Uudised
   Ühing
   Bokser
   Aretus
   Kennelid
   Pesakonnad
   Koolitus
   Näitused
   Erinäituste võitjad
   Tšempionid
   Aasta Bokser
   Hädasolijate abistamiseks
   Igavestel Jahimaadel
   Viidad
   Pood
   Kontakt

 - Avaleht
 - Sisukord
 - Fotoalbumid
 
 
 
  * Nina Ottosson
 

Meil on hea meel teatada, et Eesti Bokseriühingu näituste üheks toetajaks on Nutikas Lemmik, kes on maailmas üha enam populaarsust koguvate Nina Ottossoni mõtlemismängude maaletooja.

Nende juhendav meeskond koos mänge tutvustava telgiga on erinäituse päeval ka kohapeal, kus on kõigil soovijatel võimalik koos koeraga kõike proovida ning huvi korral ka endale soetada.

Nina Ottosson on tunnustatud Rootsi koeraspetsialist ja arendavate mänguasjade idee autor, kelle tooteid on maailmas toodetud juba 1993.
aastast. Lelude eesmärk on arendada koera (samuti kassi, jänese, merisea või muu lemmiklooma) mõtlemist positiivsel ja harival meetodil.

Arendavaid mänguasju  soovitavad koerapsühholoogid, veterinaarid, treenerid ja koeraomanikud üle terve maailma. Tooted on pidevas arengus ja professionaalne meeskond teeb järjepidevalt tööd uute ideede ja lelude loomiseks. Arendavad mänguasjad on loodud nii, et koer peab töötama oma ajuga ja lahendama probleeme erinevatel viisidel, otsides peidetud maiust. Kõik koerad peavad kasutama oma aju, et püsida tervena. Kui me ei paku oma koerale piisavalt tegevust, otsivad koerad endale sageli ise huvitavat tegevust, mis tihti koeraomanikule ei meeldi, näiteks närimine, muutumine agressiivseks või hüperaktiivseks. Arendavad mänguasjad on väga head ka juhtudel, kui koer ei saa mingil põhjusel vabalt liikuda, näiteks vigastuse korral. 

Ajutrenn nende mänguasjadega sobib kõigile koertele – noortele ja vanadele, suurtele ja väikestele. Arendavad mänguasjad muudavad lemmikuga veedetud aja rahuldustpakkuvaks, lõbusaks ja kasulikuks.

Nina Ottosson kasutab toodete jaoks ainult parimaid materjale, arvestades nii keskkonnaga kui loomade turvalisusega. Plastmassist mängud ja mänguasjad ei purune kildudeks, on mürgivabad ja on läbinud FDA testid (sobilikud sööginõudeks). Puidust mängud on valmistatud "SVANEN" märgistusega loodussõbralikust puitlaastplaadist, mis tähendab, et ei ole lisatud formaldehüüdi, mis on muidu tavapärane sarnastel toodetel.

Koduleht (loe edasi -> )

EST | ENG | RUS


 
 
 


* Mobec
* Magnum
* Pood
* Platinum
* Nina Ottosson
 

 
  taibu.com 2004