Uudised
   Ühing
   Bokser
   Aretus
   Kennelid
   Pesakonnad
   Koolitus
   Näitused
      Tulemused
      Mis toimub näitusel?
   Erinäituste võitjad
   Tšempionid
   Aasta Bokser
   Hädasolijate abistamiseks
   Igavestel Jahimaadel
   Viidad
   Pood
   Kontakt

 - Avaleht
 - Sisukord
 - Fotoalbumid
 
 
 
  * Jahressieger Latvia 2015
 

Bokserite Erinäitus, "Jahressieger Latvia 2015", Läti
Kohtunik Margot Egeblad, Taani (kennel "Troica")
registreeritud 63 bokserit

Kollased isased

GOLDEN AMULETTE MANFRED (om. Katrin Kuusma)
JUN SP/1, SK, parim kollane isane juunior, parim isane juunior, PKI/3
Junior Jahressieger Latvia 2015

NAVARRO BENYGMO (om. Matti Martinson)
AVA SP/3, SK

NAPMARY'S DENIRS (om. Kristina Raudsepp)
AVA VH/4

LAKIFAN GERALD O'GUIDO (om. Svetlana Titova)
KAS SP/1, SK, PKI/2

Tiigrikarva isased

MODERN SANVITA (om. Angela Noor)
EAH/1, parim tiigrikarva isane kutsikas

AS'GUNAPAL ALAIN BLACK DIAMOND (om. Valentina Pikkov)
KUTS EAH/3

 BOROK'KO FALKONET BIEN FASET (om. Margit Siigur)
AVA SP/1, SK, PTI/2

BRAVEHEART DI CASA VERNICE (om. Natalja Tomingas)
AVA SP/3, SK

ABILITY GROOVE VON GLEHN (om. Ele-Mall Vainomäe)
AVA VH/5

LAKIFAN GORDON O'GUIDO (om. Tiiu-Ann Kaldma)
AVA VH

QUNO VON PREUSSEN'S EDEN (om. Tiiu-Ann Kaldma)
AVA VH

FELICITAS CERES OSCAR DE LA RENTA (om. Reelika Laht)
VET SP/1, SK, Parim tiigrikarva isane veteran, parim isane veteran,
TP Veteran, PTI/4
Veteran Jahressieger Latvia 2015

Kollased emased

NON-STOP ENERGY NO AKACISA (om. Reelika Laht)
JUN VH/1

AQUARELLE IZ ROSSII S LYUBOVYU (om. Svetlana Titova)
JUN VH/2

TOUCH OF DIAMOND DI CASA VERNICE (om. Natalja Tomingas)
AVA VH/4

LAKIFAN HONEY BOUQUET O'GUIDO (om. Natalja Tomingas)
CH SP/4

GOLDEN AMULETTE NENA ELEGANCE (om. Taavi Tuvike)
VET SP/1, SK, parim kollane emane veteran, parim emane veteran,
VSP Veteran, PKE/5
Veteran Jahressieger Latvia 2015

MERSU GINGERY MIMMI (om. Mari Nõmmemaa)
VET SP/3, SK

Tiigrikarva emased

ISOPHINE GESKARO'S (om. Marju Tamm)
KUTS VL/1, parim tiigrikarva emane kutsikas

ABILITY KISSABLE KAYLA (om. Kristiina Ilja)
JUN SP/1, SK, JUN SERT, parim tiigrikarva emane juunior, parim emane juunior, Derby Winner, PTE/3
Junior Jahressieger Latvia 2015

GOLDEN AMULETTE MARTA (om. Tamara Nadezkina &
Margit Siigur)
JUN SP/3

IDELIA DENBURG (om. Maili Madrus)
JUN SP/5

ABILITY KHARISMA KAARA (om. Kadi Kõiv)
JUN VH

REASON TO BELIEVE GOT REAL (om. Kristin Roovet)
NOO SP/1, SK, PTE/1, SERT
Jahressieger Latvia 2015

ABILITY FILANDRA FARAH (om. Kristin Roovet)
AVA SP/1, SK, PTE/2

Tõu Parim, parim isane, parim tiigrikarva isane
Napmary's Go for a Dream (Läti)

Vastassugupoole parim, parim emane, parim kollane emane
Hola Mi Sueno Napmary's Daroq (Läti)

Parim kollane isane
Napmary's Debors (Läti)

Parim tiigrikarva emane
Reason to Believe Got Real (Eesti)

Derby Winner
Ability Kissable Kayla (Eesti)

Tõu Parim veteran
Felicitas Ceres Oscar de la Renta (Eesti)

Vastassuguoole Parim veteran
Golden Amulette Nena Elegance (Eesti)

Tõu Parim kutsikas
Bon Dzhorno Flibustier (Läti)

Vastassugupoole Parim kutsikas
Meravigliosa Sanvita (Poola)

Palju Õnne!

II rühma erinäitus
Kohtunik Tapio Eerola, Soome
registreeritud 22 bokserit

Isased

MODERN SANVITA (om. Angela Noor)
VL/1, TPK, BIS II Kutsikas!

GOLDEN AMULETTE MANFRED (om. Katrin Kuusma)
JUN SP/1, EAH, PI/4

NAVARRO BENYGMO (om. Matti Martinson)
AVA VH/3

LAKIFAN GORDON O'GUIDO (om. Tiiu-Ann Kaldma)
AVA VH/4

QUNO VON PREUSSEN'S EDEN (om. Tiiu-Ann Kaldma)
AVA VH/5

ABILITY GROOVE VON GLEHN (om. Ele-Mall Vainomäe)
AVA VH

Emased

ISOPHINE GESKARO'S (om. Marju Tamm)
KUTS VL/2

NON-STOP ENERGY NO AKACISA (om. Reelika Laht)
JUN SP/1, SK, Jun SERT, PE/2

GOLDEN AMULETTE MARTA (om. Tamara Nadezkina &
Margit Siigur)
JUN SP/2

IDELIA DENBURG (om. Maili Madrus)
JUN SP/4

ABILITY KISSABLE KAYLA (om. Kristiina Ilja)
JUN SP/5

ABILITY KHARISMA KAARA (om. Kadi Kõiv)
JUN VH

II rühma erinäitus
Kohtunik Olga Sinko-Kupriyanova, Sloveenia
Kutsikad Inese Pablaka, Läti
registreeritud 25 bokserit

Isased

MODERN SANVITA (om. Angela Noor)
VL/1, TPK, BIS IV Kutsikas!

GOLDEN AMULETTE MANFRED (om. Katrin Kuusma)
JUN SP/1, EAH, PI/3

NAPMARY'S DENIRS (om. Kristina Raudsepp)
AVA SP/1, SK, PI/2

LAKIFAN GORDON O'GUIDO (om. Tiiu-Ann Kaldma)
AVA SP/2, SK, PI/5

QUNO VON PREUSSEN'S EDEN (om. Tiiu-Ann Kaldma)
AVA SP/3, SK

Emased

IDELIA DENBURG (om. Maili Madrus)
JUN SP/1, SK, Jun SERT, PE/4

ABILITY KISSABLE KAYLA (om. Kristiina Ilja)
JUN SP/2, SK

ABILITY KHARISMA KAARA (om. Kadi Kõiv)
JUN SP/3, SK

ABILITY FILANDRA FARAH (om. Kristin Roovet)
AVA SP/1, SK, PE/2

GOLDEN AMULETTE NENA ELEGANCE (om. Taavi Tuvike)
VET SP/1, SK, TP Vet, PE/5, BIS I Veteran!

Palju Õnne!

EST | ENG | RUS


 
 
 


* Kasutatavad lühendid
* EBÜ Erinäitus 19.05.2002
* EBÜ Erinäitus, 09.02.2003
* EBÜ erinäitus, 15.05.2004, Tallinn
* 2. rühma näitus, 31.07.2004, Tallinn
* EBÜ erinäitus, 13.02.2005, Tallinn
* EBÜ erinäitus, 15.05.2005, Tallinn
* 2. rühma näitus, 21.08.2005, Tallinn
* 2. rühma näitus - BIS
* EBÜ erinäitus, 12.02.2006, Tallinn
* Baltic Boxer 2006, Tallinn
* EBÜ erinäitus, 27.08.2006, Liuranna
* EBÜ erinäitus, 11.02.2007, Tallinn
* EBÜ erinäitus, 01.07.2007, Tallinn
* EBÜ erinäitus, 09.02.2008, Tallinn
* EBÜ erinäitus, 01.06.2008, Tallinn
* EBÜ erinäitus, 14.02.2009, Tallinn
* Baltic Boxer 2009, Tallinn
* EBÜ erinäitus, 13.02.2010, Tallinn
* Jahressieger Estonia 19.06.2010
* 2. ja 9. rühma näituse tulemused 2010
* Baltic Boxer 2011
* Jahressieger Estonia 10.09.2011, TLN
* Jahressieger Estonia 14.07.2012, Tartu
* EBÜ Erinäitus 09.09.2012, Tallinn
* Baltic Boxer 16.06.2013, Tartu
* Jahressieger Estonia 08.09.2013, TLN
* Jahressieger Estonia 28.06.2014, Tartu
* EBÜ Erinäitus 29.06.2014, Tartu
* EBÜ Erinäitus 07.09.2014, Tallinn
* II & IX rühma erinäitus 07.09.2014
* Baltic Boxer 11.07.2015, Tartu
* Jahressieger Estonia 12.07.2015, Tartu
* II & IX rühma erinäitus 06.09.2015
* Jahressieger Estonia 02.07.2016, Tartu
* EBÜ II & IX rühma näitus 04.09.2016
* Baltic Boxer 2017 15.07.2017, Tartu
* Jahressieger Estonia 2017, 16.07.2017,
* EBÜ II & IX rühma näitus 03.09.2017
* Ungari 2013 - Atibox, WDS
* Poola 2013 - CEBS & Jahressieger
* Eesti Võitja 2013
* Läti 2013 - Balti Võitja
* Leedu Võitja 2014
* Läti Võitja 2014
* Narva RV 2014- BEST IN SHOW
* Jahressieger Latvia 2014
* Atibox 2014 - Poola
* Slovakkia 2014 - CEBS & Jahressieger
* Maailma Võitja 2014 - Soome
* Baltic Boxer 2014 - Läti
* Euroopa Võitja 2014 - Tšehhi
* Soome Võitja 2014
* Champion of Champions 2014
* Leedu Võitja 2015
* Läti erinäitus 2015
* Atibox 2015 - Saksamaa
* Soome erinäitus 2015
* Maailma Võitja 2015 - Itaalia
* Läti Võitja 2015
* Jahressieger Latvia 2015
* CEBS 2015 - Tšehhi
* Jahressieger Belarus 2015
* Riia Võitja 2015
* Soome Võitja 2015
* Champion of Champions 2015
* Leedu Võitja 2016
* Jahressieger Latvia 2016
* Atibox 2016 - Sloveenia
* Läti Võitja 2016
* Maailma Võitja 2016 - Venemaa
Baltic Boxer 2016 - Läti
* Jahressieger Poland 2016
* Jahressieger Ukraine 2016
* Balti Võitja 2016 - Läti
* Leedu Võitja 2017
* Jahressieger Latvia 2017
* Balti Võitja 2017 - Leedu
* Atibox 2017 - Slovakkia
* Erinäitused Tsehhis
* Läti Võitja 2017
* Erinäitus Soomes
* Venemaa erinäitus 2017
* Läti erinäitus 2017
* Slovakkia 2017 - CEBS & Jahressieger
* Näitusetulemused 2013 (jaanuar-juuli)
* Näitusetulemused 2013 (august - dets)
* Näitusetulemused 2014 (jaanuar-mai)
* Näitusetulemused 2014 (juuni-juuli)
* Näitusetulemused 2014 (august - dets)
* Näitusetulemused 2015 (jaanuar-mai)
* Näitusetulemused 2015 (juuni-august)
* Näitusetulemused 2015 (august-oktoober
* Näitusetulemused 2015 (nov - dets)
* Näitusetulemused 2016 (Jaanuar-Mai)
* Näitusetulemused 2016 (Juuni-Juuli)
* Näitusetulemused 2016 (August - Dets)
* Näitusetulemused 2017 (Jaanuar - Juuni
* Näitusetulemused 2017 (Juuni-Sept)
* Näitusetulemused 2017 (Sept-?)
 

 
  taibu.com 2004