Uudised
   Ühing
   Bokser
   Aretus
   Kennelid
   Pesakonnad
   Koolitus
   Näitused
      Tulemused
      Mis toimub näitusel?
   Erinäituste võitjad
   Tšempionid
   Aasta Bokser
   Hädasolijate abistamiseks
   Igavestel Jahimaadel
   Viidad
   Pood
   Kontakt

 - Avaleht
 - Sisukord
 - Fotoalbumid
 
 
 
  * Jahressieger Estonia 12.07.2015, Tartu
 

XXXVIII Saksa bokserite erinäitus / XXXVIII Specialty Show for Boxers, 12.07.2015, Tartu
"Jahressieger Estonia 2015"

Kohtunikud / Judges – Radim Fiala, Tsehhi / Czech Republic & Paola Micara Watten, Itaalia / Italy

Kohtunik / Judge : Radim Fiala, Tsehhi / Czech Republic

Beebiklass / Baby class

Tiigrikarva isased / Brindle males

I EAH, VSP Beebi / I PP, BOS Baby
Modern Sanvita (Carnero Primo di Casa Vernice X Ustina di Casa Vernice)

Kollased emased / Fawn females

I EAH, TP Beebi / I PP, BOB Baby
Mafia Sanvita (Carnero Primo di Casa Vernice X Ustina di Casa Vernice)

II EAH / II PP
Borok'ko Yantari Show Star's (Borok'ko King of Dreams X Borok'ko Fleur d'Orange Princess)

Tiigrikarva emased

I EAH / I PP
Isophine Geskaro's (Gesper Brisart Nordom X Karmella Dolce Belloliv)

Kutsikaklass / Puppy class

Kollased isased / Fawn males

I EAH, VSPK / I PP, BOS Puppy
Bon Dzhorno Frederico (Hendrix de Jardis de Passiflore X Bon Dzhorno Polemika)

Tiigrikarva isased / Brindle males

I EAH / I PP
No Doubt no Akacisa (Karlo Keep the Secret Belloliv X Just for Me no Akacisa)

Kollased emased / Fawn females

I EAH / I PP
Non-Stop Energy no Akacisa (Karlo Keep the Secret Belloliv X Just for Me no Akacisa)

Tiigrikarva emased / Brindle females

I EAH, TPK / I PP, BOB Puppy
Reality Love ot Goldiboks (Performance ot Goldiboks X Yarkaya Zvezda ot Goldiboks)

II EAH / II PP
As'Gunapal Arria Aya (Braveheart di Casa Vernice X Touch of Diamond di Casa Vernice)

Idelia Denburg (Duke Denburg X Beata Denburg) - ei osalenud / not showing

Kollased isased / Fawn males

Juunioriklass / Junior class

I SP, SK, Junior Jahressieger Estonia 2015/ Exc/1, CQ, Junior Jahressieger Estonia 2015
Golden Amulette Manfred (Borok'ko Falkonet Bien Faset X Etna ot Goldiboks)

Noorteklass / Intermediate class

I SP, SK / Exc/1, CQ
Stengard's Cassius Clay (Boxmann Yellowstone X View Virginia Ewabo)

Avaklass / Open class

I SP, SK / Exc/1, CQ
Napmary's Denirs (Pavarotti Nostrum X Daiquiry val Napmary's)

II SP, SK / Exc/2, CQ
Navarro Benygmo (G'M de Bellemanie X Yoko Benignus)

Kasutusklass / Working class

I SP, SK, PKI/4 / Exc/1, CQ, 4th best fawn male
Lakifan Gerald O'Guido (Guido di Casa Vernice X As'Gunapal Dior's Hanna to Lakifan)

Tsempioniklass / Champion class

I SP, SK, PKI/1, SERT Jahressieger Estonia 2015 / Exc/1, CQ, 1st best fawn male, CAC, Jahressieger Estonia 2015
Liberum Avis Uno Felicium (Liberum Avis Spartak X Liberum Avis Nasha Marka)

II SP, SK, PKI/2 / Exc/2, CQ, 2nd best fawn male
Amady Sanvita (Deep Impakt di Casa Vernice X Dancing Queen Sanvita)

III SP, SK, PKI/3 / Exc/3, CQ, 3rd best fawn male
Niking-Var-Hard Chester (Performance ot Goldiboks X Nikink-Var-Hard Laura)

IV SP, SK / Exc/4, CQ
Marbelton Duty Officer (Marbelton Star Chaser X Marbelton Dancing Shoes)

Giro Benignus (Geo Boxer del Euro X Prada Benignus) - ei osalenud / not showing

Veteraniklass / Veteran class

I SP, SK, Vet SERT, Veteran Jahressieger Estonia 2015 / Exc/1, CQ, Vet CACVeteran Jahressieger Estonia 2015
K'Capone Floyd Fender Edda (Lucky-Luciano de Cinco Rosas X Jakuza Z Ringu)

Tiigrikarva isased / Brindle males

Juunioriklass / Junior class

I SP, SK, Jun SERT, VSPJ, Junior Jahressieger Estonia 2015 / Exc/1, CQ, Jun CAC, BOSJ, Junior Jahressieger Estonia 2015
Ability Kaiser Karlos (Sat'Elit Gladiator X Ability Gracelyn Gretchen)

Avaklass / Open class

I SP, SK, PTI/1, PI/1, VSP, Jahressieger Estonia 2015 / Exc/1, CQ, 1st best brindle male, 1st best male, BOS, Jahressieger Estonia 2015
Borok'ko Falkonet Bien Faset (The Show Must Go On di Casa Vernice X Borok'ko Falkone)

II SP, SK, PTI/3 / Exc/2, CQ, 3rd best brindle male
Karlo Keep the Secret Belloliv (Oliver Jones von Bispus X Tany'z Bellezza)

III SP, SK / Exc/3, CQ
Ability Gerret Gilbert (Jazzman vom Venusberg X Napmary's Briannah Ability)

IV SP, SK / Exc/4, CQ
Ability Groove von Glehn (Jazzman vom Venusberg X Napmary's Briannah Ability)

SP, SK / Exc, CQ
Braveheart di Casa Vernice (Finito de Tierra de Boxer X You Are My Sunshine di Casa Vernice)

SP, SK / Exc, CQ
Golden Amulette Celentano Bruno (Della Monte Klio Bal'tsano X Golden Amulette Chicka Chiara)

SP, SK / Exc, CQ
Golden Amulette Censi (Zherar Valensio Adjantis X Golden Amulette Herzie Rose)

SP, SK / Exc, CQ
Golden Amulette Challenger (Zherar Valensio Adjantis X Golden Amulette Herzie Rose)

SP, SK / Exc, CQ
Lakifan Gordon O'Guido (Guido di Casa Vernice X As'Gunapal Dior's Hanna to Lakifan)

SP, SK / Exc, CQ
Quno von Preussen's Eden (Nimbus von Hanseatenhof X Carrie von Preussen's Eden)

EVH / Cbj
Ability Galvin Galileo (Jazzman vom Venusberg X Napmary's Briannah Ability)

Kasutusklass / Working class

I SP, SK / Exc/1, CQ
Golden Amulette Concerto Brilliante (Della Monte Klio Bal'tsano X Golden Amulette Chicka Chiara)

Tsempioniklass / Champion class

I SP, SK, PTI/2 / Exc/1, CQ, 2nd best brindle male
Bozzz von Ellinghaus (Paganini Nostrum X Touche von Ellinghaus)

II SP, SK, SERT / Exc/2, CQ, CAC
Borok'ko King of Dream (The Show Must Go On di Casa Vernice X Soland Boks Zolli)

III SP, SK, PTI/4 / Exc/3, CQ, 4th best brindle male
Just Dream Become True no Akacisa (Llanto de Guezman X Danse Avec Moi no Akacisa)

IV SP, SK / Exc/4, CQ
Bon Dzhorno Umbriel (Bon Dzhorno du Toit X Bon Dzhorno Polemika)

SP, SK / Exc, CQ
Galliano del'Colmenero (Perico du val d'Europe X Almadinaks Tertsa)

Marley da Toleria (Mitodo Vale do Lethes X Kinta Dels Segadors) - ei osalenud / not showing

Veteraniklass / Veteran class

I SP, SK, VSP Vet, Veteran Jahressieger Estonia 2015 / Exc/1, CQ, BOS Vet,Veteran Jahressieger Estonia 2015
Felicitas Ceres Rodeo (Xanthos vom Drimborn X Felicitas Ceres Selene)

II SP, SK / Exc/2, CQ
Felicitas Ceres Oscar de la Renta (Borok'ko Kenzo X Felicitas Ceres Pandora)

Kohtunik / Judge: Paola Micara Watten, Itaalia / Italy

Kollased emased / Fawn females

Juunioriklass / Junior class

I SP, SK, Junior Jahressiegerin Estonia 2015 / Exc/1, CQ, Junior Jahressiegerin Estonia 2015
Aquarelle iz Rossii s Lyubovyu (Almadinaks Kod Dostupa X Soland Boks Lukretsia)

Noorteklass / Intermediate class

I SP, SK, PKE/1, PE/1, TP, Jahressiegerin Estonia 2015 / Exc/1, CQ, 1st best fawn female, 1st best female, BOB, Jahressiegerin Estonia 2015
Natum Stella Bugatti (Kenlend Box Tchertero X Fire Energy Roma)

II SP / Exc/2
Kreisid Admirable Eviita (Waldo del Tajo X Kreisid Admirable Brilliante Diamante)

Avaklass / Open class

I SP, SK, PKE/3 / Exc/1, CQ, 3rd best fawn female
Napmary's Enigma (Percy Optima Grata X Hola Mi Sueno Napmary's Daroq)

II SP, SK, SERT / Exc/2, CQ, CAC
Stengard's Barbarella (Boxmann Yellowstone X Hausse Wera)

III SP / Exc/3
Borok'ko Fleur d'Orange Princess (The Show Must Go On di Casa Vernice X Borok'ko Falkone)

IV SP / Exc/4
Touch of Diamond di Casa Vernice (Rus la Fler Eternal Flame X Via Aveling It's My Dream)

SP / Exc
Ability Harmony Hermione (Ferrari vom German Dream X Ability Endora Ebony)

VH / VG
Cochise Alice in Wonderland (Liberum Avis Aut Caesar X Cochise Irachesh)

Golden Amulette Freya Roxanna (Liberum Avis Pentagon X Golden Amulette Big Mum's Hope) - ei osalenud / not showing

Kasutusklass / Working class

I SP / Exc/1
Golden Amulette Chicka Chiara (Liberum Avis Pentagon X Golden Amulette Big Mum's Hope)

II SP / Exc/2
Bon Dzhorno Polemika (Merlin von Rieseneck X Bon Dzhorno Betelgeize)

Tsempionklass / Champion class

I SP, SK, PKE/2 / Exc/1, CQ, 2nd best fawn female
Faberge Nostrum (Paganini Nostrum X Lavazza Nostrum)

II SP, SK, PKE/4 / Exc/2, CQ, 4th best fawn female
Hard to Be an Angel Napmary's Daroq (Roque-Santacruz vom German Dream X Dare to Say No val Napmary's)

VH / VG
Lakifan Honey Bouquet O'Guido (Guido di Casa Vernice X As'Gunapal Dior's Hanna to Lakifan)

Veteraniklass / Veteran class

I SP, SK, Vet SERT, TP Vet, Veteran Jahressiegerin Estonia 2015 / Exc/1, CQ, Vet CAC, BOB Vet, Veteran Jahressiegerin Estonia 2015
Boxmann Paradise (Oliver-Jones von Bispus X Boxmann Lothlorien)

II SP, SK / Exc/2, CQ
Dare to Say No val Napmary's (Valentino Optima Grata X Nape no Madaram)

III SP / Exc/3
Golden Amulette Nena Elegance (Yuppie Beit Hollandia me Hagalil X Golden Amulette Big Mum's Hope)

IV SP / Exc/4
Mersu Gingery Mimmi (Zirco del Trinitad X Mersu Morrita)

Tiigrikarva emased / Brindle females

Juunioriklass / Junior class

I SP, SK, TPJ, PTE/1, Junior Jahressiegerin Estonia 2015 / Exc/1, CQ, Jun CAC, 1st best brindle female, Junior Jahressiegerin Estonia 2015
Vallaris Box Novacia (Liberum Avis Spartak X Vallaris Box Britania)

II SP, SK, JUN SERT / Exc/2, CQ, Jun CAC
Ability Kissable Kayla (Sat'Elit Gladiator X Ability Gracelyn Gretchen)

III SP / Exc/3
Golden Amulette Marta (Borok'ko Falkonet Bien Faset X Etna ot Goldiboks)

IV SP / Exc/4
Folio Verso a Prima Vista (Eleot iz Rossii s Lyubovyu X Nikink-Var-Hard Ameli)

SP / Exc
Sapnu Barvedis Diva True Victory (Borok'ko Falkonet Bien Faset X Sapnu Barvedis Chance to Get Over)

VH / VG
Ability Kenci Krissy (Sat'Elit Gladiator X Ability Gracelyn Gretchen)

VH / VG
Ability Kharisma Kaara (Sat'Elit Gladiator X Ability Gracelyn Gretchen)

Noorteklass / Intermediate class

I SP, SK, PTE/3 / Exc/1, CQ, 3rd best brindle female
Reason to Believe Got Real (Goal del Cielo di Marte X Keep it Real Belloliv)

II SP / Exc/2
Lakifan Maggy Mai (Guido di Casa Vernice X As'Gunapal Dior's Hanna to Lakifan)

III SP / Exc/3
Ega (Pablo el Tomex X Janaljub Box)

Avaklass / Open class

I SP, SK, PTE/4, SERT / Exc/1, CQ, 4th best brindle female, CAC
Golden Amulette Caramia Beatrice (Della Monte Klio Bal'tsano X Golden Amulette Chicka Chiara)

II SP / Exc/2
Klarissa de la Finca Sapho (Good Morning di Casa Vernice X Pearl to Jubileu)

III SP / Exc/3
Ability Gracelyn Gretchen (Jazzman vom Venusberg X Napmary's Briannah Ability)

IV SP / Exc/4
Ability Filandra Farah (Koto de Guezman X Ability Charlotte Chantella)

Jedna na Milion Zelda (Queros dei Cavalieri del Monferrtato X Jedna na Milion Deva) - ei osalenud / not showing

Tsempioniklass / Champion class

I SP, SK, PTE/2, Jahressiegerin Estonia 2015 / Exc/1, CQ, 2nd best brindle female, Jahressiegerin Estonia 2015
Karmella Dolce Belloliv (Oliver-Jones von Bispus X Tany's Bellezza)

II SP, SK / Exc/2, CQ
Yarkaya Zvezda ot Goldiboks (Indigo-2 ot Goldiboks X Tifani ot Goldiboks)

Veteraniklass / Veteran class

I SP, SK, Vet SERT, Veteran Jahressiegerin Estonia 2015 / Exc/1, CQ, Vet CAC,Veteran Jahressiegerin Estonia 2015
Boxmann Futurama (Nico von Santana X Boxmann Star Wars)

Paaride võistlus / Brace competition

I EAH, TP Paar / I PP, BOB Brace
Lakifan Gerald O'Guido (Guido di Casa Vernice X As'Gunapal Dior's Hanna to Lakifan) & Aquarelle iz Rossii s Lyubovyu (Almadinaks Kod Dostupa X Soland Boks Lukretsia)

Borok'ko Falkonet Bien Faset (The Show Must Go On di Casa Vernice X Borok'ko Falkone) &
Golden Amulette Marta (Borok'ko Falkonet Bien Faset X Etna ot Goldiboks) - ei osalenud / not showing

K'Capone Floyd Fender Edda (Lucky-Luciano de Cinco Rosas X Jakuza Z Ringu) & Hard to Be an Angel Napmary's Daroq (Roque-Santacruz vom German Dream X Dare to Say No val Napmary's) - ei osalenud / not showing

Galliano del Colmenero (Perico du Val d'Europe X Almadinaks Tertsa) &
Natum Stella Bugatti (Kenlend Box Tchertero X Fire Energy Roma) - ei osalenud / not showing

Kasvatajaklass / Breeders' class

I EAH, TP Kasv / I PP, BOB Breeder
Golden Amulette

II EAH / II PP
Ability

Borok'ko - ei osalenud / not showing

Napmary's - ei osalenud / not showing

Järglasteklass / Progency class

Borok'ko Falkonet Bien Faset (The Show Must Go On di Casa Vernice X Borok'ko Falkone) - ei osalenud / not showing

Saksa bokserite Club Show / Club Show for Boxers, 12.07.2015, Tartu

Kohtunik / Judge – Radim Fiala, Tsehhi / Czech Republic

Isased / Males

Kutsikaklass / Puppy class

I, TPK / I, BOB Puppy
As'Gunapal Alain Black Diamond (Braveheart di Casa Vernice X Touch of Diamond di Casa Vernice)

EST | ENG | RUS


 
 
 


* Kasutatavad lühendid
* EBÜ Erinäitus 19.05.2002
* EBÜ Erinäitus, 09.02.2003
* EBÜ erinäitus, 15.05.2004, Tallinn
* 2. rühma näitus, 31.07.2004, Tallinn
* EBÜ erinäitus, 13.02.2005, Tallinn
* EBÜ erinäitus, 15.05.2005, Tallinn
* 2. rühma näitus, 21.08.2005, Tallinn
* 2. rühma näitus - BIS
* EBÜ erinäitus, 12.02.2006, Tallinn
* Baltic Boxer 2006, Tallinn
* EBÜ erinäitus, 27.08.2006, Liuranna
* EBÜ erinäitus, 11.02.2007, Tallinn
* EBÜ erinäitus, 01.07.2007, Tallinn
* EBÜ erinäitus, 09.02.2008, Tallinn
* EBÜ erinäitus, 01.06.2008, Tallinn
* EBÜ erinäitus, 14.02.2009, Tallinn
* Baltic Boxer 2009, Tallinn
* EBÜ erinäitus, 13.02.2010, Tallinn
* Jahressieger Estonia 19.06.2010
* 2. ja 9. rühma näituse tulemused 2010
* Baltic Boxer 2011
* Jahressieger Estonia 10.09.2011, TLN
* Jahressieger Estonia 14.07.2012, Tartu
* EBÜ Erinäitus 09.09.2012, Tallinn
* Baltic Boxer 16.06.2013, Tartu
* Jahressieger Estonia 08.09.2013, TLN
* Jahressieger Estonia 28.06.2014, Tartu
* EBÜ Erinäitus 29.06.2014, Tartu
* EBÜ Erinäitus 07.09.2014, Tallinn
* II & IX rühma erinäitus 07.09.2014
* Baltic Boxer 11.07.2015, Tartu
* Jahressieger Estonia 12.07.2015, Tartu
* II & IX rühma erinäitus 06.09.2015
* Jahressieger Estonia 02.07.2016, Tartu
* EBÜ II & IX rühma näitus 04.09.2016
* Baltic Boxer 2017 15.07.2017, Tartu
* Jahressieger Estonia 2017, 16.07.2017,
* EBÜ II & IX rühma näitus 03.09.2017
* Ungari 2013 - Atibox, WDS
* Poola 2013 - CEBS & Jahressieger
* Eesti Võitja 2013
* Läti 2013 - Balti Võitja
* Leedu Võitja 2014
* Läti Võitja 2014
* Narva RV 2014- BEST IN SHOW
* Jahressieger Latvia 2014
* Atibox 2014 - Poola
* Slovakkia 2014 - CEBS & Jahressieger
* Maailma Võitja 2014 - Soome
* Baltic Boxer 2014 - Läti
* Euroopa Võitja 2014 - Tšehhi
* Soome Võitja 2014
* Champion of Champions 2014
* Leedu Võitja 2015
* Läti erinäitus 2015
* Atibox 2015 - Saksamaa
* Soome erinäitus 2015
* Maailma Võitja 2015 - Itaalia
* Läti Võitja 2015
* Jahressieger Latvia 2015
* CEBS 2015 - Tšehhi
* Jahressieger Belarus 2015
* Riia Võitja 2015
* Soome Võitja 2015
* Champion of Champions 2015
* Leedu Võitja 2016
* Jahressieger Latvia 2016
* Atibox 2016 - Sloveenia
* Läti Võitja 2016
* Maailma Võitja 2016 - Venemaa
Baltic Boxer 2016 - Läti
* Jahressieger Poland 2016
* Jahressieger Ukraine 2016
* Balti Võitja 2016 - Läti
* Leedu Võitja 2017
* Jahressieger Latvia 2017
* Balti Võitja 2017 - Leedu
* Atibox 2017 - Slovakkia
* Erinäitused Tsehhis
* Läti Võitja 2017
* Erinäitus Soomes
* Venemaa erinäitus 2017
* Läti erinäitus 2017
* Slovakkia 2017 - CEBS & Jahressieger
* Näitusetulemused 2013 (jaanuar-juuli)
* Näitusetulemused 2013 (august - dets)
* Näitusetulemused 2014 (jaanuar-mai)
* Näitusetulemused 2014 (juuni-juuli)
* Näitusetulemused 2014 (august - dets)
* Näitusetulemused 2015 (jaanuar-mai)
* Näitusetulemused 2015 (juuni-august)
* Näitusetulemused 2015 (august-oktoober
* Näitusetulemused 2015 (nov - dets)
* Näitusetulemused 2016 (Jaanuar-Mai)
* Näitusetulemused 2016 (Juuni-Juuli)
* Näitusetulemused 2016 (August - Dets)
* Näitusetulemused 2017 (Jaanuar - Juuni
* Näitusetulemused 2017 (Juuni-Sept)
* Näitusetulemused 2017 (Sept-?)
 

 
  taibu.com 2004