifan Radost O'Macho (Braveheart di Casa Vernice X Lakifan Maggy Mai)

Ülenurme rahvuslik näitus / Ülenurme national show, Ülenurme
14.08.2016

Kohtunik / Judge - Jochen Eberhardt, Saksamaa / Germany

Emased noorteklass / Females intermediate class

I SP / Exc/1
Tenten Oh Wow (Playbox's Warlock X Tenten Marimba)

Emased avaklass / Females open class

VH / VG
Lakifan Maggy Mai (Guido di Casa Vernice X As'Gunapal Dior's Hanna to Lakifan)

Ülenurme rahvuslik näitus / Ülenurme national show, Ülenurme
13.08.2016

Kohtunik / Judge - Ahmet Cem Sütünc, Türgi / Turkey

I SP, SK, PE/2 / Exc/1, CQ, 2nd best female
Tenten Oh Wow (Playbox's Warlock X Tenten Marimba)

Emased avaklass / Females open class

I SP, SK, PE/1, SERT, TP / Exc/1, CQ, 1st best female, BOB
Lakifan Maggy Mai (Guido di Casa Vernice X As'Gunapal Dior's Hanna to Lakifan)

Näitusetulemused (Jaanuar-Mai) / Show results (January-May)
Loe edasi / Read more - >

Näitusetulemused (Juuni - Juuli) / Show results (June - July)
Loe edasi / Read more - >

EST | ENG | RUS


 
 
 


* Kasutatavad lühendid
* EBÜ Erinäitus 19.05.2002
* EBÜ Erinäitus, 09.02.2003
* EBÜ erinäitus, 15.05.2004, Tallinn
* 2. rühma näitus, 31.07.2004, Tallinn
* EBÜ erinäitus, 13.02.2005, Tallinn
* EBÜ erinäitus, 15.05.2005, Tallinn
* 2. rühma näitus, 21.08.2005, Tallinn
* 2. rühma näitus - BIS
* EBÜ erinäitus, 12.02.2006, Tallinn
* Baltic Boxer 2006, Tallinn
* EBÜ erinäitus, 27.08.2006, Liuranna
* EBÜ erinäitus, 11.02.2007, Tallinn
* EBÜ erinäitus, 01.07.2007, Tallinn
* EBÜ erinäitus, 09.02.2008, Tallinn
* EBÜ erinäitus, 01.06.2008, Tallinn
* EBÜ erinäitus, 14.02.2009, Tallinn
* Baltic Boxer 2009, Tallinn
* EBÜ erinäitus, 13.02.2010, Tallinn
* Jahressieger Estonia 19.06.2010
* 2. ja 9. rühma näituse tulemused 2010
* Baltic Boxer 2011
* Jahressieger Estonia 10.09.2011, TLN
* Jahressieger Estonia 14.07.2012, Tartu
* EBÜ Erinäitus 09.09.2012, Tallinn
* Baltic Boxer 16.06.2013, Tartu
* Jahressieger Estonia 08.09.2013, TLN
* Jahressieger Estonia 28.06.2014, Tartu
* EBÜ Erinäitus 29.06.2014, Tartu
* EBÜ Erinäitus 07.09.2014, Tallinn
* II & IX rühma erinäitus 07.09.2014
* Baltic Boxer 11.07.2015, Tartu
* Jahressieger Estonia 12.07.2015, Tartu
* II & IX rühma erinäitus 06.09.2015
* Jahressieger Estonia 02.07.2016, Tartu
* EBÜ II & IX rühma näitus 04.09.2016
* Baltic Boxer 2017 15.07.2017, Tartu
* Jahressieger Estonia 2017, 16.07.2017,
* EBÜ II & IX rühma näitus 03.09.2017
* Ungari 2013 - Atibox, WDS
* Poola 2013 - CEBS & Jahressieger
* Eesti Võitja 2013
* Läti 2013 - Balti Võitja
* Leedu Võitja 2014
* Läti Võitja 2014
* Narva RV 2014- BEST IN SHOW
* Jahressieger Latvia 2014
* Atibox 2014 - Poola
* Slovakkia 2014 - CEBS & Jahressieger
* Maailma Võitja 2014 - Soome
* Baltic Boxer 2014 - Läti
* Euroopa Võitja 2014 - Tšehhi
* Soome Võitja 2014
* Champion of Champions 2014
* Leedu Võitja 2015
* Läti erinäitus 2015
* Atibox 2015 - Saksamaa
* Soome erinäitus 2015
* Maailma Võitja 2015 - Itaalia
* Läti Võitja 2015
* Jahressieger Latvia 2015
* CEBS 2015 - Tšehhi
* Jahressieger Belarus 2015
* Riia Võitja 2015
* Soome Võitja 2015
* Champion of Champions 2015
* Leedu Võitja 2016
* Jahressieger Latvia 2016
* Atibox 2016 - Sloveenia
* Läti Võitja 2016
* Maailma Võitja 2016 - Venemaa
Baltic Boxer 2016 - Läti
* Jahressieger Poland 2016
* Jahressieger Ukraine 2016
* Balti Võitja 2016 - Läti
* Leedu Võitja 2017
* Jahressieger Latvia 2017
* Balti Võitja 2017 - Leedu
* Atibox 2017 - Slovakkia
* Erinäitused Tsehhis
* Läti Võitja 2017
* Erinäitus Soomes
* Venemaa erinäitus 2017
* Läti erinäitus 2017
* Slovakkia 2017 - CEBS & Jahressieger
* Näitusetulemused 2013 (jaanuar-juuli)
* Näitusetulemused 2013 (august - dets)
* Näitusetulemused 2014 (jaanuar-mai)
* Näitusetulemused 2014 (juuni-juuli)
* Näitusetulemused 2014 (august - dets)
* Näitusetulemused 2015 (jaanuar-mai)
* Näitusetulemused 2015 (juuni-august)
* Näitusetulemused 2015 (august-oktoober
* Näitusetulemused 2015 (nov - dets)
* Näitusetulemused 2016 (Jaanuar-Mai)
* Näitusetulemused 2016 (Juuni-Juuli)
* Näitusetulemused 2016 (August - Dets)
* Näitusetulemused 2017 (Jaanuar - Juuni
* Näitusetulemused 2017 (Juuni-Sept)
* Näitusetulemused 2017 (Sept-?)
 

 
  taibu.com 2004