Uudised
   Ühing
   Bokser
   Aretus
   Kennelid
   Pesakonnad
   Koolitus
   Näitused
      Tulemused
      Mis toimub näitusel?
   Erinäituste võitjad
   Tšempionid
   Aasta Bokser
   Hädasolijate abistamiseks
   Igavestel Jahimaadel
   Viidad
   Pood
   Kontakt

 - Avaleht
 - Sisukord
 - Fotoalbumid
 
 
 
  * Jahressieger Estonia 08.09.2013, TLN
 

XXXIII Saksa bokserite erinäitus / XXXIII Specialty Show for Boxers, 08.09.2013, Tallinn

Kohtunik / Judge – Maritha Östlund-Holmsten, Rootsi / Sweden

Pildid: Kristiina Tammik

BEEBIKLASS / BABY CLASS

Kollased isased / Fawn males

I EAH, TP B / I PP, BOB Baby
Navarro Benygmo (G'M de Bellemanie X Yoko Benignus)

II EAH / II PP
Nero Benygmo (G'M de Bellemanie X Yoko Benignus)

KUTSIKAKLASS / PUPPY CLASS

Kollased isased / Fawn males

I EAH, TPK / I PP, BOB Puppy 
Golden Amulette Cherubini Bravo (Della Monte Klio Bal'tsano X Golden Amulette Chicka Chiara)

Gesper Brisart Nordom (Ybsen von Bispus X Germiona Nordom) - ei osalenud / not showing

Tiigrikarva isased /Brindle males

I EAH / I PP 
Bon Dzhorno Umbriel (Bon Dzhorno du Toit X Bon Dzhorno Polemika)

II EAH / II PP
Golden Amulette Celentano Bruno (Della Monte Klio Bal'tsano X Golden Amulette Chicka Chiara)

III EAH / III PP
Golden Amulette Concerto Brilliante (Della Monte Klio Bal'tsano X Golden Amulette Chicka Chiara)

IV EAH / IV PP
Golden Amulette Crescendo Bene (Della Monte Klio Bal'tsano X Golden Amulette Chicka Chiara)

Tiigrikarva emased /Brindle females

I EAH, VSP K / I PP, BOS Puppy 
Golden Amulette Caramia Beatrice (Della Monte Klio Bal'tsano X Golden Amulette Chicka Chiara)

Kollased isased / Fawn males

JUUNIORIKLASS / JUNIOR CLASS

I SP / Exc/1
Bajaring Baltazar (Just Dream Become True no Akacisa X Sunshine Silver Spirit)

VH / VG
Bajaring Barrymor (Just Dream Become True no Akacisa X Sunshine Silver Spirit)

AVAKLASS / OPEN CLASS

I SP, SK, PKI3, SERT / Exc/1, CQ, 3rd Best Fawn Male, CAC
Napmary's Denirs (Pavarotti Nostrum X Daiquiry val Napmary's)

II SP, SK / Exc/2, CQ
Ability Edward Echo
 (Geo Boxer del Euro X Ability Charlotte Chantella)

TSEMPIONIKLASS / CHAMPION CLASS

I SP, SK, PKI1, PI1, TP / Exc/1, CQ, 1st Best Fawn Male, 1st Best Male, BOB, Jahressieger Estonia 2013
Cocoon's Royal Choice (Jedna na Milion Heineken X Cocoon's Nylon Beat)


II SP, SK, PKI2 / Exc/2, CQ, 2nd Best Fawn Male
Optimus Prime the Fifth Element (Orgon von Fausto X Anuk-Sa-Namun the Fifth Element)

III SP, SK, PKI4 / Exc/1, CQ, 4th Best Fawn Male
Kenlend Box Tenaro Amante 
(Greco de Rincomar X Galathea iz Vladeniy Popvih)

IV SP / Exc/4
Lakifan Gerald O'Guido
 (Guido di Casa Vernice X As'Gunapal Dior's Hanna to Lakifan)

VETERANIKLASS / VETERAN CLASS

I SP, SK, Vet SERT / Exc/1, CQ, Vet CAC, Veteran Jahressieger Estonia 2013
As'Gunapal Dior's Haron (As'Gunapal Christian Dior X A'Vigdor's Afrodita)

II SP, SK / Exc/2, CQ
As'Gunapal Dior's Harvei (As'Gunapal Christian Dior X A'Vigdor's Afrodita)

Zirco del Trinitad (Nick del Nettuno X Xarline del Trinitad) - ei osalenud / not showing

Tiigrikarva isased / Brindle males

I SP, SK, TPJ, PTI1 / Exc/1, CQ, BOB Jun, 1st Best Brindle Male, Junior Jahressieger Estonia 2013
Borok'ko Falkonet Bien Faset (The Show Must Go On di Casa Vernice X Borok'ko Falkone)

II SP / Exc/2
Quno von Preussen's Eden (Nimbus vom Hanseatenhof X Carrie von Preussen's Eden)

EVH / Cbj
Braveheart di Casa Vernice (Finito de Tierra de Boxer X You Are My Sunshine di Casa Vernice)

NOORTEKLASS / INTERMEDIATE CLASS

I SP, SK, PTI3, SERT / Exc/1, CQ, 3rd Best Brindle Male, CAC, Jahressieger Estonia 2013
Ability Gerret Gilbert (Jazzman von Venusberg X Napmary's Briannah Ability)

VH / VG
Ability Galvin Galileo (Jazzman von Venusberg X Napmary's Briannah Ability)

VH / VG
Ability Groove von Glehn (Jazzman von Venusberg X Napmary's Briannah Ability)

AVAKLASS / OPEN CLASS

I SP / Exc/1
Golden Amulette Censi (Zherar Valensio Adjantis X Golden Amulette Herzie Rose)

VH / VG
Lakifan Gordon O'Guido (Guido di Casa Vernice X As'Gunapal Dior's Hanna to Lakifan)

Rieckholm's Kassio (Gaio von Monsalvat X Joana von Monsalvat) - ei osalenud / not showing

TSEMPIONIKLASS / CHAMPION CLASS

H / G
Lakifan Herz O'Guido (Guido di Casa Vernice X As'Gunapal Dior's Hanna to Lakifan)

VETERANIKLASS / VETERAN CLASS

I SP, SK, Vet SERT, VSP Vet, PTI2 / Exc/1, CQ, Vet CAC, BOS Vet, 2nd Best Brindle Male, Veteran Jahressieger Estonia 2013
Bon Dzhorno du Toit (Bon Dzhorno Avanti Balerina X Caress no Madaram)

Felicitas Ceres Oscar de la Renta (Borok'ko Kenzo X Felicitas Ceres Pandora) - ei osalenud / not showing

Kollased emased / Fawn females

JUUNIORKLASS / JUNIOR CLASS

I SP, SK, Jun SERT, VSPJ, PKE1 / Exc/1, CQ, Jun CAC, BOS Jun, 1st Best Fawn Female, Junior Jahressieger Estonia 2013
Duetto Tanto Aksioma (Aivengo Ermak X Rus Elodser Ursabelle)

II SP, SK, PKE2 / Exc/2, CQ, 2nd Best Fawn Female
Etna ot Goldiboks (Optimus Prime the Fifth Element X Esperanca ot Goldiboks)

III SP / Exc/3
Ability Herta Harah (Ferrari vom German Dream X Ability Endora Ebony)

VH / VG
Ability Hannaly Hessy (Ferrari vom German Dream X Ability Endora Ebony)

VH / VG
Lustica Grancasa Fifa (Lakifan Gerald O'Guido X Lustica Okakor Casablanca)

VH / VG
Touch of Diamond di Casa Vernice (Rus la Fler Eternal Flame X Via Aveling It's My Dream)

NOORTEKLASS / INTERMEDIATE CLASS

I SP / Exc/1
Montana Silver Spirit (Aaron Denburg X Uma Silver Spirit)

VH / VG
Ability Flori Fianza (Koto de Guezman X Ability Charlotte Chantella)

AVAKLASS / OPEN CLASS

I SP, SK, PKE3, SERT / Exc/1, CQ, 3rd Best Fawn Female, CAC, Jahressieger Estonia 2013
Golden Amulette Brandy (Golden Amulette Glorius Maximus X Liter Bomond Demokratia)

VH / VG
Golden Amulette Herzie Rose (Liberum Avis Pentagon X Golden Amulette Big Mum's Hope)

Golden Amulette Freya Roxanna (Liberum Avis Pentagon X Golden Amulette Big Mum's Hope) - ei osalenud / not showing

KASUTUSKLASS / WORKING CLASS

I SP, SK / Exc/1, CQ
Golden Amulette Nena Elegance (Yuppie Beit Hollandia me Hagalil X Golden Amulette Big Mum's Hope)

TSEMPIONIKLASS / CHAMPION CLASS

I SP, SK, PKE4 / Exc/1, CQ, 4th Best Fawn Female
Bon Dzhorno Polemika (Merlin von Rieseneck X Bon Dzhorno Betelgeize)

II SP, SK / Exc/2, CQ
Lakifan Honey Bouquet O'Guido
 (Guido di Casa Vernice X As'Gunapal Dior's Hanna to Lakifan)

VETERANIKLASS / VETERAN CLASS

I SP / Exc/1
Macondon Warna
 (Zirco del Trinitad X Macondon Quantanamera)

II SP / Exc/2
Golden Amulette Big Mum's Hope
 (Iggy Ipon Saan X Golden Amulette Priceless Pearl)

III SP / Exc/3
Mersu Gingery Mimmi
 (Zirco del Trinitad X Mersu Morrita)

Tiigrikarva emased / Brindle females

JUUNIORKLASS / JUNIOR CLASS

I SP / Exc/1
Veto Abros Kopos (Jazzman von Venusberg X Abracadabra Nostrum)

NOORTEKLASS / INTERMEDIATE CLASS

I SP / Exc/1
Ability Filandra Farah (Koto de Guezman X Ability Charlotte Chantella)

VH / VG
Teserabox Yaota (Fire Energy Iksel X Fire Energy Reitera)


AVAKLASS / OPEN CLASS

I SP, SK, PTE3 / Exc/1, CQ, 3rd Best Brindle Female
Lakifan Ganna O'Guido (Guido di Casa Vernice X As'Gunapal Dior's Hanna to Lakifan)

II SP, SK / Exc/2, CQ
Lakifan Heather O'Guido (Guido di Casa Vernice X As'Gunapal Dior's Hanna to Lakifan)

TSEMPIONKLASS / CHAMPION CLASS

I SP, SK, PTE1, SERT, PE1, VSP / Exc/1, CQ, 1st Best Brindle Female, CAC, 1st Best Female, BOS, Jahressieger Estonia 2013
Rashel ot Goldiboks (Performance ot Goldiboks X Sapnu Barvedis Call Me Out)

II SP, SK, PTE4 / Exc/2, CQ, 4th Best Brindle Female
Ability Edithe Evita (Geo Boxer del Euro X Ability Charlotte Chantella)

VETERANIKLASS / VETERAN CLASS

I SP, SK, Vet SERT, TP Vet, PTE2 / Exc/1, CQ, Vet CAC, BOB Vet, 2nd Best Brindle Female, Veteran Jahressieger Estonia 2013
Bon Dzhorno Betelgeize (Ma Baker's Press Release X Ballerina Bon Giorno)

PAARIDE VÕISTLUS / COUPLE COMPETITION

I SP, EAH / Exc/1, PP
Lakifan Gerald O'Guido 
(Guido di Casa Vernice X As'Gunapal Dior's Hanna to Lakifan) & Lakifan Honey Bouquet O'Guido (Guido di Casa Vernice X As'Gunapal Dior's Hanna to Lakifan)

Saksa bokserite Club Show / Club Show for Boxers, 08.09.2013, Tallinn

Kohtunik / Judge – Maritha Östlund-Holmsten, Rootsi / Sweden

Isased / Males

Kutsikaklass / Puppy class

I, TPK / I, BOB Puppy
Golden Amulette Corelli Brioso (Della Monte Klio Bal'tsano X Golden Amulette Chicka Chiara)

EST | ENG | RUS


 
 
 


* Kasutatavad lühendid
* EBÜ Erinäitus 19.05.2002
* EBÜ Erinäitus, 09.02.2003
* EBÜ erinäitus, 15.05.2004, Tallinn
* 2. rühma näitus, 31.07.2004, Tallinn
* EBÜ erinäitus, 13.02.2005, Tallinn
* EBÜ erinäitus, 15.05.2005, Tallinn
* 2. rühma näitus, 21.08.2005, Tallinn
* 2. rühma näitus - BIS
* EBÜ erinäitus, 12.02.2006, Tallinn
* Baltic Boxer 2006, Tallinn
* EBÜ erinäitus, 27.08.2006, Liuranna
* EBÜ erinäitus, 11.02.2007, Tallinn
* EBÜ erinäitus, 01.07.2007, Tallinn
* EBÜ erinäitus, 09.02.2008, Tallinn
* EBÜ erinäitus, 01.06.2008, Tallinn
* EBÜ erinäitus, 14.02.2009, Tallinn
* Baltic Boxer 2009, Tallinn
* EBÜ erinäitus, 13.02.2010, Tallinn
* Jahressieger Estonia 19.06.2010
* 2. ja 9. rühma näituse tulemused 2010
* Baltic Boxer 2011
* Jahressieger Estonia 10.09.2011, TLN
* Jahressieger Estonia 14.07.2012, Tartu
* EBÜ Erinäitus 09.09.2012, Tallinn
* Baltic Boxer 16.06.2013, Tartu
* Jahressieger Estonia 08.09.2013, TLN
* Jahressieger Estonia 28.06.2014, Tartu
* EBÜ Erinäitus 29.06.2014, Tartu
* EBÜ Erinäitus 07.09.2014, Tallinn
* II & IX rühma erinäitus 07.09.2014
* Baltic Boxer 11.07.2015, Tartu
* Jahressieger Estonia 12.07.2015, Tartu
* II & IX rühma erinäitus 06.09.2015
* Jahressieger Estonia 02.07.2016, Tartu
* EBÜ II & IX rühma näitus 04.09.2016
* Baltic Boxer 2017 15.07.2017, Tartu
* Jahressieger Estonia 2017, 16.07.2017,
* EBÜ II & IX rühma näitus 03.09.2017
* Ungari 2013 - Atibox, WDS
* Poola 2013 - CEBS & Jahressieger
* Eesti Võitja 2013
* Läti 2013 - Balti Võitja
* Leedu Võitja 2014
* Läti Võitja 2014
* Narva RV 2014- BEST IN SHOW
* Jahressieger Latvia 2014
* Atibox 2014 - Poola
* Slovakkia 2014 - CEBS & Jahressieger
* Maailma Võitja 2014 - Soome
* Baltic Boxer 2014 - Läti
* Euroopa Võitja 2014 - Tšehhi
* Soome Võitja 2014
* Champion of Champions 2014
* Leedu Võitja 2015
* Läti erinäitus 2015
* Atibox 2015 - Saksamaa
* Soome erinäitus 2015
* Maailma Võitja 2015 - Itaalia
* Läti Võitja 2015
* Jahressieger Latvia 2015
* CEBS 2015 - Tšehhi
* Jahressieger Belarus 2015
* Riia Võitja 2015
* Soome Võitja 2015
* Champion of Champions 2015
* Leedu Võitja 2016
* Jahressieger Latvia 2016
* Atibox 2016 - Sloveenia
* Läti Võitja 2016
* Maailma Võitja 2016 - Venemaa
Baltic Boxer 2016 - Läti
* Jahressieger Poland 2016
* Jahressieger Ukraine 2016
* Balti Võitja 2016 - Läti
* Leedu Võitja 2017
* Jahressieger Latvia 2017
* Balti Võitja 2017 - Leedu
* Atibox 2017 - Slovakkia
* Erinäitused Tsehhis
* Läti Võitja 2017
* Erinäitus Soomes
* Venemaa erinäitus 2017
* Läti erinäitus 2017
* Slovakkia 2017 - CEBS & Jahressieger
* Näitusetulemused 2013 (jaanuar-juuli)
* Näitusetulemused 2013 (august - dets)
* Näitusetulemused 2014 (jaanuar-mai)
* Näitusetulemused 2014 (juuni-juuli)
* Näitusetulemused 2014 (august - dets)
* Näitusetulemused 2015 (jaanuar-mai)
* Näitusetulemused 2015 (juuni-august)
* Näitusetulemused 2015 (august-oktoober
* Näitusetulemused 2015 (nov - dets)
* Näitusetulemused 2016 (Jaanuar-Mai)
* Näitusetulemused 2016 (Juuni-Juuli)
* Näitusetulemused 2016 (August - Dets)
* Näitusetulemused 2017 (Jaanuar - Juuni
* Näitusetulemused 2017 (Juuni-Sept)
* Näitusetulemused 2017 (Sept-?)
 

 
  taibu.com 2004