Uudised
   Ühing
   Bokser
   Aretus
   Kennelid
   Pesakonnad
   Koolitus
   Näitused
      Tulemused
      Mis toimub näitusel?
   Erinäituste võitjad
   Tšempionid
   Aasta Bokser
   Hädasolijate abistamiseks
   Igavestel Jahimaadel
   Viidad
   Pood
   Kontakt

 - Avaleht
 - Sisukord
 - Fotoalbumid
 
 
 
  * Näitusetulemused 2017 (Sept-?)
 

Näitusetulemused (Jaanuar-Juuni) / Show results (January-June)
Loe edasi / Read more - >

Näitusetulemused (Juuni-August) / Show results (June-August)
Loe edasi / Read more - >

Tartu rahvusvaheline näitus / Tartu International show, Tartu
05.11.2017

Kohtunik / Judge - Oleg Yanchev, Venemaa / Russia

Isased kasutusklass / Males working class

I SP, SK, PI/1, CACIB, TP / Exc/1, CQ, 1st best male, CACIB, BOB
Marley da Toleria (Mito do Vale do Lethes X Kinta Dels Segadoris)

Isased tsempionklass / Males champion class

I SP, SK, PI/2, Res-CACIB / Exc/1, CQ, 2nd best male, Res-CACIB
Lakifan Gordon O'Guido (Guido di Casa Vernice X As'Gunapal Dior's Hanna to Lakifan)

Emased juuniorklass / Females juunior class

I SP, SK, TPJ, PE/4 / Exc/1, CQ, BOBJ, 4th best female
Stylesign Alice (Napmary's Go for a Dream X Kreisid Admirable Eviita)

Emased noorteklass / Females intermediate class

I SP, SK, PE/3 / Exc/1, CQ, 3rd best female
Noisette Nostrum (Easy Rider Nostrum X Gioconda Nostrum)

Emased avaklass / Females open class

VH / VG
Ability Noreena Noep (Gesper Brisart Nordom X Ability Harmony Hermione)

VH / VG
Folio Verso a Prima Vista (Eleot iz Rossii s Lyubovyu X Nikink-Var-Hard Ameli)

Emased tsempionklass / Females champion class

I SP, SK, PE/1, CACIB, VSP / Exc/1, CQ, 1st best female, CACIB, BOS
Aine Vort'is Tessa (Teseo dei Centurioni X Aine Vort'is Naitly)

II SP, SK, PE/2, SERT, Res-CACIB / Exc/1, CQ, 2nd best female, CAC, Res-CACIB
Tradycja Nostris Canis (Big Bos Signum Laudis X Aischa Kierskie Ustronie)

III SP, SK / Exc/3, CQ
Sat'Elit Box Whiskey (Via Aveling Iz My Time X Sat'Elit Glorii Game)

Aquarelle iz Rossii s Lyubovyu (Almadinaks Kod Dostupa X Soland Boks Lukretsia) - ei osalenud / not showing

Tartu rahvusvaheline näitus / Tartu International show, Tartu
04.11.2017

Kohtunik / Judge - Ivo Ingraffia, Itaalia / Italy

Isased kasutusklass / Males working class

I SP, SK, PI/1, SERT, CACIB, VSP / Exc/1, CQ, 1st best male, CAC, CACIB, BOS
Marley da Toleria (Mito do Vale do Lethes X Kinta Dels Segadoris)

Isased tsempionklass / Males champion class

I SP, SK, PI/3, Res-CACIB / Exc/1, CQ, 3rd best male, Res-CACIB
Quno von Preussen's Eden (Nimbus vom Hanseatenhof X Carrie von Preussen's Eden)

Isased veteraniklass / Males veteran class

I SP, SK, Vet SERT, TPV, PI/2 / Exc/1, CQ, Vet CAC, BOB Vet, 2nd best male
Aine Vortis Varvar (Eros V.D Meerpaal X Verone du Val D'Europe)

Emased juuniorklass / Females juunior class

I SP, SK, Jun SERT, TPJ / Exc/1, CQ, Jun CAC, BOBJ
Liberum Avis Nenaglyadnaja (Vilos V.Alkaios X Liberum Avis Fuga Velicia)

II SP, SK / Exc/2, CQ
Gratia Vice-Versa (Marley da Toleria X Gratia Pia Zadora)

Emased noorteklass / Females intermediate class

I SP, SK / Exc/1, CQ
Noisette Nostrum (Easy Rider Nostrum X Gioconda Nostrum)

Emased avaklass / Females open class

I SP, SK, PE/2, Res-CACIB / Exc/1, CQ, 2nd best female, Res-CACIB
Ability Noreena Noep (Gesper Brisart Nordom X Ability Harmony Hermione)

II SP / Exc/2
Folio Verso a Prima Vista (Eleot iz Rossii s Lyubovyu X Nikink-Var-Hard Ameli)

Emased tsempionklass / Females champion class

I SP, SK, PE/1, CACIB, TP / Exc/1, CQ, 1st best female, CACIB, BOB
Aquarelle iz Rossii s Lyubovyu (Almadinaks Kod Dostupa X Soland Boks Lukretsia)

II SP, SK, PE/3, SERT / Exc/1, CQ, 3rd best female, CAC
Aine Vort'is Tessa (Teseo dei Centurioni X Aine Vort'is Naitly)

III SP, SK, PE/4 / Exc/1, CQ, 4th best female
Tradycja Nostris Canis (Big Bos Signum Laudis X Aischa Kierskie Ustronie)

IV SP, SK / Exc/4, CQ
Sat'Elit Box Whiskey (Via Aveling Iz My Time X Sat'Elit Glorii Game)

Rakvere rahvuslik näitus / Rakvere national show, Rakvere
21.10.2017

Kohtunik / Judge - Hans Almgren, Rootsi / Sweden

Emased juuniorklass / Females junior class

I SP, SK, TPJ, PE/1, TP / Exc/1, CQ, BOBJ, 1st best female, BOB
Stengard's Fly Me To The Moon (Amady Sanvita X Stengard's Barbarella)

Emased avaklass / Females open class

VH / VG
Unistus Aisidora Azarel (Montana Silver Spirit X Lakifan Gerald O'Guido)

Rakvere rahvuslik näitus / Rakvere national show, Rakvere
21.10.2017

Kohtunik / Judge - Sviatlana Radziuk, Valgevene / Belarus

Isased juuniorklass / Males junior class

I SP, SK, Jun SERT, VSPJ, PI/2 / Exc/1, CQ, Jun CAC, BOSJ, 2nd best male
Berrypets Remington Derringer (Ozren von der Burg Sigidunum X Reason to Believe Got Real)

Isased avaklass / Males open class

I SP, SK, PI/1, SERT, VSP / Exc/1, CQ, 1st best male, CAC, BOS
Ability Morpheus Mosso (Navarro Benygmo X Ability Endora Ebony)

Emased juuniorklass / Females junior class

I SP, SK, Jun SERT, TPJ, PE/1, TP / Exc/1, CQ, Jun CAC, BOBJ, 1st best female, BOB
Stengard's Fly Me To The Moon (Amady Sanvita X Stengard's Barbarella)

II SP / Exc/2
Unistus Beauty (Napmary's Go for a Dream X Napmary' Firebird)

Emased avaklass / Females open class

I SP / Exc/1
Unistus Aisidora Azarel (Montana Silver Spirit X Lakifan Gerald O'Guido)

Tallinna Rahvusvaheline näitus / Tallinn international show, Tallinn
23.09.2017

Kohtunik / Judge - Igor Selimovic, Horvaatia / Croatia

Isased noorteklass / Males intermediate class

I SP, SK, PI/2, SERT, Res-CACIB / Exc/1, CQ, 2nd best male, CAC, Res-CACIB
Sat'Elit Box Zakhar (Ikaro del Rolanus X Alisha Naghtstar)

II SP / Exc/2
As'Gunapal Danilo Master (Lakifan Gerald O'Guido X Touch of Diamond di Casa Vernice)

Isased tsempionklass / Males champion class

I SP, SK, PI/1, CACIB, TP, RÜP I / Exc/1, CQ, 1st best male, CACIB, BOB, Group 1st
Lakifan Gerald O'Guido (Guido di Casa Vernice X As'Gunapal Dior's Hanna to Lakifan)

Emased juuniorklass / Females junior class

I SP, SK, Jun SERT, TPJ, PE/3 / Exc/1, CQ, Jun CAC, BOBJ, 3rd best female
Sat'Elit Box Dominica (Sat'Elit Gladiator X Sat'Elit Roshel)

Emased noorteklass / Females intermediate class

I SP, SK, PE/1, CACIB, VSP / Exc/1, CQ, 1st best female, CACIB, BOS
As'Gunapal Darina Semislava (Lakifan Gerald O'Guido X Touch of Diamond di Casa Vernice)

Emased avaklass / Females open class

VH / VG
Lakifan Radost O'Macho (Braveheart di Casa Vernice X As'Gunapal Maggy Mai)

Idelia Denburg (Duke Denburg X Beata Denburg) - ei osalenud / not showing

Emased tsempionklass / Females champion class

I SP / Exc/1
As'Gunapal Calypso (Braveheart di Casa Vernice X Lakifan Honey Bouquet O'Guido)

VH / VG
Aquarelle iz Rossii s Lyubovyu (Almadinaks Kod Dostupa X Soland Boks Lukretsia)

Emased veteraniklass / Females veteran class

I SP, SK, TPV, PE/2 / Exc/1, CQ, BOB Vet, 2nd best female
Mersu Oder Kia Picanto (Golden Amulette George X Mersu Gingery Meeri)

Kasvatajaklass / Breeders' class

I EAH, TP / I PP, BOB
As'Gunapal

Haapsalu rahvuslik näitus / Haapsalu national show, Haapsalu
10.09.2017

Kohtunik / Judge - Dragana Vasiljevic, Serbia

Isased veteraniklass / Males veteran class

I SP, SK, TPV, Vet SERT, PI/1, TP / Exc/1, CQ, BOB Vet, Vet CAC, 1st best male, BOB
Gift of Gods no Akacisa (Hard del Roxius X Touch of Heart no Akacisa)

Emased juuniorklass / Females junior class

I SP, SK, TPJ, PE/2 / Exc/1, CQ, BOBJ, 2nd best female
Kreisid Admirable Harriet (Gesper Brisart Nordom X Kreisid Admirable Brillante Diamante)

Emased avaklass / Females open class

I SP, SK, PE/1, SERT, VSP / Exc/1, CQ, 1st best female, CAC, BOS
Tenten Oh Wow (Playbox's Warlock X Tenten Marimba)

Haapsalu rahvuslik näitus / Haapsalu national show, Haapsalu
09.09.2017

Kohtunik / Judge - Dina Korna, Eesti / Estonia

Isased veteraniklass / Males veteran class

I SP, SK, TPV, Vet SERT, PI/1, TP / Exc/1, CQ, BOB Vet, Vet CAC, 1st best male, BOB
Gift of Gods no Akacisa (Hard del Roxius X Touch of Heart no Akacisa)

Emased juuniorklass / Females junior class

I SP, SK, Jun SERT, TPJ, PE/1, VSP / Exc/1, CQ, Jun CAC, BOBJ, 1st best female, BOS
Kreisid Admirable Harriet (Gesper Brisart Nordom X Kreisid Admirable Brillante Diamante)

Emased avaklass / Females open class

I SP, SK, PE/2, SERT / Exc/1, CQ, 2nd best female, CAC
Tenten Oh Wow (Playbox's Warlock X Tenten Marimba)

EBÜ II & IX rühma näitus / EBC Groupshow for FCI groups II & IX, Tallinn
03.09.2017

Kohtunik / Judge – Sergej Vanzha, Slovakkia / Slovakia

Tulemused / Results - >

Luige rahvuslik näitus / Luige national show, Luige
02.09.2017

Kohtunik / Judge - Zorica Salijevic, Rootsi / Sweden

Isased juuniorklass / Males junior class

I SP, SK, Jun SERT, TPJ, PI/1, TP, RÜP II / Exc/1, CQ, Jun CAC, BOBJ, 1st best male, BOB, Group 2nd
Italiano Vero di Casa Vernice (Becks del Cabezo de la Jara X Twinkly Flash di Casa Vernice)

II SP, SK, PI/2 / Exc/2, CQ, 2nd best male
Svego Box Show-Shair (Black-Joy Boxe Idol X Svego Box Li Lu de Luna)

Isased noorteklass / Males intermediate class

I SP, SK, PI/3, SERT / Exc/1, CQ, 3rd best male, CAC
Sat'Elit Box Zakhar (Ikaro del Rolanus X Alisha Naghtstar)

Isased avaklass / Males open class

I SP / Exc/1
Ability Morpheus Mosso (Navarro Benygmo X Ability Endora Ebony)

VH / VG
Bon Dzhorno Forex (Nordix des Jardins de Passiflore X Bon Dzhorno Polemika)

Emased juuniorklass / Females junior class

I SP, SK, VSPPJ, Jun SERT, PE/1, VSP / Exc/1, CQ, BOSJ, Jun CAC, 1st best female, BOS
Golden Amulette Princess Stesha (The Show Must Go On di Casa Vernice X Etna ot Goldiboks)

II SP / Exc/2
Sat'Elit Box Dominica (Sat'Elit Gladiator X Sat'Elit Roshel)

III SP / Exc/3
Svego Box Akapella (Black-Joy Boxe Idol X Svego Box Zhemchuzhina)

Emased noorteklass / Females intermediate class

I SP / Exc/1
Esseya Polaris iz Uralskoy Pleyady Zvyozd (Sheer Pleasure X Dike Astreya iz Uralsoy Pleyady Zvyozd)

Näitusetulemused (Jaanuar-Juuni) / Show results (January-June)
Loe edasi / Read more - >

Näitusetulemused (Juuni-August) / Show results (June-August)
Loe edasi / Read more - >

EST | ENG | RUS


 
 
 


* Kasutatavad lühendid
* EBÜ Erinäitus 19.05.2002
* EBÜ Erinäitus, 09.02.2003
* EBÜ erinäitus, 15.05.2004, Tallinn
* 2. rühma näitus, 31.07.2004, Tallinn
* EBÜ erinäitus, 13.02.2005, Tallinn
* EBÜ erinäitus, 15.05.2005, Tallinn
* 2. rühma näitus, 21.08.2005, Tallinn
* 2. rühma näitus - BIS
* EBÜ erinäitus, 12.02.2006, Tallinn
* Baltic Boxer 2006, Tallinn
* EBÜ erinäitus, 27.08.2006, Liuranna
* EBÜ erinäitus, 11.02.2007, Tallinn
* EBÜ erinäitus, 01.07.2007, Tallinn
* EBÜ erinäitus, 09.02.2008, Tallinn
* EBÜ erinäitus, 01.06.2008, Tallinn
* EBÜ erinäitus, 14.02.2009, Tallinn
* Baltic Boxer 2009, Tallinn
* EBÜ erinäitus, 13.02.2010, Tallinn
* Jahressieger Estonia 19.06.2010
* 2. ja 9. rühma näituse tulemused 2010
* Baltic Boxer 2011
* Jahressieger Estonia 10.09.2011, TLN
* Jahressieger Estonia 14.07.2012, Tartu
* EBÜ Erinäitus 09.09.2012, Tallinn
* Baltic Boxer 16.06.2013, Tartu
* Jahressieger Estonia 08.09.2013, TLN
* Jahressieger Estonia 28.06.2014, Tartu
* EBÜ Erinäitus 29.06.2014, Tartu
* EBÜ Erinäitus 07.09.2014, Tallinn
* II & IX rühma erinäitus 07.09.2014
* Baltic Boxer 11.07.2015, Tartu
* Jahressieger Estonia 12.07.2015, Tartu
* II & IX rühma erinäitus 06.09.2015
* Jahressieger Estonia 02.07.2016, Tartu
* EBÜ II & IX rühma näitus 04.09.2016
* Baltic Boxer 2017 15.07.2017, Tartu
* Jahressieger Estonia 2017, 16.07.2017,
* EBÜ II & IX rühma näitus 03.09.2017
* Ungari 2013 - Atibox, WDS
* Poola 2013 - CEBS & Jahressieger
* Eesti Võitja 2013
* Läti 2013 - Balti Võitja
* Leedu Võitja 2014
* Läti Võitja 2014
* Narva RV 2014- BEST IN SHOW
* Jahressieger Latvia 2014
* Atibox 2014 - Poola
* Slovakkia 2014 - CEBS & Jahressieger
* Maailma Võitja 2014 - Soome
* Baltic Boxer 2014 - Läti
* Euroopa Võitja 2014 - Tšehhi
* Soome Võitja 2014
* Champion of Champions 2014
* Leedu Võitja 2015
* Läti erinäitus 2015
* Atibox 2015 - Saksamaa
* Soome erinäitus 2015
* Maailma Võitja 2015 - Itaalia
* Läti Võitja 2015
* Jahressieger Latvia 2015
* CEBS 2015 - Tšehhi
* Jahressieger Belarus 2015
* Riia Võitja 2015
* Soome Võitja 2015
* Champion of Champions 2015
* Leedu Võitja 2016
* Jahressieger Latvia 2016
* Atibox 2016 - Sloveenia
* Läti Võitja 2016
* Maailma Võitja 2016 - Venemaa
Baltic Boxer 2016 - Läti
* Jahressieger Poland 2016
* Jahressieger Ukraine 2016
* Balti Võitja 2016 - Läti
* Leedu Võitja 2017
* Jahressieger Latvia 2017
* Balti Võitja 2017 - Leedu
* Atibox 2017 - Slovakkia
* Erinäitused Tsehhis
* Läti Võitja 2017
* Erinäitus Soomes
* Venemaa erinäitus 2017
* Läti erinäitus 2017
* Slovakkia 2017 - CEBS & Jahressieger
* Näitusetulemused 2013 (jaanuar-juuli)
* Näitusetulemused 2013 (august - dets)
* Näitusetulemused 2014 (jaanuar-mai)
* Näitusetulemused 2014 (juuni-juuli)
* Näitusetulemused 2014 (august - dets)
* Näitusetulemused 2015 (jaanuar-mai)
* Näitusetulemused 2015 (juuni-august)
* Näitusetulemused 2015 (august-oktoober
* Näitusetulemused 2015 (nov - dets)
* Näitusetulemused 2016 (Jaanuar-Mai)
* Näitusetulemused 2016 (Juuni-Juuli)
* Näitusetulemused 2016 (August - Dets)
* Näitusetulemused 2017 (Jaanuar - Juuni
* Näitusetulemused 2017 (Juuni-Sept)
* Näitusetulemused 2017 (Sept-?)
 

 
  taibu.com 2004