Uudised
   Ühing
   Bokser
   Aretus
   Kennelid
   Pesakonnad
   Koolitus
   Näitused
      Tulemused
      Mis toimub näitusel?
   Erinäituste võitjad
   Tšempionid
   Aasta Bokser
   Hädasolijate abistamiseks
   Igavestel Jahimaadel
   Viidad
   Pood
   Kontakt

 - Avaleht
 - Sisukord
 - Fotoalbumid
 
 
 
  * II & IX rühma erinäitus 07.09.2014
 

BEST IN SHOW
Kohtunik: Anca Giura, Rumeenia

I
Suursnautser
FINNEXC AXI
om: Claudia Schmidt & Antti-Heikki Kotkanen, Soome

II
Shih Tzu
THUNDERCLAP RED DEEGO BOY
om: Ege Maas, Eesti

III
Pikakarvaline Bernhardiin
BRIGHT BEAUTY ATTENTION PLEASE
om: Sabina Mesjatseva & Maive Nugis, Eesti

IV
Prantsuse Buldog
ZECUDAS MENTOR
om: Pilvi Jõemägi, Eesti

II Rühm
Kohtunik: Denis Dudko, Valgevene

I
Suursnautser
FINNEXC AXI
om: Claudia Schmidt & Antti-Heikki Kotkanen, Soome

II
Pikakarvaline Bernhardiin
BRIGHT BEAUTY ATTENTION PLEASE
om: Sabina Mesjatseva & Maive Nugis, Eesti

III
Saksa bokser
GOLDEN AMULETTE NENA ELEGANCE
om: Taavi Tuvike, Eesti

IV
Kääbuspintser
BARON WOLF WONDERFULL WICKY
om: Siru Virtanen & Taru Hart, Soome

IX rühm
Kohtunik: Marjatta Pylvänäinen-Suorsa, Soome

I
Shih Tzu
THUNDERCLAP RED DEEGO BOY
om: Ege Maas, Eesti

II
Prantsuse Buldog
ZECUDAS MENTOR
om: Pilvi Jõemägi, Eesti

III
Lhasa Apso
SIIMLINE CHIC TUXEDO
om: Kersti Paju & Vivian Muttik & Nicola Smolic, Eesti

IV
Toy puudel
JUST MILLIONAIRE CIOBRELIS
om: Neringa Liutkute & Danute Liutkuviene, Leedu

BIS Beebi
Kohtunik: Anca Giura, Rumeenia

I
Lhasa Apso
SIIMLINE'S OH MY GOSH
om: Kersti Paju & Marika Paju, Eesti

II
Lühikarvaline Bernhardiin
BREEZY BLIZZARD HEART N'SOUL
om: Andrei Kabanin, Eesti

III
Must Terjer
ANOTHER HERO DETI ARBATA
om: Arja-Leena Timo, Soome

IV
Lühikarvaline Chihuahua
HELMIÄISEN GLORY HUNTER
om: Sari Anttalainen-Komu & Merja Kahelin, Soome

BIS Kutsikas
Kohtunik: Anca Giura, Rumeenia

I
Mops
LIMISENGI'S NAUGHTY ALICE
om: Helina Simberg & Inge Wilmsen, Eesti

II
Do Khy (Tiibeti mastif)
NETRAVATI OLA ORIANA
om: Pille Lipson, Eesti

III
Itaalia Corso
CHANDY
om: Sirly Põllumäe, Eesti

IV
Kääbuspintser
BARON WOLF DEFROST MY HEART
om: Sonja Kuovo, Soome

BIS Juunior
Kohtunik: Anna Rogowska, Poola

I
Pikakarvaline Bernhardiin
BRIGHT BEAUTY ATTENTION PLEASE
om: Sabina Mesjatseva & Maive Nugis, Eesti

II
Mops
STRANSMEDJANS JESPER
om: Maria Bexander, Rootsi

III
Cavalier King Charles Spanjel
HELANDROS MOONLIGHT MELODY
om: Reelika Reinomägi & Heli Järvet, Eesti

IV
Bokser
REASON TO BELIEVE GOT REAL
om: Kristin Roovet, Eesti

BIS Veteran
Kohtunik: Marjatta Pylvänäinen-Suorsa, Soome

I
Kääbuspuudel must&pruun&valge
POLOSPORT SIDNEY
om: Katrin Kratt, Eesti

II
Cavalier King Charles Spanjel
HELANDROS WALK ALONE
om: Kerli Hallik & Heli Järvet, Eesti

III
Suursnautser, must
WEENY VOM ROHRTEICH
om: Claudia Schmidt & Antti-Heikki Kotkanen, Soome

IV
Lühikarvaline Chihuahua
SHAH APRILIN DJ LUBOMIR
om: Katri Salmi, Eesti

BIS Paar
Kohtunik: Marjatta Pylvänäinen-Suorsa, Soome

I
Mops
STRANSMEDJANS BUSTER &
STRANSMEDJANS JAIME
om: Maria Bexander, Rootsi

II
Cavalier King Charles Spanjel
ROYAL FANTASY FRIZZANTE AMORE &
ROYAL FANTASY MIDNIGHT SUNSHINE
om: Anelia Sventsenite & Urve Tipp, Eesti

III
Pekingi koer
ZAZO AIR KISS CIOBRELIS &
UNFORGETTABLE STEP AHEAD CIOBRELIS
om: Danute Liutkuviene & Neringa Litkute, Leedu

IV
Pikakarvaline chihuahua
BLUE FOXFARM'S KOMANSSI &
BLUE FOXFARM'S MISSOURI MESCALERO
om: Katri Salmi, Soome

BIS Kasvataja
Kohtunik: Anna Rogowska, Poola

I
Mops
STRANSMEDJANS
Om: Maria Bexander & Jessica Bexander, Rootsi

II
Saksa Dogi
SHAGGY FRIENDS
Om: Mirjam Kangur, Eesti

III
Cavalier King Charles Spanjel
ROYAL FANTASY
Om: Urve Tipp & Helina Pohjola, Soome

IV
Pikakarvaline Chihuahua
BLUE FOXFARM'S
Om: Katri Salmi, Soome

BIS Järglasteklass
Kohtunik: Anna Rogowska, Poola

I
Cavalier King Charles Spanjel
BALLETTA'S SUMMER CLASSIC
Om: Urve Tipp, Eesti

II
Pikakarvaline Chihuahua
CHRISTALYX ANIARA
Om: Katri Salmi, Soome

Laps & Koer
Kohtunik: Nicola Smolic, Horvaatia

I
DARIA KHOMCHENKO
Labradori retriiver
Venemaa

II
ROOS-MARII KEKKONEN
Saksa Pinser
Eesti

III
KARINA NEVOLIHHINA
Saksa bokser
Eesti

IV
RINALDO JEFERJEV
Eesti

Junior Handler 10-10a

I
KAISA TAMM
Pappillon
Eesti

II
KATARIINA VARDJA
Pikakarvaline chihuahua
Eesti

III
ELISABETH DESIREE EHRSTEIN
Alaska malamuut
Eesti

IV
KATHERIN R. SISASK
Alaska malamuut
Eesti

Junior Handler 14-17a

I
MARITA BRIGITTA MONES
Snautser pipar & sool
Eesti

II
CAROLYN RODIM
Lhasa apso
Eesti

III
IRIS LUIK
Pomeranian
Eesti

IV
GRETHEL GERTRUD GRENDORF
Prantsuse buldog
Soome

Päeva parim

I
DARIA KHOMCHENKO
Labradori retriiver
Venemaa

II
MARITA BRIGITTA MONES
Snautser pipar & sool
Eesti

III
KAISA TAMM
Pappillon
Eesti

TÄISTULEMUSED - >

EST | ENG | RUS


 
 
 


* Kasutatavad lühendid
* EBÜ Erinäitus 19.05.2002
* EBÜ Erinäitus, 09.02.2003
* EBÜ erinäitus, 15.05.2004, Tallinn
* 2. rühma näitus, 31.07.2004, Tallinn
* EBÜ erinäitus, 13.02.2005, Tallinn
* EBÜ erinäitus, 15.05.2005, Tallinn
* 2. rühma näitus, 21.08.2005, Tallinn
* 2. rühma näitus - BIS
* EBÜ erinäitus, 12.02.2006, Tallinn
* Baltic Boxer 2006, Tallinn
* EBÜ erinäitus, 27.08.2006, Liuranna
* EBÜ erinäitus, 11.02.2007, Tallinn
* EBÜ erinäitus, 01.07.2007, Tallinn
* EBÜ erinäitus, 09.02.2008, Tallinn
* EBÜ erinäitus, 01.06.2008, Tallinn
* EBÜ erinäitus, 14.02.2009, Tallinn
* Baltic Boxer 2009, Tallinn
* EBÜ erinäitus, 13.02.2010, Tallinn
* Jahressieger Estonia 19.06.2010
* 2. ja 9. rühma näituse tulemused 2010
* Baltic Boxer 2011
* Jahressieger Estonia 10.09.2011, TLN
* Jahressieger Estonia 14.07.2012, Tartu
* EBÜ Erinäitus 09.09.2012, Tallinn
* Baltic Boxer 16.06.2013, Tartu
* Jahressieger Estonia 08.09.2013, TLN
* Jahressieger Estonia 28.06.2014, Tartu
* EBÜ Erinäitus 29.06.2014, Tartu
* EBÜ Erinäitus 07.09.2014, Tallinn
* II & IX rühma erinäitus 07.09.2014
* Baltic Boxer 11.07.2015, Tartu
* Jahressieger Estonia 12.07.2015, Tartu
* II & IX rühma erinäitus 06.09.2015
* Jahressieger Estonia 02.07.2016, Tartu
* EBÜ II & IX rühma näitus 04.09.2016
* Baltic Boxer 2017 15.07.2017, Tartu
* Jahressieger Estonia 2017, 16.07.2017,
* EBÜ II & IX rühma näitus 03.09.2017
* Ungari 2013 - Atibox, WDS
* Poola 2013 - CEBS & Jahressieger
* Eesti Võitja 2013
* Läti 2013 - Balti Võitja
* Leedu Võitja 2014
* Läti Võitja 2014
* Narva RV 2014- BEST IN SHOW
* Jahressieger Latvia 2014
* Atibox 2014 - Poola
* Slovakkia 2014 - CEBS & Jahressieger
* Maailma Võitja 2014 - Soome
* Baltic Boxer 2014 - Läti
* Euroopa Võitja 2014 - Tšehhi
* Soome Võitja 2014
* Champion of Champions 2014
* Leedu Võitja 2015
* Läti erinäitus 2015
* Atibox 2015 - Saksamaa
* Soome erinäitus 2015
* Maailma Võitja 2015 - Itaalia
* Läti Võitja 2015
* Jahressieger Latvia 2015
* CEBS 2015 - Tšehhi
* Jahressieger Belarus 2015
* Riia Võitja 2015
* Soome Võitja 2015
* Champion of Champions 2015
* Leedu Võitja 2016
* Jahressieger Latvia 2016
* Atibox 2016 - Sloveenia
* Läti Võitja 2016
* Maailma Võitja 2016 - Venemaa
Baltic Boxer 2016 - Läti
* Jahressieger Poland 2016
* Jahressieger Ukraine 2016
* Balti Võitja 2016 - Läti
* Leedu Võitja 2017
* Jahressieger Latvia 2017
* Balti Võitja 2017 - Leedu
* Atibox 2017 - Slovakkia
* Erinäitused Tsehhis
* Läti Võitja 2017
* Erinäitus Soomes
* Venemaa erinäitus 2017
* Läti erinäitus 2017
* Slovakkia 2017 - CEBS & Jahressieger
* Näitusetulemused 2013 (jaanuar-juuli)
* Näitusetulemused 2013 (august - dets)
* Näitusetulemused 2014 (jaanuar-mai)
* Näitusetulemused 2014 (juuni-juuli)
* Näitusetulemused 2014 (august - dets)
* Näitusetulemused 2015 (jaanuar-mai)
* Näitusetulemused 2015 (juuni-august)
* Näitusetulemused 2015 (august-oktoober
* Näitusetulemused 2015 (nov - dets)
* Näitusetulemused 2016 (Jaanuar-Mai)
* Näitusetulemused 2016 (Juuni-Juuli)
* Näitusetulemused 2016 (August - Dets)
* Näitusetulemused 2017 (Jaanuar - Juuni
* Näitusetulemused 2017 (Juuni-Sept)
* Näitusetulemused 2017 (Sept-?)
 

 
  taibu.com 2004