Uudised
   Ühing
   Bokser
   Aretus
   Kennelid
   Pesakonnad
   Koolitus
   Näitused
      Tulemused
      Mis toimub näitusel?
   Erinäituste võitjad
   Tšempionid
   Aasta Bokser
   Hädasolijate abistamiseks
   Igavestel Jahimaadel
   Viidad
   Pood
   Kontakt

 - Avaleht
 - Sisukord
 - Fotoalbumid
 
 
 
  * Jahressieger Latvia 2017
 
Untitled

Bokserite Erinäitus, "Jahressieger Latvia 2017", Läti
Kohtunikud: George Schogol, Gruusia (isased);
Marek Lewandowski, Poola (emased)
registreeritud 55 bokserit

Kollased isased

GOLDEN AMULETTE MANFRED (om. Katrin Kuusma)
AVA VH

Tiigrikarva isased

BERRYPETS REMINGTON DERRINGER (om. Kätlin Karik)
BEEBI VL/1, Parim tiigrikarva isane beebi, VSP Beebi

BERRYPETS COLT MUSTANG (om. Maarja-Liis Järvekülg-Luoma)
BEEBI VL/2

SANTO DE LA SENDA MOLEDORES (om. Margit Siigur)
KUTS VL/1, parim tiigrikarva isane kutsikas,
Parim isane kutsikas, Tõu Parim kutsikas

ABILITY GERRET GILBERT (om. Kersti Soomuste)
AVA SP/1, SK

ABILITY GROOVE VON GLEHN (om. Ele-Mall Vainomäe)
AVA SP/2

NO DOUBT NO AKACISA (om. Aivi Org)
AVA VH

VALARIS BOX NOLAN (om. Ludmila Lillepea)
AVA VH

MODERN SANVITA (om. Angela Noor)
CH SP/3, SK, PI/3

AS'GUNAPAL ALAIN BLACK DIAMOND (om. Valentina Pikkov)
CH VH

Kollased emased

AS'GUNAPAL DARINA SEMISLAVA (om. Natalja Tomingas)
JUN SP/1, SK, parim kollane emane juunior, parim emane juunior,
VSP Juunior, Junior Jahressiegerin Latvia 2017

ZHELESNAYA LADY V ZENITE UDACI (om. Lilian Pajulaid &
Jana Katerski)
JUN SP/3

NOISETTE NOSTRUM (om. Mari Nõmmemaa)
JUN SP/4

ABILITY NOREENA NOEP (om. Merike Kivi & Elen Kivi-Paju)
NOO SP/1, SK

VANILLA MONA OT GOLDIBOKS (om. Margit Siigur)
AVA SP/1, SK, PE/1, LV SERT,
Jahressigerin Latvia 2017

ETNA OT GOLDIBOKS (om. Kaily Karv & Margit Siigur)
AVA SP/3

ABILITY HARMONY HERMIONE (om. Elen Kivi-Paju)
CH SP/4, SK

GOLDEN AMULETTE NENA ELEGANCE (om. Mari Nõmmemaa)
VET SP/1, SK, parim kollane emane veteran,
Tõu Parim Veteran, PKE/4,
Veteran Jahressiegerin Latvia 2017

Tiigrikarva emased

BERRYPETS BERETTA LARAMIE (om. Kristin Roovet)
BEEBI VL/1, Parim tiigrikarva emane beebi,
Parim emane beebi, Tõu Parim beebi,
DERBY

AS'GUNAPAL CALYPSO (om. Anne & Natalja Tomingas)
SP/1, Jun SERT, parim tiigrikarva emane juunior, PTE/4
Junior Jahressiegerin Latvia 2017

STYLESIGN ALICE (om. Maarja Kalma & Kadri Audova)
JUN SP/2, SK

GOLDEN AMULETTE PRINCESS STESHA (om. Kadi Kõiv & Kaspar Kaldoja)
JUN SP/3

NUTELLA NOSTRUM (om. Ruth Keskpaik)
JUN SP/4

ABILITY KISSABLE KAYLA (om. Kristiina Ilja)
AVA SP/2

Tõu parim, parim isane, parim tiigrikarva isane
Jahressieger Latvia 2017
Napmary's Go for a Dream (Läti)

Vastassugupoole parim, parim isane, parim tiigrikarva isane
Jahressiegerin Latvia 2017
Karmella Dolce Belloliv (Läti)

Parim kollane isane
Jahressieger Latvia 2017
Amady Sanvita (Soome)

Parim kollane emane
Jahressiegerin Latvia 2017
Vanilla Mona ot Goldiboks (Eesti)

Tõu parim juunior,
Parim isane juunior,
Parim kollane isane juunior,
Junior Jahressieger Latvia 2017
Napmary's Ikigai (Läti)

Vastassugupoole parim juunior,
Parim emane juunior,
Parim kollane emane juunior,
Junior Jahressiegerin Latvia 2017
As'Gunapal Darina Semislava (Eesti)

Parim tiigrikarva isane juunior,
Junior Jahressieger Latvia 2017
Sat'Elit Box Zorro (Läti)

Parim tiigrikarva emane juunior,
Junior Jahressieger Latvia 2017
As'Gunapal Calypso (Eesti)

Tõu Parim veteran
Veteran Jahressiegerin Latvia 2017
Golden Amulette Nena Elegance (Eesti)

Palju Õnne!

II rühma erinäitus
Kohtunikud: Marek Lewandowski, Poola (Isased);
George Schogol, Gruusia (Emased)
registreeritud 18 bokserit

Isased

BERRYPETS REMINGTON DERRINGER (om. Kätlin Karik)
BEEBI VL/1, TP Beebi,
BST IN SHOW Beebi I

BERRYPETS COLT MUSTANG (om. Maarja-Liis Järvekülg-Luoma)
BEEBI VL/2

ABILITY GROOVE VON GLEHN (om. Ele-Mall Vainomäe)
AVA SP/1, SK, PI/3

ABILITY GERRET GILBERT (om. Kersti Soomuste)
AVA SP/2, SK, PI/4

ABILITY GALVIN GALILEO (om. Angela Noor)
AVA VH

MODERN SANVITA (om. Angela Noor)
CH SP/1, SK, PI/1, LV Sert, TP
BEST IN SHOW I

Emased

BERRYPETS BERETTA LARAMIE (om. Kristin Roovet)
BEEBI VL/1, VSP Beebi

ZHELESNAYA LADY V ZENITE UDACI (om. Lilian Pajulaid &
Jana Katerski)
JUN SP/1, SK, LV Jun SERT, PE/1, VSP

STYLESIGN ALICE (om. Maarja Kalma & Kadri Audova)
JUN SP/2, SK

NUTELLA NOSTRUM (om. Ruth Keskpaik)
JUN SP/4

ABILITY KISSABLE KAYLA (om. Kristiina Ilja)
AVA VH

GOLDEN AMULETTE NENA ELEGANCE (om. Mari Nõmmemaa)
VET SP/1, SK, TP Veteran,
BEST IN SHOW Veteran I

II rühma erinäitus
Kohtunik: Inese Pablaka, Läti
registreeritud 26 bokserit

BERRYPETS REMINGTON DERRINGER (om. Kätlin Karik)
BEEBI VL/1, VSP Beebi,

BERRYPETS COLT MUSTANG (om. Maarja-Liis Järvekülg-Luoma)
BEEBI L/2

ABILITY GROOVE VON GLEHN (om. Ele-Mall Vainomäe)
AVA VH

GOLDEN AMULETTE MANFRED (om. Katrin Kuusma)
CH VH

Emased

BERRYPETS BERETTA LARAMIE (om. Kristin Roovet)
BEEBI VL/1, TP Beebi
BEST IN SHOW Beebi

ZHELESNAYA LADY V ZENITE UDACI (om. Lilian Pajulaid &
Jana Katerski)
JUN SP/1, SK, LV Jun SERT

STYLESIGN ALICE (om. Maarja Kalma & Kadri Audova)
JUN SP/2, SK

GOLDEN AMULETTE PRINCESS STESHA (om. Kadi Kõiv &
Kaspar Kaldoja)
JUN SP/4

NUTELLA NOSTRUM (om. Ruth Keskpaik)
JUN VH

VANILLA MONA OT GOLDIBOKS (om. Margit Siigur)
AVA SP/1, SK, PE/2

ABILITY KISSABLE KAYLA (om. Kristiina Ilja)
AVA SP/2, SK, LV SERT

ETNA OT GOLDIBOKS (om. Kaily Karv & Margit Siigur)
AVA SP/3, SK

GOLDEN AMULETTE NENA ELEGANCE (om. Mari Nõmmemaa)
VET SP/1, SK, TP Veteran, PE/3
BEST IN SHOW Veteran II

Tõu Parim
Napmary's Incredible Dream (Norra)

Vastassugupoole Parim
Karmella Dolce Belloliv (Läti)

EST | ENG | RUS


 
 
 


* Kasutatavad lühendid
* EBÜ Erinäitus 19.05.2002
* EBÜ Erinäitus, 09.02.2003
* EBÜ erinäitus, 15.05.2004, Tallinn
* 2. rühma näitus, 31.07.2004, Tallinn
* EBÜ erinäitus, 13.02.2005, Tallinn
* EBÜ erinäitus, 15.05.2005, Tallinn
* 2. rühma näitus, 21.08.2005, Tallinn
* 2. rühma näitus - BIS
* EBÜ erinäitus, 12.02.2006, Tallinn
* Baltic Boxer 2006, Tallinn
* EBÜ erinäitus, 27.08.2006, Liuranna
* EBÜ erinäitus, 11.02.2007, Tallinn
* EBÜ erinäitus, 01.07.2007, Tallinn
* EBÜ erinäitus, 09.02.2008, Tallinn
* EBÜ erinäitus, 01.06.2008, Tallinn
* EBÜ erinäitus, 14.02.2009, Tallinn
* Baltic Boxer 2009, Tallinn
* EBÜ erinäitus, 13.02.2010, Tallinn
* Jahressieger Estonia 19.06.2010
* 2. ja 9. rühma näituse tulemused 2010
* Baltic Boxer 2011
* Jahressieger Estonia 10.09.2011, TLN
* Jahressieger Estonia 14.07.2012, Tartu
* EBÜ Erinäitus 09.09.2012, Tallinn
* Baltic Boxer 16.06.2013, Tartu
* Jahressieger Estonia 08.09.2013, TLN
* Jahressieger Estonia 28.06.2014, Tartu
* EBÜ Erinäitus 29.06.2014, Tartu
* EBÜ Erinäitus 07.09.2014, Tallinn
* II & IX rühma erinäitus 07.09.2014
* Baltic Boxer 11.07.2015, Tartu
* Jahressieger Estonia 12.07.2015, Tartu
* II & IX rühma erinäitus 06.09.2015
* Jahressieger Estonia 02.07.2016, Tartu
* EBÜ II & IX rühma näitus 04.09.2016
* Baltic Boxer 2017 15.07.2017, Tartu
* Jahressieger Estonia 2017, 16.07.2017,
* EBÜ II & IX rühma näitus 03.09.2017
* Ungari 2013 - Atibox, WDS
* Poola 2013 - CEBS & Jahressieger
* Eesti Võitja 2013
* Läti 2013 - Balti Võitja
* Leedu Võitja 2014
* Läti Võitja 2014
* Narva RV 2014- BEST IN SHOW
* Jahressieger Latvia 2014
* Atibox 2014 - Poola
* Slovakkia 2014 - CEBS & Jahressieger
* Maailma Võitja 2014 - Soome
* Baltic Boxer 2014 - Läti
* Euroopa Võitja 2014 - Tšehhi
* Soome Võitja 2014
* Champion of Champions 2014
* Leedu Võitja 2015
* Läti erinäitus 2015
* Atibox 2015 - Saksamaa
* Soome erinäitus 2015
* Maailma Võitja 2015 - Itaalia
* Läti Võitja 2015
* Jahressieger Latvia 2015
* CEBS 2015 - Tšehhi
* Jahressieger Belarus 2015
* Riia Võitja 2015
* Soome Võitja 2015
* Champion of Champions 2015
* Leedu Võitja 2016
* Jahressieger Latvia 2016
* Atibox 2016 - Sloveenia
* Läti Võitja 2016
* Maailma Võitja 2016 - Venemaa
Baltic Boxer 2016 - Läti
* Jahressieger Poland 2016
* Jahressieger Ukraine 2016
* Balti Võitja 2016 - Läti
* Leedu Võitja 2017
* Jahressieger Latvia 2017
* Balti Võitja 2017 - Leedu
* Atibox 2017 - Slovakkia
* Erinäitused Tsehhis
* Läti Võitja 2017
* Erinäitus Soomes
* Venemaa erinäitus 2017
* Läti erinäitus 2017
* Slovakkia 2017 - CEBS & Jahressieger
* Näitusetulemused 2013 (jaanuar-juuli)
* Näitusetulemused 2013 (august - dets)
* Näitusetulemused 2014 (jaanuar-mai)
* Näitusetulemused 2014 (juuni-juuli)
* Näitusetulemused 2014 (august - dets)
* Näitusetulemused 2015 (jaanuar-mai)
* Näitusetulemused 2015 (juuni-august)
* Näitusetulemused 2015 (august-oktoober
* Näitusetulemused 2015 (nov - dets)
* Näitusetulemused 2016 (Jaanuar-Mai)
* Näitusetulemused 2016 (Juuni-Juuli)
* Näitusetulemused 2016 (August - Dets)
* Näitusetulemused 2017 (Jaanuar - Juuni
* Näitusetulemused 2017 (Juuni-Sept)
* Näitusetulemused 2017 (Sept-?)
 

 
  taibu.com 2004