Uudised
   Ühing
   Bokser
   Aretus
   Kennelid
   Pesakonnad
   Koolitus
   Näitused
      Tulemused
      Mis toimub näitusel?
   Erinäituste võitjad
   Tšempionid
   Aasta Bokser
   Hädasolijate abistamiseks
   Igavestel Jahimaadel
   Viidad
   Pood
   Kontakt

 - Avaleht
 - Sisukord
 - Fotoalbumid
 
 
 
  * Näitusetulemused 2014 (jaanuar-mai)
 

Näitusetulemused (Juuni-Juuli) / Show results (June-July)
Loe edasi / Read more - >

Näitusetulemused (August-Detsember) / Show results (August-December)
Loe edasi / Read more - >

Narva Rahvuslik Näitus / Narva National Show, Narva
19.04.2014

Kohtunik / Judge – Juta Haranen, Eesti / Estonia

Isased noorteklass / Males intermediate class

I SP, SK, PI/1, CACIB, TP RÜP I, BIS I / Exc/1, CQ, 1st Best Male, CACIB, BOB,Group 1st, BEST IN SHOW
Borok'ko Falkonet Bien Faset (The Show Must Go On di Casa Vernice X Borok'ko Falkone)

Isased avaklass / Males open class

I SP, SK, PI/2, SERT, Res-CACIB / Exc/1, CQ, 2nd Best Male, CAC, Res-CACIB
Everest iz Rossii s Lyubovyu (The Show Must Go On di Casa Vernice X Soland Boks Lukretsia)

Isased tšempionklass / Males champion class

I SP, SK, PI/3 / Exc/1, CQ, 3rd Best Male
Bon Dzhorno Sole Mio to Frontera's (Oliver Jones von Bispus X Bon Dzhorno Betelgeize)

Emased noorteklass / Females intermediate class

I SP, SK, PE/2, SERT, Res-CACIB / Exc/1, CQ, 2nd Best Female, CAC, Res-CACIB
Borok'ko Fleur D'Orange Princess (The Show Must Go On di Casa Vernice X Borok'ko Falkone)

Emased tšempionklass / Females champion class

I SP, SK, PE/1, CACIB, VSP / Exc/1, CQ, 1st Best Female, CACIB, BOS
Hard to Be an Angel Napmary's Daroq (Roque-Santacruz vom German Dream X Dare to Say No val Napmary's)

Rahvusvaheline näitus "Tallinna Võitja 2014"/ International Show "Tallinn Winner 2014", Tallinn
12.04.2014

Kohtunik / Judge – Zaur Agabeyli, Aserbaidzaan / Azerbaijan

Emased kutsikaklass / Females puppy class

I EAH, TPK / I PP, BOB Puppy
Kreisid Admirable Emira (Waldo del Tajo X Kreisid Admirable Brilliante Diamante)

Isased juuniorklass / Males junior class

I SP, SK, Jun SERT, TPJ, PI/2, TLN JW'14 / Exc/1, CQ, BOB Jun, 2nd Best Male, TLN JW'14
Navarro Benygmo (G'M de Bellemanie X Yoko Benignus)

Nero Benygmo (G'M de Bellemanie X Yoko Benignus) - ei osalenud / not showing

Isased veteraniklass / Males veteran class

I SP, SK, TPV, PI/4, TLN VET W'14 / Exc/1, CQ, BOB Vet, 4th Best Male, TLN VET W'14
Felicitas Ceres Oscar de la Renta (Borok'ko Kenzo X Felicitas Ceres Pandora)

Emased veteraniklass / Females veteran class

Golden Amulette Big Mum's Hope (Iggy Ipon Saan X Golden Amulette Priceless Pearl) - ei osalenud / not showing

Isased noorteklass / Males intermediate class

I SP, SK, PI/3, Res-CACIB / Exc/1, CQ, 3rd Best Male, Res-CACIB
Borok'ko Falkonet Bien Faset (The Show Must Go On di Casa Vernice X Borok'ko Falkone)

H / G
Braveheart di Casa Vernice (Finito de Tierra de Boxer X You Are My Sunshine di Casa Vernice)

Isased avaklass / Males open class

Playbox's Arctic (Napmary's Born to Be With You X Liberum Avis Una Sorpresa) - ei osalenud / not showing

Isased tšempionklass / Males champion class

I SP, SK, PI/1, CACIB, TP, TLN W'14 / Exc/1, CQ, 1st Best Male, CACIB, BOB, TLN W'14
Cocoon's Royal Choice (Jedna na Milion Heineken X Cocoon's Nylon Beat)

Emased juuniorklass / Females junior class

I SP / Exc/1
Napmary's Firebird (G'M de Bellemanie X Napmary's Barcelona)

Emased avaklass / Females open class

I SP, SK, PE/2, Res-CACIB / Exc/1, CQ, 2nd Best Female, Res-CACIB
Touch of Diamond di Casa Vernice (Rus la Fler Eternal Flame X Via Avelling It's My Dream)

VH / VG
Teserabox Yaota (Fire Energy Iksel X Fire Energy Reitera)

VH / VG
Zealbeat's åverspeed Indeed (Ferdinand von Inis Vitrin X Zealbeat's Tough Enough)

Emased tšempionklass / Females champion class

I SP, SK, PE/1, CACIB, VSP, TLN W'14 / Exc/1, CQ, 1st Best Female, BOS, TLN W'14
Lakifan Honey Bouquet O'Guido (Guido di Casa Vernice X As'Gunapal Dior's Hanna to Lakifan)

II SP / Exc/2
Anastasia Black Dynasty (Pannon Box Florin X Elena von Kaiserfelsen)

Rakvere Rahvuslik Näitus / Rakvere National Show, Rakvere
30.03.2014

Kohtunik / Judge – Nikolina Davidovska, Bulgaaria / Bulgaria

Emased kutsikaklass / Females puppy class

I EAH, TPK / I PP, BOB Puppy
Woodoo Girl von Feketic (Kalos von Feketic X Orhalmi Naomi)

Isased juuniorklass / Males junior class

I SP, SK, Jun SERT, TPJ, PI/2 / Exc/2, CQ, Jun CAC, BOB Jun, 2nd Best Male
Lamouse de la Finca Sapho (Jorrick de la Finca Sapho X Galena de la Finca Sapho)

II SP / Exc/2
Nero Benygmo (G'M de Bellemanie X Yoko Benignus)

III SP / Exc/3
Golden Amulette Celentano Bruno (Della Monte Klio Bal'tsano X Golden Amulette Chicka Chiara)

Isased avaklass / Males open class

I SP, SK, PI/1, SERT, TP / Exc/1, CQ, 1st Best Male, BOB
Golden Amulette Challenger (Zherar Valensio Adjantis X Golden Amulette Herzie Rose)

Emased avaklass / Females open class

I SP, SK, PE/1, SERT, VSP / Exc/1, CQ, 1st Best Female, CAC, BOS
Alibi Box Narnia (Jedna na Milion Manolo X Uta s Granitnogo Dvora)

II SP, SK, PE/2 / Exc/2, CQ, 2nd Best Female
Ability Gandira Ginger (Jazzman vom Venusberg X Napmary's Briannah Ability)

Rakvere Rahvuslik Näitus / Rakvere National Show, Rakvere
29.03.2014

Kohtunik / Judge – Lessi Tchistiakova, Venemaa / Russia

Emased kutsikaklass / Females puppy class

I
Woodoo Girl von Feketic (Kalos von Feketic X Orhalmi Naomi)

Isased juuniorklass / Males junior class

I SP, SK, Jun SERT, PI/1, TP / Exc/1, CQ, Jun CAC, 1st Best Male, BOB
Nero Benygmo (G'M de Bellemanie X Yoko Benignus)

II SP, SK, PI/2 / Exc/2, CQ, 2nd Best Male
Lamouse de la Finca Sapho (Jorrick de la Finca Sapho X Galena de la Finca Sapho)

Isased avaklass / Males open class

VH / VG
Golden Amulette Challenger (Zherar Valensio Adjantis X Golden Amulette Herzie Rose)

Emased avaklass / Females open class

I SP / Exc/1
Alibi Box Narnia (Jedna na Milion Manolo X Uta s Granitnogo Dvora)

Tallinna Rahvuslik Näitus / Tallinn National Show, Tallinn
02.03.2014

Kohtunik / Judge – Tanya Ahlmar-Stockmari, Soome / Finland

Pildid: Elise Volens

Emased beebiklass / Females baby class

I EAH, TPB, BIS III / I PP, BOB Baby, Baby BIS III
Kreisid Admirable Emira (Waldo del Tajo X Kreisid Admirable Brilliante Diamante)

Emased kutsikaklass / Females puppy class

I
Napmary's Firebird (G'M de Bellemanie X Napmary's Barcelona)

Isased juuniorklass / Males junior class

I SP, SK, TPJ, PI/1, TP, JUN BIS II / Exc/1, CQ, BOB Jun, 1st Best Male, BOB,BIS II JUNIOR
Borok'ko Falkonet Bien Faset (The Show Must Go On di Casa Vernice X Borok'ko Falkone)

VH / VG
Nero Benygmo (G'M de Bellemanie X Yoko Benignus)

VH / VG
Yurais iz Rossii s Lyubovyu (The Show Must Go On di Casa Vernice X Soland Boks Lukretsia)

H / G
Braveheart di Casa Vernice (Finito de Tierra de Boxer X You Are My Sunshine di Casa Vernice)

Emased veteraniklass / Females veteran class

I SP, SK, TPV, PE/1, VSP / Exc/1, CQ, BOB Vet, 1st Best Female, BOS
Mersu Gingery Mimmi (Zirco del Trinitad X Mersu Morrita)

Emased avaklass / Females open class

H / G
Zealbeat's åverspeed Indeed (Ferdinand von Inis Vitrin X Zealbeat's Tough Enough)

Emased tšempionklass / Females champion class

I SP, SK, PE/2 / Exc/1, CQ, 2nd Best Female
Tenten Marimba (Necket del Cuore Grande X Najaf's Jacaranda)

Tallinna Rahvuslik Näitus / Tallinn National Show, Tallinn
01.03.2014

Kohtunik / Judge – Andrzej Stepinski, Poola / Poland

Emased beebiklass / Females baby class

I EAH, TPB / I PP, BOB Baby
Kreisid Admirable Emira (Waldo del Tajo X Kreisid Admirable Brilliante Diamante)

Emased kutsikaklass / Females puppy class

I EAH, TPK / I PP, BOB Puppy
Napmary's Firebird (G'M de Bellemanie X Napmary's Barcelona)

Isased juuniorklass / Males junior class

I SP, SK, TPJ, PI/1, VSP / Exc/1, CQ, BOB Jun, 1st Best Male, BOS
Yurais iz Rossii s Lyubovyu (The Show Must Go On di Casa Vernice X Soland Boks Lukretsia)

II SP, SK, PI/2 / Exc/2, CQ, 2nd Best Male
Borok'ko Falkonet Bien Faset (The Show Must Go On di Casa Vernice X Borok'ko Falkone)

III SP / Exc/3
Nero Benygmo (G'M de Bellemanie X Yoko Benignus)

VH / VG
Braveheart di Casa Vernice (Finito de Tierra de Boxer X You Are My Sunshine di Casa Vernice)

Emased juuniorklass / Females junior class

I SP, SK, Jun SERT, VSPJ, PE/4 / Exc/1, CQ, Jun CAC, BOS Jun, 4th Best Female
Nera Benygmo (G'M de Bellemanie X Yoko Benignus)

Emased veteraniklass / Females veteran class

I SP, SK, TPV / Exc/1, CQ, BOB Vet
Mersu Gingery Mimmi (Zirco del Trinitad X Mersu Morrita)

Emased noorteklass / Females intermediate class

I SP, SK, PE/1, TP / Exc/1, CQ, 1st Best Female, BOB
Etna ot Goldiboks (Optimus Prime the Fifth Element X Esperanca ot Goldiboks)

Emased avaklass / Females open class

I SP, SK, PE/3 / Exc/1, CQ, 3rd Best Female
Zealbeat's åverspeed Indeed (Ferdinand von Inis Vitrin X Zealbeat's Tough Enough)

Emased tšempionklass / Females champion class

I SP, SK, PE/2, SERT / Exc/1, CQ, 2nd Best Female, CAC
Tenten Marimba (Necket del Cuore Grande X Najaf's Jacaranda)

Rahvusvaheline näitus "Winter cup 2014" / International show "Winter Cup 2014", Tallinn
08.02.2014

Kohtunik / Judge – Viktoria Pogodina, Ukraina / Ukraine

Pildid: Pille Saar, Ivi-Triin Vahera & Inese Pablaka

Emased kutsikaklass / Females puppy class

TPK, EAH / BOB Puppy, PP
Napmary's Firebird (G'M de Bellemanie X Napmary's Barcelona)

Isased juuniorklass / Males junior class

I SP, SK, TPJ, TLN JWCUP'14, PI/1, VSP, TLN WCUP'14, JUN BIS II / Exc/1, CQ, BOB Jun, TLN JWCUP'14, 1st Best Male, BOS, TLN WCUP'14, Best in Show Junior II
Borok'ko Falkonet Bien Faset (The Show Must Go On di Casa Vernice X Borok'ko Falkone)

II SP, SK, Jun SERT, PI/2 / Exc/2, CQ, Jun CAC, 2nd Best Male
Navarro Benygmo (G'M de Bellemanie X Yoko Benignus)

III SP, SK, PI/3 / Exc/3, CQ, 3rd Best Male
Nero Benygmo (G'M de Bellemanie X Yoko Benignus)

IV SP, SK / Exc/4, CQ
Braveheart di Casa Vernice (Finito de Tierra de Boxer X You Are My Sunshine di Casa Vernice)

SP / Exc
Golden Amulette Celentano Bruno (Della Monte Klio Bal'tsano X Golden Amulette Chicka Chiara)

Emased juuniorklass / Females junior class

I SP, SK, Jun SERT, VSPJ, TLN JWCUP'14, PE/3 / Exc/1, CQ, Jun CAC, BOS Jun, TLN JWCUP'14, 3rd Best Female
Yunost iz Rossii s Lyubovyu (The Show Must Go On di Casa Vernice X Soland Boks Lukretsia)

II SP, SK, PE/4 / Exc/2, CQ, 4th Best Female
Nera Benygmo (G'M de Bellemanie X Yoko Benignus)

III SP / Exc/3
Ma Baker's It's My Life (Bon Dzhorno Sole Mio to Frontera's X Ma Baker's Q-Rankukka)

IV SP / Exc/4
Lellibox Harley Evolution (Harley Davidson no Akaciša X Lellibox Fiftysixty)

Yusol iz Rossii s Lyubovyu (The Show Must Go On di Casa Vernice X Soland Boks Lukretsia) - ei osalenud / not showing

Golden Amulette Caramia Beatrice (Della Monte Klio Bal'tsano X Golden Amulette Chicka Chiara) - ei osalenud / not showing

Emased veteraniklass / Females veteran class

I SP, SK, TPV, TLN VET WCUP'14 / Exc/1, CQ, BOB Vet, TLN VET WCUP'14
Mersu Gingery Mimmi (Zirco del Trinitad X Mersu Morrita)

II SP, SK, Vet SERT / Exc/2, CQ, Vet CAC
Dare To Say No Val Napmary's (Valentino Optima Grata X Nape no Madaram)

III SP, SK / Exc/3, CQ
Hazelpikbox Bellatrix Diva (Nico von Santana X Hazelpikbox Hanna's Fairness Arnica)

Isased noorteklass / Males intermediate class

VH / VG
Everest iz Rossii s Lyubovyu (The Show Must Go On di Casa Vernice X Soland Boks Lukretsia)

Isased avaklass / Males open class

I SP, SK, SERT / Exc/1, CQ, CAC
Golden Amulette Censi (Zherar Valensio Adjantis X Golden Amulette Herzie Rose)

Isased tšempionklass / Males champion class

I SP, SK, PI/4, CACIB / Exc/1, CQ, 4th Best Male, CACIB,
Harley Davidson no Akaciša (Just As You Wish Oliverotti X Ecoute Seulement Moi no Akaciša)

II SP, SK, Res-CACIB / Exc/2, CQ, Res-CACIB
Bon Dzhorno Sole Mio to Frontera's (Oliver Jones von Bispus X Bon Dzhorno Betelgeize)

Lakifan Gerald O'Guido (Guido di Casa Vernice X As'Gunapal Dior's Hanna to Lakifan) - ei osalenud / not showing

Lakifan Herz O'Guido (Guido di Casa Vernice X As'Gunapal Dior's Hanna to Lakifan) - ei osalenud / not showing

Emased noorteklass / Females intermediate class

I SP, SK / Exc/1, CQ
Etna ot Goldiboks (Optimus Prime the Fifth Element X Esperanca ot Goldiboks)

Emased avaklass / Females open class

I SP, SK, SERT / Exc/1, CQ, CAC
Teserabox Yaota (Fire Energy Iksel X Fire Energy Reitera)

Lakifan Ganna O'Guido (Guido di Casa Vernice X As'Gunapal Dior's Hanna to Lakifan) - ei osalenud / not showing

Emased tšempionklass / Females champion class

I SP, SK, PE/1, CACIB, TP, / Exc/1, CQ, 1st Best Female, CACIB, BOB,
Soland Boks Lukretsia (Hannibal Optima Grata X Soland Boks Asteri)

II SP, SK, PE/2, Res-CACIB / Exc/1, CQ, 2nd Best Female, Res-CACIB
Just for Me no Akaciša (Llanto de Guezman X Danse Avec Moi no Akaciša)

III SP, SK / Exc/3, CQ
Lakifan Honey Bouquet O'Guido (Guido di Casa Vernice X As'Gunapal Dior's Hanna to Lakifan)

IV SP, SK / Exc/4, CQ
Anastasia Black Dynasty (Pannon Box Florin X Elena von Kaiserfelsen)

SP / Exc
Key of Love no Akaciša (Via Aveling I Go On X Henessi Silver Spirit)

Golden Amulette Nena Elegance (Yuppie Beit Hollandia me Hagalil X Golden Amulette Big Mum's Hope) - ei osalenud / not showing

Kasvatajaklass / Breeders class

I SP, EAH, TP / Exc/1, PP, BOB
No Akaciša

Golden Amulette - ei osalenud / not showing

Paaride võistlus / Brace competition

I SP, EAH, TP / Exc/1, PP, BOB
Harley Davidson no Akaciša (Just As You Wish Oliverotti X Ecoute Seulement no Akaciša) & Key of Love no Akaciša (Via Aveling I Go On X Henessi Silver Spirit)

Narva Rahvuslik Näitus / Narva National Show, Narva
26.01.2014

Kohtunik / Judge – Miklos Levente, Ungari / Hungary

Isased juuniorklass / Males junior class

I SP / Exc/1
Braveheart di Casa Vernice (Finito de Tierra de Boxer X You Are My Sunshine di Casa Vernice)

VH / VG
Nero Benygmo (G'M de Bellemanie X Yoko Benignus)

VH / VG
Playbox's Don Juan (Givemefive Jack Sparrow X Liberum Avis Ballada)

Emased juuniorklass / Females junior class

I SP, SK, Jun SERT, TPJ, PE/1, TP / Exc/1, CQ, Jun CAC, BOB Jun, 1st Best Female, BOB
Playbox's Flaming Diamond (Liberum Avis Aut Caesar X Playbox's Soronume)

Emased veteraniklass / Females veteran class

I SP, SK, TPV, PE/2 / Exc/1, CQ, BOB Vet, 2nd Best Female
Mersu Gingery Mimmi (Zirco del Trinitad X Mersu Morrita)

Narva Rahvuslik Näitus / Narva National Show, Narva
25.01.2014

Kohtunik / Judge – Piet Roosenbloom, Belgia / Belgium

Pildid: Kirke Roosaar

Isased juuniorklass / Males junior class

I SP, SK, TPJ, PI/1, TP, RÜP4 / Exc/1, CQ, BOB Jun, 1st Best Male, BOB, Group 4th
Borok'ko Falkonet Bien Faset (The Show Must Go On di Casa Vernice X Borok'ko Falkone)

II SP, SK, Jun SERT, PI/2 / Exc/2, CQ, Jun CAC, 2nd Best Male
Braveheart di Casa Vernice (Finito de Tierra de Boxer X You Are My Sunshine di Casa Vernice)

III SP, SK, PI/3 / Exc/3, CQ, 3rd Best Male
Nero Benygmo (G'M de Bellemanie X Yoko Benignus)

IV SP / Exc/4
Playbox's Don Juan (Givemefive Jack Sparrow X Liberum Avis Ballada)

VH / VG
Golden Amulette Celentano Bruno (Della Monte Klio Bal'tsano X Golden Amulette Chicka Chiara)

Emased juuniorklass / Females junior class

I SP, SK, Jun SERT, VSPJ, PE/1, VSP / Exc/1, CQ, Jun CAC, BOS Jun, 1st Best Female, BOS
Playbox's Flaming Diamond (Liberum Avis Aut Caesar X Playbox's Soronume)

VH / VG
Golden Amulette Caramia Beatrice (Della Monte Klio Bal'tsano X Golden Amulette Chicka Chiara)

Emased veteraniklass / Females veteran class

I SP, SK, TPV, PE/2 / Exc/1, CQ, BOB Vet, 2nd Best Female
Mersu Gingery Mimmi (Zirco del Trinitad X Mersu Morrita)

Tartu Rahvuslik Näitus / Tartu National Show, Tartu
12.01.2014

Kohtunik / Judge – Paul Scanlon, Iirimaa / Ireland

Isased juuniorklass / Males junior class

I SP, SK, Jun SERT, VSPJ, PI/1, VSP / Exc/1, CQ, Jun CAC, BOS Jun, 1st Best Male, BOS
Golden Amulette Celentano Bruno (Della Monte Klio Bal'tsano X Golden Amulette Chicka Chiara)

II SP / Exc/2
Golden Amulette Concerto Brilliante (Della Monte Klio Bal'tsano X Golden Amulette Chicka Chiara)

III SP / Exc/3
Nero Benygmo (G'M de Bellemanie X Yoko Benignus)

IV SP / Exc/4
Playbox's Don Juan (Givemefive Jack Sparrow X Liberum Avis Ballada)

VH / VG
Golden Amulette Cherubini Bravo (Della Monte Klio Bal'tsano X Golden Amulette Chicka Chiara)

VH / VG
Braveheart di Casa Vernice (Finito de Tierra de Boxer X You Are My Sunshine di Casa Vernice)

Emased juuniorklass / Females junior class

I SP, SK, Jun SERT, TPJ, PE/1, TP / Exc/1, CQ, Jun CAC, 1st Best Female, BOB
Playbox's Flaming Diamond (Liberum Avis Aut Caesar X Playbox's Soronume)

Emased veteraniklass / Females veteran class

I SP, SK, TPV, PE/2 / Exc/1, CQ, BOB Vet, 2nd Best Female
Mersu Gingery Mimmi (Zirco del Trinitad X Mersu Morrita)

Tartu Rahvuslik Näitus / Tartu National Show, Tartu
11.01.2014

Kohtunik / Judge – Maria Bruska, Poola / Poland

Isased juuniorklass / Males junior class

I SP, SK, Jun SERT, VSPJ, PI/1, VSP / Exc/1, CQ, Jun CAC, BOS Jun, 1st Best Male, BOS
Golden Amulette Cherubini Bravo (Della Monte Klio Bal'tsano X Golden Amulette Chicka Chiara)

II SP / Exc/2
Nero Benygmo (G'M de Bellemanie X Yoko Benignus)

VH / VG
Golden Amulette Celentano Bruno (Della Monte Klio Bal'tsano X Golden Amulette Chicka Chiara)

VH / VG
Golden Amulette Concerto Brilliante (Della Monte Klio Bal'tsano X Golden Amulette Chicka Chiara)

VH / VG
Braveheart di Casa Vernice (Finito de Tierra de Boxer X You Are My Sunshine di Casa Vernice)

VH / VG
Playbox's Don Juan (Givemefive Jack Sparrow X Liberum Avis Ballada)

Emased juuniorklass / Females junior class

I SP, SK, Jun Sert, TPJ, PE/1, TP, RÜP III / Exc/1, CQ, Jun CAC, BOB Jun, 1st Best Female, BOB, Group 3rd
Nera Benygmo (G'M de Bellemanie X Yoko Benignus)

II SP / Exc/2
Playbox's Flaming Diamond (Liberum Avis Aut Caesar X Playbox's Soronume)

Emased tsempionklass / Females champion class

I SP, SK, PE/2 / Exc/1, CQ, 2nd Best Female
Golden Amulette Nena Elegance (Golden Amulette Big Mum's Hope X Yuppie Beit Hollandia me Hagalil)

Näitusetulemused (Juuni-Juuli) / Show results (June-July)
Loe edasi / Read more - >

Näitusetulemused (August-Detsember) / Show results (August-December)
Loe edasi / Read more - >

EST | ENG | RUS


 
 
 


* Kasutatavad lühendid
* EBÜ Erinäitus 19.05.2002
* EBÜ Erinäitus, 09.02.2003
* EBÜ erinäitus, 15.05.2004, Tallinn
* 2. rühma näitus, 31.07.2004, Tallinn
* EBÜ erinäitus, 13.02.2005, Tallinn
* EBÜ erinäitus, 15.05.2005, Tallinn
* 2. rühma näitus, 21.08.2005, Tallinn
* 2. rühma näitus - BIS
* EBÜ erinäitus, 12.02.2006, Tallinn
* Baltic Boxer 2006, Tallinn
* EBÜ erinäitus, 27.08.2006, Liuranna
* EBÜ erinäitus, 11.02.2007, Tallinn
* EBÜ erinäitus, 01.07.2007, Tallinn
* EBÜ erinäitus, 09.02.2008, Tallinn
* EBÜ erinäitus, 01.06.2008, Tallinn
* EBÜ erinäitus, 14.02.2009, Tallinn
* Baltic Boxer 2009, Tallinn
* EBÜ erinäitus, 13.02.2010, Tallinn
* Jahressieger Estonia 19.06.2010
* 2. ja 9. rühma näituse tulemused 2010
* Baltic Boxer 2011
* Jahressieger Estonia 10.09.2011, TLN
* Jahressieger Estonia 14.07.2012, Tartu
* EBÜ Erinäitus 09.09.2012, Tallinn
* Baltic Boxer 16.06.2013, Tartu
* Jahressieger Estonia 08.09.2013, TLN
* Jahressieger Estonia 28.06.2014, Tartu
* EBÜ Erinäitus 29.06.2014, Tartu
* EBÜ Erinäitus 07.09.2014, Tallinn
* II & IX rühma erinäitus 07.09.2014
* Baltic Boxer 11.07.2015, Tartu
* Jahressieger Estonia 12.07.2015, Tartu
* II & IX rühma erinäitus 06.09.2015
* Jahressieger Estonia 02.07.2016, Tartu
* EBÜ II & IX rühma näitus 04.09.2016
* Baltic Boxer 2017 15.07.2017, Tartu
* Jahressieger Estonia 2017, 16.07.2017,
* EBÜ II & IX rühma näitus 03.09.2017
* Ungari 2013 - Atibox, WDS
* Poola 2013 - CEBS & Jahressieger
* Eesti Võitja 2013
* Läti 2013 - Balti Võitja
* Leedu Võitja 2014
* Läti Võitja 2014
* Narva RV 2014- BEST IN SHOW
* Jahressieger Latvia 2014
* Atibox 2014 - Poola
* Slovakkia 2014 - CEBS & Jahressieger
* Maailma Võitja 2014 - Soome
* Baltic Boxer 2014 - Läti
* Euroopa Võitja 2014 - Tšehhi
* Soome Võitja 2014
* Champion of Champions 2014
* Leedu Võitja 2015
* Läti erinäitus 2015
* Atibox 2015 - Saksamaa
* Soome erinäitus 2015
* Maailma Võitja 2015 - Itaalia
* Läti Võitja 2015
* Jahressieger Latvia 2015
* CEBS 2015 - Tšehhi
* Jahressieger Belarus 2015
* Riia Võitja 2015
* Soome Võitja 2015
* Champion of Champions 2015
* Leedu Võitja 2016
* Jahressieger Latvia 2016
* Atibox 2016 - Sloveenia
* Läti Võitja 2016
* Maailma Võitja 2016 - Venemaa
Baltic Boxer 2016 - Läti
* Jahressieger Poland 2016
* Jahressieger Ukraine 2016
* Balti Võitja 2016 - Läti
* Leedu Võitja 2017
* Jahressieger Latvia 2017
* Balti Võitja 2017 - Leedu
* Atibox 2017 - Slovakkia
* Erinäitused Tsehhis
* Läti Võitja 2017
* Erinäitus Soomes
* Venemaa erinäitus 2017
* Läti erinäitus 2017
* Slovakkia 2017 - CEBS & Jahressieger
* Näitusetulemused 2013 (jaanuar-juuli)
* Näitusetulemused 2013 (august - dets)
* Näitusetulemused 2014 (jaanuar-mai)
* Näitusetulemused 2014 (juuni-juuli)
* Näitusetulemused 2014 (august - dets)
* Näitusetulemused 2015 (jaanuar-mai)
* Näitusetulemused 2015 (juuni-august)
* Näitusetulemused 2015 (august-oktoober
* Näitusetulemused 2015 (nov - dets)
* Näitusetulemused 2016 (Jaanuar-Mai)
* Näitusetulemused 2016 (Juuni-Juuli)
* Näitusetulemused 2016 (August - Dets)
* Näitusetulemused 2017 (Jaanuar - Juuni
* Näitusetulemused 2017 (Juuni-Sept)
* Näitusetulemused 2017 (Sept-?)
 

 
  taibu.com 2004