Uudised
   Ühing
   Bokser
   Aretus
   Kennelid
   Pesakonnad
   Koolitus
   Näitused
      Tulemused
      Mis toimub näitusel?
   Erinäituste võitjad
   Tšempionid
   Aasta Bokser
   Hädasolijate abistamiseks
   Igavestel Jahimaadel
   Viidad
   Pood
   Kontakt

 - Avaleht
 - Sisukord
 - Fotoalbumid
 
 
 
  * Näitusetulemused 2015 (nov - dets)
 

Näitusetulemused (Jaanuar-Mai) / Show results (January-May)
Loe edasi / Read more - >

Näitusetulemused (Juuni-August) / Show results (June-August)
Loe edasi / Read more - >

Näitusetulemused (August-Oktoober) / Show results (August-October)
Loe edasi / Read more - >

Kutsikate ja veteranide jõulushow / Christmas show for puppies and veterans, Tallinn
12.12.2015

Kohtunik / Judge - George Schogol, Gruusia / Georgia

Isased beebiklass / Males baby class

I VL, TPB / VP/1, BOB Baby
Ability Morris Manolo (Navarro Benygmo X Ability Endora Ebony)

Isased kutsikaklass / Males puppy class

I VL, TPK / VP/1, BOB Puppy
Ability Lord Lionel (Ability Edward Echo X Napmary's Briannah Ability)

Isased juuniorklass / Males junior class

I VL, TPJ / VP/1, BOB Junior
Modern Sanvita (Carnera Primo di Casa Vernice X Ustina di Casa Vernice)

Emased juuniorklass / Females junior class

I VL, VSPJ / VP/1, BOS Junior
Isophine Geskaro's (Gesper Brisart Nordom X Karmella Dolce Belloliv)

Narva rahvuslik näitus / Narva national show, Narva
29.11.2015

Kohtunik / Judge - Oleg Yanchev, Venemaa / Russia

Isased juuniorklass / Males junior class

H / G
Della Elcasa Imperial (Alibi Boks Guy Rufus X Genuia de Versale Grandiose)

Isased noorteklass / Males intermediate class

I SP, SK, PI/1, SERT, TP / Exc/1, CQ, 1st best male, CAC, BOB
Zhen'lee Imago (Zhen'lee Martin X Zhen'lee Martinka)

Emased juuniorklass / Females junior class

I SP, SK, TPJ, PE/1, VSP / Exc/1, CQ, BOB Jun, 1st best female, BOS
Idelia Denburg (Duke Denburg X Beata Denburg)

Narva rahvuslik näitus / Narva national show, Narva
28.11.2015

Kohtunik / Judge - Ludmilla Kraskovskaya, Venemaa / Russia

Isased noorteklass / Males intermediate class

Zhen'lee Imago (Zhen'lee Martin X Zhen'lee Martinka) - ei osalenud / not showing

Emased juuniorklass / Females junior class

I SP, SK, Jun SERT, TPJ, PE/1, TP / Exc/1, CQ, Jun CAC, BOB Jun, 1st best female, BOB
Idelia Denburg (Duke Denburg X Beata Denburg)

Tartu rahvusvaheline näitus / Tartu international show, Tartu
08.11.2015

Kohtunik / Judge - Rade Vesic, Serbia

Isased juuniorklass / Males junior class

I SP, SK, Jun SERT, TPJ, PI/4 / Exc/1, CQ, Jun CAC, BOB Jun, 4th best male
Rus la Fler Shakespeare (Teseo dei Centurioni X Gema de Kilates)

Isased avaklass / Males open class

I SP, SK, PI/2, Res-CACIB / Exc/1, CQ, 2nd best male, Res-CACIB
Lakifan Gordon O'Guido (Guido di Casa Vernice X As'Gunapal Dior's Hanna to Lakifan)

II SP / Exc/2
Golden Amulette Celentano Bruno (Della Monte Klio Bal'tsano X Golden Amulette Chicka Chiara)

Diskv / DSQ
Quno von Preussen's Eden (Nimbus von Hanseatenhof X Carrie von Preussen's Eden)

Isased tsempionklass / Males champion class

I SP, SK, PI/1, SERT, CACIB, TP / Exc/1, CQ, 1st best male, CACIB, BOB
Marbelton Duty Officer (Marbelton Star Chaser X Marbelton Dancing Shoes)

II SP, SK, PI/3 / Exc/2, CQ, 3rd best male
Nikink-var-hard Amigo (Albellis Deluxe X Nikink-var-hard Alisa)

III SP / Exc/3
Bon Dzhorno Sole Mio to Frontera's (Oliver-Jones von Bispus X Bon Dzhorno Betelgeize)

Emased juuniorklass / Females junior class

I SP, SK, Jun SERT, VSPJ, PE/2 / Exc/1, CQ, Jun CAC, BOS Jun, 2nd best female
Isophine Geskaro's (Gesper Brisart Nordom X Karmella Dolce Belloliv)

II SP / Exc/2
Liberum Avis Baltica (Vilos v. Alkaios X Liberum Avis Sakramenta)

Emased avaklass / Females open class

I SP, SK, PE/1, SERT, CACIB, VSP / Exc/1, CQ, 1st best female, CACIB, BOS
Kreisid Admirable Eviita (Waldo del Tajo X Kreisid Admirable Brilliante Diamante)

Tartu rahvusvaheline näitus / Tartu international show, Tartu
07.11.2015

Kohtunik / Judge - Jose Monteiro de Barros Cabral, Portugal

Isased juuniorklass / Males junior class

VH / VG
Rus la Fler Shakespeare (Teseo dei Centurioni X Gema de Kilates)

Isased avaklass / Males open class

I SP, SK, PI/2, Res-CACIB / Exc/1, CQ, 2nd best male, Res-CACIB
Borok'ko Falkonet Bien Faset (The Show Must Go On di Casa Vernice X Borok'ko Falkone)

II SP / Exc/2
Quno von Preussen's Eden (Nimbus von Hanseatenhof X Carrie von Preussen's Eden)

VH / VG
Golden Amulette Celentano Bruno (Della Monte Klio Bal'tsano X Golden Amulette Chicka Chiara)

VH / VG
Lakifan Gordon O'Guido (Guido di Casa Vernice X As'Gunapal Dior's Hanna to Lakifan)

Isased tsempionklass / Males champion class

I SP, SK, PI/1, CACIB, TP / Exc/1, CQ, 1st best male, CACIB, BOB
Bon Dzhorno Sole Mio to Frontera's (Oliver-Jones von Bispus X Bon Dzhorno Betelgeize)

II SP, SK, PI/3, SERT / Exc/2, CQ, 3rd best male, CAC
Nikink-var-hard Amigo (Albellis Deluxe X Nikink-var-hard Alisa)

III SP, SK, PI/4 / Exc/3, CQ, 4th best male
Marbelton Duty Officer (Marbelton Star Chaser X Marbelton Dancing Shoes)

Emased juuniorklass / Females junior class

I SP, SK, Jun SERT, TPJ, PE/1, VSP / Exc/1, CQ, Jun CAC, BOB Jun, 1st best female, BOS
Isophine Geskaro's (Gesper Brisart Nordom X Karmella Dolce Belloliv)

VH / VG
Liberum Avis Baltica (Vilos v. Alkaios X Liberum Avis Sakramenta)

Emased avaklass / Females open class

VH / VG
Kreisid Admirable Eviita (Waldo del Tajo X Kreisid Admirable Brilliante Diamante)

Näitusetulemused (Jaanuar-Mai) / Show results (January-May)
Loe edasi / Read more - >

Näitusetulemused (Juuni-August) / Show results (August-)
Loe edasi / Read more - >

Näitusetulemused (August-Oktoober) / Show results (August-)
Loe edasi / Read more - >

EST | ENG | RUS


 
 
 


* Kasutatavad lühendid
* EBÜ Erinäitus 19.05.2002
* EBÜ Erinäitus, 09.02.2003
* EBÜ erinäitus, 15.05.2004, Tallinn
* 2. rühma näitus, 31.07.2004, Tallinn
* EBÜ erinäitus, 13.02.2005, Tallinn
* EBÜ erinäitus, 15.05.2005, Tallinn
* 2. rühma näitus, 21.08.2005, Tallinn
* 2. rühma näitus - BIS
* EBÜ erinäitus, 12.02.2006, Tallinn
* Baltic Boxer 2006, Tallinn
* EBÜ erinäitus, 27.08.2006, Liuranna
* EBÜ erinäitus, 11.02.2007, Tallinn
* EBÜ erinäitus, 01.07.2007, Tallinn
* EBÜ erinäitus, 09.02.2008, Tallinn
* EBÜ erinäitus, 01.06.2008, Tallinn
* EBÜ erinäitus, 14.02.2009, Tallinn
* Baltic Boxer 2009, Tallinn
* EBÜ erinäitus, 13.02.2010, Tallinn
* Jahressieger Estonia 19.06.2010
* 2. ja 9. rühma näituse tulemused 2010
* Baltic Boxer 2011
* Jahressieger Estonia 10.09.2011, TLN
* Jahressieger Estonia 14.07.2012, Tartu
* EBÜ Erinäitus 09.09.2012, Tallinn
* Baltic Boxer 16.06.2013, Tartu
* Jahressieger Estonia 08.09.2013, TLN
* Jahressieger Estonia 28.06.2014, Tartu
* EBÜ Erinäitus 29.06.2014, Tartu
* EBÜ Erinäitus 07.09.2014, Tallinn
* II & IX rühma erinäitus 07.09.2014
* Baltic Boxer 11.07.2015, Tartu
* Jahressieger Estonia 12.07.2015, Tartu
* II & IX rühma erinäitus 06.09.2015
* Jahressieger Estonia 02.07.2016, Tartu
* EBÜ II & IX rühma näitus 04.09.2016
* Baltic Boxer 2017 15.07.2017, Tartu
* Jahressieger Estonia 2017, 16.07.2017,
* EBÜ II & IX rühma näitus 03.09.2017
* Ungari 2013 - Atibox, WDS
* Poola 2013 - CEBS & Jahressieger
* Eesti Võitja 2013
* Läti 2013 - Balti Võitja
* Leedu Võitja 2014
* Läti Võitja 2014
* Narva RV 2014- BEST IN SHOW
* Jahressieger Latvia 2014
* Atibox 2014 - Poola
* Slovakkia 2014 - CEBS & Jahressieger
* Maailma Võitja 2014 - Soome
* Baltic Boxer 2014 - Läti
* Euroopa Võitja 2014 - Tšehhi
* Soome Võitja 2014
* Champion of Champions 2014
* Leedu Võitja 2015
* Läti erinäitus 2015
* Atibox 2015 - Saksamaa
* Soome erinäitus 2015
* Maailma Võitja 2015 - Itaalia
* Läti Võitja 2015
* Jahressieger Latvia 2015
* CEBS 2015 - Tšehhi
* Jahressieger Belarus 2015
* Riia Võitja 2015
* Soome Võitja 2015
* Champion of Champions 2015
* Leedu Võitja 2016
* Jahressieger Latvia 2016
* Atibox 2016 - Sloveenia
* Läti Võitja 2016
* Maailma Võitja 2016 - Venemaa
Baltic Boxer 2016 - Läti
* Jahressieger Poland 2016
* Jahressieger Ukraine 2016
* Balti Võitja 2016 - Läti
* Leedu Võitja 2017
* Jahressieger Latvia 2017
* Balti Võitja 2017 - Leedu
* Atibox 2017 - Slovakkia
* Erinäitused Tsehhis
* Läti Võitja 2017
* Erinäitus Soomes
* Venemaa erinäitus 2017
* Läti erinäitus 2017
* Slovakkia 2017 - CEBS & Jahressieger
* Näitusetulemused 2013 (jaanuar-juuli)
* Näitusetulemused 2013 (august - dets)
* Näitusetulemused 2014 (jaanuar-mai)
* Näitusetulemused 2014 (juuni-juuli)
* Näitusetulemused 2014 (august - dets)
* Näitusetulemused 2015 (jaanuar-mai)
* Näitusetulemused 2015 (juuni-august)
* Näitusetulemused 2015 (august-oktoober
* Näitusetulemused 2015 (nov - dets)
* Näitusetulemused 2016 (Jaanuar-Mai)
* Näitusetulemused 2016 (Juuni-Juuli)
* Näitusetulemused 2016 (August - Dets)
* Näitusetulemused 2017 (Jaanuar - Juuni
* Näitusetulemused 2017 (Juuni-Sept)
* Näitusetulemused 2017 (Sept-?)
 

 
  taibu.com 2004