Uudised
   Ühing
   Bokser
   Aretus
   Kennelid
   Pesakonnad
   Koolitus
   Näitused
      Tulemused
      Mis toimub näitusel?
   Erinäituste võitjad
   Tšempionid
   Aasta Bokser
   Hädasolijate abistamiseks
   Igavestel Jahimaadel
   Viidad
   Pood
   Kontakt

 - Avaleht
 - Sisukord
 - Fotoalbumid
 
 
 
  * Läti erinäitus 2017
 

Bokserite Erinäitus, Riia, Läti
Kohtunikud: Anna Bogucka, Poola (isased)
Viktoria Pogodina, Ukraina (emased)
registreeritud 51 bokserit

Kollased isased

AS'GUNAPAL DOBROMIR (om. Angelina Kaling)
JUN SP/1, SK, parim kollane isane juunior, PKI/4

GOLDEN AMULETTE MANFRED (om. Katrin Kuusma)
CH SP/2, SK, PKI/5

Tiigrikarva isased

BERRYPETS COLT MUSTANG (om. Maarja-Liis Järvekülg-Luoma)
KUTS VL/1, VSPK

LAKIFAN GORDON O'GUIDO (om. Tiiu-Ann Kaldma)
AVA SP/2

QUNO VON PREUSSEN'S EDEN (om. Tiiu-Ann Kaldma)
AVA SP/3

MODERN SANVITA (om. Angela Noor)
CH SP/1, SK, PTI/3

AS'GUNAPAL ALAIN BLACK DIAMOND (om. Valentina Pikkov)
CH VH

Kollased emased

ABILITY NOREENA NOEP (om. Merike Kivi & Elen Kivi-Paju)
NOO SP/1, SK, PKE/2, LV SERT

AS'GUNAPAL DARINA SEMISLAVA (om. Natalja Tomingas)
NOO SP/3

Tiigrikarva emased

STYLESIGN ALICE (om. Maarja Kalma & Kadri Audova)
JUN SP/1, SK, LV Jun SERT, Parim tiigrikarva emane juunior, PTE/4

AS'GUNAPAL CALYPSO (om. Anne & Natalja Tomingas)
NOO SP/2, SK

ABILITY KISSABLE KAYLA (om. Kristiina Ilja)
AVA SP/3, SK

Tõu parim, parim emane, parim tiigrikarva emane,
Vastassugupoole parim veteran
Karmella Dolce Belloliv (Läti)

Vastassugupoole parim, parim isane, parim tiigrikarva isane
Alshtadt Bokserberg Itorro (Venemaa)

Parim kollane isane
Napmary's Ikigai (Läti)

Parim kollane emane
Alshtadt Bokserberg Donna Roza (Venemaa)

Parim kollane isane juunior,
As'Gunapal Dobromir (Eesti)

Parim tiigrikarva isane juunior
Lar'Arete Eremey (Venemaa)

Parim kollane emane juunior
WW Yangoviper's Can You Believe (Soome)

Parim tiigrikarva emane juunior
Stylesign Alice (Eesti)

Tõu Parim veteran
Karlo Keep the Secret Belloliv (Läti)

Vastassugupoole Parim veteran
Karmella Dolce Belloliv (Venemaa)

Tõu Parim kutsikas
Bestbox Carma Oscura (Soome)

Vastassugupoole parim kutsikas
Berrypets Colt Mustang (Eesti)

Tõu Parim beebikutsikas, Derby
Parim kollane emane beebikutsikas
WW Yangoviper's Ever Say Never (Soome)

Parim tiigrikarva emane beebikutsikas
Almera's Diva Divnaya (Läti)

Palju Õnne!

II rühma erinäitus
Kohtunik: Dina Korna, Eesti
registreeritud 22 bokserit

Isased

BERRYPETS COLT MUSTANG (om. Maarja-Liis Järvekülg-Luoma)
BEEBI L/2

AS'GUNAPAL DOBROMIR (om. Angelina Kaling)
JUN SP/1, SK, LV Jun SERT, PI/2

Emased

STYLESIGN ALICE (om. Maarja Kalma & Kadri Audova)
JUN SP/2, SK

ABILITY NOREENA NOEP (om. Merike Kivi & Elen Kivi-Paju)
NOO SP/2, SK, PE/5

ABILITY KISSABLE KAYLA (om. Kristiina Ilja)
AVA SP/2, SK

Tõu Parim, parim isane
Napmary's Heartbreaker (Soome)

Vastassugupoole parim, Tõu parim veteran
Karmella Dolce Belloliv (Läti)

EST | ENG | RUS


 
 
 


* Kasutatavad lühendid
* EBÜ Erinäitus 19.05.2002
* EBÜ Erinäitus, 09.02.2003
* EBÜ erinäitus, 15.05.2004, Tallinn
* 2. rühma näitus, 31.07.2004, Tallinn
* EBÜ erinäitus, 13.02.2005, Tallinn
* EBÜ erinäitus, 15.05.2005, Tallinn
* 2. rühma näitus, 21.08.2005, Tallinn
* 2. rühma näitus - BIS
* EBÜ erinäitus, 12.02.2006, Tallinn
* Baltic Boxer 2006, Tallinn
* EBÜ erinäitus, 27.08.2006, Liuranna
* EBÜ erinäitus, 11.02.2007, Tallinn
* EBÜ erinäitus, 01.07.2007, Tallinn
* EBÜ erinäitus, 09.02.2008, Tallinn
* EBÜ erinäitus, 01.06.2008, Tallinn
* EBÜ erinäitus, 14.02.2009, Tallinn
* Baltic Boxer 2009, Tallinn
* EBÜ erinäitus, 13.02.2010, Tallinn
* Jahressieger Estonia 19.06.2010
* 2. ja 9. rühma näituse tulemused 2010
* Baltic Boxer 2011
* Jahressieger Estonia 10.09.2011, TLN
* Jahressieger Estonia 14.07.2012, Tartu
* EBÜ Erinäitus 09.09.2012, Tallinn
* Baltic Boxer 16.06.2013, Tartu
* Jahressieger Estonia 08.09.2013, TLN
* Jahressieger Estonia 28.06.2014, Tartu
* EBÜ Erinäitus 29.06.2014, Tartu
* EBÜ Erinäitus 07.09.2014, Tallinn
* II & IX rühma erinäitus 07.09.2014
* Baltic Boxer 11.07.2015, Tartu
* Jahressieger Estonia 12.07.2015, Tartu
* II & IX rühma erinäitus 06.09.2015
* Jahressieger Estonia 02.07.2016, Tartu
* EBÜ II & IX rühma näitus 04.09.2016
* Baltic Boxer 2017 15.07.2017, Tartu
* Jahressieger Estonia 2017, 16.07.2017,
* EBÜ II & IX rühma näitus 03.09.2017
* Ungari 2013 - Atibox, WDS
* Poola 2013 - CEBS & Jahressieger
* Eesti Võitja 2013
* Läti 2013 - Balti Võitja
* Leedu Võitja 2014
* Läti Võitja 2014
* Narva RV 2014- BEST IN SHOW
* Jahressieger Latvia 2014
* Atibox 2014 - Poola
* Slovakkia 2014 - CEBS & Jahressieger
* Maailma Võitja 2014 - Soome
* Baltic Boxer 2014 - Läti
* Euroopa Võitja 2014 - Tšehhi
* Soome Võitja 2014
* Champion of Champions 2014
* Leedu Võitja 2015
* Läti erinäitus 2015
* Atibox 2015 - Saksamaa
* Soome erinäitus 2015
* Maailma Võitja 2015 - Itaalia
* Läti Võitja 2015
* Jahressieger Latvia 2015
* CEBS 2015 - Tšehhi
* Jahressieger Belarus 2015
* Riia Võitja 2015
* Soome Võitja 2015
* Champion of Champions 2015
* Leedu Võitja 2016
* Jahressieger Latvia 2016
* Atibox 2016 - Sloveenia
* Läti Võitja 2016
* Maailma Võitja 2016 - Venemaa
Baltic Boxer 2016 - Läti
* Jahressieger Poland 2016
* Jahressieger Ukraine 2016
* Balti Võitja 2016 - Läti
* Leedu Võitja 2017
* Jahressieger Latvia 2017
* Balti Võitja 2017 - Leedu
* Atibox 2017 - Slovakkia
* Erinäitused Tsehhis
* Läti Võitja 2017
* Erinäitus Soomes
* Venemaa erinäitus 2017
* Läti erinäitus 2017
* Slovakkia 2017 - CEBS & Jahressieger
* Näitusetulemused 2013 (jaanuar-juuli)
* Näitusetulemused 2013 (august - dets)
* Näitusetulemused 2014 (jaanuar-mai)
* Näitusetulemused 2014 (juuni-juuli)
* Näitusetulemused 2014 (august - dets)
* Näitusetulemused 2015 (jaanuar-mai)
* Näitusetulemused 2015 (juuni-august)
* Näitusetulemused 2015 (august-oktoober
* Näitusetulemused 2015 (nov - dets)
* Näitusetulemused 2016 (Jaanuar-Mai)
* Näitusetulemused 2016 (Juuni-Juuli)
* Näitusetulemused 2016 (August - Dets)
* Näitusetulemused 2017 (Jaanuar - Juuni
* Näitusetulemused 2017 (Juuni-Sept)
* Näitusetulemused 2017 (Sept-?)
 

 
  taibu.com 2004