Uudised
   Ühing
   Bokser
   Aretus
   Kennelid
   Pesakonnad
   Koolitus
   Näitused
      Tulemused
      Mis toimub näitusel?
   Erinäituste võitjad
   Tšempionid
   Aasta Bokser
   Hädasolijate abistamiseks
   Igavestel Jahimaadel
   Viidad
   Pood
   Kontakt

 - Avaleht
 - Sisukord
 - Fotoalbumid
 
 
 
  * Baltic Boxer 16.06.2013, Tartu
 

XXXII Saksa bokserite erinäitus / XXXII Specialty Show for Boxers, 16.06.2013, Tartu

Kohtunik / Judge – Juan Manuel Martinez – Hispaania / Spain

Pildid: Kirke Roosaar & Elen Kivi






BEEBIKLASS / BABY CLASS

Kollased isased / Fawn males

Borok'ko Kazanova (The Show Must Go On di Casa Vernice X Borok'ko Grecheskay Smakovniza)- ei osalenud / not showing

Gesper Brisart Nordom (Ybsen von Bispus X Germiona Nordom)- ei osalenud / not showing

Tiigrikarva emased / Brindle females

Kenya Di Solaro Greco (Mariscal de Villacecilia's X Jinga Dar da Quinta da Brum)- ei osalenud / not showing

KUTSIKAKLASS / PUPPY CLASS


Kollased isased / Fawn males

I EAH, VSP K / Exc/1, BOS Puppy
Lamouse De la Finca Sapho (Jorrick de la Finca Sapho X Galena De La Finca Sapho)


Kollased emased / Fawn females

I EAH / I PP
Ability Harmony Hermione (Ferrari vom German Dream X Ability Endora Ebony)


II EAH / II PP
Ability Herta Harah (Ferrari vom German Dream X Ability Endora Ebony)


III EAH / III PP
Ability Heather Hety (Ferrari vom German Dream X Ability Endora Ebony)


IV EAH / IV PP
Yusol Iz Rossii S Ljubovyu (The Show Must Go On di Casa Vernice X Soland Boks Lukretsia)

Kohata / without placement
Kabiria Ot Goldibox (Optimus Prime the Fifth Element X Ispana ot Goldiboks)


Kohata / without placement
Lustica Grancasa Fifa (Lakifan Gerald O'Guido X Lustica Okakor Casablanca)

Tiigrikarva emased / Brindle females

I EAH, TPK / I PP, BOB Puppy
Yunost Iz Rossii S Ljubovyu (The Show Must Go On di Casa Vernice X Soland Boks Lukretsia)


II EAH / II PP
Cochise Buena Vista (Carrera Maximus Deus X Cochise Irachesh)

Kollased isased / Fawn males

Juuniorklass / junior class

I SP, SK, Jun SERT / Exc/1, SQ, Jun CAC
Napmary's Eros (Percy Optima Grata X Hola Mi Sueno Napmary's Daroq)

Noorteklass / Intermediate class

I SP, SK / Exc/1, SQ
Napmary's Denirs (Pavarotti Nostrum X Daiquiry val Napmary's)


II SP, SK / Exc/2, SQ
Napmary's Debors (Pavarotti Nostrum X Daiquiry val Napmary's)

Avaklass / Open class

I SP, SK, PKI3 / Exc/1, SQ, 3rd Best Fawn Male
Ability Edward Echo (Geo Boxer del Euro X Ability Charlotte Chantella)


II SP, SK, PKI4, SERT / Exc/2, SQ, 4th Best Fawn Male, CAC
Marvel Borny (Born to Be with You Napmary's X Yoko Benignus)


III SP, SK / Exc/3, SQ
Ability Ember Egon (Geo Boxer del Euro X Ability Charlotte Chantella)


Tšempionklass / Champion class

I SP, SK, PKI1 / Exc/1, SQ, 1st Best Fawn Male
Lakifan Gerald O'Guido (Guido di Casa Vernice X As'Gunapal Dior's Hanna to Lakifan)


II SP, SK, PKI2 / Exc/2, SQ, 2nd Best Fawn Male
Optimus Prime the Fifth Element (Orgon von Fausto X Anuk-sa-Namun The Fifth Element)


III SP, SK / Exc/3, SQ
Kenlend Box Tenaro Amante (Greco de Rincomar X Galathea iz Vladeniy Popovih)


Veteranklass / Veteran class

I SP, SK, VSP Vet, BBCA VET W'13 / Exc/1, SQ, BOS Vet, BBCA VET W'13
Zirco del Trinitad (Nick del Nettuno X Xarline del Trinitad)


Tiigrikarva isased / Brindle males

Juuniorklass / Junior class

I SP, SK, Jun CAC, VSP Jun, PTI3, BBCA JUN W'13 / Exc/1, SQ, Jun CAC, BOS Jun, 3rd best brindle male, BBCA JUN W'13
Borok'ko Falkonet Bien Faset (The Show Must Go On di Casa Vernice X Borok'ko Falkone)


II SP, SK / Exc/2, SQ
Ability Gerret Gilbert (Jazzman von Venusberg X Napmary's Briannah Ability)


III SP, SK / Exc/3, SQ
Ability Groove von Glehn (Jazzman von Venusberg X Napmary's Briannah Ability)


IV SP, SK / Exc/4, SQ
Braveheart di Casa Vernice (Finito de Tierra de Boxer X You Are my Sunshine di Casa Vernice)


SP, SK / Exc, SQ
Quno von Preussens Eden (Nimbus von Hanseatenhof X Carrie von Preussens Eden)


SP, SK / Exc, SQ
Key Point no Akaciša (Via Avelling I Go On X Hennessy Silver Spirit)


SP, SK / Exc, SQ
Ability Fredo Faustino (Koto de Guezman X Ability Charlotte Chantella)


Noorteklass / Intermediate class

I SP, SK / Exc/1, SQ
Ma Baker's Candy Man Can (Carrera Maximus Deus X Ma Baker's Knock Them Out)


Avaklass / Open class

I SP, SK, PTI4 / Exc/1, SQ, 4th Best Brindle Male
Golden Amulette Censi (Zherar Valensio Adjantis X Golden Amulette Herzie Rose)


II SP, SK / Exc/2, SQ
Lakifan Herz O'Guido (Guido di Casa Vernice X As'Gunapal Dior's Hanna to Lakifan)


Tšempionklass / Champion class

I SP, SK, PTI1, VSP, BBCA W'13 / Exc/1, SQ, 1st best brindle male, BOS, BBCA W'13
The Show Must Go On di Casa Vernice (Ippolito del Colle dell'Infinito X Flash of the Night)


II SP, SK, PTI2, SERT / Exc/2, SQ, 2nd best brindle male, CAC
Just Dream Become True No Akaciša (Llanto de Guezman X Danse Avec Moi no Akaciša)


Veteranklass / Veteran class

I SP, SK / Exc/1, SQ
Saules Stars no Akaciša (Omar dei Centurioni X Romaška no Akaciša)


II SP, SK, Vet SERT / Exc/2, SQ, Vet CAC
Felicitas Ceres Oscar De La Renta (Borok'ko Kenzo X Felicitas Ceres Pandora)


III SP, SK / Exc/3, SQ
Felicitas Ceres Rodeo (Xanthos vom Drimborn X Felicitas Ceres Selene)


Kollased emased / Fawn females

Juuniorklass / Junior class

I SP, SK, TP Jun, BBCA JUN W'13 / Exc/1, SQ, BOB Jun, BBCA JUN W'13
Napmary's Enigma (Percy Optima Grata X Hola Mi Sueno Napmary's Daroq)


II SP, SK, Jun CAC / Exc/2, SQ, Jun CAC
Baccara (K'Capone Floyd Fender Edda X Hard to be an Angel Napmary's Daroq)


III SP, SK / Exc/3, SQ
Etna ot Goldiboks (Optimus Prime the Fifth Element X Esperanca ot Goldiboks)


IV SP, SK / Exc/4, SQ
Montana Silver Spirit (Aaron Denburg X Uma Silver Spirit)


SP, SK / Exc, SQ
Borok'ko Fleur D'Orange Princess (The Show Must Go On di Casa Vernice X Borok'ko Falkone)


SP, SK / Exc, SQ
Touch of Diamond di Casa Vernice (Rus la Fler Eternal Flame X Via Avelling It's My Dream)


Avaklass / Open class

I SP, SK, PKE4 / Exc/1, SQ, 4th best fawn female
Hola Mi Sueno Napmary's Daroq (Roque Santa Cruz von German Dream X Dare to Say No val Napmary's)


II SP, SK / Exc/2, SQ
Ability Endora Ebony (Geo Boxer del Euro X Ability Charlotte Chantella)


III SP, SK / Exc/3, SQ
Boxmann Paradise (Oliver-Jones von Bispus X Boxmann Lothlorien)


IV SP, SK / Exc/4, SQ
Golden Amulette Freya Roxanna (Liberum Avis Pentagon X Golden Amulette Big Mum's Hope)


SP, SK / Exc, SQ
Lakifan Honey Bouquet O'Guido (Guido di Casa Vernice X As'Gunapal Dior's Hanna to Lakifan)


Kasutusklass / Working class

I SP, SK / Exc/1, SQ
Danse Avec Moi no Akaciša (Oliver Jones vom Bispus X Ecoute Seulement Moi no Akaciša)


II SP, SK / Exc/2, SQ
Golden Amulette Nena Elegance (Yuppie Beit Hollandia me Hagalil X Golden Amulette Big Mum's Hope)


Tšempionklass / Champion class

I SP, SK, PKE1, TP, BBCA W'13 / Exc/1, SQ, 1st best fawn female, BOB, BBCA W'13
Yoko Benignus (Herakles Optima Grata X Prada Benignus)


II SP, SK, PKE2 / Exc/2, SQ, 2nd best fawn female
Hard to Be an Angel Napmary's Daroq (Roque-Santacruz vom German Dream X Dare to Say No val Napmary's)


III SP, SK, PKE3 / Exc/3, SQ, 3rd best fawn female
Soland Boks Lukretsia (Hannibal Optima Grata X Soland Boks Asteri)


IV SP, SK, SERT / Exc/4, SQ, CAC
Ispana ot Goldiboks (Versacce de Ancudo X Esperanca ot Goldiboks)


SP, SK / Exc, SQ
Golden Amulette Chicka Chiara (Liberum Avis Pentagon X Golden Amulette Big Mum's Hope)


Veteranklass / Veteran class

I SP, SK, TP Vet, BBCA VET W'13 / Exc/2, SQ, BOB Vet, BBCA VET W'13
Golden Amulette Big Mum's Hope (Iggy Ipon Saan X Golden Amulette Priceless Pearl)


II SP, SK / Exc/2, SQ
Macondon Warna (Zirco del Trinitad X Macondon Quantanamera)


III SP, SK / Exc/3, SQ
Mersu Gingery Mimmi (Zirco del Trinitad X Mersu Morrita)


Tiigrikarva emased / Brindle females

Juuniorklass / Junior class 

I SP, SK, Jun CAC, PTE3 / Exc/1, SQ, Jun CAC, 3rd best brindle female
Jarkaya Zvezda ot Goldiboks (Indigo-2 ot Goldiboks X Tifani ot Goldiboks)


II SP, SK / Exc/2, SQ
Ability Filandra Farah (Koto de Guezman X Ability Charlotte Chantella)


III SP, SK / Exc/3, SQ
Kivinbox Moya Otrada Singareliya (Napmary's Arey Mercury X Kivinbox Moya Otrada Sincholi Stassiya)


IV SP, SK / Exc/4, SQ
Teserabox Yaota (Fire Energy Iksel X Fire Energy Reitera)


SP, SK / Exc, SQ
Ability Gracelyn Gretchen (Jazzman vom Venusberg X Napmary's Briannah Ability)


SP, SK / Exc, SQ
La Lune Noire no Akaciša (The Show Must Go On di Casa Vernice X Ecoute Seulement Moi no Akaciša)


Noorteklass / Intermediate class

I SP, SK, PTE4 / Exc/1, SQ, 4th best brindle female
Borok'ko Romantika (The Show Must Go On di Casa Vernice X Borok'ko Kapela Burana)


II SP, SK / Exc/2, SQ
Femina ot Goldiboks (Optimus Prime the Fifth Element X Versia ot Goldiboks)


III SP, SK / Exc/3, SQ
Extra Chance Garbein (Zar de Guezman X Venus de Guezman)


Avaklass / Open class

I SP, SK / Exc/1, SQ
Antoinette Mary Napmary's (Bear it In Mind no Akaciša X Heartly Yours Napmary's Daroq)


II SP, SK / Exc/2, SQ
Klarissa de la Finca Sapho (Good Morning di Casa Vernice X Pearl do Jubileu)

III SP, SK / Exc/3, SQ
Lakifan Heather O'Guido (Guido di Casa Vernice X As'Gunapal Dior's Hanna to Lakifan)

Fire Energy Top Sicret (Samuel Della Cadormare X Fire Energy Intera)- ei osalenud / not showing

Tšempionklass / Champion class

I SP, SK, PTE1, SERT / Exc/1, SQ, 1st best brindle female, CAC
Just For Me No Akaciša (Llanto de Guezman X Danse Avec Moi no Akaciša)


II SP, SK, PTE2 / Exc/2, SQ, 2nd best brindle female
Rashel ot Goldiboks (Performance ot Goldiboks X Sapnu Barvedis Call Me Out)


Karmella Dolce Belloliv (Oliver-Jones von Bispus X Tany's Belezza)- ei osalenud / not showing

Veteranklass / Veteran class

I SP, SK, Vet SERT / Exc/1, SQ, Vet CAC
Boxmann Futurama (Nico von Santana X Boxmann Star Wars)


II SP, SK / Exc/2, SQ
Monika Kapitanskaya Doch (Borok'ko Kapitan Boreali X Benvenju Ottavia Legero)


Paaride võistlus / Brace competition

I SP / Exc/1
The Show Must Go On di Casa Vernice (Ippolito del Colle dell'Infinito X Flash of the Night) & Borok'ko Romantika (The Show Must Go On di Casa Vernice X Borok'ko Kapela Burana)


II SP / Exc/2
Just Dream Become True No Akaciša (Llanto de Guezman X Danse Avec Moi no Akaciša) & Just For Me No Akaciša (Llanto de Guezman X Danse Avec Moi no Akaciša)


III SP / Exc/3
Lakifan Gerald O'Guido (Guido di Casa Vernice X As'Gunapal Dior's Hanna to Lakifan) & Lakifan Honey Bouquet O'Guido (Guido di Casa Vernice X As'Gunapal Dior's Hanna to Lakifan)


Kasvatajaklass / Breeder's class

I SP / Exc/1
Napmary's


II SP / Exc/2
No Akaciša


III SP / Exc/3
Ability


IV SP / Exc/4
Golden Amulette


Borok'ko- ei osalenud / not showing

JÄRGLASTEKLASS / PROGENCY CLASS

I SP / Exc/1
The Show Must Go On di Casa Vernice (Ippolito del Colle dell'Infinito X Flash of the Night)


II SP / Exc/2
Golden Amulette Big Mum's Hope (Iggy Ipon Saan X Golden Amulette Priceless Pearl)


Saksa bokserite Club Show / Club Show for Boxers, 16.06.2013, Tartu

Kohtunik / Judge – Juan Manuel Martinez – Hispaania / Spain


Isased / Males

JUUNIORIKLASS / JUNIOR CLASS

I, TP J, PI1, VSP  / I, BOB Jun, 1st Best Male, BOS
Ability Galvin Galileo (Jazzman vom Venusberg X Napmary's Briannah Ability)


Emased / Females

VÕITJAKLASS / WINNERS CLASS

I, PE1, TP, Club Show Võitja  / I, 1st Best Female, BOB, Club Show Winner
Golden Amulette Brandy (Golden Amulette Glorius Maximus X Liter Bomond Demokratia)


AVAKLASS / OPEN CLASS

I , PE2 / I, 2nd Best Female
Ability Edithe Evita (Geo Boxer del Euro X Ability Charlotte Chantella)

EST | ENG | RUS


 
 
 


* Kasutatavad lühendid
* EBÜ Erinäitus 19.05.2002
* EBÜ Erinäitus, 09.02.2003
* EBÜ erinäitus, 15.05.2004, Tallinn
* 2. rühma näitus, 31.07.2004, Tallinn
* EBÜ erinäitus, 13.02.2005, Tallinn
* EBÜ erinäitus, 15.05.2005, Tallinn
* 2. rühma näitus, 21.08.2005, Tallinn
* 2. rühma näitus - BIS
* EBÜ erinäitus, 12.02.2006, Tallinn
* Baltic Boxer 2006, Tallinn
* EBÜ erinäitus, 27.08.2006, Liuranna
* EBÜ erinäitus, 11.02.2007, Tallinn
* EBÜ erinäitus, 01.07.2007, Tallinn
* EBÜ erinäitus, 09.02.2008, Tallinn
* EBÜ erinäitus, 01.06.2008, Tallinn
* EBÜ erinäitus, 14.02.2009, Tallinn
* Baltic Boxer 2009, Tallinn
* EBÜ erinäitus, 13.02.2010, Tallinn
* Jahressieger Estonia 19.06.2010
* 2. ja 9. rühma näituse tulemused 2010
* Baltic Boxer 2011
* Jahressieger Estonia 10.09.2011, TLN
* Jahressieger Estonia 14.07.2012, Tartu
* EBÜ Erinäitus 09.09.2012, Tallinn
* Baltic Boxer 16.06.2013, Tartu
* Jahressieger Estonia 08.09.2013, TLN
* Jahressieger Estonia 28.06.2014, Tartu
* EBÜ Erinäitus 29.06.2014, Tartu
* EBÜ Erinäitus 07.09.2014, Tallinn
* II & IX rühma erinäitus 07.09.2014
* Baltic Boxer 11.07.2015, Tartu
* Jahressieger Estonia 12.07.2015, Tartu
* II & IX rühma erinäitus 06.09.2015
* Jahressieger Estonia 02.07.2016, Tartu
* EBÜ II & IX rühma näitus 04.09.2016
* Baltic Boxer 2017 15.07.2017, Tartu
* Jahressieger Estonia 2017, 16.07.2017,
* EBÜ II & IX rühma näitus 03.09.2017
* Ungari 2013 - Atibox, WDS
* Poola 2013 - CEBS & Jahressieger
* Eesti Võitja 2013
* Läti 2013 - Balti Võitja
* Leedu Võitja 2014
* Läti Võitja 2014
* Narva RV 2014- BEST IN SHOW
* Jahressieger Latvia 2014
* Atibox 2014 - Poola
* Slovakkia 2014 - CEBS & Jahressieger
* Maailma Võitja 2014 - Soome
* Baltic Boxer 2014 - Läti
* Euroopa Võitja 2014 - Tšehhi
* Soome Võitja 2014
* Champion of Champions 2014
* Leedu Võitja 2015
* Läti erinäitus 2015
* Atibox 2015 - Saksamaa
* Soome erinäitus 2015
* Maailma Võitja 2015 - Itaalia
* Läti Võitja 2015
* Jahressieger Latvia 2015
* CEBS 2015 - Tšehhi
* Jahressieger Belarus 2015
* Riia Võitja 2015
* Soome Võitja 2015
* Champion of Champions 2015
* Leedu Võitja 2016
* Jahressieger Latvia 2016
* Atibox 2016 - Sloveenia
* Läti Võitja 2016
* Maailma Võitja 2016 - Venemaa
Baltic Boxer 2016 - Läti
* Jahressieger Poland 2016
* Jahressieger Ukraine 2016
* Balti Võitja 2016 - Läti
* Leedu Võitja 2017
* Jahressieger Latvia 2017
* Balti Võitja 2017 - Leedu
* Atibox 2017 - Slovakkia
* Erinäitused Tsehhis
* Läti Võitja 2017
* Erinäitus Soomes
* Venemaa erinäitus 2017
* Läti erinäitus 2017
* Slovakkia 2017 - CEBS & Jahressieger
* Näitusetulemused 2013 (jaanuar-juuli)
* Näitusetulemused 2013 (august - dets)
* Näitusetulemused 2014 (jaanuar-mai)
* Näitusetulemused 2014 (juuni-juuli)
* Näitusetulemused 2014 (august - dets)
* Näitusetulemused 2015 (jaanuar-mai)
* Näitusetulemused 2015 (juuni-august)
* Näitusetulemused 2015 (august-oktoober
* Näitusetulemused 2015 (nov - dets)
* Näitusetulemused 2016 (Jaanuar-Mai)
* Näitusetulemused 2016 (Juuni-Juuli)
* Näitusetulemused 2016 (August - Dets)
* Näitusetulemused 2017 (Jaanuar - Juuni
* Näitusetulemused 2017 (Juuni-Sept)
* Näitusetulemused 2017 (Sept-?)
 

 
  taibu.com 2004