Uudised
   Ühing
   Bokser
   Aretus
   Kennelid
   Pesakonnad
   Koolitus
   Näitused
      Tulemused
      Mis toimub näitusel?
   Erinäituste võitjad
   Tšempionid
   Aasta Bokser
   Hädasolijate abistamiseks
   Igavestel Jahimaadel
   Viidad
   Pood
   Kontakt

 - Avaleht
 - Sisukord
 - Fotoalbumid
 
 
 
  * Baltic Boxer 2009, Tallinn
 

XXV Saksa bokserite erinäitus / XXV Specialty Show for Boxers BALTIC BOXER 2009, 28.06.2009, Tallinn

Kohtunik / Judge – Ralf Brinkmann – Saksamaa / Germany

BEEBIKLASS / BABY CLASS

Tiigrikarva isased / Brindle dogs

I VSP B / BOS Baby
Mersu Alfa Romeo (Liberum Avis Zenit X Mersu Oder Lamborghini Cala)

Kollased emased / Fawn bitches

I TP B / BOB Baby
Borok'ko Glukoza (Gladiator di Casa Vernice X Monika Kapitanskaya Doch)

Kollased emased / Fawn bitches

KUTSIKAKLASS / PUPPY CLASS


Kollased isased / Fawn dogs

I EAH, TP K / PP, BOB Puppy
Bullrunners Utz (K'Capone Floyd Fender Edda X Bullrunners Oruscha)

Kollased emased / Fawn bitches

I EAH, VSP K / PP, BOS Puppy
As'Gunapal Queen of the Ruthenia Alba (Boris du Val d'Europe X As'Gunapal Katya Great)

Kollased emased / Fawn bitches

JUUNIORIKLASS / JUNIOR CLASS


Kollased isased / Fawn dogs

Bon Dzhorno Rodriguez Dior's (As'Gunapal Christian Dior X Bon Dzhorno Evita Peron) - ei tulnud / not showing

VH / Vg
Focus Menulio Gatve (Hannibal Optima Grata X Letitica Dans Dinaburgs)

III SP / Exc
Golden Amulette Russel Dominic (Liberum Avis Pentagon X Golden Amulette Big Mum's Hope)

IV VH / Vg
Kreisid Admirable Adrian-Monk (Frodo del Tajo X Xipituca von Bispus)

II SP / Exc
Vuorman Zappa (Pavarotti Nostrum X Barbara du Val d'Europe)

VH / Vg
Cocoon's Lovely Choice (Cocoon's Ideal Choice X Cocoon's Flower Power)

I SP, PKI3, JUN SERT / Exc, 3rd Best Fawn Male, Jun CAC
Zealbeat's Quake and Shake (Liberum Avis Pentagon X Silke v. d. Hoeverbos)

Tiigrikarva isased / Brindle dogs

I SP, PTI1, JUN SERT, TP J, TP / Exc, Best Brindle Male, BOB Jun, BOB, BBCA Junior Winner, BBCA Winner
Just As You Wish Oliverotti (Oliver-Jones von Bispus X Otija no Madaram)

III SP / Exc
Kivinbox Moya Otrada Sincholi Sarmat (Oliver-Jones von Bispus X Kivinbox Moya Otrada Sinchena)

Rieckholm's Kassio (Gaio v Monsalvat X Joana v Monsalvat) - ei tulnud / not showing

II SP / Exc
Zenmaxkays Maximus (Crom dei Centurioni at Zenmaxkays X Zenmaxkays Mystique)

Kollased emased / Fawn bitches

VH / Vg
Bon Dzhorno Polemika (Merlin v. Rieseneck X Bon Dzhorno Betelgeize)

III SP / Exc
Cocoon's Mamma Mia (Liberum Avis Pentagon X Cocoon's In Any Case)

II SP / Exc
Golden Amulette Chicka Chiara (Liberum Avis Pentagon X Golden Amulette Big Mum's Hope)

VH / Vg
Golden Amulette Freya Roxanna (Liberum Avis Pentagon X Golden Amulette Big Mum's Hope)

VH / Vg
Golden Amulette Herzie Rose (Liberum Avis Pentagon X Golden Amulette Big Mum's Hope)

IV SP / Exc
Kreisid Admirable Atina (Frodo del Tajo X Xipituca von Bispus)

VH / Vg
Persida von der Burg Singidunum (Uks du Mont des Alizés X Pandora von Zogobox)

Rus Elodser Porfiria (Buru de Boxer's de Mundaka X Saphiria della Cadormare) - ei tulnud / not showing

VH / Vg
Vuorman Zaida (Pavarotti Nostrum X Barbara du Val d'Europe)

I SP, PKE3, JUN SERT, VSP J / Exc, 3rd Best Fawn Female, Jun CAC, BOS Jun, BBCA Junior Winner
Vuorman Zinnia (Pavarotti Nostrum X Barbara du Val d'Europe)

VH / Vg
Dzha Division Platinum (Vanbox Full of Fashion X Yunessi s Granitogo Dvora)

Tiigrikarva emased / Brindle bitches

Boxmann Hot Space (Oliver-Jones von Bispus X Boxmann Palantir) - ei tulnud / not showing

II SP / Exc
Kivinbox Moya Otrada Sincholi Stassiya (Oliver-Jones von Bispus X Kivinbox Moya Otrada Sinchena)

I SP, JUN SERT / Exc, Jun CAC
Ravenna di Periculum (Benjamin di Casa Diocletiano X Pumbaa di Periculum)

VETERANIKLASS / VETERAN CLASS


Kollased isased / Fawn dogs

II SP / Exc
Bogerudmyra's Håkon (Wunderboxer Gaio X Bogerudmyra's Ida)

I SP, VSP V / Exc, BOS Vet, BBCA Veteran Winner
Zirco del Trinitad (Nick del Nettuno X Xarline del Trinitad)

Tiigrikarva isased / Brindle dogs

I SP / Exc
Kivinbox Moya Otrada Snaiders (Donnymoor Applause Please X Kivinbox Moya Otrada Chelestina)

Kollased emased / Fawn bitches

I SP, TP V / Exc, BOB Vet, BBCA Veteran Winner
Golden Amulette Priceless Pearl (Boxella's Ledo Bond X Fariela)

II SP / Exc
Mersu Extra Solveig (Bogerudmyra's Håkon X Mersu Mrs Mileedi-Santa)

Tiigrikarva emased / Brindle bitches

I SP / Exc
Romaška no Akaciša (Blues Metafora X Dimarsel-Žiskorali)

Kollased isased / Fawn dogs

NOORTEKLASS / INTERMEDIATE CLASS

Lotos Filds Turbo Jet (Ergo Box Never Speak Never X Lotos Filds Rossia) - ei tulnud / not showing

AVAKLASS / OPEN CLASS

I SP, PKI2 / Exc, 2nd Best Fawn Male
As'Gunapal Dior's Harvei (As'Gunapal Christian Dior X A'Vigdors Afrodita)

III SP / Exc
Leedalein Kavalier (Boxella's Ledo Bond X Leedalein Juwel)

II SP, PKI4 / Exc, 4th Best Fawn Male
Soland Boks Elisey (Samuel della Cadormare X Soland Boks Asteri)

KASUTUSKLASS / WORKING CLASS

Liberum Avis Zenit (Zoltan iz Imperii Grez X Bogemskaya Parsodia iz Kuznitsy Bokserov) - ei tulnud / not showing

Samuel della Cadormare (Yugo della Cadormare X Annabel) - ei tulnud / not showing

TŠEMPIONIKLASS / CHAMPION CLASS

II SP / Exc
As'Gunapal Christian Dior (Yako van de Hazenberg X Lama Sonda)

I SP, PKI1, SERT / Exc, Best Fawn Male, CAC
Boris du Val d'Europe (Senna des Courtillieres X Genova del Cabezo de la Jara)

Tiigrikarva isased / Brindle dogs

AVAKLASS / OPEN CLASS

IV SP / Exc
Amati del'Colmenero (Posseidon di Noi Vincere X Almadinaks Tertsa)

I SP, PTI3, SERT / Exc, 3rd Best Brindle Male, CAC
Bear It In Mind no Akaciša (Enea del Roxius X Touch Of My Heart no Akaciša)

III SP / Exc
Bon Dzhorno Oginskiy (Merlin v Rieseneck X Bon Dzhorno Gaylardia)

Mersu Russo Ragazzo Fortunato (Fuego X Mersu Extra Solveig) - ei tulnud / not showing

II SP / Exc
Carrera Maximus Deus (Ferrary de las Arillas X Victoria des Jardins de Passiflore)

KASUTUSKLASS / WORKING CLASS

I SP, PTI2 / Exc, 2nd Best Brindle Male
Oliver-Jones von Bispus (Apolo Boxer del Euro X D'olxa Carolina)

II SP / Exc
Quijote d'Esglai (Ego de Joanxichcan X Morgana d'Esglai)

TŠEMPIONIKLASS / CHAMPION CLASS

I SP, PTI4 / Exc, 4th Best Brindle Male
Bon Dzhorno Du Toit (Caress no Madaram X Bon Dzhorno Avanti Balerina)

II SP / Exc
Saules Stars no Akaciša (Omar dei Centurioni X Romaška no Akaciša)

Kollased emased / Fawn bitches

NOORTEKLASS / INTERMEDIATE CLASS

Boxmann Bling-Bling (Oliver-Jones von Bispus X Boxmann Palantir) - ei tulnud / not showing

I SP / Exc
Danse Avec Moi no Akaciša (Oliver-Jones von Bispus X Ecoute Seulement Moi no Akaciša)

Hard To Be An Angel Napmary's Daroq (Roque-SantaCruz v German Dream X Dare To Say No Val Napmary's) - ei tulnud / not showing

AVAKLASS / OPEN CLASS

IV VH / Vg
As'Gunapal Dior's Hebe (As'Gunapal Christian Dior X A'Vigdors Afrodita)

I SP, PKE1, SERT, VSP / Exc, Best Fawn Female, CAC, BOS, BBCA Winner
Barbara du Val d'Europe (Senna des Courtillieres X Genova del Cabezo de la Jara)

II SP. PKE4 / Exc, 4th Best Fawn Female
Hola Mi Sueno Napmary's Daroq (Roque-SantaCruz v German Dream X Dare To Say No Val Napmary's)

III VH / Vg
Mersu Gingery Mimmi (Zirco del Trinitad X Mersu Morrita)

KASUTUSKLASS / WORKING CLASS

I SP / Exc
Golden Amulette Big Mum's Hope (Iggy Ipon Saan X Golden Amulette Priceless Pearl)

TŠEMPIONIKLASS / CHAMPION CLASS

I SP, PKE2 / Exc, 2nd Best Fawn Female
Borok'ko Falkone (Dakota X Monika Kapitanskaya Doch)

II SP / Exc
Dare To Say No Val Napmary's (Valentino Optima Grata X Nape no Madaram)

III SP / Exc
Macondon Warna (Zirco del Trinitad X Macondon Quantanamera)

Tiigrikarva emased / Brindle bitches

NOORTEKLASS / INTERMEDIATE CLASS

II SP / Exc
Chanel du Val d'Europe (Future v. German Dream X Bonny du Val d'Europe)

I SP, PTE1, SERT / Exc, Best Brindle Female, CAC
Sapnu Parvedis Crazy About You (Olever-Jones von Bispus X Almadinaks Caoma)

AVAKLASS / OPEN CLASS

III VH / Vg
As'Gunapal Black Rose (Fuego X As'Gunapal Airichi O'Alice)

II VH / Vg
Golden Amulette Nice Martina (Yuppie Beit Hollandia Me Hagalil X Golden Amulette Big Mum's Hope)

IV VH / Vg
Mersu Russa Mia Pietra Preziosa (Fuego X Mersu Extra Solveig)

I SP, PTE4 / Exc, 4th Best Brindle Female
Scheil'Klaid Estelle Elysia (Borok'ko Kenzo X Scheil'Klaid Chiquitta)

KASUTUSKLASS / WORKING CLASS

I SP, PTE2 / Exc, 2nd Best Brindle Female
Borok'ko Asperi Kontral'to (Umbro des Puig Major Nordics X Borok'ko Bystree Vetra)

TŠEMPIONIKLASS / CHAMPION CLASS

I SP, PTE3 / Exc, 3rd Best Brindle Female
Ecoute Seulement Moi no Akaciša (Pavarotti Nostrum X Fifiga Varde no Akaciša)

JÄRGLASTE KLASS / PROGENY CLASS

Oliver-Jones von Bispus (Apolo Boxer del Euro X D'olxa Carolina) - ei tulnud / not showing

KASVATAJAKLASS / BREEDER CLASS

I SP / Exc
No Akaciša

PAARIDE VÕISTLUS / COUPLE COMPETITION

II SP / Exc
Saules Stars no Akaciša (Omar dei Centurioni X Romaška no Akaciša) & Ecoute Seulement Moi no Akaciša (Pavarotti Nostrum X Fifiga Varde no Akaciša)

I SP / Exc
Kivinbox Moya Otrada Sincholi Sarmat (Oliver-Jones von Bispus X Kivinbox Moya Otrada Sinchena) & Kivinbox Moya Sincholi Stassiya (Oliver-Jones von Bispus X Kivinbox Moya Otrada Sinchena)

EST | ENG | RUS


 
 
 


* Kasutatavad lühendid
* EBÜ Erinäitus 19.05.2002
* EBÜ Erinäitus, 09.02.2003
* EBÜ erinäitus, 15.05.2004, Tallinn
* 2. rühma näitus, 31.07.2004, Tallinn
* EBÜ erinäitus, 13.02.2005, Tallinn
* EBÜ erinäitus, 15.05.2005, Tallinn
* 2. rühma näitus, 21.08.2005, Tallinn
* 2. rühma näitus - BIS
* EBÜ erinäitus, 12.02.2006, Tallinn
* Baltic Boxer 2006, Tallinn
* EBÜ erinäitus, 27.08.2006, Liuranna
* EBÜ erinäitus, 11.02.2007, Tallinn
* EBÜ erinäitus, 01.07.2007, Tallinn
* EBÜ erinäitus, 09.02.2008, Tallinn
* EBÜ erinäitus, 01.06.2008, Tallinn
* EBÜ erinäitus, 14.02.2009, Tallinn
* Baltic Boxer 2009, Tallinn
* EBÜ erinäitus, 13.02.2010, Tallinn
* Jahressieger Estonia 19.06.2010
* 2. ja 9. rühma näituse tulemused 2010
* Baltic Boxer 2011
* Jahressieger Estonia 10.09.2011, TLN
* Jahressieger Estonia 14.07.2012, Tartu
* EBÜ Erinäitus 09.09.2012, Tallinn
* Baltic Boxer 16.06.2013, Tartu
* Jahressieger Estonia 08.09.2013, TLN
* Jahressieger Estonia 28.06.2014, Tartu
* EBÜ Erinäitus 29.06.2014, Tartu
* EBÜ Erinäitus 07.09.2014, Tallinn
* II & IX rühma erinäitus 07.09.2014
* Baltic Boxer 11.07.2015, Tartu
* Jahressieger Estonia 12.07.2015, Tartu
* II & IX rühma erinäitus 06.09.2015
* Jahressieger Estonia 02.07.2016, Tartu
* EBÜ II & IX rühma näitus 04.09.2016
* Baltic Boxer 2017 15.07.2017, Tartu
* Jahressieger Estonia 2017, 16.07.2017,
* EBÜ II & IX rühma näitus 03.09.2017
* Ungari 2013 - Atibox, WDS
* Poola 2013 - CEBS & Jahressieger
* Eesti Võitja 2013
* Läti 2013 - Balti Võitja
* Leedu Võitja 2014
* Läti Võitja 2014
* Narva RV 2014- BEST IN SHOW
* Jahressieger Latvia 2014
* Atibox 2014 - Poola
* Slovakkia 2014 - CEBS & Jahressieger
* Maailma Võitja 2014 - Soome
* Baltic Boxer 2014 - Läti
* Euroopa Võitja 2014 - Tšehhi
* Soome Võitja 2014
* Champion of Champions 2014
* Leedu Võitja 2015
* Läti erinäitus 2015
* Atibox 2015 - Saksamaa
* Soome erinäitus 2015
* Maailma Võitja 2015 - Itaalia
* Läti Võitja 2015
* Jahressieger Latvia 2015
* CEBS 2015 - Tšehhi
* Jahressieger Belarus 2015
* Riia Võitja 2015
* Soome Võitja 2015
* Champion of Champions 2015
* Leedu Võitja 2016
* Jahressieger Latvia 2016
* Atibox 2016 - Sloveenia
* Läti Võitja 2016
* Maailma Võitja 2016 - Venemaa
Baltic Boxer 2016 - Läti
* Jahressieger Poland 2016
* Jahressieger Ukraine 2016
* Balti Võitja 2016 - Läti
* Leedu Võitja 2017
* Jahressieger Latvia 2017
* Balti Võitja 2017 - Leedu
* Atibox 2017 - Slovakkia
* Erinäitused Tsehhis
* Läti Võitja 2017
* Erinäitus Soomes
* Venemaa erinäitus 2017
* Läti erinäitus 2017
* Slovakkia 2017 - CEBS & Jahressieger
* Näitusetulemused 2013 (jaanuar-juuli)
* Näitusetulemused 2013 (august - dets)
* Näitusetulemused 2014 (jaanuar-mai)
* Näitusetulemused 2014 (juuni-juuli)
* Näitusetulemused 2014 (august - dets)
* Näitusetulemused 2015 (jaanuar-mai)
* Näitusetulemused 2015 (juuni-august)
* Näitusetulemused 2015 (august-oktoober
* Näitusetulemused 2015 (nov - dets)
* Näitusetulemused 2016 (Jaanuar-Mai)
* Näitusetulemused 2016 (Juuni-Juuli)
* Näitusetulemused 2016 (August - Dets)
* Näitusetulemused 2017 (Jaanuar - Juuni
* Näitusetulemused 2017 (Juuni-Sept)
* Näitusetulemused 2017 (Sept-?)
 

 
  taibu.com 2004