Uudised
   Ühing
   Bokser
   Aretus
   Kennelid
   Pesakonnad
   Koolitus
   Näitused
      Tulemused
      Mis toimub näitusel?
   Erinäituste võitjad
   Tšempionid
   Aasta Bokser
   Hädasolijate abistamiseks
   Igavestel Jahimaadel
   Viidad
   Pood
   Kontakt

 - Avaleht
 - Sisukord
 - Fotoalbumid
 
 
 
  * Näitusetulemused 2015 (august-oktoober
 

Näitusetulemused (Jaanuar-Mai) / Show results (January-May)
Loe edasi / Read more - >

Näitusetulemused (Juuni-August) / Show results (June-August)
Loe edasi / Read more - >

Näitusetulemused (November - Detsember) / Show results (November - December)
Loe edasi / Read more - >

Rakvere rahvuslik näitus / Rakvere national show, Rakvere
18.10.2015

Kohtunik / Judge - Petrus Roosenboom, Belgia / Belgium

Isased avaklass / Males open class

I SP, SK, PI/2 / Exc/1, CQ, 2nd best male
Stengard's Cassius Clay (Boxmann Yellowstone X View Virginia Ewabo)

Isased tšempionklass / Males champion class

I SP, SK, PI/1, SERT, VSP / Exc/1, CQ, 1st best male, CAC, BOS
Playbox's Don Juan (Givemefive Jack Sparrow X Liberum Avis Ballada)

Emased avaklass / Females open class

Stengard's Barbarella (Boxmann Yellowstone X Hausse Wera) - ei osalenud / not showing

Emased tsempionklass / Females champion class

I SP, SK, PE/1, TP / Exc/1, CQ, 1st best female, BOB
Playbox's Flaming Diamond (Liberum Avis Aut Caesar X Playbox's Soronume)

Rakvere rahvuslik näitus / Rakvere national show, Rakvere
17.10.2015

Kohtunik / Judge - Natalia Sedkyh, Venemaa / Russia

Isased avaklass / Males open class

I SP, SK, PI/1, SERT, VSP / Exc/1, CQ, 1st best male, CAC, BOS
Stengard's Cassius Clay (Boxmann Yellowstone X View Virginia Ewabo)

VH / VG
Golden Amulette Celentano Bruno (Della Monte Klio Bal'tsano X Golden Amulette Chicka Chiara)

Isased tšempionklass / Males champion class

I SP, SK, PI/2 / Exc/1, CQ, 2nd best male
Playbox's Don Juan (Givemefive Jack Sparrow X Liberum Avis Ballada)

Emased avaklass / Females open class

Stengard's Barbarella (Boxmann Yellowstone X Hausse Wera) - ei osalenud / not showing

Emased tsempionklass / Females champion class

I SP, SK, PE/1, SERT, TP / Exc/1, CQ, 1st best female, CAC, BOB
Playbox's Flaming Diamond (Liberum Avis Aut Caesar X Playbox's Soronume)

Tallinna rahvuslik näitus / Tallinn national show, Tallinn
27.09.2015

Kohtunik / Judge - Andi Hudono, Indoneesia / Indonesia

Isased avaklass / Males open class

I SP, SK, PI/1, TP / Exc/1, CQ, 1st best male, BOB
Lakifan Gordon O'Guido (Guido di Casa Vernice X As'Gunapal Dior's Hanna to Lakifan)

Tallinna rahvuslik näitus / Tallinn national show, Tallinn
26.09.2015

Kohtunik / Judge - Guenther Erenreich, Austria

Isased avaklass / Males open class

I SP, SK, PI/1, TP / Exc/1, CQ, 1st best male, BOB
Lakifan Gordon O'Guido (Guido di Casa Vernice X As'Gunapal Dior's Hanna to Lakifan)

EBÜ II & IX rühma erinäitus / Estonian Boxer Club's groupshow for FCI groups II & IX, Tallinn
06.09.2015

Kohtunik / Judge – Anna Bogucka, Poola / Poland

Tulemused / Results - >

Luige rahvuslik näitus / Luige national show, Harju mk
05.09.2015

Pildid / Pictures: Sanna Riihiluoma

Kohtunik / Judge - Jari Laakso, Soome / Finland

Isased beebiklass / Males baby class

I EAH, TP Beebi, BIS II Beebi / I PP, BOB Baby, Baby BIS II
Ability Lord Lionel (Ability Edward Echo X Napmary's Briannah Ability)

Isased juunioriklass / Males junior class

I SP, SK, Jun SERT, VSPJ, PI/4 / Exc/1, CQ, Jun CAC, BOS Jun, 4th best male
Golden Amulette Milo (Borok'ko Falkonet Bien Faset X Etna ot Goldiboks)

Isased noorteklass / Males intermediate class

I SP, SK, PI/2 / Exc/1, CQ, 2nd best male
Stengard's Cassius Clay (Boxmann Yellowstone X View Virginia Ewabo)

Isased avaklass / Males open class

I SP, SK, PI/1, SERT, VSP / Exc/1, CQ, 1st best male, CAC, BOS
Playbox's Golden Giant (Hashish von Jess Box X Playbox's Syrah)

II SP / Exc/2
Ability Gerret Gilbert (Jazzman vom Venusberg X Napmary's Briannah Ability)

III SP / Exc/3
Ability Groove von Glehn (Jazzman vom Venusberg X Napmary's Briannah Ability)

Isased tsempionklass / Males champion class

I SP, SK, PI/3 / Exc/1, CQ, 3rd best male
Borok'ko King of Dream (The Show Must Go On di Casa Vernice X Soland Boks Zolli)

Emased juunioriklass / Females junior class

I SP, SK, Jun SERT, TPJ, PE/2 / Exc/1, CQ, Jun CAC, BOB Jun, 2nd best female
Playbox's Karelian Pearl (Playbox's Warlock X Playbox's Unique)

II SP, SK, PE/3 / Exc/2, CQ, 3rd best female
Ability Kissable Kayla (Sat'Elit Gladiator X Ability Gracelyn Gretchen)  

Emased avaklass / Females open class

I SP, SK, PE/1, TP, RÜP III / Exc/1, CQ, 1st best female, BOB, Group 3rd
Etna ot Goldiboks (Optimus Prime the Fifth Element X Esperanca ot Goldiboks)

II SP, SK, PE/4, SERT / Exc/2, CQ, 4th best female, CAC
Stengard's Barbarella (Boxmann Yellowstone X Hausse Wera)

Haapsalu rahvuslik näitus / Haapsalu national show, Haapsalu
30.08.2015

Kohtunik / Judge - John Walsh, Iirimaa / Ireland

Isased avaklass / Males open class

I SP, SK, PI/1, TP / Exc/1, CQ, 1st best male, BOB
Lakifan Gordon O'Guido (Guido di Casa Vernice X As'Gunapal Dior's Hanna to Lakifan)

II SP / Exc/2, CQ
Quno von Preussen's Eden (Nimbus von Hanseatenhof X Carrie von Preussen's Eden)

Emased avaklass / Females open class

Diskv / DSQ
Playbox's Black Jewel (Liberum Avis Aut Caesar X Playbox's Rigveda)

Haapsalu rahvuslik näitus / Haapsalu national show, Haapsalu
29.08.2015

Kohtunik / Judge - Inese Pablaka, Läti / Latvia

Isased avaklass / Males open class

I SP, SK, PI/1, TP / Exc/1, CQ, 1st best male, BOB
Lakifan Gordon O'Guido (Guido di Casa Vernice X As'Gunapal Dior's Hanna to Lakifan)

II SP, SK, PI/2 / Exc/2, CQ, 2nd best male
Quno von Preussen's Eden (Nimbus von Hanseatenhof X Carrie von Preussen's Eden)

Emased avaklass / Females open class

I SP, SK, PE/1, SERT, VSP/ Exc/1, CQ, 1st best female, CAC, BOS
Lustica Grancasa Fifa (Lakifan Gerald O'Guido X Lustica Okakor Casablanca)

Diskv / DSQ
Playbox's Black Jewel (Liberum Avis Aut Caesar X Playbox's Rigveda)

Rahvusvaheline näitus "Balti Võitja 2015" / International show "Baltic Winner 2015", Tallinn
22.08.2015

Kohtunik / Judge – Ramune Kazlauskaite, Leedu / Lithuania

Isased kutsikaklass / Males puppy class

TPK, EAH / I PP, BOB Puppy
As'Gunapal Alain Black Diamond (Braveheart di Casa Vernice X Touch of Diamond di Casa Vernice)

Emased kutsikaklass / Females puppy class

VSPK, EAH / I PP, BOS Puppy
As'Gunapal Arria Aya (Braveheart di Casa Vernice X Touch of Diamond di Casa Vernice)

Isased juunioriklass / Males junior class

I SP, SK, Jun SERT, TPJ, PI/2, BALT JW'15 / Exc/1, CQ, Jun CAC, BOB Jun, 2nd best male, BALT JW'15
Calvin Klein Della Cappastorta (Sat'elit Van Helsing X Amy Della Cappastorta)

II SP, SK / Exc/2, CQ
Golden Amulette Manfred (Borok'ko Falkonet Bien Faset X Etna ot Goldiboks)

Isased avaklass / Males open class

I SP, SK, PI/3, Res-CACIB / Exc/1, CQ, 3rd best male, Res-CACIB
Navarro Benygmo (G'M de Bellemanie X Yoko Benignus)

II SP, SK / Exc/2, CQ
Lakifan Gordon O'Guido (Guido di Casa Vernice X As'Gunapal Dior's Hanna to Lakifan)

III SP, SK / Exc/3, CQ
Braveheart di Casa Vernice (Finito de Tierra de Boxer X You Are My Sunshine di Casa Vernice)

IV SP / Exc/4
Quno von Preussen's Eden (Nimbus von Hanseatenhof X Carrie von Preussen's Eden)

SP / Exc
Ability Gerret Gilbert (Jazzman vom Venusberg X Napmary's Briannah Ability)

Xanthos Sanvita (Carnera Primo di Casa Vernice X F'Shamwari Sanvita) - ei osalenud / not showing

Isased kasutusklass / Males working class

I SP, SK, PI/1, CACIB, TP, RÜP III, BALT W'15 / Exc/1, CQ, 1st best male, BOB, group 3rd, BALT W'15
Lakifan Gerald O'Guido (Guido di Casa Vernice X As'Gunapal Dior's Hanna to Lakifan)

Isased tsempionklass / Males champion class

I SP, SK, PI/4 / Exc/1, CQ, 4th best male
Amady Sanvita (Deep Impakt di Casa Vernice X Dancing Queen Sanvita)

II SP, SK / Exc/2, CQ
Harley Davidson no Akaciša (Just as You Wish Oliverotti X Ecoute Seulement Moi no Akaciša)

Emased juunioriklass / Females junior class

I SP, SK, VSPJ, PE/2, BALT JW'15 / Exc/1, CQ, BOS Jun, 2nd best female, BALT JW'15
Aquarelle iz Rossii s Lyubovyu (Almadinaks Kod Dostupa X Soland Boks Lukretsia)

II SP / Exc/2
Night Fury no Akaciša (Karlo Keep the Secret Belloliv X Just for Me no Akaciša)

III SP / Exc/3
Idelia Denburg (Duke Denburg X Beata Denburg)

Emased avaklass / Females open class

I SP, SK, PE/4 / Exc/1, CQ, 4th best female
Touch of Diamond di Casa Vernice (Rus la Fler Eternal Flame X Via Aveling It's My Dream)

Emased tsempionklass / Females champion class

I SP, SK, PE/1, CACIB, VSP, BALT W'15 / Exc/1, CQ, 1st best female, BOS, BALT W'15
Lakifan Honey Bouquet O'Guido (Guido di Casa Vernice X As'Gunapal Dior's Hanna to Lakifan)

I SP, SK, PE/3, SERT, Res-CACIB / Exc/1, CQ, 3rd best female, CAC, Res-CACIB
Duetto Tanto Aksioma (Aivengo Ermak X Rus Elodser Ursabelle)

Emased veteraniklass / Females veteran class

I SP, SK, TPV, BALT VET W'15 / Exc/1, CQ, BOB Vet, BALT VET W'15
Golden Amulette Nena Elegance (Yuppie Beit Hollandia me Hagalil X Golden Amulette Big Mum's Hope)

Paaride võistlus / Brace competition

I EAH, TP Paar / I PP, BOB Brace
Lakifan Gerald O'Guido (Guido di Casa Vernice X As'Gunapal Dior's Hanna to Lakifan) & Aquarelle iz Rossii s Lyubovyu (Almadinaks Kod Dostupa X Soland Boks Lukretsia)

Sulbi rahvuslik näitus / Sulbi national show, Võrumaa / Võru county
09.08.2015

Kohtunik / Judge - Juta Haranen, Eesti / Estonia

Isased juuniorklass / Males junior class

I SP, SK, Jun SERT, TPJ, PI/4 / Exc/1, CQ, Jun CAC, BOB Jun, 4th best male
Golden Amulette Dark Knight (Borok'ko Falkonet Bien Faset X Etna ot Goldiboks)

Isased avaklass / Males open class

I SP, SK, PI/1, TP, RÜP IV / Exc/1, CQ, 1st best male, BOB, group 4th
Golden Amulette Cherubini Bravo (Della Monte Klio Bal'tsano X Golden Amulette Chicka Chiara)

II SP, SK, PI/2, SERT / Exc/1, CQ, 2nd best male, CAC
Golden Amulette Concerto Brilliante (Della Monte Klio Bal'tsano X Golden Amulette Chicka Chiara)

Isased avaklass / Males open class

I SP, SK, PI/3 / Exc/1, CQ, 3rd best male
Zicco Torques (Ebolo Boxer del Euro X Luisa d'Jandilla)

Emased juuniorklass / Females junior class

I SP, SK, VSPJ, PE/3 / Exc/1, CQ, BOS Jun, 3rd best female
Baccara Eleve (Ego d'Anteikan X Karmin Strong Beauty)

Emased avaklass / Females open class

I SP, SK, PE/2, SERT / Exc/1, CQ, 2nd best female, CAC
Vuorman di Ma Baker's (Edini con Tilia X Vuorman Yarka)

Emased veteraniklass / Females veteran class

I SP, SK, TP Vet, PE/1, VSP, BIS III Veteran / Exc/1, CQ, BOB Vet, 1st best female, BOS, BIS III Veteran
Ma Baker's Expressyourself (Umbro des Puigs Major Nordics X Ma Baker's Waudi Wau Wau)

Sulbi rahvuslik näitus / Sulbi national show, Võrumaa / Võru county
08.08.2015

Kohtunik / Judge - John Muldoon, Iirimaa / Ireland

Isased juuniorklass / Males junior class

I SP, SK, Jun SERT, VSPJ, PI/2 / Exc/1, CQ, Jun CAC, BOS Jun, 2nd best male
Golden Amulette Dark Knight (Borok'ko Falkonet Bien Faset X Etna ot Goldiboks)

Isased avaklass / Males open class

I SP, SK, PI/3 / Exc/1, CQ, 3rd best male
Golden Amulette Concerto Brilliante (Della Monte Klio Bal'tsano X Golden Amulette Chicka Chiara)

Isased avaklass / Males open class

I SP, SK, PI/1, TP / Exc/1, CQ, 1st best male, BOB
Zicco Torques (Ebolo Boxer del Euro X Luisa d'Jandilla)

Emased juuniorklass / Females junior class

I SP, SK, Jun SERT, TPJ, PE/1, VSP / Exc/1, CQ, BOB Jun, 1st best female, BOS
Baccara Eleve (Ego d'Anteikan X Karmin Strong Beauty)

II SP, SK / Exc/2, CQ
Golden Amulette Marta (Borok'ko Falkonet Bien Faset X Etna ot Goldiboks)

Emased avaklass / Females open class

I SP, SK, PE/2, SERT / Exc/1, CQ, 2nd best female, CAC
Vuorman di Ma Baker's (Edini con Tilia X Vuorman Yarka)

Emased veteraniklass / Females veteran class

I SP, SK, TP Vet, PE/3 / Exc/1, CQ, BOB Vet, 3rd best female
Ma Baker's Expressyourself (Umbro des Puigs Major Nordics X Ma Baker's Waudi Wau Wau)

Näitusetulemused (Jaanuar-Mai) / Show results (January-May)
Loe edasi / Read more - >

Näitusetulemused (Juuni-August) / Show results (June-August)
Loe edasi / Read more - >

Näitusetulemused (November - Detsember) / Show results (November - December)
Loe edasi / Read more - >

EST | ENG | RUS


 
 
 


* Kasutatavad lühendid
* EBÜ Erinäitus 19.05.2002
* EBÜ Erinäitus, 09.02.2003
* EBÜ erinäitus, 15.05.2004, Tallinn
* 2. rühma näitus, 31.07.2004, Tallinn
* EBÜ erinäitus, 13.02.2005, Tallinn
* EBÜ erinäitus, 15.05.2005, Tallinn
* 2. rühma näitus, 21.08.2005, Tallinn
* 2. rühma näitus - BIS
* EBÜ erinäitus, 12.02.2006, Tallinn
* Baltic Boxer 2006, Tallinn
* EBÜ erinäitus, 27.08.2006, Liuranna
* EBÜ erinäitus, 11.02.2007, Tallinn
* EBÜ erinäitus, 01.07.2007, Tallinn
* EBÜ erinäitus, 09.02.2008, Tallinn
* EBÜ erinäitus, 01.06.2008, Tallinn
* EBÜ erinäitus, 14.02.2009, Tallinn
* Baltic Boxer 2009, Tallinn
* EBÜ erinäitus, 13.02.2010, Tallinn
* Jahressieger Estonia 19.06.2010
* 2. ja 9. rühma näituse tulemused 2010
* Baltic Boxer 2011
* Jahressieger Estonia 10.09.2011, TLN
* Jahressieger Estonia 14.07.2012, Tartu
* EBÜ Erinäitus 09.09.2012, Tallinn
* Baltic Boxer 16.06.2013, Tartu
* Jahressieger Estonia 08.09.2013, TLN
* Jahressieger Estonia 28.06.2014, Tartu
* EBÜ Erinäitus 29.06.2014, Tartu
* EBÜ Erinäitus 07.09.2014, Tallinn
* II & IX rühma erinäitus 07.09.2014
* Baltic Boxer 11.07.2015, Tartu
* Jahressieger Estonia 12.07.2015, Tartu
* II & IX rühma erinäitus 06.09.2015
* Jahressieger Estonia 02.07.2016, Tartu
* EBÜ II & IX rühma näitus 04.09.2016
* Baltic Boxer 2017 15.07.2017, Tartu
* Jahressieger Estonia 2017, 16.07.2017,
* EBÜ II & IX rühma näitus 03.09.2017
* Ungari 2013 - Atibox, WDS
* Poola 2013 - CEBS & Jahressieger
* Eesti Võitja 2013
* Läti 2013 - Balti Võitja
* Leedu Võitja 2014
* Läti Võitja 2014
* Narva RV 2014- BEST IN SHOW
* Jahressieger Latvia 2014
* Atibox 2014 - Poola
* Slovakkia 2014 - CEBS & Jahressieger
* Maailma Võitja 2014 - Soome
* Baltic Boxer 2014 - Läti
* Euroopa Võitja 2014 - Tšehhi
* Soome Võitja 2014
* Champion of Champions 2014
* Leedu Võitja 2015
* Läti erinäitus 2015
* Atibox 2015 - Saksamaa
* Soome erinäitus 2015
* Maailma Võitja 2015 - Itaalia
* Läti Võitja 2015
* Jahressieger Latvia 2015
* CEBS 2015 - Tšehhi
* Jahressieger Belarus 2015
* Riia Võitja 2015
* Soome Võitja 2015
* Champion of Champions 2015
* Leedu Võitja 2016
* Jahressieger Latvia 2016
* Atibox 2016 - Sloveenia
* Läti Võitja 2016
* Maailma Võitja 2016 - Venemaa
Baltic Boxer 2016 - Läti
* Jahressieger Poland 2016
* Jahressieger Ukraine 2016
* Balti Võitja 2016 - Läti
* Leedu Võitja 2017
* Jahressieger Latvia 2017
* Balti Võitja 2017 - Leedu
* Atibox 2017 - Slovakkia
* Erinäitused Tsehhis
* Läti Võitja 2017
* Erinäitus Soomes
* Venemaa erinäitus 2017
* Läti erinäitus 2017
* Slovakkia 2017 - CEBS & Jahressieger
* Näitusetulemused 2013 (jaanuar-juuli)
* Näitusetulemused 2013 (august - dets)
* Näitusetulemused 2014 (jaanuar-mai)
* Näitusetulemused 2014 (juuni-juuli)
* Näitusetulemused 2014 (august - dets)
* Näitusetulemused 2015 (jaanuar-mai)
* Näitusetulemused 2015 (juuni-august)
* Näitusetulemused 2015 (august-oktoober
* Näitusetulemused 2015 (nov - dets)
* Näitusetulemused 2016 (Jaanuar-Mai)
* Näitusetulemused 2016 (Juuni-Juuli)
* Näitusetulemused 2016 (August - Dets)
* Näitusetulemused 2017 (Jaanuar - Juuni
* Näitusetulemused 2017 (Juuni-Sept)
* Näitusetulemused 2017 (Sept-?)
 

 
  taibu.com 2004