Uudised
   Ühing
   Bokser
   Aretus
   Kennelid
   Pesakonnad
   Koolitus
   Näitused
      Tulemused
      Mis toimub näitusel?
   Erinäituste võitjad
   Tšempionid
   Aasta Bokser
   Hädasolijate abistamiseks
   Igavestel Jahimaadel
   Viidad
   Pood
   Kontakt

 - Avaleht
 - Sisukord
 - Fotoalbumid
 
 
 
  * Läti erinäitus 2015
 

Bokserite Erinäitus, Läti
Kohtunik Igor Mioc, Horvaatia (kennel "Quiggin's")
registreeritud 57 bokserit

Kollased isased

GOLDEN AMULETTE MANFRED (om. Katrin Kuusma)
JUN SP/1

NAVARRO BENYGMO (om. Matti Martinson)
AVA SP/2, SK, PI/2

NAPMARY'S DENIRS (om. Kristina Raudsepp)
AVA SP

Tiigrikarva isased

AS'GUNAPAL ALAIN BLACK DIAMOND (om. Valentina Pikkov)
EAH/1, parim tiigrikarva isane beebi, VSP Beebi

NO DOUBT NO AKACISA (om. Aivi Org)
EAH/1, parim tiigrikarva isane kutsikas, parim isane kutsikas,
VSP Kutsikas

ABILITY KAISER KARLOS (om. Maret Tigasing)
JUN VH/2

 BOROK'KO FALKONET BIEN FASET (om. Margit Siigur)
AVA SP/1, SK, Parim tiigrikarva isane, parim isane, VSP

ABILITY GERRET GILBERT (om. Kersti Soomuste)
AVA SP/4

LAKIFAN GORDON O'GUIDO (om. Tiiu-Ann Kaldma)
AVA SP/5

BRAVEHEART DI CASA VERNICE (om. Natalja Tomingas)
AVA SP

QUNO VON PREUSSEN'S EDEN (om. Tiiu-Ann Kaldma)
AVA VH

JUST DREAM BECOME TRUE NO AKACISA (om. Aivi Org)
CH SP/1, SK, PI/3

FELICITAS CERES OSCAR DE LA RENTA (om. Reelika Prits)
VET SP/1, SK, Parim tiigrikarva isane veteran, parim isane veteran,
VSP Veteran

Kollased emased

NON-STOP ENERGY NO AKACISA (om. Reelika Prits)
EAH/1, parim kollane emane kutsikas

ABILITY HARMONY HERMIONE (om. Elen Kivi-Paju)
AVA SP/1, SK, PE/2

ETNA OT GOLDIBOKS (om. Kaily Karv & Margit Siigur)
AVA SP/3, SK, PE/4, SERT

TOUCH OF DIAMOND DI CASA VERNICE (om. Natalja Tomingas)
AVA VH/4

LAKIFAN HONEY BOUQUET O'GUIDO (om. Natalja Tomingas)
CH SP/3, SK

MERSU GINGERY MIMMI (om. Mari Nõmmemaa)
VET SP/1, SK, Parim kollane emane veteran, parim emane veteran,
TP Veteran

GOLDEN AMULETTE NENA ELEGANCE (om. Taavi Tuvike)
VET SP/3, SK

Tiigrikarva emased

AS'GUNAPAL ARRIA AYA (om. Natalja Tomingas)
EAH/2

ABILITY KHARISMA KAARA (om. Kadi Kõiv)
JUN VH/2

REASON TO BELIEVE GOT REAL (om. Kristin Roovet)
NOO SP/1, SK, PE/2, SERT

ABILITY FILANDRA FARAH (om. Kristin Roovet)
AVA SP/2

Tõu Parim, parim emane, parim tiigrikarva emane
Yarkaya Zvezda ot Goldiboks (Venemaa)

Vastassugupoole parim, parim isane, parim tiigrikarva isane
Borok'ko Falkonet Bien Faset (Eesti)

Parim kollane isane
Napmary's Debors (Läti)

Parim kollane emane
Yoko Benignus (Läti)

Tõu Parim juunior
Leeway's Jellybean (Läti)

Tõu Parim veteran
Mersu Gingery Mimmi (Eesti)

Vastassuguoole Parim veteran
Felicitas Ceres Oscar de la Renta (Eesti)

Tõu Parim kutsikas
Night Fury no Akacisa (Läti)

Vastassugupoole Parim kutsikas
No Doubt no Akacisa (Eesti)

Tõu Parim beebi
Reality Love ot Goldiboks (Venemaa)

Vastassugupoole Parim beebi
As'Gunapal Alain Black Diamond (Eesti)

Parim noor koer
Reality Love ot Goldiboks (Venemaa)

Palju Õnne!

II rühma erinäitus
Kohtunik Ligita Zake, Läti
registreeritud 18 bokserit

Isased

GOLDEN AMULETTE MANFRED (om. Katrin Kuusma)
JUN SP/1, EAH, Jun SERT, PI/3

ABILITY KAISER KARLOS (om. Maret Tigasing)
JUN SP/2, SK

LAKIFAN GORDON O'GUIDO (om. Tiiu-Ann Kaldma)
AVA SP/1, SK, PI/1, SERT, TP, BIS3

NAPMARY'S DENIRS (om. Kristina Raudsepp)
AVA SP/2, SK, PI/2

QUNO VON PREUSSEN'S EDEN (om. Tiiu-Ann Kaldma)
AVA SP/3

Emased

ABILITY KHARISMA KAARA (om. Kadi Kõiv)
JUN VH/3

ABILITY FILANDRA FARAH (om. Kristin Roovet)
AVA SP/1, SK, PE/2

MERSU GINGERY MIMMI (om. Mari Nõmmemaa)
VET SP/2, SK

II rühma erinäitus
Kohtunik Nebjosa Savicic, Horvaatia
registreeritud 16 bokserit

Isased

ABILITY KAISER KARLOS (om. Maret Tigasing)
JUN SP/1, SK, Jun SERT, PI/3

GOLDEN AMULETTE MANFRED (om. Katrin Kuusma)
JUN SP/2

NAVARRO BENYGMO (om. Matti Martinson)
AVA SP/1, SK, PI/2, SERT

LAKIFAN GORDON O'GUIDO (om. Tiiu-Ann Kaldma)
AVA SP/2

ABILITY GALVIN GALILEO (om. Angela Noor)
AVA VH/3

QUNO VON PREUSSEN'S EDEN (om. Tiiu-Ann Kaldma)
AVA VH/4

FELICITAS CERES OSCAR DE LA RENTA (om. Reelika Prits)
VET SP/1, SK, Vet SERT, VSP Vet, PI/4

Emased

NON STOP ENERGY NO AKACISA (om. Reelika Prits)
TPK, EAH, BIS I Kutsikas

ABILITY KHARISMA KAARA (om. Kadi Kõiv)
JUN VH/2

ABILITY FILANDRA FARAH (om. Kristin Roovet)
AVA SP/2, SK, PE/4, SERT

EST | ENG | RUS


 
 
 


* Kasutatavad lühendid
* EBÜ Erinäitus 19.05.2002
* EBÜ Erinäitus, 09.02.2003
* EBÜ erinäitus, 15.05.2004, Tallinn
* 2. rühma näitus, 31.07.2004, Tallinn
* EBÜ erinäitus, 13.02.2005, Tallinn
* EBÜ erinäitus, 15.05.2005, Tallinn
* 2. rühma näitus, 21.08.2005, Tallinn
* 2. rühma näitus - BIS
* EBÜ erinäitus, 12.02.2006, Tallinn
* Baltic Boxer 2006, Tallinn
* EBÜ erinäitus, 27.08.2006, Liuranna
* EBÜ erinäitus, 11.02.2007, Tallinn
* EBÜ erinäitus, 01.07.2007, Tallinn
* EBÜ erinäitus, 09.02.2008, Tallinn
* EBÜ erinäitus, 01.06.2008, Tallinn
* EBÜ erinäitus, 14.02.2009, Tallinn
* Baltic Boxer 2009, Tallinn
* EBÜ erinäitus, 13.02.2010, Tallinn
* Jahressieger Estonia 19.06.2010
* 2. ja 9. rühma näituse tulemused 2010
* Baltic Boxer 2011
* Jahressieger Estonia 10.09.2011, TLN
* Jahressieger Estonia 14.07.2012, Tartu
* EBÜ Erinäitus 09.09.2012, Tallinn
* Baltic Boxer 16.06.2013, Tartu
* Jahressieger Estonia 08.09.2013, TLN
* Jahressieger Estonia 28.06.2014, Tartu
* EBÜ Erinäitus 29.06.2014, Tartu
* EBÜ Erinäitus 07.09.2014, Tallinn
* II & IX rühma erinäitus 07.09.2014
* Baltic Boxer 11.07.2015, Tartu
* Jahressieger Estonia 12.07.2015, Tartu
* II & IX rühma erinäitus 06.09.2015
* Jahressieger Estonia 02.07.2016, Tartu
* EBÜ II & IX rühma näitus 04.09.2016
* Baltic Boxer 2017 15.07.2017, Tartu
* Jahressieger Estonia 2017, 16.07.2017,
* EBÜ II & IX rühma näitus 03.09.2017
* Ungari 2013 - Atibox, WDS
* Poola 2013 - CEBS & Jahressieger
* Eesti Võitja 2013
* Läti 2013 - Balti Võitja
* Leedu Võitja 2014
* Läti Võitja 2014
* Narva RV 2014- BEST IN SHOW
* Jahressieger Latvia 2014
* Atibox 2014 - Poola
* Slovakkia 2014 - CEBS & Jahressieger
* Maailma Võitja 2014 - Soome
* Baltic Boxer 2014 - Läti
* Euroopa Võitja 2014 - Tšehhi
* Soome Võitja 2014
* Champion of Champions 2014
* Leedu Võitja 2015
* Läti erinäitus 2015
* Atibox 2015 - Saksamaa
* Soome erinäitus 2015
* Maailma Võitja 2015 - Itaalia
* Läti Võitja 2015
* Jahressieger Latvia 2015
* CEBS 2015 - Tšehhi
* Jahressieger Belarus 2015
* Riia Võitja 2015
* Soome Võitja 2015
* Champion of Champions 2015
* Leedu Võitja 2016
* Jahressieger Latvia 2016
* Atibox 2016 - Sloveenia
* Läti Võitja 2016
* Maailma Võitja 2016 - Venemaa
Baltic Boxer 2016 - Läti
* Jahressieger Poland 2016
* Jahressieger Ukraine 2016
* Balti Võitja 2016 - Läti
* Leedu Võitja 2017
* Jahressieger Latvia 2017
* Balti Võitja 2017 - Leedu
* Atibox 2017 - Slovakkia
* Erinäitused Tsehhis
* Läti Võitja 2017
* Erinäitus Soomes
* Venemaa erinäitus 2017
* Läti erinäitus 2017
* Slovakkia 2017 - CEBS & Jahressieger
* Näitusetulemused 2013 (jaanuar-juuli)
* Näitusetulemused 2013 (august - dets)
* Näitusetulemused 2014 (jaanuar-mai)
* Näitusetulemused 2014 (juuni-juuli)
* Näitusetulemused 2014 (august - dets)
* Näitusetulemused 2015 (jaanuar-mai)
* Näitusetulemused 2015 (juuni-august)
* Näitusetulemused 2015 (august-oktoober
* Näitusetulemused 2015 (nov - dets)
* Näitusetulemused 2016 (Jaanuar-Mai)
* Näitusetulemused 2016 (Juuni-Juuli)
* Näitusetulemused 2016 (August - Dets)
* Näitusetulemused 2017 (Jaanuar - Juuni
* Näitusetulemused 2017 (Juuni-Sept)
* Näitusetulemused 2017 (Sept-?)
 

 
  taibu.com 2004