Uudised
   Ühing
   Bokser
   Aretus
   Kennelid
   Pesakonnad
   Koolitus
   Näitused
   Erinäituste võitjad
   Tšempionid
      Võitjatiitlitega koerad
   Aasta Bokser
   Hädasolijate abistamiseks
   Igavestel Jahimaadel
   Viidad
   Pood
   Kontakt

 - Avaleht
 - Sisukord
 - Fotoalbumid
 
 
 
  * Võitjad
 

RIGA W'17, BALT JW'17, TLN JW'17 As'Gunapal Darina Semislava (CH Lakifan Gerald O'Guido X CH Touch of Diamond di Casa Vernice), kasv. Natalja Tomingas, om. Natalja Tomingas


BBCA JW'17 Stylesign Alice (CH Napmary's Go for a Dream X Kreisid Admirable Eviita), kasv. Kadri Audova, om. Maarja Kalma & Kadri Audova


BBCA VET W'17 Mersu Oder Kia Picanto (Golden Amulette George X Mersu Gingery Meeri), kasv. Lilian Pajulaid, om. Lilian Pajulaid & Liis Nurk


LV W'17, BALT W'16 Lakifan Gordon O'Guido (Guido di Casa Vernice X As'Gunapal Dior's Hanna to Lakifan), kasv. Vladislav Latõšev, om. Tiiu-Ann Kaldma

EST W'17, LT W'17, BALT JW'16 Ability Noreena Noep (CH Gesper Brisart Nordom X CH Ability Harmony Hermione), kasv. Elen Kivi-Paju, om. Merike Kivi & Elen Kivi-Paju


EST W'17, TLN W'17, TLN W'16, BALT W'15, EST W'14, LV W'14, TLN W'13, TLN WCUP'13, BALT W'12, TLN W'12, LT W'12, LV W'12 Lakifan Gerald O'Guido (Guido di Casa Vernice X As'Gunapal Dior's Hanna to Lakifan), kasv. Vladislav Latõsev, om. Svetlana Titova


EST JW'17, TLN JWCUP'17 As'Gunapal Dobromir (CH Lakifan Gerald O'Guido X CH Touch of Diamond di Casa Vernice), kasv. Natalja Tomingas, om. Angelina Kaling


EST JW'17 Zheleznaya Lady v Zenite Udachi (CH Argentum z Rossii s Lyubovyu X CH Neverything Story di Casa Vernice), kasv. Karina Peristik, om. Lilian Pajulaid & Jana Katerski


TLN WCUP'17, EST JW'16, LT JW'16 Vanilla Mona ot Goldiboks (Solomon ot Goldiboks X Jantary ot Goldiboks), kasv. Olga Movchan, om. Margit Siigur


TLN WCUP'17, BBCA JW'15, EST JW'15 Golden Amulette Manfred (Borok'ko Falkonet Bien Faset X Etna ot Goldiboks), kasv. Margit Siigur, om. Katrin Kuusma


BALT W'16, EST W'16, LV CLUB W'16, LT JW'14, BALT JW'13, CEBS CL JW'13, PL CL JW'13 Ability Harmony Hermione (Ferrari vom German Dream X Ability Endora Ebony), kasv. Elen Kivi-Paju, om. Elen Kivi-Paju


BBCA VET W'16, LV CLUB VET W'16, TLN VET WCUP'16, FIN VET W'15, CEBS W'15, CEBS VET W'15, CZE CL VET W'15, BALT VET W'15, BBCA VET W'15, W VET W'15, TLN VET W'15, LT VET W'15, FIN W'14, FIN VET W'14, EUR VET W'14, W VET W'14, Kesk-Euroopa Bokserite Erinäituse Reservvõitja'08 Golden Amulette Nena Elegance (Yuppie Beit Hollandia me Hagalil x Golden Amulette Big Mum's Hope), kasv. Margit Siigur, om. Taavi Tuvike


LV W'16, CEBS JW'15, CZE CL JW'15, BALT JW'15, LV JW'15 Aquarelle iz Rossii s Lyubovyu (Almadinaks Kod Dostupa X Soland Boks Lukretsia), kasv. Irina Stykhova, om. Svetlana Titova


EST W'16, LT W'16, EST W'15, TLN WCUP'15, LT JW'14, TLN WCUP'14, TLN JWCUP'14, BALT JW'13, BBCA JW'13 Borok'ko Falkonet Bien Faset (Borok'ko Falkone x The Show Must Go On di Casa Vernice), kasv. Evgeniy Borochov, om. Margit Siigur


EST JW'16, LV CLUB JW'16, TLN JW'16, TLN JWCUP'16 Modern Sanvita (Carnera Primo di Casa Vernice X Ustina di Casa Vernice), kasv. Viktoria Pogodina, om. Angela Noor


TLN W'16 Ability Kissable Kayla (CH Sat'elit Gladiator X Ability Gracelyn Gretchen), kasv. Elen Kivi-Paju, om. Kristiina Ilja

TLN JW'16 Idelia Denburg (CH Duke Denburg X Beata Denburg), kasv. Denis Dudko, om. Maili Madrus

TLN WCUP'16, EST W'15, TLN JWCUP'13 Etna ot Goldiboks (Optimus Prime the Fifth Element x Esperanca ot Goldiboks), kasv. Olga Movchan, om. Kaily Karv ja Margit Siigur


RIGA W'15, BALT W'15, LV W'14, TLN W'14, TLN W'13, TLN WCUP'13, EST JW'12 Lakifan Honey Bouquet O'Guido (Guido di Casa Vernice X As'Gunapal Dior's Hanna to Lakifan), kasv. Vladislav Latõsev, om. Natalja Tomingas


LV W'15, EST JW'14, TLN JW'14 Navarro Benygmo (G'M de Bellemanie X Yoko Benignus), kasv. Maira Krievane, om. Matti Martinson


BBCA VET W'15 Felicitas Ceres Rodeo (Xanthos vom Drimborn x Felicitas Ceres Selene), kasv. Marili ja Toomas Ollissaar, om. Maris Raik


EST JW'15 Golden Amulette Marta (Borok'ko Falkonet Bien Faset X Etna ot Goldiboks), kasv. Margit Siigur, om. Tamara Nadežkina


TLN VET W'15, TLN VET W'14 Felicitas Ceres Oscar de la Renta (Borok'ko Kenzo X Felicitas Ceres Pandora), kasv. Marili Ollissaar, om. Reelika Prits


TLN W'15, TLN JW'15, LT JW'15, TLN JWCUP'15, BBCA JW'14 Reason to Believe Got Real (Goal del Cielo di Marte X Keep it Real Belloliv), kasv. Undija Ulpe, om. Kristin Roovet


TLN WCUP'15 Teserabox Yaota (Fire Energy Iksel X Fire Energy Reitera), kasv. Svetlana Pogrebnaja, om. Ljudmilla Rubtsova


TLN VET WCUP'15, TLN VET WCUP'14, BBCA VET W'14, EST VET W'11, LV VET W'11, LT VET W'11, BALT VET W'10, BBCA VET W'10 Mersu Gingery Mimmi (Zirco del Trinitad X Mersu Morrita), kasv. Lilian Pajulaid, om. Mari Nõmmemaa


TLN JWCUP'15 Ability Kaiser Karlos (CH Sat'elit Gladiator X Ability Gracelyn Gretchen), kasv. Elen Kivi-Paju, om. Maret Tigasing


EST VET W'14, BBCA VET W'13, EST VET W'13, LV VET W'13, LT VET W'13, TLN VET W'13, TLN VET WCUP'13, EUR VET W'12, BUC VET W'12, BBCA VET W'12 Golden Amulette Big Mum's Hope (Iggy Ipon Saan X Golden Amulette Priceless Pearl), kasv. Margit Siigur, om. Mari Nõmmemaa


DE VET W'13, LT VET W'13, FIN VET W'12, HEL VET W'12, EST VET W'12, LT VET W'12, TLN VET W'12, EUR VET W'11, BALT VET W'11, LT W'09, BBCA W'06, LT W'06, EST W'05, EST JW'04 Macondon Warna (Zirco del Trinitad X Macondon Quantanamera), kasv. Outi Valle, om. Katrin Vorbi & Lilian Pajulaid


Eesti Kennelliidu Aasta Koer 2003
BBCA VET W'13, EST VET W'10, BBCA VET W'10, BBCA VET W'09, EST W'05, BBCA W'04, BBCA W'03, BALT W'03, BALT W'02 Zirco del Trinitad
(Nick del Nettuno X Xarline del Trinitad), kasv. Rene Lanoy, om. Lilian Pajulaid


BLR VET W'13, BALT W'09, BALT W'08, ROU W'07, ROU DDS W'07, BALT JW'06, EST JW'06, ROU W'06, ROU JW'06, ROU DDS JW'06 Xipituca von Bispus (Ebano Boxer del Euro X D'Olxa Carolina), kasv. Pedro Bispo, om. Külli Martinson


TLN JW'13 Touch of Diamond di Casa Vernice (Rus la Fler Eternal Flame X Via Aveling It's My Dream), kasv. Anya Aksenova, om. Natalja Tomingas


LV JW'12 Just Dream Become True no Akaciša (Llanto de Guezman X Danse Avec Moi no Akaciša), kasv. Inese Pablaka, om. Aivi Org


BALT JW'12, LT JW'12, TLN JW'12 Lakifan Herz O'Guido (Guido di Casa Vernice X As'Gunapal Dior's Hanna to Lakifan), kasv. Natalja Tomingas, om. Natalja Tomingas


BALT JW'12 Lakifan Heather O'Guido (Guido di Casa Vernice X As'Gunapal Dior's Hanna to Lakifan), kasv. Natalja Tomingas, om. Julia Karjalainen


EST W'12, BALT W'10, BALT JW'09, EST JW'09 Kreisid Admirable Atina (Frodo del Tajo X Xipituca von Bispus), kasv. Külli Martinson, om. Kaie Mäemurd


BBCA VET W'11 Golden Amulette Fun-Fun (Golden Amulette Llayser X Janka), kasv. Margit Siigur, om. Elen Kivi


LV W'11, BLR JW'10 Kenlend Box Tenaro Amante (Greco de Rincomar X Galathea iz Vladeniy Popovih), kasv. E. Volkovyskaya, om. Katrin Vorbi

LT VET W'11, LV VET W'11, BLR W'10, BALT VET W'09, LT VET W'09, EUR VET W'08, LV VET W'08, BALT VET W'07 Bogerudmyra's Håkon (Wunderboxer Gaio X Bogerudmyra's Ida). kasv. Marit Sunde, om. Katrin Vorbi

EST W'10, EST JW'10 Mersu Alfa Romeo (Liberum Avis Zenit X Mersu Oder Lamborghini Cala), kasv. Lilian Pajulaid, om. Indrek Leit

BALT W'09 Amati del'Colmenero (Posseidon di noi Vincere X Almadinaks Tertsa), kasv. Evgenio Pasetchnik, om. Margit Siigur

BBCA VET W'09, EST VET W'09, BALT W'04 Golden Amulette Priceless Pearl (Boxella's Ledo Bond X Fariela), kasv. Margit Siigur, om. Margit Siigur

EST W'09 Danse Avec Moi no Akaci?a (Oliver-Jones von Bispus X Ecoute Seulement Moi no Akaci?a), kasv. Inese Pablaka, om. Aivi Org

EUR VET W'08, EUR VET W'07 Deklarus Saily (Lladro v.h Slaghek X Deklarus Skippy), kasv. Larissa Rusinova, om. Maili Madrus

BALT W'08 As'Gunapal Christian Dior (Yako van de Hazenberg X Lama Sonda), kasv. Natalja Tomingas, om. ?anna Karat?ova

EST VET W'08 Mersu Morrison (Globa's Istinjo X Mersu Maritsa), kasv. Lilian Pajulaid, om. Liina Tomberg

EST JW'07 Guido di Casa Vernice (Oliver-Jones von Bispus X Daniela D'Jandilla), kasv. Anya Aksenova, om. Natalja Tomingas

BALT W'06 Golden Amulette Richard Lionheart (Boxella's Ledo Bond X Golden Amulette d'Degiona Demini), kasv. Margit Siigur, om. Kristiina Pärnapuu

ROU W'06, ROU DDS W'06, LT JW'03, EST JW'03 Boks-Best Saiz Robert Redford (Donnymoor Applause Please X Boks-Best Saiz Elisabeth), kasv. Klarissa Orgusaar, om. Külli Martinson

BBCA JW'06 Raftsman Rider in Black (Umbro des Puig Major Nordics X Liter Bomond Shagrenevaya Polnoch), kasv. Juta Haranen


BBCA VET W'06 Golden Amulette Llayser (Lladro v.h Shlaghek X Fariela), kasv. & om. Margit Siigur


BBCA JW'04, EST JW'04, LT JW'04 Felicitas Ceres Solidor (Xanthos vom Drimborn X Felicitas Ceres Selene), kasv. Marili Ollissaar, om. Eerika Jürisalu

EST W'04 As'Gunapal Airichi O'Alice (As'Gunapal Young Fighter X Pesaparki Alice Qolly Girl), kasv. Natalja Tominas, om. Natalja Tomingas & Jelena Lazareva

LT JW'04 Felicitas Ceres Scarlet Bee (Xanthos vom Drimborn X Felicitas Ceres Selene), kasv. Marili Ollissaar, om. Kristi Nöps

EST W'03 Golden Amulette d'Delfi Demeter (Donnymoor Applause Please X Fariela), kasv. Margit Siigur, om. Marili Ollissaar

EST W'03 Desperado (Donnymoor Applause Please X Belinda), kasv. Tiiu Väär, om. Ave Saar & Marili Ollissaar

BALT JW'03 Bibabo Kodu Andantos Ambassador (Donnymoor Applause Please X Bibabo Kodu Arena), kasv. Monika Pinka

PL JW'01 Caps no Madaram (Dave Dels Segadors X Fair Play Nostrum), kasv. Ilze Buldere, om. Aivi Org

BALT W'00, EST W'00, BALT W'99, EST W'99 Donnymoor Applause Please (Marbelton French Leave of Donnymoor X Donnymoor Maggie May), kasv. N.A Knox, om. Juta Haranen

BALT W'99, BALT JW'97 Scheil'Klaid Dargona (Draiv iz Kadrenu X Scheila), kasv. Jari-Matti & Marina Paananen, om. Jari-Matti & Marina Paananen

BALT JW'99 Lustica Cestoy Hann (Toyboy v.d Laverdonk X Lustica Norros Cessica), kasv. Ulla Maasikmäe, om. Ulla Maasikmäe

LT JW'98 Mersu Mrs Mileedi-Santa (Macondon Hakim X Mersu Melissa), kasv. Lilian Pajulaid, om. K. Raid

EST W'97 As'Gunapal Stil (Moonraker Lord Lancelot X As'Gunapal Necklace), kasv. Natalja Tomingas, om. Natalja Tomingas

EST W'97 Scheila (Orion Darel X Aljapis Taina Beanka), kasv. Tatjana Lille, om. Jari-Matti & Marina Paananen

Eesti Kennelliidu Aasta Koer 1996
LV W'96, EST W'96, EST W'95 Erast-Boks Best Saiz (Maks X Lukerija-Santos), kasv. S. Gnjotova, om. Klarissa Orgusaar

LV W'96 Lustica Norros Cessica (Erast-Boks Best Saiz X Tavil di Norma), kasv. Ulla Maasikmäe, om. Ulla Maasikmäe

Allikas: EKL tõuregister ->

EST | ENG | RUS


 
 
 


* Võitjad
 

 
  taibu.com 2004