Uudised
   Ühing
   Bokser
   Aretus
   Kennelid
   Pesakonnad
   Koolitus
   Näitused
      Tulemused
      Mis toimub näitusel?
   Erinäituste võitjad
   Tšempionid
   Aasta Bokser
   Hädasolijate abistamiseks
   Igavestel Jahimaadel
   Viidad
   Pood
   Kontakt

 - Avaleht
 - Sisukord
 - Fotoalbumid
 
 
 
  * EBÜ Erinäitus 07.09.2014, Tallinn
 

XXXVI Saksa bokserite erinäitus / XXXVI Specialty Show for Boxers, 07.09.2014, Tallinn

Kohtunik / Judge – Orietta Zilli, Itaalia / Italy

Pildid: Riina Kranich & Elen Kivi-Paju

BEEBIKLASS / BABY CLASS

Tiigrikarva emased / Brindle females

I EAH, TPB / I PP, BOB Baby
Playbox's Karelian Pearl (Playbox's Warlock X Playbox's Unique)

KUTSIKAKLASS / PUPPY CLASS

Tiigrikarva emased / Brindle females

I EAH, TPK / I PP, BOB Puppy
Lakifan Maggy Mai (Guido di Casa Vernice X As'Gunapal Dior's Hanna to Lakifan)

Lakifan Mary Bell (Guido di Casa Vernice X As'Gunapal Dior's Hanna to Lakifan) - ei osalenud / not showing

Kollased isased / Fawn males

Juuniorklass / junior class

I SP, SK, VSPJ / Exc/1, CQ, BOS Jun
Navarro Benygmo (G'M de Bellemanie X Yoko Benignus)

II SP, SK, Jun SERT / Exc/2, CQ, Jun CAC
Stengard's Cassius Clay (Boxmann Yellowstone X View Virginia Ewabo)

Nero Benygmo (G'M de Bellemanie X Yoko Benignus) - ei osalenud / not showing

Noorteklass / Intermediate class

I SP, SK / Exc/1, CQ
Lamouse de la Finca Sapho (Jorrick de la Finca Sapho X Galena de la Finca Sapho)

Avaklass / Open class

I SP, SK, PKI3, SERT / Exc/1, CQ, 3rd Best Fawn Male, CAC
Napmary's Denirs (Pavarotti Nostrum X Daiquiry val Napmary's)

Kasutusklass / Working class

I SP, SK, PKI2 / Exc/1, CQ, 2nd Best Fawn Male
Lakifan Gerald O'Guido (Guido di Casa Vernice X As'Gunapal Dior's Hanna to Lakifan)

Tsempionklass / Champion class

I SP, SK, PKI1, VSP / Exc/1, CQ, 1st Best Fawn Male, BOS
Cocoon's Royal Choice (Jedna na Milion Heineken X Cocoon's Nylon Beat)

Veteraniklass / Veteran class

I SP, SK, Vet SERT, PKI4 / Exc/1, CQ, Vet CAC, 4th Best Fawn Male
As'Gunapal Dior's Haron (As'Gunapal Christian Dior X A'Vigdor's Afrodita)


Tiigrikarva isased / Brindle males

Juuniorklass / Junior class

Irbis Menulio Gatve (Jedna na Milion Jantar X Sat'Elit Nikita) - ei osalenud / not showing

Noorteklass / Intermediate class

I SP, SK, PTI2 / Exc/1, CQ, 2nd Best Brindle Male
Borok'ko Falkonet Bien Faset (The Show Must Go On di Casa Vernice X Borok'ko Falkone)

II SP, SK, PTI4 / Exc/1, CQ, 4th Best Brindle Male
Braveheart di Casa Vernice (Finito de Tierra de Boxer X You Are My Sunshine di Casa Vernice)

Golden Amulette Celentano Bruno (Della Monte Klio Bal'tsano X Golden Amulette Chicka Chiara) - ei osalenud / not showing

Avaklass / Open class

I SP, SK / Exc/1, CQ
Quno von Preussens Eden (Nimbus von Hanseatenhof X Carrie von Preussens Eden)

II SP, SK / Exc/2, CQ
Ability Gerret Gilbert (Jazzman von Venusberg X Napmary's Briannah Ability)

III SP, SK / Exc/3, CQ
Lakifan Gordon O'Guido (Guido di Casa Vernice X As'Gunapal Dior's Hanna to Lakifan)

Ability Groove von Glehn (Jazzman von Venusberg X Napmary's Briannah Ability) - ei osalenud / not showing

Golden Amulette Censi (Zherar Valensio Adjantis X Golden Amulette Herzie Rose) - ei osalenud / not showing

Duke Denburg (Llanto de Guezman X Chanel du Val d'Europe) - ei osalenud / not showing 

Tsempionklass / Champion class

I SP, SK, PI/1, SERT / Exc/1, CQ, 1st Best Brindle Male, CAC
Playbox's Panthera (Oliver-Jones von Bispus X Playbox's Mystery)

Veteranklass / Veteran class

I SP, SK, VSP Vet, PI/3 / Exc/1, CQ, BOS Veteran, 3rd Best Brindle Male
Felicitas Ceres Oscar De La Renta (Borok'ko Kenzo X Felicitas Ceres Pandora)

II SP, SK / Exc/2, CQ
Felicitas Ceres Rodeo (Xanthos vom Drimborn X Felicitas Ceres Selene)

Kollased emased / Fawn females

Juuniorklass / Junior class

I SP, SK, Jun SERT / Exc/1, CQ, Jun CAC
Napmary's Firebird (G'M de Bellemanie X Napmary's Barcelona)

Noorteklass / Intermediate class

I SP, SK, PKE4 / Exc/1, CQ, 4th best fawn female
Ability Harmony Hermione (Ferrari vom German Dream X Ability Endora Ebony)

II SP, SK / Exc/2, CQ
Ability Herta Harah (Ferrari vom German Dream X Ability Endora Ebony)

III SP, SK / Exc/3, CQ
Lustica Grancasa Fifa (Lakifan Gerald O'Guido X Lustica Okakor Casablanca)

Lustica Grancasa Fiona (Lakifan Gerald O'Guido X Lustica Okakor Casablanca) - ei osalenud / not showing

Stengards Barbarella (Boxmann Yellowstone X Hausse Wera) - ei osalenud  / not showing

Open class

I SP, SK, PKE2, SERT / Exc/1, CQ, 2nd best fawn female, CAC
Etna ot Goldiboks (Optimus Prime the Fifth Element X Esperanca ot Goldiboks)

II SP, SK / Exc/2, CQ
Golden Amulette Freya Roxanna (Liberum Avis Pentagon X Golden Amulette Big Mum's Hope)

III SP, SK / Exc/3, CQ
Ability Herlia Hurry (Ferrari vom German Dream X Ability Endora Ebony)

IV SP, SK / Exc/4, CQ
Touch of Diamond di Casa Vernice (Rus la Fler Eternal Flame X Via Aveling It's My Dream)

SP / Exc
Montana Silver Spirit (Aaron Denburg X Uma Silver Spirit)

VH / VG
Golden Amulette Berta (Golden Amulette Glorius Maximus X Liter Bomond Demokratia)

Kasutusklass / Working class

I SP, SK, PKE1, TP / Exc/1, CQ, 1st Best Female, BOB
Golden Amulette Nena Elegance (Yuppie Beit Hollandia me Hagalil X Golden Amulette Big Mum's Hope)

Tsempionklass / Champion class

I SP, SK / Exc/1, CQ
Lakifan Honey Bouquet O'Guido (Guido di Casa Vernice X As'Gunapal Dior's Hanna to Lakifan)

Veteranklass / Veteran class

I SP, SK, TPV, PKE3 / Exc/1, CQ, BOB Vet, 3rd Best Fawn Female
Mersu Gingery Mimmi (Zirco del'Trinitad X Mersu Morrita)

II SP, SK / Exc/2, CQ
Golden Amulette Big Mum's Hope (Iggy Ipon Saan X Golden Amulette Priceless Pearl)

Tiigrikarva emased / Brindle females

Juuniorklass / Junior class 

I SP, SK, Jun SERT, TPJ, PTE1 / Exc/1, CQ, Jun CAC, BOB Jun, 1st Best Brindle Female
Reason to Believe Got Real (Goal del Cielo di Marte X Keep it Real Belloliv)

VH / VG
Twinbox V'S Mercury (Xanto von Altenburg X Twinbox P'S Tiger Lily)

Ability Impreza Ispaniya (The Show Must Go On di Casa Vernice X Ability Edithe Evita) - ei osalenud / not showing

Noorteklass / Intermediate class

I SP, SK / Exc/1, CQ
Golden Amulette Caramia Beatrice (Della Monte Klio Bal'tsano X Golden Amulette Chicka Chiara)

Avaklass / Open class

I SP, SK, PTE4 / Exc/1, CQ, 4th Best Brindle Female
Teserabox Yaota (Fire Energy Iksel X Fire Energy Reitera)

II SP, SK / Exc/2, CQ
Ability Filandra Farah (Koto de Guezman X Ability Charlotte Chantella)

III SP, SK / Exc/3, CQ
Ability Gracelyn Gretchen (Jazzman vom Venusberg X Napmary's Briannah Ability)

Tsempionklass / Champion class

I SP, SK, PTE2, SERT / Exc/1, CQ, 2nd Best Brindle Female, CAC
Nikink Var-Hard Ameli (Fuego X Nikink Var-Hard Kimberlit)

II SP, SK, PTE3 / Exc/1, CQ, 3rd Best Female
Ability Edithe Evita (Geo Boxer del Euro X Ability Charlotte Chantella)

Veteraniklass / Veteran class

I SP, SK / Exc/1, CQ
Hazelpikbox Bellatrix Diva (Nico von Santana X Hazelpikbox Hanna's Fairness Arnica)

Kasvatajaklass / Breeder's class

I SP, EAH, TP / Exc/1, PP, BOB
Ability

Saksa bokserite Club Show / Club Show for Boxers, 07.09.2014, Tallinn

Kohtunik / Judge – Orietta Zilli, Itaalia / Italy

Isased / Males

Juuniorklass / Junior class

I, TPJ, PI/1, TP / I, BOB Junior, 1st Best Male, BOB
Ability Icepeak Island (The Show Must Go On di Casa Vernice X Ability Edithe Evita)

EST | ENG | RUS


 
 
 


* Kasutatavad lühendid
* EBÜ Erinäitus 19.05.2002
* EBÜ Erinäitus, 09.02.2003
* EBÜ erinäitus, 15.05.2004, Tallinn
* 2. rühma näitus, 31.07.2004, Tallinn
* EBÜ erinäitus, 13.02.2005, Tallinn
* EBÜ erinäitus, 15.05.2005, Tallinn
* 2. rühma näitus, 21.08.2005, Tallinn
* 2. rühma näitus - BIS
* EBÜ erinäitus, 12.02.2006, Tallinn
* Baltic Boxer 2006, Tallinn
* EBÜ erinäitus, 27.08.2006, Liuranna
* EBÜ erinäitus, 11.02.2007, Tallinn
* EBÜ erinäitus, 01.07.2007, Tallinn
* EBÜ erinäitus, 09.02.2008, Tallinn
* EBÜ erinäitus, 01.06.2008, Tallinn
* EBÜ erinäitus, 14.02.2009, Tallinn
* Baltic Boxer 2009, Tallinn
* EBÜ erinäitus, 13.02.2010, Tallinn
* Jahressieger Estonia 19.06.2010
* 2. ja 9. rühma näituse tulemused 2010
* Baltic Boxer 2011
* Jahressieger Estonia 10.09.2011, TLN
* Jahressieger Estonia 14.07.2012, Tartu
* EBÜ Erinäitus 09.09.2012, Tallinn
* Baltic Boxer 16.06.2013, Tartu
* Jahressieger Estonia 08.09.2013, TLN
* Jahressieger Estonia 28.06.2014, Tartu
* EBÜ Erinäitus 29.06.2014, Tartu
* EBÜ Erinäitus 07.09.2014, Tallinn
* II & IX rühma erinäitus 07.09.2014
* Baltic Boxer 11.07.2015, Tartu
* Jahressieger Estonia 12.07.2015, Tartu
* II & IX rühma erinäitus 06.09.2015
* Jahressieger Estonia 02.07.2016, Tartu
* EBÜ II & IX rühma näitus 04.09.2016
* Baltic Boxer 2017 15.07.2017, Tartu
* Jahressieger Estonia 2017, 16.07.2017,
* EBÜ II & IX rühma näitus 03.09.2017
* Ungari 2013 - Atibox, WDS
* Poola 2013 - CEBS & Jahressieger
* Eesti Võitja 2013
* Läti 2013 - Balti Võitja
* Leedu Võitja 2014
* Läti Võitja 2014
* Narva RV 2014- BEST IN SHOW
* Jahressieger Latvia 2014
* Atibox 2014 - Poola
* Slovakkia 2014 - CEBS & Jahressieger
* Maailma Võitja 2014 - Soome
* Baltic Boxer 2014 - Läti
* Euroopa Võitja 2014 - Tšehhi
* Soome Võitja 2014
* Champion of Champions 2014
* Leedu Võitja 2015
* Läti erinäitus 2015
* Atibox 2015 - Saksamaa
* Soome erinäitus 2015
* Maailma Võitja 2015 - Itaalia
* Läti Võitja 2015
* Jahressieger Latvia 2015
* CEBS 2015 - Tšehhi
* Jahressieger Belarus 2015
* Riia Võitja 2015
* Soome Võitja 2015
* Champion of Champions 2015
* Leedu Võitja 2016
* Jahressieger Latvia 2016
* Atibox 2016 - Sloveenia
* Läti Võitja 2016
* Maailma Võitja 2016 - Venemaa
Baltic Boxer 2016 - Läti
* Jahressieger Poland 2016
* Jahressieger Ukraine 2016
* Balti Võitja 2016 - Läti
* Leedu Võitja 2017
* Jahressieger Latvia 2017
* Balti Võitja 2017 - Leedu
* Atibox 2017 - Slovakkia
* Erinäitused Tsehhis
* Läti Võitja 2017
* Erinäitus Soomes
* Venemaa erinäitus 2017
* Läti erinäitus 2017
* Slovakkia 2017 - CEBS & Jahressieger
* Näitusetulemused 2013 (jaanuar-juuli)
* Näitusetulemused 2013 (august - dets)
* Näitusetulemused 2014 (jaanuar-mai)
* Näitusetulemused 2014 (juuni-juuli)
* Näitusetulemused 2014 (august - dets)
* Näitusetulemused 2015 (jaanuar-mai)
* Näitusetulemused 2015 (juuni-august)
* Näitusetulemused 2015 (august-oktoober
* Näitusetulemused 2015 (nov - dets)
* Näitusetulemused 2016 (Jaanuar-Mai)
* Näitusetulemused 2016 (Juuni-Juuli)
* Näitusetulemused 2016 (August - Dets)
* Näitusetulemused 2017 (Jaanuar - Juuni
* Näitusetulemused 2017 (Juuni-Sept)
* Näitusetulemused 2017 (Sept-?)
 

 
  taibu.com 2004