Uudised
   Ühing
   Bokser
   Aretus
   Kennelid
   Pesakonnad
   Koolitus
   Näitused
      Tulemused
      Mis toimub näitusel?
   Erinäituste võitjad
   Tšempionid
   Aasta Bokser
   Hädasolijate abistamiseks
   Igavestel Jahimaadel
   Viidad
   Pood
   Kontakt

 - Avaleht
 - Sisukord
 - Fotoalbumid
 
 
 
  * 2. rühma näitus - BIS
 

2. rühma näitus / Group Show for Group 2, 21.08.2005, Tallinn

SEENIORHÄNDLER / SENIOR HANDLER

Kohtunik / Judge: Lilian Pajulaid

I koht - Külli Ragel, dobermann / Dobermann

JUUNIORHÄNDLER / JUNIOR HANDLER 10 – 13 A.

Kohtunik / Judge: Lilian Pajulaid

I koht – Inna Lepihov, suuršnautser, must / Giant Schnauzer, Black

JUUNIORHÄNDLER / JUNIOR HANDLER 14 – 17 A.

Kohtunik / Judge: Lilian Pajulaid

I koht – Leena Izmestjeva, dobermann / Dobermann

II koht – Laura Mihkla, inglise setter / English Setter

PARIM KUTSIKAS / THE BEST PUPPY

Kohtunik / Judge: Lilian Pajulaid

I koht – Slavjanka Shagane, kääbuspinšer / Miniature Pinscher, om. K. Lukin

II koht – Ribessita Satva Of Amitayus, do-khyi (tiibeti mastif) / Do-khyi (Tibetan Mastiff), om. H. Rajasalu

III koht - Remarkabull Esprit de Corps, bullmastif / Bullmastiff, om. H. Kärner & S. Vakkilainen

IV koht - Bearland Dewi Bär. V., newfoundlandi koer / Newfoundland, om. K. & G. Lukkonen

V koht – Yacheero's Icaro Icaros, dobermann / Dobermann, om. A. Marrandi

VI koht – It's Sverana Sir Winston, inglise buldog / Bulldog, om. K. Päkk

PARIM JUUNIOR / THE BEST JUNIOR

Kohtunik / Judge: Gunnel Holm

I koht - Gracia Juliet iz Slavnoi Stai, dobermann / Dobermann, om. M. Kärkkäinen

II koht – Private-Stefal Bundy, berni alpi karjakoer / Bernese Mountain Dog, om. C. Tammeveski & J. Õispuu

III koht - Love-Dane's X-mas Duke, saksa dogi, kollane, tiiger / Great Dane, Fawn, Brindle, om. S. Hänninen & J. Lehtimäki

IV koht - Mihan Hyazintti, šnautser, pipar & sool / Schnauzer, Pepper & Salt, om. M. & J. Aalto

PARIM VETERAN / THE BEST VETERAN

Kohtunik / Judge: Anne Sume

I koht – Edit, must terjer / Black Terrier, om. J. Zabrodski & M. Knut

II koht – Fariela, saksa bokser / Boxer, om. M. Siigur

BEST IN SHOW

Kohtunik / Judge: Gunnel Holm

I koht ja Eesti Bokseriühingu rändkarikas - Zilan iz Zoosfery, dobermann / Dobermann, om. K. Lukin

II koht - Liberum Avis Zenit, saksa bokser / Boxer, om. K. Puhakka & N. Selivonek

III koht – Genedda Star Of Bemu's, saksa dogi, must, arlekiin / Great Dane, Black, Harlequin, om. H. Pii

IV koht – Briz, itaalia corso / Italian Corso Dog, om. D. Manikina

EST | ENG | RUS


 
 
 


* Kasutatavad lühendid
* EBÜ Erinäitus 19.05.2002
* EBÜ Erinäitus, 09.02.2003
* EBÜ erinäitus, 15.05.2004, Tallinn
* 2. rühma näitus, 31.07.2004, Tallinn
* EBÜ erinäitus, 13.02.2005, Tallinn
* EBÜ erinäitus, 15.05.2005, Tallinn
* 2. rühma näitus, 21.08.2005, Tallinn
* 2. rühma näitus - BIS
* EBÜ erinäitus, 12.02.2006, Tallinn
* Baltic Boxer 2006, Tallinn
* EBÜ erinäitus, 27.08.2006, Liuranna
* EBÜ erinäitus, 11.02.2007, Tallinn
* EBÜ erinäitus, 01.07.2007, Tallinn
* EBÜ erinäitus, 09.02.2008, Tallinn
* EBÜ erinäitus, 01.06.2008, Tallinn
* EBÜ erinäitus, 14.02.2009, Tallinn
* Baltic Boxer 2009, Tallinn
* EBÜ erinäitus, 13.02.2010, Tallinn
* Jahressieger Estonia 19.06.2010
* 2. ja 9. rühma näituse tulemused 2010
* Baltic Boxer 2011
* Jahressieger Estonia 10.09.2011, TLN
* Jahressieger Estonia 14.07.2012, Tartu
* EBÜ Erinäitus 09.09.2012, Tallinn
* Baltic Boxer 16.06.2013, Tartu
* Jahressieger Estonia 08.09.2013, TLN
* Jahressieger Estonia 28.06.2014, Tartu
* EBÜ Erinäitus 29.06.2014, Tartu
* EBÜ Erinäitus 07.09.2014, Tallinn
* II & IX rühma erinäitus 07.09.2014
* Baltic Boxer 11.07.2015, Tartu
* Jahressieger Estonia 12.07.2015, Tartu
* II & IX rühma erinäitus 06.09.2015
* Jahressieger Estonia 02.07.2016, Tartu
* EBÜ II & IX rühma näitus 04.09.2016
* Baltic Boxer 2017 15.07.2017, Tartu
* Jahressieger Estonia 2017, 16.07.2017,
* EBÜ II & IX rühma näitus 03.09.2017
* Ungari 2013 - Atibox, WDS
* Poola 2013 - CEBS & Jahressieger
* Eesti Võitja 2013
* Läti 2013 - Balti Võitja
* Leedu Võitja 2014
* Läti Võitja 2014
* Narva RV 2014- BEST IN SHOW
* Jahressieger Latvia 2014
* Atibox 2014 - Poola
* Slovakkia 2014 - CEBS & Jahressieger
* Maailma Võitja 2014 - Soome
* Baltic Boxer 2014 - Läti
* Euroopa Võitja 2014 - Tšehhi
* Soome Võitja 2014
* Champion of Champions 2014
* Leedu Võitja 2015
* Läti erinäitus 2015
* Atibox 2015 - Saksamaa
* Soome erinäitus 2015
* Maailma Võitja 2015 - Itaalia
* Läti Võitja 2015
* Jahressieger Latvia 2015
* CEBS 2015 - Tšehhi
* Jahressieger Belarus 2015
* Riia Võitja 2015
* Soome Võitja 2015
* Champion of Champions 2015
* Leedu Võitja 2016
* Jahressieger Latvia 2016
* Atibox 2016 - Sloveenia
* Läti Võitja 2016
* Maailma Võitja 2016 - Venemaa
Baltic Boxer 2016 - Läti
* Jahressieger Poland 2016
* Jahressieger Ukraine 2016
* Balti Võitja 2016 - Läti
* Leedu Võitja 2017
* Jahressieger Latvia 2017
* Balti Võitja 2017 - Leedu
* Atibox 2017 - Slovakkia
* Erinäitused Tsehhis
* Läti Võitja 2017
* Erinäitus Soomes
* Venemaa erinäitus 2017
* Läti erinäitus 2017
* Slovakkia 2017 - CEBS & Jahressieger
* Näitusetulemused 2013 (jaanuar-juuli)
* Näitusetulemused 2013 (august - dets)
* Näitusetulemused 2014 (jaanuar-mai)
* Näitusetulemused 2014 (juuni-juuli)
* Näitusetulemused 2014 (august - dets)
* Näitusetulemused 2015 (jaanuar-mai)
* Näitusetulemused 2015 (juuni-august)
* Näitusetulemused 2015 (august-oktoober
* Näitusetulemused 2015 (nov - dets)
* Näitusetulemused 2016 (Jaanuar-Mai)
* Näitusetulemused 2016 (Juuni-Juuli)
* Näitusetulemused 2016 (August - Dets)
* Näitusetulemused 2017 (Jaanuar - Juuni
* Näitusetulemused 2017 (Juuni-Sept)
* Näitusetulemused 2017 (Sept-?)
 

 
  taibu.com 2004