Uudised
   Ühing
   Bokser
   Aretus
   Kennelid
   Pesakonnad
   Koolitus
   Näitused
      Tulemused
      Mis toimub näitusel?
   Erinäituste võitjad
   Tšempionid
   Aasta Bokser
   Hädasolijate abistamiseks
   Igavestel Jahimaadel
   Viidad
   Pood
   Kontakt

 - Avaleht
 - Sisukord
 - Fotoalbumid
 
 
 
   * EBÜ erinäitus, 15.05.2004, Tallinn
 

XIV Bokserite Erinäitus / XIV Speciality Show for Boxers, 15.05.2004, Tallinn

Kohtunik / Judge - Toni Piasentin – Saksamaa / Germany

BEEBIKLASS / BABY CLASS

Kollased isased / Fawn dogs

As' Gunapal Christian Dior 2/1

Kollased emased / Fawn bitches

As' Gunapal Caramel Iris Kiss-Kiss 2/1

As' Gunapal Cassandra Sergio Noblige 3

Kres Grandfather Okatawa 2/2

Tiigrikarva emased / Brindle bitches

Borok'ko Monica Kapitanskaja Doch 1/1, TP Beebi / BOB-Baby

KUTSIKAKLASS / PUPPY CLASS

Tiigrikarva emased / Brindle bitches

Scheil'Klaid Chiquitta 3

VETERANIKLASS / VETERAN CLASS

Kollased isased / Fawn dogs

As' Gunapal Stif 1/2

Erast Boks Best Saiz 1/1, VSPV / BOS-Vet

Tiigrikarva isased / Brindle dogs

Larri–Lucas 1/1

Kollased emased / Fawn bitches

Kathleen 1/1, TPV / BOB Vet

Kirkka 1/2

Tiigrikarva emased / Brindle bitches

Hazelpikbox Floret - ei tulnud / not showing

Raftsman Cherie - ei tulnud / not showing

Scheila 1/1

JUUNIORIKLASS / JUNIOR CLASS

Kollased isased / Fawn dogs

Bobbyroy 2/2

Golden Amulette Richard Lionheart 2/1

Golden Amulette Victorious Bond 2/ 3

Mersu Intro Peliose - ei tulnud / not showing

Mersu Intro Teiresias 3

Tiigrikarva isased / Brindle dogs

Aragorn 3

Felicitas Ceres Rodeo 3

Felicitas Ceres Solidor 2/2

Mersu Intro Poseidon 2/1

Mersu Intro Robert De Niro 3

Kollased emased / Fawn bitches

Aireston Amulette Muchacha Zea'Puca 2

Felicitas Ceres Delilah 2

Hazelpikbox Romantic Targy 2/4

Felicitas Ceres Scarlet Bee 1/3

Macondon Warna 1/2

Mersu Intro Kaliopeia 1/1, JUN SERT, TPJ / Jun CAC, BOB-Jun

Tiigrikarva emased / Brindle bitches

Amelie - ei tulnud / not showing

Mary della Talpa 1/1, JUN SERT / Jun CAC

Kollased isased / Fawn dogs

AVAKLASS / OPEN CLASS

As'Gunapal Young Fighter 1/2

As'Gunapal Arap O'Alice 2/3

Bogerudmyra's Håkon 3

Boks-Best Saiz Robert Redford 1/1, PKI2 / 2nd Fawn Male

KASUTUSKLASS / WORKING CLASS

Zirco del Trinitad 1/1, PKI1 / Best Fawn Male

TŠEMPIONIKLASS / CHAMPION CLASS

Mersu Morrison 1/1, PKI3 / 3rd Fawn Male

Scheil'Klaid Apollon - ei tulnud / not showing

Tiigrikarva isased / Brindle dogs

AVAKLASS / OPEN CLASS

Caress no Madaram 1/1, PTI1, SERT, TP / Best Brindle Male, CAC, BOB

Felicitas Ceres Triton 2/2

KASUTUSKLASS / WORKING CLASS

Desperado 2/1

Golden Amulette Llayser 2/2

TŠEMPIONIKLASS / CHAMPION CLASS

Borok'ko Kenzo 1/1, PTI2 / 2nd Brindle Male

Scheil'Klaid Beluche Brio 1/2

Kollased emased / Fawn bitches

AVAKLASS / OPEN CLASS

As'Gunapal Airichi O'Alice 1/3

As'Gunapal Bjutti O'Dzinni 3

Golden Amulette D'Deianeira 2/4

Mersu Gingery Meeri 1/2

Mersu Gingery Mimmi 1/1, PKE3 / 3rd Fawn Female

Mersu Morrita - ei tulnud / not showing

Mersu Extra Solveig - ei tulnud / not showing

Scheil'Klaid Angelic Le Belly 3

KASUTUSKLASS / WORKING CLASS

Golden Amulette Priceless Pearl 1/1, PKE2 / 2nd Fawn Female

Lama Sonda 1/2

TŠEMPIONIKLASS / CHAMPION CLASS

Borok'ko Bystree Vetra 1/1, PKE1, VSP / Best Fawn Female, BOS

Golden Amulette D'Degiona-Demini 1/2

Tiigrikarva emased / Brindle bitches

AVAKLASS / OPEN CLASS

As'Gunapal Angel O'Alice 2/3

Brait's Yatana 1/1, PTE2 / 2nd Brindle Female

Felicitas Ceres Selene 1/2

KASUTUSKLASS / WORKING CLASS

Bon Dzhorno Betelgeize 1/1, PTE1, SERT / Best Brindle Female, CAC

Felicitas Ceres Pandora 1/2

TŠEMPIONIKLASS / CHAMPION CLASS

Golden Amulette D'Delfi- Demeter 1/1, PTE3 / 3rd Brindle Female

KASVATAJAKLASS / BREEDERS CLASS

As'Gunapal 2/3

Felicitas Ceres 1/1

Golden Amulette 2/4

Mersu 1/2

JÄRGLASTE KLASS / PROGENY CLASS

As'Gunapal Young Fighter - ei tulnud / not showing

Fariela 1/1

EST | ENG | RUS


 
 
 


* Kasutatavad lühendid
* EBÜ Erinäitus 19.05.2002
* EBÜ Erinäitus, 09.02.2003
* EBÜ erinäitus, 15.05.2004, Tallinn
* 2. rühma näitus, 31.07.2004, Tallinn
* EBÜ erinäitus, 13.02.2005, Tallinn
* EBÜ erinäitus, 15.05.2005, Tallinn
* 2. rühma näitus, 21.08.2005, Tallinn
* 2. rühma näitus - BIS
* EBÜ erinäitus, 12.02.2006, Tallinn
* Baltic Boxer 2006, Tallinn
* EBÜ erinäitus, 27.08.2006, Liuranna
* EBÜ erinäitus, 11.02.2007, Tallinn
* EBÜ erinäitus, 01.07.2007, Tallinn
* EBÜ erinäitus, 09.02.2008, Tallinn
* EBÜ erinäitus, 01.06.2008, Tallinn
* EBÜ erinäitus, 14.02.2009, Tallinn
* Baltic Boxer 2009, Tallinn
* EBÜ erinäitus, 13.02.2010, Tallinn
* Jahressieger Estonia 19.06.2010
* 2. ja 9. rühma näituse tulemused 2010
* Baltic Boxer 2011
* Jahressieger Estonia 10.09.2011, TLN
* Jahressieger Estonia 14.07.2012, Tartu
* EBÜ Erinäitus 09.09.2012, Tallinn
* Baltic Boxer 16.06.2013, Tartu
* Jahressieger Estonia 08.09.2013, TLN
* Jahressieger Estonia 28.06.2014, Tartu
* EBÜ Erinäitus 29.06.2014, Tartu
* EBÜ Erinäitus 07.09.2014, Tallinn
* II & IX rühma erinäitus 07.09.2014
* Baltic Boxer 11.07.2015, Tartu
* Jahressieger Estonia 12.07.2015, Tartu
* II & IX rühma erinäitus 06.09.2015
* Jahressieger Estonia 02.07.2016, Tartu
* EBÜ II & IX rühma näitus 04.09.2016
* Baltic Boxer 2017 15.07.2017, Tartu
* Jahressieger Estonia 2017, 16.07.2017,
* EBÜ II & IX rühma näitus 03.09.2017
* Ungari 2013 - Atibox, WDS
* Poola 2013 - CEBS & Jahressieger
* Eesti Võitja 2013
* Läti 2013 - Balti Võitja
* Leedu Võitja 2014
* Läti Võitja 2014
* Narva RV 2014- BEST IN SHOW
* Jahressieger Latvia 2014
* Atibox 2014 - Poola
* Slovakkia 2014 - CEBS & Jahressieger
* Maailma Võitja 2014 - Soome
* Baltic Boxer 2014 - Läti
* Euroopa Võitja 2014 - Tšehhi
* Soome Võitja 2014
* Champion of Champions 2014
* Leedu Võitja 2015
* Läti erinäitus 2015
* Atibox 2015 - Saksamaa
* Soome erinäitus 2015
* Maailma Võitja 2015 - Itaalia
* Läti Võitja 2015
* Jahressieger Latvia 2015
* CEBS 2015 - Tšehhi
* Jahressieger Belarus 2015
* Riia Võitja 2015
* Soome Võitja 2015
* Champion of Champions 2015
* Leedu Võitja 2016
* Jahressieger Latvia 2016
* Atibox 2016 - Sloveenia
* Läti Võitja 2016
* Maailma Võitja 2016 - Venemaa
Baltic Boxer 2016 - Läti
* Jahressieger Poland 2016
* Jahressieger Ukraine 2016
* Balti Võitja 2016 - Läti
* Leedu Võitja 2017
* Jahressieger Latvia 2017
* Balti Võitja 2017 - Leedu
* Atibox 2017 - Slovakkia
* Erinäitused Tsehhis
* Läti Võitja 2017
* Erinäitus Soomes
* Venemaa erinäitus 2017
* Läti erinäitus 2017
* Slovakkia 2017 - CEBS & Jahressieger
* Näitusetulemused 2013 (jaanuar-juuli)
* Näitusetulemused 2013 (august - dets)
* Näitusetulemused 2014 (jaanuar-mai)
* Näitusetulemused 2014 (juuni-juuli)
* Näitusetulemused 2014 (august - dets)
* Näitusetulemused 2015 (jaanuar-mai)
* Näitusetulemused 2015 (juuni-august)
* Näitusetulemused 2015 (august-oktoober
* Näitusetulemused 2015 (nov - dets)
* Näitusetulemused 2016 (Jaanuar-Mai)
* Näitusetulemused 2016 (Juuni-Juuli)
* Näitusetulemused 2016 (August - Dets)
* Näitusetulemused 2017 (Jaanuar - Juuni
* Näitusetulemused 2017 (Juuni-Sept)
* Näitusetulemused 2017 (Sept-?)
 

 
  taibu.com 2004