Uudised
   Ühing
   Bokser
   Aretus
   Kennelid
   Pesakonnad
   Koolitus
   Näitused
      Tulemused
      Mis toimub näitusel?
   Erinäituste võitjad
   Tšempionid
   Aasta Bokser
   Hädasolijate abistamiseks
   Igavestel Jahimaadel
   Viidad
   Pood
   Kontakt

 - Avaleht
 - Sisukord
 - Fotoalbumid
 
 
 
  * EBÜ erinäitus, 13.02.2010, Tallinn
 

XXVI Saksa bokserite erinäitus / XXVI Specialty Show for Boxers, 13.02.2010, Tallinn

Kohtunik / Judge – Juta Haranen – Eesti / Estonia

BEEBIKLASS / BABY CLASS

Kollased isased / Fawn males

I EAH, VSP B / I PP, BOS Baby
Lustica Okakor Casandrino (Lustica Ceros Korinnos X Kres Grandfather Okatava)

Tiigrikarva isased / Brindle males

Arey Mercury Napmary’s (Bear It In Mind No Akaciša X Heartly Yours Napmary’s Daroq) - ei tulnud / not showing

I EAH / I PP
Hausse Zeus
(Hausse Utah X Hausse Vixi)

Kollased emased / Fawn females

I EAH, TP B / I PP, BOB Baby
Ipolbox Chin Chin Fata Dell Alba
(Ybsen von Bispus X Nikink Var Var-Hard Polina)

II EAH / II PP
Lustica Okakor Casablanca
(Lustica Ceros Korinnos X Kres Grandfather Okatava)

Tiigrikarva emased / Brindle females

I EAH / I PP
Antoinette Mary Napmary’s
(Bear It In Mind No Acacisa X Heartly Yours Napmary’s Daroq)

KUTSIKAKLASS / PUPPY CLASS

Kollased isased / Fawn males

I EAH / I PP
Golden Amulette Lecter’s Treasure
(Hannibal Optima Grata X Golden Amulette Nena Elegance)

Tiigrikarva isased / Brindle males

I EAH, VSP K / I PP, BOS Puppy
Gift Of God No Akaciša
(Hard Del Roxius X Touch Of My Heart No Akaciša)

Kollased emased / Fawn females

I EAH / I PP
Golden Amulette Bridget’s Honey Bee
(Hannibal Optima Grata X Golden Amulette Nena Elegance)

II EAH / II PP
Golden Amulette Glory To Gabriele
(Hannibal Optima Grata X Golden Amulette Nena Elegance)

Tiigrikarva emased / Brindle females

I EAH, TPK / I PP, BOB Puppy
Belloilv Keep It Real
(Oliver Jones von Bispus X Tany’s Belezza)

JUUNIORIKLASS / JUNIOR CLASS

Kollased isased / Fawn males

I SP, Jun SERT, VSP J / Exc/1, Jun CAC, BOS Jun
Burn Hanami
(Korund z Krainy Szczescia X Fortuna Hanami)

Hag-Ir Marcel Macho (Hannibal Optima Grata X Vanbox Evgenika) - ei tulnud / not showing

II SP, PKI4 / Exc/2, 4th Best Fawn male
Wanita’s Nevada
(Ma Baker’s Achtung X Wanitas Scarletta)

Tiigrikarva isased / Brindle males

II VH / Vg/2
Kassius De los Morritos
(Zorro De Los Morritos X Niebla De las Arillas)

I SP, Jun SERT, PTI2 / Exc/1, Jun CAC, 2nd Best Brindle Male
Ma Baker’s Number One
(Boreas Di Casa Diocletiano X Bon Dzhorno Kassiopeia For MB)

Mersu Alfa Romeo (Liberum Avis Zenit X Mersu Oder Lamborghini Cala) - ei tulnud / not showing

Kollased emased / Fawn females

II SP / Exc/2
Barok’ko Da Verona
(Carrera Maximus deus X Barok’ko Kiana Ruf)

IV VH / Vg/4
Hausse Wera
(Alessandro Marzonara X Von Ellinghaus Greta)

III SP / Exc/3
Ma Baker’s Look No Futher
(Joshua Z Ringu X Ma Baker’s Chaka Khan)

I SP, Jun SERT, TP J / Exc/1, Jun CAC, BOB Jun
Yoko Benignus
(Herakles Optima Grata X Prada Benignus)

Tiigrikarva emased / Brindle females

I SP, JUN SERT, PTE2 / Exc, Jun CAC, 2nd Best Brindle Female
Barok’ko Dalzeta Carrera
(Carrera Maximus deus X Barok’ko Kiana Ruf)

Wanita’s Nigella (Ma Baker’s Achtung X Wanitas Scarletta) - ei tulnud / not showing

VETERANIKLASS / VETERAN CLASS

Kollased isased / Fawn males

I SP, VSP V / Exc/1 BOS Vet
Lustica Ceros Korinnos
(Erast-Boks Best Saiz X Lustica Norros Cessika)

Zirco del Trinitad (Nick del Nettuno X Xarline del Trinitad) - ei tulnud / not showing

Tiigrikarva isased / Brindle males

I SP / Exc/1
Hazelpikbox Holy Herrick
(Lladro V.H.Slaghek X Raftsman Cherie)

Zeffiro No Akaciša (Ad Yasper Zur Liebenburg X Dimarsel-Ziskorali) - ei tulnud / not showing

Kollased emased / Fawn females

II SP / Exc/2
Golden Amulette Priceless Pearl
(Boxella's Ledo Bond X Fariela)

I SP, TP V / Exc, BOB Vet
Ma Baker’s Pretender
(Hunter von der Milseburg X Ma Baker’s Hi Good Looking)

Ma Baker’s Private Dancer (Hunter von der Milseburg X Ma Baker’s Hi Good Looking)- ei tulnud / not showing

III SP / Exc/3
Mersu Extra Solveig
(Bogerudmyra's Håkon X Mersu Mrs Mileedi-Santa)

Tiigrikarva emased / Brindle females

Felicitas Ceres Pandora (Deklarus Sebastjan X Golden Amulette D’Delfi Demeter)- ei tulnud / not showing

I SP, PTE4 / Exc/1, 4th Best Brindle Female
Golden Amulette Fun-Fun
(Golden Amulette Llayser X Janka)

AUKLASS / HONOUR CLASS

Isased / Males

Ma Baker’s Sky Is Limit (Alexval Van Winkle X Ma Baker’s Moving On Up)- ei tulnud / not showing

Emased /Females

I
Mersu Gingery Mimmi
(Zirco del Trinitad X Mersu Morrita)

Kohtunik / Judge – Shamil Abrakimov – Venemaa / Russia

Kollased isased / Fawn males

NOORTEKLASS / INTERMEDIATE CLASS

I SP, PKI2 / Exc/1, 2nd Best Fawn Male
Golden Amulette Russel Dominic
(Liberum Avis Pentagon X Golden Amulette Big Mum's Hope)

AVAKLASS / OPEN CLASS

I SP, SERT, PKI1, VSP / Exc/1, CAC, Best Fawn Male, BOS
Lotos Filds Turbo Jet
(Ergo Box Never Speak Never X Lotos Filds Rossia)

TŠEMPIONIKLASS / CHAMPION CLASS

I SP, PKI3 / Exc/1, 3th Best Fawn Male
As'Gunapal Dior's Harvei
(As'Gunapal Christian Dior X A'Vigdors Afrodita)

Tiigrikarva isased / Brindle males

NOORTEKLASS / INTERMEDIATE CLASS

I SP, PTI3 / Exc/1, 3th Best Brindle Male
Ma Baker’s King Of Road
(Ma Baker’s Sky Is Limit X Aysha v.d Schwarzen Perle)

Rieckholm's Kassio (Gaio v Monsalvat X Joana v Monsalvat) - ei tulnud / not showing

AVAKLASS / OPEN CLASS

Carrera Maximus Deus (Ferrary de las Arillas X Victoria des Jardins de Passiflore) - ei tulnud / not showing

KASUTUSKLASS / WORKING CLASS

Felicitas Ceres Oscar De La Renta (Borok’ko Kenzo X Felicitas Ceres Pandora) - ei tulnud / not showing

TŠEMPIONIKLASS / CHAMPION CLASS

I SP, PTI1 / Exc/1, Best Brindle Male
Amati del'Colmenero
(Posseidon di Noi Vincere X Almadinaks Tertsa)

II SP, PTI4 / Exc/2, 4th Best Brindle Male
Ma Baker’s Achtung
(Ebony v. Rieseneck X Aysha v.d Schwarzen Perle)

Kollased emased / Fawn bitches

NOORTEKLASS / INTERMEDIATE CLASS

Bon Dzhorno Red Butterfly (As’Gunapal Christian Dior X Bon Dzhorno Evita Peron) - ei tulnud / not showing

II VH / Vg/2
Golden Amulette Freya Roxanna
(Liberum Avis Pentagon X Golden Amulette Big Mum's Hope)

I VH / Vg/1
Golden Amulette Herzie Rose
(Liberum Avis Pentagon X Golden Amulette Big Mum's Hope)

AVAKLASS / OPEN CLASS

II SP / Exc/2
Golden Amulette Chicka Chiara
(Liberum Avis Pentagon X Golden Amulette Big Mum's Hope)

I SP, SERT, PKE1, TP / Exc/1, CAC, Best Fawn Female, BOB
Hard To Be An Angel Napmary's Daroq
(Roque-SantaCruz v German Dream X Dare To Say No Val Napmary's)

III SP / Exc/3
Liter Bomond Demokratia
(Liberum Avis Pentagon X Almadinaks Infanta)

KASUTUSKLASS / WORKING CLASS

I SP, PKE3 / Exc/1, 3th Best Fawn Female
Danse Avec Moi no Akaciša
(Oliver-Jones von Bispus X Ecoute Seulement Moi no Akaciša)

II SP / Exc/2
Golden Amulette Big Mum's Hope
(Iggy Ipon Saan X Golden Amulette Priceless Pearl)

TŠEMPIONIKLASS / CHAMPION CLASS

I SP, PKE2 / Exc/1, 2nd Best Fawn Female
Hola Mi Sueno Napmary's Daroq
(Roque-SantaCruz v German Dream X Dare To Say No Val Napmary's)

II SP, PKE4 / Exc/2, 4th Best Fawn Female
Golden Amulette Nena Elegance
(Yuppie Beit Hollandia Me Hagalil X Golden Amulette Big Mum’s Hope)

Tiigrikarva emased / Brindle females

NOORTEKLASS / INTERMEDIATE CLASS

I SP, PTE3 / Exc/1, 3th Best Brindle Female
Ma Baker’s Knock Them Out
(Ma Baker’s Sky Is limit X Aysha v.d Schwarzen Perle)

AVAKLASS / OPEN CLASS

I VH / Vg/1
Ability Charlotte Chantella
(Saules Stars No Akaciša X Ability Balanca Fiametta)

KASUTUSKLASS / WORKING CLASS

I VH / Vg/1
Scheil’Klaid Estelle Elysia
(Barok’ko Kenzo, Scheil’Klaid Chiquitta)

TŠEMPIONIKLASS / CHAMPION CLASS

I SP, SERT, PTE1 / Exc/1, CAC, Best Brindle Female
Ma Baker’s Femme Like You
(Umbro Des Puig Major Nordics X Ma Baker’s Private Dancer)

JÄRGLASTE KLASS / PROGENY CLASS

I SP / Exc/1
Golden Amulette Big Mum's Hope
(Iggy Ipon Saan X Golden Amulette Priceless Pearl)

KASVATAJAKLASS / BREEDER CLASS

II SP / Exc/2
Golden Amulette

I SP / Exc/1
Ma Baker’s

PAARIDE VÕISTLUS / COUPLE COMPETITION

Carrera Maximus Deus (Ferrary de las Arillas X Victoria des Jardins de Passiflore) & Barok’ko Dalzeta Carrera (Carrera Maximus Deus X Barok’ko Kiana Ruf) - ei tulnud / not showing

Saksa Bokserite Club Show / Club Show for Boxers, 13.02.2010, Tallinn

Kohtunik / Judge – Juta Haranen – Eesti / Estonia

Isased / Males

JUUNIORIKLASS / JUNIOR CLASS

I, TP J, PI2 / I, BOB Jun, 2nd Best Male
As'Gunapal Quick Start
(Boris Du Val D’Europe X As’Gunapal Katya Great)

VÕITJAKLASS / WINNER CLASS

I, PI1, VSP / I, Best Male, BOS
Mersu Russo Rubino Preziosa
(Fuego X Mersu Extra Solveig)

Emased /Females

AVAKLASS / OPEN CLASS

I , Pe1, TP, Club Show Võitja/ I, Best Female, BOB, Club Show Winner
Golden Amulette Blanca Bianca
(Liberum Avis Pentagon X Golden Amulette Big Mum's Hope)

EST | ENG | RUS


 
 
 


* Kasutatavad lühendid
* EBÜ Erinäitus 19.05.2002
* EBÜ Erinäitus, 09.02.2003
* EBÜ erinäitus, 15.05.2004, Tallinn
* 2. rühma näitus, 31.07.2004, Tallinn
* EBÜ erinäitus, 13.02.2005, Tallinn
* EBÜ erinäitus, 15.05.2005, Tallinn
* 2. rühma näitus, 21.08.2005, Tallinn
* 2. rühma näitus - BIS
* EBÜ erinäitus, 12.02.2006, Tallinn
* Baltic Boxer 2006, Tallinn
* EBÜ erinäitus, 27.08.2006, Liuranna
* EBÜ erinäitus, 11.02.2007, Tallinn
* EBÜ erinäitus, 01.07.2007, Tallinn
* EBÜ erinäitus, 09.02.2008, Tallinn
* EBÜ erinäitus, 01.06.2008, Tallinn
* EBÜ erinäitus, 14.02.2009, Tallinn
* Baltic Boxer 2009, Tallinn
* EBÜ erinäitus, 13.02.2010, Tallinn
* Jahressieger Estonia 19.06.2010
* 2. ja 9. rühma näituse tulemused 2010
* Baltic Boxer 2011
* Jahressieger Estonia 10.09.2011, TLN
* Jahressieger Estonia 14.07.2012, Tartu
* EBÜ Erinäitus 09.09.2012, Tallinn
* Baltic Boxer 16.06.2013, Tartu
* Jahressieger Estonia 08.09.2013, TLN
* Jahressieger Estonia 28.06.2014, Tartu
* EBÜ Erinäitus 29.06.2014, Tartu
* EBÜ Erinäitus 07.09.2014, Tallinn
* II & IX rühma erinäitus 07.09.2014
* Baltic Boxer 11.07.2015, Tartu
* Jahressieger Estonia 12.07.2015, Tartu
* II & IX rühma erinäitus 06.09.2015
* Jahressieger Estonia 02.07.2016, Tartu
* EBÜ II & IX rühma näitus 04.09.2016
* Baltic Boxer 2017 15.07.2017, Tartu
* Jahressieger Estonia 2017, 16.07.2017,
* EBÜ II & IX rühma näitus 03.09.2017
* Ungari 2013 - Atibox, WDS
* Poola 2013 - CEBS & Jahressieger
* Eesti Võitja 2013
* Läti 2013 - Balti Võitja
* Leedu Võitja 2014
* Läti Võitja 2014
* Narva RV 2014- BEST IN SHOW
* Jahressieger Latvia 2014
* Atibox 2014 - Poola
* Slovakkia 2014 - CEBS & Jahressieger
* Maailma Võitja 2014 - Soome
* Baltic Boxer 2014 - Läti
* Euroopa Võitja 2014 - Tšehhi
* Soome Võitja 2014
* Champion of Champions 2014
* Leedu Võitja 2015
* Läti erinäitus 2015
* Atibox 2015 - Saksamaa
* Soome erinäitus 2015
* Maailma Võitja 2015 - Itaalia
* Läti Võitja 2015
* Jahressieger Latvia 2015
* CEBS 2015 - Tšehhi
* Jahressieger Belarus 2015
* Riia Võitja 2015
* Soome Võitja 2015
* Champion of Champions 2015
* Leedu Võitja 2016
* Jahressieger Latvia 2016
* Atibox 2016 - Sloveenia
* Läti Võitja 2016
* Maailma Võitja 2016 - Venemaa
Baltic Boxer 2016 - Läti
* Jahressieger Poland 2016
* Jahressieger Ukraine 2016
* Balti Võitja 2016 - Läti
* Leedu Võitja 2017
* Jahressieger Latvia 2017
* Balti Võitja 2017 - Leedu
* Atibox 2017 - Slovakkia
* Erinäitused Tsehhis
* Läti Võitja 2017
* Erinäitus Soomes
* Venemaa erinäitus 2017
* Läti erinäitus 2017
* Slovakkia 2017 - CEBS & Jahressieger
* Näitusetulemused 2013 (jaanuar-juuli)
* Näitusetulemused 2013 (august - dets)
* Näitusetulemused 2014 (jaanuar-mai)
* Näitusetulemused 2014 (juuni-juuli)
* Näitusetulemused 2014 (august - dets)
* Näitusetulemused 2015 (jaanuar-mai)
* Näitusetulemused 2015 (juuni-august)
* Näitusetulemused 2015 (august-oktoober
* Näitusetulemused 2015 (nov - dets)
* Näitusetulemused 2016 (Jaanuar-Mai)
* Näitusetulemused 2016 (Juuni-Juuli)
* Näitusetulemused 2016 (August - Dets)
* Näitusetulemused 2017 (Jaanuar - Juuni
* Näitusetulemused 2017 (Juuni-Sept)
* Näitusetulemused 2017 (Sept-?)
 

 
  taibu.com 2004