Uudised
   Ühing
   Bokser
   Aretus
   Kennelid
   Pesakonnad
   Koolitus
   Näitused
      Tulemused
      Mis toimub näitusel?
   Erinäituste võitjad
   Tšempionid
   Aasta Bokser
   Hädasolijate abistamiseks
   Igavestel Jahimaadel
   Viidad
   Pood
   Kontakt

 - Avaleht
 - Sisukord
 - Fotoalbumid
 
 
 
  * Näitusetulemused 2016 (Juuni-Juuli)
 

Näitusetulemused (Jaanuar-Mai) / Show results (January-May)
Loe edasi / Read more - >

Näitusetulemused (August - Detsember) / Show results (August - December)
Loe edasi / Read more - >

Saaremaa rahvuslik näitus / Saaremaa national show, Kuressaare
30.07.2016

Kohtunik / Judge - Juta Haranen, Eesti / Estonia

Emased beebiklass / Females baby class

I EAH, TPB / I PP, BOB Baby
Kivinbox Moya Otrada Simona (Gesper Brisart Nordom X Kivinbox Moya Otrada Singareliya)

Isased avaklass / Males open class

Golden Amulette Censi (Zherar Valensio Adjantis X Golden Amulette Herzie Rose) - ei osalenud / not showing

Isased tsempionklass / Males champion class

I SP, SK, PI/1, TP, RÜP II / Exc/1, CQ, 1st best male, BOB, Group 2nd
Borok'ko Falkonet Bien Faset (The Show Must Go On di Casa Vernice X Borok'ko Falkone)

Emased juuniorklass / Females junior class

I SP, SK, TPJ, PE/1, VSP / Exc/1, CQ, BOB Jun, 1st best female, BOS
Vanilla Mona ot Goldiboks (Solomont ot Goldiboks X Jantary ot Goldiboks)

Emased noorteklass / Females intermediate class

Idelia Denburg (Duke Denburg X Beata Denburg) - ei osalenud / not showing

Emased veteraniklass / Females veteran class

I SP, SK, Vet SERT, TPV, PE/2 / Exc/1, CQ, Vet CAC, BOB Vet, 2nd best female
Kivinbox Moya Otrada Sincholi Stassiya (Oliver-Jones von Bispus X Kivinbox Moya Otrada Sinchena)

Tartumaa rahvuslik näitus / Tartumaa national show, Uderna
24.07.2016

Kohtunik / Judge - Enrico Drudi, San Marino

Emased kutsikaklass / Females puppy class

I EAH, TPK / I PP, BOB Puppy
Noisette Nostrum (Easy Rider Nostrum X Giaconda Nostrum)

Isased avaklass / Males open class

I SP, SK, PI/1, TP / Exc/1, CQ, 1st best male, BOB
Golden Amulette Manfred (Borok'ko Falkonet Bien Faset X Etna ot Goldiboks)

Tartumaa rahvuslik näitus / Tartumaa national show, Uderna
23.07.2016

Kohtunik / Judge - Ligita Zake, Läti / Latvia

Emased kutsikaklass / Females puppy class

I EAH, TPK / I PP, BOB Puppy
Noisette Nostrum (Easy Rider Nostrum X Giaconda Nostrum)

Isased juuniorklass / Males juunior class

I SP, SK, Jun SERT, VSPJ, PI/1, VSP / Exc/1, CQ, Jun CAC, BOS Jun, 1st Best Male, BOS
Lakifan Rafael O'Macho (Braveheart di Casa Vernice X Lakifan Maggy Mai)

Isased avaklass / Males open class

I SP, SK, PI/2 / Exc/1, CQ, 2nd best male
Golden Amulette Manfred (Borok'ko Falkonet Bien Faset X Etna ot Goldiboks)

Emased juuniorklass / Females juunior class

I SP, SK, Jun SERT, TPJ, PE/1, TP / Exc/1, CQ, Jun CAC, BOB Jun, 1st best female, BOB
Ability Noreena Noep (Gesper Brisart Nordom X Ability Harmony Hermione)

Pärnu rahvusvaheline näitus / Pärnu International show, Pärnu
10.07.2016

Kohtunik / Judge - Savvas Hadjidavvas, Küpros / Cypros

Isased noorteklass / Males intermediate class

I SP, SK, PI/2, SERT, Res-CACIB / Exc/1, CQ, 2nd best male, CAC, Res-CACIB
Lincoln dell'Espinosolo (Ippolito del Colle dell'Infinito X Cristina dell'Espinosolo)

Isased avaklass / Males open class

I SP, SK, PI/3 / Exc/1, CQ, 3rd best male
Jewel no Akacisa (Llanto de Guezman X Danse Avec Moi no Akacisa)

II SP / Exc/2
Golden Amulette Celentano Bruno (Della Monte Klio Bal'tsano X Golden Amulette Chicka Chiara)

III SP / Exc/3
Lakifan Gordon O'Guido (Guido di Casa Vernice X As'Gunapal Dior's Hanna to Lakifan)

Isased tsempionklass / Males champion class

I SP, SK, PI/1, CACIB, TP / Exc/1, CQ, 1st best male, CACIB, BOB
Bon Dzhorno Sole Mia to Frontera's (Oliver Jones von Bispus X Bon Dzhorno Betelgeize)

Emased noorteklass / Females intermediate class

Diskv / DSQ
Kaiffarin Derby (Jewel no Akacisa X Kaiffarin Benfica)

Emased avaklass / Females open class

I SP, SK, PE/1, SERT, CACIB, VSP / Exc/1, CQ, 1st best female, CAC, CACIB, BOS
Playbox Golden Hope (Hashish von Jess Box X Playbox's Syrah)

Pärnu rahvusvaheline näitus / Pärnu International show, Pärnu
09.07.2016

Kohtunik / Judge - Elena Ruskovaara, Soome / Finland

Isased noorteklass / Males intermediate class

Isased noorteklass / Males intermediate class

I SP / Exc/1
Lincoln dell'Espinosolo (Ippolito del Colle dell'Infinito X Cristina dell'Espinosolo)

Isased avaklass / Males open class

VH / VG
Jewel no Akacisa (Llanto de Guezman X Danse Avec Moi no Akacisa)

VH / VG
Quno von Preussen's Eden (Nimbus vom Hanseatenhof X Carrie von Preussen's Eden)

Isased tsempionklass / Males champion class

I SP, SK, PI/1, CACIB, VSP / Exc/1, CQ, 1st best male, CACIB, BOS
Bon Dzhorno Sole Mia to Frontera's (Oliver Jones von Bispus X Bon Dzhorno Betelgeize)

Emased noorteklass / Females intermediate class

I SP / Exc/1
Kaiffarin Derby (Jewel no Akacisa X Kaiffarin Benfica)

Emased avaklass / Females open class

I SP, SK, PE/1, SERT, CACIB, TP / Exc/1, CQ, 1st best female, CAC, CACIB, BOB
Playbox Golden Hope (Hashish von Jess Box X Playbox's Syrah)

Bokserite erinäitus "Jahressieger Estonia 2016" / Specialty show "Jahressieger Estonia 2016", Tartu
02.07.2016

Kohtunik / Judge – Tetyana Bilorus, Ukraina / Ukraine

Tulemused / Results - >

I, II & IX rühma erinäitus / Groupshow for FCI groups
I, II & IX, Saue
19.06.2016

Kohtunik / Judge - Marie Clair Walsh, Iirimaa / Ireland

Isased beebiklass / Males baby class

I EAH, TPB / I PP, BOB Baby
As'Gunapal Danila Master (Lakifan Gerald O'Guido X Touch of Diamond di Casa Vernice)

II EAH / I PP
As'Gunapal Dobrynja Nikitich (Lakifan Gerald O'Guido X Touch of Diamond di Casa Vernice)

Emased beebiklass / Females baby class

I EAH, VSPB / I PP, BOS Baby
As'Gunapal Darina Semislava (Lakifan Gerald O'Guido X Touch of Diamond di Casa Vernice)

Emased kutsikaklass / Females puppy class

I EAH, TPK, BIS I / I PP, BOB Puppy, Puppy BIS I
Lakifan Radost O'Macho (Braveheart di Casa Vernice X Lakifan Maggy Mai)

Emased avaklass / Females open class

I SP, SK, PE/1, SERT, TP / Exc/1, CQ, 1st best female, CAC, BOB
Lakifan Maggy Mai (Guido di Casa Vernice X As'Gunapal Dior's Hanna to Lakifan)

Vanamõisa rahvuslik näitus / Vanamõisa national show, Saue
18.06.2016

Kohtunik / Judge - Marina Ostrovskaya, Venemaa / Russia

Isased beebiklass / Males baby class

I EAH, TPB / I PP, BOB Baby
As'Gunapal Charming Boy (Braveheart di Casa Vernice X Lakifan Honey Bouquet O'Guido)

As'Gunapal Cyprus (Braveheart di Casa Vernice X Lakifan Honey Bouquet O'Guido) - ei osalenud / not showing

Emased beebiklass / Females baby class

I EAH, VSPB / I PP, BOS Baby
As'Gunapal Calypso (Braveheart di Casa Vernice X Lakifan Honey Bouquet O'Guido)

Emased kutsikaklass / Females puppy class

I EAH, TPK / I PP, BOB Puppy
Lakifan Radost O'Macho (Braveheart di Casa Vernice X Lakifan Maggy Mai)

Isased juuniorklass / Males juunior class

I SP, SK, TPJ, PI/1, TP, RÜP III / Exc/1, CQ, BOB Jun, 1st best male, BOB, group 3rd
Modern Sanvita (Carnera Primo di Casa Vernice X Ustina di Casa Vernice)

Emased avaklass / Females open class

I SP, SK, PE/1, SERT, VSP / Exc/1, CQ, 1st best female, CAC, BOS
Lakifan Maggy Mai (Guido di Casa Vernice X As'Gunapal Dior's Hanna to Lakifan)

Luige rahvuslik näitus / Luige national show, Luige
12.06.2016

Kohtunik / Judge - Pedro Bispo, Portugal

Isased juuniorklass / Males junior class

Bon Dzhorno Flibustier (Hendrix des Jardins de Passiflore X Bon Dzhorno Polemika) - ei osalenud / not showing

Isased avaklass / Males open class

I SP, SK, PI/2, SERT / Exc/1, CQ, 2nd best male, CAC
Quno von Preussen's Eden (Nimbus vom Hanseatenhof X Carrie von Preussen's Eden)

Golden Amulette Censi (Zherar Valensio Adjantis X Golden Amulette Herzie Rose) - ei osalenud / not showing

Lakifan Gordon O'Guido (Guido di Casa Vernice X As'Gunapal Dior's Hanna to Lakifan) - ei osalenud / not showing

Isased tsempionklass / Males champion class

I SP, SK, PI/1, TP / Exc/1, CQ, 1st best male, BOB
Golden Amulette Concerto Brillante (Della Monte Klio Bal'tsano X Golden Amulette Chicka Chiara)

Emased juuniorklass / Females junior class

Vanilla Mona ot Goldiboks (Solomont ot Goldiboks X Jantary ot Goldiboks) - ei osalenud / not showing

Emased noorteklass / Females intermediate class

Idelia Denburg (Duke Denburg X Beata Denburg) - ei osalenud / not showing

Emased avaklass / Females open class

I SP, SK, PE/1, VSP / Exc/1, CQ, 1st best female, BOS
Golden Amulette Marta (Borok'ko Falkonet Bien Faset X Etna ot Goldiboks)

Luige rahvuslik näitus / Luige national show, Luige
11.06.2016

Kohtunik / Judge - Viktoria Pogodina, Ukraina / Ukraine

Isased juuniorklass / Males junior class

I SP, SK, Jun SERT, TPJ, PI/2 / Exc/1, CQ, BOB Jun, Jun CAC, 2nd best male
Bon Dzhorno Flibustier (Hendrix des Jardins de Passiflore X Bon Dzhorno Polemika)

Isased noorteklass / Males intermediate class

VH / VG
Della Elcasa Imperial (Alibi Boks Guy Rufus X Genuia de Versale Grandiose)

Isased avaklass / Males open class

I SP / Exc/1
Quno von Preussen's Eden (Nimbus vom Hanseatenhof X Carrie von Preussen's Eden)

Golden Amulette Censi (Zherar Valensio Adjantis X Golden Amulette Herzie Rose) - ei osalenud / not showing

Lakifan Gordon O'Guido (Guido di Casa Vernice X As'Gunapal Dior's Hanna to Lakifan) - ei osalenud / not showing

Isased tsempionklass / Males champion class

I SP, SK, PI/1, TP / Exc/1, CQ, 1st best male, BOB
Golden Amulette Concerto Brillante (Della Monte Klio Bal'tsano X Golden Amulette Chicka Chiara)

Emased juuniorklass / Females junior class

Vanilla Mona ot Goldiboks (Solomont ot Goldiboks X Jantary ot Goldiboks) - ei osalenud / not showing

Emased noorteklass / Females intermediate class

Idelia Denburg (Duke Denburg X Beata Denburg) - ei osalenud / not showing

Emased avaklass / Females open class

I SP, SK, PE/1, VSP / Exc/1, CQ, 1st best female, BOS
Golden Amulette Marta (Borok'ko Falkonet Bien Faset X Etna ot Goldiboks)

Rahvusvaheline näitus "Eesti Võitja 2016" / International show "Estonian Winner 2016", Tallinn
04.06.2016

Kohtunik / Judge - Hassi Assenmacher-Feyel, Saksamaa / Germany

Emased kutsikaklass / Females puppy class

I EAH, TPK, / I PP, BOB Puppy
Noisette Nostrum (Easy Rider Nostrum X Giaconda Nostrum)

Isased juuniorklass / Males junior class

I SP, SK, TPJ, PI/3, EST JW'16 / Exc/1, CQ, BOB Jun, 3rd best male, EST JW'16
Modern Sanvita (Carnera Primo di Casa Vernice X Ustina di Casa Vernice)

II SP / Exc/2
Napmary's Heartbreaker (Karlo Keep the Secret Belloliv X Napmary's Barcelona)

Dancer Disko Eleve (Ego D'Anteikan X Karmin Strong Beauty) - ei osalenud / not showing

Isased noorteklass / Males intermediate class

I SP / Exc/1
Golden Amulette Manfred (Borok'ko Falkonet Bien Faset X Etna ot Goldiboks)

Isased avaklass / Males open class

I SP, SK, PI/4 / Exc/1, CQ, 4th best male
Navarro Benygmo (G'M de Bellemanie X Yoko Benignus)

Lakifan Gordon O'Guido (Guido di Casa Vernice X As'Gunapal Dior's Hanna to Lakifan) - ei osalenud / not showing

Isased tsempionklass / Males champion class

I SP, SK, PI/1, CACIB, VSP, EST W'16 / Exc/1, CQ, 1st best male, CACIB, BOS, EST W'16
Borok'ko Falkonet Bien Faset (The Show Must Go On di Casa Vernice X Borok'ko Falkone)

II SP, SK, PI/2, Res-CACIB / Exc/2, CQ, 2nd best male, Res-CACIB
Cocoon's Royal Choice (Jedna na Milion Heineken X Cocoon's Nylon Beat)

III SP / Exc/3
Lakifan Gerald O'Guido (Guido di Casa Vernice X As'Gunapal Dior's Hanna to Lakifan)

IV SP / Exc/4
Turukano Doblestny iz Mira Anzheliki (Fire Energy Uno X Chernaya Koroleva iz Mira Anzheliki)

Emased juuniorklass / Females junior class

I SP, SK, JUN SERT, VSPJ, PE/4, EST JW'16 / Exc/1, CQ, JUN CAC, BOS Jun, 4th best female, EST JW'16
Vanilla Mona ot Goldiboks (Solomont ot Goldiboks X Jantary ot Goldiboks)

II SP / Exc/2
Ability Noreena Noep (Gesper Brisart Nordom X Ability Harmony Hermione)

III SP / Exc/3
Sat'Elit Box Whiskey (Via Aveling Iz My Time X Sat'Elit Glorii Game)

Emased noorteklass / Females intermediate class

Idelia Denburg (Duke Denburg X Beata Denburg) - ei osalenud / not showing

Emased avaklass / Females open class

I SP, SK, PE/1, CACIB, TP, EST W'16 / Exc/1, CQ, 1st best female, BOB, EST W'16
Ability Harmony Hermione (Ferrari vom German Dream X Ability Endora Ebony)

II SP, SK, SERT / Exc/2, CQ, CAC
Ability Kissable Kayla (Sat'Elit Gladiator X Ability Gracelyn Gretchen)

VH / VG
Aquarelle iz Rossii s Lyubovyu (Almadinaks Kod Dostupa X Soland Boks Lukretsia)

Emased tsempionklass / Females champion class

I SP, SK, PE/2, Res-CACIB / Exc/1, CQ, 2nd best female, Res-CACIB
Reason to Believe Got Real (Goal del Cielo di Marte X Keep it Real Belloliv)

Emased veteraniklass / Females veteran class

I SP, SK, TPV, PE/3, EST VET W'16 / Exc/1, CQ, BOB Vet, 3rd best female, EST VET W'16
Cocoon's Just for You (Cocoon's Ideal Choice X Cocoon's Fun Fun Fun)

II SP, SK / Exc/2, CQ
Golden Amulette Nena Elegance (Yuppie Beit Hollandia me Hagalil X Golden Amulette Big Mum's Hope)

Kasvatajaklass / Breeders class

I EAH, TP / I PP, BOB Breeder
Ability

II & III rühma erinäitus / Groupshow for FCI groups II & III, Luige
03.06.2016

Kohtunik / Judge - Shaun Watson, Küpros / Cypros

Isased juuniorklass / Males junior class

I SP, SK, Jun SERT, TPJ, PI/2 /Exc/1, CQ, Jun CAC, BOB Jun, 2nd best male
Napmary's Heartbreaker (Karlo Keep the Secret Belloliv X Napmary's Barcelona)

Isased tsempionklass / Males champion class

I SP, SK, PI/1, SERT, TP, RÜP4 / Exc/1, CQ, 1st best male, BOB, group 4th
Turukano Doblestny iz Mira Anzheliki (Fire Energy Uno X Chernaya Koroleva iz Mira Anzheliki)

Emased juuniorklass / Females junior class

I SP, SK, Jun SERT, VSPJ, PE/2 / Exc/1, CQ, Jun CAC, BOSJ, 2nd best female
Sat'Elit Box Whiskey (Via Aveling Iz My Time X Sat'Elit Glorii Game)

Emased avaklass / Females open class

I SP, SK, PE/3 / Exc/1, CQ, 3rd best female
Lustica Grancasa Fifa (Lakifan Gerald O'Guido X Lustica Okakor Casablanca)

Emased kasutusklass / Females working class

I SP, SK, PE/1, SERT, VSP / Exc/1, CQ, 1st best female, CAC, BOS
Lustica Okakor Casablanca (Lustica Ceros Korinnos X Kres Grandfather Okatava)

Näitusetulemused (Jaanuar-Mai) / Show results (January-May)
Loe edasi / Read more - >

Näitusetulemused (August - December) / Show results (August - Detsember)
Loe edasi / Read more - >

EST | ENG | RUS


 
 
 


* Kasutatavad lühendid
* EBÜ Erinäitus 19.05.2002
* EBÜ Erinäitus, 09.02.2003
* EBÜ erinäitus, 15.05.2004, Tallinn
* 2. rühma näitus, 31.07.2004, Tallinn
* EBÜ erinäitus, 13.02.2005, Tallinn
* EBÜ erinäitus, 15.05.2005, Tallinn
* 2. rühma näitus, 21.08.2005, Tallinn
* 2. rühma näitus - BIS
* EBÜ erinäitus, 12.02.2006, Tallinn
* Baltic Boxer 2006, Tallinn
* EBÜ erinäitus, 27.08.2006, Liuranna
* EBÜ erinäitus, 11.02.2007, Tallinn
* EBÜ erinäitus, 01.07.2007, Tallinn
* EBÜ erinäitus, 09.02.2008, Tallinn
* EBÜ erinäitus, 01.06.2008, Tallinn
* EBÜ erinäitus, 14.02.2009, Tallinn
* Baltic Boxer 2009, Tallinn
* EBÜ erinäitus, 13.02.2010, Tallinn
* Jahressieger Estonia 19.06.2010
* 2. ja 9. rühma näituse tulemused 2010
* Baltic Boxer 2011
* Jahressieger Estonia 10.09.2011, TLN
* Jahressieger Estonia 14.07.2012, Tartu
* EBÜ Erinäitus 09.09.2012, Tallinn
* Baltic Boxer 16.06.2013, Tartu
* Jahressieger Estonia 08.09.2013, TLN
* Jahressieger Estonia 28.06.2014, Tartu
* EBÜ Erinäitus 29.06.2014, Tartu
* EBÜ Erinäitus 07.09.2014, Tallinn
* II & IX rühma erinäitus 07.09.2014
* Baltic Boxer 11.07.2015, Tartu
* Jahressieger Estonia 12.07.2015, Tartu
* II & IX rühma erinäitus 06.09.2015
* Jahressieger Estonia 02.07.2016, Tartu
* EBÜ II & IX rühma näitus 04.09.2016
* Baltic Boxer 2017 15.07.2017, Tartu
* Jahressieger Estonia 2017, 16.07.2017,
* EBÜ II & IX rühma näitus 03.09.2017
* Ungari 2013 - Atibox, WDS
* Poola 2013 - CEBS & Jahressieger
* Eesti Võitja 2013
* Läti 2013 - Balti Võitja
* Leedu Võitja 2014
* Läti Võitja 2014
* Narva RV 2014- BEST IN SHOW
* Jahressieger Latvia 2014
* Atibox 2014 - Poola
* Slovakkia 2014 - CEBS & Jahressieger
* Maailma Võitja 2014 - Soome
* Baltic Boxer 2014 - Läti
* Euroopa Võitja 2014 - Tšehhi
* Soome Võitja 2014
* Champion of Champions 2014
* Leedu Võitja 2015
* Läti erinäitus 2015
* Atibox 2015 - Saksamaa
* Soome erinäitus 2015
* Maailma Võitja 2015 - Itaalia
* Läti Võitja 2015
* Jahressieger Latvia 2015
* CEBS 2015 - Tšehhi
* Jahressieger Belarus 2015
* Riia Võitja 2015
* Soome Võitja 2015
* Champion of Champions 2015
* Leedu Võitja 2016
* Jahressieger Latvia 2016
* Atibox 2016 - Sloveenia
* Läti Võitja 2016
* Maailma Võitja 2016 - Venemaa
Baltic Boxer 2016 - Läti
* Jahressieger Poland 2016
* Jahressieger Ukraine 2016
* Balti Võitja 2016 - Läti
* Leedu Võitja 2017
* Jahressieger Latvia 2017
* Balti Võitja 2017 - Leedu
* Atibox 2017 - Slovakkia
* Erinäitused Tsehhis
* Läti Võitja 2017
* Erinäitus Soomes
* Venemaa erinäitus 2017
* Läti erinäitus 2017
* Slovakkia 2017 - CEBS & Jahressieger
* Näitusetulemused 2013 (jaanuar-juuli)
* Näitusetulemused 2013 (august - dets)
* Näitusetulemused 2014 (jaanuar-mai)
* Näitusetulemused 2014 (juuni-juuli)
* Näitusetulemused 2014 (august - dets)
* Näitusetulemused 2015 (jaanuar-mai)
* Näitusetulemused 2015 (juuni-august)
* Näitusetulemused 2015 (august-oktoober
* Näitusetulemused 2015 (nov - dets)
* Näitusetulemused 2016 (Jaanuar-Mai)
* Näitusetulemused 2016 (Juuni-Juuli)
* Näitusetulemused 2016 (August - Dets)
* Näitusetulemused 2017 (Jaanuar - Juuni
* Näitusetulemused 2017 (Juuni-Sept)
* Näitusetulemused 2017 (Sept-?)
 

 
  taibu.com 2004