Uudised
   Ühing
   Bokser
   Aretus
   Kennelid
   Pesakonnad
   Koolitus
   Näitused
      Tulemused
      Mis toimub näitusel?
   Erinäituste võitjad
   Tšempionid
   Aasta Bokser
   Hädasolijate abistamiseks
   Igavestel Jahimaadel
   Viidad
   Pood
   Kontakt

 - Avaleht
 - Sisukord
 - Fotoalbumid
 
 
 
  * Näitusetulemused 2015 (juuni-august)
 

Näitusetulemused (Jaanuar-Mai) / Show results (January-May)
Loe edasi / Read more - >

Näitusetulemused (August-Oktoober) / Show results (August-October)
Loe edasi / Read more - >

Näitusetulemused (November - Detsember) / Show results (November - December)
Loe edasi / Read more - >

Ülenurme rahvuslik näitus / Ülenurme national show, Üleurme
02.08.2015

Kohtunik / Judge – Maite Gonzalbo, Hispaania / Spain

Emased kutsikaklass / Females puppy class

TPK, EAH / I PP, BOB Puppy
Torrinbox Azara (Irbis Menulio Gatve X Jedna na Milion Zelda)

Isased avaklass / Males open class

I SP, SK, PI/1, SERT, TP / Exc/1, CQ, 1st best male, BOB
Golden Amulette Cherubini Bravo (Della Monte Klio Bal'tsano X Golden Amulette Chicka Chiara)

Isased veteraniklass / Males veteran class

I SP, SK, VSP Vet, PI/2 / Exc/1, SK, BOS Vet, 2nd best male
Felicitas Ceres Rodeo (Xanthos vom Drimborn X Felicitas Ceres Selene)

Emased juuniorklass / Females junior class

I SP, SK, JUN SERT, TPJ, PE/1, VSP / Exc/1, CQ, Jun CAC, BOB Jun, 1st best female, BOS
Ability Kenci Krissy (Sat'elit Gladiator X Ability Gracelyn Gretchen)

II SP, SK, PE/3 / Exc/2, CQ, 3rd best female
Ability Kharisma Kaara (Sat'elit Gladiator X Ability Gracelyn Gretchen)

III SP, SK, PE/4 / Exc/3, CQ, 4th best female
Tenten Oh Wow (Playbox's Warlock X Tenten Marimba)

Emased avaklass / Females open class

Kreisid Admirable Eviita (Waldo del Tajo X Kreisid Admirable Brilliante Diamante) - ei osalenud / not showing

Emased veteraniklass / Females veteran class

I SP, SK, Vet SERT, TPV, PE/2 / Exc/1, CQ, Vet CAC, BOB Vet, 2nd best female
Ma Baker's Femme Like U (Umbro des Puig Major Nordics X Ma Baker's Private Dancer)

Ülenurme rahvuslik näitus / Ülenurme national show, Üleurme
01.08.2015

Kohtunik / Judge – Elena Kuleshova, Venemaa / Russia

Emased kutsikaklass / Females puppy class

TPK, EAH / I PP, BOB Puppy
Torrinbox Azara (Irbis Menulio Gatve X Jedna na Milion Zelda

Isased veteraniklass / Males veteran class

I SP, SK, VSP Vet, PI/1, VSP / Exc/1, SK, BOS Vet, 1st best male, BOS
Felicitas Ceres Rodeo (Xanthos vom Drimborn X Felicitas Ceres Selene)

Emased juuniorklass / Females junior class

I SP, SK, Jun SERT, TPJ, PE/3 / Exc/1, CQ, Jun CAC, BOB Jun, 3rd best female
Tenten Oh Wow (Playbox's Warlock X Tenten Marimba)

II SP / Exc/2
Ability Kenci Krissy (Sat'elit Gladiator X Ability Gracelyn Gretchen)

VH / VG
Ability Kharisma Kaara (Sat'elit Gladiator X Ability Gracelyn Gretchen)

Emased avaklass / Females open class

I SP, SK, PE/1, SERT, TP / Exc/1, CQ, BB/1, CAC, BOB
Kreisid Admirable Eviita (Waldo del Tajo X Kreisid Admirable Brilliante Diamante)

Emased veteraniklass / Females veteran class

I SP, SK, Vet SERT, TPV, PE/2 / Exc/1, CQ, Vet CAC, BOB Vet, 2nd best female
Ma Baker's Femme Like U (Umbro des Puig Major Nordics X Ma Baker's Private Dancer)

Tartumaa rahvuslik näitus / Tartu county national show, Uderna
19.07.2015

Kohtunik / Judge – Petra Junehall, Rootsi / Sweden

Isased juuniorklass / Males junior class

VH / VG
Golden Amulette Manfred (Borok'ko Falkonet Bien Faset X Etna ot Goldiboks)

Isased avaklass / Males open class

I SP / Exc/1
Golden Amulette Celentano Bruno (Della Monte Klio Bal'tsano X Golden Amulette Chicka Chiara)

Emased juuniorklass / Females junior class

VH / VG
Golden Amulette Marta (Borok'ko Falkonet Bien Faset X Etna ot Goldiboks)

Tartumaa rahvuslik näitus / Tartu county national show, Uderna
18.07.2015

Kohtunik / Judge – Per Kristian Andersen, Norra / Norway

Isased juuniorklass / Males junior class

I SP, SK, TPJ, PI/1, TP / Exc/1, CQ, BOB Jun, 1st best male, BOB
Golden Amulette Manfred (Borok'ko Falkonet Bien Faset X Etna ot Goldiboks)

Isased avaklass / Males open class

I SP / Exc/1
Golden Amulette Celentano Bruno (Della Monte Klio Bal'tsano X Golden Amulette Chicka Chiara)

Emased juuniorklass / Females junior class

I SP / Exc/1
Golden Amulette Marta (Borok'ko Falkonet Bien Faset X Etna ot Goldiboks)

Bokserite erinäitus "Jahressieger Estonia 2015" / Specialty show "Jahressieger Estonia 2015", Tartu
12.07.2015

Kohtunikud / Judges – Radim Fiala, Tšehhi / Czech Republic & Paola Micara Watten, Itaalia / Italy

Tulemused / Results - >

Bokserite erinäitus "Baltic Boxer 2015" / Specialty show "Baltic Boxer 2015", Tartu
11.07.2015

Kohtunikud / Judges – Radim Fiala, Tšehhi / Czech Republic & Paola Micara Watten, Itaalia / Italy

Tulemused / Results - >

Pärnu rahvusvaheline näitus / Pärnu international show, Pärnu
05.07.2015

Kohtunik / Judge – Natalja Skalin, Rootsi

Isased kutsikaklass / Males puppy class

I EAH, VSPK / I PP, BOS Puppy
Bestbox Infinito Iniesta (Fausto de val de Cayone X Bestbox Esmeralda Mas Cara)

Emased kutsikaklass / Females puppy class

I EAH, TPK / I PP, BOB Puppy
Idelia Denburg (Duke Denburg X Beata Denburg)

Isased avaklass / Males open class

I SP, SK, PI/1, SERT, CACIB, TP / Exc/1, CQ, 1st Best Male, CAC, CACIB, BOB
Givemefive Jack Sparrow (Ido el Tomex X Belamie di noi Vincere)

II SP / Exc/2
Quno von Preussen's Eden (Nimbus vom Hanseatenhof X Carrie von Preussen's Eden)

VH / VG
Jewel no Akacisa (Llanto de Guezman X Danse Avec Moi no Akacisa)

VH / VG
Lakifan Gordon O'Guido (Guido di Casa Vernice X As'Gunapal Dior's Hanna to Lakifan)

VH / VG
Bestbox Gran Talento (Chaval de Casa Los Azahares X Bestbox Bonita de Luna)

VH / VG
Playbox Golden Giant (Hashish von Jess Box X Playbox's Syrah)

Diskv / DSQ
Braveheart di Casa Vernice (Finito de Tierra de Boxer X You Are My Sunshine di Casa Vernice)

Isased tsempionklass / Males champion class

I SP, SK, PI/2, Res-CACIB / Exc/1, CQ, 2nd best male, Res-CACIB
Playbox's Panthera (Oliver-Jones von Bispus X Playbox's Mystery)

II SP, SK, PI/3 / Exc/2, CQ, 3rd best male
Bon Dzhorno Sole Mio to Frontera's (Oliver-Jones von Bispus X Bon Dzhorno Betelgeize)

III SP / Exc/3
Bestbox Gran Hermano (Chaval de Casa Los Azahares X Bestbox Bonita de Luna)

Emased juuniorklass / Females junior class

VH / VG
Playbox's Karelian Pearl (Playbox's Warlock X Playbox's Unique)

Emased noorteklass / Females intermediate class

I SP / Exc/1
Touch of Diamond di Casa Vernice (Rus la Fler Eternal Flame X Via Aveling It's My Dream)

Emased tsempionklass / Females champion

I SP, SK, PE/1, CACIB, VSP / Exc/1, CQ, 1st Best Female, CACIB, BOS
Lakifan Honey Bouquet O'Guido (Guido di Casa Vernice X As'Gunapal Dior's Hanna to Lakifan)

II SP / Exc/2
Playbox's Flaming Diamond (Liberum Avis Aut Caesar X Playbox's Soronume)

Emased veteraniklass / Females veteran class

I SP / Exc/1
Raftsman Topgirl to Ma Baker's (Ma Baker's Xcalibur X Liter Bomond Shagrenevaya Polnoch)

Pärnu rahvusvaheline näitus / Pärnu international show, Pärnu
04.07.2015

Kohtunik / Judge – George Schogol, Gruusia

Emased kutsikaklass / Females puppy class

I EAH, TPK / I PP, BOB Puppy
Idelia Denburg (Duke Denburg X Beata Denburg)

Isased avaklass / Males open class

I SP, SK, PI/1, SERT, CACIB, TP / Exc/1, CQ, 1st Best Male, CAC, CACIB, BOB
Givemefive Jack Sparrow (Ido el Tomex X Belamie di noi Vincere)

II SP / Exc/2
Jewel no Akacisa (Llanto de Guezman X Danse Avec Moi no Akacisa)

III SP / Exc/3
Playbox Golden Giant (Hashish von Jess Box X Playbox's Syrah)

Isased tsempionklass / Males champion class

I SP / Exc/1
Playbox's Panthera (Oliver-Jones von Bispus X Playbox's Mystery)

II SP / Exc/2
Bon Dzhorno Sole Mio to Frontera's (Oliver-Jones von Bispus X Bon Dzhorno Betelgeize)

Emased juuniorklass / Females junior class

VH / VG
Playbox's Karelian Pearl (Playbox's Warlock X Playbox's Unique)

Emased noorteklass / Females intermediate class

VH / VG
Touch of Diamond di Casa Vernice (Rus la Fler Eternal Flame X Via Aveling It's My Dream)

Emased tsempionklass / Females champion class

I SP, SK, PE/1, CACIB, VSP / Exc/1, CQ, 1st Best Female, CACIB, BOS
Lakifan Honey Bouquet O'Guido (Guido di Casa Vernice X As'Gunapal Dior's Hanna to Lakifan)

II SP, SK, PE/2, SERT, Res-CACIB / Exc/2, CQ, 2nd best female, CAC, Res-CACIB
Playbox's Flaming Diamond (Liberum Avis Aut Caesar X Playbox's Soronume)

Emased veteraniklass / Females veteran class

I SP / Exc/1
Raftsman Topgirl to Ma Baker's (Ma Baker's Xcalibur X Liter Bomond Shagrenevaya Polnoch)

Luige rahvuslik näitus / Luige national show, Luige
28.06.2015

Kohtunik / Judge – Tapio Eerola, Soome / Finland

Pildid: Riina Kranich & Ivi-Triin Vahera

Isased juuniorklass / Males junior class

VH / VG
Golden Amulette Dark Knight (Borok'ko Falkonet Bien Faset X Etna ot Goldiboks)

Isased avaklass / Males open class

I SP / Exc/1
Golden Amulette Censi (Zherar Valensio Adjantis X Golden Amulette Herzie Rose)

Emased juuniorklass / Females junior class

I SP, SK, Jun SERT, TPJ, PE/1, TP / Ex/1, CQ, Jun CAC, BOB Jun, 1st best female, BOB
Golden Amulette Marta (Borok'ko Falkonet Bien Faset X Etna ot Goldiboks)

II SP / Exc/2
Ability Kharisma Kaara (Sat'elit Gladiator X Ability Gracelyn Gretchen)

Emased avaklass / Females open class

Etna ot Goldiboks (Optimus Prime the Fifth Element X Esperanca ot Goldiboks) - ei osalenud / not showing

Emased veteraniklass / Females veteran class

VH / VG
Liter Bomond Demokratia (Liberum Avis Pentagon X Almadinaks Infata)

Luige rahvuslik näitus / Luige national show, Luige
27.06.2015

Kohtunik / Judge – Anne Sume, Eesti / Estonia

Isased juuniorklass / Males junior class

I SP, SK, Jun SERT, VSPJ, PI/2 / Exc/1, CQ, Jun CAC, BOS Jun, 2nd best male
Golden Amulette Dark Knight (Borok'ko Falkonet Bien Faset X Etna ot Goldiboks)

Isased avaklass / Males open class

I SP, SK, PI/1, TP / Exc/1, CQ, 1st Best Male, BOB
Golden Amulette Censi (Zherar Valensio Adjantis X Golden Amulette Herzie Rose)

Emased juuniorklass / Females junior class

I SP, SK, Jun SERT, TPJ, PE/1, VSP / Ex/1, CQ, Jun CAC, BOB Jun, 1st best female, BOS
Golden Amulette Marta (Borok'ko Falkonet Bien Faset X Etna ot Goldiboks)

II SP, SK, PE/2 / Exc/2, CQ, 2nd best female
Ability Kharisma Kaara (Sat'elit Gladiator X Ability Gracelyn Gretchen)

Emased avaklass / Females open class

Etna ot Goldiboks (Optimus Prime the Fifth Element X Esperanca ot Goldiboks) - ei osalenud / not showing

Emased veteraniklass / Females veteran class

I SP, SK, TP Vet, Vet SERT, PE/3 / Exc/1, CQ, BOB Vet, VET CAC, 3rd best female
Liter Bomond Demokratia (Liberum Avis Pentagon X Almadinaks Infata)

I, II & IX rühma näitus / Groupshow for FCI groups I, II & IX, Luige
21.06.2015

Kohtunik / Judge – Dick Baars, Holland / the Netherlands

Emased juuniorklass / Females junior class

VH / VG
Ability Kharisma Kaara (Sat'elit Gladiator X Ability Gracelyn Gretchen)

Emased avaklass / Females open class

VH / VG
Teserabox Yaota (Fire Energy Iksel X Fire Energy Reitera)

Luige rahvuslik näitus / Luige national show, Luige
20.06.2015

Kohtunik / Judge – John Williams, Holland / the Netherlands

Isased avaklass / Males open class

VH / VG
Ability Galvin Galileo (Jazzman vom Venusberg X Napmary's Briannah Ability)

Emased juuniorklass / Females junior class

I SP, SK, Jun SERT, TPJ, PE/1, TP / Exc/1, CQ, Jun CAC, BOB Jun, 1st best female, BOB
Ability Kharisma Kaara (Sat'elit Gladiator X Ability Gracelyn Gretchen)

Emased avaklass / Females open class

VH / VG
Teserabox Yaota (Fire Energy Iksel X Fire Energy Reitera)

Rahvusvaheline näitus "Eesti Võitja 2015" / International show "Estonian Winner 2015", Tallinn
30.05.2015

Kohtunik / Judge – Juta Haranen, Eesti / Estonia

Isased juuniorklass / Males junior class

I SP, SK, Jun SERT, VSPJ, EST JW'15 / Exc/1, CQ, Jun CAC, BOS Jun, EST JW'15
Golden Amulette Manfred (Borok'ko Falkonet Bien Faset X Etna ot Goldiboks)

II SP, SK / Exc/2, CQ
Golden Amulette Dark Knight (Borok'ko Falkonet Bien Faset X Etna ot Goldiboks)

Isased avaklass / Males open class

I SP, SK, PI/1, CACIB, TP, EST W'15, RÜP I / Exc/1, CQ, 1st best male, CACIB, BOB EST W'15, Group 1st
Borok'ko Falkonet Bien Faset (The Show Must Go On di Casa Vernice X Borok'ko Falkone)

II SP, SK, PI/2, SERT, Res-CACIB / Exc/1, CQ, 2nd best male, CAC, Res-CACIB
Yuraiz iz Rossii s Lyubovyu (The Show Must Go On di Casa Vernice X Soland Boks Lukretsia)

III SP, SK, PI/3 / Exc/3, CQ, 3rd best male
Navarro Benygmo (G'M de Bellemanie X Yoko Benignus)

IV SP, SK, PI/4 / Exc/4, CQ, 4th best male
Golden Amulette Concerto Brilliante (Della Monte Klio Bal'tsano X Golden Amulette Chicka Chiara)

Isased veteraniklass / Males veteran class

Felicitas Ceres Oscar de la Renta (Borok'ko Kenzo X Felicitas Ceres Pandora - ei osalenud / not showing

Emased juuniorklass / Females junior class

I SP, SK, Jun SERT, TPJ, PE/2, EST JW'15 / Exc/1, CQ, Jun CAC, BOB Jun, 2nd best female, EST JW'15
Golden Amulette Marta (Borok'ko Falkonet Bien Faset X Etna ot Goldiboks)

Emased avaklass / Females open class

I SP, SK, PE/1, CACIB, VSP, EST W'15 / Exc/1, CQ, 1st best female, CACIB, BOS EST W'15
Etna ot Goldiboks (Optimus Prime the Fifth Element X Esperanca ot Goldiboks)

Näitusetulemused (Jaanuar-Mai) / Show results (January-May)
Loe edasi / Read more - >

Näitusetulemused (August-) / Show results (August-)
Loe edasi / Read more - >

Näitusetulemused (November - Detsember) / Show results (November - December)
Loe edasi / Read more - >

EST | ENG | RUS


 
 
 


* Kasutatavad lühendid
* EBÜ Erinäitus 19.05.2002
* EBÜ Erinäitus, 09.02.2003
* EBÜ erinäitus, 15.05.2004, Tallinn
* 2. rühma näitus, 31.07.2004, Tallinn
* EBÜ erinäitus, 13.02.2005, Tallinn
* EBÜ erinäitus, 15.05.2005, Tallinn
* 2. rühma näitus, 21.08.2005, Tallinn
* 2. rühma näitus - BIS
* EBÜ erinäitus, 12.02.2006, Tallinn
* Baltic Boxer 2006, Tallinn
* EBÜ erinäitus, 27.08.2006, Liuranna
* EBÜ erinäitus, 11.02.2007, Tallinn
* EBÜ erinäitus, 01.07.2007, Tallinn
* EBÜ erinäitus, 09.02.2008, Tallinn
* EBÜ erinäitus, 01.06.2008, Tallinn
* EBÜ erinäitus, 14.02.2009, Tallinn
* Baltic Boxer 2009, Tallinn
* EBÜ erinäitus, 13.02.2010, Tallinn
* Jahressieger Estonia 19.06.2010
* 2. ja 9. rühma näituse tulemused 2010
* Baltic Boxer 2011
* Jahressieger Estonia 10.09.2011, TLN
* Jahressieger Estonia 14.07.2012, Tartu
* EBÜ Erinäitus 09.09.2012, Tallinn
* Baltic Boxer 16.06.2013, Tartu
* Jahressieger Estonia 08.09.2013, TLN
* Jahressieger Estonia 28.06.2014, Tartu
* EBÜ Erinäitus 29.06.2014, Tartu
* EBÜ Erinäitus 07.09.2014, Tallinn
* II & IX rühma erinäitus 07.09.2014
* Baltic Boxer 11.07.2015, Tartu
* Jahressieger Estonia 12.07.2015, Tartu
* II & IX rühma erinäitus 06.09.2015
* Jahressieger Estonia 02.07.2016, Tartu
* EBÜ II & IX rühma näitus 04.09.2016
* Baltic Boxer 2017 15.07.2017, Tartu
* Jahressieger Estonia 2017, 16.07.2017,
* EBÜ II & IX rühma näitus 03.09.2017
* Ungari 2013 - Atibox, WDS
* Poola 2013 - CEBS & Jahressieger
* Eesti Võitja 2013
* Läti 2013 - Balti Võitja
* Leedu Võitja 2014
* Läti Võitja 2014
* Narva RV 2014- BEST IN SHOW
* Jahressieger Latvia 2014
* Atibox 2014 - Poola
* Slovakkia 2014 - CEBS & Jahressieger
* Maailma Võitja 2014 - Soome
* Baltic Boxer 2014 - Läti
* Euroopa Võitja 2014 - Tšehhi
* Soome Võitja 2014
* Champion of Champions 2014
* Leedu Võitja 2015
* Läti erinäitus 2015
* Atibox 2015 - Saksamaa
* Soome erinäitus 2015
* Maailma Võitja 2015 - Itaalia
* Läti Võitja 2015
* Jahressieger Latvia 2015
* CEBS 2015 - Tšehhi
* Jahressieger Belarus 2015
* Riia Võitja 2015
* Soome Võitja 2015
* Champion of Champions 2015
* Leedu Võitja 2016
* Jahressieger Latvia 2016
* Atibox 2016 - Sloveenia
* Läti Võitja 2016
* Maailma Võitja 2016 - Venemaa
Baltic Boxer 2016 - Läti
* Jahressieger Poland 2016
* Jahressieger Ukraine 2016
* Balti Võitja 2016 - Läti
* Leedu Võitja 2017
* Jahressieger Latvia 2017
* Balti Võitja 2017 - Leedu
* Atibox 2017 - Slovakkia
* Erinäitused Tsehhis
* Läti Võitja 2017
* Erinäitus Soomes
* Venemaa erinäitus 2017
* Läti erinäitus 2017
* Slovakkia 2017 - CEBS & Jahressieger
* Näitusetulemused 2013 (jaanuar-juuli)
* Näitusetulemused 2013 (august - dets)
* Näitusetulemused 2014 (jaanuar-mai)
* Näitusetulemused 2014 (juuni-juuli)
* Näitusetulemused 2014 (august - dets)
* Näitusetulemused 2015 (jaanuar-mai)
* Näitusetulemused 2015 (juuni-august)
* Näitusetulemused 2015 (august-oktoober
* Näitusetulemused 2015 (nov - dets)
* Näitusetulemused 2016 (Jaanuar-Mai)
* Näitusetulemused 2016 (Juuni-Juuli)
* Näitusetulemused 2016 (August - Dets)
* Näitusetulemused 2017 (Jaanuar - Juuni
* Näitusetulemused 2017 (Juuni-Sept)
* Näitusetulemused 2017 (Sept-?)
 

 
  taibu.com 2004