Uudised
   Ühing
   Bokser
   Aretus
   Kennelid
   Pesakonnad
   Koolitus
   Näitused
      Tulemused
      Mis toimub näitusel?
   Erinäituste võitjad
   Tšempionid
   Aasta Bokser
   Hädasolijate abistamiseks
   Igavestel Jahimaadel
   Viidad
   Pood
   Kontakt

 - Avaleht
 - Sisukord
 - Fotoalbumid
 
 
 
  * Näitusetulemused 2013 (jaanuar-juuli)
 

Näitusetulemused (Juuli-Detsember) / Show results (July-December)
Loe edasi / Read more - >

Luige Rahvuslik Näitus / Luige National Dogshow, Luige
30.06.2013

Kohtunik / Judge – Monika Kuriata-Okarmus – Poola / Poland

Isased juuniorklass / Males junior class

I SP, SK, Jun SERT, TPJ, PI1, TP / Exc/1, CQ, Jun CAC, BOB Jun, 1st Best Male, BOB
Borok'ko Falkonet Bien Faset
(The Show Must Go On di Casa Vernice X Borok'ko Falkone)

VH / VG
Ma Baker's I Feel Good
(Bon Dzhorno Sole Mio to Frontera's X Ma Baker's Q-Rankukka)

Emased juuniorklass / Females junior class

I SP, SK, Jun SERT, VSPJ, PE1, VSP / Exc/1, CQ, Jun CAC, BOS Jun, 1st Best Female, BOS
Etna ot Goldiboks
(Optimus Prime the Fifth Element X Esperanca ot Goldiboks)

II SP, SK, PE2 / Exc/2, CQ, 2nd Best Female
Ability Filandra Farah (Koto de Guezman X Ability Charlotte Chantella)

III SP / Exc/3
Ma Baker's It's My Life
(Bon Dzhorno Sole Mio to Frontera's X Ma Baker's Q-Rankukka)

IV SP / Exc/4
Ability Gracelyn Gretchen (Jazzman vom Venusberg X Napmary's Briannah Ability)

Emased veteranklass / Females veteran klass class

Golden Amulette Big Mum's Hope (Iggy Ipon Saan X Golden Amulette Priceless Pearl) - ei osalenud / not showing

Kres Grandfather Okatava (Kres Grandfather Danatello X Kres Grandfather Brusnika) - ei osalenud / not showing

Mersu Gingery Mimmi (Zirco del Trinitad X Mersu Morrita) - ei osalenud / not showing

Isased noorteklass / Males intermediate class

I SP, SK, PI3, SERT / Exc/1, CQ, 3rd Best Male, CAC
Marbelton Duty Officer
(Marbelton Star Chaser X Marbelton Dancing Shoes)

Isased tšempionklass / Males champion class

I SP, SK, PI2 / Exc/1, CQ, 2nd Best Male
Gift of Gods no Akaciša (Hard del Roxius X Touch of My Heart no Akaciša)

Emased noorteklass / Females intermediate class

I SP, SK, PE3, SERT / Exc/1, CQ, 3rd Best Female, CAC
Tenten Marimba (Necket del Cuore Grande X Najaf's Jacaranda)

Emased avaklass / Females open class

I SP / Exc/1
Golden Amulette Herzie Rose (Liberum Avis Pentagon X Golden Amulette Big Mum's Hope)

II SP / Exc/2
Lustica Okakor Casablanca (Lustica Ceros Korinnos X Kres Grandfather Okatava)

Haapsalu Rahvuslik Näitus / Haapsalu National Dogshow, Haapsalu
29.06.2013

Kohtunik / Judge – Desmond Kavanagh – Iirimaa / Ireland

Emased kutsikaklass / Females puppy class

I EAH, TPK / I PP, BOB Puppy
Ability Harmony Hermione (Ferrari vom German Dream X Ability Endora Ebony)

Isased juuniorklass / Males junior class

I SP, SK, Jun SERT, VSPJ, PI4 / Exc/1, CQ, Jun CAC, BOS Jun, 4th Best Male
Ability Gerret Gilbert
(Jazzman vom Venusberg X Napmary's Briannah Ability)

II SP, SK / Exc/2, CQ
Ability Groove von Glehn
(Jazzman vom Venusberg X Napmary's Briannah Ability)

III SP / Exc/3
Ma Baker's I Feel Good
(Bon Dzhorno Sole Mio to Frontera's X Ma Baker's Q-Rankukka)

Diskv / DSQ
Braveheart di Casa Vernice
(Finito de Dierra de Boxer X You Are My Sunshine di Casa Vernice)

Emased juuniorklass / Females junior class

I SP, SK, Jun SERT, TPJ, PE1, TP / Exc/1, CQ, Jun CAC, BOB Jun, 1st Best Female, BOB
Ability Filandra Farah (Koto de Guezman X Ability Charlotte Chantella)

II SP / Exc/2
Touch of Diamond di Casa Vernice
(Rus la Fler Eternal Flame X Via Avelling It's My Dream)

VH / VG
Ma Baker's It's My Life
(Bon Dzhorno Sole Mio to Frontera's X Ma Baker's Q-Rankukka)

VH / VG
Ability Gracelyn Gretchen
(Jazzman vom Venusberg X Napmary's Briannah Ability)

Emased veteranklass / Females veteran klass class

Kres Grandfather Okatava (Kres Grandfather Danatello X Kres Grandfather Brusnika) - ei osalenud / not showing

Isased noorteklass / Males intermediate class

I SP, SK, PI3 / Exc/1, CQ, 3rd Best Male
Marbelton Duty Officer
(Marbelton Star Chaser X Marbelton Dancing Shoes)

Isased tšempionklass / Males champion class

I SP, SK, PI1, VSP / Exc/1, CQ, 1st Best Male, BOS
Lakifan Herz O'Guido (Guido di Casa Vernice X As'Gunapal Dior's Hanna to Lakifan)

II SP, SK, PI2, SERT / Exc/2, CQ, 2nd Best Male, CAC
Gift of Gods no Akaciša (Hard del Roxius X Touch of My Heart no Akaciša)

Emased noorteklass / Females intermediate class

I SP, SK, PE2, SERT / Exc/1, CQ, 2nd Best Female, CAC
Tenten Marimba (Necket del Cuore Grande X Najaf's Jacaranda)

Emased avaklass / Females open class

I SP / Exc/1
Lustica Okakor Casablanca (Lustica Ceros Korinnos X Kres Grandfather Okatava)

Emased tšempionklass / Females champion class

I SP, SK, PE3 / Exc/1, CQ, 3rd Best Female
Lakifan Honey Bouquet O'Guido (Guido di Casa Vernice X As'Gunapal Dior's Hanna to Lakifan)

Kasvatajaklass / Breeders class

I SP, TP / Exc/1, BOB
Ability

Bokserite erinäitus "Baltic Boxer 2013" / Specialty show "Baltic Boxer 2013", Tartu
16.06.2013

Kohtunik / Judge – Juan Manuel Martinez - Hispaania / Spain

Tulemused / Results - >

Rahvusvaheline Näitus "Eesti Võitja 2013" / International Show "Estonian Winner 2013", Tallinn
01.06.2013

Kohtunik / Judge – Juta Haranen – Eesti / Estonia

Tulemused / Results - >

Rakvere Rahvuslik Näitus / Rakvere National Dogshow, Rakvere
21.04.2013

Kohtunik / Judge – Satu Ylä-Mononen – Soome / Finland

Pildid: Elari Aaboja

Emased kutsikaklass / Females puppy class

I EAH, TPK / I PP, BOB Puppy
Ability Harmony Hermione
(Ferrari vom German Dream X Ability Endora Ebony)

Isased juuniorklass / Males junior class

I SP, SK, Jun SERT, TPJ, PI2 / Exc/1, SQ, Jun CAC, BOB Jun, 2nd Best Male
Marbelton Duty Officer 
(Marbelton Star Chaser X Marbelton Dancing Shoes)

II SP / Exc/2
Ability Gerret Gilbert (Jazzman vom Venusberg X Napmary's Briannah Ability)

Emased juuniorklass / Females junior class

I SP / Exc/1
Kaiffarin Benfica
(Zealbeat's Tuft is Tuft X Nikink-Var-Hard Vensdeil)

II SP / Exc/2
Ability Filandra Farah (Koto de Guezman X Ability Charlotte Chantella)

III SP / Exc/3
Key of Love no Akaciša (Via Avelling I Go On X Hennessi Silver Spirit)

IV SP / Exc/4
Ability Gracelyn Gretchen (Jazzman vom Venusberg X Napmary's Briannah Ability)

SP / Exc
Ability Gandira Ginger (Jazzman vom Venusberg X Napmary's Briannah Ability)

VH / VG
Ability Gambira Gracia (Jazzman vom Venusberg X Napmary's Briannah Ability)

VH / VG
Montana Silver Spirit (Aaron Denburg X Uma Silver Spirit)

VH / VG
Touch of Diamond di Casa Vernice (Rus la Fler Eternal Flame X Via Avelling It's My Dream)

Isased noorteklass / Males intermediate class

I SP / Exc/1
Jewel no Akaciša (Llanto de Guezman X Danse Avec Moi no Akaciša)

Isased avaklass / Males open class

I SP, SK, PI1, SERT, TP / Exc/1, SQ, 1st Best Male, CAC, BOB
Harley Davidson no Akaciša (Just as You Wish Oliverotti X Ecoute Seulement Moi no Akaciša)

II SP, SK, PI/3 / Exc/2, SQ, 3rd Best Male
Hausse Zeus (Hausse Utah X Hausse Wixi)

III SP / Exc/3
Inyeti's Adonis Vernalis (Ferdinand von Inis Vitrin X Moonraker Hurrjanhyvä)

Rakvere Rahvuslik Näitus / Rakvere National Dogshow, Rakvere
20.04.2013

Kohtunik / Judge – Igoris Zizevskis – Leedu / Lithuania

Pildid: Elari Aaboja

Isased juuniorklass / Males junior class

I SP, SK, Jun SERT, VSPJ, PI3 / Exc/1, SQ, Jun CAC, BOS Jun, 3rd Best Male
Marbelton Duty Officer 
(Marbelton Star Chaser X Marbelton Dancing Shoes)

II SP, SK, PI4 / Exc/2, SQ, 4th Best Male
Ability Gerret Gilbert (Jazzman vom Venusberg X Napmary's Briannah Ability)

Emased juuniorklass / Females junior class

I SP, Jun SERT, TPJ, PE1, VSP / Exc/1, Jun CAC, BOB Jun, 1st Best Female, BOS
Kaiffarin Benfica
(Zealbeat's Tuft is Tuft X Nikink-Var-Hard Vensdeil)

II SP, SK, PE2 / Exc/2, SQ, 2nd Best Female
Ability Filandra Farah (Koto de Guezman X Ability Charlotte Chantella)

III SP / Exc/3
Montana Silver Spirit (Aaron Denburg X Uma Silver Spirit)

IV SP / Exc/4
Key of Love no Akaciša (Via Avelling I Go On X Hennessi Silver Spirit)

SP / Exc
Touch of Diamond di Casa Vernice (Rus la Fler Eternal Flame X Via Avelling It's My Dream)

VH / VG
Ability Gracelyn Gretchen (Jazzman vom Venusberg X Napmary's Briannah Ability)

VH / VG
Ability Gandira Ginger (Jazzman vom Venusberg X Napmary's Briannah Ability)

VH / VG
Ability Gambira Gracia (Jazzman vom Venusberg X Napmary's Briannah Ability)

Isased noorteklass / Males intermediate class

I SP, SK / Exc/1, SQ
Jewel no Akaciša (Llanto de Guezman X Danse Avec Moi no Akacisa)

Isased avaklass / Males open class

I SP, SK, PI/1, SERT, PI1, TP, RÜP3 / Exc/1, SQ, 1st Best Male, CAC, BOB, Group 3rd
Hausse Zeus (Hausse Utah X Hausse Wixi)

II SP, SK, PI2 / Exc/1, SQ, 2nd Best Male
Harley Davidson no Akaciša (Just as You Wish Oliverotti X Ecoute Seulement Moi no Akaciša)

III SP / Exc/3
Inyeti's Adonis Vernalis (Ferdinand von Inis Vitrin X Moonraker Hurrjanhyvä)

Paaride võistlus / Brace competition

I SP, TP / Exc/1, BOB
Harley Davidson no Akaciša / Key of Love no Akaciša

Rahvusvaheline Näitus "Tallinna Võitja 2013" / International Show "Tallinn Winner 2013", Tallinn
13.04.2013

Kohtunik / Judge – Peter Harsanyi – Ungari / Hungary

Emased juuniorklass / Females junior class

I SP, SK, Jun SERT, PE4 / Exc/1, CQ, Jun CAC, 4th Best Female
Touch of Diamond di Casa Vernice (Rus la Fler Eternal Flame X Via Avelling It's My Dream)

II SP, SK / Exc/2, SQ
Montana Silver Spirit (Aaron Denburg X Uma Silver Spirit)

Emased veteranklass / Females veteran class

I SP, SK, TPV, PE2, TLN VET W'13 / Exc/1, SQ, BOB Vet, 2nd Best Female, TLN VET W'13
Golden Amulette Big Mum's Hope (Iggy Ipon Saan X Golden Amulette Priceless Pearl)

Isased avaklass / Males open class

I SP, SK, PI2, SERT, Res-CACIB / Exc/1, SQ, 2nd Best Male, CAC, Res-CACIB
Lakifan Herz O'Guido (Guido di Casa Vernice X As'Gunapal Dior's Hanna to Lakifan)

Isased tsempionklass / Males champion class

I SP, SK, PI1, CACIB, TP, TLN W'13 / Exc/1, SQ, 1st Best Male, CACIB, BOB, TLN W'13
Lakifan Gerald O'Guido (Guido di Casa Vernice X As'Gunapal Dior's Hanna to Lakifan)

II SP, SK, PI3 / Exc/2, SQ, 3rd Best Male
Kenlend Box Tenaro Amante (Greco de Rincomar X Galathea iz Vladeny Popovih)

Emased avaklass / Females open class

II SP, SK, PE3 / Exc/2, SQ, 3rd Best Female
Golden Amulette Berta (Golden Amulette Motive Power X Liter Bomond Demokratia)

I SP, SK, PE1, CACIB, VSP, TLN W'13 / Exc/1, SQ, 1st Best Female, CACIB, BOS, TLN W'13
Lakifan Honey Bouquet O'Guido (Guido di Casa Vernice X As'Gunapal Dior's Hanna to Lakifan)

Paaride võistlus / Brace competition

I SP, TP, BIS3 / Exc/1, BOB, Best in Show Brace III
Lakifan Gerald O'Guido / Lakifan Honey Bouquet O'Guido

Narva Rahvuslik Näitus / Narva National Dogshow, Narva
23.03.2013

Kohtunik / Judge – Monika Blaha – Austria

Emased beebiklass / Females baby class

I EAH, TPB, BIS2 / I PP, BOB Baby, Best in Show Baby II
Ability Harmony Hermione (Ferrari vom German Dream X Ability Endora Ebony)

Isased kutsikaklass / Males puppy class

I EAH, TPK / I PP, BOB Puppy
Braveheart di Casa Vernice (Finito de Dierra de Boxer X You Are My Sunshine di Casa Vernice)

Emased juuniorklass / Females junior class

I SP, SK, TPJ, Jun SERT, PE1, TP / Exc/1, SQ, BOB Jun, Jun CAC, 1st Best Female, BOB
Kivinbox Moya Otrada Singareliya (Napmary's Arey Mercury X Kivinbox Moya Otrada Sincholi Stassiya)

II SP, SK, PE2 / Exc/2, SQ, 2nd Best Female
Ability Gracelyn Gretchen (Jazzman vom Venusberg X Napmary's Briannah Ability)

VH / VG
Ability Filandra Farah (Koto de Guezman X Ability Charlotte Chantella)

VH / VG
Touch of Diamond di Casa Vernice (Rus la Fler Eternal Flame X Via Avelling It's My Dream)

Emased veteranklass / Females veteran class

I SP, SK, TPV, Vet SERT, PE3 / Exc/1, SQ, BOB Vet, Vet CAC, 3rd Best Female
Hazelpikbox Bellatrix Diva (Nico von Santana X Hazelpikbox Hanna's Fairness Arnica)

Tallinna Rahvuslik Näitus / Tallinn National Dogshow, Tallinn
03.03.2013

Kohtunik / Judge – Beata Petkevica – Läti / Latvia

Emased beebiklass / Females baby class

I EAH, TPB / I PP, BOB Baby
Ability Heather Hety (Ferrari vom German Dream X Ability Endora Ebony)

Isased kutsikaklass / Males puppy class

I EAH, TPK / I PP, BOB Puppy
Zealbeat's Örouse the House (Ma Baker's Xcalibur X Sky Bridge Purple Rain)

Isased juuniorklass / Males junior class

I SP, SK, VSPJ, Jun CAC, PI1, VSP / Exc/1, SQ, BOS Jun, Jun CAC, 1st Best Male, BOS
Ma Baker's Candy Man Can (Carrera Maximus Deus X Ma Baker's Knock Them Out)

Emased juuniorklass / Females junior class

I SP, SK, TPJ, Jun CAC, PE1, TP / Exc/1, SQ, BOB Jun, Jun CAC, 1st Best Female, BOB
Etna ot Goldiboks (Optimus Prime the Fifth Element X Esperanca ot Goldiboks)

II SP, SK, PE2 / Exc/2, SQ, 2nd Best Female
Ability Filandra Farah (Koto de Guezman X Ability Charlotte Chantella)

III SP / Exc/3
Touch of Diamond di Casa Vernice (Rus la Fler Eternal Flame X Via Avelling It's My Dream)

IV SP / Exc/4
Mersu Faithful to Messalina (Liberum Avis Aut Caesar X Mersu Oder Kia Picanto)

SP / Exc
Montana Silver Spirit (Aaron Denburg X Uma Silver Spirit)

Tallinna Rahvuslik Näitus / Tallinn National Dogshow, Tallinn
02.03.2013

Kohtunik / Judge – Katarzyna Fizdon – Poola / Poland

Pildid: Livia Kask

Emased beebiklass / Females baby class

I EAH, TPB / I PP, BOB Baby
Ability Heather Hety (Ferrari vom German Dream X Ability Endora Ebony)

Isased kutsikaklass / Males puppy class

I EAH, TPK / I PP, BOB Puppy
Zealbeat's Örouse the House (Ma Baker's Xcalibur X Sky Bridge Purple Rain)

Isased juuniorklass / Males junior class

VH / VG
Ma Baker's Candy Man Can (Carrera Maximus Deus X Ma Baker's Knock Them Out)

Emased juuniorklass / Females junior class

I SP, SK, TPJ, Jun CAC, PE1, TP / Exc/1, SQ, BOB Jun, Jun CAC, 1st Best Female, BOB
Ability Filandra Farah (Koto de Guezman X Ability Charlotte Chantella)

II SP / Exc/2
Etna ot Goldiboks (Optimus Prime the Fifth Element X Esperanca ot Goldiboks)

VH / VG
Touch of Diamond di Casa Vernice (Rus la Fler Eternal Flame X Via Avelling It's My Dream)

VH / VG
Mersu Faithful to Messalina (Liberum Avis Aut Caesar X Mersu Oder Kia Picanto)

VH / VG
Montana Silver Spirit (Aaron Denburg X Uma Silvse Spirit)

Rahvusvaheline Näitus "Tallinn Winter Cup 2013" / International Show "Tallinn Winter Cup 2013", Tallinn
06.07.2013

Kohtunik / Judge – Lyubov Terentjeva, Venemaa / Russia

Isased juuniorklass / Males junior class

I SP, SK, TPJ, Jun SERT, TLN JWCUP'13 / Exc/1, CQ, BOB Jun, Jun CAC, TLN JWCUP'13
Ma Baker's Candy Man Can (Carrera Maximus Deus X Ma Baker's Knock Them Out)

II SP, SK / Exc/2, CQ
Marbelton Duty Officer (Marbelton Star Chaser X Marbelton Dancing Shoes)

Emased juuniorklass / Females junior class

I SP, SK, Jun SERT, VSPJ, PE/4, TLN JWCUP'13 / Exc/1, CQ, Jun CAC, BOS Jun, 4th Best Female, TLN JWCUP'13
Etna ot Goldiboks (Optimus Prime the Fifth Element X Esperanca ot Goldiboks)

II SP, SK / Exc/1, CQ
Kivinbox Moya Otrada Singareliya (Napmary's Arey Mercury X Kivinbox Moya Otrada Sincholi Stassiya)

III SP, SK / Exc/3, CQ
Mersu Faithful to Messalina (Liberum Avis Aut Caesar X Mersu Oder Kia Picanto)

IV SP, SK / Exc/4, CQ
Ability Filandra Farah (Koto de Guezman X Ability Charlotte Chantella)

SP / Exc
Touch of Diamond di Casa Vernice (Rus la Fler Eternal Flame X Via Avelling It's My Dream)

SP / Exc
Tenten Marimba (Necket del Cuore Grande X Najaf's Jacaranda)

SP / Exc
Jagodda Yuliana Ewabo (Jucar del Cabera de la Jara X Corleona Maximus Deus)

VH / VG
Playbox's Zahara (Liberum Avis Latinos X Liberum Avis Ballada)

Isased noorteklass / Males intermediate class

I SP, SK, PI/2, SERT, Res-CACIB / Exc/1, CQ, 2nd Best Male, CAC, Res-CACIB
Cocoon's Royal Choice (Jedna na Milion Heineken X Cocoon's Nylon Beat)

II SP, SK, PI/3 / Exc/1, CQ, 3rd Best Male
Golden Amulette Crusoe (Zherar Valensio Adjantis X Golden Amulette Herzie Rose)

III SP, SK / Exc/3, CQ
Lakifan Herz O'Guido (Guido di Casa Vernice X As'Gunapal Dior's Hanna to Lakifan)

IV SP, SK / Exc/4, CQ
Playbox's Warlock (Warrior dei Centurioni X Playbox's Okariina)

Isased avaklass / Males open class

I SP, SK / Exc/1, CQ
Givemefive Jack Sparrow (Ido el Tomex X Belamie di noi Vincere)

VH / VG
Tenten Knight (Kreisid Admirable Adonis X Najaf's Good for You)

Isased tšempionklass / Males champion class

I SP, SK, PI/1, CACIB, TP, TLN WCUP'13, RÜP3 / Exc/1, CQ, 1st Best Male, CACIB, BOB, TLN WCUP'13, Group 3rd
Lakifan Gerald O'Guido (Guido di Casa Vernice X As'Gunapal Dior's Hanna to Lakifan)

II SP, SK, PI4 / Exc/1, CQ, 4th Best Male
Amati del' Colmenero (Posseidon di noi Vincere X Almadinaks Tertsa)

Emased noorteklass / Females intermediate class

I SP, SK, PE/1, CACIB, VSP, TLN WCUP'13 / Exc/1, CQ, 1st Best Female, CACIB, BOS, TLN WCUP'13
Lakifan Honey Bouquet O'Guido (Guido di Casa Vernice X As'Gunapal Dior's Hanna to Lakifan)

Emased avaklass / Females open class

I SP, SK, PE/3, SERT / Exc/1, CQ, 3rd Best Female, CAC
Playbox's Unique (Liberum Avis Aut Caesar X Liberum Avis Ballada)

II SP, SK / Exc/2, CQ
Borealii Catalina (K'Capone Floys Fender Edda X Aivengo Pandora-2)

VH / VG
Bon Dzhorno Red Butterfly (As'Gunapal Christian Dior X Bon Dzhorno Evita Perroni)

Cocoon's Just For You (Cocoon's Ideal Choice X Cocoon's Fun Fun Fun)- ei osalenud / not showing

Emased tšempionklass / Females champion class

I SP, SK, PE/2, Res-CACIB / Exc/1, CQ, 2nd Best Female, Res-CACIB
Hard To Be An Angel Napmary's Daroq (Roque-Santacruz vom German Dream X Dare to Say No val Napmary's)

Emased tšempionklass / Females champion class

I SP, SK, TPV, TLN VET WCUP'13, BIS1 / Exc/1, CQ, BOB VET, TLN VET WCUP'13, BIS 1 Veteran
Golden Amulette Big Mum's Hope (Iggy Ipon Saan X Golden Amulette Priceless Pearl)

Kasvatajaklass / Breeders class

I SP, TP / Exc/1, BOB
Playbox's

Narva Rahvuslik Näitus / Narva National Dogshow, Narva
26.01.2013

Kohtunik / Judge – Salvador Janeiro, Hispaania / Spain

Emased juuniorklass / Females junior class

I SP, SK, TPJ, Jun Sert, PE1, VSP / Exc/1, CQ, BOB Jun, Jun CAC, 1st Best Female, BOS
Anastasia Black Dynasty (Pannon-Box Florin X Elena vom Kaiserfelsen)

Emased veteranklass / Females veteran class

I SP, SK, TP Vet, PE2, BIS4 / Exc/1, CQ, BOB Vet, 2nd Best Female, Best in Show Veteran IV
Mersu Gingery Mimmi (Zirco del Trinitad X Mersu Morrita)

Isased avaklass / Males open class

I SP, SK, PI1, SERT, TP, RÜP2 / Exc/1, CQ, 1st Best Male, CAC, BOB Group 2nd
Kreisid Admirable Buono Brillo (Gladiator di Casa Vernice X Xipituca von Bispus)

Tartu Rahvuslik Näitus / Tartu National Dogshow, Tartu
15.01.2013

Kohtunik / Judge – Saija Juutilainen, Soome / Finland

Isased juuniorklass / Males junior class

I SP / Exc/1
Ability Gerret Gilbert (Jazzman vom Venusberg X Napmary's Briannah Ability)

Emased juuniorklass / Females junior class

I SP, SK, TPJ, Jun Sert, PE1, TP / Exc/1, CQ, BOB Jun, Jun CAC, 1st Best Female, BOB
Kivinbox Moya Otrada Singareliya (Napmary's Arey Mercury X Kivinbox Moya Otrada Sincholi Stassiya)

II SP / Exc/2
Ability Gandira Ginger (Jazzman vom Venusberg X Napmary's Briannah Ability)

III SP / Exc/3
Ability Gracelyn Gretchen (Jazzman vom Venusberg X Napmary's Briannah Ability)

Tartu Rahvuslik Näitus / Tartu National Dogshow, Tartu
14.01.2013

Kohtunik / Judge – Benny Blid von Schedvin, Belgia / Belgium

Isased juuniorklass / Males junior class

I SP, SK, VSPJ, Jun SERT, PI1, VSP / Exc/1, CQ, BOS Jun, Jun CAC, 1st Best Male, BOS
Ability Gerret Gilbert (Jazzman vom Venusberg X Napmary's Briannah Ability)

Emased juuniorklass / Females junior class

I SP, SK, TPJ, Jun Sert, PE1, TP / Exc/1, CQ, BOB Jun, Jun CAC, 1st Best Female, BOB
Kivinbox Moya Otrada Singareliya (Napmary's Arey Mercury X Kivinbox Moya Otrada Sincholi Stassiya)

VH / VG
Ability Gandira Ginger (Jazzman vom Venusberg X Napmary's Briannah Ability)

VH / VG
Ability Gracelyn Gretchen (Jazzman vom Venusberg X Napmary's Briannah Ability)

Näitusetulemused (Juuli-Detsember) / Show results (July-December)
Loe edasi / Read more - >

EST | ENG | RUS


 
 
 


* Kasutatavad lühendid
* EBÜ Erinäitus 19.05.2002
* EBÜ Erinäitus, 09.02.2003
* EBÜ erinäitus, 15.05.2004, Tallinn
* 2. rühma näitus, 31.07.2004, Tallinn
* EBÜ erinäitus, 13.02.2005, Tallinn
* EBÜ erinäitus, 15.05.2005, Tallinn
* 2. rühma näitus, 21.08.2005, Tallinn
* 2. rühma näitus - BIS
* EBÜ erinäitus, 12.02.2006, Tallinn
* Baltic Boxer 2006, Tallinn
* EBÜ erinäitus, 27.08.2006, Liuranna
* EBÜ erinäitus, 11.02.2007, Tallinn
* EBÜ erinäitus, 01.07.2007, Tallinn
* EBÜ erinäitus, 09.02.2008, Tallinn
* EBÜ erinäitus, 01.06.2008, Tallinn
* EBÜ erinäitus, 14.02.2009, Tallinn
* Baltic Boxer 2009, Tallinn
* EBÜ erinäitus, 13.02.2010, Tallinn
* Jahressieger Estonia 19.06.2010
* 2. ja 9. rühma näituse tulemused 2010
* Baltic Boxer 2011
* Jahressieger Estonia 10.09.2011, TLN
* Jahressieger Estonia 14.07.2012, Tartu
* EBÜ Erinäitus 09.09.2012, Tallinn
* Baltic Boxer 16.06.2013, Tartu
* Jahressieger Estonia 08.09.2013, TLN
* Jahressieger Estonia 28.06.2014, Tartu
* EBÜ Erinäitus 29.06.2014, Tartu
* EBÜ Erinäitus 07.09.2014, Tallinn
* II & IX rühma erinäitus 07.09.2014
* Baltic Boxer 11.07.2015, Tartu
* Jahressieger Estonia 12.07.2015, Tartu
* II & IX rühma erinäitus 06.09.2015
* Jahressieger Estonia 02.07.2016, Tartu
* EBÜ II & IX rühma näitus 04.09.2016
* Baltic Boxer 2017 15.07.2017, Tartu
* Jahressieger Estonia 2017, 16.07.2017,
* EBÜ II & IX rühma näitus 03.09.2017
* Ungari 2013 - Atibox, WDS
* Poola 2013 - CEBS & Jahressieger
* Eesti Võitja 2013
* Läti 2013 - Balti Võitja
* Leedu Võitja 2014
* Läti Võitja 2014
* Narva RV 2014- BEST IN SHOW
* Jahressieger Latvia 2014
* Atibox 2014 - Poola
* Slovakkia 2014 - CEBS & Jahressieger
* Maailma Võitja 2014 - Soome
* Baltic Boxer 2014 - Läti
* Euroopa Võitja 2014 - Tšehhi
* Soome Võitja 2014
* Champion of Champions 2014
* Leedu Võitja 2015
* Läti erinäitus 2015
* Atibox 2015 - Saksamaa
* Soome erinäitus 2015
* Maailma Võitja 2015 - Itaalia
* Läti Võitja 2015
* Jahressieger Latvia 2015
* CEBS 2015 - Tšehhi
* Jahressieger Belarus 2015
* Riia Võitja 2015
* Soome Võitja 2015
* Champion of Champions 2015
* Leedu Võitja 2016
* Jahressieger Latvia 2016
* Atibox 2016 - Sloveenia
* Läti Võitja 2016
* Maailma Võitja 2016 - Venemaa
Baltic Boxer 2016 - Läti
* Jahressieger Poland 2016
* Jahressieger Ukraine 2016
* Balti Võitja 2016 - Läti
* Leedu Võitja 2017
* Jahressieger Latvia 2017
* Balti Võitja 2017 - Leedu
* Atibox 2017 - Slovakkia
* Erinäitused Tsehhis
* Läti Võitja 2017
* Erinäitus Soomes
* Venemaa erinäitus 2017
* Läti erinäitus 2017
* Slovakkia 2017 - CEBS & Jahressieger
* Näitusetulemused 2013 (jaanuar-juuli)
* Näitusetulemused 2013 (august - dets)
* Näitusetulemused 2014 (jaanuar-mai)
* Näitusetulemused 2014 (juuni-juuli)
* Näitusetulemused 2014 (august - dets)
* Näitusetulemused 2015 (jaanuar-mai)
* Näitusetulemused 2015 (juuni-august)
* Näitusetulemused 2015 (august-oktoober
* Näitusetulemused 2015 (nov - dets)
* Näitusetulemused 2016 (Jaanuar-Mai)
* Näitusetulemused 2016 (Juuni-Juuli)
* Näitusetulemused 2016 (August - Dets)
* Näitusetulemused 2017 (Jaanuar - Juuni
* Näitusetulemused 2017 (Juuni-Sept)
* Näitusetulemused 2017 (Sept-?)
 

 
  taibu.com 2004