Uudised
   Ühing
   Bokser
   Aretus
   Kennelid
   Pesakonnad
   Koolitus
   Näitused
      Tulemused
      Mis toimub näitusel?
   Erinäituste võitjad
   Tšempionid
   Aasta Bokser
   Hädasolijate abistamiseks
   Igavestel Jahimaadel
   Viidad
   Pood
   Kontakt

 - Avaleht
 - Sisukord
 - Fotoalbumid
 
 
 
  * EBÜ Erinäitus 19.05.2002
 

X Saksa bokserite erinäitus / X Specialty Show for Boxers, 19.05.2002

Kohtunik / Judge – Günther Karg – Saksamaa / Germany

TÕU PARIM / BEST OF BREED
Donnymoor Applause Please

VASTASSUGUPOOLE PARIM / BEST OF OPPOSITE SEX
Romaška no Akaciša

PARIM TIIGRIKARVA ISANE / THE BEST BRINDLE MALE
Stoppunkts no Madaram

PARIM PUNANE EMANE / THE BEST FAWN FEMALE
Golden Amulette D'Degiona Demini

BEEBIKLASS / BABY CLASS

TP B / BOB BABY
Hazelpikbox Hanna's Fairness Arnica

KUTSIKAKLASS / PUPPY CLASS

PARIM PUNANE ISANE KUTSIKAS / BEST FAWN MALE PUPPY
I Boxerworld Becher

PARIM TIIGRIKARVA EMANE KUTSIKAS / BEST BRINDLE FEMALE PUPPY
I Raftsman One Chance More
II Raftsman Opal is My Name

JUUNIORKLASS / JUNIOR CLASS

TPJ / BOB JUNIOR
Golden Amulette Priceless Pearl

VSPJ / BOS JUNIOR
Scheil'Klaid Beluche Brio

PARIM PUNANE ISANE JUUNIOR / BEST FAWN MALE JUNIOR
I Grand Prix no Madaram
II Felicitas Ceres Prometheus

PARIM TIIGRIKARVA ISANE JUUNIOR / BEST BRINDLE MALE JUNIOR
I Scheil'Klaid Beluche Brio
II Felicitas Ceres Triton
III Figaro no Akaciša
IV Aireston Jax O'Win Rise

PARIM PUNANE EMANE JUUNIOR / BEST FAWN FEMALE JUNIOR
I Golden Amulette Priceless Pearl
II Lama Sonda
III Golden Amulette Empire Dream

PARIM TIIGRIKARVA EMANE JUUNIOR / BEST BRINDLE FEMALE JUNIOR
I Felicitas Ceres Pandora
II Felicitas Ceres Aphrodite
III Felicitas Ceres Selene
IV Sermen Dainija

VETERANIKLASS / VETERAN CLASS

TP VET / BOB VETERAN
Orion-Klaidi

VSP VET / BOS VETERAN
Erast Boks-Best Saiz

PARIM PUNANE ISANE VETERAN / BEST FAWN MALE VETERAN
Erast Boks-Best Saiz

PARIM TIIGRIKARVA ISANE VETERAN / BEST BRINDLE MALE VETERAN
Raftsman Don Corleone

PARIM TIIGRIKARVA EMANE VETERAN / BEST BRINDLE FEMALE VETERAN
Orion-Klaidi

Kollased isased / Fawn males

PKI1 / THE BEST FAWN MALE
Donnymoor Applause Please

PKI2 / 2nd BEST FAWN MALE
Mersu Morrison

PKI3 / 3rd BEST FAWN MALE
Zirco del Trinitad

Avaklass / Open class
I Zirco del Trinitad
II As'Gunapal Young Fighter
III Pesaparki Alois
IV Wiseboxer Zest Barhan Amor

Kasutusklass / Working class
I Donnymoor Applause Please
II Bogerudmyra's Håkon

Tšempionklass / Champion class
I Mersu Morrison

Tiigrikarva isased / Brindle males

PTI1 / THE BEST BRINDLE MALE
Stoppunkts no Madaram

PTI2 / 2nd BEST BRINDLE MALE
Caps no Madaram

PTI3 / 3rd BEST BRINDLE MALE
Golden Amulette Llayser

Avaklass / Open class
I Caps no Madaram
II Zeffiro no Akaciša
III Deklarus Sebastjan
IV Scheil'Klaid Adonis

Kasutusklass / Working class
I Golden Amulette Llayser
II Ronganojan Bani

Tšempionklass / Champion class
I Stoppunkts No Madaram

Kollased emased / Fawn females

PKE1 / THE BEST FAWN FEMALE
Golden Amulette D'Degiona Demini

Avaklass / Open class
I Golden Amulette D'Degiona Demini
II Ma Baker's Pretender
III Aireston Maxju Kuld'Tibu
IV Golden Amulette D'Deianeira

Kasutusklass / Working class
I As'Gunapal Unicum Gold Butterfly

Tiigrikarva emased / Brindle females

PTE1 / THE BEST BRINDLE FEMALE
Romaška no Akaciša

PTE2 / 2nd BEST BRINDLE FEMALE
Boxella's Kenzo

PTE3 / 3rd BEST BRINDLE FEMALE
A'Nel Panna z Redy

Avaklass / Open class
I Boxella's Kenzo
II Ranetti Rada no Akaciša
III As'Gunapal Virginia
IV Aireston Boteu K'Ophelia

Kasutusklass / Working class
I Romaška no Akaciša

Tšempionklass / Champion class
I A'Nel Panna z Redy
II Golden Amulette D'Delfi Demeter

KASVATAJAKLASS / BREEDER'S CLASS
I No Akaciša
II Golden Amulette
III Aireston
IV As'Gunapal

JÄRGLASTEKLASS / PROGENCY CLASS
I Donnymoor Applause Please
II Fariela

PAARIDE VÕISTLUS / BRACE COMPETITION
I As'Gunapal Young Fighter / As'Gunapal Unicum Gold Butterfly
II Figaro no Akaciša / Romaška no Akaciša

EST | ENG | RUS


 
 
 


* Kasutatavad lühendid
* EBÜ Erinäitus 19.05.2002
* EBÜ Erinäitus, 09.02.2003
* EBÜ erinäitus, 15.05.2004, Tallinn
* 2. rühma näitus, 31.07.2004, Tallinn
* EBÜ erinäitus, 13.02.2005, Tallinn
* EBÜ erinäitus, 15.05.2005, Tallinn
* 2. rühma näitus, 21.08.2005, Tallinn
* 2. rühma näitus - BIS
* EBÜ erinäitus, 12.02.2006, Tallinn
* Baltic Boxer 2006, Tallinn
* EBÜ erinäitus, 27.08.2006, Liuranna
* EBÜ erinäitus, 11.02.2007, Tallinn
* EBÜ erinäitus, 01.07.2007, Tallinn
* EBÜ erinäitus, 09.02.2008, Tallinn
* EBÜ erinäitus, 01.06.2008, Tallinn
* EBÜ erinäitus, 14.02.2009, Tallinn
* Baltic Boxer 2009, Tallinn
* EBÜ erinäitus, 13.02.2010, Tallinn
* Jahressieger Estonia 19.06.2010
* 2. ja 9. rühma näituse tulemused 2010
* Baltic Boxer 2011
* Jahressieger Estonia 10.09.2011, TLN
* Jahressieger Estonia 14.07.2012, Tartu
* EBÜ Erinäitus 09.09.2012, Tallinn
* Baltic Boxer 16.06.2013, Tartu
* Jahressieger Estonia 08.09.2013, TLN
* Jahressieger Estonia 28.06.2014, Tartu
* EBÜ Erinäitus 29.06.2014, Tartu
* EBÜ Erinäitus 07.09.2014, Tallinn
* II & IX rühma erinäitus 07.09.2014
* Baltic Boxer 11.07.2015, Tartu
* Jahressieger Estonia 12.07.2015, Tartu
* II & IX rühma erinäitus 06.09.2015
* Jahressieger Estonia 02.07.2016, Tartu
* EBÜ II & IX rühma näitus 04.09.2016
* Baltic Boxer 2017 15.07.2017, Tartu
* Jahressieger Estonia 2017, 16.07.2017,
* EBÜ II & IX rühma näitus 03.09.2017
* Ungari 2013 - Atibox, WDS
* Poola 2013 - CEBS & Jahressieger
* Eesti Võitja 2013
* Läti 2013 - Balti Võitja
* Leedu Võitja 2014
* Läti Võitja 2014
* Narva RV 2014- BEST IN SHOW
* Jahressieger Latvia 2014
* Atibox 2014 - Poola
* Slovakkia 2014 - CEBS & Jahressieger
* Maailma Võitja 2014 - Soome
* Baltic Boxer 2014 - Läti
* Euroopa Võitja 2014 - Tšehhi
* Soome Võitja 2014
* Champion of Champions 2014
* Leedu Võitja 2015
* Läti erinäitus 2015
* Atibox 2015 - Saksamaa
* Soome erinäitus 2015
* Maailma Võitja 2015 - Itaalia
* Läti Võitja 2015
* Jahressieger Latvia 2015
* CEBS 2015 - Tšehhi
* Jahressieger Belarus 2015
* Riia Võitja 2015
* Soome Võitja 2015
* Champion of Champions 2015
* Leedu Võitja 2016
* Jahressieger Latvia 2016
* Atibox 2016 - Sloveenia
* Läti Võitja 2016
* Maailma Võitja 2016 - Venemaa
Baltic Boxer 2016 - Läti
* Jahressieger Poland 2016
* Jahressieger Ukraine 2016
* Balti Võitja 2016 - Läti
* Leedu Võitja 2017
* Jahressieger Latvia 2017
* Balti Võitja 2017 - Leedu
* Atibox 2017 - Slovakkia
* Erinäitused Tsehhis
* Läti Võitja 2017
* Erinäitus Soomes
* Venemaa erinäitus 2017
* Läti erinäitus 2017
* Slovakkia 2017 - CEBS & Jahressieger
* Näitusetulemused 2013 (jaanuar-juuli)
* Näitusetulemused 2013 (august - dets)
* Näitusetulemused 2014 (jaanuar-mai)
* Näitusetulemused 2014 (juuni-juuli)
* Näitusetulemused 2014 (august - dets)
* Näitusetulemused 2015 (jaanuar-mai)
* Näitusetulemused 2015 (juuni-august)
* Näitusetulemused 2015 (august-oktoober
* Näitusetulemused 2015 (nov - dets)
* Näitusetulemused 2016 (Jaanuar-Mai)
* Näitusetulemused 2016 (Juuni-Juuli)
* Näitusetulemused 2016 (August - Dets)
* Näitusetulemused 2017 (Jaanuar - Juuni
* Näitusetulemused 2017 (Juuni-Sept)
* Näitusetulemused 2017 (Sept-?)
 

 
  taibu.com 2004