Uudised
   Ühing
   Bokser
   Aretus
   Kennelid
   Pesakonnad
   Koolitus
   Näitused
   Erinäituste võitjad
      Club Show võitjad
      Jahressieger Estonia
      Baltic Boxer
   Tšempionid
   Aasta Bokser
   Hädasolijate abistamiseks
   Igavestel Jahimaadel
   Viidad
   Pood
   Kontakt

 - Avaleht
 - Sisukord
 - Fotoalbumid
 
 
 
   * EBÜ erinäituste võitjad
 

XLI 2017
Kohtunikud Ulrike Kainz-Götz, Austria (v. Draublick) &
Arne Johan Haugen, Norra (Head On)

TP Meravigliosa Sanvita
(CH Carnero Primo di Casa Vernice x CH Ustina di Casa Vernice) kasv. Viktoria Pogodina, om. Agnieszka Kielkiewicz



VSP NAPMARY'S IKIGAI
(CH Marco de Kopader X CH Napmary's Enigma) kasv. & om. Maria Stahanova

XL 2017
Kohtunikud Ulrike Kainz-Götz, Austria (v. Draublick) &
Arne Johan Haugen, Norra (Head On)

TP Meravigliosa Sanvita
(CH Carnero Primo di Casa Vernice x CH Ustina di Casa Vernice) kasv. Viktoria Pogodina, om. Agnieszka Kielkiewicz



VSP NAPMARY'S HEARTBREAKER
(CH Karlo Keep the Secret Belloliv x CH Napmary's Barcelona) kasv. Maria Stahanova, om. Tuija Rautakorpi-Visakoivu

XXXIX 2016
Kohtunik Tetyana Bilorus, Ukraina (BrisArt Nordom)

TP KARLO KEEP THE SECRET BELLOLIV
(CH Oliver Jones v. Bispus x CH Tany's Belleza) kasv. Undija Ulpe, om. Natalia Naidenko & P.J Akmanis



VSP KARMELLA DOLCE BELLOLIV
(CH Oliver Jones v. Bispus x CH Tany's Belleza) kasv. Undija Ulpe, om. Jelizaveta Nikolajeva

XXXVIII 2015
Kohtunikud Radim Fiala, Tšehhi (Godolfin Barb) & Paola Micara Watten, Itaalia (Watwald)

TP NATUM STELLA BUGATTI
(CH Kenlend Box Tchertero x CH Fire Energy Roma) kasv. R. Akhmetov,
om. R. Akhmetov



VSP BOROK'KO FALKONET BIEN FASET
(CH The Show Must Go On di Casa Vernice X CH Borok'ko Falkoe) kasv. E. Borohov, om. M. Siigur

XXXVII 2015
Kohtunikud Paola Micara Watten, Itaalia (Watwald) & Radim Fiala, Tšehhi (Godolfin Barb)

TP BOZZZ VON ELLINGHAUS
(CH Paganini Nostrum X CH Touche von Ellinghaus) kasv. Gerd Popp, om. Harald Underberg-Lie



VSP FABERGE NOSTRUM
(CH Paganini Nostrum X CH Lavazza Nostrum) kasv. Anna Bogucka, om. Susanne Lund-Jensen

XXXVI 2014
Kohtunik Orietta Zilli, Itaalia (dei Boioni)

TP GOLDEN AMULETTE NENA ELEGANCE
(CH Yuppie Beit Hollandia me Hagalil X CH Golden Amulette Big Mum's Hope) kasv. Margit Siigur, om. Taavi Tuvike


VSP COCOON'S ROYAL CHOICE
(CH Jedna na Milion Heineken x CH Cocoon's Nylon Beat) kasv. Maarit Halkomäki, om. Satu Rytkonen

XXXV 2014
Kohtunikud Jaromir Spicera, Tšehhi (Azaret) & Lilian Pajulaid, Eesti (Mersu)

TP GIRO BENIGNUS
(CH Geo Boxer del Euro x CH Prada Benygnus) kasv. A. & K. Kusmierscy, om. Maria Skowronska



VSP KARMELLA DOLCE BELLOLIV
(CH Oliver Jones v. Bispus x CH Tany's Belleza) kasv. U. Ulpe, om. J. Nikolajeva

XXXIV 2014
Kohtunikud Jaromir Spicera, Tšehhi (Azaret) & Lilian Pajulaid, Eesti (Mersu)

TP KARLO KEEP THE SECRET BELLOLIV
(CH Oliver Jones v. Bispus x CH Tany's Belleza) kasv. U. Ulpe, om. N. Naidenko & P.J Akmanis



VSP GOLDEN AMULETTE CARAMIA BEATRICE
(CH Della Monte Klio Bal'tsano X Golden Amulette Chicka Chiara) kasv. Margit Siigur, om. Kirke Roosaar

XXXIII 2013
Kohtunik Maritha Östlund-Holmsten, Rootsi (Teamwork)

TP COCOON'S ROYAL CHOICE
(CH Jedna na Milion Heineken x CH Cocoon's Nylon Beat) kasv. Maarit Halkomäki, om. Satu Rytkonen



VSP RASHEL OT GOLDIBOKS
(CH Performance ot Goldiboks x Sapnu Barvedis Call Me Out) kasv. Olga Movchan, om. E. Sudakova

XXXII 2013
Kohtunik Juan Manuel Martinez, Hispaania (de Collserola)

TP YOKO BENIGNUS
(CH Herakles Optima Grata x CH Prada Benignus) kasv. A. & K. Kusmierscy, om. Maira Krievane



VSP SHOW MUST GO ON DI CASA VERNICE
(CH Ippolito del Colle de Infinito x CH Flash of the Night) kasv. Anya Aksenova, om. Evgeny Borokhov

XXXI 2012
Kohtunik Igor Selimovic, Horvaatia (Iggy Box)

TP DANSE AVEC MOI NO AKACIŠA
(CH Oliver Jones von Bispus x CH Ecoute Seulement Moi No Akaciša) kasv. Inese Pablaka, om. Aivi Org & Inese Pablaka



VSP NAPMARY’S DEBORS
(CH Pavarotti Nostrum x CH Daiquiry Val Napmary’s) kasv. Maria Stahanova om. Sarma Valdmane

XXX 2012
Kohtunik Anna Bogucka, Poola (Nostrum)

TP USTINA DI CASA VERNICE
(CH Ferrary de Las Arillas x CH Angel Di Casa Vernice) kasv. Anya Aksenova om. Viktoria Pogodina



VSP SHOW MUST GO ON DI CASA VERNICE
(CH Ippolito del Colle de Infinito x Flash of the Night Di Casa Vernice) kasv. Anya Aksenova, om. Evgeny Borokhov

XXIX 2011
Kohtunik Otto Schimpf, Austria

TP LAKIFAN GERALD O’GUIDO
(CH Guido Di Casa Vernice x As’Gunapal Dior’s Hanna To Lakifan) kasv. Vladislav Latõshev, om. Svetlana Titova



VSP JASHMA OT GOLDIBOKS
(CH Perfomance Ot Goldiboks x Tifani Ot Goldiboks) kasv. O. Movchan, om. M. Vazhenin & Olga Movchan

 

XXVII 2011
Kohtunik Alessandro Tanoni, Itaalia (del Colle dell'Infinito)

TP MAYDAY DI CASA VERNICE
(Primo Del Colle Dell’Infinito x Flash Of The Night) kasv. Anya Aksenova, om. Shamil Abrakimov



VSP USTINA DI CASA VERNICE
(CH Ferrary de Las Arillas x CH Angel Di Casa Vernice) kasv. Anya Aksenova, om. Viktoria Pogodina

XXVII 2010
Kohtunik Fabrizio Censi, Itaalia (dell Augusta Perusia)

TP ZEALBEAT’S QUAKE AND SHAKE
(CH Liberum Avis Pentagon x Silke v.d Hoeverbos) kasv. Heidi & Pertti Mäki-Välkkiä, om. Mira Jaakkola

VSP HARD TO BE AN ANGEL NAPMARY'S DAROQ
(CH Roque-Santacrus Vom German Dream x CH Dare To Say No Val Napmary’s) kasv. Maria Stahanova, om. Saija Sieranen

XXVI 2010
Kohtunikud Shamil Abrakimov, Venemaa (Ist Shain), täiskasvanud
Juta Haranen, Eesti (Raftsman), beebid, kutsikad, veteranid

TP HARD TO BE AN ANGEL NAPMARY'S DAROQ
(CH Roque-Santacrus Vom German Dream x CH Dare To Say No Val Napmary’s) kasv. Maria Stahanova, om. Saija Sieranen



VSP LOTOS FILDS TURBO JET
(Ergo Box Never Speak Never x CH Lotos Filds Rossia) kasv. Ludmila Filyakina,om. Julia Liimatainen

XXV 2009
Kohtunik Ralf Brinkmann, Saksamaa (Okeler Forst)

TP JUST AS YOU WISH OLIVEROTTI
(Oliver-Jones von Bispus x Otija No Madaram) kasv. Guna Daube, om. Maris Lavrinovics



VSP BARBARA DU VAL D'EUROPE
(CH Senna Des Courtilliers x Genova Del Cabezo De La Jara) kasv. Francois Medioni, om. Kristiina Pärnänen

 

XXIV 2009
Kohtunik Josianne Ratton, Prantsusmaa (de la Velette)

 TP HARD TO BE AN ANGEL NAPMARY'S DAROQ
(CH Roque-Santacrus Vom German Dream x CH Dare To Say No Val Napmary’s) kasv. Maria Stahanova, om. Saija Sieranen

 

VSP AMATI DEL'COLMENERO
(CH Posseidon Di Noi Vincere x Almadinaks Tertsa) kasv. E.G.Pasetchnik, om. Margit Siigur & Vera Pasetchnik

XXIII 2008
Kohtunik Andreja Cucnik, Sloveenia (Andy's Dream)

TP MACONDON WARNA
(CH Zirco del Trinitad x Macondon Quantanamera), kasv. Outi Valle, om. Katrin Vorbi & Lilian Pajulaid

 

VSP CARRERA MAXIMUS DEUS
(CH Ferrary de las Arillas X CH Victoria des Jardins de Passiflore), kasv. Tomas Klasek & Ivana Bukovanska, om. Saija Sieranen & Sini Salanne

XXII 2008
Kohtunik Alex Palacin, Hispaania (Boxerpark)

TP ETTMAR'G GRANATOVY TSVETOK
(CH Bomond iz Zamka Olgi x CH Elmonte's Amarige), kasv. Elena Goncharova, om. Olga Grigorieva

 

VSP OLIVER-JONES VON BISPUS
(CH Apolo Boxer del Euro x D'Olxa Carolina), kasv. Bedro Pispo, om. Pedro Bispo ja Veronika Veljoninova

 

XXI 2007
Kohtunik Tuula Seppälä, Soome (Chamentines)

TP LIBERUM AVIS PENTAGON
(CH Liberum Avis Zenit x Brait's Playa), kasv. & om. Natalia Selivonek

 

VSP NAPE NO MADARAM
(CH Zirco del Trinitad x Zubite no Madaram), kasv. Ilze & Jautrite Bulderes, om. Maria Stahanova

XX 2007
Maritha Östlund-Holmsten, Rootsi (Teamwork)


TP BON DZHORNO DU TOIT
(Caress no Madaram x Bon Dzhorno Avanti Balerina), kasv. Olga Kolbasina, om. Anna Novikova & Olga Kolbasina



VSP MA BAKER'S BABY BABY
(CH Umbro des Puig Major Nordics x CH Ma Baker's Private Dancer), kasv. Pirkko Dima, om. Pirkko Dima & Susanna Soinia

 

 XIX 2006
Kohtunik Anne Sume, Eesti

TP GOLDEN AMULETTE PRICELESS PEARL
(CH Boxella's Ledo Bond x Fariela), kasv. & om. Margit Siigur

 

VSP BOKS-BEST SAIZ ROBERT REDFORD
(CH Donnymoor Applause Please x Boks-Best Saiz Elisabeth), kasv. Klarissa & Igor Orgusaar, om. Külli Martinson

XVIII 2006
Kohtunik Ursula Heidelberg, Saksamaa (v. Wolfstein)

TP YUPPIE BEIT HOLLANDIA ME HAGALIL
(Zippo del Trinitad x Cara Beit Hollandia Me Hagalil), kasv. Kitty Gillows, om. Heidi & Pertti Mäki-Välkkilä



VSP MACONDON WARNA
(CH Zirco del Trinitad x Macondon Quantanamera), kasv. Outi Valle, om. Katrin Vorbi & Lilian Pajulaid

 

XVII 2006
Kohtunik Serge Vanzha, Venemaa (Vanbox)

TP GEREMIA DI GENUS ERIS
(Elio x Altea di Genus Eris), kasv. kennel di Genus Eris, om. Elena Smirnova

 

VSP SOLAND BOKS ANTIKA
(Leedalein Instink x CH Deborah Soland iz Armii Lubvi), kasv. Olga Savelyeva, om. L. Yudin

 

XVI 2005
Kohtunik Pedro Bispo, Portugal (von Bispus)

TP COCOON'S GIMME GIMME GIMME
(CH Balu vom Hause Romeo x Cocoon's Coco Chanel), kasv. Maarit Halkomäki, om. Sanni Pekkola



VSP SAULES STARS NO AKACIŠA
(CH Omar dei Centurioni x CH Romaška no Akaciša), kasv. & om. Inese Pablaka

 

XV 2005
Kohtunik Anneli Karttunen, Soome (Moonraker)

TP ZIRCO DEL TRINITAD
(Nick del Nettuno x Xarline del Trinitad), kasv. René Lanoy, om. Lilian Pajulaid & Tuula Seppälä

 

VSP MERSU INTRO KALIOPEIA
(CH Caps no Madaram x CH Mersu Extra Solveig), kasv. Lilian Pajulaid, om. Markel Mängel

 

XIV 2004
Kohtunik Toni Piasentin, Saksamaa

TP CARESS NO MADARAM
(CH Dave dels Segadors x CH Fair Play Nostrum), kasv. Ilze ja Jautrite Bulderes, om. Päivi Hakuli & Timo Kokko

 

VSP BOROK'KO BYSTREE VETRA
(Nico von Santana x CH Yieldheath's Dom Perignon), kasv. & om. Jevgeni & Svetlana Borokhov

Erinäituste võitjad 1994 - 2004
Loe edasi / Read more - >

EST | ENG | RUS


 
 
 


* EBÜ erinäituste võitjad
* 1994 - 2004
 

 
  taibu.com 2004