Uudised
   Ühing
   Bokser
   Aretus
   Kennelid
   Pesakonnad
   Koolitus
   Näitused
      Tulemused
      Mis toimub näitusel?
   Erinäituste võitjad
   Tšempionid
   Aasta Bokser
   Hädasolijate abistamiseks
   Igavestel Jahimaadel
   Viidad
   Pood
   Kontakt

 - Avaleht
 - Sisukord
 - Fotoalbumid
 
 
 
  * Jahressieger Estonia 02.07.2016, Tartu
 

XXXIX Saksa bokserite erinäitus / XXXIX Specialty Show for Boxers, 02.07.2016, Tartu
"Jahressieger Estonia 2016"
 

Pildid / Pictures: Galja Aleksandrova, Evald Veldemann & Kertu Oder

Kohtunik / Judge – Tetyana Bilorus, Ukraina / Ukraine

Beebiklass / Baby class

Kollased isased / Fawn males

I EAH, VSPB / I PP, BOS Baby
As'Gunapal Desert Fox Rommel (Lakifan Gerald O'Guido X Touch of Diamond di Casa Vernice)

II EAH / II PP
As'Gunapal Dobromir (Lakifan Gerald O'Guido X Touch of Diamond di Casa Vernice)

III EAH / III PP
As'Gunapal Dobrynya Nikitich (Lakifan Gerald O'Guido X Touch of Diamond di Casa Vernice)

Tiigrikarva isased / Brindle males

I EAH / I PP
As'Gunapal Cico (Braveheart di Casa Vernice X Lakifan Honey Bouquet O'Guido)

Kollased emased / Fawn females

I EAH, TPB / I PP, BOB Baby
As'Gunapal Darina Semislava (Lakifan Gerald O'Guido X Touch of Diamond di Casa Vernice)

II EAH / II PP
As'Gunapal Darja Evlampija (Lakifan Gerald O'Guido X Touch of Diamond di Casa Vernice)

Tiigrikarva emased

I EAH / I PP
As'Gunapal Calypso (Braveheart di Casa Vernice X Lakifan Honey Bouquet O'Guido)

Kutsikaklass / Puppy class

Tiigrikarva isased / Brindle males

I EAH, VSPK / I PP. BOS Puppy
Sat'Elit Box Zorro (Ikaro de Rolanus X Alisha Naghstar)

Kollased emased / Fawn females

I EAH, TPK / I PP, BOB Puppy
Noisette Nostrum (Easy Rider Nostrum X Giaconda Nostrum)

II EAH / II PP
Lavinia Menulio Gatve (Ikaro de Rolanus X Sat'Elit Angel Eyes)

Tiigrikarva emased / Brindle females

I EAH / I PP
Nutella Nostrum (Easy Rider Nostrum X Giaconda Nostrum)

II EAH / II PP
Olivia Denburg (Kaytano del Valle de Aras X Chanel du val d'Europe)

III EAH / III PP
Lakifan Radost O'Macho (Braveheart di Casa Vernice X Lakifan Maggy Mai)

Kollased isased / Fawn males

Juunioriklass / Junior class

I SP, SK, Jun SERT, VSPJ, PKI/2, Junior Jahressieger Estonia 2016 / Exc/1, CQ, Jun CAC, BOSJ, 2nd best fawn male, Junior Jahressieger Estonia 2016
Ability Nortal Nelvin (Gesper Brisart Nordom X Ability Harmony Hermione)

II SP, SK / Exc/2, CQ
WW Yangoviper's All By Myself (Harley Davidson no Akaciša X Key of Love no Akaciša)

Avaklass / Open class

I SP, SK / Exc/1, CQ
Jewel no Akaciša (Llanto de Guezman X Danse Avec Moi no Akaciša)

II SP, SK, PKI/3, SERT / Exc/2, CQ, 3rd best fawn male, CAC
Golden Amulette Manfred (Borok'ko Falkonet Bien Faset X Etna ot Goldiboks)

III SP / Exc/3
Navarro Benygmo (G'M de Bellemanie X Yoko Benignus)

Tsempioniklass / Champion class

I SP, SK, PKI/1, Jahressieger Estonia 2016 / Exc/1, CQ, 1st best fawn male, Jahressieger Estonia 2016
Amady Sanvita (Deep Impakt di Casa Vernice X Dancing Queen Sanvita)

II SP, SK, PKI/4 / Exc/2, CQ, 4th best fawn male
Olimpo de Bellaterra (Versace de An Cu Do X Estrella de Bellaterra)

III SP / Exc/3
Stengard's Cassius Clay (Boxmann Yellowstone X View Virginia Ewabo)

Tiigrikarva isased / Brindle males

Juunioriklass / Junior class

I SP, SK, PTI/4, Junior Jahressieger Estonia 2016 / Exc/1, CQ, 4th best brindle male, Junior Jahressieger Estonia 2016
Modern Sanvita (Carnera Primo di Casa Vernice X Ustina di Casa Vernice)

II SP, SK / Exc/2, CQ
Napmary's Heartbreaker (Karlo Keep the Secret Belloliv X Napmary's Barcelona)

III SP / Exc/3
Ilfgrando Geskaro's (Gesper Brisart Nordom X Karmella Dolce Belloliv)

Noorteklass / Intermediate class

I SP, SK / Exc/1, CQ
No Doubt no Akaciša (Karlo Keep the Secret Belloliv X Just for Me no Akaciša)

II SP / Exc/2
Itelus Denburg (Duke Denburg X Beata Denburg)

Avaklass / Open class

I SP, SK, PTI/1, PI/1, TP, Jahressieger Estonia 2016 / Exc/1, CQ, 1st best brindle male, 1st best male, BOB, Jahressieger Estonia 2016
Karlo Keep the Secret Belloliv (Oliver Jones von Bispus X Tany'z Bellezza)

II SP, SK / Exc/2, CQ
Turukano Doblestny iz Mira Anzheliki (Fire Energy Uno X Chernaya Koroleva iz Mira Anzheliki)

III SP / Exc/3
Golden Amulette Celentano Bruno (Della Monte Klio Bal'tsano X Golden Amulette Chicka Chiara)

IV SP / Exc/4
Ability Gerret Gilbert (Jazzman vom Venusberg X Napmary's Briannah Ability)

SP / Exc
Ability Groove von Glehn (Jazzman vom Venusberg X Napmary's Briannah Ability)

SP / Exc
Lakifan Gordon O'Guido (Guido di Casa Vernice X As'Gunapal Dior's Hanna to Lakifan)

SP / Exc 
Quno von Preussen's Eden (Nimbus von Hanseatenhof X Carrie von Preussen's Eden)

Kasutusklass / Working class

I SP, SK, PTI/2, SERT / Exc/1, CQ, 2nd best brindle male, CAC
Easy Rider Nostrum (Simmo v.d Burg Sigidunum X Sugarbush Nostrum)

Tsempioniklass / Champion class

I SP, SK, PTI/3 / Exc/1, CQ, 3rd best brindle male
Harley Davidson no Akaciša (Just as you Wish Oliverotti X Ecoute Seulement no Akaciša)

II SP, SK / Exc/2, CQ
Just Dream Become True no Akaciša (Llanto de Guezman X Danse Avec Moi no Akaciša)

Kollased emased / Fawn females

Juunioriklass / Junior class

I SP, SK, Jun SERT, TPJ, PKE/1, Junior Jahressiegerin Estonia 2016 / Exc/1, CQ, Jun CAC, BOB Jun, 1st best fawn female, Junior Jahressiegerin Estonia 2016
Ability Noreena Noep (Gesper Brisart Nordom X Ability Harmony Hermione)

II SP, SK, PKE/4 / Exc/2, CQ, 4th best fawn female
Meravigliosa Sanvita (Carnera Primo di Casa Vernice X Ustina di Casa Vernice)

III SP / Exc/3
Ability Narnia Netty (Gesper Brisart Nordom X Ability Harmony Hermione)

IV SP / Exc/4
Riesenwelle's A Box Made for Mom (Borok'ko King of Dreams X Tsunami Sanvita)

SP / Exc
Unistus Aisidora Azarel (Lakifan Gerald O'Guido X Montana Silver Spirit)

SP / Exc
Nicoletta Denburg (Kaytano del Valle de Aras X Beata Denburg)

Ability Nala Neliah (Gesper Brisart Nordom X Ability Harmony Hermione) - ei osalenud / not showing

Noorteklass / Intermediate class

I SP, SK, PKE/3, SERT / Exc/1, CQ, 3rd best fawn female, CAC
Lalique Nostrum (Rus la Fler Kalashnikov X Zabaione Nostrum)

II SP, SK / Exc/2, CQ
Non-Stop Energy no Akaciša (Karlo Keep the Secret Belloliv X Just for Me no Akaciša)

III SP / Exc/3
Emma-Liina del Colle dell'Infinito (Ippolito del Colle dell'Infinito X Costanza Dell'Espinosolo)

IV SP / Exc/4
Kaiffarin Derby (Jewel no Akaciša X Kaiffarin Benfica)

Avaklass / Open class

I SP, SK / Exc/1, CQ
Ability Harmony Hermione (Ferrari vom German Dream X Ability Endora Ebony)

II SP, SK / Exc/2, CQ
Nera Benygmo (G'M de Bellemanie X Yoko Benignus)

III SP / Exc/3
Lustica Grancasa Fifa (Lakifan Gerald O'Guido X Lustica Okakor Casablanca)

Kasutusklass / Working class

I SP, SK / Exc/1, CQ
Gioconda Nostrum (Greco de Rincomar X Lavazza Nostrum)

Tsempionklass / Champion class

I SP, SK, PKE/2, Jahressiegerin Estonia 2016 / Exc/1, CQ, 2nd best fawn female, Jahressiegerin Estonia 2016
Barcelona Napmary's (Mirlo de Cabeza de la Jara X Dare to Say No val Napmary's)

II SP, SK / Exc/2, CQ
Napmary's Enigma (Percy Optima Grata X Hola Mi Sueno val Napmary's)

III SP / Exc/3
Yoko Benignus (Herakles Optima Grata X Prada Benignus)

Lakifan Honey Bouquet O'Guido (Guido di Casa Vernice X As'Gunapal Dior's Hanna to Lakifan) - ei osalenud / not showing

Veteraniklass / Veteran class

Golden Amulette Nena Elegance (Yuppie Beit Hollandia me Hagalil X Golden Amulette Big Mum's Hope) - ei osalenud / not showing 

Tiigrikarva emased / Brindle females

Juunioriklass / Junior class

I SP, SK, Jun SERT, PTE/3, Junior Jahressiegerin Estonia 2016 / Exc/1, CQ, Jun CAC, 3rd best brindle female, Junior Jahressiegerin Estonia 2016
Resmon Esmeralda Sulohuuli (Yuraiz iz Rossii s Lyubovyu X Sulohuulen Glamour)

II SP, SK / Exc/2, CQ
Hidehill's Brilliant Bliss (Primo del Colle dell'Infinito X Playbox Zahara)

III SP / Exc/3
Istria Geskaro's (Gesper Brisart Nordom X Karmella Dolce Belloliv)

IV SP / Exc/4
Riesenwelle's A Box Full of Jokes (Borok'ko King of Dreams X Tsunami Sanvita)

SP / Exc
Ornella vom Schierenhorst (Neos vom Rechfeld X Jasmina vom Schierenhorst)

SP / Exc
Isophine Geskaro's (Gesper Brisart Nordom X Karmella Dolce Belloliv)

Napmary's Hispania (Karlo Keep the Secret Belloliv X Napmary's Barcelona) - ei osalenud / not showing

Noorteklass / Intermediate class

I SP, SK, PTE/2, SERT / Exc/1, CQ, 2nd best brindle female, CAC
Night Fury no Akaciša (Karlo Keep the Secret Belloliv X Just for Me no Akaciša)

As'Gunapal Arria Aya (Braveheart di Casa Vernice X Touch of Diamond di Casa Vernice) - ei osalenud / not showing

Avaklass / Open class

I SP. SK, PTE/4 / Exc/1, CQ, 4th best brindle female
Ability Filandra Farah (Koto de Guezman X Ability Charlotte Chantella)

II SP, SK / Exc/2, CQ
Ability Kissable Kayla (Sat'Elit Gladiator X Ability Gracelyn Gretchen)

III SP / Exc/3
Ability Gracelyn Gretchen (Jazzman vom Venusberg X Napmary's Briannah Ability)

IV SP / Exc/4
Lakifan Maggy Mai (Guido di Casa Vernice X As'Gunapal Dior's Hanna to Lakifan)

SP / Exc
Tsunami Sanvita (Ramazotti Sanvita X F'Shamwari Sanvita)

Kasutusklass / Working class

I SP, SK / Exc/1, CQ
Just for Me no Akaciša (Llanto de Guezman X Danse Avec Moi no Akaciša)

Tsempioniklass / Champion class

I SP, SK, PTE/1, PE/1, VSP, Jahressiegerin Estonia 2016 / Exc/1, CQ, 1st best brindle female, 1st best female, BOS, Jahressiegerin Estonia 2016
Karmella Dolce Belloliv (Oliver-Jones von Bispus X Tany's Bellezza)

II SP, SK / Exc/2, CQ
Klarissa de la Finca Sapho (Good Morning di Casa Vernice X Pearl to Jubileu)

III SP, SK /Exc/3 CQ
Reason to Believe Got Real (Goal del Cielo di Marte X Keep it Real Belloliv)

Veteraniklass / Veteran class

I SP, SK, TP Vet, Veteran Jahressiegerin Estonia 2016 / Exc/1, CQ, BOB Vet, Veteran Jahressiegerin Estonia 2016
Raftsman Topgirl to MaBaker's (Ma Baker's Walibur X Liter Bomond Shagrenevaya Polnoch)

II SP, SK / Exc/2, CQ
Boxmann Futurama (Nico von Santana X Boxmann Star Wars)

Paaride võistlus / Brace competition

I EAH, TP / I PP, BOB
Just Dream Become True no Akaciša (Llanto de Guezman X Danse Avec Moi no Akaciša) & Just for Me no Akaciša (Llanto de Guezman X Danse Avec Moi no Akaciša)

Kasvatajaklass / Breeders' class

I EAH, TP / I PP, BOB
Ability

II EAH / II PP
No Akaciša

III EAH / III PP
Nostrum

Napmary's - ei osalenud / not showing

Saksa bokserite Club Show / Club Show for Boxers, 02.07.2016, Tartu

Kohtunik / Judge – Tetyana Bilorus, Ukraina / Ukraine

Isased juuniorklass / Males juunior class

I, TPJ, PI/2, Clubshow Juuniorvõitja 2016 / I, BOB Jun, 2nd best male, Club Show Junior winner 2016
Unistus Aisberg Reddington (Lakifan Gerald O'Guido X Montana Silver Spirit

II / II
Ability Nobelius Netsky (Gesper Brisart Nordom X Ability Harmony Hermione

Isased noorteklass / Males intermediate class

I, PI/1, TP, Clubshow võitja 2016 / I, 1st best male, BOB Club Show winner 2016
As'Gunapal Alain Black Diamond (Braveheart di Casa Vernice X Touch of Diamond di Casa Vernice)

EST | ENG | RUS


 
 
 


* Kasutatavad lühendid
* EBÜ Erinäitus 19.05.2002
* EBÜ Erinäitus, 09.02.2003
* EBÜ erinäitus, 15.05.2004, Tallinn
* 2. rühma näitus, 31.07.2004, Tallinn
* EBÜ erinäitus, 13.02.2005, Tallinn
* EBÜ erinäitus, 15.05.2005, Tallinn
* 2. rühma näitus, 21.08.2005, Tallinn
* 2. rühma näitus - BIS
* EBÜ erinäitus, 12.02.2006, Tallinn
* Baltic Boxer 2006, Tallinn
* EBÜ erinäitus, 27.08.2006, Liuranna
* EBÜ erinäitus, 11.02.2007, Tallinn
* EBÜ erinäitus, 01.07.2007, Tallinn
* EBÜ erinäitus, 09.02.2008, Tallinn
* EBÜ erinäitus, 01.06.2008, Tallinn
* EBÜ erinäitus, 14.02.2009, Tallinn
* Baltic Boxer 2009, Tallinn
* EBÜ erinäitus, 13.02.2010, Tallinn
* Jahressieger Estonia 19.06.2010
* 2. ja 9. rühma näituse tulemused 2010
* Baltic Boxer 2011
* Jahressieger Estonia 10.09.2011, TLN
* Jahressieger Estonia 14.07.2012, Tartu
* EBÜ Erinäitus 09.09.2012, Tallinn
* Baltic Boxer 16.06.2013, Tartu
* Jahressieger Estonia 08.09.2013, TLN
* Jahressieger Estonia 28.06.2014, Tartu
* EBÜ Erinäitus 29.06.2014, Tartu
* EBÜ Erinäitus 07.09.2014, Tallinn
* II & IX rühma erinäitus 07.09.2014
* Baltic Boxer 11.07.2015, Tartu
* Jahressieger Estonia 12.07.2015, Tartu
* II & IX rühma erinäitus 06.09.2015
* Jahressieger Estonia 02.07.2016, Tartu
* EBÜ II & IX rühma näitus 04.09.2016
* Baltic Boxer 2017 15.07.2017, Tartu
* Jahressieger Estonia 2017, 16.07.2017,
* EBÜ II & IX rühma näitus 03.09.2017
* Ungari 2013 - Atibox, WDS
* Poola 2013 - CEBS & Jahressieger
* Eesti Võitja 2013
* Läti 2013 - Balti Võitja
* Leedu Võitja 2014
* Läti Võitja 2014
* Narva RV 2014- BEST IN SHOW
* Jahressieger Latvia 2014
* Atibox 2014 - Poola
* Slovakkia 2014 - CEBS & Jahressieger
* Maailma Võitja 2014 - Soome
* Baltic Boxer 2014 - Läti
* Euroopa Võitja 2014 - Tšehhi
* Soome Võitja 2014
* Champion of Champions 2014
* Leedu Võitja 2015
* Läti erinäitus 2015
* Atibox 2015 - Saksamaa
* Soome erinäitus 2015
* Maailma Võitja 2015 - Itaalia
* Läti Võitja 2015
* Jahressieger Latvia 2015
* CEBS 2015 - Tšehhi
* Jahressieger Belarus 2015
* Riia Võitja 2015
* Soome Võitja 2015
* Champion of Champions 2015
* Leedu Võitja 2016
* Jahressieger Latvia 2016
* Atibox 2016 - Sloveenia
* Läti Võitja 2016
* Maailma Võitja 2016 - Venemaa
Baltic Boxer 2016 - Läti
* Jahressieger Poland 2016
* Jahressieger Ukraine 2016
* Balti Võitja 2016 - Läti
* Leedu Võitja 2017
* Jahressieger Latvia 2017
* Balti Võitja 2017 - Leedu
* Atibox 2017 - Slovakkia
* Erinäitused Tsehhis
* Läti Võitja 2017
* Erinäitus Soomes
* Venemaa erinäitus 2017
* Läti erinäitus 2017
* Slovakkia 2017 - CEBS & Jahressieger
* Näitusetulemused 2013 (jaanuar-juuli)
* Näitusetulemused 2013 (august - dets)
* Näitusetulemused 2014 (jaanuar-mai)
* Näitusetulemused 2014 (juuni-juuli)
* Näitusetulemused 2014 (august - dets)
* Näitusetulemused 2015 (jaanuar-mai)
* Näitusetulemused 2015 (juuni-august)
* Näitusetulemused 2015 (august-oktoober
* Näitusetulemused 2015 (nov - dets)
* Näitusetulemused 2016 (Jaanuar-Mai)
* Näitusetulemused 2016 (Juuni-Juuli)
* Näitusetulemused 2016 (August - Dets)
* Näitusetulemused 2017 (Jaanuar - Juuni
* Näitusetulemused 2017 (Juuni-Sept)
* Näitusetulemused 2017 (Sept-?)
 

 
  taibu.com 2004