Uudised
   Ühing
   Bokser
   Aretus
   Kennelid
   Pesakonnad
   Koolitus
   Näitused
      Tulemused
      Mis toimub näitusel?
   Erinäituste võitjad
   Tšempionid
   Aasta Bokser
   Hädasolijate abistamiseks
   Igavestel Jahimaadel
   Viidad
   Pood
   Kontakt

 - Avaleht
 - Sisukord
 - Fotoalbumid
 
 
 
  * EBÜ erinäitus, 11.02.2007, Tallinn
 

XX Saksa Bokserite Erinäitus / XX Speciality Show for Boxers, 11.02.2007, Tallinn

Kohtunik / Judge – Maritha Östlund-Holmsten – Rootsi / Sweden

BEEBIKLASS / BABY CLASS

Isased / Dogs

EAH, TP Beebi / PP, BOB Baby
Ma Baker's Dynamite

KUTSIKAKLASS / PUPPY CLASS

Tiigrikarva isased / Brindle dogs

Wisten Ewabo – ei tulnud / not showing

Kollased emased / Fawn bitches

I EAH, TP K / PP, BOB Puppy
Golden Amulette Nena Elegance

Tiigrikarva emased / Brindle bitches

I EAH / PP
Golden Amulette Nice Martina

JUUNIORIKLASS / JUNIOR CLASS

Kollased isased / Fawn dogs

I SP, PKI1, JUN SERT, VSP J / Exc, Best Fawn Male, Jun CAC, BOS Jun
Zealbeat's In Need Indeed

II SP / Exc
K'Capone Floyd Fender Edda

III SP / Exc
Art In Red no Akaciša

H / G
Mersu Oder Porche Boxter

Tiigrikarva isased / Brindle dogs

I SP, JUN SERT / Exc, Jun CAC
Sentvik Vivaldi

II VH / Vg
Golden Amulette My Thunder Shadow

III VH / Vg
Scheil'Klaid Enigma

Kollased emased / Fawn bitches

I SP, PKE1, JUN SERT, TP J, VSP / Exc, Best Fawn Female, Jun CAC, BOB Jun, BOS
Ma Baker's Baby Baby

II SP, PKE4 / Exc, 4th Best Fawn Female
Raftsman Superbaby Soraya

III SP / Exc
Sophie

IV SP / Exc
Margareth

SP / Exc
Elisabeth

H / G
Lustica Okakor Tahiti

Tiigrikarva emased / Brindle bitches

I SP, JUN SERT / Exc, Jun CAC
Fire Energy Glamour

II SP / Exc
Scheil'Klaid Estelle Elysia

III VH / Vg
Mersu Oder Kia Picanto

IV VH / Vg
Golden Amulette My Guardian Angel

H / G
Scheil'Klaid Esperanza

VETERANIKLASS / VETERAN CLASS

Tiigrikarva isased / Brindle dogs

I SP, VSP V / Exc, BOS Vet
Golden Amulette Llayser

Raftsman Lord Of Darkness - ei tulnud / not showing

Tiigrikarva emased / Brindle bitches

I SP, TP V / Exc, BOB Vet
Romaska no Akaciša

EVH / Cbj
Like Tangeri Deniza Flover

Kollased isased / Fawn dogs

NOORTEKLASS / INTERMEDIATE CLASS

I SP, PKI3, SERT / Exc, 3rd Best Fawn Male, CAC
As'Gunapal Dior's Haron

As'Gunapal Dior's Harvei - ei tulnud / not showing

AVAKLASS / OPEN CLASS

I SP, PKI4 / Exc, 4th Best Fawn Male
Soland Boks Dimon

II VH / Vg
Mersu Gingery Gizmo

Golden Amulette Glorius Maximus - ei tulnud / not showing

KASUTUSKLASS / WORKING CLASS

I SP / Exc
Boks-Best Saiz Robert Redford

Golden Amulette Paul - ei tulnud / not showing

TŠEMPIONIKLASS / CHAMPION CLASS

I SP, PKI2 / Exc, 2nd Best Fawn Male
Golden Amulette Richard Lionheart

II SP / Exc
Mersu Morrison

Zirco del Trinitad - ei tulnud / not showing

Tiigrikarva isased / Brindle dogs

NOORTEKLASS / INTERMEDIATE CLASS

I SP / Exc
Ma Baker's Achtung

AVAKLASS / OPEN CLASS

I SP, PTI2 / Exc, 2nd Best Brindle Male
Umbro des Puig Major Nordics

II SP, PTI3, SERT / Exc, 3rd Best Brindle Male, CAC
Bon Dzhorno Zordeo Zett

III SP, PTI4 / Exc, 4th Best Brindle Male
Yuppie Beit Hollandia Me Hagalil

IV SP / Exc
Felicitas Ceres Oscar de la Renta

SP / Exc
Hazelpikbox Bonsa Bron

TŠEMPIONIKLASS / CHAMPION CLASS

I SP, PTI1, TP / Exc, Best Brindle Male, BOB
Bon Dzhorno Du Toit

Kollased emased / Fawn bitches

NOORTEKLASS / INTERMEDIATE CLASS

I SP / Exc
Xipituca von Bispus

AVAKLASS / OPEN CLASS

I SP, PKE2, SERT / Exc, 2nd Best Fawn Female, CAC
Val Napmary's Dare To Say No

II SP / Exc
Mersu Intro Kaliopeia

III SP / Exc
Hazelpikbox Romantic Targy

IV SP / Exc
Golden Amulette Only Treasure

EVH / Cbj
Rewalia Pia Princessa

KASUTUSKLASS / WORKING CLASS

I SP / Exc
Ma Baker's Pretender

II SP / Exc
Golden Amulette Big Mum's Hope

TŠEMPIONIKLASS / CHAMPION CLASS

I SP, PKE3 / Exc, 3rd Best Fawn Female
Nape no Madaram

II SP / Exc
Golden Amulette Priceless Pearl

III SP / Exc
Macondon Warna

EVH / Cbj
Hazelpikbox Hanna's Fairness Arnica

Tiigrikarva emased / Brindle bitches

NOORTEKLASS / INTERMEDIATE CLASS

I SP, PTE1, SERT / Exc, Best Brindle Female, CAC
Ecoute Seulement Moi no Akaciša

II SP / Exc
Shen de Lux Jeanna D'Arc

III VH / Vg
Ability Balanca Fiametta

Ability Bianco Doolittle - ei tulnud / not showing

AVAKLASS / OPEN CLASS

I VH / Vg
Felicitas Ceres Carolina Herrera

II VH / Vg
Scheil'Klaid Chiquitta

KASUTUSKLASS / WORKING CLASS

EVH / Cbj
Felicitas Ceres Pandora

TŠEMPIONIKLASS / CHAMPION CLASS

I SP, PTE2 / Exc, 2nd Best Brindle Female
Hazelpikbox Bellatrix Diva

KASVATAJAKLASS / BREEDERS CLASS

As'Gunapal - ei tulnud / not showing

Golden Amulette - ei tulnud / not showing

Hazelpikbox - ei tulnud / not showing

EST | ENG | RUS


 
 
 


* Kasutatavad lühendid
* EBÜ Erinäitus 19.05.2002
* EBÜ Erinäitus, 09.02.2003
* EBÜ erinäitus, 15.05.2004, Tallinn
* 2. rühma näitus, 31.07.2004, Tallinn
* EBÜ erinäitus, 13.02.2005, Tallinn
* EBÜ erinäitus, 15.05.2005, Tallinn
* 2. rühma näitus, 21.08.2005, Tallinn
* 2. rühma näitus - BIS
* EBÜ erinäitus, 12.02.2006, Tallinn
* Baltic Boxer 2006, Tallinn
* EBÜ erinäitus, 27.08.2006, Liuranna
* EBÜ erinäitus, 11.02.2007, Tallinn
* EBÜ erinäitus, 01.07.2007, Tallinn
* EBÜ erinäitus, 09.02.2008, Tallinn
* EBÜ erinäitus, 01.06.2008, Tallinn
* EBÜ erinäitus, 14.02.2009, Tallinn
* Baltic Boxer 2009, Tallinn
* EBÜ erinäitus, 13.02.2010, Tallinn
* Jahressieger Estonia 19.06.2010
* 2. ja 9. rühma näituse tulemused 2010
* Baltic Boxer 2011
* Jahressieger Estonia 10.09.2011, TLN
* Jahressieger Estonia 14.07.2012, Tartu
* EBÜ Erinäitus 09.09.2012, Tallinn
* Baltic Boxer 16.06.2013, Tartu
* Jahressieger Estonia 08.09.2013, TLN
* Jahressieger Estonia 28.06.2014, Tartu
* EBÜ Erinäitus 29.06.2014, Tartu
* EBÜ Erinäitus 07.09.2014, Tallinn
* II & IX rühma erinäitus 07.09.2014
* Baltic Boxer 11.07.2015, Tartu
* Jahressieger Estonia 12.07.2015, Tartu
* II & IX rühma erinäitus 06.09.2015
* Jahressieger Estonia 02.07.2016, Tartu
* EBÜ II & IX rühma näitus 04.09.2016
* Baltic Boxer 2017 15.07.2017, Tartu
* Jahressieger Estonia 2017, 16.07.2017,
* EBÜ II & IX rühma näitus 03.09.2017
* Ungari 2013 - Atibox, WDS
* Poola 2013 - CEBS & Jahressieger
* Eesti Võitja 2013
* Läti 2013 - Balti Võitja
* Leedu Võitja 2014
* Läti Võitja 2014
* Narva RV 2014- BEST IN SHOW
* Jahressieger Latvia 2014
* Atibox 2014 - Poola
* Slovakkia 2014 - CEBS & Jahressieger
* Maailma Võitja 2014 - Soome
* Baltic Boxer 2014 - Läti
* Euroopa Võitja 2014 - Tšehhi
* Soome Võitja 2014
* Champion of Champions 2014
* Leedu Võitja 2015
* Läti erinäitus 2015
* Atibox 2015 - Saksamaa
* Soome erinäitus 2015
* Maailma Võitja 2015 - Itaalia
* Läti Võitja 2015
* Jahressieger Latvia 2015
* CEBS 2015 - Tšehhi
* Jahressieger Belarus 2015
* Riia Võitja 2015
* Soome Võitja 2015
* Champion of Champions 2015
* Leedu Võitja 2016
* Jahressieger Latvia 2016
* Atibox 2016 - Sloveenia
* Läti Võitja 2016
* Maailma Võitja 2016 - Venemaa
Baltic Boxer 2016 - Läti
* Jahressieger Poland 2016
* Jahressieger Ukraine 2016
* Balti Võitja 2016 - Läti
* Leedu Võitja 2017
* Jahressieger Latvia 2017
* Balti Võitja 2017 - Leedu
* Atibox 2017 - Slovakkia
* Erinäitused Tsehhis
* Läti Võitja 2017
* Erinäitus Soomes
* Venemaa erinäitus 2017
* Läti erinäitus 2017
* Slovakkia 2017 - CEBS & Jahressieger
* Näitusetulemused 2013 (jaanuar-juuli)
* Näitusetulemused 2013 (august - dets)
* Näitusetulemused 2014 (jaanuar-mai)
* Näitusetulemused 2014 (juuni-juuli)
* Näitusetulemused 2014 (august - dets)
* Näitusetulemused 2015 (jaanuar-mai)
* Näitusetulemused 2015 (juuni-august)
* Näitusetulemused 2015 (august-oktoober
* Näitusetulemused 2015 (nov - dets)
* Näitusetulemused 2016 (Jaanuar-Mai)
* Näitusetulemused 2016 (Juuni-Juuli)
* Näitusetulemused 2016 (August - Dets)
* Näitusetulemused 2017 (Jaanuar - Juuni
* Näitusetulemused 2017 (Juuni-Sept)
* Näitusetulemused 2017 (Sept-?)
 

 
  taibu.com 2004