Uudised
   Ühing
   Bokser
   Aretus
   Kennelid
   Pesakonnad
   Koolitus
   Näitused
      Tulemused
      Mis toimub näitusel?
   Erinäituste võitjad
   Tšempionid
   Aasta Bokser
   Hädasolijate abistamiseks
   Igavestel Jahimaadel
   Viidad
   Pood
   Kontakt

 - Avaleht
 - Sisukord
 - Fotoalbumid
 
 
 
  * Jahressieger Estonia 28.06.2014, Tartu
 

XXXIV Saksa bokserite erinäitus / XXXIV Specialty Show for Boxers, 28.06.2014, Tartu

Kohtunikud / Judges – Jaromir Spicera, Tsehhi / Czech Republic & Lilian Pajulaid, Eesti / Estonia

Pildid: Evald Veldemann, Mari Nõmmemaa & Merike Kivi

Kohtunik / Judge : Lilian Pajulaid, Eesti / Estonia

BEEBIKLASS / BABY CLASS

Tiigrikarva emased / Brindle females

I EAH, TPB / I PP, BOB Baby
Lakifan Mary Bell (Guido di Casa Vernice X As'Gunapal Dior's Hanna to Lakifan)

II EAH / II PP
Made for Love no Akaciša (Borok'ko Falkonet Bien Faset X Hennessy Silver Spirit)

III EAH / III PP
Lakifan Maggy Mai (Guido di Casa Vernice X As'Gunapal Dior's Hanna to Lakifan)

KUTSIKAKLASS / PUPPY CLASS

Tiigrikarva emased / Brindle females

I EAH, TPK / I PP, BOB Puppy
Reason to Believe Got Real (Goal del Cielo di Marte X Keep it Real Belloliv)

II EAH / II PP
Ability Impreza Ispaniya (The Show Must Go On di Casa Vernice X Ability Edithe Evita)

Kollased isased / Fawn males

Juuniorklass / junior class

I SP, SK, Jun SERT, TP Jun, PKI1 / Exc/1, CQ, Jun CAC, BOB Jun, 1st best fawn male
Junior Jahressieger Estonia 2014
Biz Mark iz Doma Svaroga (Via Aveling It's My Time X Alibi Boks Moulin Rouge)

II SP / Exc/2
Kaytano Del Valle de Aras (Dandy de val de Cayone X Fiona del Valle de Aras)

III SP / Exc/3
Nero Benygmo (G'M de Bellemanie X Yoko Benignus)

VH / VG
Golden Amulette Cherubini Bravo (Della Monte Klio Bal'tsano X Golden Amulette Chicka Chiara)


Avaklass / Open class

VH / VG
Napmary's Denirs (Pavarotti Nostrum X Daiquiry val Napmary's)

Jedna na Milion Wirtuoz (Jedna na Milion Jantar X Jedna na Milion Mercedes) - ei osalenud / not showing

Tšempionklass / Champion class

I SP, SK, PKI2, SERT / Exc/1, CQ, 2nd Best Fawn Male, CAC
Jahressieger Estonia 2014
Giro Benignus (Geo Boxer del Euro X Prada Benignus)

II SP, SK, PKI3 / Exc/1, CQ, 3rd Best Fawn Male
Lakifan Gerald O'Guido (Guido di Casa Vernice X As'Gunapal Dior's Hanna to Lakifan)

III SP / Exc/3
Olimpo de Bellaterra (Versacce de An.Cu.Do X Estrella de Bellaterra)

IV SP / Exc/4
Kenlend Box Tenaro Amante (Greco de Rincomar X Galathea iz Vladeniy Popovih)

Veteranklass / Veteran class

I SP, SK, Vet SERT, PKI4 / Exc/1, CQ, Vet CAC, 4th Best Fawn Male
Veteran Jahressieger Estonia 2014

As'Gunapal Dior's Haron (As'Gunapal Christian Dior X

Tiigrikarva isased / Brindle males

Juuniorklass / Junior class

I SP, SK, Jun CAC, PTI4 / Exc/1, CQ, Jun CAC, 4th Best Brindle Male
Junior Jahressieger Estonia 2014
Marley da Toleria (Mito de Vale do Lethes X Kinta Dels Segadors)

II SP, SK / Exc/2, CQ
Golden Amulette Celentano Bruno (Della Monte Klio Bal'tsano X Golden Amulette Chicka Chiara)

III SP / Exc/3
Golden Amulette Concerto Brilliante (Della Monte Klio Bal'tsano X Golden Amulette Chicka Chiara)


IV SP / Exc/4
Irbis Menulio Gatve (Jedna na Milion Jantar X Sat'Elit Nikita)

Noorteklass / Intermediate class

VH / VG
Quno von Preussens Eden (Nimbus von Hanseatenhof X Carrie von Preussens Eden)

Avaklass / Open class

I SP, SK, PTI1, SERT, TP / Exc/1, CQ, 1st best brindle male, CAC, BOB
Jahressieger Estonia 2014
Karlo Keep the Secret Belloliv (Oliver Jones von Bispus X Tany's Belleza)

II SP, SK, PTI3 / Exc/2, CQ, 3rd Best Brindle Male
Ability Gerret Gilbert (Jazzman von Venusberg X Napmary's Briannah Ability)

III SP / Exc/3
Eldorado ot Goldiboks (Indigo-II ot Goldiboks X Venedika ot Goldiboks)

VH / VG
Lakifan Gordon O'Guido (Guido di Casa Vernice X As'Gunapal Dior's Hanna to Lakifan)

Ability Groove von Glehn (Jazzman von Venusberg X Napmary's Briannah Ability) - ei osalenud / not showing

Tšempionklass / Champion class

I SP, SK, PTI2 / Exc/2, CQ, 2nd best brindle male
Just Dream Become True No Akaciša (Llanto de Guezman X Danse Avec Moi no Akaciša)

VH / VG
Harley Davidson no Akaciša (Just as you Wish Oliverotti X Ecoute Seulement Moi no Akaciša)

Veteranklass / Veteran class

I SP, SK, Vet SERT, VSP Vet / Exc/1, CQ, Vet CAC, BOS Vet
Veteran Jahressieger Estonia 2014
Felicitas Ceres Rodeo (Xanthos vom Drimborn X Felicitas Ceres Selene)

II SP, SK / Exc/2, CQ
Felicitas Ceres Oscar De La Renta (Borok'ko Kenzo X Felicitas Ceres Pandora)

Kohtunik / Judge : Jaromir Spicera, Tsehhi / Czech Republic

Kollased emased / Fawn females

Juuniorklass / Junior class

I SP, SK, VSP Jun, PKE1 / Exc/1, CQ, BOS Jun, 1st Best Fawn Female
Junior Jahressieger Estonia 2014
Nera Benygmo (G'M de Bellemanie X Yoko Benignus)

II SP / Exc/2
Napmary's Firebird (G'M de Bellemanie X Napmary's Barcelona)

Noorteklass / Intermediate class

I SP, SK, PKE2 / Exc/1, CQ, 2nd best fawn female
Jahressieger Estonia 2014
Ability Harmony Hermione (Ferrari vom German Dream X Ability Endora Ebony)

II SP / Exc/2
Ability Herta Harah (Ferrari vom German Dream X Ability Endora Ebony)

Baccara (K'Kapone Floyd Fender Edda X Hard to Be an Angel Napmary's Daroq) - ei osalenud / not showing

Avaklass / Open class

I SP, SK, PKE3, SERT / Exc/1, CQ, 3rd best fawn female, CAC
Napmary's Enigma (Percy Optima Grata X Hola mi Sueno Napmary's Daroq)

II SP, SK, PKE4 / Exc/2, CQ, 4th best fawn female
Hossa Ferrari Box (Diamant Nordom X Jedna na Milion Mercedes)

III SP / Exc/3
Touch of Diamond di Casa Vernice (Rus la Fler Eternal Flame X Via Aveling It's My Dream)

IV SP / Exc/4
Golden Amulette Freya Roxanna (Liberum Avis Pentagon X Golden Amulette Big Mum's Hope)

SP / Exc
Ability Flori Fianza (Koto de Guezman X Ability Charlotte Chantella)

Golden Amulette Brandy (Golden Amulette Glorius Maximus X Liter Bomond Demokratia) - ei osalenud / not showing

Kasutusklass / Working class

I SP, SK / Exc/1, CQ
Golden Amulette Nena Elegance (Yuppie Beit Hollandia me Hagalil X Golden Amulette Big Mum's Hope)

Tšempionklass / Champion class

I SP, SK / Exc/1, CQ
Golden Amulette Chicka Chiara (Liberum Avis Pentagon X Golden Amulette Big Mum's Hope)

II SP / Exc/2
Napmary's Barcelona (Mirlo de Cabeza de la Jara X Dare to Say No val Napmary's)

III SP / Exc/3
Lakifan Honey Bouquet O'Guido (Guido di Casa Vernice X As'Gunapal Dior's Hanna to Lakifan)

Hard to Be an Angel Napmary's Daroq (Roque-Santacruz vom German Dream X Dare to Say No val Napmary's) - ei osalenud / not showing

Veteranklass / Veteran class

I SP, SK, TP Vet / Exc/1, CQ, BOB Vet
Veteran Jahressieger Estonia 2014
Dare to Say No val Napmary's (Valentino Optima Grata X Nape no Madaram)

II SP, SK / Exc/2, CQ
Golden Amulette Big Mum's Hope (Iggy Ipon Saan X Golden Amulette Priceless Pearl)

III SP, SK / Exc/3, CQ
Mersu Gingery Mimmi (Zirco del Trinitad X Mersu Morrita)

Tiigrikarva emased / Brindle females

Juuniorklass / Junior class 

I SP, SK, Jun CAC, PTE1, VSP / Exc/1, CQ, Jun CAC, 1st best brindle female, BOS
Junior Jahressieger Estonia 2014
Golden Amulette Caramia Beatrice (Della Monte Klio Bal'tsano X Golden Amulette Chicka Chiara)

Avaklass / Open class

I SP, SK, PTE2, SERT / Exc/1, CQ, 2nd best brindle female, CAC
Jahressieger Estonia 2014
Ability Filandra Farah (Koto de Guezman X Ability Charlotte Chantella)

II SP / Exc/2
Extra Chance Garbein (Zar de Guezman X Venus de Guezmanka)

III SP / Exc/3
Keep it Real Belloliv (Oliver Jones von Bispus X Tany's Bellezza)

VH / VG
Ability Gandira Ginger (Jazzman vom Venusberg X Napmary's Briannah Ability)

VH / VG
Playbox's Black Jewel (Liberum Avis Aut Caesar X Playbox's Rigveda)

Tšempionklass / Champion class

I SP, SK, PTE3 / Exc/1, CQ, 3rd best brindle female
Ability Edithe Evita (Geo Boxer del Euro X Ability Charlotte Chantella)

VH / VG
Key of Love no Akacisa (Via Aveling I Go On X Hennessi Silver Spirit)

Veteranklass / Veteran class

I SP, SK, PTE4 / Exc/1, CQ, 4th Best Brindle Female
Veteran Jahressieger Estonia 2014
Hazelpikbox Bellatrix Diva (Nico von Santana X Hazelpikbox Hanna's Fairness Arnica)

II SP / Exc/2
Eriauhind näituse kõige vanemale koerale (13,5 a) / Special prize for the oldest dog at the show (13.5 y.o)
Golden Amulette Fun-Fun (Golden Amulette Llayser X Janka)

Paaride võistlus / Brace competition

I EAH / I PP
Lakifan Gerald O'Guido (Guido di Casa Vernice X As'Gunapal Dior's Hanna to Lakifan) & Lakifan Honey Bouquet O'Guido (Guido di Casa Vernice X As'Gunapal Dior's Hanna to Lakifan)

II
Harley Davidson no Akaciša  (Just as you Wish Oliverotti X Ecoute Seulement Moi no Akaciša) & Key of Love no Akaciša (Via Aveling I Go On X Hennessi Silver Spirit)


Kasvatajaklass / Breeder's class

I EAH / PP/1
Ability

II EAH / II PP
No Akacisa

Napmary's - ei osalenud / not showing

Saksa bokserite Club Show / Club Show for Boxers, 26.06.2014, Tartu

Kohtunik / Judge – Lilian Pajulaid, Eesti / Estonia

Isased / Males

JUUNIORIKLASS / JUNIOR CLASS

I, TP J, PI1, TP  / I, BOB Jun, 1st Best Male, BOB
Golden Amulette Corelli Brioso (Della Monte Klio Bal'tsano X Golden Amulette Chicka Chiara)


EST | ENG | RUS


 
 
 


* Kasutatavad lühendid
* EBÜ Erinäitus 19.05.2002
* EBÜ Erinäitus, 09.02.2003
* EBÜ erinäitus, 15.05.2004, Tallinn
* 2. rühma näitus, 31.07.2004, Tallinn
* EBÜ erinäitus, 13.02.2005, Tallinn
* EBÜ erinäitus, 15.05.2005, Tallinn
* 2. rühma näitus, 21.08.2005, Tallinn
* 2. rühma näitus - BIS
* EBÜ erinäitus, 12.02.2006, Tallinn
* Baltic Boxer 2006, Tallinn
* EBÜ erinäitus, 27.08.2006, Liuranna
* EBÜ erinäitus, 11.02.2007, Tallinn
* EBÜ erinäitus, 01.07.2007, Tallinn
* EBÜ erinäitus, 09.02.2008, Tallinn
* EBÜ erinäitus, 01.06.2008, Tallinn
* EBÜ erinäitus, 14.02.2009, Tallinn
* Baltic Boxer 2009, Tallinn
* EBÜ erinäitus, 13.02.2010, Tallinn
* Jahressieger Estonia 19.06.2010
* 2. ja 9. rühma näituse tulemused 2010
* Baltic Boxer 2011
* Jahressieger Estonia 10.09.2011, TLN
* Jahressieger Estonia 14.07.2012, Tartu
* EBÜ Erinäitus 09.09.2012, Tallinn
* Baltic Boxer 16.06.2013, Tartu
* Jahressieger Estonia 08.09.2013, TLN
* Jahressieger Estonia 28.06.2014, Tartu
* EBÜ Erinäitus 29.06.2014, Tartu
* EBÜ Erinäitus 07.09.2014, Tallinn
* II & IX rühma erinäitus 07.09.2014
* Baltic Boxer 11.07.2015, Tartu
* Jahressieger Estonia 12.07.2015, Tartu
* II & IX rühma erinäitus 06.09.2015
* Jahressieger Estonia 02.07.2016, Tartu
* EBÜ II & IX rühma näitus 04.09.2016
* Baltic Boxer 2017 15.07.2017, Tartu
* Jahressieger Estonia 2017, 16.07.2017,
* EBÜ II & IX rühma näitus 03.09.2017
* Ungari 2013 - Atibox, WDS
* Poola 2013 - CEBS & Jahressieger
* Eesti Võitja 2013
* Läti 2013 - Balti Võitja
* Leedu Võitja 2014
* Läti Võitja 2014
* Narva RV 2014- BEST IN SHOW
* Jahressieger Latvia 2014
* Atibox 2014 - Poola
* Slovakkia 2014 - CEBS & Jahressieger
* Maailma Võitja 2014 - Soome
* Baltic Boxer 2014 - Läti
* Euroopa Võitja 2014 - Tšehhi
* Soome Võitja 2014
* Champion of Champions 2014
* Leedu Võitja 2015
* Läti erinäitus 2015
* Atibox 2015 - Saksamaa
* Soome erinäitus 2015
* Maailma Võitja 2015 - Itaalia
* Läti Võitja 2015
* Jahressieger Latvia 2015
* CEBS 2015 - Tšehhi
* Jahressieger Belarus 2015
* Riia Võitja 2015
* Soome Võitja 2015
* Champion of Champions 2015
* Leedu Võitja 2016
* Jahressieger Latvia 2016
* Atibox 2016 - Sloveenia
* Läti Võitja 2016
* Maailma Võitja 2016 - Venemaa
Baltic Boxer 2016 - Läti
* Jahressieger Poland 2016
* Jahressieger Ukraine 2016
* Balti Võitja 2016 - Läti
* Leedu Võitja 2017
* Jahressieger Latvia 2017
* Balti Võitja 2017 - Leedu
* Atibox 2017 - Slovakkia
* Erinäitused Tsehhis
* Läti Võitja 2017
* Erinäitus Soomes
* Venemaa erinäitus 2017
* Läti erinäitus 2017
* Slovakkia 2017 - CEBS & Jahressieger
* Näitusetulemused 2013 (jaanuar-juuli)
* Näitusetulemused 2013 (august - dets)
* Näitusetulemused 2014 (jaanuar-mai)
* Näitusetulemused 2014 (juuni-juuli)
* Näitusetulemused 2014 (august - dets)
* Näitusetulemused 2015 (jaanuar-mai)
* Näitusetulemused 2015 (juuni-august)
* Näitusetulemused 2015 (august-oktoober
* Näitusetulemused 2015 (nov - dets)
* Näitusetulemused 2016 (Jaanuar-Mai)
* Näitusetulemused 2016 (Juuni-Juuli)
* Näitusetulemused 2016 (August - Dets)
* Näitusetulemused 2017 (Jaanuar - Juuni
* Näitusetulemused 2017 (Juuni-Sept)
* Näitusetulemused 2017 (Sept-?)
 

 
  taibu.com 2004