Uudised
   Ühing
   Bokser
   Aretus
   Kennelid
   Pesakonnad
   Koolitus
   Näitused
      Tulemused
      Mis toimub näitusel?
   Erinäituste võitjad
   Tšempionid
   Aasta Bokser
   Hädasolijate abistamiseks
   Igavestel Jahimaadel
   Viidad
   Pood
   Kontakt

 - Avaleht
 - Sisukord
 - Fotoalbumid
 
 
 
  * Jahressieger Latvia 2014
 

Bokserite Erinäitus "Jahressieger Latvia 2014", Läti
Kohtunik Daniel Boros Djevi, Serbia (kennel "Od Djevija")
registreeritud 61 bokserit
Pildid: Evald Veldemann, Kirke Roosaar, Natalja Mokrenko, Angela Dolmatova

Kollased isased

Nero Benygmo (om. Matis Miller)
JUN SP/1, EAH, parim kollane isane juunior, parim isane juunior,
VSP juunior, juuniorsert, parim kollane isane IV
Junior Jahressieger Latvia 2014

Napmary's Denirs (om. Kristina Raudsepp)
AVA SP/2, SK, parim kollane isane III, SERT

Lakifan Gerald O'Guido (om. Svetlana Titova)
CH SP/1, SK, Parim kollane isane II

Tiigrikarva isased

Golden Amulette Celentano Bruno (om. Mare Veldmann)
JUN SP/1, EAH, parim tiigrikarva isane juunior, juuniorsert,
parim tiigrikarva isane V
Junior Jahressieger Latvia 2014

Golden Amulette Concerto Brillante (om. Eve Makke)
JUN SP/2, EAH

Borok'ko Falkonet Bien Faset (om. Margit Siigur)
NOO SP/1, SK, Parim tiigrikarva isane II

Quno von Preussen's Eden (om. Tiiu-Ann Kaldma)
NOO SP/4

Braveheart di Casa Vernice (om. Natalja Tomingas)
NOO SP/3, SK

Ability Groove von Glehn (om. Raivo Lugima)
AVA SP/3, SK

Lakifan Gordon O'Guido (om. Tiiu-Ann Kaldma)
AVA SP/5

Just Dream Become True no Akacisa (om. Aivi Org)
CH SP/2, SK, parim tiigrikarva isane III

Kollased emased

Napmary's Firebird (om. Marina Nevolihhina)
JUN SP/3

Ability Harmony Hermione (om. Elen Kivi-Paju)
NOO SP/1, SK, Parim kollane emane II, SERT

Lustica Krancasa Fifa (om. Ulla Ostra)
NOO SP/3, SK

Golden Amulette Brandy (om. Karin Uusjärv)
AVA SP/1, SK

Golden Amulette Freya Roxanna (om. Ruth Pärnoja)
AVA SP/2, SK

Touch of Diamond di Casa Vernice (om. Natalja Tomingas)
AVA SP/3, SK

Golden Amulette Nena Elegance (om. Taavi Tuvike)
CH SP/3, SK

Lakifan Honey Bouquet O'Guido (om. Natalja Tomingas)
CH SP/4, SK

Mersu Gingery Mimmi (om. Mari Nõmmemaa)
VET SP/2, EAH

Golden Amulette Big Mum's Hope (om. Mari Nõmmemaa)
VET SP/3, EAH

Tiigrikarva emased

Reason to Believe Got Real (om. Kristin Roovet)
I EAH, parim tiigrikarva emane kutsikas, parim
emane kutsikas, VSP kutsikas

Golden Amulette Caramia Beatrice (om. Kirke Roosaar)
JUN SP/1, EAH, parim tiigrikarva emane juunior,
juuniorsert, parim tiigrikarva emane IV
Junior Jahressieger Latvia 2014

Ability Filandra Farah (om. Kristin Roovet)
AVA SP/3, SK

Tõu Parim, parim isane, parim tiigrikarva isane
Hasish von Jessbox, (Poola)

Vastassugupoole parim, parim emane, parim kollane emane
Napmary's Enigma (Läti)

Parim kollane isane
Marvel Borny (Läti)

Parim tiigrikarva emane
Keep it Real Belloliv (Läti)

Tõu Parim juunior
Nera Benygmo (Läti)

Tõu Parim veteran
Dare to Say No val Napmary's (Läti)

Tõu Parim kutsikas
Napmary's Go for a Dream (Läti)

Tõu Parim beebi
LSD von Jessbox (Poola)

Palju Õnne!

II rühma erinäitus
Kohtunik Csaba Pettko, Ungari
registreeritud 20 bokserit

Isased

Nero Benygmo (om. Matis Miller)
JUN SP/1, EAH, Tõu Parim juunior, PI/2,
juuniorsert, JUN BIS 6-7

Golden Amulette Concerto Brillante (om. Eve Makke)
JUN SP/3, EAH

Borok'ko Falkonet Bien Faset (om. Margit Siigur)
NOO SP/1, SK, PI/1, Tõu Parim, SERT
BEST IN SHOW!

Napmary's Denirs (om. Kristina Raudsepp)
AVA SP/1, SK, PI/3

Emased

Reason to Believe Got Real (om. Kristin Roovet)
I EAH, VSP Kutsikas

Napmary's Firebird (om. Marina Nevolihhina)
JUN SP/1

Golden Amulette Brandy (om. Karin Uusjärv)
AVA SP/1, SK, PE/2, SERT

Golden Amulette Freya Roxanna (om. Ruth Pärnoja)
AVA SP/2, SK, PE/4

Ability Filandra Farah (om. Kristin Roovet)
AVA SP/4

Golden Amulette Nena Elegance (om. Taavi Tuvike)
CH SP/1, SK, PE/3

EST | ENG | RUS


 
 
 


* Kasutatavad lühendid
* EBÜ Erinäitus 19.05.2002
* EBÜ Erinäitus, 09.02.2003
* EBÜ erinäitus, 15.05.2004, Tallinn
* 2. rühma näitus, 31.07.2004, Tallinn
* EBÜ erinäitus, 13.02.2005, Tallinn
* EBÜ erinäitus, 15.05.2005, Tallinn
* 2. rühma näitus, 21.08.2005, Tallinn
* 2. rühma näitus - BIS
* EBÜ erinäitus, 12.02.2006, Tallinn
* Baltic Boxer 2006, Tallinn
* EBÜ erinäitus, 27.08.2006, Liuranna
* EBÜ erinäitus, 11.02.2007, Tallinn
* EBÜ erinäitus, 01.07.2007, Tallinn
* EBÜ erinäitus, 09.02.2008, Tallinn
* EBÜ erinäitus, 01.06.2008, Tallinn
* EBÜ erinäitus, 14.02.2009, Tallinn
* Baltic Boxer 2009, Tallinn
* EBÜ erinäitus, 13.02.2010, Tallinn
* Jahressieger Estonia 19.06.2010
* 2. ja 9. rühma näituse tulemused 2010
* Baltic Boxer 2011
* Jahressieger Estonia 10.09.2011, TLN
* Jahressieger Estonia 14.07.2012, Tartu
* EBÜ Erinäitus 09.09.2012, Tallinn
* Baltic Boxer 16.06.2013, Tartu
* Jahressieger Estonia 08.09.2013, TLN
* Jahressieger Estonia 28.06.2014, Tartu
* EBÜ Erinäitus 29.06.2014, Tartu
* EBÜ Erinäitus 07.09.2014, Tallinn
* II & IX rühma erinäitus 07.09.2014
* Baltic Boxer 11.07.2015, Tartu
* Jahressieger Estonia 12.07.2015, Tartu
* II & IX rühma erinäitus 06.09.2015
* Jahressieger Estonia 02.07.2016, Tartu
* EBÜ II & IX rühma näitus 04.09.2016
* Baltic Boxer 2017 15.07.2017, Tartu
* Jahressieger Estonia 2017, 16.07.2017,
* EBÜ II & IX rühma näitus 03.09.2017
* Ungari 2013 - Atibox, WDS
* Poola 2013 - CEBS & Jahressieger
* Eesti Võitja 2013
* Läti 2013 - Balti Võitja
* Leedu Võitja 2014
* Läti Võitja 2014
* Narva RV 2014- BEST IN SHOW
* Jahressieger Latvia 2014
* Atibox 2014 - Poola
* Slovakkia 2014 - CEBS & Jahressieger
* Maailma Võitja 2014 - Soome
* Baltic Boxer 2014 - Läti
* Euroopa Võitja 2014 - Tšehhi
* Soome Võitja 2014
* Champion of Champions 2014
* Leedu Võitja 2015
* Läti erinäitus 2015
* Atibox 2015 - Saksamaa
* Soome erinäitus 2015
* Maailma Võitja 2015 - Itaalia
* Läti Võitja 2015
* Jahressieger Latvia 2015
* CEBS 2015 - Tšehhi
* Jahressieger Belarus 2015
* Riia Võitja 2015
* Soome Võitja 2015
* Champion of Champions 2015
* Leedu Võitja 2016
* Jahressieger Latvia 2016
* Atibox 2016 - Sloveenia
* Läti Võitja 2016
* Maailma Võitja 2016 - Venemaa
Baltic Boxer 2016 - Läti
* Jahressieger Poland 2016
* Jahressieger Ukraine 2016
* Balti Võitja 2016 - Läti
* Leedu Võitja 2017
* Jahressieger Latvia 2017
* Balti Võitja 2017 - Leedu
* Atibox 2017 - Slovakkia
* Erinäitused Tsehhis
* Läti Võitja 2017
* Erinäitus Soomes
* Venemaa erinäitus 2017
* Läti erinäitus 2017
* Slovakkia 2017 - CEBS & Jahressieger
* Näitusetulemused 2013 (jaanuar-juuli)
* Näitusetulemused 2013 (august - dets)
* Näitusetulemused 2014 (jaanuar-mai)
* Näitusetulemused 2014 (juuni-juuli)
* Näitusetulemused 2014 (august - dets)
* Näitusetulemused 2015 (jaanuar-mai)
* Näitusetulemused 2015 (juuni-august)
* Näitusetulemused 2015 (august-oktoober
* Näitusetulemused 2015 (nov - dets)
* Näitusetulemused 2016 (Jaanuar-Mai)
* Näitusetulemused 2016 (Juuni-Juuli)
* Näitusetulemused 2016 (August - Dets)
* Näitusetulemused 2017 (Jaanuar - Juuni
* Näitusetulemused 2017 (Juuni-Sept)
* Näitusetulemused 2017 (Sept-?)
 

 
  taibu.com 2004