Uudised
   Ühing
   Bokser
   Aretus
   Kennelid
   Pesakonnad
   Koolitus
   Näitused
      Tulemused
      Mis toimub näitusel?
   Erinäituste võitjad
   Tšempionid
   Aasta Bokser
   Hädasolijate abistamiseks
   Igavestel Jahimaadel
   Viidad
   Pood
   Kontakt

 - Avaleht
 - Sisukord
 - Fotoalbumid
 
 
 
  * Näitusetulemused 2014 (august - dets)
 

Näitusetulemused (Jaanuar-Mai) / Show results (January-May)
Loe edasi / Read more - >

Näitusetulemused (Juuni-Juuli) / Show results (June-July)
Loe edasi / Read more - >

Eesti Kennelliidu gala "Champion of Champions 2014" / Estonian Kennel Union's gala "Champion of Champions 2014"
14.12.2014

Kohtunikud / Judges – Guido Vandoni, Itaalia / Italy; Christian Stefanescu, Rumeenia / Romania;
Saija Juutilainen, Soome / Finland

Junior of Juniors

JUNIOR OF JUNIORS 2014
Borok'ko Falkonet Bien Faset (The Show Must Go On di Casa Vernice X Borok'ko Falkone)

Kutsikate ja Veteranide Jõulushow / Christmas show for puppies and veterans
13.12.2014

Kohtunik / Judge – Kaidi Juurik, Eesti / Estonia
Pilt: Liisa Zjabrikova

Isased beebiklass / Males baby class

I VL, TPB / VP/1, BOB Baby
Golden Amulette Dark Knight (Borok'ko Falkonet Bien Faset X Etna ot Goldiboks)

Narva Rahvuslik näitus / Narva National show, Narva
29.11.2014

Kohtunik / Judge – Ljubov Terentjeva, Venemaa / Russia

Isased avaklass / Males open class

I SP, SK, PI/1, SERT, VSP / Exc/1, CQ, 1st Best Male, CAC, BOS
Braveheart di Casa Vernice (Finito de Tierra de Boxer X You Are My Sunshine di Casa Vernice)

Emased juuniorklass / Females junior class

I SP, SK, Jun SERT, TPJ, PE/2 / Exc/1, CQ, Jun CAC, BOB Jun, 2nd Best Female
Lakifan Maggy Mai (Guido di Casa Vernice X As'Gunapal Dior's Hanna to Lakifan)

Emased tsempionklass / Females champion class

I SP, SK, PE/1, TP / Exc/1, CQ, 1st Best Female, BOB
Lakifan Honey Bouquet O'Guido (Guido di Casa Vernice X As'Gunapal Dior's Hanna to Lakifan)

Tartu Rahvusvaheline näitus / Tartu International show, Tartu
09.11.2014

Kohtunik / Judge – Gopi Krishnan, Malaisia

Isased avaklass / Males open class

I SP, SK, PI/2, Res-CACIB / Exc/1, CQ, 2nd Best Male, Res-CACIB
Givemefive Jack Sparrow (Ido el Tomex X Belamie Di Noi Vincere)

II SP / Exc/2
Cocoon's Perfect Choice (Diamant Nordom X Cocoon's It's So Easy)

EVH / Cbj
Quno von Preussens Eden (Nimbus vom Hanseatenhof X Carrie von Preussens Eden)

EVH / Cbj
Lakifan Gordon O'Guido (Guido di Casa Vernice X As'Gunapal Dior's Hanna to Lakifan)

Isased tsempionklass / Males champion class

I SP, SK, PI/1, SERT, CACIB, TP / Exc/1, CQ, 1st Best Male, CAC, CACIB, BOB
Plaisir Cheri General (Boris du Val d'Europe X Gruzinskaya Knyazhna)

Isased veteraniklass / Males veteran class

Felicitas Ceres Oscar de la Renta (Borok'ko Kenzo X Felicitas Ceres Pandora) - ei osalenud / not showing

Emased tsempionklass / Females champion class

I SP, SK, PE/1, CACIB, VSP / Exc/1, CQ, 1st Best Female, CACIB, BOS
Lar'Arete Sade (Albellis L'Bentley X Lar'Arete Poema)

Tartu Rahvusvaheline näitus / Tartu International show, Tartu
08.11.2014

Pildid: Jane Jaggo

Kohtunik / Judge – Nemanja Jovanovic, Serbia

Isased avaklass / Males open class

I SP, SK, PI/1, SERT, CACIB, TP / Exc/1, CQ, 1st Best Male, CAC, CACIB, BOB
Cocoon's Perfect Choice (Diamant Nordom X Cocoon's It's So Easy)

II SP, SK, PI/2, Res-CACIB / Exc/2, CQ, 2nd Best Male, Res-CACIB
Givemefive Jack Sparrow (Ido el Tomex X Belamie Di Noi Vincere)

III SP / Exc/3
Quno von Preussens Eden (Nimbus vom Hanseatenhof X Carrie von Preussens Eden)

VH / VG
Lakifan Gordon O'Guido (Guido di Casa Vernice X As'Gunapal Dior's Hanna to Lakifan)

Isased tsempionklass / Males champion class

I SP, SK, PI/3 / Exc/1, CQ, 3rd Best Male
Plaisir Cheri General (Boris du Val d'Europe X Gruzinskaya Knyazhna)

Isased veteraniklass / Males veteran class

Felicitas Ceres Oscar de la Renta (Borok'ko Kenzo X Felicitas Ceres Pandora) - ei osalenud / not showing

Emased noorteklass / Females intermediate class class

I SP, SK, PE/3 / Exc/1, CQ, 3rd Best Female
Nera Benygmo (G'M de Bellemanie X Yoko Benignus)

Emased avaklass / Females open class

I SP, SK, PE/1, SERT, CACIB, VSP / Exc/1, CQ, 1st Best Female, CACIB, CAC, BOS
Ability Harmony Hermione (Ferrari vom German Dream X Ability Charlotte Chantella)

Emased tsempionklass / Females champion class

I SP, SK, PE/2, Res-CACIB / Exc/1, CQ, 2nd Best Female, Res-CACIB
Lar'Arete Sade (Albellis L'Bentley X Lar'Arete Poema)

Rakvere rahvuslik näitus / Rakvere national show, Rakvere
19.10.2014

Kohtunik / Judge – Irina Poletaeva, Soome / Finland

Emased beebiklass / Females baby class

I EAH, TPB / BOB Baby, PP
Lellibox Design Diamand Forme (Napmary's Born to Be with You X Napmary's Diamand Lellibox)

Isased juuniorklass / Males junior class

I SP, SK, Jun SERT, VSPJ, PI/2 / Exc/1, CQ, Jun CAC, BOS Jun, 2nd Best Male
Pesco del Colle dell'Infinito (Danilo dell'Espinosolo X Latina del Colle dell'Infinito)

Playbox's Golden Giant (Hashish von Jessbox X Playbox's Syrah) - ei osalenud / not showing

Isased noorteklass / Males intermediate class

Golden Amulette Celentano Bruno (Della Monte Klio Bal'tsano X Golden Amulette Chicka Chiara) - ei osalenud / not showing

Isased avaklass / Males open class

VH / VG
Quno von Preussens Eden (Nimbus vom Hanseatenhof X Carrie von Preussens Eden)

VH / VG
Lakifan Gordon O'Guido (Guido di Casa Vernice X As'Gunapal Dior's Hanna to Lakifan)

Isased tsempionklass / Males champion class

I SP, SK, PI/1, TP, RÜP3 / Exc/1, CQ, 1st Best Male, BOB, Group III
Playbox's Troublemaker (Carrera Maximus Deus X Liberum Avis Una Sorpresa)

Emased juuniorklass / Females junior class

I SP, SK, Jun SERT, TPJ, PE/1, VSP / Exc/1, CQ, Jun CAC, BOB Jun, 1st Best Female, BOS
Palma del Colle dell'Infinito (Danilo dell'Espinosolo X Latina del Colle dell'Infinito)

Emased avaklass / Females open class

VH / VG
Playbox's Black Jewel (Liberum Avis Aut Caesar X Playbox's Rigveda)

Emased tsempionklass / Females champion class

Playbox's Zahara (Liberum Avis Latinos X Liberum Avis Ballada) - ei osalenud / not showing

Rakvere rahvuslik näitus / Rakvere national show, Rakvere
18.10.2014

Kohtunik / Judge – Igoris Zizevskis, Leedu / Lithuania

Emased beebiklass / Females baby class

I EAH, TPB / BOB Baby, PP
Lellibox Design Diamand Forme (Napmary's Born to Be with You X Napmary's Diamand Lellibox)

Isased juuniorklass / Males junior class

I SP, SK, Jun SERT, TPJ, PI/4 / Exc/1, CQ, Jun CAC, BOB Jun, 4th Best Male
Playbox's Golden Giant (Hashish von Jessbox X Playbox's Syrah)

II SP, SK / Exc/2, CQ
Pesco del Colle dell'Infinito (Danilo dell'Espinosolo X Latina del Colle dell'Infinito)

Isased noorteklass / Males intermediate class

Golden Amulette Celentano Bruno (Della Monte Klio Bal'tsano X Golden Amulette Chicka Chiara) - ei osalenud / not showing

Isased avaklass / Males open class

I SP, SK, PI/2 / Exc/1, CQ, 2nd Best Male
Quno von Preussens Eden (Nimbus vom Hanseatenhof X Carrie von Preussens Eden)

II SP, SK, PI/3 / Exc/2, CQ, 3rd Best Male
Lakifan Gordon O'Guido (Guido di Casa Vernice X As'Gunapal Dior's Hanna to Lakifan)

Isased tsempionklass / Males champion class

I SP, SK, PI/1, SERT, TP / Exc/1, CQ, 1st Best Male, CAC, BOB
Playbox's Troublemaker (Carrera Maximus Deus X Liberum Avis Una Sorpresa)

Emased juuniorklass / Females junior class

I SP, SK, Jun SERT, VSPJ, PE/2 / Exc/1, CQ, Jun CAC, BOS Jun, 2nd Best Female
Bestbox Hola Cara Mia (Chaval de Casa Los Azahares X Bestbox Esmeralda Mas Cara)

II SP / Exc/2
Palma del Colle dell'Infinito (Danilo dell'Espinosolo X Latina del Colle dell'Infinito)

Emased avaklass / Females open class

I SP / Exc/1
Playbox's Black Jewel (Liberum Avis Aut Caesar X Playbox's Rigveda)

Emased tsempionklass / Females champion class

I SP, SK, PE/1, SERT, VSP / Exc/1, CQ, 1st Best Female, CAC, BOS
Playbox's Zahara (Liberum Avis Latinos X Liberum Avis Ballada)

Tallinna rahvuslik näitus / Tallinn national show, Tallinn
28.09.2014

Kohtunik / Judge – Yana Gavrilova, Venemaa / Russia

Isased avaklass / Males open class

I SP, SK, PI/1, SERT, TP / Exc/1, CQ, 1st Best Male, CAC, BOB
Borok'ko Falkonet Bien Faset (The Show Must Go On di Casa Vernice X Borok'ko Falkone)

II SP, SK, PI/2 / Exc/2, CQ, 2nd Best Male
Lakifan Gordon O'Guido (Guido di Casa Vernice X As'Gunapal Dior's Hanna to Lakifan)

Emased avaklass / Females open class

Etna ot Goldiboks (Optimus Prime the Fifth Element X Esperanca ot Goldiboks) - ei osalenud / not showing

Tallinna rahvuslik näitus / Tallinn national show, Tallinn
27.09.2014

Kohtunik / Judge – Kimmo Mustonen, Soome / Finland
Pilt: Ivi-Triin Vahera

Isased avaklass / Males open class

I SP / Exc/1
Quno von Preussens Eden (Nimbus vom Hanseatenhof X Carrie von Preussens Eden)

Bokserite erinäitus / Specialty show for Boxers, Tallinn
07.09.2014

Kohtunik / Judge – Orietta Zilli, Itaalia / Italy

Tulemused / Results - >

Luige rahvuslik näitus / Luige national show, Luige
06.09.2014

Kohtunik / Judge – Denis Dudko, Valgevene / Belarus
Pildid: Livia Kask & Ivi-Triin Vahera

Isased juuniorklass / Males junior class

I SP, SK, Jun SERT, VSPJ, PI/2 / Exc/1, CQ, Jun CAC, BOS Jun, 2nd Best Male
Golden Amulette Concerto Brilliante (Della Monte Klio Bal'tsano X Golden Amulette Chicka Chiara)

II SP, SK / Exc/2, CQ
Golden Amulette Celentano Bruno (Della Monte Klio Bal'tsano X Golden Amulette Chicka Chiara)

III SP, SK / Exc/3, CQ
Stengard's Cassius Clay (Boxmann Yellowstone X View Virginia Ewabo)

Isased noorteklass / Males intermediate class

I SP, SK, PI/4 / Exc/1, CQ, 4th Best Male
Lamouse de la Finca Sapho (Jorrick de la Finca Sapho X Galena de la Finca Sapho)

Isased avaklass / Males open class

I SP, SK, PI/3 / Exc/1, CQ, 3rd Best Male
Golden Amulette Censi (Zherar Valensio Adjantis X Golden Amulette Herzie Rose)

II SP / Exc/2
Quno von Preussens Eden (Nimbus vom Hanseatenhof X Carrie von Preussens Eden)

III SP / Exc/3
Lakifan Gordon O'Guido (Guido di Casa Vernice X As'Gunapal Dior's Hanna to Lakifan)

Isased tsempionklass / Males champion class

I SP, SK, PI/1, VSP / Exc/1, CQ, 1st Best Male, BOS
Cocoon's Royal Choice (Jedna na Milion Heineken X Cocoon's Nylon Beat)

Emased juuniorklass

I SP, SK, Jun SERT, TPJ, PE/2 / Exc/1, CQ, Jun CAC, BOB Jun, 2nd Best Female
Reason to Believe Got Real (Goal del Cielo di Marte X Keep it Real Belloliv)

II SP / Exc/2
Twinbox V'S Mercury (Xanto von Altenburg X Twinbox's P'S  Tiger Lily)

Emased noorteklass / Females intermediate class

Stengard's Barbarella (Boxmann Yellowstone X Hausse Wera) - ei osalenud / not showing

Emased avaklass / Females open class

I SP, SK, PE/3 / Exc/1, CQ, 3rd Best Female
Golden Amulette Freya Roxanna (Liberum Avis Pentagon X Golden Amulette Big Mum's Hope)

Emased veteraniklass / Females veteran class

I SP, SK, Vet SERT, TPV, PE/1, TP, VET BIS IV, RÜP II / Exc/1, CQ, Vet CAC, BOB Vet, 1st Best Female, BOB, Best in Show Veteran IV, Group 2nd
Golden Amulette Nena Elegance (Yuppie Beit Hollandia me Hagalil X Golden Amulette Big Mum's Hope)

II SP, SK, PE/4 / Exc/2, CQ, 4th Best Female
Mersu Gingery Mimmi (Zirco del Trinitad X Mersu Morrita)

III SP, SK / Exc/3, CQ
Golden Amulette Big Mum's Hope (Iggy Ipon Saan X Golden Amulette Priceless Pearl)

Väimela rahvuslik näitus / Väimela national show, Väimela
31.08.2014

Kohtunik / Judge – Viachaslav Viarbitski, Valgevene / Belarus

Emased kutsikaklass / Females puppy class

TPK, EAH / I PP, BOB Puppy
Lakifan Maggy Mai (Guido di Casa Vernice X As'Gunapal Dior's Hanna to Lakifan)

Isased juuniorklass / Males junior class

I SP, SK, Jun SERT, TPJ, PI/3 / Exc/1, CQ, Jun CAC, BOB Jun, 3rd Best Male
Golden Amulette Concerto Brilliante (Della Monte Klio Bal'tsano X Golden Amulette Chicka Chiara)

Golden Amulette Cherubini Bravo (Della Monte Klio Bal'tsano X Golden Amulette Chicka Chiara) - ei osalenud / not showing

Isased noorteklass / Males intermediate class

I SP, SK, PI/1, TP / Exc/1, CQ, 1st Best Male, BOB
Braveheart di Casa Vernice (Finito de Tierra de Boxer X You Are My Sunshine di Casa Vernice)

Isased avaklass / Males open class

I SP, SK, PI/2, SERT / Exc/1, CQ, 2nd Best Male, CAC
Lakifan Gordon O'Guido (Guido di Casa Vernice X As'Gunapal Dior's Hanna to Lakifan)

VH / VG
Quno von Preussens Eden (Nimbus vom Hanseatenhof X Carrie von Preussens Eden)

Emased juuniorklass

I SP, SK, Jun SERT, VSPJ, PE/2 / Exc/1, CQ, Jun CAC, BOS Jun, 2nd Best Female
Kreisid Admirable Emira (Waldo del Tajo X Kreisid Admirable Brilliante Diamante)

Emased avaklass / Females open class

I SP, SK, PE/1, VSP / Exc/1, CQ, 1st Best Female, BOS
Touch of Diamond di Casa Vernice (Rus la Fler Eternal Flame X Via Avelling It's My Dream)

II SP, SK, PE/3 / Exc/2, CQ, 3rd Best Female
Kivinbox Moya Otrada Singareliya (Napmary's Arey Mercury X Kivinbox Moya Otrada Sincholi Stassiya)

Emased veteraniklass / Females veteran class

I SP, SK, TPV, PE/4 / Exc/1, CQ, BOB Vet, 4th Best Female
Hazelpikbox Bellatrix Diva (Nico von Santana X Hazelpikbox Hanna's Fairness Arnica)

Väimela rahvuslik näitus / Väimela national show, Väimela
30.08.2014

Kohtunik / Judge – Aleksandr Soroko, Valgevene / Belarus

Emased kutsikaklass / Females puppy class

TPK, EAH / I PP, BOB Puppy
Lakifan Maggy Mai (Guido di Casa Vernice X As'Gunapal Dior's Hanna to Lakifan)

Isased juuniorklass / Males junior class

I SP, SK, Jun SERT, TPJ, PI/1, TP / Exc/1, CQ, Jun CAC, BOB Jun, 1st Best Male, BOB
Golden Amulette Cherubini Bravo (Della Monte Klio Bal'tsano X Golden Amulette Chicka Chiara)

II SP / Exc/2
Golden Amulette Concerto Brilliante (Della Monte Klio Bal'tsano X Golden Amulette Chicka Chiara)

Isased noorteklass / Males intermediate class

I SP, SK, PI/3 / Exc/1, CQ, 3rd Best Male
Braveheart di Casa Vernice (Finito de Tierra de Boxer X You Are My Sunshine di Casa Vernice)

Isased avaklass / Males open class

I SP, SK, PI/2, SERT / Exc/1, CQ, 2nd Best Male, CAC
Lakifan Gordon O'Guido (Guido di Casa Vernice X As'Gunapal Dior's Hanna to Lakifan)

II SP / Exc/2
Quno von Preussens Eden (Nimbus vom Hanseatenhof X Carrie von Preussens Eden)

Emased juuniorklass

I SP / Exc/1
Kreisid Admirable Emira (Waldo del Tajo X Kreisid Admirable Brilliante Diamante)

Emased avaklass / Females open class

I SP, SK, PE/1, VSP / Exc/1, CQ, 1st Best Female, BOS
Touch of Diamond di Casa Vernice (Rus la Fler Eternal Flame X Via Avelling It's My Dream)

II SP, SK, PE/2, SERT / Exc/2, CQ, 2nd Best Female, CAC
Kivinbox Moya Otrada Singareliya (Napmary's Arey Mercury X Kivinbox Moya Otrada Sincholi Stassiya)

Emased veteraniklass / Females veteran class

I SP, SK, TPV, PE/3 / Exc/1, CQ, BOB Vet, 3rd Best Female
Hazelpikbox Bellatrix Diva (Nico von Santana X Hazelpikbox Hanna's Fairness Arnica)

Tallinna Rahvusvaheline näitus / Tallinn International show, Tallinn
24.08.2014

Kohtunik / Judge – Reet Lint, Eesti / Estonia

Isased juuniorklass / Males junior class

I SP, SK, Jun SERT, TPJ, PI/4 / Exc/1, CQ, Jun CAC, BOB Jun, 4th Best Male
Pesco del Colle dell'Infinito (Danilo dell'Espinosolo X Latina del Colle dell'Infinito)

Emased juuniorklass / Females junior class

I SP, SK, Jun SERT, VSPJ, PE/3 / Exc/1, CQ, Jun CAC, BOS Jun, 3rd Best Female
Napmary's Firebird (G'M de Bellemanie X Barcelona Napmary's)

II SP / Exc/2
Palma del Colle dell'Infinito (Danilo dell'Espinosolo X Latina del Colle dell'Infinito)

Isased noorteklass / Males intermediate class

I SP, SK, PI/1, CACIB, TP / Exc/1, CQ, 1st Best Male, CACIB, BOB
Borok'ko Falkonet Bien Faset (The Show Must Go On di Casa Vernice X Borok'ko Falkone)

Diskv / DSQ
Braveheart di Casa Vernice (Finito de Tierra de Boxer X You Are My Sunshine di Casa Vernice)

Isased avaklass / Males open class

I SP, SK, PI/2, Res-CACIB / Exc/1, CQ, 2nd Best Male, Res-CACIB
Navarro Benygmo (G'M de Bellemanie X Yoko Benignus)

Isased kasutusklass / Males working class

I SP, SK, PI/3 / Exc/1, CQ, 3rd Best Male
Lakifan Gerald O'Guido (Guido di Casa Vernice X As'Gunapal Dior's Hanna to Lakifan)

Isased tsempionklass / Males champion class

Vanbox Barclay de Tor (Necs de Albor Nos X Vanbox El-Mariona) - ei osalenud / not showing

Emased avaklass / Females open class

I SP, SK, PE/1, CACIB, VSP / Exc/1, CQ, 1st Best Female, CACIB, BOS
Touch of Diamond di Casa Vernice (Rus la Fler Eternal Flame X Via Avelling It's My Dream)

Emased tsempionklass / Females champion class

I SP, SK, PE/2, Res-CACIB / Exc/1, CQ, 2nd Best Female, Res-CACIB
Lakifan Honey Bouquet O'Guido (Guido di Casa Vernice X As'Gunapal Dior's Hanna to Lakifan)

Tallinna Rahvusvaheline näitus / Tallinn International show, Tallinn
23.08.2014

Kohtunik / Judge – Willi Güllix, Saksamaa / Germany

Isased juuniorklass / Males junior class

I SP / Exc/1
Pesco del Colle dell'Infinito (Danilo dell'Edell'Espinosolo X Latina del Colle dell'Infinito)

Emased juuniorklass / Females junior class

VH / VG
Palma del Colle dell'Infinito (Danilo dell'Espinosolo X Latina del Colle dell'Infinito)

Isased noorteklass / Males intermediate class

VH / VG
Braveheart di Casa Vernice (Finito de Tierra de Boxer X You Are My Sunshine di Casa Vernice)

Isased avaklass / Males open class

VH / VG
Quno von Preussens Eden (Nimbus vom Hanseatenhof X Carrie von Preussens Eden)

DISKV / DSQ
Navarro Benygmo (G'M de Bellemanie X Yoko Benignus)

Isased kasutusklass / Males working class

I SP, SK, PI/1, CACIB, VSP / Exc/1, CQ, 1st Best Male, CACIB, BOS
Lakifan Gerald O'Guido (Guido di Casa Vernice X As'Gunapal Dior's Hanna to Lakifan)

Isased tsempionklass / Males champion class

Vanbox Barclay de Tor (Necs de Albor Nos X Vanbox El-Mariona) - ei osalenud / not showing

Emased avaklass / Females open class

I SP / Exc/1
Touch of Diamond di Casa Vernice (Rus la Fler Eternal Flame X Via Avelling It's My Dream)

Emased tsempionklass / Females champion class

I SP, SK, PE/1, CACIB, TP / Exc/1, CQ, 1st Best Female, CACIB, BOS
Lakifan Honey Bouquet O'Guido (Guido di Casa Vernice X As'Gunapal Dior's Hanna to Lakifan)

I, II & IX Rühma Erinäitus / Groupshow for FCI groups I, II & IX, Luige
22.08.2014

Kohtunik / Judge – Sanna Vakkilainen, Soome / Finland

Isased juuniorklass / Males junior class

I SP / Exc/1
Pesco del Colle dell'Infinito (Danilo dell'Espinosolo X Latina del Colle dell'Infinito)

VH / VG
Golden Amulette Celentano Bruno (Della Monte Klio Bal'tsano X Golden Amulette Chicka Chiara)

Emased juuniorklass / Females junior class

VH / VG
Palma del Colle dell'Infinito (Danilo dell'Espinosolo X Latina del Colle dell'Infinito)

Isased noorteklass / Males intermediate class

I SP, SK, PI/1, TP, RÜPI, BISI / Exc/1, CQ, 1st Best Male, CACIB, BOB, Group 1st, Best in Show 1st
Borok'ko Falkonet Bien Faset (The Show Must Go On di Casa Vernice X Borok'ko Falkone)

VH / VG
Braveheart di Casa Vernice (Finito de Tierra de Boxer X You Are My Sunshine di Casa Vernice)

Isased avaklass / Males open class

I SP, SK, PI/2 / Exc/1, CQ, 2nd Best Male
Lakifan Gordon O'Guido (Guido di Casa Vernice X As'Gunapal Dior's Hanna to Lakifan)

Emased avaklass / Females open class

VH / VG
Lustica Okakor Casablanca (Lustica Ceros Korinnos X Kres Grandfather Okatava)

Näitusetulemused (Jaanuar-Mai) / Show results (January-May)
Loe edasi / Read more - >

Näitusetulemused (Juuni-Juuli) / Show results (June-July)
Loe edasi / Read more - >

EST | ENG | RUS


 
 
 


* Kasutatavad lühendid
* EBÜ Erinäitus 19.05.2002
* EBÜ Erinäitus, 09.02.2003
* EBÜ erinäitus, 15.05.2004, Tallinn
* 2. rühma näitus, 31.07.2004, Tallinn
* EBÜ erinäitus, 13.02.2005, Tallinn
* EBÜ erinäitus, 15.05.2005, Tallinn
* 2. rühma näitus, 21.08.2005, Tallinn
* 2. rühma näitus - BIS
* EBÜ erinäitus, 12.02.2006, Tallinn
* Baltic Boxer 2006, Tallinn
* EBÜ erinäitus, 27.08.2006, Liuranna
* EBÜ erinäitus, 11.02.2007, Tallinn
* EBÜ erinäitus, 01.07.2007, Tallinn
* EBÜ erinäitus, 09.02.2008, Tallinn
* EBÜ erinäitus, 01.06.2008, Tallinn
* EBÜ erinäitus, 14.02.2009, Tallinn
* Baltic Boxer 2009, Tallinn
* EBÜ erinäitus, 13.02.2010, Tallinn
* Jahressieger Estonia 19.06.2010
* 2. ja 9. rühma näituse tulemused 2010
* Baltic Boxer 2011
* Jahressieger Estonia 10.09.2011, TLN
* Jahressieger Estonia 14.07.2012, Tartu
* EBÜ Erinäitus 09.09.2012, Tallinn
* Baltic Boxer 16.06.2013, Tartu
* Jahressieger Estonia 08.09.2013, TLN
* Jahressieger Estonia 28.06.2014, Tartu
* EBÜ Erinäitus 29.06.2014, Tartu
* EBÜ Erinäitus 07.09.2014, Tallinn
* II & IX rühma erinäitus 07.09.2014
* Baltic Boxer 11.07.2015, Tartu
* Jahressieger Estonia 12.07.2015, Tartu
* II & IX rühma erinäitus 06.09.2015
* Jahressieger Estonia 02.07.2016, Tartu
* EBÜ II & IX rühma näitus 04.09.2016
* Baltic Boxer 2017 15.07.2017, Tartu
* Jahressieger Estonia 2017, 16.07.2017,
* EBÜ II & IX rühma näitus 03.09.2017
* Ungari 2013 - Atibox, WDS
* Poola 2013 - CEBS & Jahressieger
* Eesti Võitja 2013
* Läti 2013 - Balti Võitja
* Leedu Võitja 2014
* Läti Võitja 2014
* Narva RV 2014- BEST IN SHOW
* Jahressieger Latvia 2014
* Atibox 2014 - Poola
* Slovakkia 2014 - CEBS & Jahressieger
* Maailma Võitja 2014 - Soome
* Baltic Boxer 2014 - Läti
* Euroopa Võitja 2014 - Tšehhi
* Soome Võitja 2014
* Champion of Champions 2014
* Leedu Võitja 2015
* Läti erinäitus 2015
* Atibox 2015 - Saksamaa
* Soome erinäitus 2015
* Maailma Võitja 2015 - Itaalia
* Läti Võitja 2015
* Jahressieger Latvia 2015
* CEBS 2015 - Tšehhi
* Jahressieger Belarus 2015
* Riia Võitja 2015
* Soome Võitja 2015
* Champion of Champions 2015
* Leedu Võitja 2016
* Jahressieger Latvia 2016
* Atibox 2016 - Sloveenia
* Läti Võitja 2016
* Maailma Võitja 2016 - Venemaa
Baltic Boxer 2016 - Läti
* Jahressieger Poland 2016
* Jahressieger Ukraine 2016
* Balti Võitja 2016 - Läti
* Leedu Võitja 2017
* Jahressieger Latvia 2017
* Balti Võitja 2017 - Leedu
* Atibox 2017 - Slovakkia
* Erinäitused Tsehhis
* Läti Võitja 2017
* Erinäitus Soomes
* Venemaa erinäitus 2017
* Läti erinäitus 2017
* Slovakkia 2017 - CEBS & Jahressieger
* Näitusetulemused 2013 (jaanuar-juuli)
* Näitusetulemused 2013 (august - dets)
* Näitusetulemused 2014 (jaanuar-mai)
* Näitusetulemused 2014 (juuni-juuli)
* Näitusetulemused 2014 (august - dets)
* Näitusetulemused 2015 (jaanuar-mai)
* Näitusetulemused 2015 (juuni-august)
* Näitusetulemused 2015 (august-oktoober
* Näitusetulemused 2015 (nov - dets)
* Näitusetulemused 2016 (Jaanuar-Mai)
* Näitusetulemused 2016 (Juuni-Juuli)
* Näitusetulemused 2016 (August - Dets)
* Näitusetulemused 2017 (Jaanuar - Juuni
* Näitusetulemused 2017 (Juuni-Sept)
* Näitusetulemused 2017 (Sept-?)
 

 
  taibu.com 2004