Uudised
   Ühing
   Bokser
   Aretus
   Kennelid
   Pesakonnad
   Koolitus
   Näitused
      Tulemused
      Mis toimub näitusel?
   Erinäituste võitjad
   Tšempionid
   Aasta Bokser
   Hädasolijate abistamiseks
   Igavestel Jahimaadel
   Viidad
   Pood
   Kontakt

 - Avaleht
 - Sisukord
 - Fotoalbumid
 
 
 
  * Baltic Boxer 2017 15.07.2017, Tartu
 

XL Saksa bokserite erinäitus / XL Specialty Show for Boxers, 15.07.2017, Tartu
"Baltic Boxer 2017"

Kohtunik / Judge – Arne Johan Haugen,
Norra / Norway (isased / males)
Ulrike Kainz-Götz, Austria (emased / females)

Pildid / Photography: Evald Veldemann & Kelly Kuusma

Kollased isased / Fawn males

I EAH, TP Beebi / I PP, BOB Baby
Sat'Elit Kraft (Sat'Elit di Casa Vernice X Sat'Elit Angels Eyes)

Kollased emased / Fawn females

I EAH, VSP Beebi / I PP, BOS Baby
Mar'Russia Shivopisnaya Rus (Rus la Fler Shakespeare X Vallaris Box Felichita)

II EAH / II PP
WW Yangoviper's Ever Say Never (Calvin Klein Della Kappastorta X Key of Love no Akacisa)

Kutsikaklass / Puppy class

Kollased isased / Fawn males

I EAH, VSPK / I PP, BOS Puppy
Zhen'Lee Lansie (Mayday di Casa Vernice X Zhen'Lee Idalia)

Tiigrikarva isased / Brindle males

I EAH / I PP
Berrypets Remington Derringer (Ozren von der Burg Sigidunum X Reason to Believe Got Real)

Berrypets Benelli Black Eagle (Ozren von der Burg Sigidunum X Reason to Believe Got Real) - ei osalenud / not showing

Berrypets Colt Mustang (Ozren von der Burg Sigidunum X Reason to Believe Got Real) - ei osalenud / not showing

Kollased emased / Fawn females

I EAH / I PP
Rendez-Vouz Ferrari Box (Giro Benignus X Jedna na Milion Mercedes)

Tiigrikarva emased / Brindle females

I EAH, TPK / I PP, BOB Puppy
Berrypets Beretta Laramie (Ozren von der Burg Sigidunum X Reason to Believe Got Real)

Kollased isased / Fawn males

Juunioriklass / Junior class

SP/1, SK, Jun SERT, TPJ, PKI/1, BBCA JW'17 / Exc/1, CQ, Jun CAC, 1st best fawn male, BBCA JW'17
Napmary's Ikigai (Marco de Kopader X Napmary's Enigma)

II SP, SK, PKI/2 / Exc/2, CQ, 2nd best fawn male
Playbox's Redrama (Lincoln dell'Espinosolo X Playbox's Black Fantasy)

III SP / Exc/3
As'Gunapal Dobromir (Lakifan Gerald O'Guido X Touch of Diamond di Casa Vernice)

VH / VG
As'Gunapal Desert Fox Rommel (Lakifan Gerald O'Guido X Touch of Diamond di Casa Vernice)

Borok'ko Barneo Gold (Argentum iz Rossii s Lyubovyu X Borok'ko Rayskaya Ptichka) - ei osalenud / not showing

Avaklass / Open class

I SP, SK, PKI/4, SERT / Exc/1, CQ, 4th best fawn male, CAC
Ability Lord Lionel (Ability Edward Echo X Napmary's Briannah Ability)

II SP, SK / Exc/2, CQ
Golden Amulette Manfred (Borok'ko Falkonet Bien Faset X Etna ot Goldiboks)

Kasutusklass / Working class

I SP, SK / Exc/1, CQ
Lakifan Gerald O'Guido (Guido di Casa Vernice X As'Gunapal Dior's Hanna to Lakifan)

Tsempioniklass / Champion class

I SP, SK, PKI/3 / Exc/1, CQ, 3rd best fawn male
Olimpo de Bellaterra (Versace de An Cu Do X Estrella de Bellaterra)

II SP, SK / Exc/2, CQ
Plaisir Cheri General (Boris du Val d'Europe X Gruzninskaya Knayazhna)

III SP / Exc/3
Navarro Benygmo (G'M de Bellemanie X Yoko Benignus)

Tiigrikarva isased / Brindle males

Juunioriklass / Junior class

I SP, SK, Jun SERT / Exc/1, CQ, JCAC
Italiano Vero di Casa Vernice (Becks del Cabezo de la Jara X Twinkly Flash di Casa Vernice)

Lar'Arete Eremey (Playbox's Warlock X Lar'Arete Sade) - ei osalenud / not showing

Noorteklass / Intermediate class

I SP, SK, PTI/2 / Exc/1, CQ, 2nd best brindle male
Sat'Elit Box Zorro (Ikaro de Rolanus X Alisha Naghtstar)

II SP, SK / Exc/2, CQ
Lakifan Rafael O'Macho (Braveheart di Casa Vernice X Lakifan Maggy Mai)

Avaklass / Open class

I SP, SK, PTI/1, SERT, PI/1, VSP, BBCA W'17 / Exc/1, CQ, 1st best brindle male, CAC, 1st best male, BOS, BBCA W'17
Napmary's Heartbreaker (Karlo Keep the Secret Belloliv X Napmary's Barcelona)

II SP, SK / Exc/2, CQ
Ability Gerret Gilbert (Jazzman vom Venusberg X Napmary's Briannah Ability)

III SP / Exc/3
Ability Groove von Glehn (Jazzman vom Venusberg X Napmary's Briannah Ability)

VH / VG
Golden Amulette Celentano Bruno (Della Monte Klio Bal'tsano X Golden Amulette Chicka Chiara)

VH / VG
Della Elcasa Imperial (Alibi Box Guy Rufus X Genuia de Versale Grandiose)

Kasutusklass / Working class

I SP, SK / Exc/1, CQ
Unix di Boxerita (Sat'Elit BMW X Okay di Boxerita)

Tsempioniklass / Champion class

I SP, SK, PTI/3 / Exc/1, CQ, 3rd best brindle male
Harley Davidson no Akacisa (Just as you Wish Oliverotti X Ecoute Seulement no Akacisa)

II SP, SK, PTI/4 / Exc/2, CQ, 4th best brindle male
Rus la Fler Shakespeare (Teseo dei Centurioni X Gema de Kilates)

III SP / Exc/3
Modern Sanvita (Carnera Primo di Casa Vernice X Ustina di Casa Vernice)

IV SP / Exc/4
Gratia Tuareg (Zoff Porta Trsatica X Gratia Grace Kelly)

Kollased emased / Fawn females

Juunioriklass / Junior class

I SP, SK, Jun SERT, PKE/3 / Exc/1, CQ, JUN CAC, 3rd best fawn female
Sat'Elit Box Bomba (Ikaro del Rolanus X Sat'Elit Moscow)

II SP, SK, PKE/4 / Exc/2, CQ, 4th best fawn female
WW Yangoviper's Can You Believe (Turukano Doblestny iz Mira Anzheliki X Key of Love no Akacisa)

III SP, SK / Exc/3, CQ
As'Gunapal Darina Semislava (Lakifan Gerald O'Guido X Touch of Diamond di Casa Vernice)

IV SP, SK / Exc/4, CQ
Zheleznaya Lady v Zenite Udachi (Argentum z Rossii s Lyubovyu X Neverything Story di Casa Vernice)

SP / Exc
Liberum Avis Lvinaya Dolya (Vilos V. Alkaios X Liberum Avis Estetika)

VH / VG
Folio Verso Gaetana (The Show Must Go On di Casa Vernice X Nikink-Var-Hard Amelie)

VH / VG
Stengard Fly Me to the Moon (Amady Sanvita X Stengards Barbarella)

VH / VG
Unistus Beauty (Napmary's Go for a Dream X Napmary's Firebird)

As'Gunapal Dalida (Lakifan Gerald O'Guido X Touch of Diamond di Casa Vernice) - ei osalenud / not showing

Noorteklass / Intermediate class

I SP, SK, PKE/2 / Exc/1, CQ, 2nd best fawn female
Ability Noreena Noep (Gesper Brisart Nordom X Ability Harmony Hermione)

II SP, SK / Exc/2, CQ
Playbox's Queen of Hearts (Playbox's Golden Giant X Playbox's Rigveda)

III SP, SK / Exc/3, CQ
Sat'Elit Box Whiskey (Via Aveling Iz My Time X Sat'Elit Glory Game)

VH / VG
Noisette Nostrum (Easy Rider Nostrum X Gioconda Nostrum)

VH / VG
Lavinia Menulio Gatve (Ikaro del Rolanus X Sat'Elit Angels Eyes)

Avaklass / Open class

I SP, SK / Exc/1, CQ
Non-Stop Energy no Akacisa (Karlo Keep the Secret Belloliv X Just for Me no Akacisa)

II SP, SK / Exc/2, CQ
Vanilla Mona ot Goldiboks (Solomon ot Goldiboks X Jantary ot Goldiboks)

III SP, SK / Exc/3, CQ
Napmary's Enigma (Percy Optima Grata X Hola Mi Sueno Napmary's Daroq)

Nera Benygmo (G'M de Bellemanie X Yoko Benignus) - ei osalenud / not showing

Kasutusklass / Working class

I SP, SK / Exc/1, CQ
Aquarelle iz Rossii s Lyubovyu (Almadinaks Kod Dostupa X Soland Boks Lukretsia)

Tsempionklass / Champion class

I SP, SK, PKE/1, SERT, PE/1, TP, BBCA W'17 / Exc/1, CQ, 1st best fawn female, CAC, 1st best female, BOB, BBCA W'17
Meravigliosa Sanvita (Carnera Primo di Casa Vernice X Ustina di Casa Vernice)

SP/2, SK / Exc/2, CQ
Ability Harmony Hermione (Ferrari vom German Dream X Ability Endora Ebony)

III SP, SK / Exc/3, CQ
Napmary's Barcelona (Mirlo de Cabeza de la Jara X Dare to Say No val Napmary's)

Veteraniklass / Veteran class

I SP, SK / Exc/1, CQ
Yoko Benignus (Herakles Optima Grata X Prada Benignus)

II SP, SK / Exc/2, CQ
Golden Amulette Nena Elegance (Yuppie Beit Hollandia me Hagalil X Golden Amulette Big Mum's Hope)

III SP, SK / Exc/3, CQ
Boxmann Guernica (Koto de Guezman X Boxmann Paradise)

 

Tiigrikarva emased / Brindle females

Juunioriklass / Junior class

I SP, SK, Jun SERT, VSPJ, BBCA JW'17 / Exc/1, CQ, Jun CAC, BOSJ, BBCA JW'17
Stylesign Alice (Napmary's Go for a Dream X Kreisid Admirable Eviita)

II SP, SK / Exc/2, CQ
Kivinbox Moya Otrada Simona (Gesper Brisart Nordom X Kivinbox Moya Otrada Singareliya)

III SP, SK / Exc/3, CQ
Raftsman Black Princess (Quno von Preussen's Eden X Raftsman Amelie Josephine)

'

IV SP, SK / Exc/4, CQ
As'Gunapal Calypso (Braveheart di Casa Vernice X Lakifan Honey Bouquet O'Guido)

Noorteklass / Intermediate class

SP/1, SK / Exc/1, CQ
Mar'Russia Viva Vselennaya (Bon Dzhorno Umbriel X Vallaris Box Karmina Burana)

VH / VG
Lakifan Radost O'Macho (Braveheart di Casa Vernice X Lakifan Maggy Mai)

Nutella Nostrum (Easy Rider Nostrum X Gioconda Nostrum) - ei osalenud / not showing

Avaklass / Open class

I SP, SK, PTE/3 / Exc/1, CQ, 3rd best brindle female
Ability Filandra Farah (Koto de Guezman X Ability Charlotte Chantella)

II SP, SK, PTE/4, SERT / Exc/2, CQ, 4th best brindle female, CAC
Napmary's Hispania (Karlo Keep the Secret Belloliv X Napmary' Barcelona)

III SP, SK / Exc/3, CQ
Night Fury no Akacisa (Karlo Keep the Secret Belloliv X Just for Me no Akacisa)

IV SP / Exc/4
Ability Kissable Kayla (Sat'Elit Gladiator X Ability Gracelyn Gretchen)

SP / Exc
Folio Verso a Prima Vista (Eleot iz Rossi s Lyubovyu X Nikink-Var-Hard Ameli)

SP / Exc
Liberum Avis Baltica (Vilos v. Alkaios X Liberum Avis Sakramenta)

Kasutusklass / Working class

I SP, SK, PTE/2, Parim kasutusklassi koer / Exc/1, CQ, 2nd best brindle female, BOB Working dog
Sat'Elit Box Xena (Nero Wolfe Della Talpa X Sat'Elit Moscow)

II SP, SK / Exc/2, CQ
La Lune Noire no Akacisa (The Show Must Go On di Casa Vernice X Ecoute Seulement no Akacisa)

Tsempioniklass / Champion class

I SP, SK, PTE/1 / Exc/1, CQ, 1st best brindle female
Karmella Dolce Belloliv (Oliver-Jones von Bispus X Tany's Bellezza)

II SP, SK / Exc/2, CQ
Reason to Believe Got Real (Goal del Cielo di Marte X Keep it Real Belloliv)

III SP, SK / Exc/3, CQ
Klarissa de la Finca Sapho (Goodmorning di Casa Vernice X Pearl do Jubileu)

Lar'Arete Sade (Albellis L'Bentley X Lar'Arete Poema) - ei osalenud / not showing 

Veteraniklass / Veteran class

I SP, SK, TP Vet, BBCA VET W'17, Eriauhind näituse vanimale koerale (11,5 a) / Exc/1, CQ, BOB Vet, BBCA VET W'17, Honorary prize for the oldest dog at the show (11.5 years)
Mersu Oder Kia Picanto (Golden Amulette George X Mersu Gingery Meeri)

Paaride võistlus / Brace competition

I EAH, TP Paar / I PP, BOB Brace
Lakifan Gerald O'Guido (Guido di Casa Vernice X As'Gunapal Dior's Hanna to Lakifan) & Aquarelle iz Rossii s Lyubovyu (Almadinaks Kod Dostupa X Soland Boks Lukretsia)

Järglasteklass / Progeny class

I EAH, TP Järg / I PP, BOB Progeny class
Braveheart di Casa Vernice (Finito de Tierra de Boxer X You Are My Sunshine di Casa Vernice)

Kasvatajaklass / Breeders' class

I EAH, TP Kasv / I PP, BOB Breeder
Napmary's

II EAH / II PP
Ability

III EAH / III PP
Sat'Elit

IV EAH / IV PP
As'Gunapal

Saksa bokserite Club Show (mitteametlik) /
Club Show for Boxers (unofficial), 15.07.2017, Tartu

Kohtunik / Judge – Arne Johan Haugen, Norra / Norway

Isased kutsikaklass / Males puppy class

I, TPK / I, BOB Puppy
Berrypets Rock Island Armory (Ozren von der Burg Sigidunum X Reason to Believe Got Real)

Isased noorteklass / Males intermediate class

Ability Nobelius Netsky (Gesper Brisart Nordom X Ability Harmony Hermione) - ei osalenud / not showing

Isased avaklass / Males open class

I, PI/1, TP, Club Show võitja / I PP, 1st best male, BOB, Club Show winner
Valaris Box Nolan (Liberum Avis Spartak X Valaris Box Britania)

II, PI/3, Parim valge boksr / II, 3rd best male, Best White Boxer
Unistus Aisberg Reddington (Lakifan Gerald O'Guido X Montana Silver Spirit)

Isased võitjaklass / Males winner class

I, PI/2 / I, 2nd best male
Golden Amulette Corelli Brioso (Della Monte Klio Bal'tsano X Golden Amulette Chicka Chiara)

II, PI/4 / II, 4th best male
As'Gunapal Alain Black Diamond (Braveheart di Casa Vernice X Touch of Diamond di Casa Vernice)

Emased juuniorklass / Females junior class

I, TPJ, PE/1, VSP / I, BOBJ, 1st best female, BOS
Liberum Avis Lezgnika (Vilos v. Alkaios X Liberum Avis Estetika)

EST | ENG | RUS


 
 
 


* Kasutatavad lühendid
* EBÜ Erinäitus 19.05.2002
* EBÜ Erinäitus, 09.02.2003
* EBÜ erinäitus, 15.05.2004, Tallinn
* 2. rühma näitus, 31.07.2004, Tallinn
* EBÜ erinäitus, 13.02.2005, Tallinn
* EBÜ erinäitus, 15.05.2005, Tallinn
* 2. rühma näitus, 21.08.2005, Tallinn
* 2. rühma näitus - BIS
* EBÜ erinäitus, 12.02.2006, Tallinn
* Baltic Boxer 2006, Tallinn
* EBÜ erinäitus, 27.08.2006, Liuranna
* EBÜ erinäitus, 11.02.2007, Tallinn
* EBÜ erinäitus, 01.07.2007, Tallinn
* EBÜ erinäitus, 09.02.2008, Tallinn
* EBÜ erinäitus, 01.06.2008, Tallinn
* EBÜ erinäitus, 14.02.2009, Tallinn
* Baltic Boxer 2009, Tallinn
* EBÜ erinäitus, 13.02.2010, Tallinn
* Jahressieger Estonia 19.06.2010
* 2. ja 9. rühma näituse tulemused 2010
* Baltic Boxer 2011
* Jahressieger Estonia 10.09.2011, TLN
* Jahressieger Estonia 14.07.2012, Tartu
* EBÜ Erinäitus 09.09.2012, Tallinn
* Baltic Boxer 16.06.2013, Tartu
* Jahressieger Estonia 08.09.2013, TLN
* Jahressieger Estonia 28.06.2014, Tartu
* EBÜ Erinäitus 29.06.2014, Tartu
* EBÜ Erinäitus 07.09.2014, Tallinn
* II & IX rühma erinäitus 07.09.2014
* Baltic Boxer 11.07.2015, Tartu
* Jahressieger Estonia 12.07.2015, Tartu
* II & IX rühma erinäitus 06.09.2015
* Jahressieger Estonia 02.07.2016, Tartu
* EBÜ II & IX rühma näitus 04.09.2016
* Baltic Boxer 2017 15.07.2017, Tartu
* Jahressieger Estonia 2017, 16.07.2017,
* EBÜ II & IX rühma näitus 03.09.2017
* Ungari 2013 - Atibox, WDS
* Poola 2013 - CEBS & Jahressieger
* Eesti Võitja 2013
* Läti 2013 - Balti Võitja
* Leedu Võitja 2014
* Läti Võitja 2014
* Narva RV 2014- BEST IN SHOW
* Jahressieger Latvia 2014
* Atibox 2014 - Poola
* Slovakkia 2014 - CEBS & Jahressieger
* Maailma Võitja 2014 - Soome
* Baltic Boxer 2014 - Läti
* Euroopa Võitja 2014 - Tšehhi
* Soome Võitja 2014
* Champion of Champions 2014
* Leedu Võitja 2015
* Läti erinäitus 2015
* Atibox 2015 - Saksamaa
* Soome erinäitus 2015
* Maailma Võitja 2015 - Itaalia
* Läti Võitja 2015
* Jahressieger Latvia 2015
* CEBS 2015 - Tšehhi
* Jahressieger Belarus 2015
* Riia Võitja 2015
* Soome Võitja 2015
* Champion of Champions 2015
* Leedu Võitja 2016
* Jahressieger Latvia 2016
* Atibox 2016 - Sloveenia
* Läti Võitja 2016
* Maailma Võitja 2016 - Venemaa
Baltic Boxer 2016 - Läti
* Jahressieger Poland 2016
* Jahressieger Ukraine 2016
* Balti Võitja 2016 - Läti
* Leedu Võitja 2017
* Jahressieger Latvia 2017
* Balti Võitja 2017 - Leedu
* Atibox 2017 - Slovakkia
* Erinäitused Tsehhis
* Läti Võitja 2017
* Erinäitus Soomes
* Venemaa erinäitus 2017
* Läti erinäitus 2017
* Slovakkia 2017 - CEBS & Jahressieger
* Näitusetulemused 2013 (jaanuar-juuli)
* Näitusetulemused 2013 (august - dets)
* Näitusetulemused 2014 (jaanuar-mai)
* Näitusetulemused 2014 (juuni-juuli)
* Näitusetulemused 2014 (august - dets)
* Näitusetulemused 2015 (jaanuar-mai)
* Näitusetulemused 2015 (juuni-august)
* Näitusetulemused 2015 (august-oktoober
* Näitusetulemused 2015 (nov - dets)
* Näitusetulemused 2016 (Jaanuar-Mai)
* Näitusetulemused 2016 (Juuni-Juuli)
* Näitusetulemused 2016 (August - Dets)
* Näitusetulemused 2017 (Jaanuar - Juuni
* Näitusetulemused 2017 (Juuni-Sept)
* Näitusetulemused 2017 (Sept-?)
 

 
  taibu.com 2004