Uudised
   Ühing
   Bokser
   Aretus
   Kennelid
   Pesakonnad
   Koolitus
   Näitused
      Tulemused
      Mis toimub näitusel?
   Erinäituste võitjad
   Tšempionid
   Aasta Bokser
   Hädasolijate abistamiseks
   Igavestel Jahimaadel
   Viidad
   Pood
   Kontakt

 - Avaleht
 - Sisukord
 - Fotoalbumid
 
 
 
  Baltic Boxer 2016 - Läti
 

Bokserite Erinäitus, "Baltic Boxer 2016", Läti
Kohtunik: Oliver Erat, Austria
registreeritud 69 bokserit

Kollased isased

GOLDEN AMULETTE MANFRED (om. Katrin Kuusma)
AVA SP/1

LAKIFAN GERALD O'GUIDO (om. Svetlana Titova)
KAS SP/1, SK, PKI/5

Tiigrikarva isased

MODERN SANVITA (om. Angela Noor)
NOO SP/1, SK, PTI/4

AS'GUNAPAL ALAIN BLACK DIAMOND (om. Valentina Pikkov)
NOO VH

QUNO VON PREUSSEN'S EDEN (om. Tiiu-Ann Kaldma)
AVA SP/3

LAKIFAN GORDON O'GUIDO (om. Tiiu-Ann Kaldma)
AVA VH

GOLDEN AMULETTE CONCERTO BRILLANTE (om. Eve Makke)
CH SP/3

BOROK'KO FALKONET BIEN FASET (om. Margit Siigur)
CH SP/5

Kollased emased

AS'GUNAPAL DARINA SEMISLAVA (om. Natalja Tomingas)
BEEBI VL/2

NOISETTE NOSTRUM (om. Mari Nõmmemaa)
EAH/1, parim kollane emane kutsikas, parim emane kutsikas, TP kutsikas

ABILITY NOREENA NOEP (om. Merike Kivi)
JUN SP/3, EAH

VANILLA MONA OT GOLDIBOKS (om. Margit Siigur)
JUN SP/4, EAH

NON-STOP ENERGY NO AKACISA (om. Reelika Laht)
NOO SP/1, SK, PE/5

ABILITY HARMONY HERMIONE (om. Elen Kivi-Paju)
CH SP/2, SK

GOLDEN AMULETTE NENA ELEGANCE (om. Taavi Tuvike)
VET SP/1, SK, parim kollane emane veteran, parim emane veteran, TP Veteran
BBCA VET W 2016

Tiigrikarva emased

AS'GUNAPAL CALYPSO (om. Natalja & Anne Tomingas)
KUTS VL/2

NUTELLA NOSTRUM (om. Ruth Keskpaik)
KUTS L/3

LAKIFAN RADOST O'MACHO (om. Marina Rannala)
JUN VH

ABILITY FILANDRA FARAH (om. Kristin Roovet)
AVA SP/1

GOLDEN AMULETTE MARTA (om. Margit Siigur)
AVA SP/2

REASON TO BELIEVE GOT REAL (om. Kristin Roovet)
CH SP/1, SK, PTE/1

Tõu parim, parim isane, parim tiigrikarva isane
Baltic Boxer Winner 2016
Karlo Keep the Secret Belloliv (Läti)

Vastassugupoole parim, parim emane, parim kollane emane
Baltic Boxer Winner 2016
Napmary's Barcelona (Läti)

Parim kollane isane
Bon Dzhorno Flibustier (Läti)

Parim tiigrikarva emane
Reason to Believe Got Real (Eesti)

Derby Winner
Parim emane juunior
Parim kollane emane juunior
Baltic Boxer Junior Winner 2016
Zhen'Lee Sola (Venemaa)

Parim isane juunior
Parim tiigrikarva isane juunior
Baltic Boxer Junior Winner 2016
Napmary's Heartbreaker (Soome)

Parim kollane isane juunior
Bestseller Silver Spirit (Läti)

Parim tiigrikarva emane juunior
Resmon Esmeralda Sulohuuli (Läti)

Tõu Parim Veteran
Parim emane veteran
Parim kollane emane veteran
Baltic Boxer Veteran Winner
Golden Amulette Nena Elegance (Eesti)

Tõu parim beebikutsikas
Parim kollane isane beebikutsikas
Napmary's Ikigai (Läti)

Vastassugupoole parim beebikutsikas
Parim kollane emane beebikutsikas
Napmary's Isadora (Läti)

Parim tiigrikarva emane beebikutsikas
Zhen'Lee Gotti (Venemaa)

Tõu Parim kutsikas
Parim kollane emane kutsikas
Noisette Nostrum (Eesti)

Parim tiigrikarva emane kutsikas
Alshtadt Bokserberg Istorija Pobed (Venemaa)

Palju Õnne!

II rühma erinäitus
Kohtunik Beata Petkevica, Läti
registreeritud 24 bokserit

Isased

MODERN SANVITA (om. Angela Noor)
NOO SP/1, SK

GOLDEN AMULETTE MANFRED (om. Katrin Kuusma)
AVA SP/3

ABILITY GALVIN GALILEO (om. Angela Noor)
AVA VH

BOROK'KO FALKONET BIEN FASET (om. Margit Siigur)
CH SP/2, SK

GOLDEN AMULETTE CONCERTO BRILLANTE (om. Eve Makke)
CH SP/3

Emased

NUTELLA NOSTRUM (om. Ruth Keskpaik)
KUTS VL/2

ABILITY NOREENA NOEP (om. Merike Kivi)
JUN SP/2, SK

NON-STOP ENERGY NO AKACISA (om. Reelika Laht)
NOO SP/2, SK, PE/4

ABILITY FILANDRA  FARAH (om. Kristin Roovet)
AVA SP/2

GOLDEN AMULETTE MARTA (om. Tamara Nadezkina & Margit Siigur)
AVA SP/3

Parim isane, Tõu Parim, BEST IN SHOW II
Turukano Doblestny iz Mira Anzheliki (Soome)

Parim emane, Vastassugupoole parim
Karmella Dolce Belloliv (Läti)

II rühma erinäitus
Kohtunik Cris Zeniou, Küpros
registreeritud 30 bokserit

Isased

MODERN SANVITA (om. Angela Noor)
NOO SP/1, SK, PI/3

GOLDEN AMULETTE MANFRED (om. Katrin Kuusma)
AVA SP/1, SK, PI/2, LV SERT

QUNO VON PREUSSEN'S EDEN (om. Tiiu-Ann Kaldma)
AVA SP/2, SK, PI/5

ABILITY GALVIN GALILEO (om. Angela Noor)
AVA SP/3

LAKIFAN GORDON O'GUIDO (om. Tiiu-Ann Kaldma)
AVA SP/4

GOLDEN AMULETTE CONCERTO BRILLANTE (om. Eve Makke)
CH SP/2, SK

Emased

NUTELLA NOSTRUM (om. Ruth Keskpaik)
KUTS L/2

NON-STOP ENERGY NO AKACISA (om. Reelika Laht)
NOO SP/1, SK, PE/3

ABILITY FILANDRA  FARAH (om. Kristin Roovet)
AVA SP/2, SK, PE/5

GOLDEN AMULETTE MARTA (om. Tamara Nadezkina & Margit Siigur)
AVA SP/3

Parim isane, Tõu Parim
Alshtadt Bokserberg Zhofrey (Venemaa)

Parim emane, Vastassugupoole parim
Karmella Dolce Belloliv (Läti)

EST | ENG | RUS


 
 
 


* Kasutatavad lühendid
* EBÜ Erinäitus 19.05.2002
* EBÜ Erinäitus, 09.02.2003
* EBÜ erinäitus, 15.05.2004, Tallinn
* 2. rühma näitus, 31.07.2004, Tallinn
* EBÜ erinäitus, 13.02.2005, Tallinn
* EBÜ erinäitus, 15.05.2005, Tallinn
* 2. rühma näitus, 21.08.2005, Tallinn
* 2. rühma näitus - BIS
* EBÜ erinäitus, 12.02.2006, Tallinn
* Baltic Boxer 2006, Tallinn
* EBÜ erinäitus, 27.08.2006, Liuranna
* EBÜ erinäitus, 11.02.2007, Tallinn
* EBÜ erinäitus, 01.07.2007, Tallinn
* EBÜ erinäitus, 09.02.2008, Tallinn
* EBÜ erinäitus, 01.06.2008, Tallinn
* EBÜ erinäitus, 14.02.2009, Tallinn
* Baltic Boxer 2009, Tallinn
* EBÜ erinäitus, 13.02.2010, Tallinn
* Jahressieger Estonia 19.06.2010
* 2. ja 9. rühma näituse tulemused 2010
* Baltic Boxer 2011
* Jahressieger Estonia 10.09.2011, TLN
* Jahressieger Estonia 14.07.2012, Tartu
* EBÜ Erinäitus 09.09.2012, Tallinn
* Baltic Boxer 16.06.2013, Tartu
* Jahressieger Estonia 08.09.2013, TLN
* Jahressieger Estonia 28.06.2014, Tartu
* EBÜ Erinäitus 29.06.2014, Tartu
* EBÜ Erinäitus 07.09.2014, Tallinn
* II & IX rühma erinäitus 07.09.2014
* Baltic Boxer 11.07.2015, Tartu
* Jahressieger Estonia 12.07.2015, Tartu
* II & IX rühma erinäitus 06.09.2015
* Jahressieger Estonia 02.07.2016, Tartu
* EBÜ II & IX rühma näitus 04.09.2016
* Baltic Boxer 2017 15.07.2017, Tartu
* Jahressieger Estonia 2017, 16.07.2017,
* EBÜ II & IX rühma näitus 03.09.2017
* Ungari 2013 - Atibox, WDS
* Poola 2013 - CEBS & Jahressieger
* Eesti Võitja 2013
* Läti 2013 - Balti Võitja
* Leedu Võitja 2014
* Läti Võitja 2014
* Narva RV 2014- BEST IN SHOW
* Jahressieger Latvia 2014
* Atibox 2014 - Poola
* Slovakkia 2014 - CEBS & Jahressieger
* Maailma Võitja 2014 - Soome
* Baltic Boxer 2014 - Läti
* Euroopa Võitja 2014 - Tšehhi
* Soome Võitja 2014
* Champion of Champions 2014
* Leedu Võitja 2015
* Läti erinäitus 2015
* Atibox 2015 - Saksamaa
* Soome erinäitus 2015
* Maailma Võitja 2015 - Itaalia
* Läti Võitja 2015
* Jahressieger Latvia 2015
* CEBS 2015 - Tšehhi
* Jahressieger Belarus 2015
* Riia Võitja 2015
* Soome Võitja 2015
* Champion of Champions 2015
* Leedu Võitja 2016
* Jahressieger Latvia 2016
* Atibox 2016 - Sloveenia
* Läti Võitja 2016
* Maailma Võitja 2016 - Venemaa
Baltic Boxer 2016 - Läti
* Jahressieger Poland 2016
* Jahressieger Ukraine 2016
* Balti Võitja 2016 - Läti
* Leedu Võitja 2017
* Jahressieger Latvia 2017
* Balti Võitja 2017 - Leedu
* Atibox 2017 - Slovakkia
* Erinäitused Tsehhis
* Läti Võitja 2017
* Erinäitus Soomes
* Venemaa erinäitus 2017
* Läti erinäitus 2017
* Slovakkia 2017 - CEBS & Jahressieger
* Näitusetulemused 2013 (jaanuar-juuli)
* Näitusetulemused 2013 (august - dets)
* Näitusetulemused 2014 (jaanuar-mai)
* Näitusetulemused 2014 (juuni-juuli)
* Näitusetulemused 2014 (august - dets)
* Näitusetulemused 2015 (jaanuar-mai)
* Näitusetulemused 2015 (juuni-august)
* Näitusetulemused 2015 (august-oktoober
* Näitusetulemused 2015 (nov - dets)
* Näitusetulemused 2016 (Jaanuar-Mai)
* Näitusetulemused 2016 (Juuni-Juuli)
* Näitusetulemused 2016 (August - Dets)
* Näitusetulemused 2017 (Jaanuar - Juuni
* Näitusetulemused 2017 (Juuni-Sept)
* Näitusetulemused 2017 (Sept-?)
 

 
  taibu.com 2004