Uudised
   Ühing
   Bokser
   Aretus
   Kennelid
   Pesakonnad
   Koolitus
   Näitused
      Tulemused
      Mis toimub näitusel?
   Erinäituste võitjad
   Tšempionid
   Aasta Bokser
   Hädasolijate abistamiseks
   Igavestel Jahimaadel
   Viidad
   Pood
   Kontakt

 - Avaleht
 - Sisukord
 - Fotoalbumid
 
 
 
  * Näitusetulemused 2013 (august - dets)
 

Näitusetulemused (Jaanuar-Juuli) / Show results (Januar-July)
Loe edasi / Read more - >

Kutsikate ja Veteranide Jõulushow / Christmas Show for Puppies and Veterans, Tallinn
21.12.2013

Kohtunik / Judge – Hedi Kumm, Eesti / Estonia

Emased beebiklass / Females baby class

I VL, TP Beebi / Vp/1, BOB Baby
Napmary's Firebird (G'M de Bellemanie X Napmary's Barcelona)

Isased juuniorklass / Males junior class

I VL, TPJ / Vp/1, BOB Jun
Navarro Benygmo (G'M de Bellemanie X Yoko Benignus)

Emased veteraniklass / Females veteran class

I SP, TPV / Exc/1, BOB Vet
Mersu Gingery Mimmi (Zirco del Trinitad X Mersu Morrita)

II SP / Exc/2
Golden Amulette Big Mum's Hope (Iggy Ipon Saan X Golden Amulette Priceless Pearl)

Narva Rahvuslik Näitus / Narva National Show
30.11.2013

Kohtunik / Judge – Igor Semenenko, Ukraina / Ukraine

Isased juuniorklass / Males junior class

Diskv / DSQ
Braveheart di Casa Vernice (Finito de Tierra de Boxer X You Are My Sunshine di Casa Vernice)

Emased avaklass / Females open class

I SP, SK, PE/1, SERT, TP / Exc/1, CQ, 1st Best Female, CAC, BOB
Lakifan Heather O'Guido (Guido di Casa Vernice X As'Gunapal Dior's Hanna to Lakifan)

Emased tsempionklass / Females champion class

I SP, SK, PE/2 / Exc/1, CQ, 2nd Best Female
Anastasia Black Dynasty (Pannon-Box Florin X Elena vom Kaiserfelsen)

II Rühma Erinäitus / Groupshow for FCI group II
16.11.2013

Kohtunik / Judge – Søren Wesseltoft, Taani / Denmark

Isased avaklass / Males open class

VH / VG
Kreisid Clarus Cesar (Waldo del Tajo X Xipituca von Bispus)

Emased avaklass / Females open class

VH / VG
Lustica Okakor Casablanca (Lustica Ceros Korinnos X Kres Grandfather Okatava)

VH / VG
Kreisid Clarus Luz Maria (Waldo del Tajo X Xipituca von Bispus)

Tartu Rahvusvaheline Näitus / Tartu International Show, Tartu
03.11.2013

Kohtunik / Judge – Fabian Daza, Kolumbia / Colombia

Pildid: Marliis Eerits

Isased juuniorklass / Males junior class

I SP, SK, Jun SERT, VSPJ, PI/4 / Exc/1, CQ, Jun CAC, BOS Jun, 4th Best Male
Lamouse de la Finca Sapho (Jorrick de la Finca Sapho X Galena de la Finca Sapho)

Emased juuniorklass / Females junior class

I SP, SK, Jun SERT, TPJ, PE/1, VSP / Exc/1, CQ, Jun CAC, BOB Jun, 1st Best Female, BOS
Ability Harmony Hermione
(Ferrari vom German Dream X Ability Endora Ebony)

Isased avaklass / Males open class

I SP, SK, PI/2, SERT, Res-CACIB / Exc/1, CQ, 2nd Best Male, CAC, Res-CACIB
Golden Amulette Crusoe (Zherar Valensio Adjantis X Golden Amulette Herzie Rose)

II SP, SK, PI/3 / Exc/1, CQ, 3rd Best Male
Napmary's Denirs (Pavarotti Nostrum X Daiquiri val Napmary's)

Cocoon's Perfect Choice (Diamant Nordom X Cocoon's It's So Easy) - ei osalenud / not showing

Isased tšempionklass / Males champion class

I SP, SK, PI/1, CACIB, TP / Exc/1, CQ, 1st Best Male, CACIB, BOB
Lakifan Gerald O'Guido (Guido di Casa Vernice X As'Gunapal Dior's Hanna to Lakifan)

Emased avaklass / Females open class

I SP, SK, PE/2, SERT, CACIB / Exc/1, CQ, 2nd Best Female, CAC, CACIB
Klarissa de la Finca Sapho (Goodmorning di Casa Vernice X Pearl do Jubileu)

VH / VG
Lar'Arete Sade (Albellis L'Bentley X Lar'Arete Poema)

Emased tšempionklass / Females champion class

I SP, SK, PE/3, Res-CACIB / Exc/1, CQ, 3rd Best Female, Res-CACIB
Anastasia Black Dynasty (Pannon-Box Florin X Elena vom Kaiserfelsen)

Emased veteraniklass / Females veteran class

I SP, SK, TPV, PE/4 / Exc/1, CQ, BOB Vet, 4th Best Female
Mersu Gingery Mimmi (Zirco del Trinitad X Mersu Morrita)

Tartu Rahvusvaheline Näitus / Tartu International Show, Tartu
02.11.2013

Kohtunik / Judge – Johnny Andersson, Rootsi / Sweden

Isased juuniorklass / Males junior class

I SP, SK, Jun SERT, TPJ, PI/1, VSP / Exc/1, CQ, Jun CAC, BOB Jun, 1st Best Male, BOS
Lamouse de la Finca Sapho (Jorrick de la Finca Sapho X Galena de la Finca Sapho)

Isased avaklass / Males open class

I SP / Exc/1
Napmary's Denirs (Pavarotti Nostrum X Daiquiri val Napmary's)

II SP / Exc/2
Golden Amulette Crusoe (Zherar Valensio Adjantis X Golden Amulette Herzie Rose)

Cocoon's Perfect Choice (Diamant Nordom X Cocoon's It's So Easy) - ei osalenud / not showing

Isased tšempionklass / Males champion class

I SP, SK, PI/2, CACIB / Exc/1, CQ, 2nd Best Male, CACIB
Lakifan Gerald O'Guido (Guido di Casa Vernice X As'Gunapal Dior's Hanna to Lakifan)

Emased avaklass / Females open class

I SP / Exc/1
Lar'Arete Sade (Albellis L'Bentley X Lar'Arete Poema)

H / G
Klarissa de la Finca Sapho (Goodmorning di Casa Vernice X Pearl do Jubileu)

Emased tšempionklass / Females champion class

I SP, SK, PE/1, SERT, CACIB, TP / Exc/1, CQ, 1st Best Female, CAC, CACIB, BOB
Anastasia Black Dynasty (Pannon-Box Florin X Elena vom Kaiserfelsen)

Emased veteraniklass / Females veteran class

I SP / Exc/1
Mersu Gingery Mimmi (Zirco del Trinitad X Mersu Morrita)

Rakvere Rahvuslik Näitus / Rakvere National Show, Rakvere
20.10.2013

Kohtunik / Judge – Dagmar Klein, Rumeenia / Romania

Isased juuniorklass / Males junior class

I SP, SK, Jun SERT, TPJ, PI1, TP / Exc/1, CQ, Jun CAC, BOB Jun, 1st Best Male, BOB
Playbox's Don Juan
(Givemefive Jack Sparrow X Liberum Avis Pallada)

Emased avaklass / Females open class

Sat'Elit Nikita (Della Monte Klio Bal'tsano X Dakira Iz Doma Iris) - ei osalenud / not showing

Emased tšempionklass / Females champion class

I SP, SK, PE/1, VSP / Exc/1, CQ, 1st Best Female, BOS
Playbox's Soronume (Boris D'Val Europe X Playbox's Okariina)

Ability Edithe Evita (Geo Boxer del Euro X Ability Charlotte Chantella - ei osalenud / not showing

Rakvere Rahvuslik Näitus / Rakvere National Show, Rakvere
19.10.2013

Kohtunik / Judge – Astrid Lundava, Eesti / Estonia

Isased juuniorklass / Males junior class

I SP, SK, Jun SERT, VSPJ, PI1, VSP / Exc/1, CQ, Jun CAC, BOS Jun, 1st Best Male, BOS
Playbox's Don Juan (Givemefive Jack Sparrow X Liberum Avis Pallada)

Emased juuniorklass / Females junior class

I SP, SK, Jun SERT, TPJ, PE3 / Exc/1, CQ, Jun CAC, BOBJ, 3rd Best Female
Playbox's Black Jewel
(Liberum Avis Aut Caesar X Playbox's Rigveda)

Emased avaklass / Females open class

I SP, SK, PE2, SERT / Exc/1, CQ, 2nd Best Female, CAC
Sat'Elit Nikita (Della Monte Klio Bal'tsano X Dakira Iz Doma Iris)

Emased tšempionklass / Females champion class

I SP, SK, PE/1, TP / Exc/1, CQ, 1st Best Female, BOB
Playbox's Soronume (Boris D'Val Europe X Playbox's Okariina)

Ability Edithe Evita (Geo Boxer del Euro X Ability Charlotte Chantella - ei osalenud / not showing

Bokserite erinäitus "Jahressieger Estonia 2013" / Specialty show "Jahressieger Estonia 2013", Tallinn
16.06.2013

Kohtunik / Judge – Maritha Östlund-Holmsten, Rootsi / Sweden

Tulemused / Results - >

Tallinna Rahvuslik Näitus / Tallinn National Show, Tallinn
07.09.2013

Kohtunik / Judge – Siret Lepassaar, Eesti / Estonia

Isased beebiklass / Males baby class

I EAH, TPB / I PP, BOB Baby
Navarro Benygmo
(G'M de Bellemanie X Yoko Benignus)

Isased juuniorklass / Males junior class

I SP / Exc/1
Quno von Preussens Eden (Nimbus von Hanseatenhof X Carrie von Preussens Eden)

II SP / Exc/2
Braveheart di Casa Vernice
(Finito de Dierra de Boxer X You Are My Sunshine di Casa Vernice)

Borok'ko Falkonet Bien Faset (The Show Must Go On di Casa Vernice X Borok'ko Falkone) - ei osalenud / not showing

Emased juuniorklass / Females junior class

I SP, SK, TPJ, PE3 / Exc/1, CQ, BOBJ, 3rd Best Female
Etna ot Goldiboks
(Optimus Prime the Fifth Element X Esperanca ot Goldiboks)

II SP, SK, Jun SERT / Exc/2, CQ, Jun CAC
Duetto Tanto Aksioma
(Aivengo Ermak X Rus Elodser Ursabelle)

III SP / Exc/3
Lustica Crancasa Fifa
(Lakifan Gerald O'Guido X Lustica Okakor Casablanca)

VH / VG
Veto Abros Kopos
(Jazzman vom Venusberg X Abracadabra Nostrum)

Emased veteraniklass / Females veteran klass class

I SP, SK, TP Vet, PE4 / Exc/1, CQ, BOB Vet, 4th Best Female
Golden Amulette Big Mum's Hope (Iggy Ipon Saan X Golden Amulette Priceless Pearl)

II SP / Exc/2
Mersu Gingery Mimmi (Zirco del Trinitad X Mersu Morrita)

Isased noorteklass / Males intermediate class

I SP / Exc/1
Ability Galvin Galileo (Jazzman vom Venusberg X Napmary's Briannah Ability)

Isased tšempionklass / Males champion class

I SP, SK, PI/1, SERT, TP / Exc/1, CQ, 1st Best Male, CAC, BOB
Cocoon's Royal Choice (Jedna na Milion Heineken X Cocoon's Nylon Beat)

Emased noorteklass / Females intermediate class

I SP, SK / Exc/1, CQ
Ability Filandra Farah (Koto de Guezman X Ability Charlotte Chantella)

Emased avaklass / Females open class

I SP, SK, PE/1, SERT, VSP / Exc/1, CQ, 1st Best Female, CAC, BOS
Golden Amulette Brandy (Golden Amulette Glorius Maximus X Liter Bomond Demokratia)

VH / VG
Golden Amulette Herzie Rose (Liberum Avis Pentagon X Golden Amulette Big Mum's Hope)

Emased kasutusklass / Females working class

I SP, SK / Exc/1, CQ
Golden Amulette Nena Elegance (Yuppie Beit Hollandia Me Hagalil X Golden Amulette Big Mum's Hope)

Emased tšempionklass / Females champion class

I SP, SK, PE/2 / Exc/1, CQ, 2nd Best Female
Rashel ot Goldiboks (Performance ot Goldiboks X Sapnu Barvedis Call Me Out)

II SP, SK / Exc/2, CQ
Ability Edithe Evita (Geo Boxer del Euro X Ability Charlotte Chantella

Kasvatajaklass / Breeder's class

Golden Amulette - ei osalenud / not showing

Ability - ei osalenud / not showing

Tallinna Rahvusvaheline Näitus / Tallinn International Show, Tallinn
18.08.2013

Kohtunik / Judge – Viive Maranik, Eesti / Estonia

Isased juuniorklass / Males junior class

I SP / Exc/1
Borok'ko Falkonet Bien Faset
(The Show Must Go On di Casa Vernice X Borok'ko Falkone)

VH / VG
Braveheart di Casa Vernice
(Finito de Dierra de Boxer X You Are My Sunshine di Casa Vernice)

Emased juuniorklass / Females junior class

I SP, SK, Jun SERT, TP Jun, PE/2 / Exc/1, CQ, Jun CAC, BOB Jun, 2nd Best Female
Touch of Diamond di Casa Vernice
(Rus la Fler Eternal Flame X Via Aveling It's My Dream)

Isased tšempionklass / Males champion class

I SP, SK, PI/1, CACIB, VSP / Exc/1, CQ, 1st Best Male, CACIB, BOS
Lakifan Herz O'Guido (Guido di Casa Vernice X As'Gunapal Dior's Hanna to Lakifan)

Emased tšempionklass / Females champion class

I SP, SK, PE/1, CACIB, TP, RÜP3 / Exc/1, CQ, 1st Best Female, BOB, Group 3rd
Vallaris Box Felichita (Fuego X Nikoletta Vallaris)

EST | ENG | RUS


 
 
 


* Kasutatavad lühendid
* EBÜ Erinäitus 19.05.2002
* EBÜ Erinäitus, 09.02.2003
* EBÜ erinäitus, 15.05.2004, Tallinn
* 2. rühma näitus, 31.07.2004, Tallinn
* EBÜ erinäitus, 13.02.2005, Tallinn
* EBÜ erinäitus, 15.05.2005, Tallinn
* 2. rühma näitus, 21.08.2005, Tallinn
* 2. rühma näitus - BIS
* EBÜ erinäitus, 12.02.2006, Tallinn
* Baltic Boxer 2006, Tallinn
* EBÜ erinäitus, 27.08.2006, Liuranna
* EBÜ erinäitus, 11.02.2007, Tallinn
* EBÜ erinäitus, 01.07.2007, Tallinn
* EBÜ erinäitus, 09.02.2008, Tallinn
* EBÜ erinäitus, 01.06.2008, Tallinn
* EBÜ erinäitus, 14.02.2009, Tallinn
* Baltic Boxer 2009, Tallinn
* EBÜ erinäitus, 13.02.2010, Tallinn
* Jahressieger Estonia 19.06.2010
* 2. ja 9. rühma näituse tulemused 2010
* Baltic Boxer 2011
* Jahressieger Estonia 10.09.2011, TLN
* Jahressieger Estonia 14.07.2012, Tartu
* EBÜ Erinäitus 09.09.2012, Tallinn
* Baltic Boxer 16.06.2013, Tartu
* Jahressieger Estonia 08.09.2013, TLN
* Jahressieger Estonia 28.06.2014, Tartu
* EBÜ Erinäitus 29.06.2014, Tartu
* EBÜ Erinäitus 07.09.2014, Tallinn
* II & IX rühma erinäitus 07.09.2014
* Baltic Boxer 11.07.2015, Tartu
* Jahressieger Estonia 12.07.2015, Tartu
* II & IX rühma erinäitus 06.09.2015
* Jahressieger Estonia 02.07.2016, Tartu
* EBÜ II & IX rühma näitus 04.09.2016
* Baltic Boxer 2017 15.07.2017, Tartu
* Jahressieger Estonia 2017, 16.07.2017,
* EBÜ II & IX rühma näitus 03.09.2017
* Ungari 2013 - Atibox, WDS
* Poola 2013 - CEBS & Jahressieger
* Eesti Võitja 2013
* Läti 2013 - Balti Võitja
* Leedu Võitja 2014
* Läti Võitja 2014
* Narva RV 2014- BEST IN SHOW
* Jahressieger Latvia 2014
* Atibox 2014 - Poola
* Slovakkia 2014 - CEBS & Jahressieger
* Maailma Võitja 2014 - Soome
* Baltic Boxer 2014 - Läti
* Euroopa Võitja 2014 - Tšehhi
* Soome Võitja 2014
* Champion of Champions 2014
* Leedu Võitja 2015
* Läti erinäitus 2015
* Atibox 2015 - Saksamaa
* Soome erinäitus 2015
* Maailma Võitja 2015 - Itaalia
* Läti Võitja 2015
* Jahressieger Latvia 2015
* CEBS 2015 - Tšehhi
* Jahressieger Belarus 2015
* Riia Võitja 2015
* Soome Võitja 2015
* Champion of Champions 2015
* Leedu Võitja 2016
* Jahressieger Latvia 2016
* Atibox 2016 - Sloveenia
* Läti Võitja 2016
* Maailma Võitja 2016 - Venemaa
Baltic Boxer 2016 - Läti
* Jahressieger Poland 2016
* Jahressieger Ukraine 2016
* Balti Võitja 2016 - Läti
* Leedu Võitja 2017
* Jahressieger Latvia 2017
* Balti Võitja 2017 - Leedu
* Atibox 2017 - Slovakkia
* Erinäitused Tsehhis
* Läti Võitja 2017
* Erinäitus Soomes
* Venemaa erinäitus 2017
* Läti erinäitus 2017
* Slovakkia 2017 - CEBS & Jahressieger
* Näitusetulemused 2013 (jaanuar-juuli)
* Näitusetulemused 2013 (august - dets)
* Näitusetulemused 2014 (jaanuar-mai)
* Näitusetulemused 2014 (juuni-juuli)
* Näitusetulemused 2014 (august - dets)
* Näitusetulemused 2015 (jaanuar-mai)
* Näitusetulemused 2015 (juuni-august)
* Näitusetulemused 2015 (august-oktoober
* Näitusetulemused 2015 (nov - dets)
* Näitusetulemused 2016 (Jaanuar-Mai)
* Näitusetulemused 2016 (Juuni-Juuli)
* Näitusetulemused 2016 (August - Dets)
* Näitusetulemused 2017 (Jaanuar - Juuni
* Näitusetulemused 2017 (Juuni-Sept)
* Näitusetulemused 2017 (Sept-?)
 

 
  taibu.com 2004