Uudised
   Ühing
   Bokser
   Aretus
   Kennelid
   Pesakonnad
   Koolitus
   Näitused
      Tulemused
      Mis toimub näitusel?
   Erinäituste võitjad
   Tšempionid
   Aasta Bokser
   Hädasolijate abistamiseks
   Igavestel Jahimaadel
   Viidad
   Pood
   Kontakt

 - Avaleht
 - Sisukord
 - Fotoalbumid
 
 
 
  * Näitusetulemused 2015 (jaanuar-mai)
 

Näitusetulemused (Juuni-August) / Show results (June-August)
Loe edasi / Read more - >

Näitusetulemused (August-Oktoober) / Show results (August-October)
Loe edasi / Read more - >

Näitusetulemused (November-Detsember) / Show results (November-December)
Loe edasi / Read more - >

Rakvere rahvuslik näitus / Rakvere national show, Rakvere
03.05.2015

Kohtunik / Judge – Jo Schephers, Holland / the Netherlands

Isased avaklass / Males open class

I SP, SK, PI/1, TP / Exc/1, CQ, 1st Best Male, BOB
Borok'ko Falkonet Bien Faset (The Show Must Go On di Casa Vernice X Borok'ko Falkone)

Emased juuniorklass / Females junior class

I SP, SK, TPJ, PE/1, VSP / Exc/1, CQ, BOB Jun, 1st Best Female, BOS
Aquarelle iz Rossii s Lyubovyu (Almadinaks Kod Kostupa X Soland Boks Lukretsia)

Rakvere rahvuslik näitus / Rakvere national show, Rakvere
02.05.2015

Kohtunik / Judge – Nenad Matejevic, Serbia

Isased juuniorklass / Males junior class

I SP, SK, Jun SERT, VSPJ, PI/1, VSP / Exc/1, CQ, Jun CAC, BOS Jun, 1st Best Male, BOS
Golden Amulette Manfred (Borok'ko Falkonet Bien Faset X Etna ot Goldiboks)

Isased avaklass / Males open class

I SP, SK, PI/2, SERT / Exc/1, CQ, 2nd Best Male, CAC
Golden Amulette Celentano Bruno (Della Monte Klio Bal'tsano X Golden Amulette Chicka Chiara)

Emased juuniorklass / Females junior class

I SP, SK, Jun SERT, TPJ, PE/1, TP / Exc/1, CQ, Jun CAC, BOB Jun, 1st Best Female, BOB
Aquarelle iz Rossii s Lyubovyu (Almadinaks Kod Kostupa X Soland Boks Lukretsia)

Narva rahvuslik näitus / Narva national show, Narva
19.04.2015

Kohtunik / Judge – Ljubov Terentjeva, Venemaa / Russia

Emased juuniorklass / Females junior class

Folio Verso a Prima Vista (Eleot iz Rossii s Lyuboviu X Nikink-Var-Hard Ameli) - ei osalenud / not showing

Narva rahvuslik näitus / Narva national show, Narva
18.04.2015

Kohtunik / Judge – Antoan Hlebarov, Bulgaaria / Bulgaria

Emased juuniorklass / Females junior class

Vallaris Box Novacia (Liberum Avis Spartak X Vallaris Box Britania) - ei osalenud / not showing

Rahvusvaheline näitus "Tallinna Võitja 2015" / International show "Tallinn Winner 2015", Tallinn
11.04.2015

Kohtunik / Judge – Lilian Pajulaid, Eesti / Estonia

Isased juuniorklass / Males junior class

I SP / Exc/1
Golden Amulette Manfred (Borok'ko Falkonet Bien Faset X Etna ot Goldiboks)

Isased avaklass / Males open class

I SP, SK, PI/2, Res-CACIB / Exc/1, CQ, 2nd Best Male, Res-CACIB
Navarro Benygmo (G'M de Bellemanie X Yoko Benignus)

Isased tsempionklass / Males champion class

I SP, SK, PI/1, CACIB, TP, TLN W'15 / Exc/1, CQ, 1st Best Male, CACIB, BOB,TLN W'15
Cocoon's Royal Choice (Jedna na Milion Heineken X Cocoon's Nylon Beat)

Isased veteraniklass / Males veteran class

I SP, SK, VSP Vet, PI/3, TLN VET W'15 / Exc/1, CQ, BOS Vet, 3rd Best Male, TLN VET W'15
Felicitas Ceres Oscar de la Renta (Borok'ko Kenzo X Felicitas Ceres Pandora)

Emased juuniorklass / Females junior class

I SP, SK, TPJ, PE/1, VSP, TLN JW'15, TLN W'15 / Exc/1, CQ, BOB Jun, 1st Best Female, BOS, TLN JW'15, TLN W'15
Reason to Believe Got Real (Goal del Cielo di Marte X Keep it Real Belloliv)

II SP / Exc/2
Ability Kharisma Kaara (Sat'Elit Gladiator X Ability Gracelyn Gretchen)

Emased avaklass / Females open class

Nera Benygmo (G'M de Bellemanie X Yoko Benignus) - ei osalenud / not showing

Emased veteraniklass / Females veteran class

I SP, SK, TP Vet, PE/2, TLN VET W'15 / Exc/1, CQ, BOB Vet, 2nd Best Female, TLN VET W'15
Golden Amulette Nena Elegance (Yuppie Beit Hollandia me Hagalil X Golden Amulette Big Mum's Hope)

II SP, SK, Vet SERT, PE/3 / Exc/2, CQ, Vet CAC, 3rd Best Female
Cocoon's Just for You (Cocoon's Ideal Choice X Cocoon's Fun Fun Fun)

Tallinna Rahvuslik Näitus / Tallinn National Show, Tallinn
01.03.2015

Kohtunik / Judge – Gunnar Nymann, Taani / Denmark

 

Isased kutsikaklass / Males puppy class

TPK, EAH / I PP, BOB Puppy
Golden Amulette Manfred (Borok'ko Falkonet Bien Faset X Etna ot Goldiboks)

Isased juuniorklass / Males junior class

I SP, SK, Jun SERT, TPJ, PI/1, TP / Exc/1, CQ, Jun CAC, BOB Jun, 1st Best Male, BOB
Stengard's Cassius Clay (Boxmann Yellowstone X View Virginia Ewabo)

Isased avaklass / Males open class

I SP, SK, PI/2 / Exc/1, CQ, 2nd Best Male
Quno von Preussen's Eden (Nimbus vom Hanseatenhof X Carrie von Preussen's Eden)

Emased juuniorklass / Females junior class

I SP, SK, Jun SERT, VSPJ, PE/1, VSP / Exc/1, CQ, Jun CAC, BOS Jun, 1st Best Female, BOS
Aquarelle iz Rossii s Lyubovyu (Almadinaks Kod Kostupa X Soland Boks Lukretsia)

Emased avaklass / Females open class

H / G
Maxxima Villa di Hunnicum (Virgilio del Colle dell'Infinito X Ecstasy Villa di Hunnicum)

Tallinna Rahvuslik Näitus / Tallinn National Show, Tallinn
28.02.2015

Kohtunik / Judge – Hans Bierwolf, Austria

Isased kutsikaklass / Males puppy class

TPK, EAH / I PP, BOB Puppy
Golden Amulette Manfred (Borok'ko Falkonet Bien Faset X Etna ot Goldiboks)

Isased juuniorklass / Males junior class

I SP, SK, Jun SERT, VSJ, PI/1, VSP / Exc/1, CQ, Jun CAC, BOS Jun, 1st Best Male, BOS
Stengard's Cassius Clay (Boxmann Yellowstone X View Virginia Ewabo)

Isased avaklass / Males open class

I SP, SK, PI/2 / Exc/1, CQ, 2nd Best Male
Quno von Preussen's Eden (Nimbus vom Hanseatenhof X Carrie von Preussen's Eden)

Emased juuniorklass / Females junior class

I SP, SK, Jun SERT, TPJ, PE/2 / Exc/1, CQ, Jun CAC, BOB Jun, 2nd Best Female
Aquarelle iz Rossii s Lyubovyu (Almadinaks Kod Kostupa X Soland Boks Lukretsia)

Emased avaklass / Females open class

I SP, SK, PE/1, SERT, TP / Exc/1, CQ, 1st Best Female, CAC, BOB
Maxxima Villa di Hunnicum (Virgilio del Colle dell'Infinito X Ecstasy Villa di Hunnicum)

Rahvusvaheline näitus "Tallinn Winter Cup 2015" / International show "Tallinn Winter Cup 2015", Tallinn
14.02.2015

Kohtunik / Judge – Astrid Lundava, Eesti / Estonia

Isased kutsikaklass / Males puppy class

TPK, EAH / I PP, BOB Puppy
Golden Amulette Dark Knight (Borok'ko Falkonet Bien Faset X Etna ot Goldiboks)

Emased kutsikaklass / Females puppy class

Aquarelle iz Rossii s Lyubovyu (Almadinaks Kod Kostupa X Soland Boks Lukretsia) - ei osalenud / not showing

Isased juuniorklass / Males junior class

I SP, SK, Jun SERT, VSPJ, TLN JWCUP'15, PI/3 / Exc/1, CQ, Jun CAC, BOS Jun, TLN JWCUP'15, 3rd Best Male
Ability Kaiser Karlos (Sat'Elit Gladiator X Ability Gracelyn Gretchen)

Isased noorteklass / Males intermediate class

I SP, SK, PI/4, SERT / Exc/1, CQ, 4th Best Male, CAC
Xandro Sanvita (Carnera Primo di Casa Vernice X F'Shamwari Sanvita)

Isased avaklass / Males open class

I SP, SK, PI/1, CACIB, TP, TLN WCUP'15 / Exc/1, CQ, 1st Best Male, CACIB, BOB, TLN WCUP'15
Borok'ko Falkonet Bien Faset (The Show Must Go On di Casa Vernice X Borok'ko Falkone)

II SP, SK, PI/2, Res-CACIB / Exc/2, CQ, 2nd best male, Res-CACIB
Everest iz Rossii s Lyubovyu (The Show Must Go On di Casa Vernice X Soland Boks Lukretsia)

III SP / Exc/3
Golden Amulette Censi (Zherar Valensio Adjantis X Golden Amulette Herzie Rose)

IV SP / Exc/4
Quno von Preussen's Eden (Nimbus vom Hanseatenhof X Carrie von Preussen's Eden)

VH / VG
Lakifan Gordon O'Guido (Guido di Casa Vernice X As'Gunapal Dior's Hanna to Lakifan)

Emased juuniorklass / Females junior class

I SP, SK, TPJ, TLN JWCUP'15, PE/4 / Exc/1, CQ, BOB Jun, TLN JWCUP'15, 4th best female
Reason to Believe Got Real (Goal del Cielo di Marte X Keep it Real Belloliv)

II SP, SK, Jun SERT / Exc/2, CQ, Jun CAC
Ability Kissable Kayla (Sat'Elit Gladiator X Ability Gracelyn Gretchen)

III SP / Exc/3
Ability Kharisma Kaara (Sat'Elit Gladiator X Ability Gracelyn Gretchen)

Emased noorteklass / Females intermediate class

I SP, SK, PE/3 / Exc/1, CQ, 3rd best female
Raftsman Amalie Josephine (Just As You Wish Oliverotti X Ravenna di Periculum)

Emased avaklass / Females open class

I SP, SK, PE/1, SERT, CACIB, VSP, TLN WCUP'15 / Exc/1, CQ, 1st best female, CAC, CACIB, BOS, TLN WCUP'15
Teserabox Yaota (Fire Energy Iksel X Fire Energy Reitera)

II SP, SK, PE/2, Res-CACIB / Exc/2, CQ, 2nd best female, Res-CACIB
Ravenna di Periculum (Benjamin di Casa Diocletiano X Pumbaa di Periculum)

III SP, SK / Exc/3, CQ
Ability Harmony Hermione (Ferrari vom German Dream X Ability Endora Ebony)

IV SP / Exc/4
Etna ot Goldiboks (Optimus Prime the Fifth Element X Esperanca ot Goldiboks)

SP / Exc
Montana Silver Spirit (Aaron Denburg X Uma Silver Spirit)

VH / VG
Lustica Grancasa Fifa (Lakifan Gerald O'Guido X Lustica Okakor Casablanca)

Emased tsempionklass / Females champion class

I SP, SK / Exc/1, CQ
Lakifan Honey Bouquet O'Guido (Guido di Casa Vernice X As'Gunapal Dior's Hanna to Lakifan)

Emased veteraniklass / Females veteran class

I SP, SK, TPV, TLN VET WCUP'15 / Exc/1, CQ, BOB Vet, TLN VET WCUP'15
Mersu Gingery Mimmi (Zirco del Trinitad X Mersu Morrita)

Narva rahvuslik näitus / Narva national show, Narva
25.01.2015

Kohtunik / Judge – Zeljiko Zilnic, Horvaatia / Croatia

Isased juuniorklass / Males junior class

I SP, SK, Jun SERT, TPJ, PI/2 / Exc/1, CQ, Jun CAC, BOB Jun, 2nd best male
Zhen'lee Imago (Zhen'lee Martin X Zhen'lee Martinka)

Isased avaklass / Males open class

I SP, SK, PI/3, SERT / Exc/1, CQ, 3rd best male, CAC
Quno von Preussen's Eden (Nimbus vom Hanseatenhof X Carrie von Preussen's Eden)

Isased tsempionklass / Males champion class

I SP, SK, PI/1, VSP / Exc/1, CQ, 1st best male, BOS
Lamouse de la Finca Sapho (Jorrick de la Finca Sapho X Galena de la Finca Sapho)

II SP / Exc/1
Playbox's Billy the Kid (Liberum Avis Aut Caesar X Playbox's Ridveda)

Emased juuniorklass / Females junior class

I SP, SK, Jun SERT, VSPJ, PE/2 / Exc/1, CQ, Jun CAC, BOS Jun, 2nd best female
Palma del Colle dell'Infinito (Danilo dell'Espinosolo X Latina del Colle dell'Infinito)

Emased avaklass / Females open class

I SP, SK, PE/3, SERT / Exc/1, CQ, 3rd best female, CAC
Klarissa de la Finca Sapho (Good Morning di Casa Vernice X Pearl du Jubileu)

Yunost iz Rossii s Lyubovyu (The Show Must Go On di Casa Vernice X Soland Boks Lukretsia) - ei osalenud / not showing

Emased tsempionklass / Females champion class

I SP, SK, PE/1, TP / Exc/1, CQ, 1st best female, BOB
Playbox's True Illusion (Carrera Maximus Deus X Liberum Avis Una Sorpresa)

II SP / Exc/2
Kongrem Yutana (Severus dei Cavalieri del Monferrato X Kongrem Radost Moya)

Narva rahvuslik näitus / Narva national show, Narva
24.01.2015

Kohtunik / Judge – Calin Margineau, Rumeenia / Romania

Isased tsempionklass / Males champion class

I SP, SK, PI/1, VSP / Exc/1, CQ, 1st best male, BOS
Lamouse de la Finca Sapho (Jorrick de la Finca Sapho X Galena de la Finca Sapho)

II SP / Exc/1
Playbox's Billy the Kid (Liberum Avis Aut Caesar X Playbox's Ridveda)

Emased juuniorklass / Females junior class

I SP, SK, Jun SERT, TPJ, PE/3 / Exc/1, CQ, Jun CAC, BOB Jun, 3rd best female
Palma del Colle dell'Infinito (Danilo dell'Espinosolo X Latina del Colle dell'Infinito)

Emased avaklass / Females open class

I SP, SK, PE/2 / Exc/1, CQ, 2nd best female
Klarissa de la Finca Sapho (Good Morning di Casa Vernice X Pearl du Jubileu)

II SP / Exc/2
Yunost iz Rossii s Lyubovyu (The Show Must Go On di Casa Vernice X Soland Boks Lukretsia)

Emased tsempionklass / Females champion class

I SP, SK, PE/1, TP / Exc/1, CQ, 1st best female, BOB
Playbox's True Illusion (Carrera Maximus Deus X Liberum Avis Una Sorpresa)

II SP / Exc/2
Kongrem Yutana (Severus dei Cavalieri del Monferrato X Kongrem Radost Moya)

Tartu rahvuslik näitus / Tartu national show, Tartu
11.01.2015

Kohtunik / Judge – Robert Akopyan, Venemaa / Russia

Emased kutsikaklass / Females puppy class

TPK, EAH / BOB Puppy, PP
Golden Amulette Marta (Borok'ko Falkonet Bien Faset X Etna ot Goldiboks)

Isased noorteklass / Males intermediate class

I SP / Exc/1
Golden Amulette Bruno (Della Monte Klio Bal'tsano X Golden Amulette Chicka Chiara)

Isased avaklass / Males open class

Borok'ko Falkonet Bien Faset (The Show Must Go On di Casa Vernice X Borok'ko Falkone) - ei osalenud / not showing

Isased tsempionklass / Males champion class

I SP, SK, PI/1, VSP / Exc/1, CQ, 1st best male, BOS
Bestbox Gran Hermano (Chaval de Casa los Azahares X Bestbox Bonita de Luna)

Emased juuniorklass / Females junior class

I SP, SK, Jun SERT, TPJ, PE/3 / Exc/1, CQ, Jun CAC, BOB Jun, 3rd best female
Lakifan Maggy Mai (Guido di Casa Vernice X As'Gunapal Dior's Hanna to Lakifan)

Emased tsempionklass / Females champion class

I SP, SK, PE/1, TP / Exc/1, CQ, 1st best female, BOB
Bestbox Esmeralda Mas Cara (Liberum Avis Aut Caesar X Bestbox Angelface)

II SP, SK, PE/2, SERT / Exc/2, CQ, 2nd best female, CAC
Daytona Nostrum (Diamant Nordom X Sugarbush Nostrum)

Tartu rahvuslik näitus / Tartu national show, Tartu
10.01.2015

Kohtunik / Judge – Igor Vyguzov, Venemaa / Russia

Emased kutsikaklass / Females puppy class

TPK, EAH / BOB Puppy, PP
Golden Amulette Marta (Borok'ko Falkonet Bien Faset X Etna ot Goldiboks)

Isased noorteklass / Males intermediate class

I SP / Exc/1
Golden Amulette Bruno (Della Monte Klio Bal'tsano X Golden Amulette Chicka Chiara)

Isased avaklass / Males open class

I SP / Exc/1
Borok'ko Falkonet Bien Faset (The Show Must Go On di Casa Vernice X Borok'ko Falkone)

Isased tsempionklass / Males champion class

I SP, SK, PI/1, SERT, VSP / Exc/1, CQ, 1st best male, CAC, BOS
Bestbox Gran Hermano (Chaval de Casa los Azahares X Bestbox Bonita de Luna)

Emased juuniorklass / Females junior class

I SP, SK, Jun SERT, TPJ, PE/3 / Exc/1, CQ, Jun CAC, BOB Jun, 3rd best female
Lakifan Maggy Mai (Guido di Casa Vernice X As'Gunapal Dior's Hanna to Lakifan)

Emased tsempionklass / Females champion class

I SP, SK, PE/1, TP / Exc/1, CQ, 1st best female, BOB
Bestbox Esmeralda Mas Cara (Liberum Avis Aut Caesar X Bestbox Angelface)

II SP, SK, PE/2, SERT / Exc/2, CQ, 2nd best female, CAC
Daytona Nostrum (Diamant Nordom X Sugarbush Nostrum)

EST | ENG | RUS


 
 
 


* Kasutatavad lühendid
* EBÜ Erinäitus 19.05.2002
* EBÜ Erinäitus, 09.02.2003
* EBÜ erinäitus, 15.05.2004, Tallinn
* 2. rühma näitus, 31.07.2004, Tallinn
* EBÜ erinäitus, 13.02.2005, Tallinn
* EBÜ erinäitus, 15.05.2005, Tallinn
* 2. rühma näitus, 21.08.2005, Tallinn
* 2. rühma näitus - BIS
* EBÜ erinäitus, 12.02.2006, Tallinn
* Baltic Boxer 2006, Tallinn
* EBÜ erinäitus, 27.08.2006, Liuranna
* EBÜ erinäitus, 11.02.2007, Tallinn
* EBÜ erinäitus, 01.07.2007, Tallinn
* EBÜ erinäitus, 09.02.2008, Tallinn
* EBÜ erinäitus, 01.06.2008, Tallinn
* EBÜ erinäitus, 14.02.2009, Tallinn
* Baltic Boxer 2009, Tallinn
* EBÜ erinäitus, 13.02.2010, Tallinn
* Jahressieger Estonia 19.06.2010
* 2. ja 9. rühma näituse tulemused 2010
* Baltic Boxer 2011
* Jahressieger Estonia 10.09.2011, TLN
* Jahressieger Estonia 14.07.2012, Tartu
* EBÜ Erinäitus 09.09.2012, Tallinn
* Baltic Boxer 16.06.2013, Tartu
* Jahressieger Estonia 08.09.2013, TLN
* Jahressieger Estonia 28.06.2014, Tartu
* EBÜ Erinäitus 29.06.2014, Tartu
* EBÜ Erinäitus 07.09.2014, Tallinn
* II & IX rühma erinäitus 07.09.2014
* Baltic Boxer 11.07.2015, Tartu
* Jahressieger Estonia 12.07.2015, Tartu
* II & IX rühma erinäitus 06.09.2015
* Jahressieger Estonia 02.07.2016, Tartu
* EBÜ II & IX rühma näitus 04.09.2016
* Baltic Boxer 2017 15.07.2017, Tartu
* Jahressieger Estonia 2017, 16.07.2017,
* EBÜ II & IX rühma näitus 03.09.2017
* Ungari 2013 - Atibox, WDS
* Poola 2013 - CEBS & Jahressieger
* Eesti Võitja 2013
* Läti 2013 - Balti Võitja
* Leedu Võitja 2014
* Läti Võitja 2014
* Narva RV 2014- BEST IN SHOW
* Jahressieger Latvia 2014
* Atibox 2014 - Poola
* Slovakkia 2014 - CEBS & Jahressieger
* Maailma Võitja 2014 - Soome
* Baltic Boxer 2014 - Läti
* Euroopa Võitja 2014 - Tšehhi
* Soome Võitja 2014
* Champion of Champions 2014
* Leedu Võitja 2015
* Läti erinäitus 2015
* Atibox 2015 - Saksamaa
* Soome erinäitus 2015
* Maailma Võitja 2015 - Itaalia
* Läti Võitja 2015
* Jahressieger Latvia 2015
* CEBS 2015 - Tšehhi
* Jahressieger Belarus 2015
* Riia Võitja 2015
* Soome Võitja 2015
* Champion of Champions 2015
* Leedu Võitja 2016
* Jahressieger Latvia 2016
* Atibox 2016 - Sloveenia
* Läti Võitja 2016
* Maailma Võitja 2016 - Venemaa
Baltic Boxer 2016 - Läti
* Jahressieger Poland 2016
* Jahressieger Ukraine 2016
* Balti Võitja 2016 - Läti
* Leedu Võitja 2017
* Jahressieger Latvia 2017
* Balti Võitja 2017 - Leedu
* Atibox 2017 - Slovakkia
* Erinäitused Tsehhis
* Läti Võitja 2017
* Erinäitus Soomes
* Venemaa erinäitus 2017
* Läti erinäitus 2017
* Slovakkia 2017 - CEBS & Jahressieger
* Näitusetulemused 2013 (jaanuar-juuli)
* Näitusetulemused 2013 (august - dets)
* Näitusetulemused 2014 (jaanuar-mai)
* Näitusetulemused 2014 (juuni-juuli)
* Näitusetulemused 2014 (august - dets)
* Näitusetulemused 2015 (jaanuar-mai)
* Näitusetulemused 2015 (juuni-august)
* Näitusetulemused 2015 (august-oktoober
* Näitusetulemused 2015 (nov - dets)
* Näitusetulemused 2016 (Jaanuar-Mai)
* Näitusetulemused 2016 (Juuni-Juuli)
* Näitusetulemused 2016 (August - Dets)
* Näitusetulemused 2017 (Jaanuar - Juuni
* Näitusetulemused 2017 (Juuni-Sept)
* Näitusetulemused 2017 (Sept-?)
 

 
  taibu.com 2004