Uudised
   Ühing
   Bokser
   Aretus
   Kennelid
   Pesakonnad
   Koolitus
   Näitused
      Tulemused
      Mis toimub näitusel?
   Erinäituste võitjad
   Tšempionid
   Aasta Bokser
   Hädasolijate abistamiseks
   Igavestel Jahimaadel
   Viidad
   Pood
   Kontakt

 - Avaleht
 - Sisukord
 - Fotoalbumid
 
 
 
  * EBÜ erinäitus, 01.06.2008, Tallinn
 

XXIII Saksa Bokserite Erinäitus / XXIII Speciality Show for Boxers, 01.06.2008, Tallinn

Kohtunik / Judge – Andreja Čučnik – Sloveenia / Slovenia


KUTSIKAKLASS / PUPPY CLASS

Kollased emased / Fawn bitches

I EAH, TP K / PP, BOB Puppy 
Hard To Be An Angel Napmary's Daroq (Roque-SantaCcruz vom German Dream X Dare To Say No Val Napmary's)

JUUNIORIKLASS / JUNIOR CLASS


Kollased isased / Fawn dogs

II VH / Vg Bon Dzhorno Odissey (Merlin v Rieseneck X Bon Dzhorno Gaylardia)

I SP, PKI4, JUN SERT / Exc, 4th Best Fawn Male, Jun CAC 
Hazelpikbox Divart Armando-Ali (Arthuro von Bispus X Hazelpikbox Bellatrix Diva)

Tiigrikarva isased / Brindle dogs

IV VH / Vg Amati Del'Colmenero (Posseidon di Noi Vincere X Almadinaks Tertsa)

I SP, PTI1, JUN SERT, TP J, VSP / Exc, Best Brindle Male, Jun CAC, BOB Jun, BOS 
Carrera Maximus Deus (Ferrary de las Arillas X Victoria des Jardins de Passiflore)

III SP / Exc Catch Me If You Can no Akaciša (Arthuro von Bispus X Tiki Riki Tavi no Akaciša)

II SP / Exc Mersu Russo Ragazzo Fortunato (Fuego X Mersu Extra Solveig)

Kollased emased / Fawn bitches

III VH / Vg Bardot vom Elisabeth-Brunnen (Uks du Mont des Alizés X Image vom Elisabeth-Brunnen)

I VH / Vg Danse Avec Moi no Akaciša (Oliver-Jones von Bispus X Ecoute Seulement Moi no Akaciša)

I SP, JUN SERT / Exc, Jun CAC 
Liberum Avis Una Sorpresa (Fuego X Caravella)

H / G Liter Bomond Demokratia (Liberum Avis Pentagon X Almadinaks Infanta)

Tiigrikarva emased / Brindle bitches

Black Butterfly no Akaciša (Enea del Roxius X Touch Of My Heart no Akaciša) - ei tulnud / not showing

Golden Amulette Carino (Ma Baker's Xcalibur X Raftsman Ruby of Golden Amulette) - ei tulnud / not showing

I SP, JUN SERT, VSP J / Exc, Jun CAC, BOS Jun
Mersu Russa Mia Pietra Preziosa (Fuego X Mersu Extra Solveig)

VETERANIKLASS / VETERAN CLASS


Kollased isased / Fawn dogs

II SP / Exc Bogerudmyra's Håkon (Wunderboxer Gaio X Bogerudmyra's Ida)

III VH / Vg Lustica Ceros Korinnos (Erast-Boks Best Saiz X Lustica Norros Cessika)

I SP, PKI3, TP V / Exc, 3rd Best Fawn Male, BOB Vet
Mersu Morrison (Globa's Istinjo X Mersu Maritsa)

Tiigrikarva isased / Brindle dogs

II SP / Exc Golden Amulette Llayser (Lladro v h Slaghek X Fariela)

I SP / Exc Raftsman Lord of Darkness (Donnymoor Applause Please X Raftsman Femme Fatale)

III SP / Exc Snaiders (Donnymoor Applause Please X Kivinbox Moya Otrada Chelestina)

Kollased emased / Fawn bitches

I SP, VSP V / Exc, BOS Vet
Golden Amulette D'Deianeira (Donnymoor Applause Please X Fariela)

Kollased isased / Fawn dogs

AVAKLASS / OPEN CLASS

I VH / Vg As'Gunapal Dior's Harvei (As'Gunapal Christian Dior X A'Vigdors Afrodita)

Golden Amulette Glorius Maximus (Iggy Ipon Saan X Golden Amulette Priceless Pearl) - ei tulnud / not showing

KASUTUSKLASS / WORKING CLASS

I SP, PKI2 / Exc, 2nd Best Fawn Male
Liberum Avis Pentagon (Liberum Avis Zenit X Brait's Playa)

TŠEMPIONIKLASS / CHAMPION CLASS

I SP, PKI1 / Exc, Best Fawn Male
Liberum Avis Zenit (Zoltan iz Imperii Grez X Bogemskaya Rapsodia iz Kusnetsy Bokserov)

Tiigrikarva isased / Brindle dogs

AVAKLASS / OPEN CLASS

I SP, PTI3, SERT / Exc, 3rd Best Brindle Male, CAC
Bon Dzhorno Zordeo Zett (Uglich X Zitel Favourite)

Golden Amulette George (Nico von Santana X Golden Amulette Only Treasure) - ei tulnud / not showing

Hazelpikbox Bonsa Bron (Nico von Santana X Hazelpikbox Hanna's Fairness Arnica) - ei tulnud / not showing

II SP, PTI4 / Exc, 4th Best Brindle Male
Raftsman Rider In Black (Umbro des Puig Major Nordics X Liter Bomond Shagrenevaya Polnoch)

TŠEMPIONIKLASS / CHAMPION CLASS

I SP, PTI2 / Exc, 2nd Best Brindle Male
Fuego (Rolex de Puerto Marina X Daniela d'Jandilla)

Kollased emased / Fawn bitches

NOORTEKLASS / INTERMEDIATE CLASS

I SP, PKE4 / Exc, 4th Best Fawn Female
Boxmann Paradise (Oliver-Jones von Bispus X Boxmann Lothlorien)

VH / Vg Golden Amulette Nena Elegance (Yuppie Beit Hollandia Me Hagalil X Golden Amulette Big Mum's Hope)

AVAKLASS / OPEN CLASS

II SP / Exc As'Gunapal Gabriella Chanel (As'Gunapal Christian Dior X As'Gunapal Xanta)

III VH / Vg Elisabeth (Golden Amulette Motive Power X Hazelpikbox Ladylove Tandra)

Golden Amulette Only Treasure (Boxella's Ledo Bond X Fariela) - ei tulnud / not showing

IV VH / Vg Kres Grandfather Okatava (Kres Grandfather Danatello X Kres Grandfather Brusnika)

VH / Vg Lustica Okakor Tahiti (Lustica Ceros Korinnos X Kres Grandfather Okatava)

Margareth (Golden Amulette Motive Power X Hazelpikbox Ladylove Tandra) - ei tulnud / not showing

I SP, PKE2 / Exc, 2nd Best Fawn Female
Mersu Gingery Mimmi (Zirco del Trinitad X Mersu Morrita)

Raftsman Superbaby Soraya (Golden Amulette Glorius Maximus X Raftsman Only Wild Rose) - ei tulnud / not showing

KASUTUSKLASS / WORKING CLASS

II SP, PKE3, SERT / Exc, 3rd Best Fawn Female, CAC
Boxerworld Dora Domirra (Scheil'Klaid Apollon X Boxerworld Brita)

Golden Amulette Priceless Pearl (Boxella's Ledo Bond X Fariela) - ei tulnud / not showing

I SP, PKE1, TP / Exc, Best Fawn Female, BOB
Macondon Warna (Zirco del Trinitad X Macondon Quantanamera)

TŠEMPIONIKLASS / CHAMPION CLASS

I SP / Exc Golden Amulette Big Mum's Hope (Iggy Ipon Saan X Golden Amulette Priceless Pearl)

Tiigrikarva emased / Brindle bitches

NOORTEKLASS / INTERMEDIATE CLASS

Golden Amulette Nice Martina (Yuppie Beit Hollandia Me Hagalil X Golden Amulette Big Mum's Hope) - ei tulnud / not showing

I VH / Vg Raftsman Topgirl Tracy (Ma Baker's Xcalibur X Liter Bomond Shagrenevaya Polnoch)

AVAKLASS / OPEN CLASS

II SP / Exc Ai Kada no Akaciša (Caps no Madaram X Tiki Riki Tavi no Akaciša)

I SP, PTE1, SERT / Exc, Best Brindle Female, CAC
Playbox's Mystery (Liberum Avis Zenit X Liberum Avis iz Oblasti Fantastiki)

III VH / Vg Scheil'Klaid Estelle Elysia (Borok'ko Kenzo X Scheil'Klaid Chiquitta)

KASUTUSKLASS / WORKING CLASS

I SP, PTE2 / Exc, 2nd Best Brindle Female
Borok'ko Asperi Kontral'to (Umbro des Puig Major Nordics X Borok'ko Bystree Vetra)

PAARIDE VÕISTLUS / COUPLE COMPETITION

I SP / Exc Carrera Maximus Deus & Ai Kada no Akaciša

III SP / Exc Lustica Ceros Korinnos & Kres Grandfather Okatava

II SP / Exc Liberum Avis Zenit & Liberum Avis Una Sorpresa

EST | ENG | RUS


 
 
 


* Kasutatavad lühendid
* EBÜ Erinäitus 19.05.2002
* EBÜ Erinäitus, 09.02.2003
* EBÜ erinäitus, 15.05.2004, Tallinn
* 2. rühma näitus, 31.07.2004, Tallinn
* EBÜ erinäitus, 13.02.2005, Tallinn
* EBÜ erinäitus, 15.05.2005, Tallinn
* 2. rühma näitus, 21.08.2005, Tallinn
* 2. rühma näitus - BIS
* EBÜ erinäitus, 12.02.2006, Tallinn
* Baltic Boxer 2006, Tallinn
* EBÜ erinäitus, 27.08.2006, Liuranna
* EBÜ erinäitus, 11.02.2007, Tallinn
* EBÜ erinäitus, 01.07.2007, Tallinn
* EBÜ erinäitus, 09.02.2008, Tallinn
* EBÜ erinäitus, 01.06.2008, Tallinn
* EBÜ erinäitus, 14.02.2009, Tallinn
* Baltic Boxer 2009, Tallinn
* EBÜ erinäitus, 13.02.2010, Tallinn
* Jahressieger Estonia 19.06.2010
* 2. ja 9. rühma näituse tulemused 2010
* Baltic Boxer 2011
* Jahressieger Estonia 10.09.2011, TLN
* Jahressieger Estonia 14.07.2012, Tartu
* EBÜ Erinäitus 09.09.2012, Tallinn
* Baltic Boxer 16.06.2013, Tartu
* Jahressieger Estonia 08.09.2013, TLN
* Jahressieger Estonia 28.06.2014, Tartu
* EBÜ Erinäitus 29.06.2014, Tartu
* EBÜ Erinäitus 07.09.2014, Tallinn
* II & IX rühma erinäitus 07.09.2014
* Baltic Boxer 11.07.2015, Tartu
* Jahressieger Estonia 12.07.2015, Tartu
* II & IX rühma erinäitus 06.09.2015
* Jahressieger Estonia 02.07.2016, Tartu
* EBÜ II & IX rühma näitus 04.09.2016
* Baltic Boxer 2017 15.07.2017, Tartu
* Jahressieger Estonia 2017, 16.07.2017,
* EBÜ II & IX rühma näitus 03.09.2017
* Ungari 2013 - Atibox, WDS
* Poola 2013 - CEBS & Jahressieger
* Eesti Võitja 2013
* Läti 2013 - Balti Võitja
* Leedu Võitja 2014
* Läti Võitja 2014
* Narva RV 2014- BEST IN SHOW
* Jahressieger Latvia 2014
* Atibox 2014 - Poola
* Slovakkia 2014 - CEBS & Jahressieger
* Maailma Võitja 2014 - Soome
* Baltic Boxer 2014 - Läti
* Euroopa Võitja 2014 - Tšehhi
* Soome Võitja 2014
* Champion of Champions 2014
* Leedu Võitja 2015
* Läti erinäitus 2015
* Atibox 2015 - Saksamaa
* Soome erinäitus 2015
* Maailma Võitja 2015 - Itaalia
* Läti Võitja 2015
* Jahressieger Latvia 2015
* CEBS 2015 - Tšehhi
* Jahressieger Belarus 2015
* Riia Võitja 2015
* Soome Võitja 2015
* Champion of Champions 2015
* Leedu Võitja 2016
* Jahressieger Latvia 2016
* Atibox 2016 - Sloveenia
* Läti Võitja 2016
* Maailma Võitja 2016 - Venemaa
Baltic Boxer 2016 - Läti
* Jahressieger Poland 2016
* Jahressieger Ukraine 2016
* Balti Võitja 2016 - Läti
* Leedu Võitja 2017
* Jahressieger Latvia 2017
* Balti Võitja 2017 - Leedu
* Atibox 2017 - Slovakkia
* Erinäitused Tsehhis
* Läti Võitja 2017
* Erinäitus Soomes
* Venemaa erinäitus 2017
* Läti erinäitus 2017
* Slovakkia 2017 - CEBS & Jahressieger
* Näitusetulemused 2013 (jaanuar-juuli)
* Näitusetulemused 2013 (august - dets)
* Näitusetulemused 2014 (jaanuar-mai)
* Näitusetulemused 2014 (juuni-juuli)
* Näitusetulemused 2014 (august - dets)
* Näitusetulemused 2015 (jaanuar-mai)
* Näitusetulemused 2015 (juuni-august)
* Näitusetulemused 2015 (august-oktoober
* Näitusetulemused 2015 (nov - dets)
* Näitusetulemused 2016 (Jaanuar-Mai)
* Näitusetulemused 2016 (Juuni-Juuli)
* Näitusetulemused 2016 (August - Dets)
* Näitusetulemused 2017 (Jaanuar - Juuni
* Näitusetulemused 2017 (Juuni-Sept)
* Näitusetulemused 2017 (Sept-?)
 

 
  taibu.com 2004