Uudised
   Ühing
   Bokser
   Aretus
   Kennelid
   Pesakonnad
   Koolitus
   Näitused
      Tulemused
      Mis toimub näitusel?
   Erinäituste võitjad
   Tšempionid
   Aasta Bokser
   Hädasolijate abistamiseks
   Igavestel Jahimaadel
   Viidad
   Pood
   Kontakt

 - Avaleht
 - Sisukord
 - Fotoalbumid
 
 
 
  * Jahressieger Latvia 2016
 

Bokserite Erinäitus, "Jahressieger Latvia 2016", Läti
Kohtunik: Andrzej Stepinski, Poola
registreeritud 58 bokserit

Kollased isased

GOLDEN AMULETTE MANFRED (om. Katrin Kuusma)
NOO SP/1, SK

NAVARRO BENYGMO (om. Matti Martinson)
AVA SP/1, SK, PKI/5, LV SERT

LAKIFAN GERALD O'GUIDO (om. Svetlana Titova)
KAS SP/1, SK, PKI/2

Tiigrikarva isased

MODERN SANVITA (om. Angela Noor)
JUN SP/1, SK, LV JUN SERT, PTI/5
Junior Jahressieger Latvia 2016

AS'GUNAPAL ALAIN BLACK DIAMOND (om. Valentina Pikkov)
JUN VH/5

NO DOUBT NO AKACISA (om. Aivi Org)
NOO SP/1, SK

LAKIFAN GORDON O'GUIDO (om. Tiiu-Ann Kaldma)
AVA SP/3

GOLDEN AMULETTE CELENTANO BRUNO (om. Mare Veldemann)
AVA SP/4

QUNO VON PREUSSEN'S EDEN (om. Tiiu-Ann Kaldma)
AVA VH/5

ABILITY GROOVE VON GLEHN (om. Ele-Mall Vainomäe)
AVA VH

JUST DREAM BECOME TRUE NO AKACISA (om. Aivi Org)
CH SP/2, SK, PTI/4

BRAVEHEART DI CASA VERNICE (om. Natalja Tomingas)
CH SP/3

Kollased emased

NOISETTE NOSTRUM (om. Mari Nõmmemaa)
EAH/1, parim kollane emane beebikutsikas, parim emane beebikutsikas, TP Beebikutsikas

ABILITY NORENA NOEP (om. Merike Kivi)
EAH/1, parim kollane emane kutsikas, parim emane kutsikas,
TP Kutsikas

AQUARELLE IZ ROSSII S LYUBOVYU (om. Svetlana Titova)
NOO SP/1, SK, PKE/3

ABILITY HARMONY HERMIONE (om. Elen Kivi-Paju)
AVA SP/1, SK, PKE/1, PE/1, TP,
Jahressiegerin Latvia 2016

GOLDEN AMULETTE NENA ELEGANCE (om. Taavi Tuvike)
VET SP/1, SK, parim kollane emane veteran, parim emane veteran, TP Veteran
Veteran Jahressiegerin Latvia 2016

Tiigrikarva emased

AS'GUNAPAL ARRIA AYA (om. Natalja Tomingas)
JUN VH/3

ABILITY KISSABLE KAYLA (om. Kristiina Ilja)
AVA SP/1, SK, PTE/3

GOLDEN AMULETTE CARAMIA BEATRICE (om. Kirke Roosaar)
AVA SP/2, SK

Tõu parim, parim emane, parim kollane emane
Jahressiegerin Latvia 2016
Ability Harmony Hermione (Eesti)

Vastassugupoole parim, parim isane, parim kollane isane
Jahressieger Latvia 2016
Napmary's Debors (Läti)

Parim tiigrikarva isane
Jahressieger Latvia 2016
Bozzz von Ellinghaus (Norra)

Parim tiigrikarva emane
Jahressiegerin Latvia 2016
Karmella Dolce Belloliv (Läti)

Derby Winner
Parim emane juunior
Junior Jahressiegerin Latvia 2016
Meravigliosa Sanvita (Poola)

Junior Jahressieger Latvia 2016
Bon Dzhorno Flibustier (Läti)

Junior Jahressiegerin Latvia 2016
Istria Geskaro's (Läti)

Tõu Parim veteran
Veteran Jahressiegerin Latvia 2016
Golden Amulette Nena Elegance (Eesti)

Tõu Parim beebikutsikas
Noisette Nostrum (Eesti)

Vastassugupoole Parim beebikutsikas
Sat'Elit Box Zorro (Läti)

Tõu Parim kutsikas
Ability Norena Noep (Eesti)

Palju Õnne!

II rühma erinäitus
Kohtunik Irina Poletaeva, Soome
registreeritud 22 bokserit

Isased

MODERN SANVITA (om. Angela Noor)
JUN SP/1, SK, LV JUN SERT, PI/2

GOLDEN AMULETTE MANFRED (om. Katrin Kuusma)
NOO VH/1

ABILITY GROOVE VON GLEHN (om. Ele-Mall Vainomäe)
AVA VH/1

NAVARRO BENYGMO (om. Matti Martinson)
AVA VH/2

GOLDEN AMULETTE CELENTANO BRUNO
AVA VH/3

Emased

NOISETTE NOSTRUM (om. Mari Nõmmemaa)
BEEBI VL/1, TP Beebi, BIS I

ABILITY NORENA NOEP (om. Merike Kivi)
KUTS VL/1, TPK, BIS III

AQUARELLE IZ ROSSII S LYUBOVYU (om. Svetlana Titova)
NOO SP/1

ABILITY KISSABLE KAYLA (om. Kristiina Ilja)
AVA VH/1

GOLDEN AMULETTE CARAMIA BEATRICE (om. Kirke Roosaar)
AVA VH/2

GOLDEN AMULETTE NENA ELEGANCE (om. Taavi Tuvike)
VET SP/1, SK, TP Veteran, PE/3, BIS III

Parim emane, Tõu Parim, BEST IN SHOW I
Karmella Dolce Belloliv (Läti)

Parim isane, Vastassugupoole parim
Bozzz von Ellinghaus (Norra)

EST | ENG | RUS


 
 
 


* Kasutatavad lühendid
* EBÜ Erinäitus 19.05.2002
* EBÜ Erinäitus, 09.02.2003
* EBÜ erinäitus, 15.05.2004, Tallinn
* 2. rühma näitus, 31.07.2004, Tallinn
* EBÜ erinäitus, 13.02.2005, Tallinn
* EBÜ erinäitus, 15.05.2005, Tallinn
* 2. rühma näitus, 21.08.2005, Tallinn
* 2. rühma näitus - BIS
* EBÜ erinäitus, 12.02.2006, Tallinn
* Baltic Boxer 2006, Tallinn
* EBÜ erinäitus, 27.08.2006, Liuranna
* EBÜ erinäitus, 11.02.2007, Tallinn
* EBÜ erinäitus, 01.07.2007, Tallinn
* EBÜ erinäitus, 09.02.2008, Tallinn
* EBÜ erinäitus, 01.06.2008, Tallinn
* EBÜ erinäitus, 14.02.2009, Tallinn
* Baltic Boxer 2009, Tallinn
* EBÜ erinäitus, 13.02.2010, Tallinn
* Jahressieger Estonia 19.06.2010
* 2. ja 9. rühma näituse tulemused 2010
* Baltic Boxer 2011
* Jahressieger Estonia 10.09.2011, TLN
* Jahressieger Estonia 14.07.2012, Tartu
* EBÜ Erinäitus 09.09.2012, Tallinn
* Baltic Boxer 16.06.2013, Tartu
* Jahressieger Estonia 08.09.2013, TLN
* Jahressieger Estonia 28.06.2014, Tartu
* EBÜ Erinäitus 29.06.2014, Tartu
* EBÜ Erinäitus 07.09.2014, Tallinn
* II & IX rühma erinäitus 07.09.2014
* Baltic Boxer 11.07.2015, Tartu
* Jahressieger Estonia 12.07.2015, Tartu
* II & IX rühma erinäitus 06.09.2015
* Jahressieger Estonia 02.07.2016, Tartu
* EBÜ II & IX rühma näitus 04.09.2016
* Baltic Boxer 2017 15.07.2017, Tartu
* Jahressieger Estonia 2017, 16.07.2017,
* EBÜ II & IX rühma näitus 03.09.2017
* Ungari 2013 - Atibox, WDS
* Poola 2013 - CEBS & Jahressieger
* Eesti Võitja 2013
* Läti 2013 - Balti Võitja
* Leedu Võitja 2014
* Läti Võitja 2014
* Narva RV 2014- BEST IN SHOW
* Jahressieger Latvia 2014
* Atibox 2014 - Poola
* Slovakkia 2014 - CEBS & Jahressieger
* Maailma Võitja 2014 - Soome
* Baltic Boxer 2014 - Läti
* Euroopa Võitja 2014 - Tšehhi
* Soome Võitja 2014
* Champion of Champions 2014
* Leedu Võitja 2015
* Läti erinäitus 2015
* Atibox 2015 - Saksamaa
* Soome erinäitus 2015
* Maailma Võitja 2015 - Itaalia
* Läti Võitja 2015
* Jahressieger Latvia 2015
* CEBS 2015 - Tšehhi
* Jahressieger Belarus 2015
* Riia Võitja 2015
* Soome Võitja 2015
* Champion of Champions 2015
* Leedu Võitja 2016
* Jahressieger Latvia 2016
* Atibox 2016 - Sloveenia
* Läti Võitja 2016
* Maailma Võitja 2016 - Venemaa
Baltic Boxer 2016 - Läti
* Jahressieger Poland 2016
* Jahressieger Ukraine 2016
* Balti Võitja 2016 - Läti
* Leedu Võitja 2017
* Jahressieger Latvia 2017
* Balti Võitja 2017 - Leedu
* Atibox 2017 - Slovakkia
* Erinäitused Tsehhis
* Läti Võitja 2017
* Erinäitus Soomes
* Venemaa erinäitus 2017
* Läti erinäitus 2017
* Slovakkia 2017 - CEBS & Jahressieger
* Näitusetulemused 2013 (jaanuar-juuli)
* Näitusetulemused 2013 (august - dets)
* Näitusetulemused 2014 (jaanuar-mai)
* Näitusetulemused 2014 (juuni-juuli)
* Näitusetulemused 2014 (august - dets)
* Näitusetulemused 2015 (jaanuar-mai)
* Näitusetulemused 2015 (juuni-august)
* Näitusetulemused 2015 (august-oktoober
* Näitusetulemused 2015 (nov - dets)
* Näitusetulemused 2016 (Jaanuar-Mai)
* Näitusetulemused 2016 (Juuni-Juuli)
* Näitusetulemused 2016 (August - Dets)
* Näitusetulemused 2017 (Jaanuar - Juuni
* Näitusetulemused 2017 (Juuni-Sept)
* Näitusetulemused 2017 (Sept-?)
 

 
  taibu.com 2004