Uudised
   Ühing
   Bokser
   Aretus
   Kennelid
   Pesakonnad
   Koolitus
   Näitused
      Tulemused
      Mis toimub näitusel?
   Erinäituste võitjad
   Tšempionid
   Aasta Bokser
   Hädasolijate abistamiseks
   Igavestel Jahimaadel
   Viidad
   Pood
   Kontakt

 - Avaleht
 - Sisukord
 - Fotoalbumid
 
 
 
  * EBÜ Erinäitus 29.06.2014, Tartu
 

XXXV Saksa bokserite erinäitus / XXXV Specialty Show for Boxers, 29.06.2014, Tartu

Kohtunikud / Judges – Jaromir Spicera, Tsehhi / Czech Republic
 & Lilian Pajulaid, Eesti / Estonia

Kohtunik / Judge : Jaromir Spicera, Tsehhi / Czech Republic

Pildid: Evald Veldemann & Mari Nõmmemaa

BEEBIKLASS / BABY CLASS

Tiigrikarva emased / Brindle females

I EAH, TPB / I PP, BOB Baby
Lakifan Mary Bell (Guido di Casa Vernice X As'Gunapal Dior's Hanna to Lakifan)

II EAH / II PP
Lakifan Maggy Mai (Guido di Casa Vernice X As'Gunapal Dior's Hanna to Lakifan)

III EAH / III PP
Made for Love no Akacisa (Borok'ko Falkonet Bien Faset X Hennessy Silver Spirit)

KUTSIKAKLASS / PUPPY CLASS

Tiigrikarva emased / Brindle females

I EAH, TPK / I PP, BOB Puppy
Reason to Believe Got Real (Goal del Cielo di Marte X Keep it Real Belloliv)

Kollased isased / Fawn males

Juuniorklass / junior class

I SP, SK, Jun SERT, VSPJ, PKI2 / Exc/1, CQ, Jun CAC, BOS Jun, 2nd best fawn male
Kaytano Del Valle de Aras (Dandy de val de Cayone X Fiona del Valle de Aras)

II SP, SK / Exc/2, CQ
Biz Mark iz Doma Svaroga (Via Aveling It's My Time X Alibi Boks Moulin Rouge)

III SP / Exc/3
Nero Benygmo (G'M de Bellemanie X Yoko Benignus)

VH / VG
Golden Amulette Cherubini Bravo (Della Monte Klio Bal'tsano X Golden Amulette Chicka Chiara)


Avaklass / Open class

I SP, SK, PKI4, SERT / Exc/1, CQ, 4th Best Fawn Male, CAC
Napmary's Denirs (Pavarotti Nostrum X Daiquiry val Napmary's)

Jedna na Milion Wirtuoz (Jedna na Milion Jantar X Jedna na Milion Mercedes) - ei osalenud / not showing

Tsempionklass / Champion class

I SP, SK, PKI1, TP / Exc/1, CQ, 1st Best Fawn Male, BOB
Giro Benignus (Geo Boxer del Euro X Prada Benignus)

II SP, SK, PKI3 / Exc/1, CQ, 3rd Best Fawn Male
Lakifan Gerald O'Guido (Guido di Casa Vernice X As'Gunapal Dior's Hanna to Lakifan)

III SP / Exc/3
Olimpo de Bellaterra (Versacce de An.Cu.Do X Estrella de Bellaterra)

Kenlend Box Tenaro Amante (Greco de Rincomar X Galathea iz Vladeniy Popovih) - ei osalenud / not showing

Tiigrikarva isased / Brindle males

Juuniorklass / Junior class

I SP, SK, Jun SERT, PTI3 / Exc/1, CQ, Jun CAC, 3rd Best Brindle Male
Golden Amulette Celentano Bruno (Della Monte Klio Bal'tsano X Golden Amulette Chicka Chiara)

II SP, SK / Exc/3, CQ
Golden Amulette Concerto Brilliante (Della Monte Klio Bal'tsano X Golden Amulette Chicka Chiara)

III SP, SK / Exc/3, CQ
Marley da Toleria (Mito de Vale do Lethes X Kinta Dels Segadors)

IV SP / Exc/4
Irbis Menulio Gatve (Jedna na Milion Jantar X Sat'Elit Nikita)

Noorteklass / Intermediate class

I SP, SK, PTI1, SERT / Exc/1, CQ, 1st Best Brindle Male, CAC
Braveheart di Casa Vernice (Finito de Tierra de Boxer X You Are My Sunshine di Casa Vernice)

II SP / Exc/2
Quno von Preussens Eden (Nimbus von Hanseatenhof X Carrie von Preussens Eden)

Avaklass / Open class

I SP, SK, PTI2 / Exc/1, CQ, 2nd best brindle male
Karlo Keep the Secret Belloliv (Oliver Jones von Bispus X Tany's Belleza)

II SP, SK, PTI4 / Exc/2, CQ, 4th Best Brindle Male
Ability Gerret Gilbert (Jazzman von Venusberg X Napmary's Briannah Ability)

III SP / Exc/3
Eldorado ot Goldiboks (Indigo-II ot Goldiboks X Venedika ot Goldiboks)

VH / VG
Lakifan Gordon O'Guido (Guido di Casa Vernice X As'Gunapal Dior's Hanna to Lakifan)

Ability Groove von Glehn (Jazzman von Venusberg X Napmary's Briannah Ability) - ei osalenud / not showing

Tsempionklass / Champion class

I SP, SK / Exc/2, CQ
Just Dream Become True No Akacisa (Llanto de Guezman X Danse Avec Moi no Akacisa)

VH / VG
Harley Davidson no Akacisa (Just as you Wish Oliverotti X Ecoute Seulement Moi no Akacisa)

Veteranklass / Veteran class

I SP, SK, VSP Vet / Exc/1, CQ, BOS Veteran
Felicitas Ceres Oscar De La Renta (Borok'ko Kenzo X Felicitas Ceres Pandora)

II SP, SK / Exc/2, CQ
Felicitas Ceres Rodeo (Xanthos vom Drimborn X Felicitas Ceres Selene)

Kohtunik / Judge : Lilian Pajulaid, Eesti

Kollased emased / Fawn females

Juuniorklass / Junior class

I SP, SK, TP Jun, PKE2 / Exc/1, CQ, BOB Jun, 2nd Best Fawn Female
Nera Benygmo (G'M de Bellemanie X Yoko Benignus)

II SP / Exc/2
Napmary's Firebird (G'M de Bellemanie X Napmary's Barcelona)

Noorteklass / Intermediate class

I SP, SK, PKE1 / Exc/1, CQ, 1st best fawn female
Ability Harmony Hermione (Ferrari vom German Dream X Ability Endora Ebony)

Baccara (K'Kapone Floyd Fender Edda X Hard to Be an Angel Napmary's Daroq) - ei osalenud / not showing

Avaklass / Open class

I SP, SK, PKE3 / Exc/1, CQ, 3rd best fawn female
Napmary's Enigma (Percy Optima Grata X Hola mi Sueno Napmary's Daroq)

II SP, SK, PKE4, SERT / Exc/2, CQ, 4th best fawn female, CAC
Hossa Ferrari Box (Diamant Nordom X Jedna na Milion Mercedes)

VH / VG
Golden Amulette Freya Roxanna (Liberum Avis Pentagon X Golden Amulette Big Mum's Hope)

VH / VG
Ability Flori Fianza (Koto de Guezman X Ability Charlotte Chantella)

Kasutusklass / Working class

I SP, SK / Exc/1, CQ
Golden Amulette Nena Elegance (Yuppie Beit Hollandia me Hagalil X Golden Amulette Big Mum's Hope)

Tsempionklass / Champion class

I SP, SK / Exc/1, CQ
Napmary's Barcelona (Mirlo de Cabeza de la Jara X Dare to Say No val Napmary's)

II SP / Exc/2
Golden Amulette Chicka Chiara (Liberum Avis Pentagon X Golden Amulette Big Mum's Hope)

Hard to Be an Angel Napmary's Daroq (Roque-Santacruz vom German Dream X Dare to Say No val Napmary's) - ei osalenud / not showing

Veteranklass / Veteran class

I SP, SK, TP Vet / Exc/1, CQ, BOB Vet
Dare to Say No val Napmary's (Valentino Optima Grata X Nape no Madaram)

II SP / Exc/2
Golden Amulette Big Mum's Hope (Iggy Ipon Saan X Golden Amulette Priceless Pearl)

Tiigrikarva emased / Brindle females

Juuniorklass / Junior class 

I SP, SK, Jun SERT, PTE4 / Exc/1, CQ, Jun CAC, 4th Best Brindle Female
Golden Amulette Caramia Beatrice (Della Monte Klio Bal'tsano X Golden Amulette Chicka Chiara)

Avaklass / Open class

I SP, SK, PTE1, SERT, VSP / Exc/1, CQ, 1st Best Brindle Female, CAC, BOS
Karmella Dolce Belloliv (Oliver Jones von Bispus X Tany's Bellezza)

II SP, SK, PTE2 / Exc/1, CQ, 2nd best brindle female
Ability Filandra Farah (Koto de Guezman X Ability Charlotte Chantella)

III SP, SK, PTE3 / Exc/3, CQ, 3rd Best Brindle Female
Keep it Real Belloliv (Oliver Jones von Bispus X Tany's Bellezza)

IV SP / Exc/4
Kivinbox Moya Otrada Singareliya (Napmary's Arey Mercury X Kivinbox Moya Otrada Sincholi Stassiya)

SP / Exc
Extra Chance Garbein (Zar de Guezman X Venus de Guezmanka)

SP / Exc
Teserabox Yaota (Fire Energy Iksel X Fire Energy Reitera)

VH / VG
Playbox's Black Jewel (Liberum Avis Aut Caesar X Playbox's Rigveda)

Tsempionklass / Champion class

Key of Love no Akacisa (Via Aveling I Go On X Hennessi Silver Spirit) - ei osalenud / not showing

Veteranklass / Veteran class

I SP / Exc/1
Golden Amulette Fun-Fun (Golden Amulette Llayser X Janka)

II SP / Exc/2
Hazelpikbox Bellatrix Diva (Nico von Santana X Hazelpikbox Hanna's Fairness Arnica)

Paaride võistlus / Brace competition

Harley Davidson no Akacisa  (Just as you Wish Oliverotti X Ecoute Seulement Moi no Akacisa) & Key of Love no Akacisa (Via Aveling I Go On X Hennessi Silver Spirit) - ei osalenud / not showing

Kasvatajaklass / Breeder's class

Ability - ei osalenud / not showing

No Akacisa - ei osalenud / not showing

Napmary's - ei osalenud / not showing

Saksa bokserite Club Show / Club Show for Boxers, 29.06.2014, Tartu

Kohtunik / Judge – Lilian Pajulaid, Eesti / Estonia

Isased / Males

KUTSIKAKLASS / PUPPY CLASS

I, TPK / I, BOB Puppy
Ability Icepeak Island (The Show Must Go On di Casa Vernice X Ability Edithe Evita)

JUUNIORIKLASS / JUNIOR CLASS

I, TP J, PI1, TP  / I, BOB Jun, 1st Best Male, BOB
Golden Amulette Corelli Brioso (Della Monte Klio Bal'tsano X Golden Amulette Chicka Chiara)


EST | ENG | RUS


 
 
 


* Kasutatavad lühendid
* EBÜ Erinäitus 19.05.2002
* EBÜ Erinäitus, 09.02.2003
* EBÜ erinäitus, 15.05.2004, Tallinn
* 2. rühma näitus, 31.07.2004, Tallinn
* EBÜ erinäitus, 13.02.2005, Tallinn
* EBÜ erinäitus, 15.05.2005, Tallinn
* 2. rühma näitus, 21.08.2005, Tallinn
* 2. rühma näitus - BIS
* EBÜ erinäitus, 12.02.2006, Tallinn
* Baltic Boxer 2006, Tallinn
* EBÜ erinäitus, 27.08.2006, Liuranna
* EBÜ erinäitus, 11.02.2007, Tallinn
* EBÜ erinäitus, 01.07.2007, Tallinn
* EBÜ erinäitus, 09.02.2008, Tallinn
* EBÜ erinäitus, 01.06.2008, Tallinn
* EBÜ erinäitus, 14.02.2009, Tallinn
* Baltic Boxer 2009, Tallinn
* EBÜ erinäitus, 13.02.2010, Tallinn
* Jahressieger Estonia 19.06.2010
* 2. ja 9. rühma näituse tulemused 2010
* Baltic Boxer 2011
* Jahressieger Estonia 10.09.2011, TLN
* Jahressieger Estonia 14.07.2012, Tartu
* EBÜ Erinäitus 09.09.2012, Tallinn
* Baltic Boxer 16.06.2013, Tartu
* Jahressieger Estonia 08.09.2013, TLN
* Jahressieger Estonia 28.06.2014, Tartu
* EBÜ Erinäitus 29.06.2014, Tartu
* EBÜ Erinäitus 07.09.2014, Tallinn
* II & IX rühma erinäitus 07.09.2014
* Baltic Boxer 11.07.2015, Tartu
* Jahressieger Estonia 12.07.2015, Tartu
* II & IX rühma erinäitus 06.09.2015
* Jahressieger Estonia 02.07.2016, Tartu
* EBÜ II & IX rühma näitus 04.09.2016
* Baltic Boxer 2017 15.07.2017, Tartu
* Jahressieger Estonia 2017, 16.07.2017,
* EBÜ II & IX rühma näitus 03.09.2017
* Ungari 2013 - Atibox, WDS
* Poola 2013 - CEBS & Jahressieger
* Eesti Võitja 2013
* Läti 2013 - Balti Võitja
* Leedu Võitja 2014
* Läti Võitja 2014
* Narva RV 2014- BEST IN SHOW
* Jahressieger Latvia 2014
* Atibox 2014 - Poola
* Slovakkia 2014 - CEBS & Jahressieger
* Maailma Võitja 2014 - Soome
* Baltic Boxer 2014 - Läti
* Euroopa Võitja 2014 - Tšehhi
* Soome Võitja 2014
* Champion of Champions 2014
* Leedu Võitja 2015
* Läti erinäitus 2015
* Atibox 2015 - Saksamaa
* Soome erinäitus 2015
* Maailma Võitja 2015 - Itaalia
* Läti Võitja 2015
* Jahressieger Latvia 2015
* CEBS 2015 - Tšehhi
* Jahressieger Belarus 2015
* Riia Võitja 2015
* Soome Võitja 2015
* Champion of Champions 2015
* Leedu Võitja 2016
* Jahressieger Latvia 2016
* Atibox 2016 - Sloveenia
* Läti Võitja 2016
* Maailma Võitja 2016 - Venemaa
Baltic Boxer 2016 - Läti
* Jahressieger Poland 2016
* Jahressieger Ukraine 2016
* Balti Võitja 2016 - Läti
* Leedu Võitja 2017
* Jahressieger Latvia 2017
* Balti Võitja 2017 - Leedu
* Atibox 2017 - Slovakkia
* Erinäitused Tsehhis
* Läti Võitja 2017
* Erinäitus Soomes
* Venemaa erinäitus 2017
* Läti erinäitus 2017
* Slovakkia 2017 - CEBS & Jahressieger
* Näitusetulemused 2013 (jaanuar-juuli)
* Näitusetulemused 2013 (august - dets)
* Näitusetulemused 2014 (jaanuar-mai)
* Näitusetulemused 2014 (juuni-juuli)
* Näitusetulemused 2014 (august - dets)
* Näitusetulemused 2015 (jaanuar-mai)
* Näitusetulemused 2015 (juuni-august)
* Näitusetulemused 2015 (august-oktoober
* Näitusetulemused 2015 (nov - dets)
* Näitusetulemused 2016 (Jaanuar-Mai)
* Näitusetulemused 2016 (Juuni-Juuli)
* Näitusetulemused 2016 (August - Dets)
* Näitusetulemused 2017 (Jaanuar - Juuni
* Näitusetulemused 2017 (Juuni-Sept)
* Näitusetulemused 2017 (Sept-?)
 

 
  taibu.com 2004