Uudised
   Ühing
   Bokser
   Aretus
   Kennelid
   Pesakonnad
   Koolitus
   Näitused
      Tulemused
      Mis toimub näitusel?
   Erinäituste võitjad
   Tšempionid
   Aasta Bokser
   Hädasolijate abistamiseks
   Igavestel Jahimaadel
   Viidad
   Pood
   Kontakt

 - Avaleht
 - Sisukord
 - Fotoalbumid
 
 
 
  * Näitusetulemused 2014 (juuni-juuli)
 

Näitusetulemused (Jaanuar-Mai) / Show results (January-May)
Loe edasi / Read more - >

Näitusetulemused (August-Detsember) / Show results (August-December)
Loe edasi / Read more - >

Haapsalu rahvuslik näitus / Haapsalu national show, Haapsalu
26.07.2014

Kohtunik / Judge – Alberto Cuccillato, Itaalia / Italy
Pildid: Ivi-Triin Vahera

Isased juuniorklass / Males junior class

I SP, SK, Jun SERT, TPJ, PI/1, TP / Exc/1, CQ, Jun CAC, BOB Jun, 1st Best Male, BOB
Golden Amulette Concerto Brilliante (Della Monte Klio Bal'tsano X Golden Amulette Chicka Chiara)

II SP / Exc/2
Golden Amulette Cherubini Bravo (Della Monte Klio Bal'tsano X Golden Amulette Chicka Chiara)

Isased veteraniklass / Males veteran class

I SP, SK, TPV, PI/3 / Exc/1, CQ, BOB Vet, 3rd Best Male
Felicitas Ceres Rodeo (Xanthos vom Drimborn X Felicitas Ceres Selene)

Isased noorteklass / Males intermediate class

I SP, SK, PI/2, SERT / Exc/1, CQ, 2nd Best Male, CAC
Quno von Preussens Eden (Nimbus vom Hanseatenhof X Carrie von Preussens Eden)

Borok'ko Falkonet Bien Faset (The Show Must Go On di Casa Vernice X Borok'ko Falkone) - ei osalenud / not showing

Isased avaklass / Males open class

I SP / Exc/1
Lakifan Gordon O'Guido (Guido di Casa Vernice X As'Gunapal Dior's Hanna to Lakifan)

Emased avaklass / Females open class

I SP, SK, PE/1, SERT, VSP / Exc/1, CQ, 1st Best Female, CAC, BOS
Ability Edithe Evita (Geo Boxer del Euro X Ability Charlotte Chantella)

Ülenurme rahvuslik näitus / Ülenurme national show, Ülenurme
20.07.2014

Kohtunik / Judge – George Schogol, Gruusia / Georgia

Emased kutsikaklass / Females puppy class

TPK, EAH / I PP, BOB Puppy
Lakifan Maggy Mai (Guido di Casa Vernice X As'Gunapal Dior's Hanna to Lakifan)

Isased juuniorklass / Males junior class

I SP, SK, Jun SERT, VSPJ, PI/2 / Exc/1, CQ, Jun CAC, BOS Jun, 2nd Best Male
Grasco et Lomicaro (Judas Maximus Deus X Etire Pecinska Ruže)

VH / VG
Golden Amulette Celentano Bruno (Della Monte Klio Bal'tsano X Golden Amulette Chicka Chiara)

Emased juuniorklass / Females junior class

I SP, SK, Jun SERT, TPJ, PE/1, VSP / Exc/1, CQ, Jun CAC, BOB Jun, 1st Best Female, BOS
Golden Amulette Caramia Beatrice (Della Monte Klio Bal'tsano X Golden Amulette Chicka Chiara)

Isased noorteklass / Males intermediate class

I SP, SK, PI/1, TP, RÜP I, BIS III/ Exc/1, CQ, 1st Best Male, BOB, Group 1st, Best in Show 3rd
Borok'ko Falkonet Bien Faset (The Show Must Go On di Casa Vernice X Borok'ko Falkone)

VH / VG
Quno von Preussens Eden (Nimbus vom Hanseatenhof X Carrie von Preussens Eden)

Isased avaklass / Males open class

I SP, SK, PI/3 / Exc/1, CQ, 3rd Best Male
Golden Amulette Censi (Zherar Valensio Adjantis X Golden Amulette Herzie Rose)

VH / VG
Lakifan Gordon O'Guido (Guido di Casa Vernice X As'Gunapal Dior's Hanna to Lakifan)

Jewel no Akaciša (Llanto de Guezman X Danse Avec Moi no Akaciša) - ei osalenud / not showing

Emased avaklass / Females open class

I SP / Exc/1
Ability Gandira Ginger (Jazzman vom Venusberg X Napmary's Briannah Ability)

Põlvamaa rahvuslik näitus / Põlvamaa national show, Põlvamaa
19.07.2014

Kohtunik / Judge – Dubravka Reicher, Horvaatia / Croatia
Pildid: Elise Volens

Isased juuniorklass / Males junior class

I SP, SK, Jun SERT, TPJ, PI/1, TP, JUN BIS IV, RÜP III / Exc/1, CQ, Jun CAC, BOB Jun, 1st Best Male, BOB, Best in Show Junior 4th, Group 3rd
Grasco et Lomicaro (Judas Maximus Deus X Etire Pecinska Ruže)

VH / VG
Golden Amulette Celentano Bruno (Della Monte Klio Bal'tsano X Golden Amulette Chicka Chiara)

Emased juuniorklass / Females junior class

I SP / Exc/1
Golden Amulette Caramia Beatrice (Della Monte Klio Bal'tsano X Golden Amulette Chicka Chiara)

Isased noorteklass / Males intermediate class

I SP, SK, PI/2, SERT / Exc/1, CQ, 2nd Best Male, CAC
Quno von Preussens Eden (Nimbus vom Hanseatenhof X Carrie von Preussens Eden)

Isased avaklass / Males open class

I SP, SK, PI/3 / Exc/1, CQ, 3rd Best Male
Lakifan Gordon O'Guido (Guido di Casa Vernice X As'Gunapal Dior's Hanna to Lakifan)

Jewel no Akaciša (Llanto de Guezman X Danse Avec Moi no Akaciša) - ei osalenud / not showing

Emased avaklass / Females open class

I SP / Exc/1
Ability Gandira Ginger (Jazzman vom Venusberg X Napmary's Briannah Ability)

Rahvusvaheline näitus "Pärnu Võitja"/ International Show "Pärnu Winner 2014", Pärnu
06.07.2014

Kohtunik / Judge – Viktoras Avtuško, Leedu / Lithuania

Emased juuniorklass / Females junior class

VH / VG
Woodoo Girl von Feketic (Kalos von Feketic X Orhalmi Naomi)

Isased noorteklass / Males intermediate class

I SP / Exc/1
Braveheart di Casa Vernice (Finito de Tierra de Boxer X You Are My Sunshine di Casa Vernice)

Isased avaklass / Males open class

I SP / Exc/1
Bestbox Gran Talento (Chaval de Casa los Azhares X Bestbox Bonita de Luna)

VH / VG
Bestbox Gran Hermano (Chaval de Casa los Azhares X Bestbox Bonita de Luna)

VH / VG
Golden Amulette Challenger (Zherar Valensio Adjantis X Golden Amulette Herzie Rose)

Isased tšempionklass / Males champion class

I SP, SK, PI/1, CACIB, VSP / Exc/1, CQ, 1st Best Male, CACIB, BOS
Just Dream Become True no Akaciša (Llanto de Guezman X Danse Avec Moi no Akaciša)

II SP, SK, PI/2, Res-CACIB / Exc/2, CQ, 2nd Best Male, Res-CACIB
Olimpo de Bellaterra (Versacce de An Cu Do X Estrella de Bellaterra)

Emased noorteklass / Females intermediate class

I SP, SK, PE/2, Res-CACIB / Exc/1, CQ, 2nd Best Female, Res-CACIB
Napmary's Enigma (Percy Optima Grata X Hola Mi Sueno Napmary's Daroq)

II SP, SK, PE/3, SERT / Exc/2, CQ, 3rd Best Female, CAC
La Lune Noire no Akaciša (Percy Optima Grata X Hola Mi Sueno Napmary's Daroq)

Emased avaklass / Females open class

VH / VG
Ability Gambira Gracia (Jazzman vom Venusberg X Napmary's Briannah Ability)

Emased tšempionklass / Females champion class

I SP, SK, PE/1, CACIB, TP / Exc/1, CQ, 1st Best Female, CACIB, BOB
Just for Me no Akaciša (Llanto de Guezman X Danse Avec Moi no Akaciša)

II SP / Exc/2
Lakifan Honey Bouquet O'Guido (Guido di Casa Vernice X As'Gunapal Dior's Hanna to Lakifan)

III SP / Exc/3
Ability Edithe Evita (Geo Boxer del Euro X Ability Charlotte Chantella)

Rahvusvaheline näitus "Pärnu Suvekarikas"/ International Show "Pärnu Summer Cup 2014", Pärnu
05.07.2014

Kohtunik / Judge – Guido Vandoni, Itaalia / Italy

Isased juuniorklass / Males junior class

I SP, SK, Jun SERT, TPJ, PI/4 / Exc/1, CQ, Jun CAC, BOB Jun, 4th Best Male
Golden Amulette Cherubini Bravo (Della Monte Klio Bal'tsano X Golden Amulette Chicka Chiara)

II SP, SK, PI/3 / Exc/2, CQ, 3rd Best Male
Golden Amulette Concerto Brilliante (Della Monte Klio Bal'tsano X Golden Amulette Chicka Chiara)

VH / VG
Golden Amulette Celentano Bruno (Della Monte Klio Bal'tsano X Golden Amulette Chicka Chiara)

Emased juuniorklass / Females junior class

VH / VG
Woodoo Girl von Feketic (Kalos von Feketic X Orhalmi Naomi)

Isased noorteklass / Males intermediate class

I SP / Exc/1
Braveheart di Casa Vernice (Finito de Tierra de Boxer X You Are My Sunshine di Casa Vernice)

Isased avaklass / Males open class

I SP, SK, PI/1, CACIB, TP / Exc/1, CQ, 1st Best Male, CACIB, BOB
Golden Amulette Challenger (Zherar Valensio Adjantis X Golden Amulette Herzie Rose)

Isased tšempionklass / Males champion class

I SP, SK, PI/2, Res-CACIB / Exc/1, CQ, 2nd Best Male, Res-CACIB
Olimpo de Bellaterra (Versacce de An Cu Do X Estrella de Bellaterra)

II SP, SK / Exc/2, CQ
Just Dream Become True no Akaciša (Llanto de Guezman X Danse Avec Moi no Akaciša)

Emased noorteklass / Females intermediate class

I SP, SK, PE/1, SERT, CACIB, VSP / Exc/1, CQ, 1st Best Female, CAC, CACIB, BOS
Napmary's Enigma (Percy Optima Grata X Hola Mi Sueno Napmary's Daroq)

Emased avaklass / Females open class

I SP, SK, PE/4 / Exc/1, CQ, 4th Best Female
Ability Gambira Gracia (Jazzman vom Venusberg X Napmary's Briannah Ability)

Emased tšempionklass / Females champion class

I SP, SK, PE/2, Res-CACIB / Exc/1, CQ, 2nd Best Female, Res-CACIB
Just for Me no Akaciša (Llanto de Guezman X Danse Avec Moi no Akaciša)

II SP, SK, PE/3 / Exc/2, CQ, 3rd Best Female
Ability Edithe Evita (Geo Boxer del Euro X Ability Charlotte Chantella)

III SP / Exc/3
Lakifan Honey Bouquet O'Guido (Guido di Casa Vernice X As'Gunapal Dior's Hanna to Lakifan)

Bokserite erinäitus / Specialty show for Boxers, Tartu
29.06.2014

Kohtunikud / Judges – Jaromir Spicera, Tšehhi / Czech Republic & Lilian Pajulaid, Eesti / Estonia

Tulemused / Results - >

Bokserite erinäitus "Jahressieger Estonia 2014" / Specialty show "Jahressieger Estonia 2014", Tartu
28.06.2014

Kohtunikud / Judges – Jaromir Spicera, Tšehhi / Czech Republic & Lilian Pajulaid, Eesti / Estonia

Tulemused / Results - >

Luige rahvuslik näitus / Luige national show, Luige
22.06.2014

Kohtunik / Judge – Igor Mioc, Horvaatia / Croatia
Pildid: Ivi-Triin Vahera

Emased kutsikaklass / Females puppy class

I EAH, TPK, BIS IV / BOB Puppy, PP, BIS IV
Reason to Believe Got Real (Coal del Cielo X Keep it Real Belloliv)

Isased juuniorklass / Males junior class

I SP, SK, TPJ, PI/2 / Exc/1, CQ, BOB Jun, 2nd Best Male
Navarro Benygmo (G'M de Bellemanie X Yoko Benignus)

II SP, SK, Jun SERT, PI/3 / Exc/2, CQ, Jun CAC, 3rd Best Male
Nero Benygmo (G'M de Bellemanie X Yoko Benignus)

III SP, SK, PI/4 / Exc/3, CQ, 4th Best Male
Golden Amulette Concerto Brilliante (Della Monte Klio Bal'tsano X Golden Amulette Chicka Chiara)

Emased juuniorklass / Females junior class

EVH / Cbj
Napmary's Firebird (G'M de Bellemanie X Napmary's Barcelona)

Isased avaklass / Males open class

VH / VG
Lakifan Gordon O'Guido (Guido di Casa Vernice X As'Gunapal Dior's Hanna to Lakifan)

Golden Amulette Censi (Zherar Valensio Adjantis X Golden Amulette Herzie Rose) - ei osalenud / not showing

Isased tšempionklass / Males champion class

I SP, SK, PI/1, TP, RÜP II / Exc/1, CQ, 1st Best Male, BOB, Group 2nd
The Show Must Go On di Casa Vernice (Flash of the Night X Ippolito del Colle dell'Infinito)

Emased noorteklass / Females intermediate class

VH / VG
Ability Herta Harah (Ferrari vom German Dream X Ability Endora Ebony)

Emased avaklass / Females open class

I SP, SK, PE/1, VSP / Exc/1, CQ, 1st Best Female, BOS
Borok'ko Fleur d'Orange Princess (The Show Must Go On di Casa Vernice X Borok'ko Falkone)

VH / VG
Ability Filandra Farah (Koto de Guezman X Ability Charlotte Chantella)

Luige rahvuslik näitus / Luige national show, Luige
21.06.2014

Kohtunik / Judge – Inese Pablaka, Läti / Latvia
Pildid: Ivi-Triin Vahera

Emased kutsikaklass / Females puppy class

I EAH, TPK / BOB Puppy, PP
Reason to Believe Got Real (Coal del Cielo X Keep it Real Belloliv)

Isased juuniorklass / Males junior class

I SP, SK, TPJ, PI/2 / Exc/1, CQ, BOB Jun, 2nd Best Male
Navarro Benygmo (G'M de Bellemanie X Yoko Benignus)

II SP, SK, Jun SERT, PI/3 / Exc/2, CQ, Jun CAC, 3rd Best Male
Nero Benygmo (G'M de Bellemanie X Yoko Benignus)

III SP, SK / Exc/3, CQ
Golden Amulette Concerto Brilliante (Della Monte Klio Bal'tsano X Golden Amulette Chicka Chiara)

Emased juuniorklass / Females junior class

I SP, SK, Jun SERT, VSPJ, PE/3 / Exc/1, CQ, Jun CAC, BOS Jun, 3rd Best Female
Napmary's Firebird (G'M de Bellemanie X Napmary's Barcelona)

Isased noorteklass / Males intermediate class

I SP/ Exc/1
Quno von Preussens Eden (Nimbus vom Hanseatenhof X Carrie von Preussens Eden)

Isased avaklass / Males open class

I SP, SK, PI/4 / Exc/1, CQ, 4th Best Male
Golden Amulette Censi (Zherar Valensio Adjantis X Golden Amulette Herzie Rose)

Isased tšempionklass / Males champion class

I SP, SK, PI/1, TP, RÜP I, BIS 4 / Exc/1, CQ, 1st Best Male, BOB, Group 1st, Best in Show 4th
The Show Must Go On di Casa Vernice (Flash of the Night X Ippolito del Colle dell'Infinito)

Emased noorteklass / Females intermediate class

I SP, SK, PE/2 / Exc/1, CQ, 2nd Best Female
Ability Herta Harah (Ferrari vom German Dream X Ability Endora Ebony)

Emased avaklass / Females open class

I SP, SK, PE/1, SERT, VSP / Exc/1, CQ, 1st Best Female, CAC, BOS
Borok'ko Fleur d'Orange Princess (The Show Must Go On di Casa Vernice X Borok'ko Falkone)

II SP / Exc/2
Teserabox Yaota (Fire Energy Iksel X Fire Energy Reitera)

III SP / Exc/3
Ability Filandra Farah (Koto de Guezman X Ability Charlotte Chantella)

Rahvusvaheline näitus "Eesti Võitja 2014"/ International Show "Estonian Winner 2014", Tallinn
31.05.2014

Kohtunik / Judge – Monika Blaha, Austria

Isased juuniorklass / Males junior class

I SP, SK, Jun SERT, VSPJ, PI/4, EST JW'14 / Exc/1, CQ, BOS Jun, Jun CAC, 4th Best Male, EST JW'14
Navarro Benygmo (G'M de Bellemanie X Yoko Benignus)

Emased juuniorklass / Females junior class

I SP, SK, Jun SERT, TPJ, PE/1, VSP, EST JW'14, EST W'14 / Exc/1, CQ, BOB Jun, 1st Best Female, EST JW'14, EST W'14
Leeway's Ideal for Cocoon's (Rus la Fler Kalashnikov X Daytona Nostrum)

II SP, SK, PE/3 / Exc/2, CQ, 3rd Best Female
Napmary's Firebird (G'M de Bellemanie X Napmary's Barcelona)

Isased veteraniklass / Males veteran class

Felicitas Ceres Oscar de la Renta (Borok'ko Kenzo X Felicitas Ceres Pandora) - ei osalenud / not showing

Emased veteraniklass / Females veteran class

I SP, SK, TP Vet, EST VET W'14 / Exc/1, CQ, BOB Vet, EST VET W'14
Golden Amulette Big Mum's Hope (Iggy Ipon Saan X Golden Amulette Priceless Pearl)

Isased noorteklass / Males intermediate class

I SP, SK, PI/2, Res-CACIB / Exc/1, CQ, 2nd Best Male, Res-CACIB
Borok'ko Falkonet Bien Faset (The Show Must Go On di Casa Vernice X Borok'ko Falkone)

VH / VG
Braveheart di Casa Vernice (Finito de Tierra de Boxer X You Are My Sunshine di Casa Vernice)

Isased tšempionklass / Males champion class

I SP, SK, PI/1, CACIB, TP, EST W'14 / Exc/1, CQ, 1st Best Male, CACIB, BOB,EST W'14
Lakifan Gerald O'Guido (Guido di Casa Vernice X As'Gunapal Dior's Hanna to Lakifan)

II SP, SK, PI/3 / Exc/2, CQ, 3rd Best Male
Cocoon's Royal Choice (Jedna na Milion Heineken X Cocoon's Nylon Beat)

Emased noorteklass / Females intermediate class

I SP, SK, PE/2, CACIB / Exc/1, CQ, 2nd Best Female, CACIB
Ability Harmoy Hermione (Ferrari vom German Dream X Ability Endora Ebony)

Emased avaklass / Females open class

Lakifan Ganna O'Guido (Guido di Casa Vernice X As'Gunapal Dior's Hanna to Lakifan) - ei osalenud / not showing

Emased tšempionklass / Females champion class

I SP, SK, PE/4, Res-CACIB / Exc/1, CQ, 4th Best Female, Res-CACIB
Lakifan Honey Bouquet O'Guido (Guido di Casa Vernice X As'Gunapal Dior's Hanna to Lakifan)

II SP, SK, SERT / Exc/2, CQ, CAC
Lar'Arete Sade (Albellis L'Bentley X Lar'Arete Poema)

III SP, SK / Exc/3, CQ
Ability Edithe Evita (Geo Boxer del Euro X Ability Charlotte Chantella)

Näitusetulemused (Jaanuar-Aprill) / Show results (January-April)
Loe edasi / Read more - >

Näitusetulemused (August-Detsember) / Show results (August-December)
Loe edasi / Read more - >

EST | ENG | RUS


 
 
 


* Kasutatavad lühendid
* EBÜ Erinäitus 19.05.2002
* EBÜ Erinäitus, 09.02.2003
* EBÜ erinäitus, 15.05.2004, Tallinn
* 2. rühma näitus, 31.07.2004, Tallinn
* EBÜ erinäitus, 13.02.2005, Tallinn
* EBÜ erinäitus, 15.05.2005, Tallinn
* 2. rühma näitus, 21.08.2005, Tallinn
* 2. rühma näitus - BIS
* EBÜ erinäitus, 12.02.2006, Tallinn
* Baltic Boxer 2006, Tallinn
* EBÜ erinäitus, 27.08.2006, Liuranna
* EBÜ erinäitus, 11.02.2007, Tallinn
* EBÜ erinäitus, 01.07.2007, Tallinn
* EBÜ erinäitus, 09.02.2008, Tallinn
* EBÜ erinäitus, 01.06.2008, Tallinn
* EBÜ erinäitus, 14.02.2009, Tallinn
* Baltic Boxer 2009, Tallinn
* EBÜ erinäitus, 13.02.2010, Tallinn
* Jahressieger Estonia 19.06.2010
* 2. ja 9. rühma näituse tulemused 2010
* Baltic Boxer 2011
* Jahressieger Estonia 10.09.2011, TLN
* Jahressieger Estonia 14.07.2012, Tartu
* EBÜ Erinäitus 09.09.2012, Tallinn
* Baltic Boxer 16.06.2013, Tartu
* Jahressieger Estonia 08.09.2013, TLN
* Jahressieger Estonia 28.06.2014, Tartu
* EBÜ Erinäitus 29.06.2014, Tartu
* EBÜ Erinäitus 07.09.2014, Tallinn
* II & IX rühma erinäitus 07.09.2014
* Baltic Boxer 11.07.2015, Tartu
* Jahressieger Estonia 12.07.2015, Tartu
* II & IX rühma erinäitus 06.09.2015
* Jahressieger Estonia 02.07.2016, Tartu
* EBÜ II & IX rühma näitus 04.09.2016
* Baltic Boxer 2017 15.07.2017, Tartu
* Jahressieger Estonia 2017, 16.07.2017,
* EBÜ II & IX rühma näitus 03.09.2017
* Ungari 2013 - Atibox, WDS
* Poola 2013 - CEBS & Jahressieger
* Eesti Võitja 2013
* Läti 2013 - Balti Võitja
* Leedu Võitja 2014
* Läti Võitja 2014
* Narva RV 2014- BEST IN SHOW
* Jahressieger Latvia 2014
* Atibox 2014 - Poola
* Slovakkia 2014 - CEBS & Jahressieger
* Maailma Võitja 2014 - Soome
* Baltic Boxer 2014 - Läti
* Euroopa Võitja 2014 - Tšehhi
* Soome Võitja 2014
* Champion of Champions 2014
* Leedu Võitja 2015
* Läti erinäitus 2015
* Atibox 2015 - Saksamaa
* Soome erinäitus 2015
* Maailma Võitja 2015 - Itaalia
* Läti Võitja 2015
* Jahressieger Latvia 2015
* CEBS 2015 - Tšehhi
* Jahressieger Belarus 2015
* Riia Võitja 2015
* Soome Võitja 2015
* Champion of Champions 2015
* Leedu Võitja 2016
* Jahressieger Latvia 2016
* Atibox 2016 - Sloveenia
* Läti Võitja 2016
* Maailma Võitja 2016 - Venemaa
Baltic Boxer 2016 - Läti
* Jahressieger Poland 2016
* Jahressieger Ukraine 2016
* Balti Võitja 2016 - Läti
* Leedu Võitja 2017
* Jahressieger Latvia 2017
* Balti Võitja 2017 - Leedu
* Atibox 2017 - Slovakkia
* Erinäitused Tsehhis
* Läti Võitja 2017
* Erinäitus Soomes
* Venemaa erinäitus 2017
* Läti erinäitus 2017
* Slovakkia 2017 - CEBS & Jahressieger
* Näitusetulemused 2013 (jaanuar-juuli)
* Näitusetulemused 2013 (august - dets)
* Näitusetulemused 2014 (jaanuar-mai)
* Näitusetulemused 2014 (juuni-juuli)
* Näitusetulemused 2014 (august - dets)
* Näitusetulemused 2015 (jaanuar-mai)
* Näitusetulemused 2015 (juuni-august)
* Näitusetulemused 2015 (august-oktoober
* Näitusetulemused 2015 (nov - dets)
* Näitusetulemused 2016 (Jaanuar-Mai)
* Näitusetulemused 2016 (Juuni-Juuli)
* Näitusetulemused 2016 (August - Dets)
* Näitusetulemused 2017 (Jaanuar - Juuni
* Näitusetulemused 2017 (Juuni-Sept)
* Näitusetulemused 2017 (Sept-?)
 

 
  taibu.com 2004